Sayfa 12 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2240 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Dün akþam izlediðim Göztepe'yi biz havada karada yeneriz çok sýradan bir takým sanýrým fener gibi seyirci gazýyla oynayan bir ekip dün rize o kadar kötüydü ki o haliyle bile biraz akýllý olsalar maçý koparabilirlerdi
    sanýrým bu seyircisiz oynama en çok bize yarayacak genç topçular var stres yapmayacaklar gibi
    @ okþoholu

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Futbolcular da insandýr, yaþananlar karþýsýnda bir tepki vermeleri normaldir. Bu görüþe kýsmen katýlýyorum ama kýsmen de katýlmýyorum. Tüm dünyada yaþanan bir salgýn var ve pek çok ülke futbol müsabakalarýný erteledi. Ülkemizde yaþayan futbolcularýn da bu yönde bir beklentisi olmasý hayatýn akýþýna aykýrý bir durum deðildir. Bu nedenle kendilerine kýsmen hak veriyorum.

Fakat kendilerine hak vermediðim, hatta büyük ölçüde þýmarýk ve sorumsuz bulduðum bir husus var. Evet, ortada bir salgýn var. Fakat devletimiz gerekli önemleri aldý ve toplumsal yaþamýn belli ölçülerde kýsýtlanarak devam etmesine karar verdi. Bu açýdan baktýðýmýzda tüm dünya ile benzer bir noktada olduðumuzu hatta daha sýký tedbirler aldýðýmýzý söylenebiliriz. Baktýðýmýzda 84 milyon insan toplu taþýma ile iþe gidiyor, sokakta veya iþ yerinde insanlarla temas etmek durumunda kalýyor. Devlet bu insanlarýn çalýþmasý yönünde karar beyan ediyor ise tek iþi futbol oynamak olan insanlar da iþlerini yapmak zorundadýr. Futbolcularýn sahip olduklarý özel imkanlarý teker teker yazmaya gerek yoktur sanýrým. Tüm stadyumlar dezenfekte ediliyor ve seyirci alýnmýyor. Buna raðmen þýmarýklýk yaparak oynamak istemediðini beyan eden futbolcular kendileri halkýn üzerinde bir noktada görüyorlar demektir. Bu yaklaþým gerçekten aþaðýlýk bir yaklaþýmdýr.
    Konu Mehmet BAÞ tarafýndan (18.03.2020 Saat 10:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolcular da insandýr, yaþananlar karþýsýnda bir tepki vermeleri normaldir. Bu görüþe kýsmen katýlýyorum ama kýsmen de katýlmýyorum. Tüm dünyada yaþanan bir salgýn var ve pek çok ülke futbol müsabakalarýný erteledi. Ülkemizde yaþayan futbolcularýn da bu yönde bir beklentisi olmasý hayatýn akýþýna aykýrý bir durum deðildir. Bu nedenle kendilerine kýsmen hak veriyorum.

Fakat kendilerine hak vermediðim, hatta büyük ölçüde þýmarýk ve sorumsuz bulduðum bir husus var. Evet, ortada bir salgýn var. Fakat devletimiz gerekli önemleri aldý ve toplumsal yaþamýn belli ölçülerde kýsýtlanarak devam etmesine karar verdi. Bu açýdan baktýðýmýzda tüm dünya ile benzer bir noktada olduðumuzu hatta daha sýký tedbirler aldýðýmýzý söylenebiliriz. Baktýðýmýzda 84 milyon insan toplu taþýma ile iþe gidiyor, sokakta veya iþ yerinde insanlarla temas etmek durumunda kalýyor. Devlet bu insanlarýn çalýþmasý yönünde karar beyan ediyor ise tek iþi futbol oynamak olan insanlar da iþlerini yapmak zorundadýr. Futbolcularýn sahip olduklarý özel imkanlarý teker teker yazmaya gerek yoktur sanýrým. Tüm stadyumlar dezenfekte ediliyor ve seyirci alýnmýyor. Buna raðmen þýmarýklýk yaparak oynamak istemediðini beyan eden futbolcular kendileri halkýn üzerinde bir noktada görüyorlar demektir. Bu yaklaþým gerçekten aþaðýlýk bir yaklaþýmdýr.
    +61
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Baþakþehir maçý öncesi obi mikelin tavrý oyun bozan çocuk tavrý hiç hoþ deðildi.
    dün yönetimin ipini çekmesi yerinde onayladýðým bir karardý.

geçen haftaki tavrý için deðil,genel olarak þahsým adýna obi'den bir rahatsýzlýðým vardý benim
    çok ümit baðladýðýmýz,ama verim alamadýðýmýz bir oyuncuydu.

