Sayfa 22 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 24 32 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1257 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA’dan Kulübümüze Avrupa Müsabakalarýndan Men Kararý | FFP

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

uefa'nin duzgun bir kurum oldugunu dusunmuyorum ama uzerimize oynuyorlar gibi cikarimlarida komik buluyorum.avrupa'da futbol alemi icinde ne agirligimiz var ki bizim uzerimize oynasinlar.dis gucler muhabbetinin girmedigi bir tek burasi kalmisti.en cok uzuldugum nokta besinci sinif vasat siyasetcilerin milyonlarca insani bu sekilde kolay etkilemesi.o dusman bu dusman kafasiyla bu hayat yasanmaz.buradan uefa hakli ve temiz anlami cikaracak olan vasatlar illaki yine olacaktir ama biz yine dusundugumuzu yazalim.uefa'nin uzerimize oynamasi icin bir tane mantikli gerekce var mi?yok.
    cok sinir bozucu bir gelisme ama sureci bekleyelim.tam olarak neyin ne oldugunu kimse bilmiyor.bu asamada baskanin soylediklerini dogru kabul etmekten baska yapacak birsey yok.yanlislik varsa emin olun duzeltirler.

bu arada sike sureci icin uefa yapmasi gerekeni yapti o davanin aleyhimize sonuclanmasinin ana nedeni ulke icindekilerdir..bugun fenere sikebahce muhrunu basmasi bile basli basina bir icraattir.kendi kurumlarimizin vermesi gereken kararlari uefa-fifa zoruyla verdirtemedik diye adamlara sovmenin alemi yok..tepki verilmesi gereken yerler belliydi ama camia olarak sehir olarak sesimizi cikaramadik.simdi aglamanin alemi yok.

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Hani bize Ýstanbul þürakasý ''PONTUS'lu Rum bilmem ne diyor ya inan ki artýk kýzmýyorum

abdllh.29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    uefa'nin duzgun bir kurum oldugunu dusunmuyorum ama uzerimize oynuyorlar gibi cikarimlarida komik buluyorum.avrupa'da futbol alemi icinde ne agirligimiz var ki bizim uzerimize oynasinlar.dis gucler muhabbetinin girmedigi bir tek burasi kalmisti.en cok uzuldugum nokta besinci sinif vasat siyasetcilerin milyonlarca insani bu sekilde kolay etkilemesi.o dusman bu dusman kafasiyla bu hayat yasanmaz.buradan uefa hakli ve temiz anlami cikaracak olan vasatlar illaki yine olacaktir ama biz yine dusundugumuzu yazalim.uefa'nin uzerimize oynamasi icin bir tane mantikli gerekce var mi?yok.
    cok sinir bozucu bir gelisme ama sureci bekleyelim.tam olarak neyin ne oldugunu kimse bilmiyor.bu asamada baskanin soylediklerini dogru kabul etmekten baska yapacak birsey yok.yanlislik varsa emin olun duzeltirler.

bu arada sike sureci icin uefa yapmasi gerekeni yapti o davanin aleyhimize sonuclanmasinin ana nedeni ulke icindekilerdir..bugun fenere sikebahce muhrunu basmasi bile basli basina bir icraattir.kendi kurumlarimizin vermesi gereken kararlari uefa-fifa zoruyla verdirtemedik diye adamlara sovmenin alemi yok..tepki verilmesi gereken yerler belliydi ama camia olarak sehir olarak sesimizi cikaramadik.simdi aglamanin alemi yok.
    yanlýþ düþünüyorsun fener kac yýl ceza aldý belki 5 sene alacaktý bunu bilmiyoruz sadece verdi mi verdi diyoruz.
    bizim uefada hiç bir aðýrlýðýmýz olmayabilir ama birilerinin önündeengelsek çýkarlarýný engelliyorsak onlarýn gücü olabilir.

