Sayfa 50 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 SonuncuSonuncu
Toplam 1257 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA’dan Kulübümüze Avrupa Müsabakalarýndan Men Kararý | FFP

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu anaokulu terkin iþi gücü yok galiba
    Saçmalama konusunda zirveye yerleþti
    Evet.
    Onun TS'li olduðundan bile þüpheliyim.
    Forum yöneticilerini göreve davet ediyorum.
    Banlayýn þu ANAOKULU TERK nick name'li arkadaþý
    Gereksiz meþgul ediyor.
    Troll müdür nedir Allahaþkýna?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Alýntý DURAS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anaokulu terkin yazýsýný uzun zamandýr okumuyordum. Kurbanla ilgili söylediklerini fazla abartýlý bulsam da özü itibari ile doðru þeyler söylüyor. Bu arada iyi bayramlar renktaþlar. Cemfeker renktaþýmýz da aslolan insan demiþ. Buna asla katýlmýyorum. Aslololan insan dediðimiz için bu dünyanýn anasýný aðlattýk. Bundünya da sadece biz insanlar yaþamadýðýmýz için en azýndan öteki canlýlarýn habitatýnda saygý göstermeliyiz
    Aslolan insan. Doðru. Ama hangi insan. Esfelesafilin yani hayvandan daha aþaðý olmanýn yolu da açýk. Tercih akleden, düþünen insanýn...

Yoksa hayvanlar akýldan yoksun olduklarý için masumdur. Sýkýntý her türlü haltý yapan bizlerde.

Hayvanlarý, madde, tabiat..vb.hepsi insanlýðýn hizmetine sunulmuþ. Bu durum insana onlara eziyet hakkýný da vermez tabi ki.

Sapiens mevzusuna gireceksek eðer, mevzu baþka o zaman. Dediklerimin hepsini unutabilirsiniz..

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu olay trajikomik. Kulübün eski yönetime olan borcunun genel kurulda oylama yapýlarak silinmesi doðru mu acaba? Kimden akýl almýþlar bunu, kulübün avukatlarý ne yapýyormuþ bu olurken? Yani UEFA'nýn hem gelen hem de giden paranýn hesabýný sorduðu ortamda bu nedir?

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Bu ceza kadar hayirli bir ceza yok.yeterki biz cok bariz eksik bölgelerimize ortalama üstü oyuncular alalým.
    Bu þehir artýk þampiyonluk bekliyor.bu sene tam o sene sanki.sadece 40 maçýmýz var,avrupa filan yok.
    Diðer rakiplerinden fb hariç hepsi avrupada pestile dönecek,bu cok büyük bir avantaj.
    (Misal bu sene gs þampiyonlar ligi ve ligi ilk devre olarak götüremedi,bu sene cok daha yoðuncok daha sýkisik bir fikstür olacak)

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Muharrem Usta: Keþke size zamanýnda tweet üzerinden baðýþ yaptýðýmda baðýþ makbuzunu keserek bilançoya koysaydýnýz. Böylece UEFA'ya bilanço doðru sunulsaydý. Genel kurulda oylayarak borç sildiren "mucit" her kimse lütfen kamuoyu bunlarý tanýsýn. Hem Usta baðýþ yaptý denilerek UEFA yanýltýlýyor, hem de baðýþ yaptý denilen Usta Ýsviçre dönüþü alelacele mahkemeye veriliyor. Sonra mý? UEFA'ya Usta'yý mahkemeye verdik iþte evraklarý deniliyor. UEFA nezdinde güvenilirlik kalýr mý? Bu ne yaman çeliþki..

Ýþte yaþanan bu süreç nedeniyle UEFA Trabzonspor'a cezayý veriyor. Ýnanýlýr gibi deðil. UEFA ilk uyarýsýnda niçin baðýþ için gelmediniz de cezadan sonra geldiniz? Bu durum benden bile saklandý, ta ki basýndan cezayý duyana kadar.

