Sayfa 24 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bugün alman spor kanalinda bundesliga'nin gelecegi konusuldu, ve bir cok ceşitli cözümler arasinda federasyon yakinda bir karar verecek dediler, ama bu seceneklerde kesinlikle ligin bu sekilde tescil edilmesi yok dediler, hatta lider bayern münihin yöneticileri bile ligin tescil edilmesine karşi olduklarini dile getirdiler, gercekden şaşirdim.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Gurbetçi_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün alman spor kanalinda bundesliga'nin gelecegi konusuldu, ve bir cok ceşitli cözümler arasinda federasyon yakinda bir karar verecek dediler, ama bu seceneklerde kesinlikle ligin bu sekilde tescil edilmesi yok dediler, hatta lider bayern münihin yöneticileri bile ligin tescil edilmesine karşi olduklarini dile getirdiler, gercekden şaşirdim.
    Simdiye kadar Alman Spor programlarini izlemedim ama Bayern München´in buna karsi olmasi cok normal. Eger Lig bu sekilde tescil olursa, TV Gelirleri sekteye ugrayacak ve ligte Oyunculara Bayern kadar Maas veren bir takim yok..muhtemel Oyuncu Maaslari 100milyonun cok cok üstünde. Yani bu krizden en cok etkilenecek takim Bayern..

Bizim ligte ise Beinsports ne yapacak bilmiyorum ama 3 kizkardeslerin parasal kaybi hesaplandiginda, cok normal seyler olmayacak. Umarim cözüm Uefa bazinda gelir ve bize Emsal teskil eder!
    Konu Fanatik34 tarafından (29.03.2020 Saat 00:27 ) değiştirilmiştir.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bu ligin bu şekilde tescil edilmesini bekleyenler rüyadan uyansın ligi bu şekilde tescil felan etmezler biz hala hakkımız olan 2010-2011 şampiyonluğunu alamadık iş bu haldeyken ligin bu şekilde tescil edilmesini bekleyen arkadaşalr var ben size uyanın bu rüyadan derim bu tff bu ligi pazartesi çarşamba cuma oynatır gene oynatır ligi öyle bitirir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istanbul kulüpleri ligi bu haliyle tescil ettirmez. Gerekirse koronali günlerde bile mac yaptirtir bu ahlaksizlar. Maclari oynattiramazlarsa bu seneyi yok saydirirlar. Düzen böyle. 2011'de gördük bunlari cünkü.
    Ligi bu hali ile tescil ettiremezsek ve ıvır zıvır uygulamalar yapılıp zarara uğrarsak yazıklar olsun tüm Trabzonsporlulara ve tüm Trabzon halkına. O kadar diyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

doctorsurgeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig bu şekilde tescil edilmeyip, olağanüstü koşullarda kadroları dağılmış takımlarla oynanması adil bir seçenek mi, bir takımın şampiyonluk hanesine yazılacak +1 bu kadar mı önemli. Mesele şampiyonluk gelirleri ise o bu sene için şuan ki puan durumuna göre dağıtılır olur biter.
    İSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZİRVEYE.

Nereden
    Rize

Şunu artık herkes bilsin.. Bu salgın tamamıyla gitmeyecek. Aşı falanda hikaye sanırım zaten bayağı uzun sürecek bulunması..Bu salgın sıradan hastalık haline gelecek grip gibi birşey gidicez hastaneye aşı verilecek ilaç verilecek falan filan. Kısaca artık hastamızda olacak bu. Ve bence bu 2. Bir dalga daha olacak tamamen bitmez.Yara değil bu birşey sür geçsin. Baş ağrısı değil geçsin. Bu virüs gerçek virüs öyle domuz gribi falan değil. Zor çok zor

Nereden
    İstanbul

Uefa ve federasyonlar kaosun önüne geçme peşinde sadece,açıklamalar bilinen sonu geciktirme amacından başka bir şey değil.

İtalya'da ölüm 10 bini,İspanya'da 5 bini geçti.Fransa çok kötü durumda,İngilizler kendileri için 20 bin altı ölüm senaryosu iyi senaryo demeye başladılar.

