Sayfa 26 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2240 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Faruk UYSAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Diyelim ki sezonun kalan bölümü oynanamayacak olunsa bile ligin tescil edileceðini zannetmiyorum. Zira 2011 yýlýnda önce UEFA, ardýndan CAS ve en sonunda Ýsviçre Federal Mahkemesi'nin kabul ettiði þikeye raðmen kupayý alamamamýz maalesef hoþumuza gitmeyen bir referans oldu. He, olur da tescil gibi güzel bir sürpriz yaþarsak alýnacak kupayý kendimce anamýn ak sütü gibi helal sayarým. Baþka camialar þunu demiþ bunu demiþ umurumda olmaz. Aldýðýmýz tertemiz puanlarla lideriz, hatta MHK'nin taraflý tutumundan dolayý çalýnan puanlarý da herkese hatýrlatýrým.

Yine diyelim ki bu sezon artýk maçlar oynanmayacak... Þampiyonlar Ligi'ne bizi alýrlar diye düþünüyorum. Verilmediði takdirde kupasýz bir lig biraz burukluk yaratsa da yine de bu durum beni oldukça mutlu eder. Zira böyle bir durum sonucunda gelecek olan gelirler ile iyice rahatlayýp önümüzdeki sezonlara daha güçlü girmenin yaný sýra flaþ transferler ve yüklü maaþlar ile iyice açýlmýþ olan gs'yi de ekonomik açýdan fb ve bjk durumuna getirir.

Peki bütün bunlar gerçekleþir mi?.. Öteden beri süregelen mevcut yapýya bakýnca insanýn kuþku duymamasý elinde deðil. Mevki makam sahiplerinin önümüzdeki haftalarda her zaman olduðu gibi bize bu mutluluðu yaþatmamak ya da Ýstanbul takýmlarýndan birinin ipi göðüslemesi adýna her türlü manevra yapma çalýþmalarýna kendimizi hazýrlayalým.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa ile sözleþme imzalamazsak Haziran ayýnda oynanacak maçlarda ne kadar kendini verir ki..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Bence puan farký oluþana kadar hýzlý þekilde oynansýn. Sonra lig onaylansýn.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Doðru ama geç alýnmýþ bir karar.

Trabzonspor'a maliyeti Baþakþehir maçýný seyircisiz oynamak ve sezon baþlarsa Obi Mikel'i(katkýsý tartýþýlsa da)kullanamamak oldu.

Bundan sonrasý tahmin etmek güç, çünkü bu salgýnýn önümüzdeki günlerde ne durumda olacaðý bilinmiyor. Tahminler çok çeþitli.

Eðer Nisan sonuna kadar bir düþüþ eðri olursa 1 aylýk hazýrlýktan sonra Mayýs sonu gibi ligler yine seyircisiz baþlar ve Haziran sonu biter.Ama Nisan sonu salgýn riski halen yüksekse ligler oynanmaz.

Peki oynanmazsa ne olur?

Play off saçmalýðý geçilsin bir kere, Play off oynanýyorsa normal sezon maçý da oynanýr.

Ligin Eylül'de bitirilmesi,diðer sezonun geç baþlamasý senaryosu da olmaz.Avrupa kupalarý ne zaman oynanacak,kim oynayacak.Ayrýca bambaþka takýmlar ortaya çýkacak,gelenler-gidenler.

Uefa'nýn son 5 sezonun puan ortalamasý alýnsýn gibi bir düþüncesi-önerisi olduðunu iddia edenler var.Ben de diyorum ki, aç tavuk kendisini darý ambarýnda görürmüþ.

Bence burada her federasyon kendi kararýný alýr.Bize gelirsek, özellikle Avrupa kupalarýna gönderilecek takýmlar açýsýndan mevcut sýralamadan baþka çare yok.Takým düþürmeyip,alt taraftan þu anda ilk iki takýmý lige alýp seneye 20 takýmla oynanabilir(5 takým düþer sezon sonunda).Mevcut lider olarak bizi þampiyon ilan etmeyip,beyaz sezon vs. demek isteyeceklerdir.Orada da iþ gelip siyasete dayanacak.Tff baþkaný bu konuda karar alamaz,soracaðý yer belli.
    Konu Larking tarafýndan (19.03.2020 Saat 20:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dertleri neymis ertelensin diye aglayip duruyorlardi 7 den 77 ye
    Dertleri kendilerinin sampiyonlugu. Taraftarlar yok diye hastaligin arkasina gizlendiler, 2 sonra da yav hastalik mi kaldi hadi taraftarli oynayalim diyecekler. Gerizekali bunlar.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Arkadaslar bence bu basligi kitleyin, digerinden devam edelim. Yoksa böyle konu dagilacak. Eger mac tarihi belli olursa burdan yine devam ederiz. Tesekkürler.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O degil bu gsliler neden seviniyor onu anlamadým sanki zafer kazanmýþlar gibi heryere f. terim muslera fotolarý atýyolar bide 2 ay sonra tff bizi þampiyon yapýnca verecekleri tepkileri merak ediyorum bu enayilerin
    aslýnda mükemmel olurdu..önce terime sonra musleraya teþekkür yazýsý yapýyormuþuz..