Borsaya açýk bir þirkette genel kurulda oylayarak borç silinir mi? Bu yönlendirme yapanlar ve kararý alanlar hiç mi ne yapýyoruz demediler? Özetle; Önce UEFA sonra CAS nezdinde yaþanan süreçler özel evrakta çeliþkiler baðlamýnda güveni tamamen ortadan kaldýrdý.

Keþke bilançodan hukuksuz olarak borç silindiðini UEFA tespit ettiðinde ve düzeltin diye uyardýðýnda haberimiz olsaydý. Hep beraber ortak mücadele etseydik. Onu bile yapamadýnýz. Sýr gibi saklayarak yanlýþ yollara yöneldiniz.

Ben ayrýlýrken kulübe býrakmýþ olduðum sponsorluk sözleþmesi bile bu cezayý engellerdi ama o bile dikkate alýnmadý. Evet, bana tüm yapýlanlara raðmen keþke Trabzonspor için iþbirliði yapabilseydik, beraber savaþabilseydik. "Keþke".
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Genel kurulda oylayarak borç silme mi?

O zaman öyle oluyorsa hepsini silseydiniz ya ne diye uðraþtýnýz o kadar.

Allah akýl fikir versin.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Genel kurulda oylayarak borç silme mi?

O zaman öyle oluyorsa hepsini silseydiniz ya ne diye uðraþtýnýz o kadar.

Allah akýl fikir versin.
    Normal þartlarda bu bilgi ile ortalýðýn yýkýlmasý gerekirdi
    Ama Ahmet baþkanýn bu sene sahada baþarýlý olmasý herþeyin üstünü örttü.

Sorun bizlerin yanlýþa yanlýþ doðruya doðru diyememesi, adamcilik gozleri kör etmiþ.

Genel kurul kararýyla birilerinin borcu siliniyor bu yüzden þampiyonlar ligi ön elemesine oynamama ceza geliyor ama forum hala yýkýlmýyor

Söyleyeceklerim bu kadar
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Sorun bizlerin yanlýþa yanlýþ doðruya doðru diyememesi, adamcilik gozleri kör etmiþ.

Genel kurul kararýyla birilerinin borcu siliniyor bu yüzden þampiyonlar ligi ön elemesine oynamama ceza geliyor ama forum hala yýkýlmýyor

Söyleyeceklerim bu kadar
    Aynen öyle.

Geçen sezon devre arasýnda da göz göre göre yalan söyleyip transfer yasaðý cezasý aldýk dedi. Büyük çoðunluk yedi bu yalaný.

Bu haber þayet doðruysa ceza gelsin diye baya bi çaba sarfetmiþiz.

Ama camiada adamcýlýk haddinden fazla olduðu için kafalarýný kuma gömüyorlar.
    Konu bahadýr2561 tarafýndan (01.08.2020 Saat 14:21 ) deðiþtirilmiþtir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Söyleyeceklerim bu kadar
    Giresun'lu Þenes ERZÝK, 2010-2011 sezonu þikebahçe ceza almasýn diye bir taraflarýný yýrtarken, bizim için hiçbir þey yapmadý.

Ýntikam mý aldý?

Her alanda yalnýzýz, içeride ve dýþarýda.

Olsun be felek
    Trabzonspor'lu olmak iþte bu yüzden güzel
    Birçok iç ve dýþ düþmanla savaþýyorsun
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Baþkanlýðý döneminde kulübün anasýný aðlattý. Çekti gitti hala bu herif yüzünden ceza yiyoruz ama utanmaz sosyal medyada iki mesaj ile kendini kurtarmayý mevcut yönetimi kirletmeyi hedefliyor. Terbiyesiz vasýfsýz herif yazýklar olsun. Þu iki men cezasýnýn hesabýný bu herife sorabilecek imkanýmýz gücümüz yok afkurmalarini dinliyoruz
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    30

