Sayfa 3 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2240 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Almanya

Maclarin ivedilikle ertelenmesi gerektigini düsünüyorum! anladigim kadariyla bazi arkadaslar bu paneminin ciddiyetini kavrayamamislar hala! Sampiyonluga gidiyor olmamiz muhtemelen naif bir cesaret ile olaylara bakmalarina sebep oluyor! Almanyadan yaziyorum sizlere! su an burada yasam durma noktasina gelmis durumda ve yasamin her kesiminde alinan önlemler türkiyede alinanlarla ayni olmakla birlikte pandemiye daha bir ciddiyetle yaklasiliyor anladigim kadariyla! Bilmiyorum sizler ne düsünüyorsunuz ancak icimizden bazilari gelecek yili göremeyebilir, sayet ligler devam ederse ki anlasilan karar o yönde, hersey bir kivilcimla tüm futbol camiasina yayilabilir! size burada hastaligin olusumu,gelisimi ve sonucu hakkinda bilgi vermek degil amacim, ukalalik ya da bilgiclik taslamak da degil ancak varolan gercekleri de kendi istegimiz dogrultuda egip bükmemek gerektigini düsünüyorum!
    italyada günlük olüm orani 300 sayisina kadar cikmis durumda ve diger ülkeler artik sadece hastaligin gelisimini yavaslatmaya calisiyorlar! bütün alinan önlemler de zaten bu yönde. türkiyede hastalik daha ortaya cikmadi ve onun ortaya cikmasini beklemek yerine harekete gecmenin en iyisi oldugunu düsünüyorum!
    Dolayisiyla da baskanimizdan da aslinda bu yönde bir aciklama beklerdim! Bunun yerine baskan liglerin oynanmasi icin kamuoyu yaratmaya calisti! bence cok yanlis bir karar.
    burada oyuncularin maaslari, reklam, mac gleirleri, tv gelirini bir yana birakip su anda icinde bulundugumuz durumun ciddiyetini kavramak zorundayiz. ligler seyircili ya da seyircisiz ileri bir tarihte nasil olsa oynanir ya da bir karar verilir ve ona uyulur . biz ki elimizden calinan sampiyonlugun stresini yasamiz bir futbol kulübüyüz, bunun da üstesinden geliriz elbet! benim icin gecerli olan düsünce hastaligi kapan her bir bireyin cok fazla olmasi! insanlik icin her bireyin önemi jherhangi bir kupadan, kazanilan her amctan ve her kurustan daha büyüktür!
    bence yorumlarimizi da bunlari dikkate alarak revize edelim derim ben.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ömürümü verdim bu takıma
    ama futbol oynamış biri olarak
    futbolun laubaliliğe gelmeyeceğini bilen biri olarak
    rakip kim olursa olsun
    rahat yeneriz,fark atarız söyleminde hiç bulunmadım.
    bulunanları da hiç anlamamışımdır.

takım iyi oynamıyor,yürüyerek oynayan futbolcularımız mevcut
    başakşehir maçında sahamızda kaleyi bulan topumuz yok

