Sayfa 80 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 2,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hazirana kadar vaka sayısı 500'ün altına düşerse her türlü başlar bu lig.

Almanlar bile ülkde 947 vaka ve 10 sporcuda pozitif test varken baslatıyorlar.

Bizimkiler hayli hayli başlatır.

Bir de Mayıs ayı içinde başlaması planlanan ligler var.

O ligleri takip edip onların durumuna göre de bir karar alabilirler.

Benim şahsi fikrim bu lig her türlü başlayacak.

Erdoğan yarın çıkıp liglerin başlamasında sakınca görmüyorum dese bugün itiraz edenlerin çoğu yarın destek verici açıklamalar yapar kendimizi kandırmayalım.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devlet; sağlık bakanı vasıtasıyla sorumluluğu tff’ye atarak zaten görüşünü belli etmiş oluyor. Tekrar niye ligler başlatılsın deme ihtiyacı hissetsin ki?

Erdoğan bir fikir belirtecekse ‘oynatmayın’ demesi gerekiyor. Zaten oynatılması düşünülen bir organizasyona niye tekrar oynanacak desin?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligin başlamasına dair beklentim yok ama eğer olacaksa 8 maç sonuna kadar oynanacak şekilde garanti almadan bu işe başlamamalıyız,gerekirse protokol yapılır ve lig her hangi bir sebepten tamamlanmazsa 26 hafta sonundaki puan durumu ile tescil edileceğine dair garanti almadan başlamamamız gerekiyor.
    İnşallah bu garantiyi alır yönetim.
    Konu fanatikdevri tarafından (08.05.2020 Saat 04:09 ) değiştirilmiştir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Çakma imparator neden sus pus?

GS ve Başakşehir haricinde hiçbir takım oynamaya yanaşmıyor.

Bu 2 takımdan çıt yok.

Bu lig oynanmamalı ve mevcut haliyle tescil edilmeli

Tff başkanının içi boş, sırf dostlar alışverişte görsün zihniyetiyle yaptığı toplantı kimseyi tatmin etmemiştir.

Maçların oynanması öncelik değildir, olmamalıdır bu ülkede

Tüm bu yırtınmaları TS lider olduğu için değil de nedir?

GS kadar tehlikeli ve sinsi bir camia yoktur.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bu seneyi bitirip önümüzdeki sezonu kazanmak varken, adamlar her ikisinide kaybetme pesinde.
    Hollanda, belçika ve fransa bisey bilmiyor tabi, biz yapariz bize bisey olmaz kafasindalar.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu 2 takımdan çıt yok.

Tff başkanının içi boş, sırf dostlar alışverişte görsün zihniyetiyle yaptığı toplantı kimseyi tatmin etmemiştir.

Aslında sessiz değiller.

Geçen hafta başkanları ‘ödemelerimiz çok’ konulu açıklamalar yaptı.

Muhtemelen bu açıklamalar ‘bizi mamalayın ve lig tesciline ses çıkarmayalım’ diye mesajdı

Verdikleri Mesajlar kabul edilmemiş Olsa gerek ki maçlar oynansın diye TFF’ye açıklama yaptırdılar.

Yayıncı kuruluştan Şansal’ın ‘ne tescili kardeşim, GS isyan eder, maçlar oynanmalı’ açıkmaları da göz ardı edilmesin. Muhtemelen ligin tescili ihtimali arttı ve kulağına bu haber gidince o da küplere bindi ve TFF’yi GS üzerinden tehdit etti.

Önümüzdeki günler çok şeye gebe...
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin başlamasına dair beklentim yok ama eğer olacaksa 8 maç sonuna kadar oynanacak şekilde garanti almadan bu işe başlamamalıyız,gerekirse protokol yapılır ve lig her hangi bir sebepten tamamlanmazsa 26 hafta sonundaki puan durumu ile tescil edileceğine dair garanti almadan başlamamamız gerekiyor.
    İnşallah bu garantiyi alır yönetim.
    Yüzde yüz haklısın.Lig başladı iki hafta oynandı örneğin.Birinci biz olalım veya olmayalım hiç farketmez.Lig bitirilemezse kesinlikle ilk 26 haftaya bakılmalı.Bu konuda senin de ifade ettiğin gibi bir protokol kesinlikle yapılmalı.Bu karakter yoksunları,Gs lider olduktan sonra virüs vs. falan var lig oynanamaz deyip ligi tescil edebilir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu 2 takımdan çıt yok.