Alýntý romeikaa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerbahçe için önümüzdeki hafta çok çetin geçecek! Fifadan Fenerbahçeye transfer yasaðý gelecek.

bekleyin ve görün.
    FIFA'dan deðil ama TFF'den geldi yasak

duyum veriyorsak boþ sallamýyoruz yani

Nereden
    Bursa

Alýntý tahir61ayas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanlýðý döneminde kulübün anasýný aðlattý. Çekti gitti hala bu herif yüzünden ceza yiyoruz ama utanmaz sosyal medyada iki mesaj ile kendini kurtarmayý mevcut yönetimi kirletmeyi hedefliyor. Terbiyesiz vasýfsýz herif yazýklar olsun. Þu iki men cezasýnýn hesabýný bu herife sorabilecek imkanýmýz gücümüz yok afkurmalarini dinliyoruz
    Bana sorsalar Trabzonspor'a Ahmet Aðaoðlu gibi 10 yýl kulüp aidatýný yatýrmamýþ ama kulübe kurtarýcý olarak atanmýþ tipler mi daha çok zarar veriyor yoksa bu yukardaki mesajý atan insanlar mý,hiç tereddütsüz bu mesajý atan cahiller derdim.

O kadar da kendinden emin ki sanýrsýn konuya en baþýndan sonuna kadar vakýf ama yazdýklarýna bakýnca tam bir yürüyen cehalet olduðunu anlama anlýyorsun da peki bunu konu ile hiç alakasý olmayan baþka Trabzonsporlulara nasýl anlatacaksýn.

Aslýnda alýnan cezanýn Muharrem Usta ile hiç bir alakasý yok,olayýn baþlangýç tarihi bu mesajý yazan gibi biri olan Ýbrahim Hacýosmanoðlu'nun döeninde yediðimiz ceza,Muharrem Usta bu cezayý UEFA ile anlaþma yaparak kaldýrttý,sonra kulüp baþkaný olan ve söylediði hiç bir þeye güvenilmeyen Ahmet Aðaoðlu,UEFA ile bu anlaþmanýn ikinci yenilemesini yaptý.

Peki asýl can alýcý kýsým ne,ceza yediðimiz dönemin tüm mali kontrolü de Ahmet Aðaoðlu dönemi ile ilgili,daha da kötüsü belki bu ceza gelmeyebilirdi ama Muharrem Usta'ya olan kin ve nefretten gözü dönmüþ bu yönetim adeta bir skandala imza atarak yasal olmayan bir þekilde kulüp borcunu az göstererek bize kastlý olarak ceza aldýrdý.

Bu yapýlana karþý kulübün haklarýný korumak zorunda olan kim?Borsaya açýk þirketi bu þekilde zarara uðratanlar için dava açmasý gereken kim?
    Divan Kurulu ve baþkaný,peki neden bu konuda en ufak adým atmýyor,çünkü o da azýlý bir Muharrem Usta düþmaný ve kulübümüze þikeci diyecek kadar da korkusuz,ismi Ali Sürmen.

Ýþin en acý kýsmý ise kulübün Muharrem Usta'ya dava açtýðýný bile bilmeyen bu cahil arkadaþ,dava konusu olan þeyin de Mehmet Ekici'nin þikecilere transfer olmamasý,peki Mehmet Ekici'yi þikecilerin baþkanýna söz veren kim o da baþka bir Muharrem Usta düþmaný Mehmet Yiðit Alp.

Trabzonspor için cebinden sponsorluklar dýþýnda 60 milyon TL veren,cezanýn kalkmasý için 38 milyon TL'yi baðýþlayan,Ahmet Aðaoðlu'na çok iyi bir kadro,alt yapýdan futbolcular býrakan Muharrem Usta afkuruyormuþ.

