Sayfa 23 Toplam 133 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3322 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Nereden
    Samsun

2-0 alırız goller ekuban (p) ve guilherme

Nereden
    Ankara

Duran toplara dikkat. Rakipte uzun adamlar var
    En büyük Trabzon

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sakatlık sonrası sadece 2 lig maçında onbir başlamışken ve daha ritim tutmamışken ara verildi

Aradan sonra iki maçta da onbir çıktı ve özellikle Göztepe maçında fena değildi

6 ay top oynamamanın üstüne bir de 3 ay korona arası görmüş bir çocuğa fazla yükleniliyor

Evet Abdülkadir'den bahsediyorum.

Abdülden 1.5 ay önce dönen ve form tutmaya başlayan Eku şu an harika kıvama geldi, Abdül de bir kaç hafta içinde form tutacaktır inşallah.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abduş denen balon?

Vallahi hiçbir şeyi haketmiyor bu taraftar.
    Kendi değerine, sakatlık sonrası 2-3 hafta performans gösteremedi diye balon diyen bir taraftar grubu ne şampiyonluk hakediyor, ne de başarılı oyuncuya sahip olmayı.
    Ne yapmış abduş Allahını seversen bir anlatta anlayalım novağın şu takıma katkısının 10 da birini verdimi wakayemenin ekubanın ne yaptı hangi maçı aldı ben hatırlamıyorum bu işin sakatlıkla felan alakası yok bu işin yetenekle ve işini ciddiye almakla alakası var ben abdusu hangi avrupa kulübü neyine bakarak transfer edecek heleki 30 milyon avro verecek o enayiyi kulübümüze fahri üye yapalım.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu akşamki maç çok önemli. Başakşehir puan kaybaderse, hele de maçı kaybederse alanya'ya karşı fener'e yaptığımızı yapabiliriz. Kapanan takima karşı hizli top çeviren bir takim değil alanya. Önde baskiya karşi zorlanir. Sörloth ve ekuban'in gücüyle güzel bir galibiyet alabiliriz.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapmış abduş Allahını seversen bir anlatta anlayalım novağın şu takıma katkısının 10 da birini verdimi wakayemenin ekubanın ne yaptı hangi maçı aldı ben hatırlamıyorum bu işin sakatlıkla felan alakası yok bu işin yetenekle ve işini ciddiye almakla alakası var ben abdusu hangi avrupa kulübü neyine bakarak transfer edecek heleki 30 milyon avro verecek o enayiyi kulübümüze fahri üye yapalım.

Şimdi siz gayet ciddi bir şekilde bu soruyu sordunuz öyle mi?

Yahu bilmemek ayıp değil ama insan önce bir araştırma yapar ondan sonra bir iddia ortaya atar.

Sanırım sizin beyniniz bu durumun tam aksi istikamette çalışıyor. Yoksa böyle bir soru ortaya çıkmazdı.

Abdülkadir Ömür bu zamana kadar ne yaptı? Mesela bu çocuk henüz 19 yaşındayken geçen yıl 5 gol, 10 asist yaptı.

Ondan önceki sene, yani 18 yaşındayken 3 gol, 6 asist yaptı. Sakatlığına rağmen bu yıl 2 gol, 2 asist yaptı.

Ülke tarihinde bu yaşında bu rakamlara ulaşan kaç tane orta saha futbolcusu gördünüz? Yazın bilelim.

Bu yaşında Milli Takıma yükseldi. Bu yaşında ülkenin şu an en değerli Türk futbolcusu! Sizin için yeterli mi?

Burada bir enayi elbette var. Ama o enayi, Abdülkadir'e 30 Milyon verip alacak olanlar değil...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

nakzo'ya genelde katılmam ama dediğinde haklılık payı yok değil. Pandemi döneminden sonraki performansı değil mevzu. Abdüş kalibresinde, tekniğinde olan bir adam, bize kritik maçları kazandırmalı artık...

Ne kadar yetenekli olduğu tartışmaya açık değil benim nazarımda.

