Sayfa 33 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Nereden
    Bursa

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim kardesim kendi agzinla söylüyorsun. 20 senedir ülkeyi yönetiyorlar diye. Avrupa'da 20 senedir basta olan bir hükümet yok. Sen 20 senedir basta oldugun halde hala insanlari bilinclendiremediysen ben buna kizarim. Bu toplumun cehaletini 20 senedir besliyorlar.

Ben elimi vicdanima koyuyorum. Ülke icin 2 sey yapipta 5 seyi cebine atmasi aklima geldikce bu hükümeti desteklemiyorum. Bir yolsuzlugu bilipte oy veren kim olursa olsun, hangi partiye olursa olsun o kisiye saygi da duymuyorum. Nasil ki 2011'den bu yana hakkini gasp edenlere Trabzon sehrinde sahip cikanlara duymadigim gibi.

Bir akp'li olarak bu dediklerime tabi ki inanmayacaksiniz. En yakin örnegi hükümetle kirli iliskileri olan Mansimov'un hapse girmesi. Ne komik ki 4 yil sonra fetöcü oldugunu farkettiler. Chp'de bu yolsuzluklari yapmis olsa idi onlara da destegimi keserdim. Futboldan uzaklasarak bu konulardaki sözümü daha fazla uzatmayacagim.
    Hocam cidden soruyorum chp de yolsuzluk yapılmıyor mu yapılmadi mi.kanitlarla yazilsa arsivlik dosyalar olusur. Akpden pek asagi kalmaz chpnin yaptigi yolsuzluklar.kendimizi bos yere kandirmaya calismayalim.bu soruya cevabınız hayır ise desteğe devam edin.siz de ağzınızla söylediniz yolsuzluğa hayır.ilgezdi vb.bircok örnek var chp de.mansur yavaşında çıkmıştı galiba.akpde de yolsuzluk yapan çoktur bu arada.tum siyasi oluşumların hepsinde var malesef.ancak chp de yok diyorsanız kendinizi fena kandırmışsınızdır.keske yolsuzluk yapmayacak sürekli çalışacak insanalrdan oluşan bir parti olsa da hepimiz kosarak ona oy versek.bn böyle bir oluşum hic görmedim duymadim.zaten öyle bir oluşum kurulsa emin olun para yiyen kesim bir bakmışsınız hepsi o partili oluvermiş o da isin ayri bir boyutu.bu arada türk milleti yolsuzluk yapmayan bir siyasi oluşum görse emin olun yüzde 70lerde oy verir o partiye.
    Konu emre6117 tarafından (14.04.2020 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

2011 konusuna gelince hatanin buyugunu akp yapti ancak unutulmasin ki chp de destek verdi bu haksızlığa.aziz yıldırıma kılıçdaroğlu kol kanat gerdi bu da unutulmasın.sadece hdp destek vermedi(onların zihniyeti bana tamamen ters).o yuzden sike surecinde hicbir siyasi olusum durust ve ahlaklica hareket etmedi.hepsi oydan ve güçten yana oldu.trabzon halkı da emin olun o dönemde chp destek verseydi onun arkasında daha fazla dururdu.ama baktı ki tüm siyasiler o süreçte aynu davrandı.sike sürecini nötr kabul ederek oy vermeye gitti.tabi hicbir siyasi oluşum da desteklenemyebilirdi seçimlerde ama sonuçta oy vermesen de birileri seçiliyor.

Nereden
    Bursa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 konusuna gelince hatanin buyugunu akp yapti ancak unutulmasin ki chp de destek verdi bu haksızlığa.aziz yıldırıma kılıçdaroğlu kol kanat gerdi bu da unutulmasın.sadece hdp destek vermedi(onların zihniyeti bana tamamen ters).o yuzden sike surecinde hicbir siyasi olusum durust ve ahlaklica hareket etmedi.hepsi oydan ve güçten yana oldu.trabzon halkı da emin olun o dönemde chp destek verseydi onun arkasında daha fazla dururdu.ama baktı ki tüm siyasiler o süreçte aynu davrandı.sike sürecini nötr kabul ederek oy vermeye gitti.tabi hicbir siyasi oluşum da desteklenemyebilirdi seçimlerde ama sonuçta oy vermesen de birileri seçiliyor.
    Kolay kolay hiçbirşeyde birleşmeyen akp.chp.mhp şike konusunda hemencecik.bir araya geldiler ve hepsi fbye cok güzel kol kanat gerdiler.aslunda hepsi paradan güçten yana oldular.o yüzden su parti bu parti deyip bu süreçte hiçbirini öne geçirmeyin.ucu de aynı davrandı.bir tanesi bile ahlak dürüstlük doğruluktan yana olmadi.bir trabzonlu veya trabzonsporlu sadece şike surecinden dolayı oy verecek olsa tek oy vereceği parti hdpdir samimi olalım ve o günleri iyi hatırlayalım.(tabi bir trabzonluya da bu iş hakaret.gibi birsey olur heralde.acaba onlar neden desteklemişlerdi onu da hic.bilmiyorum.herhalde biz karşı duralım farkımız olsun demişlerdir veya a.ocalan gs muhabbeti ağır basmıştır belki)
    Konu emre6117 tarafından (14.04.2020 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@emre6117 Siyasi muhabbetinizi bölüyorum ama yalvarıyorum şu yazı stilini değiştir Yorumların hepsini okumaya çalışıyorum ama sizin yorumlarınızı okurken şekilden şekile giriyorum Forum yönetimi paragraf kullanmanızı yasakladıysa özel mesaj gönderin
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [/B]

