Sayfa 40 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 976 ile 1,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Terim denen şamseytanına gerekli cevabı biz değil başkanın vermesi gerekir afyonlanmış gibi geziyor etrafta başkan.Demiyorki bre at hırsızları 5 vaka varken götünü yırtıyordun da 50 bin vaka ile gökten vahi mi geldide top oynayacaksın.Allah öyle bir Allah ki bunları kazdıkları kuyuya tepelerinin üstüne düşürecek .
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman : “Sürekli birileri arayıp bunu söyledin mi diye soruyor. Evet bunu söyledim. 2011 şampiyonu Fenerbahçe’dir. Yargı bile bu yönde karar almışken benim söylediklerim neden milletin zoruna gidiyor anlamış değilim.”

Ünal Karaman yargı dağıtmaya devam ediyor ��

Ünal’ın bu açıklamaları teyitlimi acaba?
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle birsey söylediyse bu kulüpten aldığın her para haram olsun sana. Ligin en kötü hocasıyken yine doyurdu bu kulüp sizi fenerde calısmak gibi hayalin varsa almazlar ünal seni almazlar senolu bile yıllar sonra anca bjk ye layık gördüler sana rize bile fazla senin seviyen ptt ligi.
    böyle bir cümle kurma ihtimali varmı sizce,
    çocukları hanımı bile şuanda üstünden bordo mavi eşorfmanları çıkarmıyor,
    paranoyak oldunuz
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Sezon sonu kontratları bitecek olan Sosa ve Novak koronavirüs sebebiyle herkesin evde kaldığı günlerde video konferans yoluyla yeni sözleşmelerini imzalayacaklar ve bu anlar Trabzonspor'un sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

YKO

İnşallah bu sefer doğru söylüyorlardır...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Almanya mayis ortasi veya sonu oynanabilinir diyorlar seyircisiz.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanya mayis ortasi veya sonu oynanabilinir diyorlar seyircisiz.
    5 büyük lig ve Türkiye içinde ligini tamamlama ihtimali olan tek ülke Almanya gibi görünüyor.

Hem corona virüsle mücadelede diğer ülkelere göre daha başarılı oldular ve salgın artış hızını nispeten erken kontrol altına alabildiler hem de iklim olarak yazın futbol oynanması diğer ülkelere göre daha mümkün olan bir ülke.

Ama onların da bugün bildirdikleri yeni vaka sayısı 2000'e yakın.

Bu iş sıfırlanmadan seyircisiz de olsa hiç olmasa en az 200 kişinin bir araya geleceği ve sosyal mesafenin olmadığı bir maçı oynatma riski alabilecekler mi?
    Konu Larking tarafından (20.04.2020 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Almanya liglerinde şöyle bir durum var; orada eyaletler kendi kararlarını alabiliyor, bu konu yaklaşık 3 hafta öncede haber oldu.eyaletin biri maçlar mayısta oynanacak diyebilir, ama başka eyalet yasaklayabilir. Kaldı ki merkezi hükümet bu fikre sıcak bakmıyor.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bugün bir yazı okudum yorumcunun teki ' Samsun, Trabzon, Rize ' de maçlar oynanabilir demiş. Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında doğu karadeniz de afedersiniz köpek bağlasan durmaz. Gece saat 00:00 dan sonra bile hava nemli oluyor. O kadar bunaltıcı hava var ki insanlar yayla, köye kaçıyor. Kaldı ki karadeniz de yazın ortasında maç felan oynanmaz futbolcular kalp krizinden gider.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir cümle kurma ihtimali varmı sizce,
    çocukları hanımı bile şuanda üstünden bordo mavi eşorfmanları çıkarmıyor,
    paranoyak oldunuz
    Bende pek ihtimal vermedim.. Twitter’ de dönüyordu..

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben burda bir çok kez yazdım hatta bazı arkadaşlarla ters düştüm sebebi ise onlar ligin bu şekilde tescil edilmesi gerektiğini söylüyordu bende iddaa ederekten söyledim ve gene sözümdeyim bu kalan maçları temmuz mu olur ağustosmu olur antalya mı olur urfa mı olur bir şeklde oynatacaklar pazartesi çarşamba cumartesi oynatcakalr ama gene oynatacaklar olay bu kadar basit buna hazırlıklı olun derim.

