Sayfa 23 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Tescil olur büyük ihtimal, 26 hafta çöpe atılamaz. Yaza kadar başlaması çok zor ligin. Yazın da oynanmaz sıcakta.
    Bu şartlarda lig oynanması mümkün değil kararı çıktığı an tescil gündeme gelir, playoff falan saçmalık o zaman 8 haftayı oynatın derler adama mümkün değil. Ne kadar bize düşman da olsalar öyle bir şeyi göze alamazlar.
    Konu Enaldo61 tarafından (27.03.2020 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

lobi lobi lobi de hani lobinin kralı bizdeydi))))))..
    şerefsiz koç bide bizi millete nasıl lanse etti..
    sahte kabadayı gibi bizim lobi!! işe yarayacağı zaman varlığından eser yok..
    ama dövlet TS'a yardım ediyor..

............................

neyse benim fikrim şu..
    pek dikkate alınmasada söyliyim..
    aslında bmn de millet bazen faydalı bazen çok faydalı fikirler üretiyor..
    ama bu fikirler bi işe yarıyor mu bilmiyorum..
    yanii Yönetim veya Başkana iletiliyormu bilmiyorum...

.................
    sonuçta bu iş dönecek dolaşacak siyasetin başına gidecek ve onu kim nasıl etkilerse oda göre karar verecek..
    %98 kesim olumsuz etkileyecek ..%2 de en iyi ihtimal yani %0 da olabilir..
    bu kesim diyecekki ligi iptal edelim veya bjk nin dediği gibi son 5 yıl falan filan..

neyse burada önemli olan şu bjknin teorisinde avrupadan elde edilen gelir tüm takımlara dağıtılması durumu..
    bu sözle ikna edecekler..
    bende diyorum ki bizim başkan veya yönetim ortaya bir kaç tane plan koymalı..

öyle birçok taraftarımızın dediği gibi bizim hakkımız bize verin..şampiyonluğu ..hemde bizi şampiyonlar ligine gönderin demekle olmuyor..işte..
    günlerdir yazıyoruz..yaklaşık 10 milyon taraftarı olan bir camiayı insan yerine koymuyorlar..
    ve daha önce yaşanmışıda var.. afedersiniz ama hayvan yerine bile koyuyorlar bizi..
    adam dediki şikeyi yaptıysam fb için yaptım ne olacak demedi mi..
    bu sözlerin bi getirisi götürüsü yoksa karşı tarafı hayvan yerine koymaktır..hemde açıkça..

................
    başkan ve yönetim elinde birkaç senorya olacak ve bu senoryaları siyasete federasyona vs gerekli yerlere sunacak..
    dünayada tarih kavga ..savaş ama sonuçta uzlaşma..anlaşma ve tavizlerle oluşuyor..
    taviz verecen ve taviz alacan..öyle dümdüz benim dediğim olsunla olmuyor..
    yoksa yine elde avuçta bişey kalmaz..
    neyse şampiyon ilan edilecez..şampiyonluk gelirinin %25 i olmadı %50 si tüm kulüplere dağıtılacak..
    şampiyonluk bizim için psikolojik eşik bence..paradan çok daha önemli..

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ülkemizde vaka sayısı felaket artıyor nasıl duracak bu virüs zayıf noktası falan yok mu, nasıl bir virüsmüş ki bilim dünyasını da kitledi. Böyle mi yaşayacağız bu ne yaw dejavu oldum, 2 kupa kaldıracağımız sezonda başımıza gelene bak hedef biz miyiz bizi bir oyuna getirdilerse bilelim yani. 10 senede bir şampiyonluğa oynuyoruz ya tarihin en büyük şikesi oluyor ya da şerefsiz bir virüs çıkıp dünyayı istila ediyor. Zaten ülkenin zorluk seviyesi ölümcül mod, dış güçler easy modda yaşarken sinir oluyorduk şimdi de bu çıktı.

