Sayfa 138 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 88 128 136 137 138 139 140 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 3,426 ile 3,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar da objektif bir arkadaşımız,Burakın alındığında ona verilen yıllık ücret 13 milyon TL,perormansı belli,23 gol atmış ligde.Kıyaslamak için Shorlothu örnek verelim bu yönetimi tek doğru transferi yıllık aldığı ücret 9.5 milyon TL artı 5.5 milyon TL kira bedeli korsan eder 14.5 milyon TL attığı gol 19.
    Birini yıllık 8 milyon € aldığı yerden getiriyorsun,diğerini de istenmediği bir kulüpten.
    Ama Burak kötü transfer,kulübü batırıyor,Shorloth ise aslında bir deneme transferi,tutmayabilirdi,tuttu çok şükür bu maliyeti ancak kurtardı,olmasa ne yapardın,dermiydin bu paralara batırıyor kulübü.

O kadar objektifsin ki kulübe cebinden 35 milyon TL tazminat parası vermiş adamı kulübü batırmakla suçlarken,kulübe Stu ve Obi transferi ile 35 milyon TL zarar veren başkana övgüler yağdırıyorsun.Gençleri hazırlayıp,onlar sayesinde maaş bütçesini düşüüren başkanı suçlarken alttan bir tane bile genç hazırlamayan başkanı övüyorsun.
    Nasıl bir vicdan örgüsü çözemedim.
    Ne kadar sahte olduğun, içinden ne kadar irin aktığı, ne kadar birilerinin adamı olduğun euro ile yapılan sözleşmeleri dönemlerine göre ayrı ayrı TL'ye çevirip karşılaştırmandan, bunu yutacak kadar da karsindakileri salak sanmandan belli.
    Hala TL cinsinden konuşarak iki dönem arasını esitlemeye çalışma aymazligina inanamıyorum. Vay arkadaş.
    Tek akıllı sensin değil mi?
    Ar kalmamış ki!!!
    Şimdi git usta ya de ki, kötü futbol yöneticisi kendisi.
    İyi bir işadamı.
    Bu kadar kötü bir yöneticiliğe rağmen hastahane ve üniversite reklamını milyonlarca dolar harcasa yapamayacağı kadar iyi yaptı.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genclere rol model olarak getirdi dedigin sosanin gecen ayki aciklamalarina bak ne diyor vizyonist baskanin muho icin; onceki baskan olsa burda kalmazdim verdigi sozleri tutmadi diyor adam buna ne kılıf uyduracaksin merak ediyorum ustafan..
    Öncelikle Allah razı olsun,anlatmak istediğim yalanlar ve iftiralar üzerinden yaratılan algının canlı örneği olduğun için,aklımda mesajların okunmaya değer bir üye profili çiziyor olmana ve genel taraftardan daha bilinçli biri olduğunu düşünememe rağmen bu algıya kapılmış olman senin suçun değil,öyle güçlü bir yalan furyası oluşturuldu ki Buraka kulübün tapusunu verdiğine kadar yalan atıldı.

Sosanın röportajı da bu yalanlardan birisiydi sadece ama ne önemi var,sonuçta kötülenen şahıs Muharrem Usta değil mi,inan gitsin.Bir insanın insan olmaktan uzaklaşıp,yığın olmaya başladığı yer özgürce düşünme yetisini kaybetmiş olması ile başlar.Kitle öyle bir müsait halde ki muhtemelen aşağıdaki twitter adresine tıklama gereği bile hissetmeyecek.

https://twitter.com/UstaMuharrem/sta...89113125543936
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar sahte olduğun, içinden ne kadar irin aktığı, ne kadar birilerinin adamı olduğun euro ile yapılan sözleşmeleri dönemlerine göre ayrı ayrı TL'ye çevirip karşılaştırmandan, bunu yutacak kadar da karsindakileri salak sanmandan belli.
    Hala TL cinsinden konuşarak iki dönem arasını esitlemeye çalışma aymazligina inanamıyorum. Vay arkadaş.
    Tek akıllı sensin değil mi?
    Ar kalmamış ki!!!
    Şimdi git usta ya de ki, kötü futbol yöneticisi kendisi.
    İyi bir işadamı.
    Bu kadar kötü bir yöneticiliğe rağmen hastahane ve üniversite reklamını milyonlarca dolar harcasa yapamayacağı kadar iyi yaptı.
    Neden rahatsız oldun,sonuçta gelirlerimiz TL değil mi,biz her sezon neden borcumuz artıyor diye dertleniyoruz,futbolcularla sözleşmeler Euro cinsinden ama gelirlerimiz TL olduğundan değil mi.Tabi gerçekleri yüzünüze vurunca böyle saygın çizgimizin de aslında kaplama olduğu ortaya çıkıyor.