Umarým bu mesajýný görür ve seni mahkemeye verir,senin gibi bilgisiz cahillerle baþa çýkmanýn bir yolu olmalý yoksa senin gibilerin en büyüðü Ahmet Aðaoðlu kulübü çiftliðe çevirmesine, Sturidge,Obi Mikel ve Manuel transferinde 50 milyon TL zarara uðratmasýna ve borsaya açýk þirketi yanlýþ beyan ile zarara uðratmasýna raðmen ortalýkta dolanabiliyor.

Trabzonspor bir gün saðlýklý bir kulüp olacaksa ilk önce sen ve senin gibilerden kurtulmak zorunda.
    • Memento mori

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bana sorsalar Trabzonspor'a Ahmet Aðaoðlu gibi 10 yýl kulüp aidatýný yatýrmamýþ ama kulübe kurtarýcý olarak atanmýþ tipler mi daha çok zarar veriyor yoksa bu yukardaki mesajý atan insanlar mý,hiç tereddütsüz bu mesajý atan cahiller derdim.

O kadar da kendinden emin ki sanýrsýn konuya en baþýndan sonuna kadar vakýf ama yazdýklarýna bakýnca tam bir yürüyen cehalet olduðunu anlama anlýyorsun da peki bunu konu ile hiç alakasý olmayan baþka Trabzonsporlulara nasýl anlatacaksýn.

Aslýnda alýnan cezanýn Muharrem Usta ile hiç bir alakasý yok,olayýn baþlangýç tarihi bu mesajý yazan gibi biri olan Ýbrahim Hacýosmanoðlu'nun döeninde yediðimiz ceza,Muharrem Usta bu cezayý UEFA ile anlaþma yaparak kaldýrttý,sonra kulüp baþkaný olan ve söylediði hiç bir þeye güvenilmeyen Ahmet Aðaoðlu,UEFA ile bu anlaþmanýn ikinci yenilemesini yaptý.

Peki asýl can alýcý kýsým ne,ceza yediðimiz dönemin tüm mali kontrolü de Ahmet Aðaoðlu dönemi ile ilgili,daha da kötüsü belki bu ceza gelmeyebilirdi ama Muharrem Usta'ya olan kin ve nefretten gözü dönmüþ bu yönetim adeta bir skandala imza atarak yasal olmayan bir þekilde kulüp borcunu az göstererek bize kastlý olarak ceza aldýrdý.

Bu yapýlana karþý kulübün haklarýný korumak zorunda olan kim?Borsaya açýk þirketi bu þekilde zarara uðratanlar için dava açmasý gereken kim?
    Divan Kurulu ve baþkaný,peki neden bu konuda en ufak adým atmýyor,çünkü o da azýlý bir Muharrem Usta düþmaný ve kulübümüze þikeci diyecek kadar da korkusuz,ismi Ali Sürmen.

Ýþin en acý kýsmý ise kulübün Muharrem Usta'ya dava açtýðýný bile bilmeyen bu cahil arkadaþ,dava konusu olan þeyin de Mehmet Ekici'nin þikecilere transfer olmamasý,peki Mehmet Ekici'yi þikecilerin baþkanýna söz veren kim o da baþka bir Muharrem Usta düþmaný Mehmet Yiðit Alp.

Trabzonspor için cebinden sponsorluklar dýþýnda 60 milyon TL veren,cezanýn kalkmasý için 38 milyon TL'yi baðýþlayan,Ahmet Aðaoðlu'na çok iyi bir kadro,alt yapýdan futbolcular býrakan Muharrem Usta afkuruyormuþ.

Umarým bu mesajýný görür ve seni mahkemeye verir,senin gibi bilgisiz cahillerle baþa çýkmanýn bir yolu olmalý yoksa senin gibilerin en büyüðü Ahmet Aðaoðlu kulübü çiftliðe çevirmesine, Sturidge,Obi Mikel ve Manuel transferinde 50 milyon TL zarara uðratmasýna ve borsaya açýk þirketi yanlýþ beyan ile zarara uðratmasýna raðmen ortalýkta dolanabiliyor.