seydisehir1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    49

Kararin detaylarini bilmiyorum.... ancak mesela boyle cok ince bir dengeyi yurutmeye calisirken devre arasinda bir suru oyuncu almanin manasini biri bana aciklayabilirmi... Cok mu gerekliydi... altyapidan oyuncularla GUYA takimi takviye edecekdik.... Ne acidir ki Unal Hocamiza yapilan operasyon kasitlidir, bence mesela o (ihtimaldir ki) devre arasi en fazla 1 oyuncu isterdi ve genc oyunculara sans vermeye devam edecekti... Onumuzdeki 10 senemiz maalesef birileri tarafindan goz gore gore calinmistir

Yani sanki Unal hocamizin gitmesi sonrasi kafa gene Istanbul takimlari kafasina geri donus gibi gozukuyor... cok ama cok keyifsizim.... Unal Hocamizla basaridan basariya kosacakdik.... Huseyin Hocamizi cok severim ama hic kimse zannetmesinki onun kredisi sonsuz... iki mac ustuste kaybedelim mesela, basin aninda ipini cekecek... milyon tane yabanci hoca ismi dolanmaya baslayacak... Baskanimiz kendi bildigini yapiyor, bu cok guzel ancak tarafdar maalesef Istanbul ve yerel medyaya o kadar bagimliki... ... offff of

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

.uefa'nin uzerimize oynamasi icin bir tane mantikli gerekce var mi?yok.
    Uefa kurullarýnda etkili olan eli kolu uzun kiþiler bu kararý aldýramaz mý?

Mesela gs þampiyonlar ligine gidemese 3 milyon Euro yýllýk ücret alan 7-8 futbolcuyu,5-6 milyon Euro kazanan Falcao'yu onlara satamayacak olan uluslararasý menajerlik þirketleri.

Bu karar yanlýþ-doðru onu bilmem çok teknik bir iþ ama þu ortamda bu zamanlama moda tabirle manidar.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    forumda maþallah herkes her þeyi biliyor. herkes spor hukukçusu oldu. adam diyor ki cas iki yýldan hangisinde ceza alacaðýmýzý bize seçtirir. bu nasýl bi özgüven.
    haha.. bir de pandemiden dolayý önümüzdeki yýl cl yapýlmýyormuþ
    Attan inip eþeðe bindik!

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Karasoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hani bize Ýstanbul þürakasý ''PONTUS'lu Rum bilmem ne diyor ya inan ki artýk kýzmýyorum
    Ben Trabzonlu deðilimde eðer Trabzonlular rum olsaydý her zene þampiyon olurdu buna eminim yurt dýþý desteðiyle. Kendileri ermeni olduðu için sürekli þampiyon oluyorlar.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    44

UEFA düzgün bir kurum deðil. Güçlünün korunduðu, maðdurun iyiden iyiye ezildiði bir kurum. Bundan sanýrým hepimiz hemfikiriz.
    En azýndan kendi þahsýma göre konuþayým. Bizim üzerimize oynayan UEFA DEÐÝL.
    UEFA burada gücü elinde bulunduran için bir ARAÇ. Ben bunu söylüyorum.
    Ha diyeceksiniz ki koca Avrupa futbolunu yöneten bir kurum iki adamýn elinde oyuncak olur mu ?
    Bende diyeceðim ki, arkadaþ açýn bakýn kaç tane rüþvet soruþturmasý geçirmiþ.
    En çok üzüldüðümde, 10 yýldýr Koç'un banka aracýlýðý ile UEFA'ya sponsor olup þikeyi aklamak için para gönderdiðini savunan taraftarýmýz, bugün UEFA bizimle neden uðraþsýn, yada UEFA kimsenin elinde oyuncak olmaz diyor. Karar verin, hangisi doðru. Rüþvet alýp oyuncak oldu mu ? Olmadý mý ?

Bizimle uðraþan dýþ güçler deðil. Bizimle uðraþan eli dýþa iþ yaptýracak kadar uzun ve güçlü olan iç güçler.

Servet Yardýmcý. Bugünlerde herkesin aðzýnda olan bir isim. Þenes Erzik'ten sonra UEFA yönetiminde olan bir diðer Türk.
    Bu arkadaþýn ismini arattýðýnýzda karþýnýza hep þu haberler çýkýyor !

