Sayfa 32 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3525 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 Cemil Usta Sezonu Ertelendi | 12 Haziran 2020 Tarihinde Tekrar Başlıyor...

Nereden
    Bursa

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanun derken? Ülke texas'a dönmüs durumda. Hocam yasadigin ülke Almanya ile kiyaslama Türkiye'yi. Türkiye'deki cehalet yapilacaklari bu noktaya getirdi diyorum. Hükümet bile artik ne yaptigini bilmiyor. Gece yarisi yapilan sokaga cikma yasaginin kararinda bile hatali olduklarini söylediler. Bizim gibi bu süreci böyle boktan yöneten baska ülke yoktur.
    Sevmeyeni de olsa Yilmaz Özdil'in bugün yazdiklarini okunmasini öneririm. Tane tane yazmis hatalari. Ve hala devam ediyor.
    https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...kiyem-5742349/
    Yazıyı baştan sona okudum.neredyse bastan sona yalan dolan.bu tıp adamların neden bu ülkede yaşadıklarını anlamıyorum zaten.ulkene bu kadar düşmansan başka ülkeye gideceksin.yok kişilere test yapılmamış (test yapmanın kriterleri var yazdım bilmiyorsan ac oku).yok ölümler olmuş ama saklanmis (bunu kanıtı ne l).okulları neredeyse ilk tatil eden ülkelerden biriyiz ki vaka sayisi o günlerde cok azdı.maclarin tatili de aynı şekilde.gercektrn bu tür sacma sapan insanları okumayın.tek dertleri hükümete eleştiri.baska hicbir amaçları yok.ulke yansın bitsin ama hükümet yeterki gitsin tek amaçları bu.ulkeye tek bir hayri olmamıştır bu ve bunun gibilerin. Hükümeti sevmeyebilirsin yaptıklarını eleştirebilirsin.ancak her yaptığı şeye karşı olmak bir hastalıklı ruh halidir.yozdilde olan budur.bu ülkenin gerçekten en büyük sorunu eleştirerek daha iyiye ulaşma fikrine sahip olmama.sen yapıyorsan doğru olsa bile yanlış demek.(tabi her yapılanı doğru kabul etmek de bundan farkı yok.).mesela umrecilerdrn bahsederken neden avrupadan gelen insanları eleştirmemiş yozdil.ulkemiz hatalar yapsada bu sureci kötü yönetmiyor.yozdil ve gibileri ülke çuvalladın diye bekliyor yıllardır.cok üzülüyorlar her sıkıntılı süreçten çıktığında.tek amaçları var ne olursa olsun hükümet gitsin.ben bu süreç sonunda ülkemizin daha da güçlenerek çıkacağını dusunuyorum.tekrar diyorum hatalar olsa da korona sürecini yönetmekte fena gitmiyoruz.
    Konu emre6117 tarafından (12.04.2020 Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Ayrica test kiti konusunda bile hicbir bilgisi yok yozdilin.yozdil bilmiyorsan ac oku biraz.koca yazarsın yılardır sadece kahve ağızla.kulaktan dolma bilgilerle yazilar yaziyorsun.neredyse ilk günden beri test kitlerimiz var.(pcr:kesin tani).bu çinden gelen tüm dünyaya dağıtılan test kitleri tani koymak icin degil takipte antikor oluşumunu göstermek icin kullanılıyor.ayrica bunlar basit temelli testler yani guvenirlikleri pek yok(evde yapılan gebelik testleri gibi).bircok ülke de geri göndermeye başladı yanıltıcı sonuçlar veriyor diye.bu arada bu testler ülkemizde ilk günlerden beri şüpheli saglik çalışanlarının on tani aşamasında kullanılıyor.normal kişilerde degil.ki sonuçlar pek güvenli çıkmadığı icin saglik çalışanlarında bile terkedilmeye başlandı.ama yozdil ne anlar bunlardan.anlamadigini bile bilmez.okumak araştırmak ne gezer.anca yaz gitsin herseyi eleştir.gitsin.nede olsa koyun gibi birçok inananı var ne gerek var doğru bilgilere degilmi.