Ama Abdüş'ün şut çekme yeteneği hala sıfır oğlu sıfır...

Artık, bize kritik ve önemli maçları kazandıran kilit oyuncu olma durumuna evrilmesi gerekiyor Abdüş'ün.

Bana sorarsanız şimdiye kadar çoktan evrilmesi gerekirdi...

Bu durum bence sıkıntı...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Ve lütfen , bu eleştiri, 'adamlara bak, Abdüş'e bile bok atıyorlar' ayarında bir karşılık görmesin...

Abdüş ne zaman bir sezonda bana en az 4-5 kritik maçı kazandırır, ki maç sayısını az tuttum, Wakame ve Sirloth'un kopardığı maç sayısının yanında bunun esamesi bile okunmaz, o zaman büyük futbolcu olur, yoksa bu şekilde ha oldu ha olacak şeklinde yoluna devam edecek...
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (19.06.2020 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.
    Arafilboylu

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediklerine katılıyorum.
    Maalesef ömür bir sıçarama yapamadı henüz benim nazarımda da.
    ek olarak ömür hep sosayı arıyor saha da. Gerçekten sosa ömür jaoa üçlüsü çok iyi işler çıkarıyor maç içinde.

fakat şöyle de bakmak lazım ömür daha çok pas oynunu seviyor fakat şu an bizim takım pas oynuna musait bir kadro olduğunu düşünmüyorum bu takım direkt ayağındaki topla hızlı hücuma çıkan bam bam bam giden takım.

Ek olarak ömürden beklentimiz sıkışan maçlarda kilidi açması fakat bu sene ömüre bu konuda çok iş düşmedi çünkü doğru dürüst izleyemdik bile ki lige çok iyi başladı 1 gol 1 asist 2 maçta.

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Abdüse yüklenilmesinin sebebi,herkes onun kapasitesini biliyor ve ona göre yargiliyor.eger siradan biri olsaydi zaten herkes cok iyi derdi..suan %20 ancak faydasi var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdülkadir'in performans düşüklüğünü yaşına ve strese verelim. Gs maçı sonrasına kadar işler istediğimiz gibi giderse Abdülkadir de sonrasında rahat oynayacaktır. Diyebilirsiniz ki kolay maçlarda oynadıktan sonra ne farkı kalıyor diğer oyunculardan fakat Abdülkadir şampiyonluk noktasında böylesine bir psikolojik eşik atlatmadığından önemli maçlarda sivrileceğini sanmıyorum. Bu sene şampiyon olursak o zaman tabii seneye derbilerde daha efektik bir Abdülkadir görebiliriz. Gençken yetenekle ortaya çıkan Dybala, Messi örneği vermek ise başlı başına yersiz olur. Çünkü oynadıkları adamlar bizim takımın on katı üstün ve şampiyonluğu gelenek hâline getirmiş takımlar.
    Konu Timur Bey tarafından (19.06.2020 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Abdülkadir canımız ciğerimiz çok da severiz sevdiğimiz bizden olduğu için çok eleştiririz hatta son iki maçta kenara çağırıp tokatlamak bile isteriz.. övenler ne kadar haklı ise eleştirenler de haklı.. yok öyle şu yaşında şu kadar gol asist yaptı diye ömürü eleştirmemek o istatistiklere bakarsak daha çok eleştirmek gerekiyor çünkü potansiyeline göre çok geride.. ayrıca burada kaç defa söyledim yazıcı ve sefa akgün gibi profesyonel değil (fitnes, kas fiziksel anlamda) vücudu pandemi döneminde yine eski haline dönmüş pekmezle çayla fındıkla kas dengesi güç sağlanmıyor kaç defa dedik bu çocuk Burak tayfası yüzünden kaybolacak akıllı çocuk değil yaşam konusunda kulübün el atması lazım sonuçta bir yatırım bu... Abdülkadir bana maç kazandıramadıktan sonra umrumda değil kimse kusura bakmasın ekuban bile o kadar yeteneksiz haliyle neler yapıyor demek ki kendine bakıyor fiziksel olarak yeterli abdüşe gelince bazen Burak tayfasına menajerine yakın olsa da sahada yapamamasının asıl sebebi fiziksel yetersizlik çok açık net fiziksel yeterliliği gücü olsa ekuban gibi yardırıp gider ama güç yok çünkü kendisine bakmıyor dahası bundan rahatsız da değil önce kafa yapısı değişmeli yazıcı hayvan gibi çalışıyordu kendine bakıyordu ABdüşte bu yok Alanya maçında oynasın iki asistle bir golle biz de eleştirmeyelim ama yok çocuk hala çelimsiz hala çelimsiz Almanya’daki doktor hemen çağrılmalı iki ay da olsa abdüşü adam eder..