'' Servet Yardýmcý Galatasaray'a ceza gelmeyeceðini açýkladý''
    '' Servet Yardýmcý Fenerbahçe'ye men cezasý gelmeyecek dedi''
    '' Servet Yardýmcý Beþiktaþ'ýn kur farkýndan doayý zararýný UEFA'da anlattý, çözdü''

Peki bu Servet Bey'in Trabzonspor ile olan bir haberi var mý ? Yok.
    Peki bu Servet Bey, UEFA resmi kanallardan ceza açýklamadan 3 takým için devamlý neden ilk aðýzdan müjde veriyor ?
    Peki bu Servet Bey, Trabzonspor böyle bir inceleme geçiriyor ise, Trabzonspor böyle bir kaosun ortasýna düþmek üzere ise neden kimseyi uyarmýyor, önlem almýyor, yada UEFA içerisinde ki aðýrlýðýný kullanýp bu cezanýn önüne geçmiyor ? Neden bu güç bize çalýþmýyor ?

Herkes söylüyor, UEFA bize neden oynuyor ?
    Yahu bu iþin þampiyonluk ile alakasý yok. Seni içerde yýpratmak istemiyorlar ki.
    Bazý camilar paranýn derdinde. Þampiyonluk önemli deðil. Bu yýl olmasa bir daha ki yýl.
    Sen 10 yýldýr þike derken adam üçüncü yýldýzý takýyor. Hemde döve döve.
    Dün Erman Özgür'ün linç edilen Tivitini hatýrlayýn. Ýkinci olmak bu kadar önemli olmadý dedi.
    Neden ? Tek baþýna Þampiyonlar Ligine giden takým geçen 22 milyon euroyu kasasýna koyuyordu çünkü. Yaklaþýk 150 Milyon TL. Türkiye'de bu þartlarda rahatlamayacak takým var mý ? Bu para için bir oyun döndürülmez mi ?
    Peki lig þampiyonu olursan ? 33 milyon TL. 4.5 milyon euro. Galatasaray'ýn bir oyuncusunun bir yýllýk parasý. Ýlk hedefiniz hangisi olur ? 33 mü ? 150 mi ?
    Bu oyun dönerken hele ki birde rakibiniz iyice moddan düþer ve puan kayýplarý arka arkaya gelirse ?
    Siz sadece þampiyonlar ligi kovalarken birde lig þampiyonluðu önünüze düþerse !
    Ballý kaymak.

Zahmet edip okuyan diyecek, yuhhh.
    Bu kadar da komplo olmaz.
    Olmaz deðil mi ?
    Bence de.

Ýki rakibinin ÞÝKE davasýnda dediði, aðzsýndan çýktýðý emir telakki edilen hoca '' KONUÞURUM HA'' dediðinde 2 þampiyonluk önlerine düþmedi mi ?

Ama bizim ki komplo olsun..

Ýki Türk'ün üst düzeyde çalýþtýðý kurumdan bir gece ansýzýn MEN yasaðý geliyor.
    Bu iki Türk üzerinden nerede ise 1 gün geçmesine raðmen tek kelime etmiyor.
    Zemin aylardan beri ilmek ilmek iþleniyor.
    Ve biz kalan 8 hafta ile þampiyonluk bekliyoruz.

Hadi Kolay Gelsin...
    Konu Kosavalý61 tarafýndan (04.06.2020 Saat 14:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Sadettin_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"madem cl ye gidemicez maaþýmý alsamda oynamýyorum ben kusura bakmayýn" diyecek futbolcu yok bizim takýmda .
    bu takýmýn futbolcularý "CL gideceðiz o yuzden bu takýmý sectým" deyip gelmedi
    Azýlý bir ihocuyum

Nereden
    Ankara

Alýntý Kosavalý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    UEFA düzgün bir kurum deðil. Güçlünün korunduðu, maðdurun iyiden iyiye ezildiði bir kurum. Bundan sanýrým hepimiz hemfikiriz.
    En azýndan kendi þahsýma göre konuþayým. Bizim üzerimize oynayan UEFA DEÐÝL.
    UEFA burada gücü elinde bulunduran için bir ARAÇ. Ben bunu söylüyorum.
    Ha diyeceksiniz ki koca Avrupa futbolunu yöneten bir kurum iki adamýn elinde oyuncak olur mu ?
    Bende diyeceðim ki, arkadaþ açýn bakýn kaç tane rüþvet soruþturmasý geçirmiþ.
    En çok üzüldüðümde, 10 yýldýr Koç'un banka aracýlýðý ile UEFA'ya sponsor olup þikeyi aklamak için para gönderdiðini savunan taraftarýmýz, bugün UEFA bizimle neden uðraþsýn, yada UEFA kimsenin elinde oyuncak olmaz diyor. Karar verin, hangisi doðru. Rüþvet alýp oyuncak oldu mu ? Olmadý mý ?