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O bok yiyen kurun artmasından dolayı yaptığın bu çakalca yorumu kimse yemez buralarda...
    Adam kur artışı yüzünden kulübü batırmakla suçlanıyorken sesin çıkmıyor kardeş.
    Konu fanatikdevri tarafından (26.05.2020 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Neden rahatsız oldun,sonuçta gelirlerimiz TL değil mi,biz her sezon neden borcumuz artıyor diye dertleniyoruz,futbolcularla sözleşmeler Euro cinsinden ama gelirlerimiz TL olduğundan değil mi.Tabi gerçekleri yüzünüze vurunca böyle saygın çizgimizin de aslında kaplama olduğu ortaya çıkıyor.
    Hadi git kumda oyna.
    Aptal yok senin karşında. Paranın o günkü değerini bu günkü değerini karşılaştırma yapacak yetide insanlarız.

35 milyonun 3 sene önce ve bugün farklı satın alma gücüne tekabül ettiğini idrak edecek akla sahip degilsen zaten boşuna kasma.

Seferin de dediği gibi, o şark kurnazlığını yiyecek saf yok senin karşında.

Kişi kendinden bilir işi.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (26.05.2020 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Kur artışından falan batırmakla suçlanmıyor kimse...
    Ona bakarsak aylardır artan kura rağmen kâr açıklıyoruz mevcut başkanla, o ne olacak ?
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Hadi git kumda oyna.
    Aptal yok senin karşında. Paranın o günkü değerini bu günkü değerini karşılaştırma yapacak yetide insanlarız.

35 milyonun 5 sene önce ve bugün farklı satın alma gücüne tekabül ettiğini idrak edecek akla sahip degilsen zaten boşuna kasma.

Seferin de dediği gibi, o şark kurnazlığını yiyecek saf yok senin karşında.

Kişi kendinden bilir işi.
    Şark kurnazlığı yapmıyorum sadece Obi ve Sturigde tranferinden kulübe 5 milyon € zarar veren ama sorsan kulübün bir kuruşunu bile düşünen başkanın savunucuları kur artışını eski başkana kulübü batırdı diye yaptıkları işin aynısını yaptım.
    Birinde kurun seviyesi bu sözleşmelerden sonra aniden yükseldiği için yapacak yorum çok yok,diğeri ise bu yüksek kurla yaptı sözleşmeleri.
    Vicdanın ne diyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kur artışından falan batırmakla suçlanmıyor kimse...
    Ona bakarsak aylardır artan kura rağmen kâr açıklıyoruz mevcut başkanla, o ne olacak ?
    Neyi kar açıklıyorsun TS hisseleri üzerinden spekülasyon yapanlar anlatsın bakalım,o kar devlete olan faiz dışı ana para ödemesi başladığında ne olacak göreceksiniz,yavaştan kaçış planını da açıklıyorlar,şampiyon olursa bırakacaklarmış.
    Abdülkadir ve Uğurcanı da satıp,o parayı da yanlış iki transfere gömüp,yüksek faizle devlete olan borçların ana para ödemesi başladığında topuk yapacaklar,kitle müsait kahraman olarak anılacaklar.
    Konu fanatikdevri tarafından (26.05.2020 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Şark kurnazlığı yapmıyorum sadece Obi ve Sturigde tranferinden kulübe 5 milyon € zarar veren ama sorsan kulübün bir kuruşunu bile düşünen başkanın savunucuları kur artışını eski başkana kulübü batırdı diye yaptıkları işin aynısını yaptım.
    Birinde kurun seviyesi bu sözleşmelerden sonra aniden yükseldiği için yapacak yorum çok yok,diğeri ise bu yüksek kurla yaptı sözleşmeleri.
    Vicdanın ne diyor.
    Kur artışının Usta yönetiminin etkilediğini inkar eden duymadım.
    Kendisini burada bu mevzuda 100 kere de savundum.

