Sayfa 136 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 86 126 134 135 136 137 138 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 3,376 ile 3,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Nereden
    Samsun

ŞEN OL, ŞENOL GÜNEŞ !

var bi hayalimiz..

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta konusunda da kötü değil. Sağ bek ve sol bek oyuncuları içerisinde 20 maç ve üzeri oynayan oyuncular..

Başarı yüzdesi olarak bakarsak en iyisi %33 ile Gassama. %31 ile Pereira ikinci sırada.

Ligin en yüksek yüzdeli orta yapan bekinin, listedeki en az orta yapan oyuncusu olması da garip. Sadece 55 orta yapmış Gassama. Pereira'nın 70 ortası var. En fazla orta yapan bek 133 orta ile Berkan Emir (yüzdesi en kötü ikinci oyuncu).

Caner kanat bek orda burda çok yer değiştiği için listede yok ama onunda toplam 66 başarılı 197 başarısız toplam 263 ortası var. %25 yapıyor. Caner Quaresma sendromuna yakalanmış. İsterse 20 asist yapsın fazla baltalıyor oyunu.

Kamil Ahmet'in 13 maçta 3 isabetli 14 isabetsiz ortası var. (%17)
    Istatistikler yalan soylemez..sırf laf olsun diye bol keseden atanlar var.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadro bile öndeyken deli gibi baskı yiyor
    15 dakika daha felan olsaydı 10 olurdu maç bizimkiler 6.golden sonra maçı dalgaya aldı.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

O değil de umarım Mikel ve Sturridge gibi hatalar yapılmaz bundan sonra.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ŞEN OL, ŞENOL GÜNEŞ !

var bi hayalimiz..
    Sen ne diyorsun değişik?

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen ne diyorsun değişik?
    Değişik mesajları var. Gökhan gönül filan diyordu geçenlerde.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporlu oluğuna inanmıyorum. Çok zaman önce yöneticilerden birine yazdım, bu adam Trabzonsporlu değil diye ama demek benimle aynı fikirde değiller.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Başka takımı destekleyen adam burada trollük yapmayacaksa görüşlerini belirtebilir. Provakatörlük yapmaya geliyorsa zaten hesabı siliniyor.

Öyle tipler bu forumda barınamaz herkes birbirini tanır burada.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökhan gönül diyen adam Trabzonsporlu değildir, net.
    Konu bahadır2561 tarafından (25.05.2020 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapıdan adam yetiştirmek mecburiyetten oynatmak mı? Muharrem Usta altyapıya şu yatırımı yapmıştır de tamam diyeyim.

Misyonunu bitiren her topçu satılacaktır, Yusuf Yazıcı gitti ne kaybettik şampiyonluğun en büyük adayıyız. İstanbul lobisinin hakem oyunları olmasaydı bellide bugün tescil etmek zorunda kalacaklardı.

Körü körüne rezil bir dönemi savunuyorsun.
    Mecburiyetten oynatmak mı,değil.Gençlere rol model olacak Sosa getirmek,onlara umut vermek,cesaretlendirmek,
    Nasıl bir rezil dönemmiş ki tarihimizin en pahalı alt yapı adamımızı bize kattı,geride daha pahalıları olacak Uğurcan ve Abdülkadiri hazırladı.
    Sosyal medyanın önemini kavrayarak kulübün sanal ortamda insanlara ulaştıran sosyal medya ekibini kurdu,taraftarı uyandırarak 300 bin olan twitter takipçi sayısını 1.750.000 civarına çıkardı.
    Adeta çöplük olan kadroyu temizleyerek bize Sosa,Perreria,Durica,Castillo,Kucka,Rodegella,Nova k gibi adamları aldı,Yusuf,Uğurcan,Abdülkadir gibi kulübün geleceğini kurtaracak adamları çıkardı A takıma.
    Forma sponsorunu değiştirerek bize özel forma yapan Macronla anlaştı,satış rekorları yaptık.Külübün borcunu kur krizine rağmen aynı seviyede tuttu,cebinden para vererek sponsor oldu,tazminatları cebinden ödedi,senin gibiler Ekuban ve Wakayemenin onun döneminde izlendiğini bilmez,o dönemden kalma yani.

Savunduğun başkan ne yaptı,hangi futbolcuyu kazandırdı A takıma.Muharrem Usta şanssızdı,önceki başkandan tam bir kaos aldı,şimdiki başkan ise çok şanslıydı Muharrem Ustadan kendi kendine yetecek bir takım aldı,öyleki TD olmadan başarılı yürüdü.

Ama önemli olan algı yapmak,kitleleri kandırmak 21.yüzyılın sihiri.Rezil dönem dediğin Trabzonsporun kurtuluş dönemiydi.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

7-0 ve 6-0 der, susarım. Muharrem diyene... Partizan değiliz ama bir yere kadar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Muharrem Usta'dan fetret devrinin padişahı 1. Çelebi Mehmet çıkarmaya çalışılıyor da... Neyse!!!
    Enkaz devraldığı konusunda hemfikirim de!!!
    Kongrede verdiği sözlere uymadan uygulamalarını yöneten kimse, şartlar ne olursa olsun benim gözümde başarılı kabul edilmez!!!

