Sayfa 10 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim açıkçası ben de polemik yaratmak istemiyorum fakat laf olsun torba dolsun ayağına yatıp cahilane yorumlarını okuyunca beni bir gülme aldı ve içimden dedim ki bu kadar zırvalığın hangi birini düzelteyim..Bayat komplo teorilerinin sahibi çakma akademisyen Ramazan Kurtoğlu'nun zırvalıkları seni de esir almış anlaşılan..Neyse maddeler halinde aydınlatayım seni.
    1-ABD corona virüsünden hem ekonomi hem sağlık açısından en negatif etkilenen ülkelerin başında geliyor..ABD merkez bankası FED, virüsün Amerikan piyasasına vurduğu darbeyi bi nebze hafifletebilmek için bir deklarasyon yayınlayıp CPFF denilen ticari kağıt fonlama sistemini 2008 finansal krizinin ardından yeniden devreye sokacağını açıkladı..Bu mevzuyu destekler mahiyette bir açıklama da ABD Hazine bakanından geldi ve dedi ki CPFF yoluyla ABD'li şirketlere kısa vadeli kredi olanağı sağlayıp virüs krizinden sarsılan şirketlere nefes aldıracağız..Aynı Fed, geçen hafta olağanüstü toplantıyla faizleri 0-0,25 aralığına çekmiş, 500 milyar dolarlık Hazine tahvili, 200 milyar dolarlık da ipotek destekli menkul kıymet satın alarak zor durumdaki piyasanın LİKİDİTE ihtiyacını karşılayacağını açıklamıştı.. Fed ayrıca, küresel piyasaların nakit DOLAR ihtiyacını karşılamak için Kanada, İngiltere, Japonya ve Avrupa merkez bankalarıyla ortak hareket etme kararı aldı..Kısacası ABD borsası ve ABD'li şirketler corona virüsünden kaynaklı küresel krizle canhıraş bir biçimde mücadele ediyor ve fakat FED'in bütün desteğine rağmen olağanüstü adımlarına rağmen arz ve talep şoku yaşayan ABD piyasasındaki panik giderilebilmiş değil..

ABD sence corona virüsünü icat ederek kendi ekonomisini mi baltalıyor kendi ayağına mı sıkıyor? Buna kargalar bile güler kaldır şu kafanı komplo teorilerinden de biraz rasyonel akılcı düşün kendine güldürme Tekke..

2- Ben ABD'nin "iç" hukukundan demokrasisinden anayasasından bahsediyorum yasama yargı ve yürütmenin kuvvetler ayrılığının gücünden bahsediyorum basın özgürlüğünden bahsediyorum sen bana ABD'nin "dış" politikasından Pentagon politikalarından bahsediyorsun..ABD anayasasını aç bi oku hangi şartlarda ne çetrefilli yollarla o anayasa oluşturulmuş öğren..ABD mahkemelerinin kararlarını yürütmeyi durdurma kararlarını okuyuver..Mesela ABD'de eski başkanlardan Richard Nixon'ın "gazetecilerin" ortaya çıkardığı
    Watergate skandalı sonrası istifa etmek zorunda kaldığı dönemi bi araştır..

ABD'nin Vietnam'a girmesinin atom bombası kullanmasının corona virüsüyle alakası nedir? Pearl Harbor dediğin hadise zaten başlı başına bir Japon taarruzu..ABD iç işlerinde vatandaşlarının hakkını hukukunu gözetir dış işlerinde acımasız ve umarsızdır bunu biliyoruz ikisini birbirine karıştırma..Peki sen Bosna'da Milosevic'in katliamlarına dur diyenin Sırpları bombalayanın ABD ve Nato olduğunu biliyor musun? Mesela Belgrad'da Sırplarla konuş nasıl bir ABD düşmanı olduklarını öğren..Kissinger'ın Diplomasi kitabını oku salık veriyorum sana cahil olma..

Bidaha yazıyorum ABD'nin dış politika icraatlarıyla iç politika iç hukuk teammüllerini birbirine karıştırma..Karıştırıp konuyu saptırma..