Başakşehirin teknik direktörü Galatasaraylı.Başkanlarının zaten ne yaptığı belli değil tam bir Gs yalakası.Futbolcuların oynamak istediğini falan sanmıyorum mutlaka itiraz edenler vardır.Şimdilik teknik direktörleri ve başkanları sırf Galatasaray istiyor diye ses çıkarmıyor bunun başka bir açıklaması yok.

Şampiyon olma ihtimali olan Sivasspor teknik direktörü bile futbolcuların % 80 ni istemiyor,çok erken bir tarih belirlenmiş diyor.Diğer teknik direktörlerde aynı sıkıntıyı yaşıyordur şuan açıklamıyor olsalar bile.Kulüp başkanları biz oynamak istiyoruz diye söyleyebilir ama teknik adamlar ve futbolcuların aynı şekilde düşünmediği çok net bir şekilde ortada.4 kulüp istemiyor meselesi de bundan ibaret bence.Başkan düzeyinde 4 kulüp olabilir ama teknik heyet ve futbolcuların düşüncesini soracak olsalar bence ligin tamamına yakınının oynamak istemediği ortaya çıkar.

Tff başkanına kızmıyorum adam inşaat mühendisi.Bir ay önce lig devam edecek dedi sonra lig iptal edildi.Kendisi sadece gelen emirleri uyguluyor.Birşey bildiği veya kendi başına karar aldığı falan yok.Adam çıkmış birinde pozitif çıkarsa devam ettireceğiz diyor ligi,nasıl devam ettireceksin paf takımdan mı oyuncu getireceksin diye soran yok.Daha 14 gün kuralından,temaslı kişilerden haberi yok ya da anlamazlıktan geliyor.Bu konuda Rıdvanın doğru bir lafı var,kim çıkacak maça yönetim kurulu mu diye soruyor.

Liglerin oynanmasına federasyon karar verir sorumluluk onlarda diyor bakan ama Tff başkanı sürekli bilim kurulu ve sağık bakanlığından bahsediyor ara konuşmalarda.Liglerin oynanacağı şehirleri onlar belirleyecek diyor.Şehri sağlık bakanlığı belirliyorsa,önlemleri sağlık bakanlığı alıyorsa o zaman liglerin oynanmasından da doğrudan sorumlu olurlar.Kulüp yöneticisine ben sana önlem al demiştim gerisi beni ilgilendirmez diyerek sorumluluktan kaçamazsın.Bu mantıkla berberleri,avm leri veya tüm kurumları açarsın,önlemleri anlatırsın,bir problem çıkarsa ben size söylemiştim siz beni dinlemeyip açtınız gerisi beni ilgilendirmez deyip işin içinden çıkarsın.Ancak tabiki bu işler böyle olmuyor.Devlet her konuda kararları alıp kolluk kuvvetleri ve yönetmeliklerle uyguluyor.İş futbola gelince ben karışmıyorum falan gibi birşey söz konusu olamaz.

Büyük ihtimalle bakanlık ve bilim kurulu sıcak bakmıyor.Tff ise ben elimden geleni yaptım demek için açıklamalar yapıyor ama bence sonunda biz herşeyi denedik ama şu şu nedenlerden dolayı oynayamıyoruz diyecekler.

Fenerbahçede bir çalışan pozitif çıktı,bugünkü antrenman iptal edildi şeklinde haberler vardı dün.Bir günlük iptalle olmaz bu işler.Virüsün kuluçka süresi 14 gün.Birine bulaştıysa eğer ilk testler hemen pozitif çıkmayabilir.Virüsün üremesi,çoğalması ve belirti vermeye başlaması 0-14 gün arasında zaten.Bu yüzden ilk test negatif iken birkaç gün sonra pozitif çıkabiliyor.Birine bulaştıysa diğerlerine de bulaştırmış olabilir,bulaştırdığı kişi de bilinemeyeceği için o da başkalarına bulaştırabilir mantığıyla hepsinin 14 gün karantinaya alınması lazım.Sağlık ekipleri bunu bilirler.Bunun başka bir açıklaması,başka bir uygulaması yok.
    Konu Onur Erçetin tarafından (08.05.2020 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fb kadar açıklama yapamadık

