Sayfa 33 Toplam 133 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 35 43 83 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3322 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir göz göre göre şampiyon yapılmaya çalışılıyor. Hani anlaıyorum büyük camialara karşı zayıf kalıyoruz ama şu şerefszilere kaptırmamalıyız. Başakşehir kimdir neden kollanır aklım almıyor. Bu oyun bozulmazsa geçmiş olsun
    Bu kulübü ben kurdum diyen kim bir öğren.

he lobin güçlü olabilir ama bazı şeyleri aşamıyorsun

ne yaparsan yap bugün gökselin bu ülkede açıp giremeyeceği kapı yok maalesef.

gökselin gücü de siyasetten geliyor.

Nereden
    Samsun

berat albayrak bu gökselin yaptıklarına neden dur demez anlamıyorum. rteden bir beklentimiz yok da berat albayrak erdoğandan sonra en güçlü 2.adam. hatta erdoğan sonrası partide düşünülen kişi. ama gel gör ki göksel gümüşdağ futbolda at koşturuyor. deliriyorum!!

umut22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

[QUOTE=David_LuiZ4;1921267931]Komplo teorileri gene havada uçuşuyor çayımı çekirdeğimi aldım bol bol okuyorum zevkli oluyor okuması../QUOTE]

Mısır da patlat güzel oluyor.
    tumblr_m2xqh8eUsE1r4xuq0o1_500.jpg
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mossoro napoleoni soner falanla mi ? hepsi verir basakçiklarina
    tamer hoca antalyanın hocası. ankaraguculu oyuncularin cömertce harcadiklarini antalyali forvetler harcamaz. dünkü antalya maçı aldatmasın dün kontra oyununu ilk mactan dolayi oynayamadı antalya..kendi evinde başakın fişini cekeceklerdir

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

[QUOTE=umut22;1921267951]
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Komplo teorileri gene havada uçuşuyor çayımı çekirdeğimi aldım bol bol okuyorum zevkli oluyor okuması../QUOTE]

Mısır da patlat güzel oluyor.
    tumblr_m2xqh8eUsE1r4xuq0o1_500.jpg
    Hahahahahaha
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir göz göre göre şampiyon yapılmaya çalışılıyor. Hani anlaıyorum büyük camialara karşı zayıf kalıyoruz ama şu şerefszilere kaptırmamalıyız. Başakşehir kimdir neden kollanır aklım almıyor. Bu oyun bozulmazsa geçmiş olsun
    Başakşehir kulübünü RTE kurdu..
    I am not in danger , I am the danger..