Şu ortamda Ne Mayıs'ı ne Haziran'ı. Birçok ülkede virüsün daha tepe noktaya ulaşmasına zaman var deniyor.İnsanlar yakınlarını,komşularını,arkadaşlarını kaybetti.Hadi virüs bitti,herkes sahaya mı diyecekler.Futbolcular da makine zaten fiziksel ve psikolojik olarak hazır bekliyorlar,bugün karar çıkar yarın oynarlar!!!

Uefa % 80'i bitmiş ve artık geri dönülemez biçimde mundar olmuş bu sezonu bıraksın da önümüzdeki sezonu kurtarmak ve hepsinden önemlisi önümüzdeki sezonun şampiyonlar ligini oynatabilmek için uğraşsın.Yoksa mevcut futbol sistemi çöker, 5 yılda da toparlanamaz.Ne futbolcular eski paraların yanına yaklaşabilir ne de Uefa'yı yönetenler başta olmak üzere futboldan para kazanan on binlerce insan.

Mayıs-Haziran olmadı,Eylül'de oynarız diyenlere de gülünür sadece,futbolun gerçekliği ile ilgisi yok.

Ne yani Eylül'de geçen sezonu bitirip Ekim'de yeni sezon mu oynanacak.Herkes şampiyonluk için konuşuyor ya alt taraf?Mesela Kayserispor Eylül'de süper lig oynayıp,düşerse Ekim'de 1.lig'mi oynayacak.Transferini,planlamasını hangi lige göre yapacak.Alttan çıkan takımlar için de geçerli bu.

Bizim ligimizde 3-4 takım dışında lig devam etsin diyen çıkmaz, özellikle kümede kalma mücadelesi veren 10 takım başta olmak üzere ligin bu halde kalmasını,tescil edilmesini ve küme düşmenin bu sezon kalkmasını ister.Bu takımlar için kümede kalmak için büyük fırsat doğdu.Alttan çıkan 2 takımla seneye 20 takımlı lig oynanır,5 takım düşer.Daha ne istiyorlar daha çok maç daha çok para!!!

Şu anda görünen manzara en az 3-4 ay futbol oynanmasının mümkün olmadığı yönünde.Liglerin mevcut haliyle bırakılıp,seneye Avrupa Kupalarının bu sıralama ile oynanmasından başka çare yok.Kulüpler bu sezonun yayın,reklam vs. gelirlerini kurtarma derdinde ama onun üzerine bir bardak soğuk su içip,önümüzdeki sezonu kurtarmaya çalışsınlar.Başka seçenekleri yok.
    Konu Larking tarafından (29.03.2020 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu ligin bu şekilde tescil edilmesini bekleyenler rüyadan uyansın ligi bu şekilde tescil felan etmezler biz hala hakkımız olan 2010-2011 şampiyonluğunu alamadık iş bu haldeyken ligin bu şekilde tescil edilmesini bekleyen arkadaşalr var ben size uyanın bu rüyadan derim bu tff bu ligi pazartesi çarşamba cuma oynatır gene oynatır ligi öyle bitirir.
    Seni şampiyon ilan etmeyeceklerrrr de.Pekiiiiiii Seneye kim gidecek şampiyonlar ligine? Sen mi gideceksin? Peki neye göre gideceksin sıralamaya göre mi? Peki Takımlar batmış durumdayken hicbir gelir kalemleri kalmamışken aslolan şampiyonluktan çok şampiyonlar liginden gelecek 30 milyon avroyken, senin şampiyonluğunu tescil ettiremeyecek istanbul kulüpleri senin şampiyonlar ligine katılımını nasıl ,niye,niçin kabul edecekler sebep.Sen gitmeyeceksen 4.sırada bjk mı gidecek 3.sıradaki gs mı ya da 7.sıradaki fb mı birseyi söylerken az mantıklı konuşun.
    Konu nakzo tarafından (29.03.2020 Saat 16:17 ) değiştirilmiştir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni şampiyon ilan etmeyeceklerrrr de.Pekiiiiiii Seneye kim gidecek şampiyonlar ligine? Sen mi gideceksin? Peki neye göre gideceksin sıralamaya göre mi? Peki Takımlar batmış durumdayken hicbir gelir kalemleri kalmamışken aslolan şampiyonluktan çok şampiyonlar liginden gelecek 30 milyon avroyken, senin şampiyonluğunu tescil ettiremeyecek istanbul kulüpleri senin şampiyonlar ligine katılımını nasıl ,niye,niçin kabul edecekler sebep.Sen gitmeyeceksen 4.sırada bjk mı gidecek 3.sıradaki gs mı ya da 7.sıradaki fb mı birseyi söylerken az mantıklı konuşun.
    müdür senin algılamada bir soronun var galiba ben ligi bu şekilde tescil etmezler diyorum sık günlük aralarıyla oynatıp gene oynatırlar diyorum sen şampiyonlar ligine g.sarayın beşiktaşın mı gideceğini söylüyorsun

