Sayfa 50 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50
Toplam 1232 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,232 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-20 ZTK Final Maçı | Trabzonspor 2-0 A.Alanyaspor | KUPA BİZİM

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Takımı sezon başından beri hatta ileri gideyim son 2 sezondur ilk defa aklı başında, ne yaptığını bilen, topun kendisinde kalınca işinin daha kolay olacağını idrak eden yapı da gördüm. Bunun adı teknik direktörün dokunuşudur.
    Alanya gibi hücum hattında alternatif varyasyonları olan takım topun arkasına geçince çaresizce sağa sola döndüler. Bu oyunumuzu bir kaç nokta transferle mükemmel seyre çekebiliriz. Bir boku da doğru yiyelim şu geçici teknik direktör arkadaşa takımı emanet edip yaz kamp dönemini görelim. Hani bizi bu namussuz düzende yine şampiyon yapmamak için elinden geleni yapacaklar lakin en azından sevdamızı arkamıza yaslanıp keyifle izleyelim.
    Konu Fatih Öztürk tarafından (01.08.2020 Saat 12:13 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımı sezon başından beri hatta ileri gideyim son 2 sezondur ilk defa aklı başında, ne yaptığını bilen, topun kendisinde kalınca işinin daha kolay olacağını idrak eden yapı da gördüm. Bunun adı teknik direktörün dokunuşudur.
    Alanya gibi hücum hattında alternatif varyasyonları olan takım topun arkasına geçince çaresizce sağa sola döndüler. Bu oyunumuzu bir kaç nokta transferle mükemmel seyre çekebiliriz. Bir boku da doğru yiyelim şu geçici teknik direktör arkadaşa takımı emanet edip yaz kamp dönemini görelim. Hani bizi bu namussuz düzende yine şampiyon yapmamak için elinden geleni yapacaklar lakin en azından sevdamızı arkamıza yaslanıp keyifle izleyelim.
    2 senedir ilk defa !

Her geçen gün eski hocaya çamur atma yöntemlerini geliştiriyorsunuz tebrik ederim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 senedir ilk defa !

Her geçen gün eski hocaya çamur atma yöntemlerini geliştiriyorsunuz tebrik ederim.
    Kör değilsek Ünal hoca zamanında da topu rakibe verip oyunu istediğimiz gibi domine edemediğimizi onlarca maçla ispat edebilirim. Takımı binlerce antrenmana çıkarıp, bilmem kaç dönem kamp geçirip hala daha küçük takım gibi topu rakibe teslim edip yıldız ayaklarınla sonuca gittiği onlarca maç var.
    Hayır yani bu kişiliksiz kimlikli futbola razı geliyorsan senin bileceğin iş, ben yakıştıramıyorum da.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Süper Kupa finalinin nerede oynanacağını açıkladı.

Özdemir, "Süper Kupa, Katar'da oynanacak" dedi.

Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre; 2019-2020 sezonu şampiyonu ile ZTK Türkiye Kupası şampiyonunu karşılaştıracak olan TFF Süper Kupa'nın Katar'da oynanacağı öğrenildi.

Futbola verilen ara nedeniyle Ocak 2021'de oynanması beklenen Süper Kupa finalinin gerek Covid-19 salgını, gerekse iklim koşullarından dolayı Katar'da oynanması gündemdeydi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in "Süper Kupa, Katar’da oynanacak. Hem kulüplerimiz para kazanacak hem de tanıtımımız olacak" dediği öğrenildi.
    Hem kupa finali oynanacak hem de basaksehirin satisi icin yerinden araplara tanitilacak. Güzel bir karapara aklama yöntemi.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir teselli.

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başka sevgilerde teselli bulunca işte biz o gün tükeneceğiz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Her düşünceye açığım da şerefsizliğe gelemiyorum. "Şampiyonluğu verdik, kupayı bize verirler" diyen alçaklar vardı, ne zamandır iki kelime edemedim onlara. 2010'da Turgay Demir de bizim bu şerefsizler gibi yazmıştı: Trabzon kupayı aldı, son hafta Fener'e yenilir. Puan alırsa kellemi keserim."

Çok değil, on senede başarılı bir şekilde İstanbul takımlarının taklidi olup çıkıverdi bizim bitirimler.

Bir de bunların türevleri var. Arkadaşlar atıyor sağ olsunlar, sosyal medyada çok şey biliyormuş havasında geziyorlar. Vay "Newton'la anlaşıldı çünkü bilmem ne de bilmem ne..." Ne de olsa doğrulatma butonu yok, sık sıkabildiğin kadar. O bir yalan atıyor, çığ gibi büyüyor, sonra kendi yalanına inanıyor şerefsiz.

Üzülerek söylüyorum, camiamızda bu tiplerin sayısı giderek artıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)