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akp'li Trabzonlu bakanların kurtlar sofrasında don kişot olduğunu düşünüyorum. Bizim taraftara sezon başı ya da işler iyi giderken gaz vermek kolay. Bırak'ın Berat Albayrak'ı bütün eski yeni Trabzonlu Akp'li vekiller ve bakanlar bir araya gelse reise bağlı olarak gümüşdağın hedefine engel olamaz. Buna rağmen halen bu engellemeleri görmeyip de pollyannacılık yapan ya da Akp'li olduğunu için gerçekleri göremeyen ve görenleri de dikkate almayanlara yuh olsun. Ligin kirli ve berbat olduğu gün gibi ortada halen iyi niyet gösterisi yapıyorsunuz, gs karşında ölümüne oynayıp sana çelme takınca dersiniz "yauv seneye sorloth ve ekubanla ligin içinden geçeriz, abdül fişek fişek" engelleme sonrası bu tip umutlandırmalarla insanları aptal yerine koymanın da anlamı yok. O zaman denilmez mi bu adamlar geçen sene de vardı, neden şampiyon olamadın diye? Eğer yönetim göçek hakkında tek açıklama yapmazsa bundan sonraki her maçın kabir azabı olur sana. Korkmanın anlamı yok. Engelleneceksek zaten bu zamana kadar engellendik. Bundan sonra susarsak sene sonu akbilin güle oynaya şampiyonluk görüntülerini görürüz.
    Konu Timur Bey tarafından (20.06.2020 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı kanatta Abdüş olacak. Abdüş'ü kontrol etmeyip hurra saldırırlarsa 1 yersek bile sadece o kanattan 3 atarız. Alanya malanya bize rakip olabilecek, hatta hücum varyasyonlarımıza direnecek takım değil. Abartmayın şunları.
    Abdüs valla pek iyi degil bu aralar,, ona güvenemiyorum su an... Ekuban deler geçer Sorloth çözer dersen daha inandirici su an... ama Ömür i ih, umarim sasirtir
    Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamer hoca antalyanın hocası. ankaraguculu oyuncularin cömertce harcadiklarini antalyali forvetler harcamaz. dünkü antalya maçı aldatmasın dün kontra oyununu ilk mactan dolayi oynayamadı antalya..kendi evinde başakın fişini cekeceklerdir
    Ya ben de taktim kafayi göztepe'ye kusura bakma =) ama Antalya da eh, onlara da güvenilmez...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Abdüs valla pek iyi degil bu aralar,, ona güvenemiyorum su an... Ekuban deler geçer Sorloth çözer dersen daha inandirici su an... ama Ömür i ih, umarim sasirtir
    Rakipler Abdüş'e fazla önlem alıyorlar, Alanya birebir markaj yapan takım değil. Abdüş için rahat maç olacak, yeter ki bulacağımız muhtemel 6-7 pozisyonu gollere çevirelim. Çevireceğiz de.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Timur Bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akp'li Trabzonlu bakanların kurtlar sofrasında don kişot olduğunu düşünüyorum. Bizim taraftara sezon başı ya da işler iyi giderken gaz vermek kolay. Bırak'ın Berat Albayrak'ı bütün eski yeni Trabzonlu Akp'li vekiller ve bakanlar bir araya gelse reise bağlı olarak gümüşdağın hedefine engel olamaz. Buna rağmen halen bu engellemeleri görmeyip de pollyannacılık yapan ya da Akp'li olduğunu için gerçekleri göremeyen ve görenleri de dikkate almayanlara yuh olsun. Ligin kirli ve berbat olduğu gün gibi ortada halen iyi niyet gösterisi yapıyorsunuz, gs karşında ölümüne oynayıp sana çelme takınca dersiniz "yauv seneye sorloth ve ekubanla ligin içinden geçeriz, abdül fişek fişek" engelleme sonrası bu tip umutlandırmalarla insanları aptal yerine koymanın da anlamı yok. O zaman denilmez mi bu adamlar geçen sene de vardı, neden şampiyon olamadın diye? Eğer yönetim göçek hakkında tek açıklama yapmazsa bundan sonraki her maçın kabir azabı olur sana. Korkmanın anlamı yok. Engelleneceksek zaten bu zamana kadar engellendik. Bundan sonra susarsak sene sonu akbilin güle oynaya şampiyonluk görüntülerini görürüz.
    Gerçekçi yorum... ama anlamadigim hani gs seçim meçim bahanesiyle sampiyon edildi, bu bilmem ne ettigimin taraftarsiz takiminin önü niye bu kadar açilir aklim almiyor... ön elemeyi geçip katilsinlar sampiyonlar ligine, bassinlar parayi o ki paralari var, alsinlar topçulari... ne bileyim.. nedir bu saçmalik arkadas... gerçekten aleyhlerine hiç hatâ yapilmamasi normal degil yaa olaganüstü bir durum
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

cihayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sampiyon olma ihtimalimiz varsa ancak tum maclarimizi almaktan gecer bu. 2.lige dustugumuz an, son ana kadar takipte kaliriz, daha da zirveye cikamayiz. Basaksehir'in kurucusu ulkenin tartismasiz en guclu kisisi ve baskani da siyasi gucun en yakin ayaklarindan. Acikcasi bizi hic dikkate almadan harcarlar, zaten harcadilar, cunku onlar icin en kucuk bir yaptirimi yok. Bu guc karsisinda benim tek denge unsuru olarak gordugum Albayrak idi. Ama su ana kadar gorulen Basaksehir'in korunmasi, kollanmasi ve bizim her macimizda bicilmeye calisilmasina karsi etkili olamadi. Bu saatten sonra en azindan yarisin daha adaletli olmasi icin etkili olacabilecegine dair inancimi da bu aksamki macla kaybettim. Tabi ki inancim, beklentim, umudum var sampiyonluga ama acikcasi Goztepe ve febe maclarindan sonra zirve yapan keyfim tamamen kacti. Acayip bir buruk caresizlik halleri coktu uzerime, ayni 96'da febe macindan sonra ve 11 sezonunda oldugu gibi...
    "Trabzonspor şampiyon oldu da biz mi etmedik?'' R.T.Erdogan - T.C. Basbakani
    http://stopmatchfixing.com/ ¡Unutma, unutturma!

