Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 148 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ampiyonluk Kutlamalarmz Nasl Olmal ?

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Standart ampiyonluk Kutlamalarmz Nasl Olmal ?

Su sikintili gunlerimizde bu baslik da nerden cikti dalga mi geciyorsunuz diye sorup sinirlenmeden once bi okuyun renkdaslar... Ilk defa baslik aciyorum ve sirf baslik acmis olmak icin yada ne biliyim degisik birsey olsun diye actigim bir baslik degil. Umarim kapanmaz ve surekli guncel kalir..
    Uzun suredir sampiyonluk yasayamamis olsak bile er yada gec sampiyon olacagiz. Bu forumda buna suphesi olan yoktur umarim. Ve forumdaki onca “yonetim ve Ziya Dogan istifa”, “avni aker’de adam bicaklandi”, “Haber Turk’e tepki” “Gokdeniz ve Duran Toplar” vs. vs. gibi bunalim basliklarin altinda bence boyle bir baslik olmasi cok guzel olur..

Ben 27 yasindayim, Trabzonspor en son sampiyon oldugunda 4-5 yaslarindaydim ve sizde takdir edersinizki pek net hatirlamiyorum. Trabzonspor’un o efsane gunlerini hep buyuklerimizden duydum.. Ve sampiyonluk duygusunu gercek anlamda hic yasayamadim.. Sanirim sizlerin ve Trabzonspor taraftarlarinin da ciddi bir kismi benimle ayni durumda.. ‘96 senesinde - sanki bir ruya gibiydi – bu duyguya cok yaklasmistik ama elimizden kayip gitti.. Ve geldigimiz bugunlerde durumumuz ortada.. Elbette bu gunlerde gececek ve elbette sampiyon olacagiz tipki daha once yaptigimiz gibi EZE EZE!!

Gelelim bu topic’e.. Burda genel organizasyonsal olarak nasil kutlasak diye tartisip fikirlerimizi paylasabilecegimiz gibi benim asil istedigim kisisel olarak neler yapacagimiz.. Herkesin sampiyonluk halinde yasayacagi duygulari ve yapacagi seyleri yazacagi belki bizi biraz mutlu edecek, gunumuz Trabzonspor sorunlarindan uzaklastiracak, forumdaki basliklar arasinda bir renk bir olusturacak bir topic .. Ve Sampiyon oldugumuz zaman raflardan cikartip donup bastan okuyacagimiz bir topic..

Ben baslamak istiyorum musadenizle..

Dusuncesi bile cok guzel.. Sampiyonluga kostugumuz sezonun ikinci yarisinda bu tarihi maclari ve gunleri kacirmamak icin isimden ayrilip (su anda yurt disindayim ve maclara gidemiyorum) Trabzon’a geliyorum ve maclara gidiyorum.. Sampiyonlugun geldigi bu tarihi anlarin, sampiyonluktan uzak gecen yillarin acisini cikarircasina her dakikasinin tadini alarak yasiyorum. Pazartesileri spor gazetelerini zevkle aliyorum ve okuyorum.. Spor programlarini uc eziklerin yorumcularinin teknik direktorlerini istifaya davet eden soylemlerini birbirleriyle kavga etmelerini zevkle izliyorum.. Maclarda Trabzonspor’un ezici ustunlugu ile rakibi eze eze bol gollu galibiyetlerini izliyorum. Futbolcularimiz muthis birlik beraberlik icinde.. Formamiz TS Club’larda kapis kapis gidiyor, Trabzonspor taraftari olmayanlar bile aliyor.. Anadolu takimlariyla oynarken bile rakip seyirci “ xxxx fener olamassin sampiyon”, “sampiyon Trabzon” sarkilari soyluyorlar.. Tekrar Anadolunun sesi olmus Trabzonspor.. Boyle geciyor gunler ve maclar..