    Konu emre6117 tarafından (12.04.2020 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Ölen asker emeklisinin de durumunu açıklayayım isterseniz.yozdil gibi araştırma yapmayan insanlardan degil de gerçekten konuyla ilgili kişilerden bilgi almış olun.simdi bir kişi de koronavirsuten şüphelenilen semptomlar ve öykü varsa bazı algoritmalar var(dünyada birçok ülke benzer algoritmalar kullanıyor.).kısının yaş ve ek hastalik durumuna göre bu algoritmalar değişiyor.eger şüpheli durum varsa kişiye bt cekiliyor(sureci epey hızlandırıyor ama her kişiye bt cekilmiyor).şüpheli durum gözükürse kişiden boğaz ve burun suruntusu alınıyor.sonra (hani yozdil yazmış ya kit filan hepsi yalan dolan) bu sürüntu örneği pcra gidiyor.bu test biraz uzun sürüyor.ancak sürüntü alımında ve sonraki süreçten kaynaklanabilecek bir hata yanlis sonuca da neden olabiliyor.(suruntu alimi biraz farkli bir prosedur yapan kisinin dogru almasi gerekiyor).ya da kişide virüs olup vücutta yeteri kadar artmadıysa yine negatif gelebiliyor pcr sonucu.ancak kişi hala korona şüphesiyle izolasyon ve tedaviye devam ediliyor bu süreçte (hastane yatması gerekiyorsa tabi).test negatif geldi ama şüphe devam ediyor 2 gün sonra pcr testi tekrarlanıyor.(bu süreç 3 negatif gelene kadar devam ediyor).Ölen askerin ilk pcr negatif 2.pcr pozitif bu arada.ancak yozdil bunları neden araştırsın ki.nede olsa ne yazsa inanacak milyonlar var bu ülkede.bu konularda bilgi sahibi olmasam emin olun bu kadar net yazmam.cunku sürecin gayet içinde bir saglik calisaniyim yozdil gibi tweet aleminden veya kahveden dolma bilgilerle.yazmiyorum.son olarak bakanın her gün verdiği sayılar tanılı kişiler.yani pcr.sonucu pozitif gelenler.(yani yozdilin bahsettiği cok tercih edilmeyen kandan bakılan hızlı test degil).Ölen kişi sayisi da pcr pozitif gelip vefat edenler.dogal olarak pcr pozitif gelmeyenler vefat ederse bu korkmadan ölüm istatistiğine girmiyor.cunku kesin olarak.koronadan olduğu bilinemez bu kısının.bu konuda sorusu olana cevaplar verebilirim. Ha birde yozdil türk tabipler birliğinden bahsetmiş ve tarafını belli etmiş.bilmeyenler olabilir ttb terör örgütlerini destekleyen bir oluşumdur.hekimlikle pek alakaları yoktur anca pkk.pyd dhkpc gibi oluşumları desteklemek onların hakkını aramak ana amaclaridir.vatnasever birçok doktor ttbye karşıdır kale almaz pek.zaten onlar da doktorları pek kale almazlar.
    Konu emre6117 tarafından (12.04.2020 Saat 15:16 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