Almanya 900 milyar Euroya yakin para ayirdi bu Corona icin, Türkiye gibi vatandasina iban gönderip sms ile taciz etmedi, yani böyle bir rezillligi bile savunabiliyorsunuz ya siz orda ne yasasaniz ver nasil ölseniz müstehaktir.
    almanya bu 900 milyar euroyu halkına mı dağıttı yoksa yetersiz olan sağlık altyapısına mı harcadı. 20 sene sağlık sektörünün içinde yer aldım evet ekonomik açıdan çok iyi durumda olmayabiliriz ama sağlık konusunda avrupanın çoğu ülkesinden iyiyiz hiç bunun tartışmasına girmem kimseyle. bu arada yılmaz özdil denen hain yazdıklarında sadece temennilerini dile getirir gerçekleri değil.onların derdi bu hükümet gitsinde isterse türkiyede taş üstünde taş kalmasın
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

O zaman chpyo sabahtan akşama eleştirmen lazim dostum.ama görmedim bn eleştirilerinizi.daha dün kılıçdaroğlu adana sahra hastanesi örneği verdi şaka gibi.yine bn olsam merkez bankasında para basarım dedi(ekonomi dersini herhalde hayatında hic almamis).sizler turkiyede değilsiniz muhtemelen eğer öyleyse düsünmeyin fazla turkiyeyi.ulke cok da guclu oolmayan bir ekonomiye sahip olmasina ragmen bu süreçte hic de fena olmayan bir pandemi yönetimi yapıyor.Allahtan su pandemi surecinde basimizda chp yok.halimiz cok kotu olurdu.(kilicdaroglu ssk donemi bunu kaniti niteliginde)uzaklardan boş yere ülke hakkında endişe etmeyin.bir de hakaret etmek bir çaresizlik örneğidir aman dikkat. Ahlaklı konuşarak da birçok sorun konuşulabilir.avatarinda trabzonspor kongre.uyesi yazan bir kişiye söylediğiniz sözleri hic yakıştıramadım.
    kimse farkında değil ama son dönemde malum yayın organları ve chp yıllardır hdp nin yapmak isteyip başaramadığı devlet içinde alternait yada yerel devlet mantığını insanların beynine yerleştirme amacında. adanada ki hastane fiyaskosunun amacıda buydu zaten. dünyda görülmüş şeymidir devletin izni olmadan kendi kafana göre hastane yada başka bir yapmaya çalışıp bunu hükümet değil belediiye yaptı algısı oluşturmak
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Keşke ölse dediğim milyonlar var... Belkide bu covid de boşa değildir "Allah'ın bir lütfu” dur.
    Keşke ölseniz.

LEX820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***GeNÇ***

Nereden
    Fransa

Alıntı GencTurk6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke ölse dediğim milyonlar var... Belkide bu covid de boşa değildir "Allah'ın bir lütfu” dur.
    Keşke ölseniz.

LEX820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kardesim burda kimsa avruoa almanya guzellemesi yapmasin
    Fransa dedigi iz ulkede suuanda piyasa da maske yok yok
    Arkadas vermiyolar disari maskesiz cikiyoruz mecburen
    Saglik sistemleri resmen coktu
    Allaha dua ediyoz hastanelere suanda insallah gitmeyiyiz diye keske suan .emlekette olabilseydik .
    Ama maalesef gelemiyoruz burda hapis kaldik .
    Allah devletimize milletimize zeval vermesin allah reisin omrunu uzun etsin

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim kardesim kendi agzinla söylüyorsun. 20 senedir ülkeyi yönetiyorlar diye. Avrupa'da 20 senedir basta olan bir hükümet yok. Sen 20 senedir basta oldugun halde hala insanlari bilinclendiremediysen ben buna kizarim. Bu toplumun cehaletini 20 senedir besliyorlar.