Bir de bana istersen Akp yardakçısı haber ajanslarının linklerini gönderme link istiyorsan ve dil biliyorsan sana daha sağlıklı oturaklı bilgiler edinebileceğin kafanı komplo teorilerinden kurtarıp meselelere geniş çerçeveden bakacabileceğijln linkler bende mevcut..Dilersen yönlendiririm seni..

Halkbankmış Meksika imiş Akdeniz imiş F35 imiş..Tipik yandaş medya hezeyanları..Geçelim bunları.
    Bu virusu Amerika yaydi diyemem. Fakat, 20 yildir Amerika'da yasayan ve ayni zamanda Amerikan vatandasi olan biri olarak dusuncem ise su: Amerikan demokrasisi konusunda yazdiklarinizin hemen hemen tamami yanlis. Detaya girecek durumum yok. Davulun sesi uzaktan hos gelir...
    Konu BH61 tarafından (22.03.2020 Saat 03:00 ) değiştirilmiştir.
    Bilen demez, diyen bilmez.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Suan Almanya, Ingiltere, ABD ve Fransa 2 hafta gerideler Italya da yasanan sürecten. Türkiye ise 3 hafta. Hükümetin ve halkin süreci hafife aldigi her gün olasi ölüm sayisini on binlerce artirmasi anlamina geliyor. Ingiltere basta yürüttügü stratejiyi sürdürmüs olsa 500 bine yakin ölüm sayisina ulasabilirdi diyor uzmanlar, ABD ise 2,2 milyon. Iki ülkede bir hafta gecikmeyle radikal kararlar almayi basarabildiler nihayet. Hem Johnson hemde Trump 180 derece dönmek zorunda kaldilar hemde bir kac gün icinde. Gerekli önlemlerin alinmadigi her dakika aleyhimize islemekte. Ingiltere nin bekledigi en iyi ihtimal 100 bin kayip.

Almanya tüm eksiklerine ragmen Avrupa nin en donanimli saglik sistemine sahip. Tüm önlemlere ragmen sadece 8-11 gün icinde kapasitesinin sinirlarina yaklasacak. Bunada tüm hayati tehlikesi bulunmayan, zorunlu ameliyat ihtiyaci olmayan hastalari taburcu ederek ulasabilecek. Türkiye de tüm uyarilara ragmen halk isin ciddiyetinin farkinda bile degil. Hükümet saskin, ekonominin derdinde. Iki hafta sonra burdaki bilince erisilmis olsa ne ise yarayacak? Suan Italya belirli gida fabrikalari haric tüm fabrika faliyetlerini durdurdu. Ekonomi kimsenin umrunda bile degil artik. Can derdine düstüler. Türkiye nin malum ekonomi bakani hemsehrimizde krizi firsata cevirecegiz, 5% büyüme saglayacagiz kafasinda ve bu kafadaki herifler kriz yönetecek öylemi? Türk milleti bu felaketle ülkeyi kimlerin eline teslim ettigini tüm ciplakliyla görecek. Cehaletin nelere mal oldugunu da, kimin izinden yürülmesi gerektigini de. Bu virüsün yasatacagi onca acilara ragmen ülkemiz icin bir firsat olabilecegine de düsünüyorum. Arinip temizlenme firsati..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Işin komik tarafı virüsün çıkış yeri çinde maçlar planlanan tarihte başlayacakmış. Adamlar kendileri kurtuldu millete bela etti virüsü pis herifler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Işin komik tarafı virüsün çıkış yeri çinde maçlar planlanan tarihte başlayacakmış. Adamlar kendileri kurtuldu millete bela etti virüsü pis herifler.
    Ne kurtulmasi? Buna inananmi var. Tamamiyle batmamak icin yalan haberleri servis ediyorlar.
    TRABZONSPOR 1967

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı BH61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu virusu Amerika yaydi diyemem. Fakat, 20 yildir Amerika'da yasayan ve ayni zamanda Amerikan vatandasi olan biri olarak dusuncem ise su: Amerikan demokrasisi konusunda yazdiklarinizin hemen hemen tamami yanlis. Detaya girecek durumum yok. Davulun sesi uzaktan hos gelir...
    Konu bambaşka da,
    (Arkadaşın yazmaya çalıştıklarını anlayamıyorsunuz. Kimsenin Abd övgüsü felan yaptığı yok. Bu kadar iğrenç bir emperyalist devlete kimse sempatik bakmaz, bakmıyorda. Türkiye'de halka sorsan %95 ABD'den nefret çıkar.)