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dikkat edin herturlu senayo var yorumcularin icinde tescil edilmesine dair tek bir secenek soylemiyorlar islerine gelmiyor cunku..
    beinsportta mehmet demirkola soru geliyor olan obi mikele oldu..
    cevap belki tff ye bildirmemiþlerdir geri alsýnlar..cevap 1 dakika sürdü..fb yada gs olsa
    yok þampiyonluk yolunda eksik kalmadan ma yok avantaj yitirmeden mi saatlerce konuþurdu..
    bu camianýn en efendisi ve tavrý bu iþte..
    hee þunuda hemen yapýþtýrdý es geçmedi italya federasyonu bu þekilde kesinlikle tescil etmeyecez demiþ..
    asporda da dýþ haber müdürü alimiydi neydi ispanya tescil etmeyecez demiþ.. bak hemen haberler nasýl ulaþýyor..
    bu arada yenizelanda 3 gün önce tescil etti..

..............
    bu ülkede ne kadar aþaðýlýk insanlarýn olduðunu hala anlayamayanlar..
    tescil bekleyebilir..
    ama þartlar daha kötüde olsa bu insanlar gerekirse Allah'a ..Peygamberine..gerekirse devlete..
    gerekli her kuruma karþý gelir ve o kararý çýkartmaz..
    .............
    çokta önemli deðil..
    sen kulübünü birlik içersinde ve güçlü bir þekilde tut..yeter..
    seni zaten yenemiyorlar yenemezlerde..
    ama þu hatayý yapma..varolan oyuncularýný mutlu et ve sözleþmelerinde belirsizlik olmasýn..

aha mikel ve sturidge den 1.5+1.5 =3 milyon euro geldi..
    Sosa-Novak-Perira ile de anlaþ..kadro korunsun..

...........
    olacaklar konusundaki fikrim..
    bu 8 maçý kesinlikle oynatacaklar..
    olmadý sezon iptali..
    olmadý uyduruk bi fikir..
    milyonda 2 kupa hariç tescil..
    milyonda 1 kupa..

evet kupa alma ihtimalimiz milyonda bir..

Þahin Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel
    Yaþ
    52

Ulen ne þanssýz kulübüz.

Cemil Usta sezonu da yarým kaldý hemi.

Hayallerimiz yine yerle yeksan oldu.
    TRABZONSPOR.

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Görünen o ki Ýtalya ya da Ýran gibi olmazsak maçlar oynanacak. Bu yüzden baþkan, yönetim ve Hüseyin hoca ne yapýp edip futbolcularda konsantrasyonu saðlamalý. Bundan sonra da Gs'nin sahtekarlýðýný göreceðiz. Herkes virüse karþý tedbirli, sorun yok, maçlar oynansýn diyecekler. "Saðlýk düþünüyorlar" yersen. Dertleri þerefsizlikle, katakulli ile kupa almak. Takýmlarýna güvenmedikleri için bu terbiyesizlikleri.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bu hengamenin olumlu yaný Obi Mikel denen heriften kurtulmamýz oldu. GS'nin BJK maçýný seyircisiz oynayarak puan kaybetmesi de diðer olumlu taraf.

Maçlarýn ertelenmesi, önümüzdeki Göztepe, Alanya, GS ve hatta kupadaki FB maçlarýný seyircisiz oynama þansýný kaybedeceðimizden dolayý bana en baþta olumsuz göründü. Ama þöyle salim kafayla düþününce, bu krizden bizim topçularýn da etkilenmemesi mümkün deðildi ve bu durum hiç ummadýðýmýz maçlarda puan kaybetmemize sebep olabilirdi.