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben burda bir çok kez yazdım hatta bazı arkadaşlarla ters düştüm sebebi ise onlar ligin bu şekilde tescil edilmesi gerektiğini söylüyordu bende iddaa ederekten söyledim ve gene sözümdeyim bu kalan maçları temmuz mu olur ağustosmu olur antalya mı olur urfa mı olur bir şeklde oynatacaklar pazartesi çarşamba cumartesi oynatcakalr ama gene oynatacaklar olay bu kadar basit buna hazırlıklı olun derim.
    5-6 haftaya sıkıştırarak haftada 2 mac ile bir türlü tamamlanacakdir. Zaten belcikadaki tescil olayindan sonra acaba devami gelirmi diye beklerken, baska hicbir ülke böyle bir karara uzakdan bile yaklasmadi, avrupada durum böyleyken zaten bizim lig hayli hayli bir sekilde oynanacakdir demekdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Eğer ligi yazın bitirmeyi planlıyorlarsa bunun doğru yerde planlanması lazım.
    Sahil bölgeleri nemden nefes alınmaz vaziyette olacaktır.
    Maçları orta Anadolu'da , Doğu Anadolu'da, akşam saatlerinde olacak şekilde ayarlarlarsa belki normal bir iklim yakalanır.
    Yoksa topçular yarım performans ile bile zor oynarlar.

Bu kadar ara verdikten sonra, üzerine nemli ve sıcak ortamda maç yapmak, sadece oynamak için oynamak olacak.
    Doğru dürüst bir oyun olmaz.

Nereden
    Trabzon

ne kadar uzarsa uzasın , şampiyon Trabzonspor.
    Konu Mysimarik tarafından (21.04.2020 Saat 09:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bir yazı okudum yorumcunun teki ' Samsun, Trabzon, Rize ' de maçlar oynanabilir demiş. Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında doğu karadeniz de afedersiniz köpek bağlasan durmaz. Gece saat 00:00 dan sonra bile hava nemli oluyor. O kadar bunaltıcı hava var ki insanlar yayla, köye kaçıyor. Kaldı ki karadeniz de yazın ortasında maç felan oynanmaz futbolcular kalp krizinden gider.
    Harbiden bunlar mal bunlarda gram akıl yok trabzonda ride yazın nemden nefes alınmıyor nefes yapış yapış heryer futbolcular kesin kalp krizi geçirir.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Gurbetçi_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5-6 haftaya sıkıştırarak haftada 2 mac ile bir türlü tamamlanacakdir. Zaten belcikadaki tescil olayindan sonra acaba devami gelirmi diye beklerken, baska hicbir ülke böyle bir karara uzakdan bile yaklasmadi, avrupada durum böyleyken zaten bizim lig hayli hayli bir sekilde oynanacakdir demekdir.
    Türkiyede Vaka sayısında azalma yok 2 gün 3600 lerde gösterdiler tv lerde rakamı bugün yine oldu 4600.Ölü sayısında azalma yok 120 bandının altına düşmüyor.Durum iyi olsa 2 gün olan yasağı birden kimse 4 güne çıkarmaz hala dediğimin arkasındayım lig başlayamaz okullar açılamaz aksi durumda devlet virüs üzerindeki kontrolü tamamiyle kaybedebilir o zaman bütün dünya amerikadaki duruma benzer.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

şu benim yaptığımı tarafsız bi gazetecinin yapması gerekir..
    hadi ülkede tarafsız adaletli bırak gazeteciyi adam bulmak zor..
    trabzonsporlu bir gazetecinin yapması gerekir..veya yorumcunun dile getirmesi gerekirdi..
    tarihte not olarak dursun..
    ne kadar ikiyüzlü oldukları birkez daha ortaya çıksın..

Nereden
    Ordu

Nereden
    Ordu

Nereden
    Ordu

15 mart için Ağaoğlu devletin verdiği karara uymak gerekir sözüne bile tahammül edememişti gs taraftarı..
    şimdi onlarda hocaları yönetimleri ve futbolcuları gibi dönsünler laflarından da görelim..
    yakışır onların camiasının tamamına dönmek..

çünkü onların kuralı şudur..
    "kazanmak için her yol mübahtır"
    onlarda kural..adalet..etik metik olmaz..
    Konu alperrr tarafından (21.04.2020 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

UEFA yerel liglerin durumunu görüşmek üzere 23 Nisan'da videokonferans yapacak.

Tff ligleri 5 Haziran'da başlatmayı düşünüyor (seyircisiz)

Hayırlısı olsun.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu salgın süreci tamamlanana kadar hiç bir şekilde ligler başlayamaz.. İmkansız...