Nereden
    Erzurum

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müdür senin algılamada bir soronun var galiba ben ligi bu şekilde tescil etmezler diyorum sık günlük aralarıyla oynatıp gene oynatırlar diyorum sen şampiyonlar ligine g.sarayın beşiktaşın mı gideceğini söylüyorsun
    Benim algıda sorunum yokta senin dünyadan haberin yok hangi maçı hangi şartta oynuyorsun dünya kırılıyor daha 5 vakka varken götünü yırtan gs binlerce vakıa ile ne maçı oynayacak bu virüsün kontrol altına alınabilmesi dahi haziranı bulur bitmesi belki ekim lig bitti hemserim bitti

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Şenes Erzik: “Oynanmamış ve tamamlanmamış bir lig tescil edilmez. Bunu UEFA da FIFA da kabul etmez.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenes Erzik: “Oynanmamış ve tamamlanmamış bir lig tescil edilmez. Bunu UEFA da FIFA da kabul etmez.
    Buda konusmussa endiseleri oldukca büyük. Normal sartlarda zaten durup dururken böyle bir karar almazdi Uefa ama sartlar bu kadar olaganüstü olunca isler degisiyor. Gidisata göre karar verecekler ama gidisat kisa zamanda pek futbol oynanacak duruma gelinmesinin zor oldugunu gösteriyor.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Şampiyonlar ligi gruplarını tombala ile mi seçeceklermiş... Deli konuştu işte!!!

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor neymiş,biz neymişiz hacı.Adamlar iki haftada dört puanımızı boşuna çalmamış bu belli oluyor.Trabzonsporun şampiyon ilan edilme ihtimali yüzünden adamlar kalp krizine girecek.Her gün televizyolarda saçma sapan öneriler duyuyoruz.Playoff diyen var,lig iptal edilsin diyen var.Beşiktaş yöneticileri Cl ye avrupa ortalamasına göre son beş yıla bakılarak en iyi olan takım(Bjk) gitsin diyor.Şampiyonluk geliri dağıtılsın diyen var.Herşeyi diyen var ama lig bu şekilde tescil edilsin diyen yok.

4 ay sonra tekrar futbol oynansın dediler diyelim.Futbolcular ne ara hazır olacak da tekrar oynanmaya başlanacak.Aylarca sadece düz antrenman yapmış oyuncular,form olarak dibe vurmuş oyuncular oynanacak 8 maçta aşırı derecede etkisiz kalacaklar.Uzun süre maç yapmayan Ekubanın ne hale geldiğini gördük.Futbolcunun form tutması denen birşey var.Gs,Sivas ve Başakşehir temposu yüksek takımlar,bu durumdan en çok zarar görecek olan takımlar onlar olur.Trabzonspor zaten yüksek tempoda oynayan bir takım değil,en az etkilenen takım biz oluruz.Herşeye rağmen ligin geri kalanının oynanmasını mantıksız buluyorum,gerekirse Ağustosda oynarız diyenler için diyorum bunu.