@emre6117
    sen de burda özdil'i elestiricem diye hükümet yalamaligi yapiyor üstüne sizin gibi düsünmeyenlere vatan haini deyip hakaret ediyosun.

Senin ölen hasta hakkinda dogru dedigini nerden bilelim peki? Saglikcisin diye detayli yazinca inandirici mi oldugunu düsünüyorsun?

Hükümetin test kitini savunuyorsun peki diger yaptiklari? Onlara da yorum getirirsen sevinirim. Su felaket durumda dahi fena gitmiyoruz deyipte yalamalik yapmadan önce. Salgina karsi aldigi tedbirleri elestirenlere dahi taamülünüz yokken asil sizin amaciniz biat ettiklerinizin koltugunu korumak. Cünkü medeni bir ülkede, cuma gecesi sonrasi sorumlu kisiler istifa ederdi.
    Konu Anıl C tarafından (12.04.2020 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Bursa

@emre6117
    sen de burda özdil'i elestiricem diye hükümet yalamaligi yapiyor üstüne sizin gibi düsünmeyenlere vatan haini deyip hakaret ediyosun.

Senin ölen hasta hakkinda dogru dedigini nerden bilelim peki? Saglikcisin diye detayli yazinca inandirici mi oldugunu düsünüyorsun?

Hükümetin test kitini savunuyorsun peki diger yaptiklari? Onlara da yorum getirirsen sevinirim. Su felaket durumda dahi fena gitmiyoruz deyipte yalamalik yapmadan önce. Salgina karsi aldigi tedbirleri elestirenlere dahi taamülünüz yokken asil sizin amaciniz biat ettiklerinizin koltugunu korumak. Cünkü medeni bir ülkede, cuma gecesi sonrasi sorumlu kisiler istifa ederdi.
    Özelle inanıp inanmamakta özgürsün.bircok şeyi dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.bu kadar yazdığından sonra özelle inanmaya devam etmek senin sorunun.bn sana hakarette bulunmadım.yozdile yazdık yazacaklarımı.ancak sen neden bana hakaret ediyorsun anlamadım.dogrulari söylemek hakaret edilme sebebi mi.kardes inandığım şeylerde devam et ama önce biraz oku araştır.koru körüne kabul etme demek istedim.bir insan bir tarafın her yaptığına yanlış diyorsa bir sor hayırdır de.hkumetin yanlış yaptığı tonlarca sey vardir ancak su ana kadar sureci kötü yönetmiyor.suanda abd italya ispanya bizden ekonomileri cok iyi durumda olmasına rağmen cok daha kötü durumda.bir de bu acidan bakama çalış.emin ol hükümeti savunan herkes kötü insan degil.cikin artik bu ideolojiden.selametle kal.ozur dinlemeni beklemiyorum yazdıklarından dolayı ama yazdıklarını bence bir daha oku ve biraz düşünmemi tavsiye ederim size.

Nereden
    Bursa

Ayrıca hükumetin su ana kadar yaptığı hataları özdil gibi ne idüğü belirsiz kısının agzindan olmadan kendi cumlelerinle yazarsan;(çünkü onun yazdıklarının birçoğu yalan dolan) oturup konuşabiliriz.ancak doğru yaptıklarını da konuşmak kaydıyla.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@emre6117

Felaket bir durum yok,senin gibi felaket olmasını dört gözle bekleyen tipler var sadece,Allah sizin gibileri ıslah etsin.
    Ülkede bir sıkıntı çıksa bayram edecek kadar gözünüz dönmüş,bir de Kemalist demiş kendine.
    Yaşadığın ülke Almanya ile kıyasla bakalım,hangi ülke dafa sıkıntılı süreç yaşıyor.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Hükümeti eleştirebiliriz, bu gayet doğal ve olması gereken.
    Fakat muhalefetin yaptığı gibi herşeye karşı olmak, ne bileyim bana pek sağlıklı ve demokratik bir yaklaşım gibi gelmiyor.
    Hele hele siyasetten uzak durulması gereken bir dönemde.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Nereden
    Bursa

Bu arada sağlıklıciyim yazınca pek inandırıcı olmuyor galiba.sureclerin gayet içerisinde olan biyokimya uzman doktoruyum ayrica bu süreçlerden dolayı artik ben de normalde poliklinik yapmama rağmen hasta muayenesi yapıyorum korona şüphesi olanlara ayrica bazı yani testlerini de bizzat çalışıyorum.bn nereden bileceğim yozdil vb gibileri varken degilmi.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Adam zamanında boşuna dememiş Türk halkının %60' aptal diye.. Şu anda sokaklara saldırdılar arabalarla yarışan mı dersin havaya ateş açan mı ne ararsan var, beyin özürlüler.. Cuma günkü rezaletten sonra felaket bekliyor ülkeyi lig falan bitti canımızı kurtarsak iyi, sabah kalkıp işe gidecek bir çoğumuz..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (13.04.2020 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam zamanında boşuna dememiş Türk halkının %60' aptal diye.. Şu anda sokaklara saldırdılar arabalarla yarışan mı dersin havaya ateş açan mı ne ararsan var, beyin özürlüler.. Cuma günkü rezaletten sonra felaket bekliyor ülkeyi lig falan bitti canımızı kurtarsak iyi, sabah kalkıp işe gidecek bir çoğumuz..
    Az önce 2-3 araba geçti Süleyman Soylu lehine tezahürat yapıyorlardı istifası kabul edilmedi diye. Sokağa çıkma yasağı biter bitmez dışarı atmışlar kendilerini. Sığırlık seviyesini görebiliyor musunuz? Bakanı istifaya götüren olaylardan sonra herifler utanmadan çıkıp kutlama yapıyor
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Bursa