Liglerin ertelenme sürecinden itibaren mevcut konumumuz, ve haziran ayında olacak durumda iyimser ne değişiklik oldu yada olacak?

Kimi gelip oynatacaklar, hangi futbolcu,hangi hakem,TFF Görevlisi,Yayıncı kuruluş görevlileri,basın görevlileri,sağlık çalışanları, Kulüp yöneticileri ve görevlileri.... Az buz bir insan topluluğu değil bu söylediklerim.. Bunlar bir şehirde toplanacak ve 1 ay boyunca etkileşim halinde olacak!!! İmkanı var mı bu işin? Bunun riskini,vebalini alabilecekler mi?

2019-2020 Sezonu bitti..ama nasıl bitirileceği kararlaştırılacak...Tüm dünyada bu böyle olacak bence....

Bırakın 2019-2020 sezonunu önümüzdeki sezonun bile zamanında başlayacağı yada başlanabileceğine karşı güçlü tereddütlerim var. 2021'in son baharına kadar kontrol altına alınamayacağı söylenen bir salgın sürecindeyiz..

Ben bu haberlerin bilinçli yapıldığını düşünüyorum...
    Konu Beypba tarafından (21.04.2020 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Galatasaray,Sivas ve Başakşehirde bir iki oyuncu sakatlansa aşırı derecede etkilenmezler en azından komple bitme noktasına gelmezler.Trabzonspor bireysel kalite ile sonuca gitme noktasında ligin zirvesinde yer alıyor.Sosa ve Nwakeame takım için aşırı derecede önemli isimler.Bu iki isimden biri sakatlanırsa lig bizim için biter.Haftada iki maçı bu oyuncular kaldıramaz.İki isim de maç içinde maks. yarım saat yüksek tempo yapabiliyorlar,daha fazlasına güçleri yetmiyorlar.Tff nin tek amacı ligi başlatıp hakemlerle Trabzonsporu ezip,Galatasarayı şampiyon yapmak bunu zaten son maçlarda gördük.Gs lehine verilen,Trabzonspor aleyhine kararlar verilen kritik maçlar var.Gazişehir ve Başakşehir maçlarında Halis Özkahya ve Fırat Aydunus ve var hakemleri tarafından resmen doğrandık,operasyonun kralını yaptılar bize.Bize kaybettirdikleri puanlar,Gs ye kazandırdıkları puanlar var.Sadece buradan arada ki farkı hesaplayın.

Lig oynanırsa Gs yi şampiyon yapacaklar.Ligde birinci sırada Gs olsaydı şu konuşulanların hiçbiri konuşulmayacaktı.Terim ve Albayrakın kudurma nedenleri bu.Onlar da biliyor ki Gs ne kadar bitik olursa olsun yine bir şekilde hakemle ittirilerek maçları kazanır.Seyirci dezavantajı falan hikaye.Hakem camiasında Gs lobisi var.Sivas-Gs maçında son dakikada Sivasın golü verilmedi,aynı maçta Gs ye kırmızı çıkmadı.Malatya maçında yüzde yüz penaltısı verilmedi Malatyanın.

Adamlar Gs nin şampiyon olacağına o kadar emin ki başka bir ihtimali bile akıllarından geçirmiyorlar.Hakemler Gs aleyhine karar çalmıyor,Mhk başkanı düşmanımız.Yayıncı kuruluş Gs nin şampiyon olmasını ister büyük ihtimalle.

Resmi olarak 30 yıldır şampiyonluğumuz yok.Bunun içerisinde tabiki 1996,2005 ve 2011 de çalınan şampiyonluklar var ama onlarda hakkımızı savunamadı camia.Sonuç olarak resmiyette uzun süredir şampiyon olmayan bir Trabzonspor var.Şampiyonluğa ne zaman oynasak hep aşağıya indirilmeye çalışılıyoruz.Fırat Aydunus Başakşehir maçında cezasahası önünde Ömürün ayağına üç farklı pozisyonda basılmasına rağmen faul bile vermedi.Adamlar gol atmamamız için herşeyi yaptılar.Var hakemi yüzde yüzlük penaltı için bile çağırmadı.Maçta tek amaçları Trabzonsporun aynı geçen sezon olduğu gibi puan kaybetmesiydi.Skrtel kendi kalesine atmasaydı bir puanı bile alamayacaktık.