Ama bu yaptığı sözleşmeleri, verip caydigi sözleri temize çıkarmaz.
    Sadece büyük paralar değil sözleşmelere koyulanlar.
    Sözleşmelerin tamamının oyuncu lehine donatılmış olması.
    4 oyuncu ile yaptığı sözleşmeler bugün bütün takımın ederi kadar.

Söz verdi küçülmeye.
    Kısa vadede tepki alınca saçmaladı.

Nereden
    İstanbul

Kur artışının Usta yönetiminin etkilediğini inkar eden duymadım.
    Kendisini burada bu mevzuda 100 kere de savundum.

Ama bu yaptığı sözleşmeleri, verip caydigi sözleri temize çıkarmaz.
    Sadece büyük paralar değil sözleşmelere koyulanlar.
    Sözleşmelerin tamamının oyuncu lehine donatılmış olması.
    4 oyuncu ile yaptığı sözleşmeler bugün bütün takımın ederi kadar.

Söz verdi küçülmeye.
    Kısa vadede tepki alınca saçmaladı.
    Hayır bence adamın vizyonu büyüktü,yazmadım o dönem ama Deniz Ateş Bitnel olayından sonra bu gücü Trabzonsporun başında bırakmazlar diye düşündüm ve sonradan içerden arkadaşları tarafından ihanete uğradı,gitti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Hayır bence adamın vizyonu büyüktü,yazmadım o dönem ama Deniz Ateş Bitnel olayından sonra bu gücü Trabzonsporun başında bırakmazlar diye düşündüm ve sonradan içerden arkadaşları tarafından ihanete uğradı,gitti.
    Yönetim şikayet kabul etmez. İhanetin varlığını, yokluğunu bilmem.
    Bununla baş etmesi gereken başkanlık konumundakidir.
    Ağaoğlu veya sonraki, kim olursa, birlikte çalıştıklarından şikayet ederse, 1 dakika durmasın. Değiştir ekibini...
    Yüksek dağın dumanı çok olur.

Nereden
    İstanbul

Yönetim şikayet kabul etmez. İhanetin varlığını, yokluğunu bilmem.
    Bununla baş etmesi gereken başkanlık konumundakidir.
    Ağaoğlu veya sonraki, kim olursa, birlikte çalıştıklarından şikayet ederse, 1 dakika durmasın. Değiştir ekibini...
    Yüksek dağın dumanı çok olur.
    Aslında en doğru tanımlamayı sen yaptın,Trabzonsporun Çelebi Mehmeti içerden dışardan ne kadar ihanet varsa yaşadı adam ama geriye sağlam bir kadro ve vizyonu şekillendirilmiş bir kulüp bıraktı,kimsenin de haberi yok.
    Ama haberi olmayanlardan daha çok yalan dolan şeylere inanarak düşman olanlara şaşıyorum.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak 30 gol atıp Sörloth 15 gol felan atsaydı bile yinede Sörloth daha iyi transfer olacaktı. Biri yatırım transferi diğeri günü kurtarma kaldı ki günü bile kurtaramadın Burak ile. Vay efendim Sörloth bu kadar gol atmasaydı ne olurdu diyemezsin çünkü attı adam.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne kadar da objektif bir arkadaşımız,Burakın alındığında ona verilen yıllık ücret 13 milyon TL,perormansı belli,23 gol atmış ligde.Kıyaslamak için Shorlothu örnek verelim bu yönetimi tek doğru transferi yıllık aldığı ücret 9.5 milyon TL artı 5.5 milyon TL kira bedeli korsan eder 14.5 milyon TL attığı gol 19.
    Birini yıllık 8 milyon € aldığı yerden getiriyorsun,diğerini de istenmediği bir kulüpten.
    Ama Burak kötü transfer,kulübü batırıyor,Shorloth ise aslında bir deneme transferi,tutmayabilirdi,tuttu çok şükür bu maliyeti ancak kurtardı,olmasa ne yapardın,dermiydin bu paralara batırıyor kulübü.

