Hesaplipazar
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 119 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 119 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: COVID-19 (Yeni Koronavirs Hastal) Hakknda nemli Bilgiler | DKKAT

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Neyse olan oldu diyelim.bn ahsen zldm bakan adna.buyuk olasikla tahminimi yazaym.cuma gn ki bilim toplantisinda rakamlarin bir miktar daha arttn gorduler ve bykehirlerde sokaa kma yasan cuma gnk toplant sonrasinda teklif ettiler
    Bakan da konuyu c.baskanina sorup gece saatlerinde aklad yasa.yasagin ayrntlar da 1 saate ancak oluturuldu.surec hzl olutu ve olan bakana oldu.ve tm sorumluluu zerine alarak istifa etti.
    Bu arada yine genel grm yazaym virsn insanlara bulamamas istenmiyor.istenen sey kontroll ve saglik sisteminin kapasitesini amadan bula.yoksa bu virsten ka yok.ne yaparsan yap istediin yasa alrsan al bu virs insanlarin birouna eninde sonunda bulaacak.asi desen daha 1 senesi var.ilac desen virse gerekten etkili bir ila bulunmas cok zor.anca semptomatik veya sureci yavalatan ilalar kullanlabilir.
    Sokaa kma yasa kararnn vaka saysnn artyla ilgili olduunu zannetmiyorum..Bilakis bu yasan sebebi havalarn snmas ve haftasonuna denk gelmesi sebebiyle insanlarn evde kalmayaca dncesiyle atlan bir adm olduunu dnyorum..

Sonu olarak Sleyman Soylu'nun ahsna zlmyorum nk benim felsefeme gre birey devlet iin deil devlet birey iin vardr anlay n planda olmaldr..Bu yzden kendi insiyatifiyle bu karar almsa kendisini tebrik ediyorum nk Akp dneminde kendi insiyatifiyle karar alp sorumlusu olduu sektrdeki hatasn kabul ederek istifa eden ilk bakan kendisidir...

Bu gzler Soma'da len 301 madencinin hesabn vermeden gzden kaybolan Enerji bakan da grd..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Tekfurayr 61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Suyun yoksa belediyeden iste, gelmiyorsa musluk suyunu kaynat sout i, tad ktdr ama riske girmekten iyidir.

Bebek bezini de belediyeden iste, gelmiyorsa iki fanila ayr, ykayp dnml altna bala.

Sigara?

Hangi belediyeden? Bakrky m, BB mi?

Szm ona iki gn frnclar ekmek de datacakt kap kap gezip... Bizim zilimiz almad. Teorisi dhi bilinmeyen pratii beklemek gereki deil.

Yukarda bahsettiim karakol enlikky, market ise Sipahi... Konu hep o noktadan sapyor: O saatte market, bfe, dahas sebze meyve pazar nasl ak?

Tekfurayr 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2011
    Nereden
    stanbul

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hangi belediyeden? Bakrky m, BB mi?

Szm ona iki gn frnclar ekmek de datacakt kap kap gezip... Bizim zilimiz almad. Teorisi dhi bilinmeyen pratii beklemek gereki deil.

Yukarda bahsettiim karakol enlikky, market ise Sipahi... Konu hep o noktadan sapyor: O saatte market, bfe, dahas sebze meyve pazar nasl ak?
    Bykekmecede oturuyorum, burada da yazdn tr yerler ak oluyor, Saryerde de, Kkyalda da ak olduunu biliyorum.Bildiim kadaryla market zincirlerine ve semt pazarlarna geldi alma saati dzenlemesi.

Bizim belediye ak olan frnlarn telefonlarn yaynlad, ekmek aralar dolat, zabta talepleri karlad. Maltepede de ayns olmu.

Bizim binadaki yallarmza da haber verdik, ihtiyacnz olursa bina iinden karlarz diye.

O gn gerek ihtiyac olanlar %5-10 arasdr.
    Konu Tekfurayr 61 tarafndan (13.04.2020 Saat 11:51 ) deitirilmitir.
    7

"Her fikri savunma hakkn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkn vardr. Hikimse chil kalma hakkna ship deildir." Harlan Ellison

yelik tarihi
    10.06.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    38

Kuzey Kbrs dnya tarafndan tannmayan bir lke ama sreci Trkiyeden ok daha iyi ynetiyor. ok effaflar ve yaplacak dzenlemeler 2, 3 gn onceden bildiriliyor.

