Sayfa 132 Toplam 133 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 82 122 130 131 132 133 SonuncuSonuncu
Toplam 3322 adet sonuctan sayfa basi 3,276 ile 3,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selahattin kınalı diyorki alanyalı gazetecilerle konuştum Trabzonspor maç primi iki katına çıkartılmış .Bu işin üzerine gidilmeli.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi maça prim vermiş bu yavşaklar şimdiye kadar.
    Sizce Alanya prim almış gibi mi oynadı?

Takımlarında ilk yarı Efecan ve tüm maç Salih dışında kendini yırtan var mıydı? Yabancılardan bi Tzavellas bi de sonlarda şut atarak Bakasetas biraz maça konsantreydi. Brezilyalı sağbek bize gol ikram etti, solbek maç 10-11 gidecekken kırmızıyı yedi. Rakip çok rahat oynadı maçta.

Hocaları evet çok garip şekilde agresifti ama takımında ben onu görmedim.

Yöneticilerin sonraki davranışları insanın aklına bu tarz şeyler getirse de son 5 dk hariç ciddi şekilde maçta teşvikli bir rakip görmedim ki 5 dk dayanamayan bir takım olarak bu konularda suçlu aramak kalan maçlar için kolaycılık olur.

Evet Başakşehir ittirildi, bizim önümüze çok engel çıktı ama bizim rakip çirkefliği/hakem operasyonu bakımından son dönemdeki en rahat maçımızdı (bkz: Antep maçı - Göztepe maçı)
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce Alanya prim almış gibi mi oynadı?

Takımlarında ilk yarı Efecan ve tüm maç Salih dışında kendini yırtan var mıydı? Yabancılardan bi Tzavellas bi de sonlarda şut atarak Bakasetas biraz maça konsantreydi. Brezilyalı sağbek bize gol ikram etti, solbek maç 10-11 gidecekken kırmızıyı yedi. Rakip çok rahat oynadı maçta.

Hocaları evet çok garip şekilde agresifti ama takımında ben onu görmedim.

Yöneticilerin sonraki davranışları insanın aklına bu tarz şeyler getirse de son 5 dk hariç ciddi şekilde maçta teşvikli bir rakip görmedim ki 5 dk dayanamayan bir takım olarak bu konularda suçlu aramak kalan maçlar için kolaycılık olur.

Evet Başakşehir ittirildi, bizim önümüze çok engel çıktı ama bizim rakip çirkefliği/hakem operasyonu bakımından son dönemdeki en rahat maçımızdı (bkz: Antep maçı - Göztepe maçı)
    Bence de böyle. Prim almış olabilirler belki gerçekten. Ama sahada oldukça kötü bir Alanya vardı. Biz daha da kötü olunca durumlar değişti.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Zaten biz hüseyin çimşir sayesinde puan kaybettiğimizi biliyoruz bunda sorun yokki sorun bunlar prim aldıysa 2011 deki gibi susacakmıyız şike komisyonu kurulmadı mı bu ülkede.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Golün geleceğini 5 dk önceden tahmin ettim. Gol gelince sağ elimle sol bacağıma öyle bir oturttumki bütün gün ağrısı dinmedi. Üstüne 5 kardeş iz ve morartısı kaldı..

yorumları okudum.. siyasetinden pis kirli işlere dış işleri bakanından bilmemnesine kadar.. iyi hoşta sen sorloth iki kez ayağına top geldi.. al önüne bas git la.. bas git bakalım ne bakan ne hoca bişey diyebiliyor mu..
    haklısınız çok ilginç şeyler dönüyor ortalıkta ama.. ayının ağzına bal sürmeyecen.. kendi işini kendin bitirecen.
    bu anadolu züppeleri yıllardır böyle. Ts ye karşı kaplan gibi olurlar, baykuşla oynayınca bodrum otelinde antreman yapıyormuş gibi gevşek olur yavşaklar...
    bunun bir de telafisi var.. o maçta erol bulutun gözünün içine baka baka vuracan topa.. al buda benden diyecen.. cvp böyle verilir.
    üstüne ligi lider bitirip kısa ve öz kapak cvp verecen alayına..
    sıkıntı etmeyin beyler..
    bu ligi lider bitirecez.. hee bütün yavşaklar baykuşa yatarsa.. zaten zürriyetlerini ... hepsinin
    Konu only ts tarafından (24.06.2020 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.
    u will need justice at the end..