Bizimle uðraþan dýþ güçler deðil. Bizimle uðraþan eli dýþa iþ yaptýracak kadar uzun ve güçlü olan iç güçler.

Servet Yardýmcý. Bugünlerde herkesin aðzýnda olan bir isim. Þenes Erzik'ten sonra UEFA yönetiminde olan bir diðer Türk.
    Bu arkadaþýn ismini arattýðýnýzda karþýnýza hep þu haberler çýkýyor !

'' Servet Yardýmcý Galatasaray'a ceza gelmeyeceðini açýkladý''
    '' Servet Yardýmcý Fenerbahçe'ye men cezasý gelmeyecek dedi''
    '' Servet Yardýmcý Beþiktaþ'ýn kur farkýndan doayý zararýný UEFA'da anlattý, çözdü''

Peki bu Servet Bey'in Trabzonspor ile olan bir haberi var mý ? Yok.
    Peki bu Servet Bey, UEFA resmi kanallardan ceza açýklamadan 3 takým için devamlý neden ilk aðýzdan müjde veriyor ?
    Peki bu Servet Bey, Trabzonspor böyle bir inceleme geçiriyor ise, Trabzonspor böyle bir kaosun ortasýna düþmek üzere ise neden kimseyi uyarmýyor, önlem almýyor, yada UEFA içerisinde ki aðýrlýðýný kullanýp bu cezanýn önüne geçmiyor ? Neden bu güç bize çalýþmýyor ?

Herkes söylüyor, UEFA bize neden oynuyor ?
    Yahu bu iþin þampiyonluk ile alakasý yok. Seni içerde yýpratmak istemiyorlar ki.
    Bazý camilar paranýn derdinde. Þampiyonluk önemli deðil. Bu yýl olmasa bir daha ki yýl.
    Sen 10 yýldýr þike derken adam üçüncü yýldýzý takýyor. Hemde döve döve.
    Dün Erman Özgür'ün linç edilen Tivitini hatýrlayýn. Ýkinci olmak bu kadar önemli olmadý dedi.
    Neden ? Tek baþýna Þampiyonlar Ligine giden takým geçen 22 milyon euroyu kasasýna koyuyordu çünkü. Yaklaþýk 150 Milyon TL. Türkiye'de bu þartlarda rahatlamayacak takým var mý ? Bu para için bir oyun döndürülmez mi ?
    Peki lig þampiyonu olursan ? 33 milyon TL. 4.5 milyon euro. Galatasaray'ýn bir oyuncusunun bir yýllýk parasý. Ýlk hedefiniz hangisi olur ? 33 mü ? 150 mi ?
    Bu oyun dönerken hele ki birde rakibiniz iyice moddan düþer ve puan kayýplarý arka arkaya gelirse ?
    Siz sadece þampiyonlar ligi kovalarken birde lig þampiyonluðu önünüze düþerse !
    Ballý kaymak.

Zahmet edip okuyan diyecek, yuhhh.
    Bu kadar da komplo olmaz.
    Olmaz deðil mi ?
    Bence de.

Ýki rakibinin ÞÝKE davasýnda dediði, aðzsýndan çýktýðý emir telakki edilen hoca '' KONUÞURUM HA'' dediðinde 2 þampiyonluk önlerine düþmedi mi ?

Ama bizim ki komplo olsun..

Ýki Türk'ün üst düzeyde çalýþtýðý kurumdan bir gece ansýzýn MEN yasaðý geliyor.
    Bu iki Türk üzerinden nerede ise 1 gün geçmesine raðmen tek kelime etmiyor.
    Zemin aylardan beri ilmek ilmek iþleniyor.
    Ve biz kalan 8 hafta ile þampiyonluk bekliyoruz.