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce 2-3 araba geçti Süleyman Soylu lehine tezahürat yapıyorlardı istifası kabul edilmedi diye. Sokağa çıkma yasağı biter bitmez dışarı atmışlar kendilerini. Sığırlık seviyesini görebiliyor musunuz? Bakanı istifaya götüren olaylardan sonra herifler utanmadan çıkıp kutlama yapıyor
    Polisin o araçları durdurup işlem yapması lazim.gercekten insanımız şaka gibi.mesela.bu aksam tff açıklasa trabzonsporumuz şampiyon ilan edilse trabzonun veya diğer şehirlerdeki takimdaslarimizin enaz yarısı disariya kutlamaya çıkar mi çıkmaz.mi.bu arada kendi adıma nasil evde dururum.o anda bilemedim.disari çıksam hanım eve almaz kesin.

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bursi siyaset platformu degil beyler.En azindan bu baslik altinda siyaset konusmayin.

Saygilar

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıyı baştan sona okudum.neredyse bastan sona yalan dolan.bu tıp adamların neden bu ülkede yaşadıklarını anlamıyorum zaten.ulkene bu kadar düşmansan başka ülkeye gideceksin.yok kişilere test yapılmamış (test yapmanın kriterleri var yazdım bilmiyorsan ac oku).yok ölümler olmuş ama saklanmis (bunu kanıtı ne l).okulları neredeyse ilk tatil eden ülkelerden biriyiz ki vaka sayisi o günlerde cok azdı.maclarin tatili de aynı şekilde.gercektrn bu tür sacma sapan insanları okumayın.tek dertleri hükümete eleştiri.baska hicbir amaçları yok.ulke yansın bitsin ama hükümet yeterki gitsin tek amaçları bu.ulkeye tek bir hayri olmamıştır bu ve bunun gibilerin. Hükümeti sevmeyebilirsin yaptıklarını eleştirebilirsin.ancak her yaptığı şeye karşı olmak bir hastalıklı ruh halidir.yozdilde olan budur.bu ülkenin gerçekten en büyük sorunu eleştirerek daha iyiye ulaşma fikrine sahip olmama.sen yapıyorsan doğru olsa bile yanlış demek.(tabi her yapılanı doğru kabul etmek de bundan farkı yok.).mesela umrecilerdrn bahsederken neden avrupadan gelen insanları eleştirmemiş yozdil.ulkemiz hatalar yapsada bu sureci kötü yönetmiyor.yozdil ve gibileri ülke çuvalladın diye bekliyor yıllardır.cok üzülüyorlar her sıkıntılı süreçten çıktığında.tek amaçları var ne olursa olsun hükümet gitsin.ben bu süreç sonunda ülkemizin daha da güçlenerek çıkacağını dusunuyorum.tekrar diyorum hatalar olsa da korona sürecini yönetmekte fena gitmiyoruz.
    Hocam hiç Yorma Kendini. Benim birader 20 yıllık doktor sağolsun anlatıyor durumun ne olduğunu.
    O anlama süreci yozdilden dinleyecek anlayacak kadar şuurumuzu zaten kaybetmedik.
    Yozdil ve avaneleri inanacak gürühü zaten seçmiş kendine.
    Yozdil o yazıları sana bana yazmıyor ellerinde olan gürühü tutup sürekli aktif kalmaya çalışıyorlar.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle hem fikriz bu hükümetin eleştirdiğim bir çok yönü var iyi yönleri de var elbette ama bu sığırlar yüzünden onları da söylemeye dilim varmıyor..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

En bastada söylediğim gibi bu ligin başlama ihtimali yok okulların başlama ihtimali yokkkkk.istanbulun kayığına kimse binmesin hele hele şu cuma akşamki yaşanan rezaletten sonra 14 gün içinde vaka sayısı en az 2 ye katlanacaktır.Agustosta kontrol altına alabilirsek ekim gibi ancak yeni sezon başlar.Okullarda eylül sonu ekim başı gibi açılabilir hayal satanlara inanmayın tedbiri elden bırakmayın çoluk çocuğumuzdan mümkün mertebe uzak durmaya çalışalım.Şuanda belirti vermiyor ama belki bizde koronayız işe gidip gelenlerin çoğunun korona olduğunu düşünüyorum.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

???????????????