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golün geleceğini 5 dk önceden tahmin ettim. Gol gelince sağ elimle sol bacağıma öyle bir oturttumki bütün gün ağrısı dinmedi. Üstüne 5 kardeş iz ve morartısı kaldı..

yorumları okudum.. siyasetinden pis kirli işlere dış işleri bakanından bilmemnesine kadar.. iyi hoşta sen sorloth iki kez ayağına top geldi.. al önüne bas git la.. bas git bakalım ne bakan ne hoca bişey diyebiliyor mu..
    haklısınız çok ilginç şeyler dönüyor ortalıkta ama.. ayının ağzına bal sürmeyecen.. kendi işini kendin bitirecen.
    bu anadolu züppeleri yıllardır böyle. Ts ye karşı kaplan gibi olurlar, baykuşla oynayınca bodrum otelinde antreman yapıyormuş gibi gevşek olur yavşaklar...
    bunun bir de telafisi var.. o maçta erol bulutun gözünün içine baka baka vuracan topa.. al buda benden diyecen.. cvp böyle verilir.
    üstüne ligi lider bitirip kısa ve öz kapak cvp verecen alayına..
    sıkıntı etmeyin beyler..
    bu ligi lider bitirecez.. hee bütün yavşaklar baykuşa yatarsa.. zaten zürriyetlerini ... hepsinin
    Ben bütün maç boyunca goller hariç rahat rahat oturup maçı izliyordum.

Biz bu maçta puan kayıp etmeyiz diye. Alanyaspor un saldırmaya pek gücüde yoktu perşembe günü kupa maçı oynadıkları için. Sörloth önde zaten top tutamıyordu birde yorulunca eyvah dedim. Hüseyin Çimşir oyuncu değiştir diye tv nin başında bağırıyordum.

Hüseyin Çimşir sonra oyuna sadece ve sadece defans oyuncu alınca ve ofansif tüm oyuncuları çıkarınaca bu adam ne yapmaya çalışıyor dedim.

Baktım o andan itibaren top sadece hep Alanyada kaldı. Her uzaklaştırdığımız top bize tenis topu gibi geri döndü. Ortasahada Abdülkadir Parmak dalga kıran görevini yapamayınca Alanya bizi bizim ceza sahamıza mahkum etti.

Ben 92 de ayağa kalktım Tv nin başına.

Be nokta nokta Çimşir gol geliyor gol geliyor ne yapmaya çalışıyorsun müdahale etsene diye golden daha fazla bağırdım.

Tv nin başında ben çıldırıyorum Çimşir beyde tık yok.

Ve golü sonunda yedik. Yani golün geldiğini ben gördüm ama Çimşir denen herif görmedi.

daha ne diyeyim?!

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Erol bulut denen karaktersiz sevindi ya, yanarım da ona yanarım. Çimşir efendinin hatalarının inşallah telafisi olur. Kupa maçında bu karaktersize en az 4 gol yakışır.
    McLas was Here

Nereden
    Samsun

rahat olun başakşehir ne zaman 1.sıraya çıkar o zaman çöküşü başlar. geriden takip etmek bize daha çok yarayacak

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya şu maçın son 5 dksını tekrar izledim

Maçı JPnin bir taç pozisyonu haricinde hiç soğutmamışız. Bi faul yapın, bi oyuncu değiştirin, bi sakatlık numarası yapın yok

Takım mal gibi golü yiyene kadar topu rakibe hızlıca vermiş.

