Sayfa 41 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 43 51 91 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Uğur GEMİCİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gs camiası kazanmak için her yolu mübah görürken, bizim taraftarın içine sinmiyor böyle bir erken tescil durumu. Tamam arkadaşlar ite kalka oynansın lig. Bundan birkaç sene sonra Trabzonspor adam gibi dik durdu beleş şampiyonluk istemedi derler. Hatta gs için kara bir leke olarak kalır bu sezon şampiyonluğu.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir, Yapamayan Çamur Atar.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

X : Hangi dine mensupsun ?
    Y : Hepsini kucaklıyorum.

X : Hangi takımı tutuyorsun ?
    Y : Hepsini kucaklıyorum.

X: Hangi rengi daha çok seviyorsun ?
    Y: Hepsini seviyorum.

Not : Bakın gerçekten siyasetle uzaktan bir alakam yok.Oy falan da kullanmadım son seçimlerde.Şu yukarıda ki şeyi kim yapsa eleştiririm.Komik geliyor çünkü bana.Sana herhangi bir takıma pozitif ayrımcılık yaptığın söylenmiyor veya diğer takımlar aleyhine işler yaptığın söylenmiyor.Hangi takımı tutuyorsun diye soruluyor.X futbol takımını tutuyorum dediği için veya başka bir takımı tutuyorum dediği için hiç kimse eleştirilemez.Birisi seni eleştirirse herhangi bir takım lehine söylem ve davranışlarda bulunduğun için eleştirir.Trabzonsporluyum dersem oy kaybeder miyim düşüncesi de komik.Sana ben Trabzonsporluyum dediğin için oy atmaktan vazgeçecek insan zaten oy atmasın çünkü o gerizekalıdır.Bir siyasetçiye oy verilirken ideolojik düşünceler önde gelir,daha sonra işin ekonomik ve yönetim noktası düşünülür.Ben ideolojiden önce yöneticilik vasıflarına bakıyorum diyen adam sayısı azınlıktadır.Sonuç olarak bir kez daha siyasilerin oy kaygısı için gerçek düşüncelerini bile söyleyemediklerine şahit oluyoruz.Senin Trabzonsporlu olduğunu zaten herkes biliyor,ağzından bu laf çıksa ne kaybedeceksin.Hangi takımı tutuyorsun diye soruluyor.Cevap olarak,herkesle kucaklaştığımız bir dönemde falan filan deyip herkese şirin gözükeyim derdinde olan bir adam görüyoruz.Şimdi yanlış anlaşılmasın da eğer şike döneminde İstanbulda başkan olarak görev yapsaydın nasıl konuşacaktın acaba diye çok merak ediyorum.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@demarkesports
    UEFA, federasyonlarla yaptığı toplantıda liglerin ve yerel kupaların tamamlanmasını şiddetle tavsiye etti.

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

UEFA'nın bugün 55 üye ülke federasyonuyla yaptığı video konferans toplantı tamamlandı.

Avrupa futbolunun patronu, üye ülkelerden liglerin ve kupa maçlarının tamamlanmasını istedi.
    Mart ayı ortasında oluşturulan 2 çalışma grubu tarafından incelenen seçenekler, üye federasyonlara iletilirken, hem milli maçları hem de kulüp maçlarını kapsayan çeşitli takvim seçenekleri sunuldu.

Bunun yanı sıra UEFA'nın üye federasyonlara yapılacak ödemeleri yerine getirme taahhüdünün yinelenmesi de toplantıda görüşülen bir diğer konu oldu.
    UEFA, perşembe günü gerçekleştireceği toplantının ardından alınacak olan kararları açıklayacak.
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bari salih kavrazlıya lisans çıkarsın tff.. neticede olağan üstü bir durum var!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Erhan Gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hollandada 1-9-2020 a kadar profesyonel maclar yasak. Gecmis olsun.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hollanda basbakani simdi acikladi. Hollanda Eredivisie 19/20 sezonu kesin olarak oynanmayacak. Profesyonel ve amatör spor müsabakalari 1 eylül'e kadar yasaklandi.

Sampiyonluk konusunda Hollanda futbol federasyonu yakinda bir aciklama yapar artik
    Konu Giallorossi tarafından (21.04.2020 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir.
    .

Francesco
    Totti

Nereden
    Trabzon

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hollanda basbakani simdi acikladi. Hollanda Eredivisie 19/20 sezonu kesin olarak oynanmayacak. Profesyonel ve amatör spor müsabakalari 1 eylül'e kadar yasaklandi.