Sampiyonlugu garantiledigimiz macin bitis duduguyle sanki bir ruya gercek oluyor ve kendimden geciyorum.. Vee.. ligin son haftasina sampiyonlugu garantilemis olarak giriyoruz.. Son macta zor bela Avni Aker’de kendime yer buluyorum.. Mac bitiyor, mactan once seref tribunun onune konulan sampiyonluk kupasi kaptanimiz Huseyin Cimsir’in ellerinde havaya kalkiyor.. Tum stad gozyaslarina bogulmus bir sekilde, herkes yanindakine sariliyor ve agliyorlar birbirlerini tanimasalar bile..
    Ve ben dunyadaki tum maddi manevi sorunlarimi unutuyorum.. Sadece o anin tadini cikartiyorum uzun yillarin acisini cikartarak.. Stadin onundeki Trabzonspor bulvarindan meydana kadar tum sokaklar dolu, ellerde Trabzonspor bayraklari tum sehir bunu kutluyor.. (olaysiz ve silahsiz tabii ki)..
    Veee daha onceden hazirlanmis sampiyonluk otobusunun ustunde tum futbolcular ve sampiyonluk kupasi staddan cikip kalabaligin icinden yavas yavas ilerlemeye basliyor.. Avni Aker’den tesislere kadar saatlerce surecek olan bu yolculuk kutlamalarin odak noktasi oluyor.. Tum televizyonlar canli yayinda bu goruntuleri veriyorlar.. Futbolcular taraftarlarla butunlesmis adeta.. Futbolcular mactan sonra dus bile alamamis.. Hava sicak.. Futbolcular formalarini coktan kaptirmis taraftarlara.. uzerlerinde sadece sortlari .. Futbolcularda agliyorlar, onlar da mutluluktan ne yaptiklarinin farkinda degiller.. Nedense en cok sevinen futbolcu Yattara olcakmis gibi geliyor.. Gece gec saatlere kadar kutluyoruz ve sabaha dogru evime geliyorum (dolmuslar calismadigi ve yollar kapali oldugu icin muhtemelen yuruyerek)

Televizyondaki sampiyonluk ile ilgili programlari izliyorum.. Trabzonspor bir daha sampiyon olamaz diyenler laflarini yemis bir sekilde yorum yapmaya calisiyorlar ve kutlamalari izliyorlar.. Istanbul ve Ankaradaki kutlamalarimizi izliyorum televizyonda.. Ve tabi sampiyonluk oykusu programlari.. “Trabzonspor’un 2006-2007 sezonundaki kotu gidisi herseyin yeniden baslangici olmustu aslinda..” diye basliyor program ve bugunlere donuyor.. Sonra yapilan transferler, altyapidan gelen oyuncular vs. sampiyonlugun oykusu anlatiliyor.. O yilki gollerin hepsi teker teker gosteriliyor o yilin hit sarkilari esliginde.. Klipler ardi ardina geliyor..

Ve sonra BMN tabii ki.. Insanlar sabaha karsi kutlamalardan donmus, bilgisayar basinda birbirinden renkli videolari resimleri birbiriyle paylasip sampiyonlugu kutluyorlar.. Artik yeni topic’ler acilmaya basliyor “sampiyonluk oykumuz”, “onumuzdeki sezon hedef namalup sampiyonluk olmali”, “Sampiyonlar Liginde gruptaki en kritik macimiz Trabzonspor’umuz – Barcelona”. “Yattara Ronaldinho’ya karsi”, “Yattara Ronaldinho ile takas edilmeli mi ?”

Ve gunlerce bu sampiyonlugun tadini cikartmaya devam ediyorum.. Gazete kupurlerini biriktiriyorum, sampiyonluk yolundaki maclarimizi ve kliplerimizi izliyorum, bordo-mavi formami giyip Ankara’da Istanbul’da geziyorum.. Her zaman gururla yaptim bunu ama bu sefer daha bir baska olacak..

Kabaca bunlar geldi aklima benim.. Peki ya siz ??
    nadna Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

kutlamalar nasl yaplr bilemem ama bildiim tek ey beni hayata balayan eylerden biri o gnn hayalidir...hep bu hayali yaatyorum iimde, ve ite o gn hkra hkra hngr alayacam emin olun..

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

o gn var ya o gn..........konya da zafer meydannda soyunacam...vcuduma dev bir Trabzonspor dvmesi yaptrp deliler gibi bi o yana bi bu yana koacam...insanlktan kacam...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

Ozan Yazc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

grecek miyiz acaba o gnleri..
    ben pek salkl tepkiler verebileceimi zannetmiyorum ampiyonluk gelirse..

Nuray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2006
    Ya
    34

eer ben o gn grrsem artk gzm ak gitmem diyebilicem o anki tavrm kendim bile tahmin edemiyorum nce kesinlikle hngr hngr alarm sora deliririm sanrm
    "Trkln vicdan bir, dini bir, vatan bir.
    Fakat hepsi ayrlr, olmazsa lisan bir..."