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekçi yorum... ama anlamadigim hani gs seçim meçim bahanesiyle sampiyon edildi, bu bilmem ne ettigimin taraftarsiz takiminin önü niye bu kadar açilir aklim almiyor... ön elemeyi geçip katilsinlar sampiyonlar ligine, bassinlar parayi o ki paralari var, alsinlar topçulari... ne bileyim.. nedir bu saçmalik arkadas... gerçekten aleyhlerine hiç hatâ yapilmamasi normal degil yaa olaganüstü bir durum
    Sebep de az çok belli, Trabzonspor'un güçlenmemesi. Bizim şampiyon olmamız demek 30 milyon euro kadar gelir demek. En azından 2-3 sene zirveye oynarız ve takımdakı gençler de, taraftar da, yeni gelen ve eski yabancılar da rahat ve daha dik oynar. Böyle bir durumu da gs, fb, bjk istemez. Bunun yerine bir emirle ve baskıyla yok edilecek akbil şampiyon olsun ki takımı da yağmalarız, sıkışırsak da veriririz siyasi mesaj akbili dağıtırız zihniyeti. Trabzon'un hepi topu 600.000 küsür oyu var. İstanbul'da bir mahalle kadar. Kim takar bizi siyasette? Ki Akp oyları %40 altına düşme ihtimali olsun reis bırak akbile destek vermeyi herkesten el çektirir.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toroğlu" Gümüş Dağ bu adamı geçen sene ipten aldı, hakemliği bitiyordu. Trabzonspor 2 gün önce bildiri yayınladı bu maçın hakem ataması ile ilgili..."

Yukarıda dediğim gibi tepede müthiş çarpışma var. Kimin bileği kuvvetli göreceğiz. Alanya maçı ilki olacak...
    Alanya'nın ziraat kupası hayırlı olsun bu arada...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    BMN nin sevdiğim yanı, tamamen zıt siyasi görüştekilerin bile aynı merkezden olaya bakabilmesi. BMN de şu anlaşılmış diye düşünüyorum:

1. Herhangi bir siyasi parti-İZM-fraksiyondan menfaati olan (maaş-akraba-yardım vb) kişiler, siyasi görüş ayırmaksızın sahtekardır(bürokrat demiyorum, karşılıksız menfaat), en kutsalını bile ilgili görüş SAT DERSE SATAR

2. En büyük hırsızlıklar her zmn en büyük idealleri vaadederek yapılır

3. Siyasette, bize 100 yıldır aptalca eğitim sistemiyle uyuşturulan beyinlerimiz, siyah ve beyaz var zannettiriyor. Halbuki, grinin 50 tonu-mavi-kırmızı da var

Yani, belli yaşa geldiğinizde temelde aradığınız dürüstlük-ilkeli karakter ve olgunluk oluyor/olmalı.

Göksel, şerefsiz itin tekidir-Reise yakındır-düz mantıkla Reis koruyor/göz yumuyor demek SİYASETTEN ZERRE anlaşılmadığını gösterir. Denge her siyasi alanda oluyor, misal 2002-2011 Akp ile HDP ortaktı, seçimde paslaşırdı, 2011-2020 ise CHP-HDP ortak, paslaşıyor.

Gelelim Trabzonspora, garip şekilde sağcısı da solcusu da fazla mı dürüst, fazla mı dik bilemedim, 1996 dan beri APAÇIK ÜLKENİN ZENCİSİ. Ammaaa, futbolda böyle, diğer alanlarda zaten KOORDİNE olamadığı için akılalmaz kullanılıyor, faydalanılıyor. BU SENE ZENCİLER, intikamı acı alacak diye bekliyorum tüm dünyada, 3 büyütülmüşe mağlup olmadan sezonu şampiyon bitiremezsek, asla moral bozmamak-b aşkanı ve ekibi dağıtmamak lazım
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Başakşehir'in Ankaragücüne takılacağı hissiyatına nasıl kapıldınız anlayamadım..Maca 5 dakika baktım Ankaragücü savunması kendi kalecisinin önünde top oynuyordu bu kadar kale önüne çekilen bir takımın gol yememesi mucize olurdu..Hele hele rakipde şutör dediğimiz Visca Aleksic gibi oyuncular varsa gol yememesi işten bile değildi Ankaragücünün..Çünkü savunma kalecinin önüne çekilince ceza yayı ve çevresinde bol miktarda boşluk bulacaktı Başaksehir nitekim öyle de oldu..5 dk bakıp kapattım maçı..