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bize heryer TrabzonSpor

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Evde kaldığımız şu çetrefilli günlerde TRT Spor ve İbrahim Kırkayak futbolseverlere nostalji tadında bir güzellik yapacakmış..Fransa 98'in 64 maçının tamamı yayınlanacakmış..Beklemedeyiz..

Batistuta Ortega Simeone C.Lopez Veron kaleci Roa gibi çeşitli yıldızları kadrosunda barındıran Passarella'nın Arjantin'ini desteklediğim bir turnuvaydı..

Ricky Martin'in La Copa De La Vida'sının kulaklarımızdaki pası sildiği, maskotunun horoz olduğu, yaşlı Almanların Hırvatlara elendiği, genç Beckham'ın direkt kırmızı kartla atıldığı, frikik ustası kaleci Chilavert'in Paraguay'ın kalesini koruduğu, Bergkamp'ın Arjantin'in kabusu olduğu, Salas-Zamoranolu Şili'nin İtalya sürprizini, Baggiolu Vierili İtalya'yı, Rivaldolu Roberto Carloslu Cafulu Brezilya'yı, Zidanelı Deschampslı Thuramlı Barthezli Fransa'yı, Sukerli Hırvatları el hadjili Fas'ı ve daha nice futbol enstantanesini kaçırmayın derim..

Favori maçlarım..

Almanya Hırvatistan

Fransa Brezilya

İngiltere-Arjantin

ABD-İran

Brezilya-Hollanda

Bu arada efsane Vialli kanseri yenmiş..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@David_LuiZ4 herkesi saymışsın ama Ronaldo dememişsin Ben Danimarka takımını çok seviyordum Laudrup kardeşler tam bir baş belasıydı. Meksika'da Campos, Blanco ve Hernandez'i çok severdim. Blanco çalımlarıyla Hernandez ise kurnazlığıyla işi götürüyordu.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Felaket bir durum yok,senin gibi felaket olmasını dört gözle bekleyen tipler var sadece,Allah sizin gibileri ıslah etsin.
    Ülkede bir sıkıntı çıksa bayram edecek kadar gözünüz dönmüş,bir de Kemalist demiş kendine.
    Yaşadığın ülke Almanya ile kıyasla bakalım,hangi ülke dafa sıkıntılı süreç yaşıyor.
    Isini dogru yapmayan herkes elestirilebilir. Nerede olursa olsun.

Bizim derdimiz memleketimiz. Hangi parti olursa olsun elestirisini yapariz. Saksaklik yapmiyoruz burada. Kemalist olusumuz da vatanperverligimizin neticesindedir.

Almanya hakkinda bilgi sahibi olmak istiyorsan haberleri takip etmen yeterli.
    Konu Anıl C tarafından (14.04.2020 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Bursa

Isini dogru yapmayan herkes elestirilebilir. Nerede olursa olsun.

Bizim derdimiz memleketimiz. Hangi parti olursa olsun elestirisini yapariz. Saksaklik yapmiyoruz burada. Kemalist olusumuz da vatanperverligimizin neticesindedir.

Almanya hakkinda bilgi sahibi olmak istiyorsan haberleri takip etmen yeterli.
    O zaman chpyo sabahtan akşama eleştirmen lazim dostum.ama görmedim bn eleştirilerinizi.daha dün kılıçdaroğlu adana sahra hastanesi örneği verdi şaka gibi.yine bn olsam merkez bankasında para basarım dedi(ekonomi dersini herhalde hayatında hic almamis).sizler turkiyede değilsiniz muhtemelen eğer öyleyse düsünmeyin fazla turkiyeyi.ulke cok da guclu oolmayan bir ekonomiye sahip olmasina ragmen bu süreçte hic de fena olmayan bir pandemi yönetimi yapıyor.Allahtan su pandemi surecinde basimizda chp yok.halimiz cok kotu olurdu.(kilicdaroglu ssk donemi bunu kaniti niteliginde)uzaklardan boş yere ülke hakkında endişe etmeyin.bir de hakaret etmek bir çaresizlik örneğidir aman dikkat. Ahlaklı konuşarak da birçok sorun konuşulabilir.avatarinda trabzonspor kongre.uyesi yazan bir kişiye söylediğiniz sözleri hic yakıştıramadım.
    Konu emre6117 tarafından (14.04.2020 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