Sampiyonluk konusunda Hollanda futbol federasyonu yakinda bir aciklama yapar artik
    Öncelikle geçmiş olsun diyorum.Mantıklı bir karar olmuş.Biz de ise böyle olmaması için her yol denenir.Gerekirse seyircisiz başlanır,Gs liderliğe yerleşir,daha sonra sporculardan birine virüs bulaştı denir lig durdurulur,tescil edilir ve Gs şampiyon ilan edilir.Komple teorisi gibi ama bugüne kadar yaşadıklarımızdan sonra normal şekilde düşünme şansımız kalmadı artık.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun diyorum.Mantıklı bir karar olmuş.Biz de ise böyle olmaması için her yol denenir.Gerekirse seyircisiz başlanır,Gs liderliğe yerleşir,daha sonra sporculardan birine virüs bulaştı denir lig durdurulur,tescil edilir ve Gs şampiyon ilan edilir.Komple teorisi gibi ama bugüne kadar yaşadıklarımızdan sonra normal şekilde düşünme şansımız kalmadı artık.
    Tesekkürler, sizlerede gecmis olsun. Mantiken oynanmasi cok zor bence. Ligler oynansa bile lig siralamalarina göre Avrupa kupalari ön eleme maclari var. Daha milli maclar var. Bu kadar maci eylülden önce bitirip, 20/21 sezonuna baslayacaksin. Imkansiz gibi birsey.

Ayrica maclar oynanmaya baslarsa millet grup halinde mac izler. Zaten herkes evde bunalmis durumda ve disari cikmak icin bir neden ariyor. Maclari oynatmak cok yanlis olur
    .

Francesco
    Totti

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Demek uefanın saçma kararları herkesi bağlamıyormuş.Hollanda en akılcı olanı yaptı bizdede olacak olan bu ligleri başlatmak çok büyük bir risk vaka sayısı 98.000 oldu azalan bir durum da yok.Bir futbolcuya bile bulaşsa nihat efendi bunun altından kalkamaz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Hollanda başbakanı Rutte'nın UEFA'nın U'sını tınladığını düşünmüyorum. Adam hangi karar alınırsa alınsın önce halkını düşünüp ona göre karar veriyor. UEFA'ymış FİFA'ymış bunları kim takar.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: "Ligin hiç oynanmamış sayılması, liglerin şu anki haliyle tescil edilmesinden daha mantıklı." (Yenişafak)

Aynı zamanda fb kongre üyesi de olan bu ileri zekalıya birisi, sezonun tamamen iptal edilip yok sayılması halinde futbol içi ve futbol dışı doğabilecek sorunların sadece ufak bir kısmından bahsetsin diyeceğim ama kafası çalışmayan biri olduğu için anlamayacaktır.

Sadece şöyle basit bir soru sorayım, sezon tamamen yok sayılırsa gelecek sezonları turnuvaları vs.. neye göre oynatacaksın ve neye göre başlatacaksın bay ileri zekalı ?
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Antalyaspor Başkanı da bir enteresan yani, senin takımın her sezon hiç oynanmamış gibi be kardeşim.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uefa hollanda kluplerini simdi almayacak mi turnuvalarina yok oyle bir ihtimal yerel ligler istedigi karari verir siralamaya gore tescil ederse ligi uefada siralamaya gore alir avrupaya .tavsiye karari verir o kadar olagaunustu durum var fazlasini yapamaz..

Nereden
    Trabzon

Antalya’da oynamak aklına gelmemiş mi Hollanda Başbakanı’nın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: "Ligin hiç oynanmamış sayılması, liglerin şu anki haliyle tescil edilmesinden daha mantıklı." (Yenişafak)

Aynı zamanda fb kongre üyesi de olan bu ileri zekalıya birisi, sezonun tamamen iptal edilip yok sayılması halinde futbol içi ve futbol dışı doğabilecek sorunların sadece ufak bir kısmından bahsetsin diyeceğim ama kafası çalışmayan biri olduğu için anlamayacaktır.

Sadece şöyle basit bir soru sorayım, sezon tamamen yok sayılırsa gelecek sezonları turnuvaları vs.. neye göre oynatacaksın ve neye göre başlatacaksın bay ileri zekalı ?
    26 haftası oynanmış,8 haftası oynanmamış bir ligden bahsediyor.Tam tersi olsaydı yani sadece 8 haftası oynanmış,26 haftası oynanmamış olsaydı hiç oynanmamış sayalım diyebilirdi.Ancak ligin yüzde 76.4 lük kısmı oynanmış iken hiç oynanmamış saymak,tescil etmekten daha mantıklıdır diyen adam net gerizekalıdır.Bu gerizekalıya matematik öğretmek lazım.Yüzde hesabı nasıl yapılırın dersini almamış galiba.

Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uefa hollanda kluplerini simdi almayacak mi turnuvalarina yok oyle bir ihtimal yerel ligler istedigi karari verir siralamaya gore tescil ederse ligi uefada siralamaya gore alir avrupaya .tavsiye karari verir o kadar olagaunustu durum var fazlasini yapamaz..
    Tavsiye kararı verecek tabiki çünkü dünyada hiç kimse neler olacağını bilmiyor.Uefa kesin olarak başlarım virüsünüze oynacaksınız ulan derse bundan sonra gelişebilecek tüm olumsuz olayların faturasını Uefa yetkilileri ağır olarak öder.Virologlar dahil hiçbir bilim adamı neler olacağını bilmiyor,geleceğe dair sadece ihtimaller değerlendiriliyor.Hiç kimse kesin olarak birşey söyleyemez.Uefa sadece tavsiye eder,oynayın diyemez.Risk alınırsa bunu siyasiler alır,Uefa alamaz.Buna rağmen birşey olursa Uefa ben sadece tavsiye ettim zorla kafanıza silah dayayıp oynatmadım deyip işin içinden çıkar.

Nereden
    İstanbul

Uefa'nın bu vurdumduymazlığını anlamak güç.

Tamam futbol ekonomisinin döndüğü büyük para onlar için tek şey ama dünyanın şu anda yaşadığı şey 2.dünya savaşından bu yana en büyük felaket olarak tanımlanıyor.

Hala liglerin oynanmasında ısrarcıyız demekteler.Anlamadıkları bir noktada şu anda muhatapları ülke federasyonları değil devletler.Federasyonların liglerle ilgili karar verme gibi bir durumları yok.Konu toplum sağlığı ile ilgili ve kararı devletler verecek. Hollanda'nın yaptığı gibi.Federasyonlarla boşuna konuşuyorlar.

Bu arada bazı haberlerde Uefa'nın tescil kararı alan ülkelere bunun sebebini sorup anlayışla karşılayacağı ancak Avrupa Kupalarına katılımla ilgili kendi kurullarının bir inceleme yapacağı yönünde.İtalyan basınında çıkan bir habere göre de bitmeyen liglerde takımların mevcut sıralamaya göre değil Uefa puan sıralamasına göre Avrupa Kupalarına alınacağı yönünde.

Böyle bir şey nasıl mümkün olur?Ligin devam etmemesi keyfi değil,oynanmış bu kadar haftayı nasıl yok sayarsın.Ligini tescil edip şampiyonunu belirleyen ülkenin sıralamasını nasıl dikkate almayacaksın.Bitmesine çok az maç kalmış ligin tescilli şampiyonunu değil mesela 15 puan fark attığı 4.sünü mü alacaksın şampiyonlar ligine.

Belçika,Hollanda ve arkası da gelecek.Bakalım bizde ne olacak.

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hollandada iyi kötü alınan tedbirlerle virüsü kontrol altına almalarına rağmen sezonun geri kalanını, seyircisiz dahil, oynatmama kararı alıyorsa Hollanda devleti, yaklaşık 100.000 vakanın baş göstermiş Türkiyemde halen futbol oynanır mı, seyircisiz mi oynanır, Antalyada yada Karadenizde mi oynanır, diye tartışılıyorsa, biz ölmüşüz bitmişiz demektir. Hangi akla bu durumda ligler oynanıp sonlandırabilinir? Haa, amacınız sevgili terim ve gsyi 1.sıraya yükseltip ligleri tescil etmekse açık açık söyleyinde biz de bilelim. Bana sorulursa ligler bu sezon imkanı yok ki tekrar başlasın, aklı selim olan insan da böyle düşünür
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

uefa bildiğim kadarıyla perşembe günü toplanacaktı. Bu haberin uefa veya tff tarafından basın açıklaması var mı?
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Nereden
    Samsun