HarekeTSRAsi bizumdur!

yelik tarihi
    22.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    36

o gn bi gelsin.....
    o vakit uzaydan geldiimi dnecek sanrm herkes...
    taksim meydannda zaten maheri kalabalk oluur yle birey olursa...
    aralarnda bi deli de ben olurum %100..
    dnya gz ile grrsek ampiyonluu artk sevinmesini o ana brakyorum. hi planlamyorum bu vcuttan elbet abuk sabuk da olsa kacaktr anormal hareketler. bnye alk deil nk

ahmetansu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.12.2005
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    36

valla ben statda olursam ma biter bitmez sahaya girerim artk kimse tutamaz beni o an. sonrada stat knda trabzonspor otobsyle beraber ehri turlar sabaha kadar lgnca eleniriz. sonra 1 gece yetermi. ertesi gn bakan hoca topular omuzlarda meydanda turlarz gene. sonra elence 40 gn 40 gece srerdiycem ama bana 40 gnde yetmez. yani 20 ksr yl olamadmz bi ampiyonluun kutlamas en az bi 10 sene srmeli. ama ben yle biri olurumki kimse yanma yaklaamaz yani.
    "Bizi asagiya ekmeye alismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." zkan Smer

BMN l TRABZON

yelik tarihi
    17.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

vallahi yle olsunki fenerle ekielim son mata avni akerde onlarla olsun yani 100.ylnda bejekenin gese yi ve 04/05sezonunda febenin geseyi yenerek ampiyon olduu gibi olsun bizde onlar eze eze yenelim ampiyon olalm ampiyonluk kupasda anadolunun her kesinde gezdirilmeli bence tabiki boaza aslmal o anl bayramz uanda hayal gibi geliyo ama bign olacak inanyorum

ErayAkyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt Shumalele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Su sikintili gunlerimizde bu baslik da nerden cikti dalga mi geciyorsunuz diye sorup sinirlenmeden once bi okuyun renkdaslar... Ilk defa baslik aciyorum ve sirf baslik acmis olmak icin yada ne biliyim degisik birsey olsun diye actigim bir baslik degil. Umarim kapanmaz ve surekli guncel kalir..
    Uzun suredir sampiyonluk yasayamamis olsak bile er yada gec sampiyon olacagiz. Bu forumda buna suphesi olan yoktur umarim. Ve forumdaki onca “yonetim ve Ziya Dogan istifa”, “avni aker’de adam bicaklandi”, “Haber Turk’e tepki” “Gokdeniz ve Duran Toplar” vs. vs. gibi bunalim basliklarin altinda bence boyle bir baslik olmasi cok guzel olur..

Ben 27 yasindayim, Trabzonspor en son sampiyon oldugunda 4-5 yaslarindaydim ve sizde takdir edersinizki pek net hatirlamiyorum. Trabzonspor’un o efsane gunlerini hep buyuklerimizden duydum.. Ve sampiyonluk duygusunu gercek anlamda hic yasayamadim.. Sanirim sizlerin ve Trabzonspor taraftarlarinin da ciddi bir kismi benimle ayni durumda.. ‘96 senesinde - sanki bir ruya gibiydi – bu duyguya cok yaklasmistik ama elimizden kayip gitti.. Ve geldigimiz bugunlerde durumumuz ortada.. Elbette bu gunlerde gececek ve elbette sampiyon olacagiz tipki daha once yaptigimiz gibi EZE EZE!!

Gelelim bu topic’e.. Burda genel organizasyonsal olarak nasil kutlasak diye tartisip fikirlerimizi paylasabilecegimiz gibi benim asil istedigim kisisel olarak neler yapacagimiz.. Herkesin sampiyonluk halinde yasayacagi duygulari ve yapacagi seyleri yazacagi belki bizi biraz mutlu edecek, gunumuz Trabzonspor sorunlarindan uzaklastiracak, forumdaki basliklar arasinda bir renk bir olusturacak bir topic .. Ve Sampiyon oldugumuz zaman raflardan cikartip donup bastan okuyacagimiz bir topic..

Ben baslamak istiyorum musadenizle..