Play offmuş da sezon iptal olsunmuş da çok rahatsızlık verdiniz bi kalkın gidin be, virüs bizi bitirdin be bizi bitirdin be. Dozer Cemil sezonumuz Corona sezonu oldu Tayfuuunn...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Bursa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Riza çalımbay açıklamalarda bulunmuş.lig özellikle yabancı oyunculardan dolayı bu sene daha oynanamaz diye.ligi bu haliyle bu sezon bitirelim.demis.zaten olacağı bu.en az 3 ay ara verilen futbol hicbirsey olmamis gibibaslamaz bu sezon icin.seneye ise Allah kerim.belki de son şampiyon olarak kapanacak lig.ingiltere de de liverpol.
    Rıza bey yeni açıklamalar da yapmış galiba.tum takımlar antalyaya gideceklermiş.hepsi ayrı bir otelde kalacakmış.antalyada sıcakmış.tum.maclar hızlıca oynanıp bitecekmiş 1 ayda.bu virüs herkese şaka gibi geliyor galiba.ne kadar kolay bulasabilceginin kimse farkında degil.bnce rıza efendi en iyisi şöyle yapalim.tum futbolcuları toplayalım.dunyanin en sıcak ülkesine gönderelim.orada hızlıca oynayıp bitirsinler maçları.yakinda sokağa çıkma.yasagi gelecek rıza efendi antalyaya gidip kamp yapip maçlar oynayacakmış antalyada.sicak ya antalya virüs de ilçenmiş o sıcakta.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Türkiye olarak tedbirleri uygulamaya baslamakta en az 3-4 hafta gec kaldik. Gerci uygulanmasi gereken tedbirlerin herkes tarafindan uygulanmadigi ortada, bu yüzden cokta fark etmeyecek. Hic kimse bosuna ümit beslemesin, bu Krizin bitmesi yil sonunu bulacak ama yazsonu gibi büyük ihtimal vakalar azalmaya baslayacak.

Aslinda olmasi gereken su, herkes normal istedigi gibi hayatina yasamaya devam etmeli idi ama bugpnde tavsiye edilen kurallara uyularak. Keza bu Virus, Grip gibi bircogumuzun bünyesine temas edecek. Zayif olanlar yakalanacak! %0,01-0,05´i agir gecirecek. TV´ler bu konuda yayin yapmayi birakmis olsa, hic kimse bu korku ile yasamak zorunda kalmayacakti. Ki bu yaratilan korku da hastaligin yayilmasinda büyük etken!

Misal Almanya devleti´nin 2012 yilina ait, bu konu hakkinda hazirlanmis bir Raporu var. Ve bu Rapor´da (neredeyse birebir) bugün yasadiklarimiz hepsi yaziyor. Rapora göre bu Ilk dalga (Covid19) 400 güne yakin sürecek. Virus Mutasyona ugrayacak, buna mukabil, ikinci ve ücüncü dalga da gelecek ve bunlar 3 yil icinde yasanacak…(insallah Dogru degildir)

Kisacasi bu sezon daha futbol oynanmayacak. Bir daha ki sezon bile muhtemel cok gec baslayacak..

Sampiyon kim ilan edilir, umrumda bile degil..Virus Albarak cakalina bulasti, sonrasinda fatih Terim ve yardimcilarina..artik ya bu Cakallar islah olur ve dogru yola gelirler, ya da gelmezlerse zaten bu sevinci hayatta yasatmazlar..Bize Allah´in Adaleti yeter, ki en dogruyu bize yasatacak olandir!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sokaga cikma yasagi diyorsunuz da bu çözüm degilki. Aşı cikana kadar millet evde mi kalacak? Bu 1-2 sene sürecektir en az. Böyle 2-3-4 hafta cikma yasagi ile çözülebilir bir olay degil.
    TRABZONSPOR 1967

Nereden
    Malatya

İngilterede alt liglerde bir takım27 de 27 yapmış, başka bir alt liginde 12 puan öndeymiş. İngiltere federasyonu ligi yok saymış. Büyük öfke varmış. Bu karar değişmezse Liverpool un şampiyonluğu da tehlikede... sonuçlar bize de emsal olacak mi göreceğiz

Nereden
    Rize

Bugün psikolojim çok fena bozuldu eve zor geldim..Çalışıyorum evde çocuk var diye zaten stresliydim. Sonra Rize'de bazı yerler karantina ya alındı duydum. O anda 3 metre önümde kadına adam bir jarjor mermi boşaltti. Kadının yere yığılişı falan yanındaki ablasının feryadı. Ruh gibiyim evde ya nasıl bir gün anasını satayım.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cl yi iptal mi ediyorlar anlamadım
    Doğru yanlış bilmiyorum kardeşim. Play off ve ülke federasyonlarının kararları kendi alacağıyla ilgili söylemlerine istinaden dedim. Haberi bulursam paylaşarım buradan
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Aydın

