Sayfa 30 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 726 ile 750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

canım kardeşim saydığın tüm olaylar gözümün önünde oldu
    bunları reddetmiyorum.
    evet şampiyonluklarımız gasp edildi.
    kime sorsan (kamuoyunu kasdediyorum) kabul ediyor bunu
    benim anlatmak istediğim şampiyon olmak şampiyon ilan edilmek değil.

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

benim düşüncem sevgili kardeşim
    kimse benim takımımı şampiyon ilan etmesin
    benim takımım şampiyon olacak güçte

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı gudoz81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin takımın kendi bileğinin hakkıyla şampiyon olacak güçte. ancak bunu yapsa bile karalamaya çalışacaklar bunu gördük bu sezon. ben kupa istiyorum artık gerisi umrumda değil.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu gün bu vakalar tamamen sona ermiş olsa bile 15-20 günlük bir hazırlık kampı gerekir.. yani maçlar mayıs başında başlar haziran başında (ortasında) biter..

ama diyelim ki bir ay sonra tamamen sonlandı o zaman hazırlık için bir ay gerekir futbolcuların sakatlanmaması ve form tutması için.. ben bunu da olanaklı görmüyorum.. bence vakaların kontrol altına alınması için 2 ay gibi bir süre geçer.. sonra 1-2 ay hazırlık desen,yeni sezonla birleşir ancak.. o da çorba olur..

ben gene de mayıs başına kadar bekleneceğini ve ondan sonra bir karar verileceğini düşünüyorum..
    Attan inip eşeğe bindik!

doctorsurgeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gudoz81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin takımın şampiyon olacak güçte de şampiyonluk güçle orantılı değil maalesef bu takımın 1996 2006 2011 hatta geçen sene şampiyonlukları insanların gözüne parmak soka soka gasp edildi. Bu sene de ligler oynanırsa farklı olmayacak.
    İSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZİRVEYE.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş Yöneticisi Erdal Torunoğulları, Süper Lig'in ve futbol dünyasının geleceğine dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Süper Lig'in tescil edilmesini söyleyen Torunoğulları, oyuncuların maaşlarında indirime gitmesini umduklarını ifade etti.

Aklin yolu bir...

umit077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

UEFA başkanı Ceferin ,Sloven gazetesi Ekipa flaş açıklamalarda bulundu.Ceferin "Ligler oynanmazsa her ülke kendi şampiyonunu belirleyebilir" dedi.

https://www.mynet.com/uefa-baskani-c...-277195-myspor
    Konu umit077 tarafından (06.04.2020 Saat 19:24 ) değiştirilmiştir.
    twitter @hopeMit

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yani cok zor. Ligler tescillenmese dahi her gün daha fazla aciklanan ölüm sayisindan dolayi bu ligin oynanmasi Aralik'i bulur.
    Bu da iyimser yaklasimim.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ceferin'in sözleri TFF'yi bağlamaz ligi tescil etmemek oynatmak için sonuna kadar bekleyecekler, tüm ligler tescil edilse de Trabzonspor'un şampiyon olacağı ligi tescil etmemek için savaş verecekler, Tayyip'in demesi lazım ligi tescil edin diye başka türlü etmezler, gerekirse yeni sezonu yıl sonuna doğru başlatırlar..
    I am not in danger , I am the danger..

Mustafa Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

sevgili renkdaslarim bi ara Twitter'dan takiplesiyorduk adreslerini yazarmisiniz takipleselim benim hesap
    @MustafaDEMlR

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceferin'in sözleri TFF'yi bağlamaz ligi tescil etmemek oynatmak için sonuna kadar bekleyecekler, tüm ligler tescil edilse de Trabzonspor'un şampiyon olacağı ligi tescil etmemek için savaş verecekler, Tayyip'in demesi lazım ligi tescil edin diye başka türlü etmezler, gerekirse yeni sezonu yıl sonuna doğru başlatırlar..
    Zamanla neler olacağını göreceğiz.Haziran sonuna kadar oynatılamazsa ki bu mümkün değil,ligler mecburen tescil edilecek.Sözleşmesi biten futbolcular var,yeni sezon hazırlıkları olacak,Cl için bildirilmesi gereken takımlar var.Haziran sonunda vakalar bitse dahi futbolcuların hazırlıkları bir ayı bulacak.Ağustos ayında haftada iki maç yapmayı hiçbir takım kabul etmez.

https://www.61saat.com/bolgesel/cumh...k-h739614.html

Sözleşmesi biten oyuncular ayrıldığında söz konusu takımlar için dezavantaj olacak.Şartlar bazı takımlar lehine veya aleyhine gelişebilir.Sezonun genelinde ki eşitlik bozulacağı için şartlar aynı olmayacağı için bu şekilde ligin devam etmesi mümkün olmayacak.Tescilden başka şans yok.Avrupada aynı yola gidecek mecburen.
    Konu Onur Erçetin tarafından (07.04.2020 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