Dünya devi takýmlarýnda oynamýþ olmasý bizleri yanýlttý

geldi aylarca formsuzdu....
    ha bugün yakalayacak ,ha öbür gün yakalayacak derken
    geldi ve gitti

gittiði için yazmýyorum
    buradan defalarca eleþtirdim obi'yi

oyuna yön veremedi...
    kondisyonu tavan yapamadý..
    fizik güçü yetersizdi..

defans ile forvet arasýnda saðlýklý köprü kuramadý
    aldýðý topu geriye oynadý..
    saðýna oynadý..
    soluna oynadý...
    topu aldýðýnda önü boþken bile bu alaný hýzlý geçemedi
    takýmý hýzlý ataða kaldýramadý
    hep bir aðýrlýk vardý üzerinde....

kýsa pasta baþarýlý
    uzun pasta baþarýsýzdý...

orta saha olmasýna raðmen öldürücü ara paslarýný göremedik
    kanatlarý yönlendiremedi,ataða kaldýramadý...

gidenin arkasýndan atýyo gibi oluyoruz ama...
    þahsým olarak bu yazdýklarý buradan defalarca obi mikel için yazmýþtým.

yönetimi tekrar tebrik etmek gerekiyor
    diðer oyuncular içinde ciddi bir uyarý oldu
    obi mekeli göndererek....
    **
    Parmak kardeþimizin son haftalardaki formu çok iyidi...
    inþallah sezon bitene kadar böyle devam eder.

**
    Göztepe dün yendi rizeyi
    moral kazandý
    halile dikkat edilmesi þart.
    sað kanatý inanýlmaz iyi kullanýyor
    hýzlý bir oyuncu,
    inanýlmaz topla hýzlanýyor,çalým atýyor orta yapýyor þut çekiyor
    makayenin veya ekubanýn kesinlikle novaka yardýmcý olmasý gerekiyor.

Lider takýmýn oyuncularý....
    izmir'den pazar gecesi tekrar LÝDER olarak dönün.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Özellikle son 2 cümle +80 milyon

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Birçok iþ sahasýnda faaliyetler devam ediyor. Týpký spor müsabakalarý gibi insanlarýn birebir temas halinde olduðu kamu, fabrikalar, marketler ( kasiyerler baþta), lokantalar..vb.

Futbol gibi elit tabakanýn bulunduðu "emekçilerin" sesi fazla çýkabilir ama kamuyu temsilen devlet tüm iþ sahalarýnda kýsýtlamaya gitmeli o zaman.

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Benim anlamadýðým yýlda 10 milyon tl alan futbolcu insannnnnnnnnnnnnnn.Ayda 5 bin tl maaþ alan memur insan deðil hergün metrobüse biner dolmuþa biner metroya biner .Fakir ölsün zengin yaþasýn.Hani futbolcularý düþünenler kamuda çalýþan milyonlarca memuru veya milyonlarca özel sektör iþçisininde düþünüyorlarmý.Hele þu yüzsüz spor yazarlarýnýn yazýlarý yok mu????
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Ýdrak problemi olan tipler var, inanýlýr gibi deðil. Diyoruz ki, sadece spor müsabakalarý bazýnda deðil, kamu/özel farketmeksizin de bir tasarrufa gidilmeli.
    Ben de toplu taþýmayla iþe gidip gelen bir adamým. Hem de çift vasýta...

Ya okuduðunuzu anlamýyorsunuz ya da tartýþmak için yapýyorsunuz...

Herkese diyoruz kardeþim, herkese...

Hala demogoji yapýyorlar yok onlara var da bize yok mu diye...
    Ulan herkese olmalý diyoruz zaten....

Þaka gibi yahu...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý oksoholu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün akþam izlediðim Göztepe'yi biz havada karada yeneriz çok sýradan bir takým sanýrým fener gibi seyirci gazýyla oynayan bir ekip dün rize o kadar kötüydü ki o haliyle bile biraz akýllý olsalar maçý koparabilirlerdi
    sanýrým bu seyircisiz oynama en çok bize yarayacak genç topçular var stres yapmayacaklar gibi
    Göztepe ve Alanya bize ters gelen 2 takým
    Bu maçlardan 6 puan çýkarýrsak þampiyon olacaðýmýza inanýyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

aðasarlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    39

Maden maçlar oynanacak. Haftada iki maç oynatarak bir ay içinde ligi tamamlamak bu süreci ve gelecek seneki sportif aksamayý en aza indirgemek bence en mantýklýsý.

SM-A510F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Futbol dünyasý elbette ki shov dünyasý. Mukayeseyi yaparken '' eþitlik ilkesi '' ne bakarak yapýyoruz ama ortada bir çeliþki yok mu?
    Hepimiz 10-12 saat çalýþarak düþük ücretlerle çalýþmaya itiraz etmeyip, Ayda trilyon kazananlarý izliyoruz ya !!!!!! Sorun da burda baþlýyor zaten.. Bu duruma seyirci kalmaz ve bu anlayýþa evet diyenlerin, kriz anlarýnda futbolcu ile ayný deðerlendirilme istemeleri ve BÝZDE ÝNSANIZ demeleri ne kadar inandýrýcý...