bu pazar rakip göztepe rahat yeneriz ezeriz fark atarız
    çok ilginç çokkkk.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maclarin ivedilikle ertelenmesi gerektigini düsünüyorum! anladigim kadariyla bazi arkadaslar bu paneminin ciddiyetini kavrayamamislar hala! Sampiyonluga gidiyor olmamiz muhtemelen naif bir cesaret ile olaylara bakmalarina sebep oluyor! Almanyadan yaziyorum sizlere! su an burada yasam durma noktasina gelmis durumda ve yasamin her kesiminde alinan önlemler türkiyede alinanlarla ayni olmakla birlikte pandemiye daha bir ciddiyetle yaklasiliyor anladigim kadariyla! Bilmiyorum sizler ne düsünüyorsunuz ancak icimizden bazilari gelecek yili göremeyebilir, sayet ligler devam ederse ki anlasilan karar o yönde, hersey bir kivilcimla tüm futbol camiasina yayilabilir! size burada hastaligin olusumu,gelisimi ve sonucu hakkinda bilgi vermek degil amacim, ukalalik ya da bilgiclik taslamak da degil ancak varolan gercekleri de kendi istegimiz dogrultuda egip bükmemek gerektigini düsünüyorum!
    italyada günlük olüm orani 300 sayisina kadar cikmis durumda ve diger ülkeler artik sadece hastaligin gelisimini yavaslatmaya calisiyorlar! bütün alinan önlemler de zaten bu yönde. türkiyede hastalik daha ortaya cikmadi ve onun ortaya cikmasini beklemek yerine harekete gecmenin en iyisi oldugunu düsünüyorum!
    Dolayisiyla da baskanimizdan da aslinda bu yönde bir aciklama beklerdim! Bunun yerine baskan liglerin oynanmasi icin kamuoyu yaratmaya calisti! bence cok yanlis bir karar.
    burada oyuncularin maaslari, reklam, mac gleirleri, tv gelirini bir yana birakip su anda icinde bulundugumuz durumun ciddiyetini kavramak zorundayiz. ligler seyircili ya da seyircisiz ileri bir tarihte nasil olsa oynanir ya da bir karar verilir ve ona uyulur . biz ki elimizden calinan sampiyonlugun stresini yasamiz bir futbol kulübüyüz, bunun da üstesinden geliriz elbet! benim icin gecerli olan düsünce hastaligi kapan her bir bireyin cok fazla olmasi! insanlik icin her bireyin önemi jherhangi bir kupadan, kazanilan her amctan ve her kurustan daha büyüktür!
    bence yorumlarimizi da bunlari dikkate alarak revize edelim derim ben.
    Kardeş burda milyonlarca memur ve işçi hergun işe gidiyor otobüse,metroya,dolmuşa biniyor bu insanlara bulasmayacakta futbolcuya mı bulaşacak.Butun kamunun tatil edilmesi gereki bu mantıkla .bütün kamuyu tatil et ligide tatil et yoksa ne alaka.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başakşehir ya da Antep'ten birini bile kazansak ciddi avantaj olucaktı.. Şimdi GS maçına kadar puan kaybetmeden gidip gs'ye de yenilmememiz bize şampiyonluğu getirecektir..
    I am not in danger , I am the danger..

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tahminlere göre oynanmayacak olan bu maç, oynanması halinde ise son darbeyi vurmak için elinden geleni yapacak olan hakem görünümlü şahsiyetler sayesinde mümkümdürki puan verebiliriz.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömürümü verdim bu takıma
    ama futbol oynamış biri olarak
    futbolun laubaliliğe gelmeyeceğini bilen biri olarak
    rakip kim olursa olsun
    rahat yeneriz,fark atarız söyleminde hiç bulunmadım.
    bulunanları da hiç anlamamışımdır.

takım iyi oynamıyor,yürüyerek oynayan futbolcularımız mevcut
    başakşehir maçında sahamızda kaleyi bulan topumuz yok

bu pazar rakip göztepe rahat yeneriz ezeriz fark atarız
    çok ilginç çokkkk.
    Takilma onlara hep ayni insanlar antep macinda da aynisini soyluyorlardi icerde berabere kaldigimiz gs macinda da maksat boyle yazip olasi puan kaybinda kin kusacak ortami yaratmak..futbol ciddiye alinacak bir oyun icinde ruhsal fiziksel hakem hoca vs.bircok sey barindiran ilginc bir mucadele , pc de oynadiklari fm oyunuyla karistiriyorlar yada futbolu ciddiye almiyorlar.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Lig devam eder ise - tüm takımlar için geçerli olmak üzere- sonraki maçların kaderini yabancıların korkuları belirleyecek. O yüzden yorum yapmak zor.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu sene oynadığımız son maç başakşehirdi. bundan sonra dünya da futbol oynanmaz. virüsü durduracak aşı bulunamadıysa futbolu felan unutun.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben tff nin yeni açıklamasıyla beraber seyircisiz oynamanın devam edeceği izlenimini aldım.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligler uzarsa sözleşmesi mayıs sonunda biten oyuncular ne olacak , o da büyük bir sorun .
    Bunun 2015'de örneği vardı. Türkiye Kupası finali Haziran ayına sarkmıştı. Sözleşmesi biten oyuncular da oynayabilmişti. Zaten talimatta bununla ilgili madde var...

