Sayfa 130 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 3,226 ile 3,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Palace 6 milyonuna bakıyor, onların alabileceği başka bi para yok.

Bahsettiğim maddeyi Sörloth tarafı koymuş. Yani futbolcu başarılı olur da bonservisini alırsanız, ileride 12m veren topçuyu alır.
    İşte bildiğimiz serbest kalma maddesi, Nwakaeme için buy out denmiyor ama niyeyse, oysa fark yok... başkan güya bir şey dedi ne dediği belli değil, bir bit yeniği var işin içinde o kesin

doctorsurgeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/P4-1VP56FJQ

1:27:47’de gs gol atınca şeref tribününü gösteriyolar Göksel de orada bazen diyorum ulan Başak 2 sezondur bilerek mi şampiyonluğu gs’ye kaptırıyor diye
    Başaksehir bir proje takımıdır , muhtemelen kuruluş amacı ligde başarılı yapıp Arap sermayesine pazarlamak
    İSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZİRVEYE.

Nereden
    Samsun

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni duyumcumuz sen misin
    duyum değil kesin bilgidir karrdeşim. %90 gidiyor. bilin diye söylüyorum yusuf yazıcıyı lille transfer eden adam şuan tottanhamda hemşehrisi mourinho ile çalışıyor. masada en yüksek teklifi veren kulüp de tottenham. ayrıca uğurcan da oynayacağı bir kulube gitmek isteyeceğini düşünürsek liverpool yerine tercihi tottenham olması çok normal.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    duyum değil kesin bilgidir karrdeşim. %90 gidiyor. bilin diye söylüyorum yusuf yazıcıyı lille transfer eden adam şuan tottanhamda hemşehrisi mourinho ile çalışıyor. masada en yüksek teklifi veren kulüp de tottenham. ayrıca uğurcan da oynayacağı bir kulube gitmek isteyeceğini düşünürsek liverpool yerine tercihi tottenham olması çok normal.
    Uğurcan’ın gideceği kesin de söylediğin tutar ve takıma mı gidecem görelim bakalım.

30’dan aşağı gitmemesi gerekiyor.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam ben de bu yaz %90 gideceğini düşünüyorum ama daha bunları konuşmak için çok erken.21 Mayıstayız daha.Transfer dönemi Haziranda açılacak,Eylülde bitecek.

Uğurcanın oynayabileceği bir takıma gitmek istemesi ve bu takımın üst seviye bir takım olması çok mantıklı.Buna birşey diyemem ama daha çok zaman var.Daha oynanacak bir lig var.Ligler temmuz sonunda bitecek.

Ben söyledim tekrar söylüyorum.25 Milyon Euro Premier Lig takımları için para değil.Tottenhamın amacı yıllarca kullanabileceği bir kaleci almak.Çok istiyorlarsa en kötü bir 10 milyon euro daha ateşlemeleri lazım.35 milyon eurodan aşağı gitmemeli.

25 milyon euro 186 milyon Tl yapıyor.Borcun sadece bir kısmını karşılayabilirsin bununla.Bu kadar değerli bir kaleci için çok daha büyük rakamlar elde edilebilir.Masada şuan için en yüksek teklifin Tottenhamdan gelmiş olması hemen satacağımız anlamına gelmiyor.Bu adamı isteyen bir sürü kulüp var,bu kozumuzu kullanmamız lazım.Liverpoolun,Tottenhamın,Evertonun,Sevillanın ,Leicester Cityin takip ettiği bir ismi masada en yüksek teklif Tottenhamın diye sattım gitti demek çok mantıksız.Daha yüksek bir teklif gelme ihtimali sıfır diyorsan o ayrı birşey ama ben her halükarda çok istiyorlarsa daha fazlasını vereceklerine inanıyorum.