Þimdi ihtimaller neler:

Eðer bu virüs mevzusu uzarsa bu lig tekrar baþlamaz. O zaman da lig en baþta þampiyonsuz tescil edilir ve Avrupa kupalarýna katýlým mevcut puan durumuna göre belirlenir. Yani Trabzonspor direkt olarak Þampiyonlar Ligi'ne katýlýr. Trabzonspor da bu durumu dile getirip ligin kendi þampiyonluðu ile tescil edilmesini isteyebilir. Þimdi durup düþünelim; ÞL'ye katýlma þansýný kaybeden GS ve Baþakþehir Trabzonspor'un þampiyon olarak da belirlenmesine neden güçlü bir þekilde itiraz etsin ki? Kaðýt üzerinde gerçekleþecek bir tescil durumu bu iki takýma ne kaybettirir. Üstelik bu ülkenin Trabzonspor'a bir þampiyonluk borcu olduðunu da herkes biliyor. Ben bundan sonuç alýnabileceðini düþünüyorum. Virüs mevzusu yakýn zamanda çözümlenir ise o zaman maçlar oynanýr ama seyircisiz oynanýr. O zaman da yukarýda yazdýðým avantajdan tekrar faydalanmýþ olur ve ipi göðüsleriz.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dertleri kendilerinin sampiyonlugu. Taraftarlar yok diye hastaligin arkasina gizlendiler, 2 sonra da yav hastalik mi kaldi hadi taraftarli oynayalim diyecekler. Gerizekali bunlar.
    Suphe yok saglik falan hikaye sagliga dusuren herif evinde parti vermez bu heriflere kim bulasirsa ayni havayi soluyorsa ahlak yoksunu oluyor asil virus bunlar

astatin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bu saatten sonra ne oynanmasýndan bahsediyoruz,ülkede 190 tane vaka varken götü baþý ayrý oynayan terim ve yandaþlarý biz insan deðilmiyiz,istediklerini þampiyon yapýn diyordu.Bugün verilen kararýn açýklamasý þu; bu memlekette tek bir vaka kalmayýncaya kadar bu lig oynanmayacak.Atýyorum mayýs ayýnda vaka sayýsý 1000 oldu ne diyecek tff vaka 190 iken erteledik þimdi 1000 oldu devam ettirecezmi diyecek.Hadi tam bitmeden baþlattýk diyelim o imparator bozuntusunu çok merak ediyorum acaba ayný demeçleri verebilecekmmi.Bu lig bugün itibariyle bitmiþtir,gerisini tff düþünsun artýk.Þu anda lideriz kafamýz rahat.

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

7 takýmlý playoffu tasarladým

6 takým eþleþsin

oradan 3 takým çýkar

O 3 takýmdan 1i bay çeksin 2 takým eþleþsin, galip bay çeken takýmla oynasýn finale çýksýn, finalde 7. takýmla eþleþsin...

Final de tek maç olsun, finale kadar bütün maçlar seyircisiz olsun, final maçýnýn yerini þimdiden belirleyelim, Þükrü Saraç olsun, ne zaman seyircili oynanabilir bir durum olur o zaman finali oynayalým...

Ha çok pardon ya ilk bay çeken 7. takýmý söylemeyi unuttum, o takým hýmmm kim olsun kim olsun ha buldum FENER olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Arkadaþlar, baþlýk maç gününe kadar (oynanacaksa þayet ilerde) kilit. Buradan malum konu tartýþýlabilir. Konu daðýlmasýn...

https://forum.bordomavi.net/showthre...rak-Ertelendi-!
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ertelenirse bizim iþimize gelir.Virüsün kuluçka süresi 14 gün ve vakalar mart ayýnda daha yeni baþladý ülkemizde.Haziran ayýna 2.5 ay daha var.Bu süre zarfýnda bile bu salgýn iþini komple çözebilmek çok zor.Bu yüzden hazirana kadar top oynanmaz ve ligimiz tescil edilir diye düþünüyorum.Olaðanüstü bir durum olur da ülkemizde vakalarý komple engelleyebilirsek veya virüs mutasyon geçirip bulaþýcýlýk hýzýný kaybederse o zaman ligler en erken mayýsta oynanmaya baþlanabilir.Bir saðlýk personeli olarak söylüyorum.Genel olarak ne olacaðýný saðlýk camiasý da kestiremiyor çünkü bambaþka bir virüs tipi var karþýmýzda ve virüsün neye nasýl tepki göstereceðini dünyada bilen tek bir kiþi bile yok.Bunu zaman gösterecek.Havalar ýsýnýnca etkisi azalýr diyenler bilimsel konuþmuyor çünkü bu virüs için aynýsý geçerli olmayabilir.Mutasyon geçirirse diyenler var ama ne zaman mutasyon geçirir bilen yok hatta hiç geçirmeyebilir.Çok sýkýntýlý bir durum malaasef.Ölüm oraný %4 civarýnda ama asýl sýkýntý çok hýzlý bulaþýyor olmasý.Saðlýk personelleri izin falan kullanmýyor düþünün artýk,herkes iþinin baþýnda ve en iyi þekilde elinden geleni yapýyor.
    Ýþ karantinaya doðru gidiyor.