O zaman chpyo sabahtan akşama eleştirmen lazim dostum.ama görmedim bn eleştirilerinizi.daha dün kılıçdaroğlu adana sahra hastanesi örneği verdi şaka gibi.yine bn olsam merkez bankasında para basarım dedi(ekonomi dersini herhalde hayatında hic almamis).sizler turkiyede değilsiniz muhtemelen eğer öyleyse düsünmeyin fazla turkiyeyi.ulke bu süreçte hic de fena olmayan bir pandemi yönetimi yapıyor.uzaklardan boş yere ülke hakkında endişe etmeyin.bir de hakaret etmek bir çaresizlik örneğidir aman dikkat. Ahlaklı konuşarak da birçok sorun konuşulabilir.avatarinda trabzonspor kongre.uyesi yazan bir kişiye söylediğiniz sözleri hic yakıştıramadım.
    Bak bakalim kim kime hakaret etmis? Belli ki bana olan zorunuz hala var, karsi tarafin küfürlerini görmezden geliyorsunuz.

Ben muhalefetin neyini elestireyim? Ülkede muhalefet mi biraktilar? Hepimiz fetöcüyüz onlar icin.

Izlenilen yöntemleri elestiriyorum diye buradaki partici arkadaslar kuduruyor. O aksam size istifa gelmeli dedim. Dedigime geldik mi? Medeni bir ülkede o istifa kabul edilirdi.

Dümende kim varsa onu elestiririm tabi ki.

Baska ülkeler kötü diye bunlar kendini elestirilmez saniyor. Her bir durumda elestiri almamak icin siyaset konusulacak vakit degil deniyor. Yav bu kararlari veren siyaset, ne konusalim yerine

Bugün A partisi olur yarin B partisi.

Ki ben burada particilik yapmiyorum.

Ben kisa süredir yurtdisindayim. Merak etme farkimiz yok.

Ayrica sizin de bir partizan oldugunuz ssk'yi demirel'in batirdigindan birhaber olusunuzdan belli oluyor.
    Konu Anıl C tarafından (14.04.2020 Saat 00:40 ) değiştirilmiştir.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Bursa

Bak bakalim kim kime hakaret etmis? Belli ki bana olan zorunuz hala var, karsi tarafin küfürlerini görmezden geliyorsunuz.

Ben muhalefetin neyini elestireyim? Ülkede muhalefet mi biraktilar? Hepimiz fetöcüyüz onlar icin.

Izlenilen yöntemleri elestiriyorum diye buradaki partici arkadaslar kuduruyor. O aksam size istifa gelmeli dedim. Dedigime geldik mi? Medeni bir ülkede o istifa kabul edilirdi.

Dümende kim varsa onu elestiririm tabi ki.

Bugün A partisi olur yarin B partisi.

Ki ben burada particilik yapmiyorum.