Yaşadığınız ülkenin hukuki yapısını ve dinamiklerini inceleyin.
    2010-2011 olayı ABD'de yaşanmış olsaydı şuana kadar kupayı 50 defa almıştık. ABD'de hukukun üstünlüğü burdaki hukukun üstünlüğüne benzemez.
    Trump 4'e 4'lük yüksek yargının başına bir yandaşını atadı ortalık ayağa kalktı. Sosyal medyada ABD'lilerin yarısı Trump'a küfür, hakaret ağzına gelen her şeyi söylüyor. TV'lerde dalga geçmenin hakaretin boyutu arşa çıkmış durumda. hollywood, nba starları devlet başkanı ile t.şak geçiyor. Adamın birisi Trump'a donunu indirip kabasını gösterdi. (Onaylamıyorum olanları anlatıyorum.)
    Trump'ın kendisine hakaret edilmesi gerekçisi ile açtığı dava "yönetenlerin, yönettikleri halka böyle sebeplerle dava açma hakkı yoktur." tarzı bir gerekçe ile red edildi.
    Abd'de yargı vesayeti bile var denilebilir. 2010-2011'de ABD'de pentagon felan olaya müdahil olmadığı sürece %99.9 davanın ilk 6 ayında kupayı alırdık.

Bu şimdi Abd övgüsü mü HAYIR. Abd'den nefret ediyorum. Emperyalist sömürgesi başka milletlerin menfaatlerini sömüren bir devletten nefret ediyorum. Ama hukukun üstünlüğü yerleşmiş bir kültüre dönüşmüş durumda.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

corona sayfasında abd güzellemesi okuyoruz

kendi içlerinde ki hukuk umrumda değil evet tutarlılar o konuda zira onun için halk mücadele verdi ve sahip çıkıyor ama bundan banane? ben içlerinde değilim o zaman dışarıda ki insanlara karşı nasıl bu muhteşem özgür basını, muhteşem hukuku olan ülke? zencilerin anasını ağlattı o.çları,kızılderililerin,meksikalıların ve tüm güney amerikanın,orta doğunun v.s tüm dünyanın.

corona virüsü yayamazmış basın tepelerine biner miş v.s v.s nah biner. derin amerika devreye girsin o basın,o hakimler,savcılar tasmalarını kendileri takıp bizzat bürokratların ellerine verir.

ben virüsü onlar yaydı demiyorum bu arada ama kendi iç dinamikleri izin vermez zırvalığını geçin dünyada ki en güçlü en belirgin en geniş derin devlet yapısı abd'de. eğer ülke çıkarları söz konusu ise o övdüğünüz değerlerin hiç birisi beş para etmiyor onlar için.

neyse goy abd'ye benim kafama takılan biz deki ölü sayısı bana fazla geliyor. taburcu olan var mı acaba
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Süresiz Olarak Ertelendi !

Türkiye’deki insanların kafasını kumdan çıkarıp dünyaya bakması gerekir. İnsanlarda acayip bir ruh var. Sanki Türkiye insanı dışındakiler gunahkar insanlar da kendileri cennetten gelmiş gibi. Güçlü olan her ülke emperyaldir. Yahu Türkiye güçlü olmadığı halde emperyal olmaya çalışıyor. Geçin bu işleri.