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru yanlış bilmiyorum kardeşim. Play off ve ülke federasyonlarının kararları kendi alacağıyla ilgili söylemlerine istinaden dedim. Haberi bulursam paylaşarım buradan
    UEFA As Başkanı Michele Uva: "İtalya için bir play-off'tan bahsediliyor. Play-off üzerine konuşmak yasak bir şey değil. Yönetmeliklere göre her ülke, şampiyonu nasıl tayin edeceğini kendisi belirleyebilir. Sadece bu sene dört ülkede takım sayısı değiştirildi, play-off ve play out getirildi. Biz kısıtlamalar getirmiyoruz"

https://www.milliyet.com.tr/skorer/g...ladi-6175137/1
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Istanbul kulüpleri ligi bu haliyle tescil ettirmez. Gerekirse koronali günlerde bile mac yaptirtir bu ahlaksizlar. Maclari oynattiramazlarsa bu seneyi yok saydirirlar. Düzen böyle. 2011'de gördük bunlari cünkü.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Ömrüm Can SEZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sokaga cikma yasagi diyorsunuz da bu çözüm degilki. Aşı cikana kadar millet evde mi kalacak? Bu 1-2 sene sürecektir en az. Böyle 2-3-4 hafta cikma yasagi ile çözülebilir bir olay degil.
    1 ay olsa olabilir belki. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarını kapat sınırları kapat hiç açma enfekte olanlar iyileşir evinde hastalananlar hastaneye götürülür bulaşim azalir yeni vakalar çıkmaz sağlık sistemi kitlenmez.

Redmi S2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Y cuales deseos me vas a dar?
    Dices tu, “Mi tesoro basta con mirarlo
    Tuyo será, y tuyo será”

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ası ile alakası yok sen herkesi evde tut bütün hastalara hızlı bir şekilde hakim ol ve kontrol altina al bu virusu yenersin. Her tespit edemedigin hasta butun ulke adina bir risk onlemler alinmalı. Aksi taktirde bu virus daha yuzbinlerce kisiye bulaşır onbinlerce insan ölür bu durumun önünü alamayız
    Konu 61_Hasan_69 tarafından (28.03.2020 Saat 04:26 ) değiştirilmiştir.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UEFA As Başkanı Michele Uva: "İtalya için bir play-off'tan bahsediliyor. Play-off üzerine konuşmak yasak bir şey değil. Yönetmeliklere göre her ülke, şampiyonu nasıl tayin edeceğini kendisi belirleyebilir. Sadece bu sene dört ülkede takım sayısı değiştirildi, play-off ve play out getirildi. Biz kısıtlamalar getirmiyoruz"

https://www.milliyet.com.tr/skorer/g...ladi-6175137/1
    Liglerin ne playofla ne başka bir halta başlama ihtimali yokkkkk okullarında.liglerin iptali mümkün değil avrupa kupaları, gelirler sıralamaya göre verilecek paralar vs .Bunların altından hicbir federasyon kalkamaz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

doctorsurgeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalan 8 hafta sebebiyle oynanan 26 hafta yok sayılamaz, üstelik son derece anormal olağanüstü koşullarda oynanacak o 8 haftada çıkacak sonuç normal koşullarda oynanmış 26 haftanın neticesinden daha mı adil olacak. Camia olarak aklımızı başımıza almalıyız, en büyük adaletsizlik tüm koşulların değiştiği bir süreçte bu ligin kalan haftalarının oynatılmasıdır.
    İSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZİRVEYE.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ası ile alakası yok sen herkesi evde tut bütün hastalara hızlı bir şekilde hakim ol ve kontrol altina al bu virusu yenersin. Her tespit edemedigin hasta butun ulke adina bir risk onlemler alinmalı. Aksi taktirde bu virus daha yuzbinlerce kisiye bulaşır onbinlerce insan ölür bu durumun önünü alamayız
    Hayir yenemessin. Bu virüs artik bu dünyanin bir parcasi. Istedigin kadar evde kal. kaybolmaz. Normlae dönersin yine yangin gibi yayilacak. Bunun üc secenegi var:

1. Asisi cikana kadar milleti evde haps edersin. Iiyimser olalim ve 18 ay diyelim. Sonuc ne olur? Ekonomi batar, millet aclikdan ölür ve toplum cok kötü bir duruma gelir.

