Sayfa 1 Toplam 141 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

"Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: "Hentbol, voleybol, basketbol ve futbol liglerinin tamamının salgına yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine karar verilmiştir."

Şahsi görüşüm bu işten en karlı çıkan klüp biz olacağız.

Böyle bir dönemde ligi lider bitirmek önemli.

Şampiyonluk ve düşme olmasa bile Uefa lig sıralamasına göre Şampiyonlar Ligine bizi alacak.

Böylelikle paranın üstüne de biz konacağız.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Öncelikle konu sağlık ve her tedbirin başımız üzerinde yeri var.Ama bize yarayacagını sanmıyorum.Bu sene şampiyon yok denir.Şampiyonlar ligine de avrupa puanı en yüksek takımı felan filan gibi bir oyuna giderler.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maclar baslasa bile seyircili oynatmayi goze alirsalar gayseyin istedigi gibi bu inthar olur..asıl sikinti novak sosa pereira sozlesmeleri bitiyor mayisda ne olacak hadi onu gectim oyuncu yurt disina cikti nasil getirtip karantinada saklayacaksin nasil form tutturacaksin ucunun acik birakilmasi kotu oldu ..surec sonunda lehimize en ufak bir yarar saglayacagimizi dusunmuyorum ,tescil beklerken garabet bir kararla karsi karsiya kalabiliriz 2011 de ki gibi hersey beklenir bu tff ve kurullarindan..fazla umitlenmeyin bence tescil diye..

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erteleme değil,tescil istiyoruz,bu saatten sonra en az 1 ay aradan sonra kim nasıl tekrar top oynayacak,yeterli zamanda hazırlanmamış sporcular kas ve eklem sakatlıklarından nefes alamazalar.
    TESCİL EDİN VE SENEYE HAZIRLANSIN TÜM TAKIMLAR.

EFSANE kaptanımızın ismi verilen ligde liderken bizi şampiyon ilan etmemek hangi mantıklı gerekçe ile olacak.
    Konu fanatikdevri tarafından (19.03.2020 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı outlaws61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: "Hentbol, voleybol, basketbol ve futbol liglerinin tamamının salgına yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine karar verilmiştir."

Şahsi görüşüm bu işten en karlı çıkan klüp biz olacağız.

Böyle bir dönemde ligi lider bitirmek önemli.

Şampiyonluk ve düşme olmasa bile Uefa lig sıralamasına göre Şampiyonlar Ligine bizi alacak.

Böylelikle paranın üstüne de biz konacağız.
    Seni şampiyonlar ligine gönderebilmesi için şampiyon sayması gerekir mevcut sıralamayı tescil etmeden kimseyi bir yere gönderemez bunu anlayın artık.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum

Ligi bir daha baslatsaki
    böyle bir imkan şu saat itibariyle mümkün değil tescil edtmeye mecburdur mecburdur mecburdur tescilsiz bizi şampiyonlar ligine gönderemez hangi sıfatla gönderecek diyecek ki lider bitirdin lider bitirdiğim göre şampiyon da benim .Artık pısırıklık bitti biz şampiyonuz bunu s.....ke s...kale tescil edeceksiniz.

Nereden
    Bursa

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni şampiyonlar ligine gönderebilmesi için şampiyon sayması gerekir mevcut sıralamayı tescil etmeden kimseyi bir yere gönderemez bunu anlayın artık.
    O dediğin olmaz işte.

Uefa senden liste isteyecek sen ligin tepesindeki takım yerine 3.sıradakini mi gönderceksin ?

Yada ben gs fb bjk'den birini gönderemiyorum o yüzden bu sene bizden takım alma mı diceksin ?

Bu lig yeniden başlamazsa Şampiyonlar Ligine gidecek takım bizden başkası olamaz.

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ertelenmesi gerekiyordu zaten. Asıl sorun bundan sonra ne olacağı. İhtimallere bakalım.

1) Salgın kontrol altına alınırsa zaten ligler kaldığı yerden başlar. Sözleşmeler falan da lig bitimine kadar uzatılır. UEFA vs. el atar bu konuya. Ve ligler başlasa da seyircisiz devam eder. Yüzde yüz kontrol altına alındığından emin olunamayacağı için bu riske girilmez.

2)Diğer bir ihtimal liglerin şu anki haliyle tescili. Ben buna pek ihtimal vermiyorum. Avrupa'da bunu hiçbir federasyon yapmayacaktır. Belki İngiltere yapabilir. O da zaten Liverpool'un şampiyonluğu artık garanti diye. Kaldı ki diğer Premier Lig takımları da Liverpool'un şampiyonluk tesciline sıcak bakıyormuş. Tabii küme düşme vs. bunlar ne olacak bilinmiyor. Bizde diğer takımların onayıyla 1. şampiyon tescil edilmez. Çünkü puanlar çok yakın.

