Sayfa 26 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2240 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Diyelim ki sezonun kalan bölümü oynanamayacak olunsa bile ligin tescil edileceğini zannetmiyorum. Zira 2011 yılında önce UEFA, ardından CAS ve en sonunda İsviçre Federal Mahkemesi'nin kabul ettiği şikeye rağmen kupayı alamamamız maalesef hoşumuza gitmeyen bir referans oldu. He, olur da tescil gibi güzel bir sürpriz yaşarsak alınacak kupayı kendimce anamın ak sütü gibi helal sayarım. Başka camialar şunu demiş bunu demiş umurumda olmaz. Aldığımız tertemiz puanlarla lideriz, hatta MHK'nin taraflı tutumundan dolayı çalınan puanları da herkese hatırlatırım.

Yine diyelim ki bu sezon artık maçlar oynanmayacak... Şampiyonlar Ligi'ne bizi alırlar diye düşünüyorum. Verilmediği takdirde kupasız bir lig biraz burukluk yaratsa da yine de bu durum beni oldukça mutlu eder. Zira böyle bir durum sonucunda gelecek olan gelirler ile iyice rahatlayıp önümüzdeki sezonlara daha güçlü girmenin yanı sıra flaş transferler ve yüklü maaşlar ile iyice açılmış olan gs'yi de ekonomik açıdan fb ve bjk durumuna getirir.

Peki bütün bunlar gerçekleşir mi?.. Öteden beri süregelen mevcut yapıya bakınca insanın kuşku duymaması elinde değil. Mevki makam sahiplerinin önümüzdeki haftalarda her zaman olduğu gibi bize bu mutluluğu yaşatmamak ya da İstanbul takımlarından birinin ipi göğüslemesi adına her türlü manevra yapma çalışmalarına kendimizi hazırlayalım.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa ile sözleşme imzalamazsak Haziran ayında oynanacak maçlarda ne kadar kendini verir ki..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Avrupa Diğer

Bence puan farkı oluşana kadar hızlı şekilde oynansın. Sonra lig onaylansın.

Nereden
    İstanbul

Doğru ama geç alınmış bir karar.

Trabzonspor'a maliyeti Başakşehir maçını seyircisiz oynamak ve sezon başlarsa Obi Mikel'i(katkısı tartışılsa da)kullanamamak oldu.

Bundan sonrası tahmin etmek güç, çünkü bu salgının önümüzdeki günlerde ne durumda olacağı bilinmiyor. Tahminler çok çeşitli.

Eğer Nisan sonuna kadar bir düşüş eğri olursa 1 aylık hazırlıktan sonra Mayıs sonu gibi ligler yine seyircisiz başlar ve Haziran sonu biter.Ama Nisan sonu salgın riski halen yüksekse ligler oynanmaz.

Peki oynanmazsa ne olur?

Play off saçmalığı geçilsin bir kere, Play off oynanıyorsa normal sezon maçı da oynanır.

Ligin Eylül'de bitirilmesi,diğer sezonun geç başlaması senaryosu da olmaz.Avrupa kupaları ne zaman oynanacak,kim oynayacak.Ayrıca bambaşka takımlar ortaya çıkacak,gelenler-gidenler.

Uefa'nın son 5 sezonun puan ortalaması alınsın gibi bir düşüncesi-önerisi olduğunu iddia edenler var.Ben de diyorum ki, aç tavuk kendisini darı ambarında görürmüş.

Bence burada her federasyon kendi kararını alır.Bize gelirsek, özellikle Avrupa kupalarına gönderilecek takımlar açısından mevcut sıralamadan başka çare yok.Takım düşürmeyip,alt taraftan şu anda ilk iki takımı lige alıp seneye 20 takımla oynanabilir(5 takım düşer sezon sonunda).Mevcut lider olarak bizi şampiyon ilan etmeyip,beyaz sezon vs. demek isteyeceklerdir.Orada da iş gelip siyasete dayanacak.Tff başkanı bu konuda karar alamaz,soracağı yer belli.
    Konu Larking tarafından (19.03.2020 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dertleri neymis ertelensin diye aglayip duruyorlardi 7 den 77 ye
    Dertleri kendilerinin sampiyonlugu. Taraftarlar yok diye hastaligin arkasina gizlendiler, 2 sonra da yav hastalik mi kaldi hadi taraftarli oynayalim diyecekler. Gerizekali bunlar.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Arkadaslar bence bu basligi kitleyin, digerinden devam edelim. Yoksa böyle konu dagilacak. Eger mac tarihi belli olursa burdan yine devam ederiz. Tesekkürler.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O degil bu gsliler neden seviniyor onu anlamadım sanki zafer kazanmışlar gibi heryere f. terim muslera fotoları atıyolar bide 2 ay sonra tff bizi şampiyon yapınca verecekleri tepkileri merak ediyorum bu enayilerin
    aslında mükemmel olurdu..önce terime sonra musleraya teşekkür yazısı yapıyormuşuz..