Hadi Kolay Gelsin...
    + 61
    En büyük Trabzon

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

UEFA geçtiðimiz haftalarda ''salgýn döneminde daha anlayýþlý davranacaðýz'' demiþti

Ne oldu peki? Ne deðiþti?

Baþkan ve yöneticiler çok rahat açýklamalar yaptý
    Elimizdeki veriler doðrultusunda bu iþ CAS'tan döner düþüncesindeyim

Bu ülkede talimatlara benden daha çok uyan baþka bir kulüp yok!
    Ki ben son dönemde maddi konularda kar açýklamasý yapýyorum

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Sadettin_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "madem cl ye gidemicez maaþýmý alsamda oynamýyorum ben kusura bakmayýn" diyecek futbolcu yok bizim takýmda .
    bu takýmýn futbolcularý "CL gideceðiz o yuzden bu takýmý sectým" deyip gelmedi
    aynen öyle takýmý etkilemez bu durum, hatta yerli oyuncularýn gazýyla 2 kupayý da kaldýrýrlar

fadigaTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Krizi fýrsata çevirmek tabirini bir kez olsun kullanalým.Bence itiraz sonucu bu iþ dönecek.Ama bu durumu futbolcularý hýrslandýrmak için de kullanmalýyýz.Daha fazla kenetlenmek için fýrsat olarak görmeliyiz.Futbolcularýmýz önceki yýllardaki gibi kýrýlgan deðil.Bu yaptýklarý moral bozma hamlesi ellerinde patlayacak.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Gs sampiyon olunca men cezasi veremediler, 2 yil men konusulurken Mustafa Cengiz topladi yonetimini gitti sunumu yapti, 3 taksitle 6m euro cezaya cevirtip kurtuldular.

Aynisini yapacagiz. Sampiyon da biz olacagiz, Turkiye Kupasi'ni da biz alacagiz. O yasagi da Cas karariyla kaldiracaklar.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Furkan Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    UEFA geçtiðimiz haftalarda ''salgýn döneminde daha anlayýþlý davranacaðýz'' demiþti

Ne oldu peki? Ne deðiþti?

Baþkan ve yöneticiler çok rahat açýklamalar yaptý
    Elimizdeki veriler doðrultusunda bu iþ CAS'tan döner düþüncesindeyim

Bu ülkede talimatlara benden daha çok uyan baþka bir kulüp yok!
    Ki ben son dönemde maddi konularda kar açýklamasý yapýyorum
    aldýðýmýz ceza salgýn dönemi finansal tablolarýyla alakalý deðil.

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gs sampiyon olunca men cezasi veremediler, 2 yil men konusulurken Mustafa Cengiz topladi yonetimini gitti sunumu yapti, 3 taksitle 6m euro cezaya cevirtip kurtuldular.

Aynisini yapacagiz. Sampiyon da biz olacagiz, Turkiye Kupasi'ni da biz alacagiz. O yasagi da Cas karariyla kaldiracaklar.
    Bizim gecen yaptigimizi yaptilar.
    Simdi ki anlasmaya uyamayacaklarindan onlarda ceza yiyecek.
    Ama onlarin anlasmalarinin bir kac yili daha var.
    Biz 1 yillik anlasma yaparken onlar 3 yillik anlasma yapti.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aldýðýmýz ceza salgýn dönemi finansal tablolarýyla alakalý deðil.
    Bu halde panik yapacak bir durum yok
    Güzel bir sunum ile lehimize döner

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

UEFA'nýn görünen yüzünde þeffaflýk, hesap verilebilirlik , adalet olduðu ve uygulamada bunlardan örnekler olmasý her iþinde gözü kapalý standartý olduðunu göstermez.

Trabzonspor, Avrupada kendisine fýrýldak çevirilecek kalibrede maddi manevi büyüklükte deðil fakat evvelce tarihte bir misali olmayan davanýn "maðdur" tarafý ve bu hali kesin bir sonuca ulaþmamýþ þekilde devam etmekte. UEFA'nýn sponsor, medya,devlet-siyaset iliþkilerinden etkilenmez olduðunu kabulle sürekli kabahat aramakla sadece silahý kendimize sýkýyoruz.