Şenes Erzik hangi sıfatla konuşmuş onu anlayamadım.Neden soru sorulmadan herkes birşeyler söylüyor.Uefa kabul etmez diyor,neden böyle birşey diyor anlamıyorum.Bazı yerlerden ligin tescil edileceğine dair duyumlar mı geliyor da böyle konuşuyorlar anlamıyorum.Uefa federasyonlara ligin geri kalanını ister oynatın,ister oynatmayın,bana birinciyi bildirin der adamlar gerisine karışmaz.Şike de bile kupayı Fenerden alıp Trabzona verin dememiş olan,ben sadece kendi turnuvalarıma karışırım onun dışına karışmam diyen Uefa federasyonların aldığı karara karışmaz bence.Neler oluyor gerçekten anlamıyorum.

Nereden
    Trabzon

Trabzonsporu durduramayız diye düşünüyorlar heralde.Haklılar aslında.Beşiktaş ve Fenerbahçe komple bitmiş durumdalar,ekonomik olarak küçülmeye gitmeleri gerekiyor acilen.Galatasaray ise satışlardan aldığı paralarla idare etti ama uzun vadede borçları azaltıp şampiyonluğa oynayabilmeleri için her yıl şampiyon olup Cl geliri almaya ihtiyaçları var.Trabzonspor şampiyon olursa neler olacağını söyleyeyim.Öncelikle toplam borcumuz 1 milyar tl civarında.İki yıl faiz,üç yıl ana para olmak üzere beş yıllık yapılandırma yaptık bankalar birliği ile.Kasaya giren paraların % 70i direkt olarak bankaya borç için gidiyor.

Sezon başında 120 trilyon civarı bir rakama Yazıcıyı sattık.Büyük bir gelir elde ettik.

Bu sene lig tescil edilirse yayın,reklam,tribün,şampiyonluk ve Cl dahil 500 milyon tl den fazla gelir elde edeceğiz.

Uğurcan sene sezonu 30 milyon euro civarı bir rakama gider tahminen.Bu da 216 milyon tl eder.

Elimizde Ömür ve Sorloth gibi oldukça değerli isimler var.İkisi seneye toplamda 50 milyon euroya gitse 360 milyon tl eder.

Ekuban sakatlanmasaydı,sezon başı formuyla 10 milyon euro ederdi.Bu da 72 milyon tl ediyor.

Sezon başında Wakaya Çinden 6 milyon euro teklif gelmiş.Bu sezon da gayet iyiydi.Sezon sonu yine 6 milyon euro teklif gelebilir,bu da 43 milyon tl ediyor.

Tüm rakamları toplasan 1.34 milyar tl yapıyor.Bu da 1 milyar 340 milyon tl demek.İki sene içerisinde tüm borçları fazlasıyla ödeme şansın var.

Sürdürülebilir başarı tabiki çeşitli planlamalarla olur.Bir anda tüm oyuncular satılmaz,aşama aşama yapılır bu işler.Bu sene sonu Uğurcan,önümüzde ki sezon sonu ise Ömür ve Sorloth kesin gider.Önemli olan borçları bir anda kapatmak değil,beş yıllık süremiz var zaten.Gidenlerin yerini doğru bir şekilde doldurarak,borcu azaltırken aynı zamanda yatırımlar da yapıp şampiyonluğa her yıl oynamak gerekiyor.
    Konu Onur Erçetin tarafından (29.03.2020 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sike davasi sirasinda UEFA mail bombardimanina ugrayinca, atmayin zor durumda kaliyorum diye buyurmustu Emzik. Bu herifler olurler de lideriz diye vermezler zaten. Gs Fb olsa yine ayaga kalkardi rakip olanlar ama tamamen sistemin disindan bir takimin onlara gore havadan alacagi bir sampiyonluk tam yikim olur.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sırf Trabzonspor şampiyon ilan edilmesin diye türlü türlü senaryolar dinliyoruz günlerdir. Bunların virüs derdi felan yok tek sıkıntıları şampiyonluk parasını nasıl cebe indiririz.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Istabul klupleri ve yalakalaranin tek dertleri trabzonspor sampiyon olmasin olmus net.. bir sampiyonlugun sonucu cok seyin degisecegini onlarda biliyorlar korkulari bu.. tipki 70lerdeki gibi firtina yeniden baslayacak esmeye hemde cok sert bunun farkindalar..