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat edin herturlu senayo var yorumcularin icinde tescil edilmesine dair tek bir secenek soylemiyorlar islerine gelmiyor cunku..
    beinsportta mehmet demirkola soru geliyor olan obi mikele oldu..
    cevap belki tff ye bildirmemişlerdir geri alsınlar..cevap 1 dakika sürdü..fb yada gs olsa
    yok şampiyonluk yolunda eksik kalmadan ma yok avantaj yitirmeden mi saatlerce konuşurdu..
    bu camianın en efendisi ve tavrı bu işte..
    hee şunuda hemen yapıştırdı es geçmedi italya federasyonu bu şekilde kesinlikle tescil etmeyecez demiş..
    asporda da dış haber müdürü alimiydi neydi ispanya tescil etmeyecez demiş.. bak hemen haberler nasıl ulaşıyor..
    bu arada yenizelanda 3 gün önce tescil etti..

..............
    bu ülkede ne kadar aşağılık insanların olduğunu hala anlayamayanlar..
    tescil bekleyebilir..
    ama şartlar daha kötüde olsa bu insanlar gerekirse Allah'a ..Peygamberine..gerekirse devlete..
    gerekli her kuruma karşı gelir ve o kararı çıkartmaz..
    .............
    çokta önemli değil..
    sen kulübünü birlik içersinde ve güçlü bir şekilde tut..yeter..
    seni zaten yenemiyorlar yenemezlerde..
    ama şu hatayı yapma..varolan oyuncularını mutlu et ve sözleşmelerinde belirsizlik olmasın..

aha mikel ve sturidge den 1.5+1.5 =3 milyon euro geldi..
    Sosa-Novak-Perira ile de anlaş..kadro korunsun..

...........
    olacaklar konusundaki fikrim..
    bu 8 maçı kesinlikle oynatacaklar..
    olmadı sezon iptali..
    olmadı uyduruk bi fikir..
    milyonda 2 kupa hariç tescil..
    milyonda 1 kupa..

evet kupa alma ihtimalimiz milyonda bir..

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Ulen ne şanssız kulübüz.

Cemil Usta sezonu da yarım kaldı hemi.

Hayallerimiz yine yerle yeksan oldu.
    TRABZONSPOR.

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Görünen o ki İtalya ya da İran gibi olmazsak maçlar oynanacak. Bu yüzden başkan, yönetim ve Hüseyin hoca ne yapıp edip futbolcularda konsantrasyonu sağlamalı. Bundan sonra da Gs'nin sahtekarlığını göreceğiz. Herkes virüse karşı tedbirli, sorun yok, maçlar oynansın diyecekler. "Sağlık düşünüyorlar" yersen. Dertleri şerefsizlikle, katakulli ile kupa almak. Takımlarına güvenmedikleri için bu terbiyesizlikleri.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hengamenin olumlu yanı Obi Mikel denen heriften kurtulmamız oldu. GS'nin BJK maçını seyircisiz oynayarak puan kaybetmesi de diğer olumlu taraf.

Maçların ertelenmesi, önümüzdeki Göztepe, Alanya, GS ve hatta kupadaki FB maçlarını seyircisiz oynama şansını kaybedeceğimizden dolayı bana en başta olumsuz göründü. Ama şöyle salim kafayla düşününce, bu krizden bizim topçuların da etkilenmemesi mümkün değildi ve bu durum hiç ummadığımız maçlarda puan kaybetmemize sebep olabilirdi.