Her halükarda sözleşmelerin bitiş tarihinin 31 Mayıs olarak tespit edilmesi zorunludur. Sözleşme bitiş tarihinden sonra resmi müsabakaların devam etmesi halinde, sözleşmenin süresi müsabakaların bitimine kadar uzamış sayılır.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene oynadığımız son maç başakşehirdi. bundan sonra dünya da futbol oynanmaz. virüsü durduracak aşı bulunamadıysa futbolu felan unutun.
    Aşı ile ilgili örnek alman bilim adamlari büyük titizlikle üzerinde calisiyor.
    Önce hayvanlarda sonra insanlar üzerinde denenmesi gerekiyormus. Normal de 1,5 sene alir diyorlar.
    Hizlandirilmis ve büyük gayret ile en iyi ihtimal sonbahar'a anca yetisirmis.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben tff nin yeni açıklamasıyla beraber seyircisiz oynamanın devam edeceği izlenimini aldım.
    bence terim'in inadına maçları oynatmaya devam edecekler. tabi bu sürecte virüslü bir futbolcu cıktıgı anda hiçbir topcu sahaya cıkmaz.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşı ile ilgili örnek alman bilim adamlari büyük titizlikle üzerinde calisiyor.
    Önce hayvanlarda sonra insanlar üzerinde denenmesi gerekiyormus. Normal de 1,5 sene alir diyorlar.
    Hizlandirilmis ve büyük gayret ile en iyi ihtimal sonbahar'a anca yetisirmis.
    bu isin icinde rant olacak gibi gözüküyor. önce mikrobu yaydılar, simdi aşı satacaklar.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

futbol dünyasından da ölüm olduğuna göre lig bitmiştir. erteleme deği bitti.
    aşısı şusu busu derken yeni sezonu bulur bu iş.
    herşeyde bir hayır vardır. inşallah bu hastalık işi hayırlısıyla son bulur.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

fatih terimde ayrı bir cins. sanki herkes evine yollandı da bi onlar işini yapıyor.
    sen milyon eurolar kazanıyorsun. asgari ücretle çalışan milyonlarca kişi işine gidiyor.
    senin var da bizim çoluğumuz çocuğumuz yok mu?
    o zaman devlet olarak kapıyı kitleyelim herkes evine çekilsin de bu millet ne yiyip ne içecek.
    şu anda devletimizin kararına saygı duymamız lazım. sonuçta olayın büyüklüğünü riskini en iyi bilen onlar.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçların ertelenmesi ya futbolculardan birinin bu hastalığa yakalanması ile ya da hasta sayısındaki olağan üstü artış ile olur sanırım .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart belözoğlu sezonu fenerasyonu ft nihat

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    futbol dünyasından da ölüm olduğuna göre lig bitmiştir. erteleme deği bitti.
    aşısı şusu busu derken yeni sezonu bulur bu iş.
    herşeyde bir hayır vardır. inşallah bu hastalık işi hayırlısıyla son bulur.
    Nihat Özdemir, Coronavirüs vaka sayısı artarsa, Mayıs ayında Play - Off sistemine geçmek için çalışmalar yapıyoruz. Ligin İlk 7'sinde bulunan takımlarımız Play - Off maçları oynayacak kendi aralarında. (DHA)fenerbahçe 15.sırada olsaydı olay-off sistemini ilk 15 takım yapardı bunlar yemin edebilirim

Bunların tek hayali zaman kazanmakdı, insanlık vs umurlarında değil, haftasonu GS kazansa bu hafta oynatıp-gs lider yapıp lig tescillenecekti, tutmadı, ŞİMDİ KESİNLİKLE MAÇ OYNANMAYACAK, yarın açıklama gelir

Ne olacağı ise en erken 2 hafta sonra açıklanır-o açıklama da 3 BÜYÜTÜLMÜŞE YARAR
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nihat Özdemir, Coronavirüs vaka sayısı artarsa, Mayıs ayında Play - Off sistemine geçmek için çalışmalar yapıyoruz. Ligin İlk 7'sinde bulunan takımlarımız Play - Off maçları oynayacak kendi aralarında. (DHA)fenerbahçe 15.sırada olsaydı olay-off sistemini ilk 15 takım yapardı bunlar yemin edebilirim

Bunların tek hayali zaman kazanmakdı, insanlık vs umurlarında değil, haftasonu GS kazansa bu hafta oynatıp-gs lider yapıp lig tescillenecekti, tutmadı, ŞİMDİ KESİNLİKLE MAÇ OYNANMAYACAK, yarın açıklama gelir

Ne olacağı ise en erken 2 hafta sonra açıklanır-o açıklama da 3 BÜYÜTÜLMÜŞE YARAR
    ne zaman söylemis? ligin bitimine 8 mac kalmıs, plaf-off etseler zaten bu kadar mac oynanacak. çok saçma ve sallamasyon haber.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı kopeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne zaman söylemis? ligin bitimine 8 mac kalmıs, plaf-off etseler zaten bu kadar mac oynanacak. çok saçma ve sallamasyon haber.
    Aynen..
    Çok büyük sallamış sallayan.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalan haber ya inanmayın herşeye, arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum ama küresel bir salgın var evde yaşlılarınıza sahip çıkın bırakın futbol işlerini.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virüsü ancak kendi dönüşümü yani mutasyonu durdurur.2002 de Çinde meydana gelen Koronavirüs(Sars-CoV) vakalarında mortalite(ölüm) oranı yüzde dokuzdu.Bu sene görülen koronavirüs(Covid 19) vakalarında ise mortalite(ölüm) oranı yüzde 4.