Trabzonspor tarihi boyunca en iyi kaleciler arasında ilk üçe rahat girer Uğurcan.O derecede iyi bir kaleci.Şenol Güneşi tanımadığım için birşey söyleyemem ama son 20 yıla bakınca hep vasat kalecilerimiz olmuş ondan öncesini bilmiyorum.
    Altyapımız maden falan değil.Bu konuda ciddi bir yanılgı var.10 yılda bir dört beş oyuncu gelebilir.Onları da kelepir fiyatlara satarsan o zaman ne anlamı kalıyor oyuncu yetiştirmenin.Erce Uğurcanın yarısı etmez.Arda ne kadar yeterli onu bilemiyoruz.
    Konu Onur Erçetin tarafından (21.05.2020 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Küme düşmenin kaldırıldığı ve tek belirsizin Şampiyonun adı olacağı bir ortamda malum takıma hatır gönül değil düpedüz resmi teşvik verilerek kalan maçlar oynatılacak öyleyse. Adet olmuş hakem desteğini zikretmeye gerek duymadım , ona alıştık zaten.Bu ona takviye olur katmerli şike!

Ama aleyhimize de olsa vicdanımız rahat olur hic olmazsa. Perşembenin gelişi Çarşambadan belli olsa da ne gam önemli olan "içimize sindirmek".
    Konu Courage tarafından (21.05.2020 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

kaça gidiyor bilgi var mı?

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küme düşmenin kaldırıldığı ve tek belirsizin Şampiyonun adı olacağı bir ortamda malum takıma hatır gönül değil düpedüz resmi teşvik verilerek kalan maçlar oynatılacak öyleyse. Adet olmuş hakem desteğini zikretmeye gerek duymadım , ona alıştık zaten.Bu ona takviye olur katmerli şike!

Ama aleyhimize de olsa vicdanımız rahat olur hic olmazsa. Perşembenin gelişi Çarşambadan belli olsa da ne gam önemli olan "içimize sindirmek".
    Sampiyonlugu bu sekilde kaybetmeyi icimize sinderebilecegiz yani. Dogru neleri sindirmedik ki..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Abdülrahim Albayrak: Maçlar İstanbul'da oynansın diye dünkü toplantıda da ağlamış...Bizim başkan da iyi o zaman Karadeniz daha serin olur bu mevsimde orda oynayalım demiş şaka gibi adamlar la bunlar
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülrahim Albayrak: Maçlar İstanbul'da oynansın diye dünkü toplantıda da ağlamış...Bizim başkan da iyi o zaman Karadeniz daha serin olur bu mevsimde orda oynayalım demiş şaka gibi adamlar la bunlar
    Abdürrahim'e kalsa evinin bahçesinde oynamak ister... Şu adamı ekranda gördüğüm zaman bir saniye tahammül edemiyorum. Selçuk'un bedava gidişinden sonra tv'lere çıkıp pis pis sırıtarak verdiği demeçlerden bu yana nefret ediyorum kendisinden.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Youtube videosunda gordugun atmasyon yorumu kendi bilgin olarak vermen yanlis.

https://youtu.be/3WpThv8XYD0

Fotomac manşetinden farksiz haberi burda icerden bilgi almissin diyerek vermen yanlis.
    Boyle bir bilgi olsa haberi once trabzon muhabirleri alir, trabzonla hic alakasi olmayan adamlar degil.
    Konu A. Aydın tarafından (21.05.2020 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.

adem73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı doctorsurgeon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başaksehir bir proje takımıdır , muhtemelen kuruluş amacı ligde başarılı yapıp Arap sermayesine pazarlamak
    Kuruluş amacı o değil.Olur da herhangi bir anadolu takımı fb-bjk-gs yi geçmeye kalkarsa onları engellemek ve zirvede kalan üçüzlerden birinin şampiyonluğunu güvenceye almaktır.Bu kansızlar olmasa gs den 6 puan önde olurduk.Eğer lig oynanırsa gs başakı yenecek .