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

Alnt omondoles Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kuzey Kbrs dnya tarafndan tannmayan bir lke ama sreci Trkiyeden ok daha iyi ynetiyor. ok effaflar ve yaplacak dzenlemeler 2, 3 gn onceden bildiriliyor.
    Biz de evde 4 kiilik bir aileyiz emin olun bu sureci kuzey kibristan cok daha iyi ynetiyoruz.(mecbur kalmadikca evden cikmiyoruz full karantinadayiz.giren cikan yok eve.sadece bn ise gidiyorum onda da tum onlmeleri aliyorum.eve gelince hicbireyere dokunmadan direk dusa giriyorum).abi bu yazdn cidden mi yazdn aka mi yapyorsun.yapmayin bu kadar kendi salnza yazk.kuzey kbrs tm ekonomisini bizden karlyor.eti ne butu ne nfusu ne.zaten ada.gireni kan belli.kontrolu kolay.hukumeti sevmeyin ama bu kadarn da yapmayn zararl bu hem fizyolojik hem psikolojik olarak com yipratir sizi.
    Konu emre6117 tarafndan (14.04.2020 Saat 00:58 ) deitirilmitir.

Manu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2008
    Nereden
    Samsun

Bence sreci en iyi yneten lke Kuzey Kore. Bu listeye Trkmenistan' ekleyebiliriz herifler ''Corona'' kelimesini bile yasaklamlar grdm en tuhaf lkelerden.
    DRaZeN PeTRoVi....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

yelik tarihi
    10.06.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    38

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biz de evde 4 kiilik bir aileyiz emin olun bu sureci kuzey kibristan cok daha iyi ynetiyoruz.(mecbur kalmadikca evden cikmiyoruz full karantinadayiz.giren cikan yok eve.sadece bn ise gidiyorum onda da tum onlmeleri aliyorum.eve gelince hicbireyere dokunmadan direk dusa giriyorum).abi bu yazdn cidden mi yazdn aka mi yapyorsun.yapmayin bu kadar kendi salnza yazk.kuzey kbrs tm ekonomisini bizden karlyor.eti ne butu ne nfusu ne.zaten ada.gireni kan belli.kontrolu kolay.hukumeti sevmeyin ama bu kadarn da yapmayn zararl bu hem fizyolojik hem psikolojik olarak com yipratir sizi.
    Trkiyeden maddi destek ald dorudur ama millet evinde oturup Trkiyeden maa almyor. Btesinin bir ksm alnyor. Ayrca benim daha iyi ynetmekten kastm effaflk ve insanlar bilgilendirme konusundayd.

kayseriliyiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2011
    Nereden
    Fransa
    Ya
    36

Haydar Ba vefat etmi, Allah rahmet eylesin

Envoy de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi lm olan bir merdivendir hayat

Nazim Can - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.07.2013
    Nereden
    Almanya
    No one wins. One side just loses more slowly.

mrm Can SEZER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2016
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    26

Arkadalar bilgisi olan aydnlatabilir mi beni bir sorum olacak sizlere bugn st kata ktm aldm malzemeleri sabunlu su ile ykyorum ordan alt kata getiriyorum evimiz mstakil sokan hemen banda kalyor ben de gelirim tekrar diye 3-4dk kapy ack braktm kedi girmi eve babam dar karm sokak kedisi bu kedinin patilerinden eve virs bulama ihtimali nedir eve geldikten 20 30 dk sonra silebildiimiz yerleri amar suyu le sldk ama evde dolam olduk biraz kendim iin deil Dedem Annem Babam ile yayorum onlar iin endieleniyorum
    Y cuales deseos me vas a dar?
    Dices tu, Mi tesoro basta con mirarlo
    Tuyo ser, y tuyo ser

A. Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.07.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt mrm Can SEZER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar bilgisi olan aydnlatabilir mi beni bir sorum olacak sizlere bugn st kata ktm aldm malzemeleri sabunlu su ile ykyorum ordan alt kata getiriyorum evimiz mstakil sokan hemen banda kalyor ben de gelirim tekrar diye 3-4dk kapy ack braktm kedi girmi eve babam dar karm sokak kedisi bu kedinin patilerinden eve virs bulama ihtimali nedir eve geldikten 20 30 dk sonra silebildiimiz yerleri amar suyu le sldk ama evde dolam olduk biraz kendim iin deil Dedem Annem Babam ile yayorum onlar iin endieleniyorum
    Hayvanlar iin bu virsten etkilenmiyor, bilinen hayvan vakas yok ve ayakkabdan da pek bulama ihtimali yok diyorlard.
    Yaplan yorumlara gre ok ama ok dk ihtimal.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt A. Aydn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hayvanlar iin bu virsten etkilenmiyor, bilinen hayvan vakas yok ve ayakkabdan da pek bulama ihtimali yok diyorlard.
    Yaplan yorumlara gre ok ama ok dk ihtimal.