Virüs ile ilgili bende komplo teorimi yazayım. Virüsü Amerika felan çıkarmadı ama batının virüsü kendi adlarına fırsata çevireceklerini düşünüyorum. Trump ilk seçildiğinde ABD’li şirketlere, fabrikalarını Çin’den Amerika’ya taşıması çağrısı yapmıştı. Virüs bahane edilip üretim Çin’den daha batıya kayacaktır. Bir nevi Çin’in yükselişi durdurulmak isteniyor.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Gülüyorum

Abd vb güzellemer bitmez bizde, format o zaten

İyi günde fendi-dior-armani zora düşünce kolonya bu modeller, zora düşmedikçe ülkeleri b.k elinki tatlı

6 aya kupa alırmışda bilmem ne, her ülkenin BÜYÜTÜLMÜŞÜ yok sanki, elma ile armutu kıyaslamak?

yabancı ülkelerdeki ayrımcılık da bambaşka , bizde bambaşka

GENEL TARİFİ AYRIMCILIK
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Bu virüsün abd çin ortaklığıyla dünyaya salındığını düşünüyorum. Dünyada son 300 yıldır hiç bir olay tesadüflere bağlı gelişmedi.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu virüsün abd çin ortaklığıyla dünyaya salındığını düşünüyorum. Dünyada son 300 yıldır hiç bir olay tesadüflere bağlı gelişmedi.
    Konuş be hemşo

yahu gözümüzün önünde 96-2005-2008-2011 kupalarımız çalındı

Şenol hoca 3. Yaptı diye 18 sene milli takıma yanaştırılmadı

hala tesadüf hala komplo diyenlere kızmıyorum öyle eğitildiniz diyorum derdim bu

farklı bakamaz bu olaya sisteme inananlar

adamlar aya bile gitmemiş tüm dünyaya yalan söylemiş düşünsene??? 50 sene evvelki teknolojide gittik bugün gidemiyoz yersen
    Konu Tekke tarafından (22.03.2020 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı BH61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 yıl ABD'de yaşadığın halde Amerikan demokrasisinin teamüllerinden bihaber isen yapacak bir şey yok..İnsan biraz yaşadığı coğrafyanın hakkını verecek vermeli arkadaş..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Bizi şampiyon ilan etseler de bitse şu lig.

Nereden
    Bursa

20 yıl ABD'de yaşadığın halde Amerikan demokrasisinin teamüllerinden bihaber isen yapacak bir şey yok..İnsan biraz yaşadığı coğrafyanın hakkını verecek vermeli arkadaş..
    Adam abdde de yaşıyorum diyor yok diyor öyle bir demokrasisi hukuk filan ona bile laf yetiştiriyorsunuz.nereden geliyor bu abd sempatizanliginiz.ulkenizi savunmazsınız bu kadar abd serefsisizini savunduğumuz kadar.abd gibi bir devlete yapılan herhangi bir güzelleme.korluktur.vicdansizliktir.adamlarin yapmadıkları halt kalmadı dünyaya karşı.ama hala daha savunulabiliyor.gercekten cok hayretler ve şoklar içindeyim.abd israille beraber (ki cok yakın ilişkileri vardir) dünyanın en kirli en ahlaksız vicdandan yoksun iki ülkesidir.dunyadaki her türlü kötülüğün arkasındaki yegane iki devlettir.
    Konu emre6117 tarafından (22.03.2020 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Bence 20 yıl Amerika’da yaşadığından dolayı Türkiye’yi bilmediği için böyle konuşuyor. Hani mükemmel bir işe sahip olup memnun olmamak gibi.

Benimde ablam Almanya’da, gelecekle ilgili Türkiye’ye yerleşmeyi düşünmez bile.

Nereden
    Bursa

Bu arada abdnin herhalde kötülenmesi icin şunu yapması lazim herhalde.tum dünyayı etkileyebilecek bir atom bombası atması.gerci o zaman bile savunacaklar hala çıkabilir.adamlarin vardır bir bildiği.adamlar cok demokrat diyecekler.yahu bırakın artik su batı hayranligini doymadiniz mi hala.adamalrin yaptıklarını hala göremediniz mi.insanliga kan kusturuyorlar sömürgecilik geldiği yıllardan beri.