Ben elimi vicdanima koyuyorum. Ülke icin 2 sey yapipta 5 seyi cebine atmasi aklima geldikce bu hükümeti desteklemiyorum. Bir yolsuzlugu bilipte oy veren kim olursa olsun, hangi partiye olursa olsun o kisiye saygi da duymuyorum. Nasil ki 2011'den bu yana hakkini gasp edenlere Trabzon sehrinde sahip cikanlara duymadigim gibi.

Bir akp'li olarak bu dediklerime tabi ki inanmayacaksiniz. En yakin örnegi hükümetle kirli iliskileri olan Mansimov'un hapse girmesi. Ne komik ki 4 yil sonra fetöcü oldugunu farkettiler. Chp'de bu yolsuzluklari yapmis olsa idi onlara da destegimi keserdim. Futboldan uzaklasarak bu konulardaki sözümü daha fazla uzatmayacagim.
    Anıl kardeşim uzaklarda oldugun icin bazi seyleri unutmus olabilirsin.bu ulkede malum kesime bir sey anlatmakla varabilecegin bir nokta yok.gece gunduz a haber izleyen insanlara anlatabilecegin seyler sinirlidir. bunlarin hepsi buyuk resmi gorur,bunlar disinda herkes ya haindir ya fetocudur ya da pkklidir, hayatlarinda iki satir okumamalarina ragmen herseyin en dogrusunu bunlar bilir.
    ozellikle karadeniz bolgesi(ki kendimde burali oldugum icin sulalemden iyi bilirim) insaniyla bu konularda tartismaya girmek havanda su dovmektir.sinirlerini bozmaktan baska bir sey yapmazlar.anlatamazsin.en iyisi he deyip gecmek dikkate almamak.ise yariyor tavsiye ederim..
    Konu tristram tarafından (14.04.2020 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı MehmeTS_ADANA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almanya bu 900 milyar euroyu halkına mı dağıttı yoksa yetersiz olan sağlık altyapısına mı harcadı. 20 sene sağlık sektörünün içinde yer aldım evet ekonomik açıdan çok iyi durumda olmayabiliriz ama sağlık konusunda avrupanın çoğu ülkesinden iyiyiz hiç bunun tartışmasına girmem kimseyle. bu arada yılmaz özdil denen hain yazdıklarında sadece temennilerini dile getirir gerçekleri değil.onların derdi bu hükümet gitsinde isterse türkiyede taş üstünde taş kalmasın
    Coronadan dolayi ekonomik olarak zarar gören firmalara ve vatandaslara Adamlar evde kalin sizin sagliginiz daha onemli diyor benim kucuk bir firmam var 3 aylik masraflarin parasini caaarrttt diye gonderdi, daha birde ettigim zarardan dolayi bana sahsima para gonderexek, salak degiliz Hukumet guzellemeleri yaparak goz boyamanin hicbir anlami yok, Avrupa insanina deger veriyor bunu goruyoruz, Avrupa da hicbir Hukumet bizimki gibi, 99 Dan beri toplanan deprem vergilerinin hesabini sordugun da size hesap Mi verecegim lan diye millette racon kesmiyor, yarin birgun sans kapinizi caldiginda görürüm o zaman sizi.
    No one wins. One side just loses more slowly.

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anıl kardeşim uzaklarda oldugun icin bazi seyleri unutmus olabilirsin.bu ulkede malum kesime bir sey anlatmakla varabilecegin bir nokta yok.gece gunduz a haber izleyen insanlara anlatabilecegin seyler sinirlidir. bunlarin hepsi buyuk resmi gorur,bunlar disinda herkes ya haindir ya fetocudur ya da pkklidir, hayatlarinda iki satir okumamalarina ragmen herseyin en dogrusunu bunlar bilir.
    ozellikle karadeniz bolgesi(ki kendimde burali oldugum sulalemden iyi bilirim) insaniyla bu konularda tartismaya girmek havanda su dovmektir.sinirlerini bozmaktan baska bir sey yapmazlar.anlatamazsin.en iyi he deyip gecmek dikkate almamak.ise yariyor tavsiye ederim..
    O kadar söylenecek şey var ki . Ama ne harcanacak nefese değecek ne de zamana. O yüzden he deyip geçeceksin hakikaten..