O kadar objektifsin ki kulübe cebinden 35 milyon TL tazminat parası vermiş adamı kulübü batırmakla suçlarken,kulübe Stu ve Obi transferi ile 35 milyon TL zarar veren başkana övgüler yağdırıyorsun.Gençleri hazırlayıp,onlar sayesinde maaş bütçesini düşüüren başkanı suçlarken alttan bir tane bile genç hazırlamayan başkanı övüyorsun.
    Nasıl bir vicdan örgüsü çözemedim.
    Seninle bu konuda anlaşamadığımız için yorum yapmıyordum ama düzeltmeden edemeyeceğim.

Burak aldığı garanti 3,5M € yanında maçta oynayıp oynamadığına bakılmaksızın takımın aldığı her 1 puan başına 12.5K € alıyordu. En kötü 60 puan aldık desek 750K € daha yapıyor. Üstüne Avrupa Kupalarına katılırsa 1,5M € ve 10 gol üzerinde atarsa bir miktar daha bonus verilecekti.

Niye ücretleri TL cinsinden yazdığını anlayabiliyorum ama Sörloth'un 750B €luk kira bedelini 5.5 M TL diye yazarken Burak Yılmaz'ın 4 M €luk (29.587.242 TL) bonservisini niye hiç yazmadın onu anlayamadım.

Nereden
    Samsun

evlad-ı feto fanları kudurmuş gibi sörloth hayali kuruyor. bu 9 milyon euro olayını kim ortaya çıkarttıysa kına yakabilir. başkanın da suçu var. çıkış maddesi olduğunu ilk kendisi söyledi. hele 6 ya aldığımız adama 9 milyon euro serbest kalma koydurduysak rezalet bir anlaşma olmuş. bazı kaynaklar 9 değil 15 diyor ama bilmiyorum. gsli köpekler boşa hayal kuruyor zaten bu maddeyi kaldırmayı kabul etmezse seneye de kiralık olarak bizde kalır sörloth. ondan sonrası allah kerim. sinirleri kaldıracaklar varsa yorumları okuyabilir.

https://twitter.com/1905GSFANS/statu...85351012638725

ben de şimdi diyorum ki, biz neden onyekuruyu önümüzdeki yıl için düşünmüyoruz. en azından medyada bir haber çıkartalım da kudursunlar. sağ kanada onyekuru solda nwakaeme ilerde sörloth arkalarında ömür inanılmaz bir hücum hattı olmaz mı? şampiyon olursak onyekuru ciddi şekilde düşünülmeli, hem ligi biliyor hem gslileri kudurturuz.maaşı da yıllık 1.3 sanırım. 1.5 + primlerle imkansız değil.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar kendinize bu zülmü neden yapiyorsunuz? Fanatik bilmem ne nin yazdigini görünce uzunca bi atliyorum. Beyninizi yormaya degmez. Yazdiklarini Usta nin kendisi bile okusa tiksinir..Yapmayin bunu kendinize..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Samsun

6alatasaray'da kadro dışı bırakılan Mustafa Kapı, Trabzonspor ile anlaştı. (Hürriyet)

ilginç bir hamle yaptık. bu çocukla ilgili çok yetenekli ama fenerbahçeli olduğu hatta fatih terime küçükken salladığı için(twitterdan) ipler kopmuş, oyuncu kadro dışı bırakılıp yeni sözleşmeyi de kabul etmediğini biliyorum. görünen o ki genç oyuncular için gerçekten de cazibe merkezi bir kulüp olmuşuz. mustafa kapı için avrupadan da ciddi teklifleri reddettiği ve bize geldiği söyleniyor.

biraz araştırdım çocuk daha 16 yaşındayken türkiye u18 milli takımında kaptanlığa yükselmiş. ve 17 yaşında u19 milli takımında oynamış 3 maç.

galatasaray alt yapı performansı şu şekilde ;

U21 Ligi: 4 Maç 1 GolU19 Ligi: 41 Maç 8 GolU17 Ligi: 26 Maç 14 GolU16 Ligi: 25 Maç 20 GolU15 Ligi: 29 Maç 21 GolU14 Ligi: 30 Maç 6 Gol

denizli doğumlu ve 1.75 boyunda merkez orta saha. umarım parlatıp satarız da evlad-ı fetocuları 3-5 yıl sonra kudurturuz.