Trabzonspor bir gün saðlýklý bir kulüp olacaksa ilk önce sen ve senin gibilerden kurtulmak zorunda.
    Mesajý cezanýn ertesi bir sinirle yazdýðým için ifadeler aðýr olmuþ. Hacýosmanoðlu kýsmý da unutulmuþ çünkü Twitter dan kalkýp buraya gelip içimi döktüm. Bununla birlikte sizin de yazýnýzda cahilliðinizi gösteren hikayeler masallar var. Usta yönetimini o kadar sahiplenmissiniz ki mahkemye siz de verebilirsiniz gibi. Sizin yazýnýzda benim için sarf ettiðiniz ifadeler bana mahkeme yolu açar mý bilmiyorum. Bursada olduðunuz görünüyor. FSM de gelip bir çay içelim taraftarligimin kalan kýsmýný orada ölçmeye sorgulamaya devam edelim çaylar bu cahil kardeþinden
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Nereden
    Bursa

Alýntý tahir61ayas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mesajý cezanýn ertesi bir sinirle yazdýðým için ifadeler aðýr olmuþ. Hacýosmanoðlu kýsmý da unutulmuþ çünkü Twitter dan kalkýp buraya gelip içimi döktüm. Bununla birlikte sizin de yazýnýzda cahilliðinizi gösteren hikayeler masallar var. Usta yönetimini o kadar sahiplenmissiniz ki mahkemye siz de verebilirsiniz gibi. Sizin yazýnýzda benim için sarf ettiðiniz ifadeler bana mahkeme yolu açar mý bilmiyorum. Bursada olduðunuz görünüyor. FSM de gelip bir çay içelim taraftarligimin kalan kýsmýný orada ölçmeye sorgulamaya devam edelim çaylar bu cahil kardeþinden
    Kiþisel olarak sana mesaj yazdým haklý olarak da sitem ediyorsun,peki elini vicdanýna koy ve söyle Muharrem Usta'ya yaptýðýn kadar haksýzlýk yaptýn mý sana?

Þundan eminim,sen de týpký benim gibi Trabzonspor'un baþarýlý olmasýný isteyen birisisin,bundan en ufak þüphem yok ama ister inan ister inanma deðer verdiðin ve geleceðini önemsediðin bir þey hakkýnda yeterli bilgi ve takibin yoksa bu konuda alýnacak kararlarý etkilememek ve oluþturulacak algýya hizmet etmemek için sadece takipçi ol,en az iki farklý kaynaktan olaylarýn iç yüzünü öðren ve doðrulat,sonra da bir yargýya var.

Muharrem Usta gibi bir deðer sanal ortamda oluþturulan algý ve yalan bilgilerle kulüpten uzaklaþtýrýldý ve yerine de 10 yýldýr kulüp aidatýný ödemeyen biri atandý,onun yaptýklarý da ortada.

Bakýn geçen yýl devre arasýnda transfer yasaðýmýz olduðu söylendi ve sen de Trabzonspor taraftarýsýn,bu yasak belgesini hiç gördün mü?

Bunu hiç sorguladýn mý?
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bu yönetimin iho denen bir ajan varken Usta yönetimine neden böyle yüklendigini anlamiyorum ve kapali kapilar ardinda masabasinda bir plan cercevesinde bunlarin yapildigina inaniyorum. Usta'nin ne kadar yanlislari da olsa maddi acidan bu kulübün hep yaninda oldu. Ama mevcut yönetim ne yapti? Iho'nun maddi ve manevi zararlarini göz ardi edip neredeyse Usta'yi bir hain gibi lanse etti. Iste sen emek verenin emegini göz ardi edersen Uefa'da gelir sana vurur böyle. Agaoglu yönetimi de bu sene sampiyonlar ligine gidemememizin sorumlu olarak hatirlanacak!
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