Yahu hepsini geçtim bir tek adam senin aşık olduğunu söylediğin renklere en büyük kötülüğü yaptı. Yarın senin şahsına bu zülmü görmeyeceğinin garantisi mi var. O zaman kime ne anlatacaksın. Hain dediğin muhalefete mi sığınacaksın, Muhalefeti sallayan yok. Özgür basınımıza mı gideceksin öyle birşey kalmadı. mahkemelere mi koşacaksın, tek bir adamın ağzından çıkacak emre bakıyorlar.

Dostum senin için tek bir temennim var umarım bunların adaleti ile bir gün yüzleşmek zorunda kalırsın da ben ne ettim diye kafanı duvarlara vurursun.
    bize heryer TrabzonSpor

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı batuhan249 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allaha dua ediyoz hastanelere suanda insallah gitmeyiyiz diye keske suan .emlekette olabilseydik .
    Bu arkadaş gibi Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimize acıyorum, Avrupa ülkelerinin Suriye'den Irak'tan farkı yok sadece sağlık konusunda değil hemen hemen her alanda insanlara kan kusturduklarını çevremdeki örneklerden de biliyorum ama sizlere bir yandan da iyi oluyor, Türkiye'de yaşamayıp o bataklıklarda hayatını sürdürmeyi tercih edenlere açıkçası kızıyorum. Türkiye'nin 20 yılda ulaştığı refah seviyesini sizler hayal bile edemezsiniz. Ekonomik ve sosyal açıdan Fransa, Almanya gibi ülkelerle Türkiye'yi asla kıyaslamam.

Tekrar söylüyorum tercih sizin tercihiniz ama bu virüs davası bittikten sonra hala o bataklıkta yaşamayı tercih ederseniz bu milletten kopmuşsunuz demektir. Ailece toplanın Türkiye'ye gelin, biz bize güçlüyüz, biz bize yeteriz. Avrupa'da yaşayıp günaha girdiğinizi de ayrıca belirtmek isterim, müslümanın Avrupa'da yaşaması dinen uygun değildir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara

Burasi siyaset yeri değil. Siyaseti o kadar çok seviyorsaniz ilgili forumlarda takilin. Yeter artik
    En büyük Trabzon

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

millet maçsızlıktan şaşırmış..bu ligler başlar mı ya ?

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezonki maclari elinde olan link atsada 90 dk izlesek

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bati Avrupa'nin bu kadar cok etkilenmesi anormal bir durum degil. Cünkü bu medeniyetler globalizm üzerine kurulmus ülkeler. Acaba forumda herşeyi dıj güjlerde arayan kitlenin haberi var mi Italya'nin bu kadar etkilenmesinin sebebi 70 milyar euroluk turizm geliri ve binlerce calisan Çinli nüfusu. Almanya, ABD'den sonra dünyada en cok göç alan ülke. Keza Fransa'da, İngiltere'de onlarca degisik irk var.

Almanya'da günlerdir normale nasil döneriz üzerine tartismalar var. En iyi cikis yolunu bulmaya calisiyorlar. Biz de ise ansizin sokaga cikma yasagi geliyor, binlerce insanı sokağa döküyorlar, 2 gün sonra ic isleri bakani etmesi gerekirken istifa ettirilmiyor. Eger memleketimizi elestiriyorsak daha az zararla bu isin üstesinden gelmesi icin. Biz hastaneleri, emek veren doktorlari elestirmedik. Elestirimiz karar mekanizmasina. Örnegin bunun gibi:

Her zaman dedigimi yine diyorum yurtdisinda yasayan vatandaslarimiz, sizin gibi reyiz aşkıyla yanıp tutuşanlar ekmegini yedigi ülkeye bok atacaklarina, yedikleri tabagi pisleteceklerine geri dönebilirler. Cünkü bunlar iyi niyetli, yapici elestiriler degil. Acaba o inandığınız Allah diyor mu, Kitap'ta yazıyor mu bu nankörlükler. Sorsam hepiniz müslümansınız.

Ama dön desen hepsi binbir türlü bahane cikarir, ölü taklidi yapar. Eger Bati Avrupa'nin sisteminden müzdaripseniz herkes dönmekte özgür. Reyisiniz sizi kollarını açmış bekliyor.
    Konu Anıl C tarafından (14.04.2020 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Tahminim mayıs ayı sonunda şampiyon ilan edilecegiz. Beğenmeyen sevinmesin amma velakin istanbul şerefsizlerinin agzıylada yorum yapıp şampiyonlugumuz lekelemeye kalkmasın.7 tertemiz şampiyonlugumuz olduğu gibi 8.cide tertemiz olacak.3 istanbul köpeğini tuz ruhu çamaşır suyu karışımına batırsak renkleri bir ton bile açılmaz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu yurtdışında yaşayıp memnun olmayanlar ne yapmaya hâla oturmaya devam ediyorlar?