2. Fazla birsey yapmassin ve yayilmasini beklersin. Toplumun 70% bulasmasini beklersin. Bu orandan sonra „herd immunity“ diye birsey olur. yani toplimun cogu hastaligi gecirip 1-2 sene dahada hasta olmaz. ama sonuc binlerce, belkide milyonlarca ölü.

3. Secenek enfekt orani dusuk tutmak ve zamana yaymak. Saglik altyapisini fazla zorlamamak ve yaptirimlar zamani helince uygulamak ve yine serbest birakmak. Bir balans tutmak. Hem ekonomiyi batirmamak hem ölü sayilarini düsük tutmak. Bu hic de kolay degil ama bunu almanya mesela yapmaya calisiyor. Böylece zaman kazanmak ve ayni zamanda hastaneleri hazirlamak.
    Konu Zafer Fidan tarafından (28.03.2020 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR 1967

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

bunlar 8 takıma penaltı atışı yaptırır ve şampiyonu belirler. yinede ligi tescil etmez

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlar 8 takıma penaltı atışı yaptırır ve şampiyonu belirler. yinede ligi tescil etmez
    bu öneriyi ortalık yerde dillendirme yaparlar valla..
    Attan inip eşeğe bindik!

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıza bey yeni açıklamalar da yapmış galiba.tum takımlar antalyaya gideceklermiş.hepsi ayrı bir otelde kalacakmış.antalyada sıcakmış.tum.maclar hızlıca oynanıp bitecekmiş 1 ayda.bu virüs herkese şaka gibi geliyor galiba.ne kadar kolay bulasabilceginin kimse farkında degil.bnce rıza efendi en iyisi şöyle yapalim.tum futbolcuları toplayalım.dunyanin en sıcak ülkesine gönderelim.orada hızlıca oynayıp bitirsinler maçları.yakinda sokağa çıkma.yasagi gelecek rıza efendi antalyaya gidip kamp yapip maçlar oynayacakmış antalyada.sicak ya antalya virüs de ilçenmiş o sıcakta.
    Açıklamayı bilmiyorum ama bunu birisi karşımda söylese çok ağır hakaret ederim.Büyük bir gerizekalılık örneği.Sıcak ülkelerde de virüs var.Antalyaya gidince ne değişecek nasıl bir kafa yapısı bu.Sonra orada birinde hastalık çıkarsa ortalık ayağa kalkacak farkında değil.Ortalık zaten karışık bi de bunlarla uğraşıyoruz.
    Konu Onur Erçetin tarafından (28.03.2020 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes viroloji, salgın hastalık uzmanı olmuş... Önüne gelen uzman görüşü veriyor... TFF de Uefa'nın alacağı tavsiye kararlarına ya da büyük liglerdeki emsal kararlara uymak zorundadır, kendisini süreçten ve genel kabul görecek uygulamalardan dışlayamaz... Rıza bey de boşa afkurmasın...
    Konu Serdar A tarafından (28.03.2020 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Aydın

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes viroloji, salgın hastalık uzmanı olmuş... Önüne gelen uzman görüşü veriyor... TFF de Uefa'nın alacağı tavsiye kararlarına ya da büyük liglerdeki emsal kararlara uymak zorundadır, kendisini süreçten ve genel kabul görecek uygulamalardan dışlayamaz... Rıza bey de boşa afkurmasın...
    Serdar hani bu ülkede yaşıyor olmasak ve de 2011'i geçmiş görmüş olmasak inanırdık da kardeşim bunlar aklının ucuna dahi gelmeyeni, olmaz dediğin her şeyi yaparlar Bizden yana zaten sıkıntıları yok.
    Murat

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ligi iptal etseler de seneye iki takım CL'ye gidecek.

Bunlardan direkt gidecek olanı % 100 Trabzonspor'dur.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Ugur meleke bugün benim geçen gün dedigim 2019-2021 sezonunu dile getirmis.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Nereden
    Bursa

Uefa bir şekilde oynanacak gibi açıklamalar yapıyor.gerekirse temmuz da belkide ağustos eylül oynatıp gelecek seneyi kaydiracaklar.gerci hersey çorba olur o zmaan.bakalim zaman neler gösterecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Devlet/Tff futbolu falan komple fesheder de bu ligi boyle tescil ettirmez yav, mumkun degil. Elinden geldigince Ist takimlarinin faydasina nasil olursa oyle ayarlarlar.Bahsettiginiz 2019-2021 de mumkun, boylece sikeciler bile yarisa katilir.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)