- hazirandan sonra sözleşmesi bitecek olan kimse gideceği kulüpte oynamaz. adam yazın ortasında zaten ayrılacağı takımda kendini sakatlayıp olası kontratını riske etmez ki hakkıdır da. mesela novakla uzatmadık diyelim. adam neden haziranda temmuzda bizde oynasın ki. oldu ki 5-6 aylık sakatlandı adam 1 milyon euroluk kontrat alacakken 6 ay boşta kalıp sonrasında en fazla 600 k kontrat alır.
    - yani haziranda ve temmuzda maç oynanması mümkün değil. uefa sponsporları kaçırmamak için oynanması için çalışıyormuş gibi görünüyor. yoksa bal gibi de biliyorlar hazirana kadar liglerin oynanamayacağı gibi yazın da oynanması mümkün değil.
    - liglerin iptali de kesinlikle mümkün değildir arkadaşlar. çünkü bir çok takıma yatırım yapmış reklam verenler, şirketler, kurumlar var. sadece samsunsporu örnek alabilirsiniz. bu sene ligin çok üstünde kadro kurdular ( yeşilyurtların destekleriyle) ve 10 puan farkla 1. sıradalar. 6 ya da 8 maçı kaldı. sezon iptal edilirse bu durumda kimse futbola bir daha sponsor olma riskini almaz. reklam verenleri de kaçırırlar. yani sezon iptal olacak hayali kuranları kaale almayın.
    - liglerin %70 inden fazlası oynandığı için hiç kaçarı yok tüm avrupa tescil etmek zorunda kalacak. ama bunun kararı hazirandan önce verilmez. hele sokağa çıkma yasağı olan ülkelerde bu iş haziran sonundan önce asla açıklanmaz. (insanlar sokağa kutlama yapmaya çıkmasın diye)
    - kısacası 8.şampiyonluğumuz hayırlı olsun. 3 yıla 2.yıldız geliyor...ambargo koymaya geliyoruz !!!!
    Konu romeikaa tarafından (07.04.2020 Saat 07:59 ) değiştirilmiştir.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

2 olasik var ya tescil edilir lig yada haziranda hafta 2 mac seyircisiz oynanip 1 ay da biter lig.

kupa da lig bitikten sonra 1 hafta da biter zaten 2 mac kaldi.

fifa ara cikartir oyuncularin sözlesmesi temmuz sonuna kadar uzatir.

2 ay icinde kontrati biten oyunculara sakatlik sigortasi yapar sakatlanirsa en azindan belli bir miktar ellerine gecer
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 olasik var ya tescil edilir lig yada haziranda hafta 2 mac seyircisiz oynanip 1 ay da biter lig.

kupa da lig bitikten sonra 1 hafta da biter zaten 2 mac kaldi.

fifa ara cikartir oyuncularin sözlesmesi temmuz sonuna kadar uzatir.

2 ay icinde kontrati biten oyunculara sakatlik sigortasi yapar sakatlanirsa en azindan belli bir miktar ellerine gecer
    Hazirana kadar bu işin bitme ihtimali yok en erken normala dönüş eylül başı olabilir.Oda iyimser bakışla
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

faysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uefa başkanı açıklama yapmış bence ligimizi olduğu sıralamada tescil etmeleri gerekir.zaten lig bitmesine az kalmış oynansada ligdeki yerimiz değişmez baktığın zaman en iyi kadro bizde.sıralamadaki yerimiz belli şuan ligimizin oynancak biryanı yok.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne zaman ülke sıfır vaka sıfır ölüm açıklarsa ligler ozaman oynanmaya başlar,buda önümüzdeki 3.5 ay için imkansız

bu arada iyimser yaklaşarak tff şuanda suç bulmuyorum,daha yolun başı ve şuanda liglerin tecil edilmesi imkansız,zaten oynansa idi bile ligler şuanda devam ediyor olacaktı,
    normal sezon tarihi bitmeden tecil zor,
    tecil edilse bile ne yapacaksın sokağa çıkıp kutlamamı yapacaksın oda imkansız,
    belçika hariç dünyada şuanda tecil eden ülke yok,
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    İstanbul

öyle ya da böyle şampiyon olacağız.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu işin en erken çözümü temmuz. Temmuzdan önce hayatın normale dönmesi imkansız görünüyor. O saatten sonra ligin oynanma şansı da yok.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Almanyada bundesliga takimlarin hepsi bu hafta antremanlara baslayacakmis, bayer ve schalke bugün baslasmislar bile.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Corona'da söylemesi artik malesef kelimelerden ibaret olsa da ölüm oranlarindan ziyade yeni enfekte olanlar sayisi önemli. Her gecen gün bu sayi azalmali. Y
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tam bir ay oldu kulübün kasasına kuruş girmiyor, oyuncuların maaşlarıyla ilgili henüz bir gündem oluşmadı Türkiye'de. Önce sağlık diyen futbolcular oynamadıkları futbolun parasını da almazlar diye umuyorum.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

FIFA, sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan futbolcuların sözleşmelerinin lig tamamlanıncaya kadar geçerli olacağını açıkladı.

FIFA, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kulüplerin, oyuncuların, liglerin, ulusal birliklerin ve konfederasyonların temsilcileri de dahil olmak üzere, farklı paydaşlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi.
    Yapılan toplantıda futbolcu sözleşmeleri ile alakalı önemli bir karar alındı. FIFA’dan yapılan açıklamada bu sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan futbolcuların sözleşmelerinin liglerin tamamlanana kadar devam edeceği duyuruldu.
    Bu kararla birlikte koronavirüs nedeniyle ertelenen liglerde forma giyen ve sözleşmesi sezon sonunda noktalanacak oyuncuların lig tamamlanıncaya kadar sözleşmeleri geçerli olacak.
    Ayrıca yapılan toplantı sonucunda transfer dönemlerinde de esnek davranılacağı vurgulanarak, her ligde eski sezon sonu ile yeni sezon başında transfer döneminin olacağı açıklandı.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ligleri istesende tescil edemıyorsun.uefa nin kararı beklenıyor
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu virüs zımbırtısı ilkbahar ve sonbaharda çok etkiliymiş yani 3 aylık yaz periyodunun 1 ayında lig tamamlanır gibi geliyor bana.

o değil de sen bizi Trabzonspor'un maçlarından mahrum bırakma ya Rabbim. çok zor böyle
    sadece aşk bizimkisi

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorloth’u izlemeyi özledim valla ..
    McLas was Here

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)