Çıkın gelin, tutan mı var?

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı batuhan249 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzelleme yaptığım yok. Birşey yaptığım da yok. Covid19 un gereğini yapmasını bekliyorum o kadar.
    ***GeNÇ***

Nereden
    Rize

Ligi tescil etseler Trabzon'da 1 ay sokağa çıkma yasağı olması lazım. Yoksa Trabzon'da Corona patlaması olur.. Balonlarla da fena olur kutlama

Nereden
    Rize

Şu dijitürk acaba üyelere ödemeleri iade edecek mi. Peşin ödedik böyle giderse izlyemicez. Böyle birşey etmese çok üye kaybeder.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kolay kolay hiçbirşeyde birleşmeyen akp.chp.mhp şike konusunda hemencecik.bir araya geldiler ve hepsi fbye cok güzel kol kanat gerdiler.aslunda hepsi paradan güçten yana oldular.o yüzden su parti bu parti deyip bu süreçte hiçbirini öne geçirmeyin.ucu de aynı davrandı.bir tanesi bile ahlak dürüstlük doğruluktan yana olmadi.bir trabzonlu veya trabzonsporlu sadece şike surecinden dolayı oy verecek olsa tek oy vereceği parti hdpdir samimi olalım ve o günleri iyi hatırlayalım.(tabi bir trabzonluya da bu iş hakaret.gibi birsey olur heralde.acaba onlar neden desteklemişlerdi onu da hic.bilmiyorum.herhalde biz karşı duralım farkımız olsun demişlerdir veya a.ocalan gs muhabbeti ağır basmıştır belki)
    Tek parti hdp degildi sureci iyi hatirlayalim demissin iyi hatirliyorum "bu ulkede şike lobisi ermeni lobisini gecmistir" diyen siyasi parti liderleri vardir googla yazarsan gorursun ustelik milliyetci ve muhafazakar bir parti olarak biliniyor yani trabzonun buyuk cogunlugunun siyasi ideolojisine yakin sirf bu yuzden şike davasinda ki tutumu nedeniyle onlara oy vermis ve burda da yazmistim ancak millet ya kime oy vercegiz hdp ye mi algisi yaratti sirf vicdanlarini rahatlatmak icin ve meclisde ki trabzonun hakkini yiyen malum partilere oy attilar..2011 konusunda 7 den 77 ye trabzonun yuzde 99 u hakkini yiyen siyasilere isteyerek ve bilerek destek vermislerdir ve sucludurlar kimse bosuna hdp bir tek hayir dedi onlara mi verseydik diye kendisini kandirmasin alternatif vardi ,gider bos oy atardin yada 2011 sampiyonu trabzonspor yazar atardin sonra ki secimde yaptigim gibi ama yuzde 99 kulaginin ustune yatti bu konuda..

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı 14TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu dijitürk acaba üyelere ödemeleri iade edecek mi. Peşin ödedik böyle giderse izlyemicez. Böyle birşey etmese çok üye kaybeder.
    Ben aradım sordum iade yok dediler. Lig haziranda başlarsa ayda 35 TL ile 3 ay uzatma hakkı var. Lig oynanamazsa iade olacak mı orası belli değil. Lig oynanamazsa ufak bir iade olabilir gibi.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bize heryer TrabzonSpor

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coronadan dolayi ekonomik olarak zarar gören firmalara ve vatandaslara Adamlar evde kalin sizin sagliginiz daha onemli diyor benim kucuk bir firmam var 3 aylik masraflarin parasini caaarrttt diye gonderdi, daha birde ettigim zarardan dolayi bana sahsima para gonderexek, salak degiliz Hukumet guzellemeleri yaparak goz boyamanin hicbir anlami yok, Avrupa insanina deger veriyor bunu goruyoruz, Avrupa da hicbir Hukumet bizimki gibi, 99 Dan beri toplanan deprem vergilerinin hesabini sordugun da size hesap Mi verecegim lan diye millette racon kesmiyor, yarin birgun sans kapinizi caldiginda görürüm o zaman sizi.
    Bunun gibi insanlar troll değilse neden iktidar güzellemesi yapar bir türlü anlamıyorum. Bile bile ya yalan söylüyorlar ya da manüplasyon yapıyorlar. Sanırım Avrupa’da kendilerini Suriyeli gibi hissettiklerinden eziklik hissediyorlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)