3) Liglerin tekrar başlayabileceği ortam oluşmazsa bana göre en yüksek ihtimal şampiyonluğun ve küme düşmenin olmayacağı lig tescili. Belki UEFA, sezonu birinci bitirenler için bu sezona özel sembolik bir kupa verebilir. Takımların Avrupa Kupaları'na katılma statüsünde liglerindeki mevcut sıralama referans alınır. Mesela biz direkt CL'ye katılabiliriz vs. Tabii UEFA çıkar da seneye CL, UEL yok derse o ayrı.

Nereden
    Erzurum

Alıntı outlaws61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O dediğin olmaz işte.

Uefa senden liste isteyecek sen ligin tepesindeki takım yerine 3.sıradakini mi gönderceksin ?

Yada ben gs fb bjk'den birini gönderemiyorum o yüzden bu sene bizden takım alma mı diceksin ?

Bu lig yeniden başlamazsa Şampiyonlar Ligine gidecek takım bizden başkası olamaz.
    Güzel kardeşim senin zirvede bitirmen zaten şampiyon olduğun anlamına gelir seni şampiyon ilan etmeden şampiyonlar ligine göndermesine gs nin kabuledecegini nasıl inanıyorsun.Kulüplerin şu batık halinde tescilsiz şampiyonlar ligine gidecen gs de ortalığı yakıp yikmayacak hangi ülkede yaşadığının farkında ol.

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel kardeşim senin zirvede bitirmen zaten şampiyon olduğun anlamına gelir seni şampiyon ilan etmeden şampiyonlar ligine göndermesine gs nin kabuledecegini nasıl inanıyorsun.Kulüplerin şu batık halinde tescilsiz şampiyonlar ligine gidecen gs de ortalığı yakıp yikmayacak hangi ülkede yaşadığının farkında ol.
    2011'de şampiyon ilan edilmememize rağmen Uefa direkt bizi Şampiyonlar Ligi'ne almıştı. Hatta İngiltere'den de birkaç kez 5.yi istisna olarak Şampiyonlar Ligi'ne aldılar. Uefa liglerin tesciline bakmaz. Sıralamaya bakar.

Nereden
    Bursa

Hocam bende sana diyorum ki nasıl olacak bu iş o zaman ?

2011de nasıl yolladılarsa yine o şekil yollamak zorunda kalacaklar.

Çünkü Uefa bana birini gönder diyecek.

Zirvede sen varken nasıl göndermeyecekler onu anlamadım.

Nereden
    Erzurum

Kimse 2011 sezonunu örnek göstermesin o iş başka federasyon seni göndermedi tekrar ediyorum 2011 de seni Tff şampiyonlar ligine göndermedi.Seni uefa çağırdı federasyona rağmennnnnnnnnn.o sezon fbi şike yaptığı için uefa seni aldı.Tescil olacak küme düşme belki kaldırılabilir başka türlü tescilsiz sana kimse o parayı yedirmez yedirmez.
    Konu nakzo tarafından (19.03.2020 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bence de olması gereken oldu. Şu şartlarda maçlara evam etmek çok da doğru değildi.

Yalnız bundan sonrasını nasıl toparlayacaklar buna aklım ermiyor

Ve ben bu ülkeyi tanıyorsam bu işin sonunda bu sezonu ıskartaya çıkartırlar da yine o şampiyonluğu Trabzonspora vermezler.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Fantazi bir çözüm de olabilir

1-Bu sezon 4 takım şampiyon ilan edilir.Şaampiyonlar ligine ya biz gideriz ya da 4 lü hızlı turnuva yapılır
    2-Kimse küme düşmez 1. Ligden 3 takım alıp ligi bir sene 21 takımla oynatılır

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle konu sağlık ve her tedbirin başımız üzerinde yeri var.Ama bize yarayacagını sanmıyorum.Bu sene şampiyon yok denir.Şampiyonlar ligine de avrupa puanı en yüksek takımı felan filan gibi bir oyuna giderler.
    Hahaha o nasıl bir kafa ya