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakatlık sonrası sadece 2 lig maçında onbir başlamışken ve daha ritim tutmamışken ara verildi

Aradan sonra iki maçta da onbir çıktı ve özellikle Göztepe maçında fena değildi

6 ay top oynamamanın üstüne bir de 3 ay korona arası görmüş bir çocuğa fazla yükleniliyor

Evet Abdülkadir'den bahsediyorum.

Abdülden 1.5 ay önce dönen ve form tutmaya başlayan Eku şu an harika kıvama geldi, Abdül de bir kaç hafta içinde form tutacaktır inşallah.
    Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi siz gayet ciddi bir şekilde bu soruyu sordunuz öyle mi?

Yahu bilmemek ayıp değil ama insan önce bir araştırma yapar ondan sonra bir iddia ortaya atar.

Sanırım sizin beyniniz bu durumun tam aksi istikamette çalışıyor. Yoksa böyle bir soru ortaya çıkmazdı.

Abdülkadir Ömür bu zamana kadar ne yaptı? Mesela bu çocuk henüz 19 yaşındayken geçen yıl 5 gol, 10 asist yaptı.

Ondan önceki sene, yani 18 yaşındayken 3 gol, 6 asist yaptı. Sakatlığına rağmen bu yıl 2 gol, 2 asist yaptı.

Ülke tarihinde bu yaşında bu rakamlara ulaşan kaç tane orta saha futbolcusu gördünüz? Yazın bilelim.

Bu yaşında Milli Takıma yükseldi. Bu yaşında ülkenin şu an en değerli Türk futbolcusu! Sizin için yeterli mi?

Burada bir enayi elbette var. Ama o enayi, Abdülkadir'e 30 Milyon verip alacak olanlar değil...
    Kaliteli analiz ve yorum bence bu 2 li. Ekuban, göklere çıkarıyoruz evet, ama boş kalelere neler kaçırdı, 1. sene bitiyor yeni form tuttu DAHA HAFİF SAKATLIK geçirmesine rağmen.

Ömür için MESSİ beklentisi var, eleştiri doğal, ÇÖP demekde kasıt ararım-RİSK almalı kapasitesi daha fazla dense anlarım.

Sosa nın kariyeri besbelli, dünyanın en büyük 2-3 takımında oynamış, bize geldiği 1. yıl kovulan Avdijaj kadar katkı sağlamadı...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alanya tarzı takımlara karşı geriye düşmeyeceksin. İlk golü yersen dirençleri artar. İlk golü atarsan çözülürler. Hele 2-0 olursa fişi çekersin, ki zaten kupaya odaklanmışlar. Orta sahayı güçlü tutmamız lazım. Orta sahada Ceyhun her maç rakipleri biçiyor. Acemi bir hakem de var. Bakalım ne olacak.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Abdüş maalesef özgüveni zayıf bi oyuncu. İlk çıktığı dönem daha çok rakiplerin üstüne sürüyordu şimdi sürekli topa basıyor. Tamam topun kıymeti önemli de ufacık boşluk buldun mu dalacaksın.

Messi 20 yaşında Cannavaro, Carlos'un içinden geçiyordu Abdüş bitik Hasan Ali'yi rahatsız dahi edemedi.