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı adem73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuruluş amacı o değil.Olur da herhangi bir anadolu takımı fb-bjk-gs yi geçmeye kalkarsa onları engellemek ve zirvede kalan üçüzlerden birinin şampiyonluğunu güvenceye almaktır.Bu kansızlar olmasa gs den 6 puan önde olurduk.Eğer lig oynanırsa gs başakı yenecek .
    Gs başakşehiri yenmeyecek abi yanlış söyledin Başak Gayseye maçı satacak...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Trabzon

Liverpool
    Tottenham
    Everton
    Sevilla
    Leicester

1) İsteyen beş tane takımın isimleri bunlar.Bu takımlar haricinde takip eden bir dünya takım vardır.Liverpool dünyanın en iyi futbol oynayan takımı şuan.Tottenham iki yıl önce Liverpolla Cl finali oynayabilecek kadar üst düzey bir takım.

2) Premier Lig dünyanın en zengin ligi ve en çok para harcanan ligi.Sezon başında Premier Ligde takımlar toplamda 1.73 milyar euroluk bir transfer harcaması yapmışlar.Kulüp başına ortalama 88,6 milyon euro ediyor.

https://www.transfermarkt.com.tr/pre...wettbewerb/GB1

3) Üst düzey birçok takımın doğrudan istediği bilinen ve bunun haricinde birçok üst lig takımın takip ettiği net bir şekilde bilinen bir oyuncudan yani Uğurcan Çakırdan bahsediyoruz.

4) Transfer dönemi daha açılmadığı halde,Mayıs ayının sonuna daha yeni geldiğimiz halde 18-25 milyon euro arası tekliflerden bahsediliyor.

5) Transfer de bilirsiniz son ana kadar ortam ve pazarlık kızıştırılır,mümkün olabilecek en büyük satış ve kazancın elde edilebilmesi için herşey yapılır ve beklenilir.

6) Uğurcanı rekor düzeyde bir satışla gönderebiliriz.Kendisi bir kaleci olduğu için Seri A da oynamasıyla süper ligde oynaması arasında bir fark göremiyorum.Sonuçta bir kaleci hangi ligde olursa olsun atılan şutun kalitesi ve yapılan kurtarışın zorluğu değişmez.Refleks,birebir gibi özellikler Seri A da da aynıdır süper ligde de aynıdır.Bir hücum oyuncusu olsaydı eğer rakip takımın savunma oyuncularının kötü olduğunu dolayısıyla daha iyi bir ligde aynı performansı sergileme şansının az olduğunu ifade edebilirdik ama kendisi bir kaleci olduğu için böyle bir durum söz konusu değil.

7) 40 milyon euro gibi bir beklenti içerisindeyim.300 milyon Tl bekliyorum yani.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Liverpool
    Tottenham
    Everton
    Sevilla
    Leicester

1) İsteyen beş tane takımın isimleri bunlar.Bu takımlar haricinde takip eden bir dünya takım vardır.Liverpool dünyanın en iyi futbol oynayan takımı şuan.Tottenham iki yıl önce Liverpolla Cl finali oynayabilecek kadar üst düzey bir takım.

2) Premier Lig dünyanın en zengin ligi ve en çok para harcanan ligi.Sezon başında Premier Ligde takımlar toplamda 1.73 milyar euroluk bir transfer harcaması yapmışlar.Kulüp başına ortalama 88,6 milyon euro ediyor.

3) Üst düzey birçok takımın doğrudan istediği bilinen ve bunun haricinde birçok üst lig takımın takip ettiği net bir şekilde bilinen bir oyuncudan yani Uğurcan Çakırdan bahsediyoruz.

4) Transfer dönemi daha açılmadığı halde,Mayıs ayının sonuna daha yeni geldiğimiz halde 18-25 milyon euro arası tekliflerden bahsediliyor.

5) Transfer de bilirsiniz son ana kadar ortam ve pazarlık kızıştırılır,mümkün olabilecek en büyük satış ve kazancın elde edilebilmesi için herşey yapılır ve beklenilir.