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim başkan 2 kupa kaldıracak ya ondan kulüp açıklama yapamıyor gs yi şampiyon yaptıktan sonra güzel bir açıklama yapar.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

yaw açıklama yapılsa ne olur yapılmasa ne olur
    futbolcuların konsantrasyonunu bozmayalım yapsınlar antremanlarını hazırlansınlar güzelce
    yapalım 8 maçımızı
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kivirmaya basladilar daha 2.gunden

TFF'nin ligleri başlatma kararına yönelik tartışmalar devam ederken, federasyon başkanı Nihat Özdemir'den yeni bir açıklama geldi. Özdemir, 'Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kuruluna resmi yazı yazdık. Kararımız budur. Bizim Sağlık Kurulumuzun aldığı tedbirler de bunlardır. Yeterli midir, değil midir? Eğer oynanmaz derlerse ona göre hareket ederiz' dedi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

TFF'nin ligleri başlatma kararına yönelik tartışmalar devam ederken, federasyon başkanı Nihat Özdemir'den yeni bir açıklama geldi. Özdemir, 'Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kuruluna resmi yazı yazdık. Kararımız budur. Bizim Sağlık Kurulumuzun aldığı tedbirler de bunlardır. Yeterli midir, değil midir? Eğer oynanmaz derlerse ona göre hareket ederiz' dedi.
    Ben de TFF başkanı olsam sorumluk almaz topu devlete atardım.Sonuçta ligleri erteleyen TFF değil,devlet.TFF kısaca diyor ki,ben kendi açımdan tedbirleri ve tarihi belirledim ama başlatma veya bitirme kararını ben veremem.Akıllıca.

Ne Sağlık Bakanlığı ne de TFF futbolu bitiren ya da başlatan taraf olmak istemiyor.

İşin özeti bu.
    Konu Larking tarafından (08.05.2020 Saat 12:15 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

nihoş şimdi kara kara düşünüyordur. g.. gibi ortada kaldı. ligi mi iptal etsem diye planlara başlamıştır. evlad-ı feto camiası da şimdiden tutuştu ligler oynanamayacak diye.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Henüz vaka sayılarının iki-üç bine yeni yeni ulaştığı, günlük ölüm sayısının 5-10 arasında değiştiği 24 mart tarihi ve öncesinde skandal açıklamalar yapan, ligi oynatmamak için kamuoyu oluşturan küçük şerefsiz büyük dansöz Muslera bey, vaka sayısının günlük ikibinin üzerinde olduğu, günlük ölüm sayısının 60-70 arasında gidip geldiği şu günlerde hangi cesaretle antrenmana çıkabiliyor ve maç oynama kararına ses çıkarmıyor hayret Ne kullanıyor acaba?

Ha keza Terim'in biricik kızı! Kızım sen korkmuyor musun babacığını maça yollamaya, ya tekrar(!)virüs kaparsa, abooovvvv, susturdu mu seni de mamalanma dünyası

Vesselam, Mezdeke halt etmiş bu ahlaksız camia karşısında.

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence 12 Haziran dan sonra başlayacak liglerde sıcaklık, virüsten çok daha tehlikeli olacaktır. Hadi karadeniz bölgesi oyuncuları çok fazla zorlamaz. Fakat bizimde deplasmana gideceğimiz İzmir, Alanya, Denizli de o sıcakta, 90 dakika maç oynamak hiç te kolay değil. Ben özellikle soğuk bölgelerden gelen futbolcuların çok sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Bizim Sorloth, Novak gibi mesela

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fb nin bir iddiası yok bu açıklama normal evet hatta gs şampiyon olsun istemiyorlar. Ne olursa olsun ist takımlarından birini bu safda görmek iyi oldu
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Nereden
    Düzce