Bu özgüven problemi istatistiklerine de yansıyor. Şutu çok sağlam diyemeyiz ama hiç şut denememesi garip. Kayseri'ye attığı bi gol vardı aldı göbeğe daldı köşeye yapıştırdı. Şunu her maç 2-3 defa denemeli. Önün çok kapalıdır fake atıp sağdan soldan bindiren adamlara salarsın topu.

Hadi bu yılı bitti, seneye de risk almayı öğrenmezse oyuncu karakteri az çok bu yönde oturur. O zaman bi bardak soğuk su içeriz.

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve lütfen , bu eleştiri, 'adamlara bak, Abdüş'e bile bok atıyorlar' ayarında bir karşılık görmesin...

Abdüş ne zaman bir sezonda bana en az 4-5 kritik maçı kazandırır, ki maç sayısını az tuttum, Wakame ve Sirloth'un kopardığı maç sayısının yanında bunun esamesi bile okunmaz, o zaman büyük futbolcu olur, yoksa bu şekilde ha oldu ha olacak şeklinde yoluna devam edecek...
    kusura bakmayın ama geçen hafta goztepe maçını abdüş aldı o deparı atıp sakatlanma pahasına topa girip 3-1 olmasaydı skor belkı su an başka seylerı de konusabılıyor olurduk ayrıca en kritik dakıkada antepte verilmeyen gol verilse o maçıda kazandıran isim olacaktı

geçirdiği sakatlık ciddi bir sakatlık ki abdüş zaten messi gibi güçlü olsaydı emın olun zaten su an onun bu ülkede yeri bile olmazdı su an başka yerlerde olurdu sizler abdüş ü iyice emre mor yaptınız ama bence ilerde mor olan sizler olabilirsiniz

saygılarımla.

Nereden
    Bursa

Nsakala çok atletik çabuk bir bek, abdülkadir'i yipratir. Merkezde ceyhun ve salih ağir, ndiaye ömür ve parmak oradan vizir vizir işlemeli, 2, 3 kere geçsen ceyhun'u oyundan atilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı samway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın ama geçen hafta goztepe maçını abdüş aldı o deparı atıp sakatlanma pahasına topa girip 3-1 olmasaydı skor belkı su an başka seylerı de konusabılıyor olurduk ayrıca en kritik dakıkada antepte verilmeyen gol verilse o maçıda kazandıran isim olacaktı

geçirdiği sakatlık ciddi bir sakatlık ki abdüş zaten messi gibi güçlü olsaydı emın olun zaten su an onun bu ülkede yeri bile olmazdı su an başka yerlerde olurdu sizler abdüş ü iyice emre mor yaptınız ama bence ilerde mor olan sizler olabilirsiniz

saygılarımla.
    Hocam sakatlıktan önceki süreçte de söylediklerim geçerli. Sakatlıktan sonra kendine gelmesi falan zaman alır, eyvallah...Ama mevzu sakatlıkla ilgili değil. Abdüş'ün maç kazandırma yeteneğinden bahsediyorum. Göztepe maçını Abdüş aldı lafına şu forumda anket yapsak kaç kişi katılır emin olamadım...

Ayrıca bu mor olmak vb kelime oyunlarını bırakalım. Abdüş'ü severim ben. Yazılanları lütfen iyi okuyun hocam. Bok atmıyoruz, Abdüş canımız ,ciğerimiz, daha iyi olsun istiyoruz. gömmüyoruz adamı. O kalitede bir adam olarak takımı sırtlamanın vakti geldi de geçiyor diyoruz, net...
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (19.06.2020 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.
    Arafilboylu

Nereden
    Giresun

Bizim abdüşe güvendiğimiz kadar abdüşünde kendisine güvenmesi lazım. Yusuf daha ilk maçlarında bile kaleye bam güm vuruyordu. Deniyordu. Ama abdüş daha çok topla oynamayı seven, pas atmasını seven birisi. Daha çok şut çekmeyi, sorumluluk almayı bilmesi lazım. Yoksa dediğiniz gibi yerinde sayar.