Ben liglerin oynayabilmesine ihtimal vermiyorum.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Artýk maçlarýn oynatýlacaðý doðrultusunda maç baþlýklarý altýnda deðerlendirmelerde bulunabiliriz takvim ilerliyor...
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul

maçlar % 100 oynanacak.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Valla kotu futbolcu Antepli Kayode bile vizir vizir gecti Costa Campi ikilisinin yanindan , bir suru faul aldilar.

Ýnsallah baskalari da gormustur bu ikili bana guven vermiyor.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ülkede saðlýk felan boþ iþ, emin olun idarecilerin þuan tek derdi kendi çýkarlarý yani para. Madem saðlýk bu kadar önemsizdi en baþtan ligleri ertelemeyip çoktan bitireydik. 7 takým küme düþme olmasýn diyor ulan utanmaz ahlaksýzlar madem küme düþme olmayacak ligler neden oynanýyor o zaman bu þekilde bitirin küme düþme olmasýn samimiyet yok hiçbirinde ben þu güzel anadolumuzu temsil eden o takýmlara acýyorum lider istanbul takýmlarý olsaydý Trabzonspor hariç herkes ligi tescil edin diye Cumhurbaþkanýnýn kapýsýný aþýndýrýrdý eminim.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Faruk UYSAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Diyelim ki sezonun kalan bölümü oynanamayacak olunsa bile ligin tescil edileceðini zannetmiyorum. Zira 2011 yýlýnda önce UEFA, ardýndan CAS ve en sonunda Ýsviçre Federal Mahkemesi'nin kabul ettiði þikeye raðmen kupayý alamamamýz maalesef hoþumuza gitmeyen bir referans oldu. He, olur da tescil gibi güzel bir sürpriz yaþarsak alýnacak kupayý kendimce anamýn ak sütü gibi helal sayarým. Baþka camialar þunu demiþ bunu demiþ umurumda olmaz. Aldýðýmýz tertemiz puanlarla lideriz, hatta MHK'nin taraflý tutumundan dolayý çalýnan puanlarý da herkese hatýrlatýrým.

Yine diyelim ki bu sezon artýk maçlar oynanmayacak... Þampiyonlar Ligi'ne bizi alýrlar diye düþünüyorum. Verilmediði takdirde kupasýz bir lig biraz burukluk yaratsa da yine de bu durum beni oldukça mutlu eder. Zira böyle bir durum sonucunda gelecek olan gelirler ile iyice rahatlayýp önümüzdeki sezonlara daha güçlü girmenin yaný sýra flaþ transferler ve yüklü maaþlar ile iyice açýlmýþ olan gs'yi de ekonomik açýdan fb ve bjk durumuna getirir.

Peki bütün bunlar gerçekleþir mi?.. Öteden beri süregelen mevcut yapýya bakýnca insanýn kuþku duymamasý elinde deðil. Mevki makam sahiplerinin önümüzdeki haftalarda her zaman olduðu gibi bize bu mutluluðu yaþatmamak ya da Ýstanbul takýmlarýndan birinin ipi göðüslemesi adýna her türlü manevra yapma çalýþmalarýna kendimizi hazýrlayalým.
    Hocam vallaha lig þu þekilde tescil edilsin umrumda deðil virüs felan çýkar sabahlara kadar kutlarým þampiyonluðu anamýzýn ak sütü gibi helaldir. Bu ülke Trabzonsporun hakkýný çok yedi birazda biz yiyelim önemli deðil.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Iki ay önce yazmistim fransiz artigi kulüp icin. Birebir dediklerim cikti.
    Elazýð'lý.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Göztepe deyince nedense aklima hemen Beto geliyor Jübile yapsa da bizde rahatlasak arkadas ya !
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Göztepe deyince nedense aklima hemen Beto geliyor Jübile yapsa da bizde rahatlasak arkadas ya !
    Çekirge 2 sýçrar, üçüncüde Sörloth, Waka ve Sosa reyis bombalar.

Beto TS maçýnda yediði gollerle jübile yapar
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

https://www.sporx.com/futbol/ekstra/...iSXGLQ46696SXQ
    Güzel bir öneride bulunmuþlar.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý zivaa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çakallar sabrýmýzý zorluyor
    Bunlar insan deðil
    Vicdansýzlar
    Ahlaksýzlar
    Konu HOPA'LI TS'LÝ tarafýndan (23.05.2020 Saat 18:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)