6) Uğurcanı rekor düzeyde bir satışla gönderebiliriz.Kendisi bir kaleci olduğu için Seri A da oynamasıyla süper ligde oynaması arasında bir fark göremiyorum.Sonuçta bir kaleci hangi ligde olursa olsun atılan şutun kalitesi ve yapılan kurtarışın zorluğu değişmez.Refleks,birebir gibi özellikler Seri A da da aynıdır süper ligde de aynıdır.Bir hücum oyuncusu olsaydı eğer rakip takımın savunma oyuncularının kötü olduğunu dolayısıyla daha iyi bir ligde aynı performansı sergileme şansının az olduğunu ifade edebilirdik ama kendisi bir kaleci olduğu için böyle bir durum söz konusu değil.

7) 40 milyon euro gibi bir beklenti içerisindeyim.300 milyon Tl bekliyorum yani.
    İmkansız görüyorum.
    Süper ligin bir bedeli var.
    Alacağımız en fazla teklif Cenk tosun transfer bedeli üzeridir.
    25 teklif geldiği an satılır. Bence de gayet makul bir bedel. Onlar 70 e 80 e satarsa sebebi premier ligde başarılı olmaktır. Yeteneğinden çok nerede başarılı olduğu önemli.
    Yusuf Yazıcı ya 25 30 milyon eurolar konuşulduğunda gelen teklif 15 idi.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Uğurcan 25'e gider ama seneye CL oynasın bence sonra gitsin. Yani satalım bunu biz ama 1 sezon bize kiralasınlar CL oynıcaz diye kabul edebilirler.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı adem73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göksel gsli diye biliyorum gsyi hayatta yenemez
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adama nazar degdireceksiniz yeter dusun su ugurcanin yakasindan artik masallah diyelim gecelim su akar yolunu bulur bu kadar konusulmasi korkutuyor beni..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Liverpool
    Tottenham
    Everton
    Sevilla
    Leicester

Her Türk futbolcunun en büyük hayali İngiltere'de futbol oynamak olmali bana göre. Diğer Avrupa liglerinin orta sıra takımlarına transfer olacaklarına gerekirse Championship'te oynasınlar. Bu sebepten ötürü Uğurcan'ın kesinlikle İngiltere'ye gitmesini isterim.

Sevilla güzel bir tercih lakin iki kulübün hegomanyasındaki bir ligte en fazla şampiyonlar ligine katılım mücadelesi veriyorlar.

Yukarıda adı geçen İngiliz kulüpler arasında as kaleci olarak şansının en fazla olduğu ve bunun yanısıra kulüp olarakta başarıya en yakın takım bence Tottenham.

Liverpool'da Allison sakatlanmadıkça ya da futbolu bırakmadıkça kupadan kupaya kaleye geçer.

Everton, Leicester, Newcastle gibi kulüplerde ise istikrarsız kadro kalitesinden ötürü istediği performansı sergileyemeyebilir.

Ama dediğim gibi diğer liglere gideceğine İngiltere'nin orta sıralardaki kulüplerini tercih etmeli.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Samsun

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtube videosunda gordugun atmasyon yorumu kendi bilgin olarak vermen yanlis.

https://youtu.be/3WpThv8XYD0

Fotomac manşetinden farksiz haberi burda icerden bilgi almissin diyerek vermen yanlis.
    Boyle bir bilgi olsa haberi once trabzon muhabirleri alir, trabzonla hic alakasi olmayan adamlar degil.
    güzel kardeşim benim takip ettiğim bir sürü yabancı kaynağım var. bazıları tarih olarak erken diyorlar ama bu korona arasında bir çok takım transfer çalışmalarına başladı. trabzonsporun şuan elinde 45 kişilik bir havuz var. yani hedefler belli. 70 kişiden 45 e düştüler. UĞURCAN için masadaki teklifler ligin değeri ve korona etkisiyle 20-25 arasında kaldı. yani 35-40 hayali kuran arkadaşlarımız biraz üzülecek ama gerçekler böyle. ama %20 sonraki satıştan pay koydursan bile ilerde 10 milyon euro daha kazanabiliriz. yusufta da bu maddeyi koydurmuştuk. ayrıca unutmayın avrupada ligler ağustos başı bitecek ve gelecek sene euro2021 olduğu için ligler en geç ekim başı başlayacak. yani öyle eskisi gibi 2-3 ay vakit olmayacak. ben liglerin eylül ortasında bile başlayabileceğini düşünüyorum.
    Konu romeikaa tarafından (21.05.2020 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya süperligin değeri nedir ya Allah aşkına siz bulgaristan-romanya-polonya-avusturya vs. liglerinden 50-60a adam gittiğini duydunuz mu?
    belki 10 senede 1

