Sayfa 50 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50
Toplam 1232 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,232 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-20 ZTK Final Maçý | Trabzonspor 2-0 A.Alanyaspor | KUPA BÝZÝM

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Takýmý sezon baþýndan beri hatta ileri gideyim son 2 sezondur ilk defa aklý baþýnda, ne yaptýðýný bilen, topun kendisinde kalýnca iþinin daha kolay olacaðýný idrak eden yapý da gördüm. Bunun adý teknik direktörün dokunuþudur.
    Alanya gibi hücum hattýnda alternatif varyasyonlarý olan takým topun arkasýna geçince çaresizce saða sola döndüler. Bu oyunumuzu bir kaç nokta transferle mükemmel seyre çekebiliriz. Bir boku da doðru yiyelim þu geçici teknik direktör arkadaþa takýmý emanet edip yaz kamp dönemini görelim. Hani bizi bu namussuz düzende yine þampiyon yapmamak için elinden geleni yapacaklar lakin en azýndan sevdamýzý arkamýza yaslanýp keyifle izleyelim.
    Konu Fatih Öztürk tarafýndan (01.08.2020 Saat 12:13 ) deðiþtirilmiþtir.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmý sezon baþýndan beri hatta ileri gideyim son 2 sezondur ilk defa aklý baþýnda, ne yaptýðýný bilen, topun kendisinde kalýnca iþinin daha kolay olacaðýný idrak eden yapý da gördüm. Bunun adý teknik direktörün dokunuþudur.
    Alanya gibi hücum hattýnda alternatif varyasyonlarý olan takým topun arkasýna geçince çaresizce saða sola döndüler. Bu oyunumuzu bir kaç nokta transferle mükemmel seyre çekebiliriz. Bir boku da doðru yiyelim þu geçici teknik direktör arkadaþa takýmý emanet edip yaz kamp dönemini görelim. Hani bizi bu namussuz düzende yine þampiyon yapmamak için elinden geleni yapacaklar lakin en azýndan sevdamýzý arkamýza yaslanýp keyifle izleyelim.
    2 senedir ilk defa !

Her geçen gün eski hocaya çamur atma yöntemlerini geliþtiriyorsunuz tebrik ederim.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 senedir ilk defa !

Her geçen gün eski hocaya çamur atma yöntemlerini geliþtiriyorsunuz tebrik ederim.
    Kör deðilsek Ünal hoca zamanýnda da topu rakibe verip oyunu istediðimiz gibi domine edemediðimizi onlarca maçla ispat edebilirim. Takýmý binlerce antrenmana çýkarýp, bilmem kaç dönem kamp geçirip hala daha küçük takým gibi topu rakibe teslim edip yýldýz ayaklarýnla sonuca gittiði onlarca maç var.
    Hayýr yani bu kiþiliksiz kimlikli futbola razý geliyorsan senin bileceðin iþ, ben yakýþtýramýyorum da.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Baþkaný Nihat Özdemir, Süper Kupa finalinin nerede oynanacaðýný açýkladý.

Özdemir, "Süper Kupa, Katar'da oynanacak" dedi.

Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre; 2019-2020 sezonu þampiyonu ile ZTK Türkiye Kupasý þampiyonunu karþýlaþtýracak olan TFF Süper Kupa'nýn Katar'da oynanacaðý öðrenildi.

Futbola verilen ara nedeniyle Ocak 2021'de oynanmasý beklenen Süper Kupa finalinin gerek Covid-19 salgýný, gerekse iklim koþullarýndan dolayý Katar'da oynanmasý gündemdeydi.

Türkiye Futbol Federasyonu Baþkaný Nihat Özdemir'in "Süper Kupa, Katar’da oynanacak. Hem kulüplerimiz para kazanacak hem de tanýtýmýmýz olacak" dediði öðrenildi.
    Hem kupa finali oynanacak hem de basaksehirin satisi icin yerinden araplara tanitilacak. Güzel bir karapara aklama yöntemi.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Güzel bir teselli.

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Baþka sevgilerde teselli bulunca iþte biz o gün tükeneceðiz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Her düþünceye açýðým da þerefsizliðe gelemiyorum. "Þampiyonluðu verdik, kupayý bize verirler" diyen alçaklar vardý, ne zamandýr iki kelime edemedim onlara. 2010'da Turgay Demir de bizim bu þerefsizler gibi yazmýþtý: Trabzon kupayý aldý, son hafta Fener'e yenilir. Puan alýrsa kellemi keserim."

Çok deðil, on senede baþarýlý bir þekilde Ýstanbul takýmlarýnýn taklidi olup çýkýverdi bizim bitirimler.

Bir de bunlarýn türevleri var. Arkadaþlar atýyor sað olsunlar, sosyal medyada çok þey biliyormuþ havasýnda geziyorlar. Vay "Newton'la anlaþýldý çünkü bilmem ne de bilmem ne..." Ne de olsa doðrulatma butonu yok, sýk sýkabildiðin kadar. O bir yalan atýyor, çýð gibi büyüyor, sonra kendi yalanýna inanýyor þerefsiz.

Üzülerek söylüyorum, camiamýzda bu tiplerin sayýsý giderek artýyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)