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bize heryer TrabzonSpor

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ortada bir haksızlık falan yok.Trabzonsporun şampiyon ilan edilmesi haksızlık değildir.26 haftanın sonucunda lider Trabzonspordur.Ligin geriye kalan 8 haftasının çeşitli nedenlerden ötürü oynatılamaması bizi bağlamaz.Bu özel bir durumdur.Bu şartlar altında ligin oynanmış kısmını baz alırsın,sıralamaya göre gerekli tescili yaparsın olur biter.Ligin geri kalanı oynanamadı o zaman ligi iptal edelim falan böyle bir saçmalık olamaz.İnsanlar aptal değil,adam 26 hafta boyunca niye top peşinde koştu o zaman.Ya ligler tekrar başlar ki bu imkansız ya da lider olan takım şampiyon olarak tescil edilir.Bunun başka bir yolu olamaz.Aksi taktirde şampiyonsuz tescil edilirse seneye hiç kimse kendini yormaz,nasıl olsa bir gün birşey çıkarsa ligi iptal edecekler diye hiç kimse top oynamaz.Ben olsam ben de oynamam.Emeklerin ne olacak.
    Konu Onur Erçetin tarafından (19.03.2020 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada bir haksızlık falan yok.Trabzonsporun şampiyon ilan edilmesi haksızlık değildir.26 haftanın sonucunda lider Trabzonspordur.Ligin geriye kalan 8 haftasının çeşitli nedenlerden ötürü oynatılamaması bizi bağlamaz.Bu özel bir durumdur.Bu şartlar altında ligin oynanmış kısmını baz alırsın,sıralamaya göre gerekli tescili yaparsın olur biter.Ligin geri kalanı oynanamadı o zaman ligi iptal edelim falan böyle bir saçmalık olamaz.İnsanlar aptal değil,adam 26 hafta boyunca niye top peşinde koştu o zaman.Ya ligler tekrar başlar ki bu imkansız ya da lider olan takım şampiyon olarak tescil edilir.Bunun başka bir yolu olamaz.
    Olay budur başka bir çözüm yok.

Nereden
    Rize

Arkadaşlar olayı şakaya alıyorsunuz

Ama futbol bence tamamen sil baştan gibi birşey olacak. Yoksa Avrupa'da ki takımlar iflas eder batar. Bu ise bir çare bulacaklar. Ama bu yıl ligler oynanmaz en iyi ihtimal Haziran.

Cidden merak ediyorum ne olacak bunun altından nasıl kalkacak özellikle Avrupa kulüpleri.

Yeni bir düzen kurulacağı herşeyin eskisi gibi olmayacağı belli. 2. Dünya Savaşı'ndan sonra en büyük kriz kaos ile karşı karşıyayız bence. Abartıyorsun uçma diyen olacak ama durum bu

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erteleme olacağı zaten belliydi hakemlerle arayı açmamızı engellediler böylelikle ligde her şey olabilir düşüncesini dile getirebilecekler..

Nereden
    İstanbul

Bu salgından sonra dünya yeni bir yola girecek,girmek zorunda.

Yeni dünya düzeni ve küreselleşmenin tabutuna son çiviyi koronavirüs çakmış oldu.Yalnızca paranın ve ekonomilerin yönettiği dünyanın aslında kağıttan kaplan olduğu kafalara dank etti.

Bunun futbola da yansıması olacak.Paranın su gibi aktığı futbol da bu krizden sonra diğer alanlarda olduğu gibi küçülecek,yerelleşecek,güzelleşecek.

Gerçek anlamda "Güzel Oyun" için bir fırsat doğmuş oldu.

Cemil Usta'nın 40 yıl önce söylediği "Ben Trabzonspor'un kaptanıyım başka bir kaptanın arkasında sahaya nasıl çıkarım" sözünü belki de birkaç yıl sonra Ömür ya da Uğurcan söyleyecek.
    Konu Larking tarafından (19.03.2020 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bu bir erteleme değil bence, zira bu sene artık futbol oynanabileceğini zannetmiyorum. Belki yazın sonlarına doğru bu virüsün etkisi çok azalırsa yeni sezon başlangıcı yapılabilir ama kalan maçların oynanması imkansız gibi geliyor bana.

Bu durumda da 2 soru geliyor akla, lig bu haliyle tescil mi edilir? Yoksa direk sezon iptali mi gerçekleşir?

Lider biz olduğumuz için 2. seçenek olur gibime geliyor.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu şerefsizlerin 2011'deki hallerini hatırlayın arkadaşlar. Nihat, Aydınlar felan hepsi toplaşıp koklaşıp en son puan silmeye karar kılmışken şampiyonluğun Trabzona kalacak olduğunu duymalarıyla nasıl kıvrım kıvrım kıvrandıklarını hatırlayın. Ne tür ya.şaklıkların döndüklerini... bu kadar da olmaz dediklerinize zemzem suyuyla abdest aldırdıklarını...

İnşallah yeni bir "sarı öküz" vakası daha olmaz.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

An itibariyle şampiyon ilan edilip gelecek sezon CL oynayacak ve paraları alacak takım biziz. İstedikleri kadar ağlasınlar, bizi ya şampiyon ilan edecekler ya da Haziran gibi ligleri tekrar başlatıp kalan maçları seyircisiz oynatıp kısa sürede bitirecekler. Her iki ihtimalde de şampiyon biziz, keyifleri bilir bizim için hava hoş.

Ayrıca seyirci işini unutsunlar, muhtemelen Gs istedi diye seyircili olur mu muhabbetleri olabilir ama bu virüs tamamen yok olup gitmezse seyircili maçları sadece oyunlarda görürüz. Gs taraftarı seviniyor ama tam olarak neye sevindiklerini anlamadım, hepsi ayrı arıza. Fb = Galerici Şahin, Gs = Ganyotçu. Kolpaçino karakteri gibi camialar...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana öyle geliyor ki uzun bir süre maç oynanmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)