Maddi küçülmeye gideceğim deyip o sözleşmeleri yapamazsın !!!
    Allah yolunu açık etsin. Bu külüpten uzakta.

Ağaoğlu da verdiği sözlerden, kongrede bize sunduğu plandan cayarsa, aynı lafları da ona ederim!!!

ersn.alparslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence hersey bos. Biz liderlikten indigimiz indirildigimiz an bir kac kulupte virus vakalari cikartilacak ve ligler tescil edilecek.

Nereden
    İstanbul

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7-0 ve 6-0 der, susarım. Muharrem diyene... Partizan değiliz ama bir yere kadar.
    Tabi haklısın,bu çöplüğü temizlediği için adam suçlu,kadroyu koyalım da suçlu kimmiş görelim.

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...ericht/2611309

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...ericht/2611313

Dediğim gibi önemli olan algıları yönetebilmek,günümüzde en kolay iş tam bir çapsız olsan bile,hiç bir iş yapmadan öncekilerin yaptıklarının üzerine konarak çok güzel kitle yönetirsin,kitle müsait olursa kitle kitleyebildiğin kadar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ersn.alparslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hersey bos. Biz liderlikten indigimiz indirildigimiz an bir kac kulupte virus vakalari cikartilacak ve ligler tescil edilecek.
    O zaman ligi tamamlamak için protokol yapmadan lige başlamazsın,her ne olursa olsun bu 8 maç tamamlanacak,devlet yetkilileri dışında kimse engel olamaz,devlet yetkilileri iptal ederse de 26.hafta sonuçlarına göre lig tescil edilir,çünkü 2 ay sonra yeni bir lige başlıyorsun,bazı futbolcuların sözleşmesi bile oynamaya elverişszi,süresi dolmuş oluyor,ek uzatma oynamaya imkan veriliyor.
    Transferi düşünen adam ne kadar konsantre olur o bile muamma.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem Usta'dan fetret devrinin padişahı 1. Çelebi Mehmet çıkarmaya çalışılıyor da... Neyse!!!
    Enkaz devraldığı konusunda hemfikirim de!!!
    Kongrede verdiği sözlere uymadan uygulamalarını yöneten kimse, şartlar ne olursa olsun benim gözümde başarılı kabul edilmez!!!

Maddi küçülmeye gideceğim deyip o sözleşmeleri yapamazsın !!!
    Allah yolunu açık etsin. Bu külüpten uzakta.

Ağaoğlu da verdiği sözlerden, kongrede bize sunduğu plandan cayarsa, aynı lafları da ona ederim!!!
    Adam sözünü tuttu,sen bugün Yusuf Yazıcı,Uğurcan,Abdülkadir,Parmak,Abdürrahim,Arda gibi en az 10 futbolcuya 50-100 bin TL vererek bütçe dengesi sağlıyorsan Muharrem Usta sayesinde.
    Obi,Stu gibi kazıkları saymıyorsun sanırım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam sözünü tuttu,sen bugün Yusuf Yazıcı,Uğurcan,Abdülkadir,Parmak,Abdürrahim,Arda gibi en az 10 futbolcuya 50-100 bin TL vererek bütçe dengesi sağlıyorsan Muharrem Usta sayesinde.
    Adam sözünü mözünü tutmadı. Ne kıvranıyorsun anlamadım ki!
    Burak-Onur-Kucka-Sosa ...

Mikel'in neresi kazık bir anlat ?
    1,5 milyona yapılmış bir anlaşma!
    Yukarda saydıklarımın yanında çerez parası kalır.

Stu'ya da kulübün anahtarını vermediler.
    Sözleşme öyle yapıldı ki kulüp memnun olmadığı için feshedildi ve gönderildi.
    Yoksa sözleşmeyi feshetmek için kulüpten hisse talep edemedi.

Sırf Burak'ı buraya getirmek için verilen ücret ve tavizler yeter sebeptir kendisinin kötü futbol yöneticisi olduğuna ikna olmak için!!!

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tabi haklısın,bu çöplüğü temizlediği için adam suçlu,kadroyu koyalım da suçlu kimmiş görelim.

Dediğim gibi önemli olan algıları yönetebilmek,günümüzde en kolay iş tam bir çapsız olsan bile,hiç bir iş yapmadan öncekilerin yaptıklarının üzerine konarak çok güzel kitle yönetirsin,kitle müsait olursa kitle kitleyebildiğin kadar.
    Ligden düşenler bile 6-0, 7-0 yenilmiyor. Kadroyla filan alakası yok. Tarihimize kara leke olarak geçti malesef dönemi. Büyük ümitlerle gelmişti halbuki.

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka takımı destekleyen adam burada trollük yapmayacaksa görüşlerini belirtebilir. Provakatörlük yapmaya geliyorsa zaten hesabı siliniyor.