Halısahada bile oynasan takımdan biri çıkar duruma isyan eder hadi beyler biraz öne çıkalım der..O isyanı bile edemeyen kepaze bir takım Ankaragücü..90 dakika izlemeye değmez vakit hırsızı bir takım..

Önlerinde iki zorlu maçı var bence Başakşehir'in biri gs maçı digeri Antalya deplasmanı..İkisinde de puan kaybedecekler ipi göğüslememize yardım edecekler..Dolayısıyladır ki Göksel lobisi bilmem ne lobisi gibi aslı astarı olmayan şeylerle beyninizi kurcalamayın ruh hastası olur çıkarsınız..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu maçı alırsak önümüz açık. Vura vura gideceğiz.

cihayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bence bir sekilde basaksehirin basarisi, kurucusu ve projenin yaraticilari tarafindan bir basari kaprisi olarak goruluyor. Bakin boyle bir proje yarattik ve en zirveye cikarttik. Ne yaparsak iyi yapariz gibisinden... Bir nevi kendi cocuklari gibi. Bu tur aciklamalar vardi zaten. Boyle bir aile projesi gibi, baskanlari da aileden sayilir. Eger boyle bir istek ve niyet su asamada had safhadaysa zaten bu is boyle biter, kimsenin de sesi cikmaz, cikamaz.
    "Trabzonspor şampiyon oldu da biz mi etmedik?'' R.T.Erdogan - T.C. Basbakani
    http://stopmatchfixing.com/ ¡Unutma, unutturma!

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

0-2 ya da 1-2 kazanacağımızı düşünüyorum.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mossoro napoleoni soner falanla mi ? hepsi verir basakçiklarina
    Tame Tuna Antalyada reis yalnız o saydıkların Göztepede kaldı xd

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sahsi kanaatim,

Tüm sezonun en zor müsabakasi. Zor ve cetin gececek.
    Alirsak muhtesem bir is yapmis olacagiz.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

#GökselGümüşdağSezonu

Boş durmayın uşaklar, boş duranı Allah sevmez.

Ha baam...
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir'in Ankaragücüne takılacağı hissiyatına nasıl kapıldınız anlayamadım..Maca 5 dakika baktım Ankaragücü savunması kendi kalecisinin önünde top oynuyordu bu kadar kale önüne çekilen bir takımın gol yememesi mucize olurdu..Hele hele rakipde şutör dediğimiz Visca Aleksic gibi oyuncular varsa gol yememesi işten bile değildi Ankaragücünün..Çünkü savunma kalecinin önüne çekilince ceza yayı ve çevresinde bol miktarda boşluk bulacaktı Başaksehir nitekim öyle de oldu..5 dk bakıp kapattım maçı..

Halısahada bile oynasan takımdan biri çıkar duruma isyan eder hadi beyler biraz öne çıkalım der..O isyanı bile edemeyen kepaze bir takım Ankaragücü..90 dakika izlemeye değmez vakit hırsızı bir takım..

Önlerinde iki zorlu maçı var bence Başakşehir'in biri gs maçı digeri Antalya deplasmanı..İkisinde de puan kaybedecekler ipi göğüslememize yardım edecekler..Dolayısıyladır ki Göksel lobisi bilmem ne lobisi gibi aslı astarı olmayan şeylerle beyninizi kurcalamayın ruh hastası olur çıkarsınız..
    katılıyorum zorlanacağı maçlara depteki konya maçını da eklemek istiyorum. geçen hafta kaybettikleri g.birliği maçında fena top oynamadı konya. bu hafta sivasa yenilmeyeceklerini düşünüyorum

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

benim gibi bir pesimist biri bile " o sene bu sene " diyorken ,
    bir sonuçla yelkenleri indirenleri anlamakta zorluk çekiyorum .