Sayýn yöneticiler burasý askeriyenin kantini deðil,
    100 de 49 u halka arz olmuþ 240 milyon TL deðerinde bir þirket ama en önemlisi milyonlarýn yaþama sevinci
    kendinize gelin....
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu yönetimin iho denen bir ajan varken Usta yönetimine neden böyle yüklendigini anlamiyorum ve kapali kapilar ardinda masabasinda bir plan cercevesinde bunlarin yapildigina inaniyorum. Usta'nin ne kadar yanlislari da olsa maddi acidan bu kulübün hep yaninda oldu. Ama mevcut yönetim ne yapti? Iho'nun maddi ve manevi zararlarini göz ardi edip neredeyse Usta'yi bir hain gibi lanse etti. Iste sen emek verenin emegini göz ardi edersen Uefa'da gelir sana vurur böyle. Agaoglu yönetimi de bu sene sampiyonlar ligine gidemememizin sorumlu olarak hatirlanacak!
    Trabzonspor'un tarihinin en kara günüdür ÝHO'yu baþkan yaptýðý gün. 13. sandýk denen çukura düþtüðümüz gün, kendi ipimizi de çektik.
    Usta falan ÝHO'nun yanýnda melek kalýr.
    30 yýldýr Trabzonspor izlerim, bu takýma hem maddi hem manevi bu kadar zararý ayný anda veren baþka bir þahsa þahit olmadým.

O delege, nasýl böyle bir seçim yaptý, inanýlýr gibi deðil.

Nereden
    Bursa

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Size iki isim vereyim,araþtýrýn nedenini çok net ortaya çýkarýrsýnýz,Mehmet Yiðit Alp ve Ali Sürmen.

Yoksa ülkemizin en sýkýntýlý süreçlerinden birinin yaþandýðý yýllarda kulübü hem sponsorluklarla hem de cebinden karþýlýksýz olarak verdiði desteklerle en az hasarla çýkaran insana bu kadar düþman olmak için gerekli sebepleri yok.

Muharrem Usta gider ayak,Yusuf ve Abdülkadir'i satsa ve borcu 100 milyon Euro'ya düþürse bu yönetime iyi bir kadro iskeleti býrakmasa nasýl bu kadar rahat Ünal Karaman ve Hüseyin Çimþir gibi tecrübesizleri getirebilirlerdi?
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

45 Sayfalýk rapor incelenip hani detaylý açýklama yapýlacaktý?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'un tarihinin en kara günüdür ÝHO'yu baþkan yaptýðý gün. 13. sandýk denen çukura düþtüðümüz gün, kendi ipimizi de çektik.
    30 yýldýr Trabzonspor izlerim, bu takýma hem maddi hem manevi bu kadar zararý ayný anda veren baþka bir þahsa þahit olmadým.

2014-2015 transfer dönemi.. 33 transfer 21 i ne bonservis ödenmiþ toplam 35 milyon euro bonservis.. Harcanan parayý geçtim sözleþme imzalanan çöpleri temizlemek 3-4 seneyi yok etti.

Sadece Trabzonspor deðil Türk futbolunda benim gördüðüm en kötü yönetimdir o dönem.

Sefa Yýlmaz, Ýshak Doðan, Deniz Yýlmaza 10 milyon euro bonservis ödenmiþ

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

O gün demiþtim 4.olmak size þampiyon olmak gibi gelecek diye kupayý alacam dedi diye ilkokul mezununu o gün seçenler bugun mevcut kadro daðýlýrken alkýþ tutanlar ayný adamlar gram fark yok.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Federal mahkeme isi ne oldu yalan mý oldu ?
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

Nereden
    Bursa

Alýntý hyasin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Federal mahkeme isi ne oldu yalan mý oldu ?
    Siz sormasanýz inanýn ne bir yönetici,ne kongre baþkaný ne de gazetecinin aklýna bile gelmez,nasýl bir þekil yönetildiðimizin özeti bu durum.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)