Rezalet bir son 5 dakika yaşadık, bu 5 dakika şampiyonluğa mal olursa ömür boyunca unutamayacağım bir 5 dakika olur
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Bursa

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya şu maçın son 5 dksını tekrar izledim

Maçı JPnin bir taç pozisyonu haricinde hiç soğutmamışız. Bi faul yapın, bi oyuncu değiştirin, bi sakatlık numarası yapın yok

Takım mal gibi golü yiyene kadar topu rakibe hızlıca vermiş.

Rezalet bir son 5 dakika yaşadık, bu 5 dakika şampiyonluğa mal olursa ömür boyunca unutamayacağım bir 5 dakika olur
    Takımın en büyük problemi bu zaten 2 yıldır.oyunu soğutamamak.nwakame yapabiliyor bu işi sadece.kenar yönetimi de uyuyor bu dakikalarda.
    Bu takım bu sorunu da çözebilirse onu cok açık bundan sonraki senelerde.bu da zamanla kendine güvenle oluşabilecek bir durum.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir beraberlikle şampiyonluk gitmez. Gidiyorsa zaten o ana kadar şansına gelmişsin demektir. Başakşehir kaç senedir şampiyonluğu son haftalarda kaçırıyor, kimsenin "bu adamlar bitti, bunlarda uğursuzluk var" tribine girdiği yok. Aynı kadroda ısrar ettiler, yeteneksiz hocalarını gönderdiler, şimdiki durumları ortada. Hakemler koruyor tabii ki, daha pis işler de dönüyor ama bunu dillendirmeden çözmek de yönetimin görevi. Sen kendi oyuncuna "bizi şampiyon yapmazlar" fikrini aşıladın mı hiç başarı bekleme boşuna.

Biz 2 senedir doğruları yapıyoruz, sorunlu kısımları da ayıklayarak ilerliyoruz. Geçen sene arzulu fakat yeteneği kısıtlı (mesela her topu direkten dönen), defansı yeteneksiz adamlarla dolu (amatör takım seviyesinde goller yiyen) "şanssız" bir takımdık, gereken yamalar yapıldı. Bu sene son dakikalardaki paniği nedeniyle puan kaybeden bir takıma evrildik; takıntılı hocadan kurtulunca onu da atlattık, takımın önü açıldı. Hüseyin Hoca iyi ama maalesef bu maçta o da panikledi, stoper ikilisini bozmak, öne geçince aşırı kapanmak gibi eski hatalara düştü, netice itibarıyla 2 puandan olduk.

Öte yandan henüz tüm umutlar da tükenmiş değil. Gelecek hafta Gs yenerse kupa bizde. Ha ama olmadı, her şey ters gitti, yine de sorun değil. Bu kadroda sabredersek bunu da atlatırız. Orta sahaya gereken takviyeyi gerçekleştirirsek gelecek sene açık ara şampiyon oluruz.
    Naber?

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bu 1 puanla BJK'den aldığımız 1 puan arasında fark yok.

Şampiyon olacağımıza inancım tam.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim takım da işi bilmiyor. Geçen maç Castro'ya dokunmadan yerlerde taklalar atıyordu, sonunda kırmızı aldırdı bize. Bu maç Ömür'e taban giriyor son adam, oğlum bağır çağır yık oraları. Diğer futbolcular da sarsın hakemin etrafını. Öyle aval aval bakarsan kimse hakkını vermez sana. Hele ki adın Trabzonspor ise hiç vermez.
    Konu ilelebeTS tarafından (24.06.2020 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk maçından beri üst üste iki maç kazanamadık sanırım..
    Attan inip eşeğe bindik!

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim takım da işi bilmiyor. Geçen maç Castro'ya dokunmadan yerlerde taklalar atıyordu, sonunda kırmızı aldırdı bize. Bu maç Ömür'e taban giriyor son adam, oğlum bağır çağır yık oraları. Diğer futbolcular da sarsın hakemin etrafını. Öyle aval aval bakarsan kimse hakkını vermez sana. Hele ki adın Trabzonspor ise hiç vermez.
    Sorloth'un geçen haftaki penaltı pozisyonunda da oyunu bırakıp itiraz etsek VAR devreye girmek zorunda kalacaktı.