Dusuncesi bile cok guzel.. Sampiyonluga kostugumuz sezonun ikinci yarisinda bu tarihi maclari ve gunleri kacirmamak icin isimden ayrilip (su anda yurt disindayim ve maclara gidemiyorum) Trabzon’a geliyorum ve maclara gidiyorum.. Sampiyonlugun geldigi bu tarihi anlarin, sampiyonluktan uzak gecen yillarin acisini cikarircasina her dakikasinin tadini alarak yasiyorum. Pazartesileri spor gazetelerini zevkle aliyorum ve okuyorum.. Spor programlarini uc eziklerin yorumcularinin teknik direktorlerini istifaya davet eden soylemlerini birbirleriyle kavga etmelerini zevkle izliyorum.. Maclarda Trabzonspor’un ezici ustunlugu ile rakibi eze eze bol gollu galibiyetlerini izliyorum. Futbolcularimiz muthis birlik beraberlik icinde.. Formamiz TS Club’larda kapis kapis gidiyor, Trabzonspor taraftari olmayanlar bile aliyor.. Anadolu takimlariyla oynarken bile rakip seyirci “ xxxx fener olamassin sampiyon”, “sampiyon Trabzon” sarkilari soyluyorlar.. Tekrar Anadolunun sesi olmus Trabzonspor.. Boyle geciyor gunler ve maclar..

Sampiyonlugu garantiledigimiz macin bitis duduguyle sanki bir ruya gercek oluyor ve kendimden geciyorum.. Vee.. ligin son haftasina sampiyonlugu garantilemis olarak giriyoruz.. Son macta zor bela Avni Aker’de kendime yer buluyorum.. Mac bitiyor, mactan once seref tribunun onune konulan sampiyonluk kupasi kaptanimiz Huseyin Cimsir’in ellerinde havaya kalkiyor.. Tum stad gozyaslarina bogulmus bir sekilde, herkes yanindakine sariliyor ve agliyorlar birbirlerini tanimasalar bile..
    Ve ben dunyadaki tum maddi manevi sorunlarimi unutuyorum.. Sadece o anin tadini cikartiyorum uzun yillarin acisini cikartarak.. Stadin onundeki Trabzonspor bulvarindan meydana kadar tum sokaklar dolu, ellerde Trabzonspor bayraklari tum sehir bunu kutluyor.. (olaysiz ve silahsiz tabii ki)..
    Veee daha onceden hazirlanmis sampiyonluk otobusunun ustunde tum futbolcular ve sampiyonluk kupasi staddan cikip kalabaligin icinden yavas yavas ilerlemeye basliyor.. Avni Aker’den tesislere kadar saatlerce surecek olan bu yolculuk kutlamalarin odak noktasi oluyor.. Tum televizyonlar canli yayinda bu goruntuleri veriyorlar.. Futbolcular taraftarlarla butunlesmis adeta.. Futbolcular mactan sonra dus bile alamamis.. Hava sicak.. Futbolcular formalarini coktan kaptirmis taraftarlara.. uzerlerinde sadece sortlari .. Futbolcularda agliyorlar, onlar da mutluluktan ne yaptiklarinin farkinda degiller.. Nedense en cok sevinen futbolcu Yattara olcakmis gibi geliyor.. Gece gec saatlere kadar kutluyoruz ve sabaha dogru evime geliyorum (dolmuslar calismadigi ve yollar kapali oldugu icin muhtemelen yuruyerek)

Televizyondaki sampiyonluk ile ilgili programlari izliyorum.. Trabzonspor bir daha sampiyon olamaz diyenler laflarini yemis bir sekilde yorum yapmaya calisiyorlar ve kutlamalari izliyorlar.. Istanbul ve Ankaradaki kutlamalarimizi izliyorum televizyonda.. Ve tabi sampiyonluk oykusu programlari.. “Trabzonspor’un 2006-2007 sezonundaki kotu gidisi herseyin yeniden baslangici olmustu aslinda..” diye basliyor program ve bugunlere donuyor.. Sonra yapilan transferler, altyapidan gelen oyuncular vs. sampiyonlugun oykusu anlatiliyor.. O yilki gollerin hepsi teker teker gosteriliyor o yilin hit sarkilari esliginde.. Klipler ardi ardina geliyor..

Ve sonra BMN tabii ki.. Insanlar sabaha karsi kutlamalardan donmus, bilgisayar basinda birbirinden renkli videolari resimleri birbiriyle paylasip sampiyonlugu kutluyorlar.. Artik yeni topic’ler acilmaya basliyor “sampiyonluk oykumuz”, “onumuzdeki sezon hedef namalup sampiyonluk olmali”, “Sampiyonlar Liginde gruptaki en kritik macimiz Trabzonspor’umuz – Barcelona”. “Yattara Ronaldinho’ya karsi”, “Yattara Ronaldinho ile takas edilmeli mi ?”