Veteriner Hekimlerin konuyla ilgili aklamas vard. Evcil hayvanlardan insanlara bulatna dair bir vaka tespit edilmemi. Fakat geen hafta yle bir haber vard.

https://edition.cnn.com/2020/04/05/u...rnd/index.html

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

Alnt mrm Can SEZER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dier arkadalarn da belirttii zere evcil hayvanlardan veya ayaklardan bulama olasl cok dk.Endise etmenize gerek yok dncesindeyim.ates,nefes darl,ksrk semptomlar nemli.bu semptomlar oluursa bir saglik kuruluuna bavurmakta fayda var.

yelik tarihi
    29.03.2020
    Nereden
    spanya
    Ya
    27

Lots of people are suffering during this Covid-19. We are all people in lockdown. We even can't go out without emergency.

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Tm dnyay etkisi altna alan koronavirs salgn, Trkiye'de de birok tbbi almann hzlandrlmasna neden oldu.

Bu dorultuda almalarn srdren Prof. Dr. Ercment Oval, koronavirs iin a gelitirdiini duyurdu.

Habertrk'e balanarak yrtt almalar hakknda bilgi veren Oval, koronavirs iin gelitirdii iki andan birinin adn OZG38-61 olarak koyduklarn syledi.

"BEN TRABZONSPORLUYUM"

Bu ismi ocuklarnn istediini syleyen Oval, ismin sonundaki 61 rakamnn tuttuu takm olan Trabzonspor'u temsil ettiini syledi.

Prof. Dr. Oval yapt aklamada, "OZG38-61, ocuklarmn istedii bir isim.

OZG Bulut'un ok sevdii bir dostunun ksaltlm ismi, 38 bizim salkl yaamamz salayan tm laboratuvar temizleyen Recai'nin memleketinin plakas ve 61'de ben Trabzonsporluyum" ifadelerini kulland.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

GencTurk6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Alnt Ozan Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tm dnyay etkisi altna alan koronavirs salgn, Trkiye'de de birok tbbi almann hzlandrlmasna neden oldu.

Bu dorultuda almalarn srdren Prof. Dr. Ercment Oval, koronavirs iin a gelitirdiini duyurdu.

Habertrk'e balanarak yrtt almalar hakknda bilgi veren Oval, koronavirs iin gelitirdii iki andan birinin adn OZG38-61 olarak koyduklarn syledi.

"BEN TRABZONSPORLUYUM"

Bu ismi ocuklarnn istediini syleyen Oval, ismin sonundaki 61 rakamnn tuttuu takm olan Trabzonspor'u temsil ettiini syledi.

Prof. Dr. Oval yapt aklamada, "OZG38-61, ocuklarmn istedii bir isim.

OZG Bulut'un ok sevdii bir dostunun ksaltlm ismi, 38 bizim salkl yaamamz salayan tm laboratuvar temizleyen Recai'nin memleketinin plakas ve 61'de ben Trabzonsporluyum" ifadelerini kulland.
    Bana bu adam kof geliyor. nallah iyi eyler olur ben yanlrm. Umut taciri kmaz inallah.
    ***GeN***

beratika - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.09.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Alnt Everett Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Lots of people are suffering during this Covid-19. We are all people in lockdown. We even can't go out without emergency.
    Hi! Can't you write in Turkish? Are you Spanish? From which city?
    Bordo Mavi bayram kanatlansn sonsuza.
    Gen, yal, erkek, kadn; verdik omuz omuza.

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

Alnt GencTurk6161 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bana bu adam kof geliyor. nallah iyi eyler olur ben yanlrm. Umut taciri kmaz inallah.
    Insallah bulur meslektam bir eyler ama biraz medyatik olmay seviyor gibi.ama en azindan birseyler yapmak icin mcadele ediyor.
    Bu arada korona ile ilgili statistik acidan tarttmz bir hemserim vardi.umarim yapt istatistiin ne kadar yanl olduunu korona olum orannn yzde 3_4lerde olduunu.hatta asempatamatik bireylerde bu istatistie eklenebilse orann %1ler seviyesine indiini farketmitir.(guney kore bunu yapmisti.)
    Konu emre6117 tarafndan (27.04.2020 Saat 22:21 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    14.11.2014
    Nereden
    stanbul

it is not so bad here, however we can't say everything allright.
    Alnt Everett Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)