Kimse ses etmeyince pozisyonda akınca hakem ve var heralde bişey yok dedi.. Eyyamda var ama bu kadar bişey beklememezliğe bişey çalmamak da normal
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gercekten yazik oldu..Hüseyin Cimsir´i Ünal´in önünde görüyordum ama o da maalesef korkak cikti. Korkunun ecele faydasi olmadigini ne zaman ögrenir bilmem ama bu ürkeklikle isimiz zor.

Ünal Bey, macin ikinci yarisinda, kimi ne zaman alacagini kafasinda kurarak oyuna basliyordu..degisiklikler hep mac öncesinde planlanmisti, spontan yaptigi hamle sayisi bir elin parmaklarini gecmiyordu. Hüseyin Cimsir´in kafasinda da, özellikle Hüseyin Türkmen´i bir sekilde oyuna almak var, umarim bu yanlistan döner!

Ilk Alanya macini da tesadüfen, Parmak´in kirmizi görmesi sayesinde kazanmis, keza onun cikmasi ile takim gercek kimligine bürünmüstü. Alanya bu macta, ilk macta oldugu gibi, macin sonunda 100% lük bir gol kacirmisti. Lakin bu macta, bütün stoperleri sahaya sürünce, Alanya´ya golü resmen ikram ettik.

Hüseyin Cimsir futbolcu iken de korkakti, ileri nerdeyse silah zoruyla giderdi, simdi Teknik adamligina bulasmis.

Maca gelince, defansin en iyisi Campi´yi oyundan aldi, tamam anladik, Costa giriyor dedik..ama Guilherme´nin yerine Dogan veya Serkan´in girmesi gerekirken, Hüseyin girdi..bu degisikligi anlayabilecek bir futbol Otoritesi varmidir? Hic sanmiyorum

Abdülkadir Ömür cikmasi cok yanlis, ayaginda top tutan tek adamin..hadi mecbur kaldin, girecek adamin ayaginda az cok top yapabilen bir adam olmaliydi.

Parmak mac boyunca ne ofansiv, ne de defansiv vasati asamadi..Ndiaye iki kisilik oynayinca, macin sonuna dogru oyundan düstü..

Gecen mac Wakayeme´yi 45 sonra oyundan alan bir Hoca´dan, Sörloth´u cikarmasini beklerdim..eger yedeklerden birini oynatmayi göze alamiyorsa, Kulübede oturtmanin da manasi yok degil mi?

Aslinda ilkyari ve ikinci yarinin ilk 30 dk si gercekten iyiydik, bunu belirtmeliyim ama oyunu okuma, oyuncu degisikleri ile maci resmen verdik. Evet eksigiz ama elimizde hep kazanmak isteyen bir oyuncu toplulugu var, en büyük avantajimiz. Eger macin son 10 dk sina berabere girilse, maci kesin kazanirdik..acayip bir takimiz bu anlamda

Önümüzde A.Gücü maci bizim icin avantaj..yenersek yine lider olup, Basaklilari baski altina alabiliriz. Bu Köprünün altindan daha cok su akar ama biz kafa olarak ne yapariz, görecegiz. 96 sendromunu yasayan biri olarak kendimi hic sampiyon olcakmis gibi hissedemiyorum ama ilahi bir gücün bizim sampiyon olmamiz icin devrede oldugunu görebiliyorum. Paranoyak bi durum, Trabzonsporlu olmanin yan etkilkeri olsa gerek..
    Konu Fanatik34 tarafından (24.06.2020 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

alanya teşvik primi almışsa komik buluyorum çünkü sorlota pas atıp ömürle gol atıyoruz yaptıkları hataya bakın

saçmalık alanya prim almış gibi oynamadı cidden ama sevinçleri düşmanı yener gibi sevinmişlerdi yani sanki hani adamların şampiyonlukta iddası var gibi

aslında bu enayiler farkında olmadan bize yardımcı bile oldular :nasıl mı?