Şimdi ihtimaller neler:

Eğer bu virüs mevzusu uzarsa bu lig tekrar başlamaz. O zaman da lig en başta şampiyonsuz tescil edilir ve Avrupa kupalarına katılım mevcut puan durumuna göre belirlenir. Yani Trabzonspor direkt olarak Şampiyonlar Ligi'ne katılır. Trabzonspor da bu durumu dile getirip ligin kendi şampiyonluğu ile tescil edilmesini isteyebilir. Şimdi durup düşünelim; ŞL'ye katılma şansını kaybeden GS ve Başakşehir Trabzonspor'un şampiyon olarak da belirlenmesine neden güçlü bir şekilde itiraz etsin ki? Kağıt üzerinde gerçekleşecek bir tescil durumu bu iki takıma ne kaybettirir. Üstelik bu ülkenin Trabzonspor'a bir şampiyonluk borcu olduğunu da herkes biliyor. Ben bundan sonuç alınabileceğini düşünüyorum. Virüs mevzusu yakın zamanda çözümlenir ise o zaman maçlar oynanır ama seyircisiz oynanır. O zaman da yukarıda yazdığım avantajdan tekrar faydalanmış olur ve ipi göğüsleriz.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dertleri kendilerinin sampiyonlugu. Taraftarlar yok diye hastaligin arkasina gizlendiler, 2 sonra da yav hastalik mi kaldi hadi taraftarli oynayalim diyecekler. Gerizekali bunlar.
    Suphe yok saglik falan hikaye sagliga dusuren herif evinde parti vermez bu heriflere kim bulasirsa ayni havayi soluyorsa ahlak yoksunu oluyor asil virus bunlar

astatin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu saatten sonra ne oynanmasından bahsediyoruz,ülkede 190 tane vaka varken götü başı ayrı oynayan terim ve yandaşları biz insan değilmiyiz,istediklerini şampiyon yapın diyordu.Bugün verilen kararın açıklaması şu; bu memlekette tek bir vaka kalmayıncaya kadar bu lig oynanmayacak.Atıyorum mayıs ayında vaka sayısı 1000 oldu ne diyecek tff vaka 190 iken erteledik şimdi 1000 oldu devam ettirecezmi diyecek.Hadi tam bitmeden başlattık diyelim o imparator bozuntusunu çok merak ediyorum acaba aynı demeçleri verebilecekmmi.Bu lig bugün itibariyle bitmiştir,gerisini tff düşünsun artık.Şu anda lideriz kafamız rahat.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

7 takımlı playoffu tasarladım

6 takım eşleşsin

oradan 3 takım çıkar

O 3 takımdan 1i bay çeksin 2 takım eşleşsin, galip bay çeken takımla oynasın finale çıksın, finalde 7. takımla eşleşsin...

Final de tek maç olsun, finale kadar bütün maçlar seyircisiz olsun, final maçının yerini şimdiden belirleyelim, Şükrü Saraç olsun, ne zaman seyircili oynanabilir bir durum olur o zaman finali oynayalım...

Ha çok pardon ya ilk bay çeken 7. takımı söylemeyi unuttum, o takım hımmm kim olsun kim olsun ha buldum FENER olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar, başlık maç gününe kadar (oynanacaksa şayet ilerde) kilit. Buradan malum konu tartışılabilir. Konu dağılmasın...

https://forum.bordomavi.net/showthre...rak-Ertelendi-!
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertelenirse bizim işimize gelir.Virüsün kuluçka süresi 14 gün ve vakalar mart ayında daha yeni başladı ülkemizde.Haziran ayına 2.5 ay daha var.Bu süre zarfında bile bu salgın işini komple çözebilmek çok zor.Bu yüzden hazirana kadar top oynanmaz ve ligimiz tescil edilir diye düşünüyorum.Olağanüstü bir durum olur da ülkemizde vakaları komple engelleyebilirsek veya virüs mutasyon geçirip bulaşıcılık hızını kaybederse o zaman ligler en erken mayısta oynanmaya başlanabilir.Bir sağlık personeli olarak söylüyorum.Genel olarak ne olacağını sağlık camiası da kestiremiyor çünkü bambaşka bir virüs tipi var karşımızda ve virüsün neye nasıl tepki göstereceğini dünyada bilen tek bir kişi bile yok.Bunu zaman gösterecek.Havalar ısınınca etkisi azalır diyenler bilimsel konuşmuyor çünkü bu virüs için aynısı geçerli olmayabilir.Mutasyon geçirirse diyenler var ama ne zaman mutasyon geçirir bilen yok hatta hiç geçirmeyebilir.Çok sıkıntılı bir durum malaasef.Ölüm oranı %4 civarında ama asıl sıkıntı çok hızlı bulaşıyor olması.Sağlık personelleri izin falan kullanmıyor düşünün artık,herkes işinin başında ve en iyi şekilde elinden geleni yapıyor.
    İş karantinaya doğru gidiyor.