Öyle tipler bu forumda barınamaz herkes birbirini tanır burada.
    Renktaş, söz konusu arkadaş başka takım taraftarı mı değil mi bilemem ama ben sizin, "Başka takımı destekleyen adam burada trollük yapmayacaksa görüşlerini açıklayabilir." cümlenize muhalif olduğumu belirtmek istiyorum. Başka takımı destekleyenler burada yer almamalı. Ben Trabzonlu değilim. Yaşadığım memleketimde Trabzonspor'u destekleyenlerin sayısı oldukça az. Dolayısıyla çevremizde takımımızla ilgili sevincimizi ya da üzüntümüzü yeterince paylaşamıyoruz. Sanalda, reelde her yerde gs, fb ve bjk'lilerin görüş ve düşüncelerini fazlası ile görüyoruz zaten, bir de burada düzgün de yazsalar okumak istemiyorum, merak da etmiyorum açıkçası. Burada sadece Trabzonsporlular olmalı.

Nereden
    Samsun

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen ne diyorsun değişik?
    hayırdır kardeşim şenol güneşi istemek değişiklik mi oluyor ?

tekrar oku. orada imkansız olduğunu zaten yazdım. sadece biz de olsa nasıl katkı verirdi diye sordum. bize karşı çok iyi oynamıştı son maç.

gökhan gönül diyen adam Trabzonsporlu değildir, net.
    kardeşim ben trabzon çaykaralıyım. sence başka takımlı olma ihtimalim var mı ?
    Alıntı Faruk UYSAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaş, söz konusu arkadaş başka takım taraftarı mı değil mi bilemem ama ben sizin, "Başka takımı destekleyen adam burada trollük yapmayacaksa görüşlerini açıklayabilir." cümlenize muhalif olduğumu belirtmek istiyorum. Başka takımı destekleyenler burada yer almamalı. Ben Trabzonlu değilim. Yaşadığım memleketimde Trabzonspor'u destekleyenlerin sayısı oldukça az. Dolayısıyla çevremizde takımımızla ilgili sevincimizi ya da üzüntümüzü yeterince paylaşamıyoruz. Sanalda, reelde her yerde gs, fb ve bjk'lilerin görüş ve düşüncelerini fazlası ile görüyoruz zaten, bir de burada düzgün de yazsalar okumak istemiyorum, merak da etmiyorum açıkçası. Burada sadece Trabzonsporlular olmalı.
    u19 kadrosuyla ilgili bile entryler giriyorum tek tek. adam 1 lafı çarpıtıp beni ajan ilan ediyor. lan ben kemençe çalıyorum çaykara holaysalıyım.

Nereden
    Balıkesir

hayırdır? Muharrem Usta bile kendini bu kadar savunmaz,yaptım bir hata kusura bakmayın falan der,adam Burak'a kulübün tapusunu vermişti hatırlayın sözleşmesini.Tamam anladık Ustacısınız da herşeyin bir adabı var yahu,Ustayı savunacağım diye şimdiki başkana sallamak en basitinden nankörlüktür,Obi ve Stu bir kumardı tutsa süper olacaktı olmadı yollandılar bu kadar basit,buradan adama vurulmaz.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadroyu hocalar temizler ve kirletir , eğer hocanin kulu k... olursan

Ünal Hoca da garip bir ozellik gördum. Adam 2. Donem transfere karismadi ama 2 sene de elindeki kadroya bakti ve nasil fayda alinmasi gerekiyorsa o şekil aldi, Sorloth kazmasina bakti , ben bunu nasil adam ederim diye 15 mac hic cikarmadi , abdusun yokluguna bakti yusuf sariyi nasil verim alirim , garip gurup isler yapti adamdan faydalandi gs macinin 11 inde maci kazaniyordu.

Mikelin top sokmasi zayifti ama adam onu da kullandi 11 oyuncusu yapti. Tek eksigi Parmaki 2 mac gec monte etti. Ve Kucka biraz , ama Burak konusunda buyuk hata yapti. Ama kadroyu cilaladi resmen.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Gökhan Gönül gibi bir adamın burada isminin telaffuzu bile rezillik olur. Kanırta kanırta şampiyon olduklarını iddia eden rezil herif.. tabi kanırtttığını iddia ettiği Şenol güneş ile de birlikte çalıştı..

Nereden
    İstanbul

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırdır kardeşim şenol güneşi istemek değişiklik mi oluyor ?

tekrar oku. orada imkansız olduğunu zaten yazdım. sadece biz de olsa nasıl katkı verirdi diye sordum. bize karşı çok iyi oynamıştı son maç.

kardeşim ben trabzon çaykaralıyım. sence başka takımlı olma ihtimalim var mı ?

u19 kadrosuyla ilgili bile entryler giriyorum tek tek. adam 1 lafı çarpıtıp beni ajan ilan ediyor. lan ben kemençe çalıyorum çaykara holaysalıyım.
    Senin Trabzonsporlu olmadığından eminim. Oyuncak buldun oyna bakalım. Bak dalgana.

Nereden
    İstanbul

Şu kişiyi alıntılamayın ya (Benim yaptığımı yapmayın yani). Ya trollük peşinde ya da Trabzonsporlu falan değil. Ve sadece adamcılık derdinde.

Bu forum yönetimi biraz fazla demokrat. Ben böylelerini bir dakika tutmam burada.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)