Nereden
    Belçika

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abd vb güzellemer bitmez bizde, format o zaten

İyi günde fendi-dior-armani zora düşünce kolonya bu modeller, zora düşmedikçe ülkeleri b.k elinki tatlı

6 aya kupa alırmışda bilmem ne, her ülkenin BÜYÜTÜLMÜŞÜ yok sanki, elma ile armutu kıyaslamak?

yabancı ülkelerdeki ayrımcılık da bambaşka , bizde bambaşka

GENEL TARİFİ AYRIMCILIK
    20 senedir Nba izliyorum, Nba’in en gözde en popüler takımı Los Angeles Lakers’dır.
    Nba’de Lakers kadar hakem kurbanı takım var mı emin değilim.
    40 milyonluk bir eyaletin en büyük takımı, Amerika’nın en zenginleri, en lobisi güçlü kişileri, en eli uzun kişileri, en popüler kişileri bu takımın taraftarı.
    Blake Griffin Gasol’ün yüzüne dirsek atıp smaç bastığını da gördü gözlerim,
    David Stern’ın(Nba başkanı) bu takımın önünü kesmek için çok daha büyük yıldızlar bir araya gelmesine rağmen CP3 takasını veto ettiğini de gördü (hukuken bir engel de yoktu bütçe/cap olarak), Okc serisinde Durant’ın Kobe’ye açık faulu es geçilip elendiğini de gördü bu gözler ya zibilyon tane şey yazarım buraya. Keza New York gibi bir takım veya Los Angeles Lakers gibi bir takım Türkiye’de olsa ittirilmelerinden başka bir şey izlemeyiz. Nba’de açık açık bir takımın ağır ve bariz kollanıp da şampiyon yapıldığını görmedim. Bahsettiğim hatalara rağmen izlediğim en adil organizasyonlardan birisi yinede.

Siz Türkiye dışındaki insanları tamamen ahlaksız ve zındık görmeye devam edin.
    Yahu kötülük içimizde kör olan sizsiniz.
    Adam camide tükürüğünü duvarlara sürüyor, bir diğer kişi çöpü metro girişine süpürüyor. Kötülük budur!
    Abd’nin emperyal dış politikasını açık açık ne kadar iğrenç buluyorsam, iç hukuku ve organizasyonlarındaki adaleti o kadar da takdir ediyorum.
    Evet 2010-2011 Abd de olsaydı 6 Ay’da şampiyon ilan edilirdik.

Git şimdi kime abd yalaması diyorsan de!

Batıda, göçmen ve doğuya karşı ayrımcılık var mı? Var. Irkçılık var mı var!
    Ama kendi vatandaşının adalete olan inancını sarsmayacak bir hukukları var.

2010-2011 başına gelmiş bir takıma, geçen sene Ümit Öztürk’ün Arena’da yaptığı, üstüne gidip Rize’de Serkan Çınar’ın yaptığı. Galatasaray açık açık şampiyon yapıldı yahu!
    Bu sene son 3 maçta 3 kez bariz hakem hataları yine, senaryo devrede.
    Batı da bir organizasyonun kaderi böyle her sene oynansa onun başındaki adam asla orda kalamaz. Aksine bir organizasyonun başında 20-30 sene kalıyor adamlar. Güven duygusu yüksek. Bizde sürekli yeni yüzler çıkarıp deneme tahtası. Göte göt diyemeyen milletler, sorunlarını çözemez
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafından (22.03.2020 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Bursa

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence 20 yıl Amerika’da yaşadığından dolayı Türkiye’yi bilmediği için böyle konuşuyor. Hani mükemmel bir işe sahip olup memnun olmamak gibi.

Bnm yakinlarim da almanyada.onlarda tam tersini söylüyor ne olacak simdi.

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Süresiz Olarak Ertelendi !

@emre6117 İlk paragraf sizin yakınlarınız icin.

Nereden
    İngiltere

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bak bunu hiç düşünmemiştim bu arkadaş bence Türkiye'ye uzun zamandir gelmemiş Amerika'dan bihaber olduğu gibi Türkiye'den de bihaber..