2002 de Sars-CoV için herhangi bir aşı üretilmedi.Sars-CoV kendiliğinden azalarak yok oldu.Bu da virüsün mutasyona uğradığının göstergesidir.Sars(akut şiddetli solunum yetmezliği) , CoV (Koranavirüs) olarak tanımlanıyor.

Bu yıl ortaya çıkan Koranavirüsün(Covid 19) 2002 de ortaya çıkan koronavirüs(Sars-CoV) ile büyük oranda benzerlikleri var ama bazı kısımlarıyla birbirlerinden ayrılıyorlar.

Koranavirüsler belirli aralıklarla dünyada pandemi yaparlar.2012 de Suudi Arabistanda görülen koronavirüs Mers-CoV (Orta Doğu Solunum Sendromu-Koranavirüs) vakaları da % 50 oranında ölümler yaşandı.

Sonuç olarak koronavirüsler akciğerleri etkileyerek solunum problemlerine yol açabiliyor özellikle yaşlı hastalarda solunum yetmezliğinden hastalar kaybedilebiliyor.Gençlerde de atlatılsa bile baya yıpratıcı etkisi var.Normal bir grip virüsünden(İnfluenza) çok daha etkili bir virüsten bahsediyoruz.Bu nedenle önlemlerimizi en iyi şekilde almamız gerekiyor.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

uefa bir halt yapamaz.iptal hakki yok.
    takimlarin zaralarini kim karsiliyacak.
    play-off daha fazla mac demek
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uefa bir halt yapamaz.iptal hakki yok.
    takimlarin zaralarini kim karsiliyacak.
    play-off daha fazla mac demek
    Liglerin bitimine sadece 8 maç kaldı zaten.Play-off mantıksız.

Takımların zararı konusuna gelirsek 8 maçta edebilecekleri toplam zararın ne kadar olacağını bilemiyorum.

İptal konusuna gelince; ortada bir pandemi söz konusu.Bu da tüm dünyada salgın demek.Ölüm oranları çok yüksek olmasa bile hastalığın sürekli bulaşıyor olması büyük bir risk.Dolayısıyla dünya sağlık örgütünün bu konularda ki açıklamalarından ötürü futbolun en üst patronu olan Uefa ve Fıfa bu konuda kararlar alabilir çünkü bu tüm dünyayı ilgilendiren bir durum.Pandemi durumlarında kalkıp da kulüplerin gelirini falan düşünemez hiç kimse.

Gidişata bakarsak salgın tablosunun artarak Haziran ayına kadar devam etme ihtimali var.Futbolcuların iki ay top oynamayıp,o sürede kendilerini hazır durumda tutmaları ve tekrar oynamaları çok zor birşey.Salgınlar arttıkça psikolojik olarak herkes bundan etkilenecek zaten.

İptal olursa Türkiyede ne olur orasını bilemiyorum tabiki.En doğru kararı verirler inşallah ne diyim.
    Konu Onur Erçetin tarafından (16.03.2020 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Playoff saçmalık ligin bitmesine 8 hafta kalmış zaten..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Trabzon

Ligler iptal edilecek ama şampiyonu ülke federasyonları seçecek, bakalım neler dönecek��... https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...piyon-41470262

Bizans medyası aldı haberi, PLAY OFF saçmalığını saldı piyasaya

UEFA ligleri iptal edecek, bilgiler geliyor net, ama bizim orospu Bizans medyası play off vs yaza paraya çökme derdinde, buradan Avrupa dışında bi itlik yaparlarsa KAOS OLUR, Başkan PLAY OFF a asla katılmamalı

UEFA NIN BUGÜNKÜ AÇIKLAMASI SONRASI ŞAMPİYONUZ BEYLER
    Ligler bir ya da iki hafta daha oynanır.Trabzonsporun kaybetmesi beklenir.Trabzonspor birinciliği yitirince,Gs ya da Başakşehir lider olunca iptal edilir adamlar şampiyon yapılır.Olmayacak şey değil yani.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)