Ve gunlerce bu sampiyonlugun tadini cikartmaya devam ediyorum.. Gazete kupurlerini biriktiriyorum, sampiyonluk yolundaki maclarimizi ve kliplerimizi izliyorum, bordo-mavi formami giyip Ankara’da Istanbul’da geziyorum.. Her zaman gururla yaptim bunu ama bu sefer daha bir baska olacak..

Kabaca bunlar geldi aklima benim.. Peki ya siz ??

yaa inan gozlerim doldu gercekten abicim heralde kalpten giderim boyle bi samiyonluk gorsem insallah gururumuz yasatacak bize o gunleri yeterki inansnlar
    stanbul'un 3 By varsa, Trkiyenin Tek By Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

ampiyon olabilsek kutlamann en kraln yaparz da zor gzkyor.sadece hayaliyle yayacaz gibi malesef.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

cmle alemin duymas iin elimden geline yapcam AMPYON TRABZONSPOR DYE

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Bu ampiyonluk hem ok zor hem ok Kolay. abartld kadar zor birey olmad kesin ama. ampiyonluu hatrlamyorum ama 96 yln dn gibi hatrlyorum. maa giderken 18 yalarndaydk ve arkadalarla uan yaptmz gibi kta nerede elenelim neler yapalm diye program yapyorduk. kesin ampiyonduk. ampiyonluk duygusu nedir yaamtm yarya. ama talihsiz bi mat o.
    neyse , diyeceim u ki 3 sene ncede elimizden alnan bi ampiyonluk var.
    sebebide birlik beraberlik konusunda sknt iinde olmamz. eer szde deilde zde birlik olursak ve gelecek iin ciddi projelerle alrsak bu takm ok ta kolay ampiyon olur. nk o potansiyel bizde var.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

valla ne yaparm bilinmez uurumu mu kaybederim yoksa sabaha kadar deliler gibi eylenirim bilemiyom.ahh bi ampiyon olalmda gerisi kolay
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Recep KINALI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    stanbul

kutlamalar sadece kemence ve horon ile olmaldr

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Hele bir ampiyon olalam zaten kendiinden kyamet kopar
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

tamersoz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Trabzon

valla ampiyonluk bu sene gelmez artk ama bare seneye gelsede sivas bordo ile maviye bosakta onlarda grse nasl ampiyonluk kutlanyor
    sliyecek bisi yok sadece trabzon.....

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

valla ne desem bo yalnzca gnlerce trabzonspor formam zerimden karmayacama sz vermitim kendi kendime gerisini o ana brakyorum.bir de okuldaki istanbul takmlarn tutanlardan sz aldm trabzon formas giyip en byk trabzon diye bararak dolaacaklarna dair.bi grsek o gnleri
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Trabzonspor Kongre yesi
    selokal61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

boaz kprsne dev bir trabzonspor bayra asarsak gzel olur
    milyonlarin askisin

Trabzonspor Kongre yesi

OFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

o son doksan dakikann biti dd aldm byk ihtimal birer arjr mermi dolanr Trk semalarnda...
    Teekkrler ADMIN!!!

Murat Altun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    48

ben bu ynetim ve ziya gidince ampiyon olmu gibi sevinicem sonra ozaman gerekten yine ampiyonluk umutlarm olacak...

bu takim tm medyaya hakemlere istanbul ikecilerine ve bu dnem klubmze verilen zarara ramen yine seri ampiyonular yaayacak mutlaka
    '' GEREK OL MKANSIZI STE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Erkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    30

Alnt selokal61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    boaz kprsne dev bir trabzonspor bayra asarsak gzel olur

Ben bogaz koprusunu bordo maviye boyarim
    Saldrn Seferoullar
    Bordo Mavi . Net

Trabzonspor Kongre yesi
    antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

O gn heyecandan lmezsem,bir eyler dnrz

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Hi dnmedim

Ba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2005
    Nereden
    Uzak Dou
    Ya
    35

ilk nce bi ampiyon olalmda gerisini hallederiz

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

byk ihtimalle kendimi kaybederim o gn ne yapacam belli olmaz
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)