bu yola girildi beyler ! dönüşü yok artık !
    oflamanızın , yandık , bittik demenizin bir anlamı yok .

waka'lı da , waka'sız da , sosa'lı da , sosa'sız da,
    kalan maçlar öyle veya böyle alınacak .

alanya zaten hedefine ulaştı . avrupa'yı garantiledi . motor takmasının bir anlamı yok .
    rahat rahat , strese girmeden , güzel güzel sahada takılacaklar .
    bu maç onlar için karakter konulup , kariyer yapılacak bir maç değil .
    sakin sakin maça çıkıp , sakin sakin maçın bitmesini bekleyecekler .

bir de şu detay var .
    milletin gözünden kaçmış ama bence önemli bir nokta .
    başakşehire yenilip , bize çelme takarlarsa şaibenin altında kalırlar .
    (üç büyükler hariç ) kimse durduk yere kendine düşman yaratmak istemez .
    hele de son virajda .
    biraz ter atarlar , sonra saldım çayıra , mevlam kayıra oynamaya başlarlar .
    bu iş başlamadan bitti beyler .
    boşuna felaket tellallığı yapmayın .

ayrıca bizim takım , olayın ve misyonunun farkındayken ,
    ve çok rahat şekilde , pazartesi günkü alanya maçını beklerken ,
    sizin bu kadar gerilmeniz , takımı iyi analiz etmediğinizden kaynaklanıyor .

maçların , maçlar oynanmadan önce kazanıldığını bir kez daha hatırlatmak isterim .
    ve takım bu maçı , salı akşamından beri oynuyor .

arkanıza yaslanın . alın çayınızı kahvenizi . geçin tv'nin karşısına .
    bir takım şampiyonluğa (tüm olumsuzluklara rağmen ) nasıl yürüyormuş görün !

iflah olmaz pesimist bir adamdan bu lafları bir daha duyamazsınız .
    tarihe not düşülsün !

Nereden
    Bursa

Eğer başak böyle korunmaya devam ederse,hakemler de bize karşı kıyıma devam ederse başakın şampiyonluğu şimdiden hayirli olsun.
    Bu gidişatı değiştirecek bir babayiğit aranıyor.gecen sene albayrak basaki dibe indirdi birkac açıklama sonrası.gerci başak da cok bariz olarak sattı şampiyonluğu.yoksa başak son 7 haftada nasil 6 puan alır.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Rostov'un 6 oyuncusunun testi pozitif çıkmış ve 42 kişi karantinaya alınmış. Rostov oynayacakları Sochi maçının ertelenmesini istemiş ama Sochi karşı çıkmış. 16-17 yaş ortalamalı bir kadro ile sahaya çıkan Rostov maçı 10-1 kaybetmiş. Bu arada 10 gol yiyen kaleci maçın adamı seçilmiş Lig tarihinde bir maçta yapılan en çok kurtarışı yapmış çocuk.

Bizim ligimizde böyle şeyler olur mu acaba?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Ha ha ha...
    İçimizde trajikomik vakaların olması foruma ayrı bir güzellik katıyor. Seviyoruz onları..Trajik tarafları dünyanın dönmesinden bihaber olmaları, komik tarafları ise bu dönen gezegende yaşamaları....

Zannediyor musunuz ki Trabzonspor buralara "hiçbir şey" yapmadan geldi....

Elimiz kıpırdamasaydı fenerden beterdik. İyi futbol bi yere kadar... Hakem desteğini kast etmiyorum, aleyhe olan durumlar azaltıldı. 10 hakem hatası olduysa 2-3 olmadı.

Hafızası dinç olan ve futboldan anlayanlar /az da olsa vicdan sahipleri fener ile içerde oynayıp zar zor galip geldiğimiz dönemden sonra fenerin hakem kararları ile nasıl alaşağı edildiğini anımsar... adamlar baskılı oyunu oturtmuşlardı. Seri yapıp hakem desteği alsalar ligde farkı açmışlardı. O desteği bulamadılar Nihattan. ( Üyelikten oldu adam) Aziz olsa iş bitmişti.

Bugüne gelirsek en büyük rakibimiz ile fifti fifti " köşeleri" kapmış durumdayız. İyi olan kazanacak.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu CEMEFKER tarafından (20.06.2020 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)