John Lennon

Nereden
    İngiltere

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam abdde de yaşıyorum diyor yok diyor öyle bir demokrasisi hukuk filan ona bile laf yetiştiriyorsunuz.nereden geliyor bu abd sempatizanliginiz.ulkenizi savunmazsınız bu kadar abd serefsisizini savunduğumuz kadar.abd gibi bir devlete yapılan herhangi bir güzelleme.korluktur.vicdansizliktir.adamlarin yapmadıkları halt kalmadı dünyaya karşı.ama hala daha savunulabiliyor.gercekten cok hayretler ve şoklar içindeyim.abd israille beraber (ki cok yakın ilişkileri vardir) dünyanın en kirli en ahlaksız vicdandan yoksun iki ülkesidir.dunyadaki her türlü kötülüğün arkasındaki yegane iki devlettir.
    Ben ne diyorum sen ne diyorsun yahu..Üstüne vazife olmayan şeylere burnunu sokma bence..20 yıl ABD'de yaşayan adam bi zahmet uzunca Amerikan demokrasisini analiz etsin de görelim neymiş yanlışımız biz de öğrenelim..

20 yıl ABD'de yaşayıp ilkokul derecesinde İngikizce bilmeyen tipler gördüm ben Amerika'da..Hepsi de cahil Türklerdi..Kimisi mutfakçıyı bulaşık yıkardı tezgahın arkasında..Bu arkadaşın 20 yıllık vasfı nedir araştırmak lazım..

John Lennon

Nereden
    Bursa

Abd ve avrupa sempatizanlarına şöyle bir örnek vermek isterim.bir seri katıl var yüzlerce insanı çoluk cocuk kadın demeden vahşice katletmiş.ama ailesine cok iyiymiş (Bu da cok kesin degil).böyle bir insana siz iyi diyebilir onu savunabilirmisiniz.abd ve avrupa hayranı arkadaşlar sizler bu seri katili savunuyorsunuz işte burada.bunu unutmayın.

Nereden
    İngiltere

Bnm yakinlarim da almanyada.onlarda tam tersini söylüyor ne olacak simdi.
    Senin yakınların Almanya'yi beğenmiyorsa dönsün Türkiye'ye ne arıyorlar gavurların ülkesinde..Ama şu da var Alamanya'da Euro ile maaş alıp Turkiye'de liraya çevirip süt liman yaşamak varken neden dönsünler dimi..Uyanık akrabalarım var demiyorsun da koca sanayii ülkesi Almanya'yı tukaka ilan ediyorsun..

John Lennon

Nereden
    Belçika

Abd ve avrupa sempatizanlarına şöyle bir örnek vermek isterim.bir seri katıl var yüzlerce insanı çoluk cocuk kadın demeden vahşice katletmiş.ama ailesine cok iyiymiş (Bu da cok kesin degil).böyle bir insana siz iyi diyebilir onu savunabilirmisiniz.abd ve avrupa hayranı arkadaşlar sizler bu seri katili savunuyorsunuz işte burada.bunu unutmayın.
    Sende ya ciddi bir kapasite sorunu var ya art niyetlisin.
    Verdiğin örnekte; Seri katili savunmak başka, ailesine davranışlarına doğru demek başka.
    Bu ayrımı dahi yapamıyorsunuz.

Abd ve emperyallere onların amaçlarına rağmen kurulmuş bir ülkede Abd destekçisi arıyorsunuz.

Siz de ciddi karakter problemi var.
    Bu şehrin çocuklarının hayallerine, bu takımın ve taraftarının hayallerine 4 kez tecavüz edildi.
    2005 cem papila
    2010 hem bülent yıldrım, hem şike
    2018 ümit öztürk
    Bu sezon 5. si icra ediliyordu Halis, Fırat ve Mete ile!

Nerde devlet! Neyi izliyor!

Çok ağır konuşacağım da onu bile haketmiyorsunuz siz!
    Ey Türk Gençliği!

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Siyasete dönüyor , beyler burasi yanlis Forum.

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akşamları uyurken kendilerine ABD bayrağını yorgan yapanlar almış başlığı rehin
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)