En düz mantıkla düşünürsek , TFF ; bu sezonun beyaz sezon ilan edildiğini , şuanki sıralamaya göre avrupa ya gidileceğini , küme düşme olmayıp , alt ligden 2 takımın yükseleceğini açıklasa buna kim itiraz eder ? 1- Trabzonsporumuzun başarısını hazmedemeyenler , 2- Galatasaray , 3- Yayıncı Kuruluş ve 4- azıcık da Başakşehir , % 99 bu 4 unsur için risk alıp devam kararı alıyor.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FB açıklaması çok oturaklı bir açıklama olmuş.
    Lig lideri olarak biz çok pasif kaldık bu konuda

Çakma imparator ve kızı ile riyakar Muslerayı geçtim de
    Milli takım patronu filozof Şenol Bey neden hiçbir şey, insan sağlığından önemli değil açıklaması yapmıyor.
    Çıkıp desene Şenol efendi, bari gelecek sezonu kurtaralım, Euro 2021'i tehlikeye atmayalım diye
    Para mı tatlı geliyor yoksa, çekincen ne?
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (08.05.2020 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezonu da 2011 gibi yilan hikayesine donusturmezlerse ben de birsey bilmiyorum.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Karasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezonu da 2011 gibi yilan hikayesine donusturmezlerse ben de birsey bilmiyorum.
    Aynen kardeşim.
    En kötü karar sezonu iptal etmek yani yok saymak olabilir ki buna en çok FB ve BJK sevinir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BeIN Sports spikeri Ercan Taner:

38 yıldır maç anlatıyorum, program sunuyorum, ama bu işte yokum.

Ailemden 2 kişi korona tedavisi gördü. Ne çektiklerini biliyorum. Eşimin kronik rahatsızlığı var.

Stattan stata koşup her riske girip maç mı anlatacağım? Tabii ki hayır.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Tam şampiyon olacağız derken virüs çıktı maalesef yapacak birşey yok bizim Şampiyon olma konusunda ciddi bir sıkıntımız var kesin birşey çıkıyor Lig bir türlü Gayse Lobisi çok yüksek olduğu için 2 hafta oynatılıp Gayse lider olduğu zaman Muslera vb haysiyetsiz köpeklerde virüs çıkacağı için Gayse lider olduktan sonra tescil edilecektir bu bir gerçek şu an net yapılmaya çalışılan bu Çakma imparator nerde hani konuşmuyor adam tek başına bile bu ülkede söz sahibi diğer olasılık da direk liglerin iptal edilmesi ve bu liglerin 2021 yılında oynanması o 8 haftayı bir türlü oynatacaklar yani ulan bu şampiyonluğu bize yedirir mı Gayse lobisi herkes rüyasından uyansın tekrar söylüyorum...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Zonguldak

Ne Sağlık Bakanlığı ne de TFF futbolu başlatan taraf olmak istemiyor.
    Birbirleriyle paslaşıp duruyorlar.
    Maçları erteleyen devlet olduğu için, nihai kararı da o versin'i istiyor gibiler
    FB dünkü vakadan sonra çekincelerini ciddi biçimde dile getirdi.
    Sivas dahil birçok süper lig ve diğer liglerin takımlarının oyuncuları da oynamak istemiyor, korkuyor.
    Dolayısıyla 12 Haziran'a kadar bu tür vakaların çıkmayacağının garantisi yok.
    Mayıs sonunda, Reise danışıp noktayı koyarlar diye düşünüyorum.

Bu ligi yukarıda saydığım sebeplerden oynatamazlar.
    Bu durumda şampiyonsuz tescil ederler.
    Sıralamaya göre Avrupa kupalarına gönderirler.

GS'li bir arkadaşım bugün bana şöyle dedi.
    Oynamadan şampiyon olmak size yakışmaz. (??!)

Eyyy çakma imparator
    Eyyy Abdurrahim,
    Eyyy Buse TERİM
    Eyyy Fernando Muslera

Neredesiniz?
    Oynatırlarsa
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (08.05.2020 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BeIN Sports spikeri Ercan Taner:

38 yıldır maç anlatıyorum, program sunuyorum, ama bu işte yokum.

Ailemden 2 kişi korona tedavisi gördü. Ne çektiklerini biliyorum. Eşimin kronik rahatsızlığı var.

Stattan stata koşup her riske girip maç mı anlatacağım? Tabii ki hayır.
    +1461
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)