Nereden
    Trabzon

Alıntı Erkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sike davasi sirasinda UEFA mail bombardimanina ugrayinca, atmayin zor durumda kaliyorum diye buyurmustu Emzik. Bu herifler olurler de lideriz diye vermezler zaten. Gs Fb olsa yine ayaga kalkardi rakip olanlar ama tamamen sistemin disindan bir takimin onlara gore havadan alacagi bir sampiyonluk tam yikim olur.
    Ligin kalan 8 haftasının son 7 haftası oynansa ve son haftaya dört puan önde girsek bunlar birşeyleri bahane ederek ligi iptal ederler ve bizi şampiyon yapmazlar.Paranoya değil artık bu.Geçmişte yaşananlar,son haftalarda medyada söylenenleri gördükten sonra bunu anladım artık.Her türlü hayal kırıklığını yaşadım bugüne kadar bundan sonra da herşeye hazırım.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerel ligleri karisamaz tezinin mimaridir kendisi bak demek ki isine gelince karisabiliyormus degil mi ya bunlarin hicbirinin yatacak yeri yok..

Nereden
    Erzurum

Bu bunak hala yaşıyor mu.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Pinokyo Terim

Bazen bazı şeyleri hisseder yazamazsın, Korona influenza denen hastalığın hızlı yayılanı ama dünya durdu adeta, peki neden durdu?

terim gibi apaçık iteklenen tipler POZİTİFİM dedi, şimdi TT de 1. Sırada #Pinokyoterim

https://twitter.com/vedatkocer1/stat...133784581?s=20

Güzel tiyatro....
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen bazı şeyleri hisseder yazamazsın, Korona influenza denen hastalığın hızlı yayılanı ama dünya durdu adeta, peki neden durdu?

terim gibi apaçık iteklenen tipler POZİTİFİM dedi, şimdi TT de 1. Sırada #Pinokyoterim

https://twitter.com/vedatkocer1/stat...133784581?s=20

Güzel tiyatro....
    İnfluenza ile koronavirüsün yakından uzaktan alakası yok.Koronavirüs bambaşka bir virüs ailesidir.Almanyada utbolcular bile 15 günde falan zar zor atlatıyorlar hastalığı.Amerikada 17 yaşında ki çocuk bu virüsten dolayı öldü.21 yaşında ingilterede bir kız bu virüsten dolayı öldü.Çok detaylara girmek istemiyorum ama influenza ile alakası yok. İnfluenza 1000 kişiden 1 ya da 2 sini öldürebilir ama Covid-19 1000 kişiden 40 ını öldürüyor.

Terimin ve Albayrağın koronavirüse yakalandığına inanmıyorum.Bu yaşta insanlar bir haftada bu kadar basit bir şekilde bu hastalığı atlatamaz hele hele Albayrak gibi kalp ve diyabet hastası biri asla bu kadar rahat atlatamaz.Pozitif olduğuna dair haberler yayıldı ama bunu kanıtlayacak tek bir veri bile yok.Terim ve Albayrak sonuçta topluma mal olmuş kişiler.Kendilerini muayene eden doktorların veya hastanenin konu hakkında açıklama yapması veya kendilerinin konu hakkında ki raporları medyaya vermesi gerekiyor.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar şampiyonluk Trabzon'a verilmesin diye yedi dalda Oscar'a aday film çevirdiler resmen.

yigits - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaşlar pozitif olduğunu ilan eden Terim, biz ya da ailelerimiz gibi halkın büyük çoğunluğunu oluşturan kesimden değil. Yani bu adam testim pozitif dedikten sonra kendisini diğer kulüp başkanlarından tutunuz bürokrasiden kişiler ve hatta ülkenin cumhurbaşkanı dahi arayıp geçmiş olsun dileklerinde bulunacaktır/bulunmuştur. Dolayısıyla bu anlamda gerçek dışı bir söylemde bulunacaklarını düşünmek pek olası değil. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin ve şu bela bir an önce dünyadan yok olsun inşallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)