Ben liglerin oynayabilmesine ihtimal vermiyorum.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık maçların oynatılacağı doğrultusunda maç başlıkları altında değerlendirmelerde bulunabiliriz takvim ilerliyor...
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

maçlar % 100 oynanacak.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla kotu futbolcu Antepli Kayode bile vizir vizir gecti Costa Campi ikilisinin yanindan , bir suru faul aldilar.

İnsallah baskalari da gormustur bu ikili bana guven vermiyor.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ülkede sağlık felan boş iş, emin olun idarecilerin şuan tek derdi kendi çıkarları yani para. Madem sağlık bu kadar önemsizdi en baştan ligleri ertelemeyip çoktan bitireydik. 7 takım küme düşme olmasın diyor ulan utanmaz ahlaksızlar madem küme düşme olmayacak ligler neden oynanıyor o zaman bu şekilde bitirin küme düşme olmasın samimiyet yok hiçbirinde ben şu güzel anadolumuzu temsil eden o takımlara acıyorum lider istanbul takımları olsaydı Trabzonspor hariç herkes ligi tescil edin diye Cumhurbaşkanının kapısını aşındırırdı eminim.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faruk UYSAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyelim ki sezonun kalan bölümü oynanamayacak olunsa bile ligin tescil edileceğini zannetmiyorum. Zira 2011 yılında önce UEFA, ardından CAS ve en sonunda İsviçre Federal Mahkemesi'nin kabul ettiği şikeye rağmen kupayı alamamamız maalesef hoşumuza gitmeyen bir referans oldu. He, olur da tescil gibi güzel bir sürpriz yaşarsak alınacak kupayı kendimce anamın ak sütü gibi helal sayarım. Başka camialar şunu demiş bunu demiş umurumda olmaz. Aldığımız tertemiz puanlarla lideriz, hatta MHK'nin taraflı tutumundan dolayı çalınan puanları da herkese hatırlatırım.

Yine diyelim ki bu sezon artık maçlar oynanmayacak... Şampiyonlar Ligi'ne bizi alırlar diye düşünüyorum. Verilmediği takdirde kupasız bir lig biraz burukluk yaratsa da yine de bu durum beni oldukça mutlu eder. Zira böyle bir durum sonucunda gelecek olan gelirler ile iyice rahatlayıp önümüzdeki sezonlara daha güçlü girmenin yanı sıra flaş transferler ve yüklü maaşlar ile iyice açılmış olan gs'yi de ekonomik açıdan fb ve bjk durumuna getirir.

Peki bütün bunlar gerçekleşir mi?.. Öteden beri süregelen mevcut yapıya bakınca insanın kuşku duymaması elinde değil. Mevki makam sahiplerinin önümüzdeki haftalarda her zaman olduğu gibi bize bu mutluluğu yaşatmamak ya da İstanbul takımlarından birinin ipi göğüslemesi adına her türlü manevra yapma çalışmalarına kendimizi hazırlayalım.
    Hocam vallaha lig şu şekilde tescil edilsin umrumda değil virüs felan çıkar sabahlara kadar kutlarım şampiyonluğu anamızın ak sütü gibi helaldir. Bu ülke Trabzonsporun hakkını çok yedi birazda biz yiyelim önemli değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iki ay önce yazmistim fransiz artigi kulüp icin. Birebir dediklerim cikti.
    Elazığ'lı.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Göztepe deyince nedense aklima hemen Beto geliyor Jübile yapsa da bizde rahatlasak arkadas ya !
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe deyince nedense aklima hemen Beto geliyor Jübile yapsa da bizde rahatlasak arkadas ya !
    Çekirge 2 sıçrar, üçüncüde Sörloth, Waka ve Sosa reyis bombalar.

Beto TS maçında yediği gollerle jübile yapar
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Giresun

https://www.sporx.com/futbol/ekstra/...iSXGLQ46696SXQ
    Güzel bir öneride bulunmuşlar.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı zivaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çakallar sabrımızı zorluyor
    Bunlar insan değil
    Vicdansızlar
    Ahlaksızlar
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (23.05.2020 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)