Ben kisa süredir yurtdisindayim. Merak etme farkimiz yok.
    Size hakaret edildiyse o kişi de büyük hata yapmıştır bn o arkadaş adına özür dilerim.burada çoğumuz ya hemşeriyiz ya da aynı takimi destekliyoruz.yani ortak paydalarımız cok.o yüzden hakaret bence kimseye yakışmıyor.ben eleştiri yapan arkadaşları da anlıyorum.muhalefetu de ancak türkiye de 20 yıldır şöyle bir sorun oluştu.muhalif insanalr akp ne yapsa her türlü eleştiriyor şuan da pandemi sürecinde de her yaptığı eleştiriliyor.bakin bu normal bir şey degil.adamalr 20 yıldır ülkeyi yönetiyor demekki vatandaşın çoğuna gire doğru yaptıkları yanlış yaptığından cok veya muhalefete akp kadar güvenmiyor o yüzden devam etsin diyorlar.muhalif taraf sürekli her şeyi eleştirince akpye yakin olan taraf (bn de dahil) biz de sürekli destekliyoruz bir cok yanlışı olmasına rağmen.yani bir taraf tamamen kötü diyor diğer taraf refleks olarak tamamen doğru gibi savunuyor birçok yanlışı olduğunu bilmesine rağmen.ama emin olun gerçekten elini vicdanına koyan birçok kişi mevcut siyasi oluşumda akpye destekler.cunku diğer taraf muhalefetteyken bile.malesef ümit vermiyor.bu sureci de emin olun gayet doğru yönetmeye calisiyor(dipnot ekonominin cok da iyi olmadığını herkez biliyor.keske almanya norveç gibi olsa ülkemiz de vatandaşını paraya boğsa ama yok iste,bunda bulunduğu coğrafya sınırlar terörle mucadele gibi cok neden sayilabilir).bakın bu ülke ne zaman daha üst seviyeye cikacak biliyormusunuz ortak müşteriklerde bulaşarak ortak akıl geliştirerek sürekli hersey de kavga etmeyerek.ancak malesef 2+2=4 dese erdoğan muhalefet hayır diyecek seviyede.bu tam tersi icin de geçerli muhalefet 4 derse akp hayır der.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Size hakaret edildiyse o kişi de büyük hata yapmıştır bn o arkadaş adına özür dilerim.burada çoğumuz ya hemşeriyiz ya da aynı takimi destekliyoruz.yani ortak paydalarımız cok.o yüzden hakaret bence kimseye yakışmıyor.ben eleştiri yapan arkadaşları da anlıyorum.muhalefetu de ancak türkiye de 20 yıldır şöyle bir sorun oluştu.muhalif insanalr akp ne yapsa her türlü eleştiriyor şuan da pandemi sürecinde de her yaptığı eleştiriliyor.bakin bu normal bir şey degil.adamalr 20 yıldır ülkeyi yönetiyor demekki vatandaşın çoğuna gire doğru yaptıkları yanlış yaptığından cok veya muhalefete akp kadar güvenmiyor o yüzden devam etsin diyorlar.muhalif taraf sürekli her şeyi eleştirince akpye yakin olan taraf (bn de dahil) biz de sürekli destekliyoruz bir cok yanlışı olmasına rağmen.yani bir taraf tamamen kötü diyor diğer taraf refleks olarak tamamen doğru gibi savunuyor birçok yanlışı olduğunu bilmesine rağmen.ama emin olun gerçekten elini vicdanına koyan birçok kişi mevcut siyasi oluşumda akpye destekler.cunku diğer taraf muhalefetteyken bile.malesef ümit vermiyor.bu sureci de emin olun gayet doğru yönetmeye calisiyor(dipnot ekonominin cok da iyi olmadığını herkez biliyor.keske almanya norveç gibi olsa ülkemiz de vatandaşını paraya boğsa ama yok iste,bunda bulunduğu coğrafya sınırlar terörle mucadele gibi cok neden sayilabilir).bakın bu ülke ne zaman daha üst seviyeye cikacak biliyormusunuz ortak müşteriklerde bulaşarak ortak akıl geliştirerek sürekli hersey de kavga etmeyerek.ancak malesef 2+2=4 dese erdoğan muhalefet hayır diyecek seviyede.bu tam tersi icin de geçerli muhalefet 4 derse akp hayır der.
    Canim kardesim kendi agzinla söylüyorsun. 20 senedir ülkeyi yönetiyorlar diye. Avrupa'da 20 senedir basta olan bir hükümet yok. Sen 20 senedir basta oldugun halde hala insanlari bilinclendiremediysen ben buna kizarim. Bu toplumun cehaletini 20 senedir besliyorlar.

Ben elimi vicdanima koyuyorum. Ülke icin 2 sey yapipta 5 seyi cebine atmasi aklima geldikce bu hükümeti desteklemiyorum. Bir yolsuzlugu bilipte oy veren kim olursa olsun, hangi partiye olursa olsun o kisiye saygi da duymuyorum. Nasil ki 2011'den bu yana hakkini gasp edenlere Trabzon sehrinde sahip cikanlara duymadigim gibi.

Bir akp'li olarak bu dediklerime tabi ki inanmayacaksiniz. En yakin örnegi hükümetle kirli iliskileri olan Mansimov'un hapse girmesi. Ne komik ki 4 yil sonra fetöcü oldugunu farkettiler. Chp'de bu yolsuzluklari yapmis olsa idi onlara da destegimi keserdim. Futboldan uzaklasarak bu konulardaki sözümü daha fazla uzatmayacagim.
    Konu Anıl C tarafından (14.04.2020 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.
    Elazığ'lı.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Almanya 900 milyar Euroya yakin para ayirdi bu Corona icin, Türkiye gibi vatandasina iban gönderip sms ile taciz etmedi, yani böyle bir rezillligi bile savunabiliyorsunuz ya siz orda ne yasasaniz ver nasil ölseniz müstehaktir.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)