Kulübümüz halka açýk , denetimde ve UEFA ile yapýlan anlaþmaya uyduðunu defalarca deklare etti .

Baþka hesaplarýn olduðunu düþünüyorum bu karar uygulanamaz.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    UEFA'yý bilmesek yiyeceðiz ha,adam ciddi ciddi ne kadar dürüst ne kadar þeffaf olduklarýný yazmýþ,kendi memleketine düþman yabancýya hayran kafadan baþka ne bekliyorsak artýk!
    puhahahahaha zavallý
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer maðlubiyetler çok az da olsa vardýr. -Abdullah Avcý

batugol - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben cok basit düþünerek
    istanbul tayfasinin bu kadar borcu varken
    devre arasýnda fener denen takým transfer yapmak icin federasyona baski yaparken ve taraftardan para toplarken
    kar eden ve sanýrým borsada en cok kazandiran hisse senetlerine sahip olan bir klube ceza gelmesi midemi bulandiriyor

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Futbolcularýmýzýn Instagram'da ki paylaþým dalgasý güzel, Ýlk Sörloth baþlattý, motivasyonumuzdan hiçbirþey eksilmeyecek gibi..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Baþkan bugünkü açýklamasýnda "Uefa'ya fazla yüklenmemek lazým Uefa içindeki baðýmsýz bir kurul karar aldý" dedi.

O zaman bu karardan Uefa üst yönetimi de rahatsýz olacak.

Çünkü bir yandan pandemi zararlarý nedeniyle FFP'yi esneteceðiz,mali kriterler konusunda kulüplere kolaylýk saðlayacaðýz derken bir yandan da sahada hak etmiþ bir takýmý organizasyondan ve bunun maddi getirisinden mahrum etmek açýk bir çeliþki olacak.

Bu sezon þampiyon olup, þampiyonlar liginde olacaðýmýzý düþünüyorum.Ýþ bir þekilde çözülecektir.Yönetimin futbolculara durumu iyi anlatmasý lazým.
    Konu Larking tarafýndan (04.06.2020 Saat 16:27 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolcularýmýzýn Instagram'da ki paylaþým dalgasý güzel, Ýlk Sörloth baþlattý, motivasyonumuzdan hiçbirþey eksilmeyecek gibi..
    Sene ayný 2011.o zaman karþýmýzda fb vardi simdi gs.
    Bakalým sonucu nasil bitecek. Motivasyon en önemli konu.bu konulara hic girmeden futbolculari full motive sahaya cikartmak zorundayýz.
    Yine psikolojik olarak yýkýlmayýz insallah.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Camia olumsuz durumlara karþý daðýlmamayý ve motivasyon kaybetmemeyi az da olsa öðrendi. Þükür ki karakterli oyunculardan oluþan bir takýmýmýz var.

Artýk hiçbir þey eskisi gibi deðil. Bence artýk büyük takým refsleksleri göstermeye baþladýk. Eskiden böyle deðildi.

Bu yüzden biz þampiyon olacaðýz. Türkiye Kupasýný da biz alacaðýz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Bu FFP'nin de suyu çýktý,getirilme amacýndan tamamen saptý.

Sanki borçlanarak 200 milyon Euroluk takým kurduk altyapýdan yetiþtirdiði oyuncularla oynayan! diðer takýmlara karþý ligde haksýz rekabet yaratýyoruz.

Tam tersi durum mevcut.Bütçeler,maaþlar düþmüþ hiç bonservis ödenmemiþ neredeyse.Bunun yanýnda Yusuf,Uðurcan,Ömür,Parmak gibi oyuncular yetiþmiþ,düþük rakamlara alýnan oyuncularýn piyasasý yükselmiþ.

Bunlarýn hiç mi deðeri yok.

Herhalde bir bize gelince böyle ince hesaba oturuluyor.Adamlar salgýn dinlememiþ toplanýp þunlara cezayý keselim demiþ.

Karar doðru olabilir ama þu ortamda ve bu zamanlamada kesinlikle art niyetli.
    Konu Larking tarafýndan (04.06.2020 Saat 16:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)