Ekonomik anlamda bazı şeyleri anlamıyorum.Ligde 8 maç oynanmadı diye kulüpler battı batacak deniyor.34 haftanın 26 haftası oynanmış,8 haftası oynanmadı diye nasıl bir ekonomik kayıp oluyor bunu çözemiyorum.8 haftada ne kadar para kazanabilirdi Trabzonspor mesela.Ne kaybedeceğiz oynamamakla.
    Konu Onur Erçetin tarafından (21.04.2020 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

- gs lobisi için yine kulağıma bilgiler geldi. hainler boş durmuyor önümüzdeki sene ilk devreler seyircisiz olacağı kesin gözüyle bakıldığı için şimdiden fikstür oyunlarına girmeye başlamışlar .... evlatları.
    - derbileri ilk devre deplasmanda oynamak istiyorlar ...... çocukları. daha şimdiden bu hesapları yapmaya başlamış hain lobi. bu seneyi zaten ayarladılar. ligleri oynatmayı sonuna kadar zorlayacalar.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - gs lobisi için yine kulağıma bilgiler geldi. hainler boş durmuyor önümüzdeki sene ilk devreler seyircisiz olacağı kesin gözüyle bakıldığı için şimdiden fikstür oyunlarına girmeye başlamışlar .... evlatları.
    - derbileri ilk devre deplasmanda oynamak istiyorlar ...... çocukları. daha şimdiden bu hesapları yapmaya başlamış hain lobi. bu seneyi zaten ayarladılar. ligleri oynatmayı sonuna kadar zorlayacalar.
    Siyasilere bir eleştirim olacak buradan.Trabzonsporu şampiyon yapacağız falan diyorlardı ama son maçlarda hep doğranıyoruz bu nasıl iştir anlamadım.Sadece Fenerbahçeyi durdurmak için bunları söylemişlerse resmen bizi kullanmış oluyorlar sırf şu laflardan dolayı Trabzonspor için inanılmaz algı yapıldı medyada.Siyasetin takımı olarak adlandırıldık resmen.Siyasetin desteğiyle şampiyon olacaklar kendi imkanlarıyla değil dediler.Çok zor duruma düştük bunlar yüzünden.Şampiyon olursa hakederek olmamış bir takım olacağımıza dair söylemler çıktı bu nedenlerden ötürü.Şimdi bakıyorum her maç Gs lehine Ts aleyhine kararlar veren hakemler var.Bu nasıl iştir ben anlamıyorum gerçekten.Lehimize karar istemiyorum adaletli yönetilsin maçlar diyorum.Mhk başkanı bile bize sallıyor.Bunlara ayar verecek bir tane siyasetçi yok mu ?

Galatasarayda Fatih Terim koronavirüs salgınının daha başında devlete hükümete salladı resmen.Adama tepki gösteren kimse olmadı.Buna rağmen hala Gs şampiyon yapılmak isteniyorsa buna gülerim gerçekten.Adam söylenebilecek bir sürü ağır laf söyledi yahu.

Bizim yöneticiler bakıyorum hep tatlı dille konuşuyorlar.Bir bildikleri var diyecem de aklıma 2011 şike olayı geliyor kupayı alacaz dediler ama malaasef o iş kapandı hiçbiri de konuşmuyor

Ahmet Ağaoğlunu dinliyorum.Hep yumuşak dille konuşuyor hatta haftada iki maç diyerek kendi aleyhine olan birşeyi söylüyor.Tanımasan Gs başkanı konuşuyor sanırsın.Bizimkilerin amacı nedir,bildikleri birşey mi var gerçekten bilmiyorum.Bu sefer de konuşmayıp hakkımızı yedireceklerse bir daha bu kulübün içerisinden hiçbiri geçemez.Gs li karaktersizler her türlü çakallığı yapıp her türlü saçma öneriyi sunuyor,inşallah bizimkiler de arka planda birşeyler yapıyorlardır.
    Konu Onur Erçetin tarafından (21.04.2020 Saat 14:16 ) değiştirilmiştir.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke seyircili bir şekilde 34 maç oynayıp şampiyonluğumuzu doyasıya kutlayabilseydik. Şampiyon olacağız ama yine doyasıya sevinemeyeceğiz

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligler Haziran'da başlarsa en azından iç ve dış saha faktörü olmayacak yani kısacası Bizim,Başakşehir'in ve GS'nin tüm azantajlı durumları ortadan kalkacaktır. Yine de bu süreçten en karlı biz çıkarız. Göztepe,Alanya ve GS deplasmanları düşündüğümüzde tarafsız saha gibi olacak..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)