biz alanya maçında ilahi güç veya gizli bir enerji tarafından korunduk arkadaşlar

bakınız : kırmızı kart sonrası adamların ikinci sarıdan çift kırmızı görmesi ve onların da 10 kişi kalması

ilk golde bize yapılan asist

biz zorladık gol yemek için bu şansı değerlendirmedik

sürekli topu onlara attık son dakikalar geriye çekilip gol yememek için vanspor gibi oynadık resmen
    Konu erenslash tarafından (24.06.2020 Saat 19:28 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lan maçı izliyorum, herifler iyice saldırmaya başladılar, dedim ki "Eğer Trabzon bu maçı gol yemeden bitirirse makus talihini yenmiş demektir." Ama yedik golü, oturduk aşağı. Demek yenememişiz.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oh be arada kaynamıştı aynen kardeşim bizimkiler malın önde gideni dürüst olmak bu ülkede prim sağlamaz. herif tabanı çaktı direkt kırmızı var orda var da bile atlandı bilerek.

Nereden
    Almanya

bakalim sene sonu bu basliya kimler neler yazicak sampiyon olamazak
    Konu lazminator61 tarafından (25.06.2020 Saat 11:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Başakşehir'e karşı daha iyi oynadılar,bizim maçta çok ciddi bir oyunları yoktu,tehlikeli oldu denilecek pozisyon bile olmadı yediğimiz iki gol de kaleci hatası.
    Öne geçtikten sonra takımın geri çekilmesi,orta sahada fiziksel olarak yetersiz kalmamız ve takımı biraz olsun rahatlatacak ve takımın nefes almasını sağlayacak kadar bile topu ayağında tutacak oyuncumuzun olmaması son saniyede belki de öylesine vurulan bir şutun Erce'nin hatalı yer tutması ile yenilen gol.

Maçtan sonra da öyle çılgınlar gibi sevinen bir futbolcu görmedim,sahada ve saha dışındaki yetersizliklerimizi görmek yerine başkalarını suçlayarak kendimizi kandırırız.

Başkan ve yöneticilerin yaptıkları ise kelimenin tam anlamıyla rezillik ve suçluluklarını gizlemek için gündem değiştirme hareketleri.
    • Memento mori

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir'e karşı daha iyi oynadılar,bizim maçta çok ciddi bir oyunları yoktu,tehlikeli oldu denilecek pozisyon bile olmadı yediğimiz iki gol de kaleci hatası.
    Öne geçtikten sonra takımın geri çekilmesi,orta sahada fiziksel olarak yetersiz kalmamız ve takımı biraz olsun rahatlatacak ve takımın nefes almasını sağlayacak kadar bile topu ayağında tutacak oyuncumuzun olmaması son saniyede belki de öylesine vurulan bir şutun Erce'nin hatalı yer tutması ile yenilen gol.

Maçtan sonra da öyle çılgınlar gibi sevinen bir futbolcu görmedim,sahada ve saha dışındaki yetersizliklerimizi görmek yerine başkalarını suçlayarak kendimizi kandırırız.

Başkan ve yöneticilerin yaptıkları ise kelimenin tam anlamıyla rezillik ve suçluluklarını gizlemek için gündem değiştirme hareketleri.
    Yazdıkların baştan sona yalan yanlış.Başakşehir maçında rölantide oynadılar.Maç esnasında şampiyon olacakmış gibi çömelmiş bekleyen ve tırnaklarını yiyen bir antrenörleri vardı.Futbolcular maç sonu şampiyon gibi sevindi.Sizin adamcılığınız batsın.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ahmet Ağaoğlu düşmanlığın Trabzonspor sevginin önüne geçmiş senin.

Nereden
    Bursa

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakalim sene sonu bu basliya kimler neler yazicak sampiyon olamazak
    Şampiyon olamazsak da agaoglunu eleştiren artniyetlidir.boyle başkan alkışlanır ve desteklenir sadece.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

İlk gol Campi'nin halt etmesi.
    Uğurcan'ın ne kabahati var Allah aşkına o golde. Adamı o kadar boş bırakırsan 18 içinden, hem de cepheden asar tabi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)