Abdüş bu sene ciddi sakatlık geçirdi. Senenin başına göre topla oynamayı da bıraktı. Çünkü şu an korkuyor. Bu sene komple oynamaması gündemdeydi. Buna rağmen kendini yormadan hafif hafif oynuyor. Rakip sert müdahale yaptığı zaman hemen düşüyor. Korktuğu her halinden belli ki 2 kere çarpışma yaşadı ve bunları sedye ile oyunu terk etti. MR de bir şey çıkmadı. Abdüşten bu sene çok beklentim yok. Seneye göreceğiz. Seneye ya emre mor olacak yada yusuf yazıcı olacak..
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Abdulkadir yetenekli umut vaad eden biri. Bu kısım da herkes hemfikir sanırım.

İyi de oyuncu olacak bence o da tamam.

Kendi fikrime göre 25-30 milyon avroya transfer yapacak bir seviyeye gelmesi çok zor.
    TRABZONSPOR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eleştiriye lafım yok. Bence de iki maçtır çok kötü.
    Balon nasıl bir tabirdir?
    Siz 20 yaşındaki topçunuza henüz evrilemediği için balon denmesini normalleştirirseniz, ben topçu olsam vallahi billahi aidiyetimi falan kaybederim.

Nereden
    Bursa

Ligde bazi oyuncular topla döneyim derken taca çıkıyorlar, kimse de kordinasyon kalmamış. Ekuban ve sorloth da fizikleriyle götürüyorlar işi, ben ömür'ün dönüşlerinde bir sorun görmedim. Pas ayaği ve şutu zayif kalmiş.

Zaten uyuz olduğum bir pas stili var, illa ayak içini gösteriyor. Ayak üstü, ucu, dışı kullanmiyor. Özellikle verkaça falan girerken ayak üstü ile pasi verip ivmelenmek çok önemli.

Şut atarken ise güçlü hissetmediği için ayak içini unutuyor, son bir çabayla vuruyor şutu, o yüzden kalitesi düşüyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştiriye lafım yok. Bence de iki maçtır çok kötü.
    Balon nasıl bir tabirdir?
    Siz 20 yaşındaki topçunuza henüz evrilemediği için balon denmesini normalleştirirseniz, ben topçu olsam vallahi billahi aidiyetimi falan kaybederim.

Balon denmesini normalleştirmiyorum, ondan bağımsız konuşuyorum. Benim yazdıklarım zaten yukarıda. Balon diyen arkadaş da belli zaten kim olduğu, çok takılmayın ona
    Arafilboylu

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Eleştiriyi yerinde yapmak lazım. Uzun sakatlıktan gelmiş bir futbolcu, üzerine bir de lig tatil edildi. Maç pratiği yok, onun problemini yaşıyor. 1-2 maç daha böyle gider, sonra ritmini bulur.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncular acimasizca elestiriliyorlar daha ne yapacaklar anlamiyorum omurun performansindan bagimsiz olarak konusuyorum fizigini ve ozellikle sut ozelligini gelistirmezse asla ust duzey bir futbolcu olamaz.onun disinda cok fazla takilmayin milletin ne yazdigina gecen hafta burda gomulen hatta umut bulutun zenci versiyonu ilan edilen ekuban ardindan goklere cikarildi agzi olan konusuyor.ekubanin yaptigi klas ara paslari bu ligde atacak baska birisi var mi hiz var teknik var fizik gucu var su paslari sampiyonlar liginde atsin yeniden 20 milyon avroya adanin yolunu tutar elimizdekilerin kiymetini kaybettigimizde anliyoruz malesef neymis gol kaciriyormus yakaladigi 2 pozisyondan birini atacak forvet aha orda messi ronolda..parmak lig boyunca gomuldu durdu 2 mactir yine ove ove bitirilemiyor taraftarin ayari yok istiyorlar ki bir performans tuttursun hep oyle gitsinler ne guzel memleket..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)