- arkadaşlar uefa kararları perşembe günü açıklanacak. bugün çıkan kaynaksız haberlere itibar etmeyin. uefanın ligleri oynanması 'tavsiye' kararı zaten mevcuttu. son 5 yıl olayı komple uydurma. zaten trt muhabiri yağız sabuncuoğlu bu olayın yalan olduğunu açıkladı. tinerciler kendi kendine eğlensin bırakın
    - gs,bjk,fb şuan neredeyse bitmiş durumdalar. maaşları indirmenin yolunu arıyorlar. biz 17 milyon euroya kadro kurduk onlar 50,60,68 milyon eurodalar. hepsi seneye en az 15-20 milyon euro indirmek zorundalar. fbnin 2011 sonrası kadroyu dağıttığı süreci yaşayacaklar bu yaz. biz sturridge ve obiyi yollayarak aslında bu %30 küçülmenin önemli bir kısmını yapmış olduk. bu 2 topçu 5 milyon euro yıllık alıyordu. 22 den 17 ye düştük.
    - açık ve net söylüyorum önümüzdeki 3-5 sene ligi domine edeceğimizin herkes farkında ve kudurmaları bundan. bu ts bir de şl. gelirini alırsa önünü alamayız diye düşünüyorlar. yoksa lig şampiyonluğu kimsenin umrunda değil.
    - şl. ligi geliri 35. milyon eurodan başlıyor başarıya göre 45-50 lere çıkıyor(gruptan çıkarsan). uefa liginde bu gelir 9 dan başlıyor 13-15 e kadar gidiyor.
    Konu romeikaa tarafından (22.04.2020 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - arkadaşlar uefa kararları perşembe günü açıklanacak. bugün çıkan kaynaksız haberlere itibar etmeyin. uefanın ligleri oynanması 'tavsiye' kararı zaten mevcuttu. son 5 yıl olayı komple uydurma. zaten trt muhabiri yağız sabuncuoğlu bu olayın yalan olduğunu açıkladı. tinerciler kendi kendine eğlensin bırakın
    - gs,bjk,fb şuan neredeyse bitmiş durumdalar. maaşları indirmenin yolunu arıyorlar. biz 17 milyon euroya kadro kurduk onlar 50,60,68 milyon eurodalar. hepsi seneye en az 15-20 milyon euro indirmek zorundalar. fbnin 2011 sonrası kadroyu dağıttığı süreci yaşayacaklar bu yaz. biz sturridge ve obiyi yollayarak aslında bu %30 küçülmenin önemli bir kısmını yapmış olduk. bu 2 topçu 5 milyon euro yıllık alıyordu. 22 den 17 ye düştük.
    - açık ve net söylüyorum önümüzdeki 3-5 sene ligi domine edeceğimizin herkes farkında ve kudurmaları bundan. bu ts bir de şl. gelirini alırsa önünü alamayız diye düşünüyorlar. yoksa lig şampiyonluğu kimsenin umrunda değil.
    - şl. ligi geliri 35. milyon eurodan başlıyor başarıya göre 45-50 lere çıkıyor(gruptan çıkarsan). uefa liginde bu gelir 9 dan başlıyor 13-15 e kadar gidiyor.
    + 61
    Ayrıca içine sinmeyen arkadaşlara soda tavsiye edebilirim
    En büyük Trabzon

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + 61
    Ayrıca içine sinmeyen arkadaşlara soda tavsiye edebilirim
    Hele hele yok son 5 sene avrupa puanı gibi bir saçmalık anca bjk li gerizekalıların aklına gelebilecek bir yöntem.Bunlara sığır demek sığırlara büyük hakaret olur.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

bu adam nasıl bi köpekmiş ya kendi takımının küme düşme hattıyla arasında 3 puan fark var..
    insan ya bu kadar konuşmaz..
    yada konuşuyorsa ekmek yediği kulübün lehine konuşur..
    bi küme düşerse görürüm ben bunu..

Hamzaoğlu: Terim'e taburcu olduktan sonra mesaj attım
    Kapsamlı-Milliyet-31 Mar 2020

Hamza Hamzaoğlu: Ligin kalan 8 haftası oynanmalı
    Anadolu Ajansı-6 Nis 2020

Hamza Hamzaoğlu: Liglerin tescil edilmesinden yana değilim
    Milliyet-13 Nis 2020

14 Nisan 2020 hurriyet
    LİGİN TESCİLİNDEN YANA DEĞİLİM
    Ligin tescilinden yana olmadığını belirten deneyimli teknik adam, "Bu tamamen haksızlık olur. Gençlerbirliği'nde görev yapıyorum; tescil edilmesi benim işime gelir ama biz sadece kendimizi değil, her takımı düşünmeliyiz. En adil şey ligde kalan 8 haftanın oynanması olacaktır. Fatih Hoca ve Abdurrahim (Ağabey) Albayrak ile görüştüm. Süreci atlattılar. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum." diye konuştu.

Hamza Hamzaoğlu: Play-off'tan ve tescilden yana değilim
    sabah (Basın Bildirisi)-20 Nis 2020

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sezonun %76'sının tamamlandığı bir ortamda sezonu yok saymak, emekleri yok saymaktır Şafak efendi
    Tabi amacı kendi takımının ligden düşmesini engellemek ve şikebahçenin bu kayıp sezonunu yok etmek
    Seni cambaz seni
    Şikebahçe lider olsa böyle dermiydin acaba?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)