Konu romeikaa tarafından (27.05.2020 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rahmi anıl başaran trabzonsporda. balıkesir başkanı bugün radyoya bağlanıp açıkladı anlaşıldığını. 20 yaşındaki forvet için ciddi bir potansiyeli olduğu düşünülüyor. forvet olmasına rağmen sağ ve sol kanat da oynayabiliyor. 1.80 boyunda hızlı bir forvet. fm dili ile fırsatçı golcü.
    ayrıca edindiğim bir bilgi de fatih terim de onu çok istemiş hatta özel bir telefon görüşmesi de yapmış. önümüzdeki sene için ilk transferimiz hayırlı olsun.
    EZClg_nXQAUS-l0.jpg

hayırlı olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6alatasaray'da kadro dışı bırakılan Mustafa Kapı, Trabzonspor ile anlaştı. (Hürriyet)

ilginç bir hamle yaptık. bu çocukla ilgili çok yetenekli ama fenerbahçeli olduğu hatta fatih terime küçükken salladığı için(twitterdan) ipler kopmuş, oyuncu kadro dışı bırakılıp yeni sözleşmeyi de kabul etmediğini biliyorum. görünen o ki genç oyuncular için gerçekten de cazibe merkezi bir kulüp olmuşuz. mustafa kapı için avrupadan da ciddi teklifleri reddettiği ve bize geldiği söyleniyor.

biraz araştırdım çocuk daha 16 yaşındayken türkiye u18 milli takımında kaptanlığa yükselmiş. ve 17 yaşında u19 milli takımında oynamış 3 maç.

galatasaray alt yapı performansı şu şekilde ;

U21 Ligi: 4 Maç 1 GolU19 Ligi: 41 Maç 8 GolU17 Ligi: 26 Maç 14 GolU16 Ligi: 25 Maç 20 GolU15 Ligi: 29 Maç 21 GolU14 Ligi: 30 Maç 6 Gol

denizli doğumlu ve 1.75 boyunda merkez orta saha. umarım parlatıp satarız da evlad-ı fetocuları 3-5 yıl sonra kudurturuz.

fransiz takimin taraftarlari cocugu su an saldirmakla mesgul

Bize gelmekle iyi yapiyosun kocum. Cok calisirsan Avrupa kapilari sonuna kadar acik.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa kapi kaynagi hurriyet.
    61 saat girdigi haberde gorusme yapilacak diyor.
    Yani anlasma yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    şenol.08.borçkalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosyal medyada Ligin İstanbul'da oynanacağına dair bilgiler geliyor.

**Eğer lig yarıda kalırsa, şu anki hali ile tescil edilir, garantisi alınmadıysa, büyük sıkıntı..
    şike alemine meze olmayacağız..!!

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligi istanbul’da oynatmak gibi bir saçmalığı ancak bizim ülkemiz başarabilir.

Hiç şaşırmam. Ama yine de ihtimal vermiyorum.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi
    şenol.08.borçkalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada şikelerin yapıldığı bu alemde, kasıtlı işlerde yapılabilir...Mesela Gs maçı öncesi Shorlot hasta olursa burda şüphelerin olmamasını kim garanti edebilir.. Aynı durum rakipler içinde geçerli..

Özetle, Her klübün kendi doktorları tarafından.. BİR SONRAKİ HAFTA oynayacağı rakibine bir hafta öncesinden ve maçtan hemen önce test yaptırma hakkı olmalıdır..

Kimse kusura bakmasın..Tarlalar sürüldü 2011 de..Herkes salağa yattı..

Tecavüz edenin yanına kar kaldı,..

En ufak bir güvenim yok bunlara..
    Konu şenol.08.borçkalı tarafından (27.05.2020 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.
    şike alemine meze olmayacağız..!!

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

"takımlar İstanbul'da otel rezervasyonları yapıyor...." (Barış Yurduseven)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "takımlar İstanbul'da otel rezervasyonları yapıyor...." (Barış Yurduseven)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu işi yapacaklar ya, kalan maçlar istanbulda oynanacak kesin. Şaka gibi olaylar. Satılmışlık bukadar olur.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)