şuan uğurcan trabzonda değil çok daha iyi bir ligde kalecilik yapsaydı 40-50 ederdi. ama bizde ederi en fazla 20-25 olur.
    şampiyonlar liginde oynarsa bizde belki o zaman 5-6 daha koyun üzerine o kadar.

uçmayın arkadaşlar..

yusuf için de aynısını diyorduk. yusuf edermiydi 30-40?? bizde iyiydi ama önemli olan iyi liglerde iyi işler yapabilmek

bu ligin en değerlisi abduştur o da en fazla 35-40 eder.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Uğurcan için 30 çok çok iyi fiyat olur. 25-30 arasına gider diye tahmin ediyorum.
    40 lar falan fazla ütopik .
    Türkiye liginden o fiyata kolay kolay futbolcu satılmaz.

Nereden
    Trabzon

Yahu lig kalitesiyle kaleciliğin bir alakası falan yok.Süper ligin değeri düşük doğru ama oyuncunun kalitesi diye birşey de var.Neymar kalitesinde birisi olsa elimizde kaç milyona gider mesela.Örnek olarak veriyorum.

Refleks,birebir,yan toplar,hava üstünlüğü,çeviklik.Bunlar bir kalecide olması gereken temel nitelikler.Uğurcan da bu özelliklerin her biri üst seviyede.Bunların lig kalitesiyle ne alakası var.Kaleci dediğin birini çalımlayarak gol atan bir forvet oyuncusu değil ki rakip takımın veya ligin kalitesi önemli olsun.Adamın fantastik kurtarışları var,kalitesi var.Banane abi ligin kalitesinden.Zorla adam satmıyoruz.30 ve üstü vermeyeceklerse kalsın,sonra göndeririz.Cl ye katılamazsak kalsın diyemem orası ayrı tabiki.
    Konu Onur Erçetin tarafından (21.05.2020 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan 25m + %25 mis gibi alışveriş olur.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Samsun

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan için 30 çok çok iyi fiyat olur. 25-30 arasına gider diye tahmin ediyorum.
    40 lar falan fazla ütopik .
    Türkiye liginden o fiyata kolay kolay futbolcu satılmaz.
    işte bunu anlatamıyoruz kardeşim. bu işler süreç işleridir. ne zaman ligimizden gidenler gittiği top liglerde başarılı olur ya da takımlarımız avrupada başarılı olur o zaman bu para kısım kısım artar. şuan için 25-30 en üst limittir. daha üstü inanın yok. mesela çağlar ve merihin başarısı dünyada türk stoperle bakışı değiştirecek. bak hemen roma mert çetini aldı mesela. ravil tagiri tüm avrupa izliyor daha 17 yaşında. uğurcan da gider parlarsa bu diğer türk kaleciler için şans olur. cenk tosun mesela olumsuz örnek oldu. yusuf yazıcı ilk sezonu maalesef vasat. yani bunlar zamanla olacak. hee şöyle olur, seneye şampiyonlar ligine gideriz ömür çıkar 6 maçta 3 gol 3 asist yapar o zaman yaşı da 21 olduğu için 40 milyon euroya satabilirsin. cenk de zaten böyle 25 e gitti. yoksa cenk o sezon devre arasına kadar penaltı dışında ligde 1 golü vardı, maksimum 15 milyonluk bir forvetti.
    Konu romeikaa tarafından (21.05.2020 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)