Evet. bende ligler ertelenmesin tarafýndayým ben iþe gidiyorsam o da gitsin iþini yapsýn ama BUNU YÜKSEK SESLE DÝLLENDÝRDÝÐÝNDE , OTUR FAKÝRRRRR YERÝNE deniyor...

O açýdan fazla uzatmaya gerek yok...Bazýlarý bazýlarýnýn eðlence aracýdýr..NOKTA
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Obi Mikel konusuna gelince,

Oyun mantýðýný asla tasvip etmedim. Obi Mikel biliyorsunuz ,Rus Milyarderin kýzýyla evli, Dünyanýn en zengin kadýnlarýndan biri. O adam futbol oynarken keyif almak için oynuyorum demiþti , para ile hiç iþi olmamýþtý, Macera yaþamak için Trabzon'u seçti. Þimdi ise iþin tadi kaçýnca alacak verecek bakmadan çekti gitti. Sende de çok para olsaydý aynýsýný yapardýn.. paran yoksa eþþek gibi sahaya çýk derlerse çýkarsýn.. )
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Bir kaç güne vaka sayýsý ciddi þekilde artacak diye düþünüyorum.

Her yerde böyle bu katlamalý olarak sayý artar zira taþýyýcýlar hala geziyor sokakta. Tespit edilenler daha öncesinde temasta bulundu zaten çok kiþiyle 14 günlük kulaçka süresi var bu virüsün yani 4-5 gün içinde 1000 rakamýný bulursak þaþýrmam.

Kimi karantinaya alýnýrken yolcu kaçýrýr kimi karantinadan kaçmak için polise saldýrýr böyle bir ülke burasý. Bunlarý direk hapse atmalarý lazým sorgusuz sualsiz.

Ertelenmezse uzak ara þampiyon oluruz ama yazýn bi kenara.

Bizim oyuncularýn motivasyonu çok fazla bi virüslü vardý o da gitti takýmdan benim gözlemlediðim diðer takýmlar bundan çok daha fazla olumsuz yönde etkilenecek. Yani moral,motivasyon olarak çok öndeyiz. Bunu daha göremedi TFF uyandýðý an askýya alýr zaten.

Yinede vaka sayýsýnda artýþ ciddi oranda yükselirse ki inþallah olmaz ligler ertelenir ben cuma'ya kadar yeni karar çýkacaðýný düþünüyorum
    sadece aþk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Kiþiliksiz halis fýrat ve mete ye bu hafta görev yok.

ama bu kiþiliksiz mhk haftaya görev verir.

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Çok iyi hakem , varda bulunan tetikçi tehlikeli. Erteleme gelmezse rahat bir galibiyet bekliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý matalar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence risk çok yüksek deðil. virüs kapan herkes ölmüyor.
    ölüm oranlarý çok yüksek deðil. zaten istatistiklere bakýldýðýnda normal gripten de bu kadar kiþi ölüyor.
    bu sebeple devletin ekonomisini komple durdurup insanlarý korkulara hapsetmenin manasý yok.
    bence alýnan tedbirler yerindedir ve bu tedbirlere harfiyen riayet ederek günlük yaþama devam edilmelidir.
    Taburcu edilen 90.000 kiþiden 8.000 i ölmüþ.
    Yani %9.
    Kuluçka halde yayýlabilen bir virüsün korkunç yayýlma kabiliyeti düþünüldüðünde, %9 öldürücülük olarak da dehþet veren bir rakam.

Eðer tedbir alýnmaz ise, virüs kontrolden çýktýðýnda, hasta sayýsý hastahane kapasitelerini aþtýðý zaman, bu oran daha da artacaktýr.

Parabolik olarak artan bu artýþý kapatmadan kimse çözemedi.
    Fransa'da asker sokaða indi halk olayý tatil olarak anladýðý için.

Bu oran aynen devam etse bile 3 milyar kiþiye bulaþsa 5 ayda, 300 milyona yakýn insaný öldürür.

Grip mrip oyuncak kalýyor bu arkadaþýn yanýnda.

Komple herþeyin 3 hafta kapatýlmasý lazým.

Hayatýmýzda 3 hafta yokmuþ gibi davranacaðýz.
    3 hafta, sadece asgari hayat þartlarýný devam ettirecek þekilde sadece yaþayacaðýz.

Hayat sonra devam edecek.

Sisteme verdiði zararlar sonra tartýþýlacak.
    Küçümsemeyin, herkes tedbir alsýn.

Harun CAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý oksoholu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün akþam izlediðim Göztepe ayný oyunu oynasýn bize de en az 2 gol atarlar. Bizim defans anlayýþýmýz çok çok kötü. Beto faktörü de var bizim maçlarda panter kesiliyor. Ayrýca biz rakip kaleyi uzaktan hiç tehdit etmeyen bir takýmýz. Sürekli ince ince paslarla cezasahasý içinde fantastik hareketler deniyoruz. Hücumda verimli olursak 5-2 bile galip gelebiliriz. Ne sað ne de sol tarafýmýz Göztepe'yi durduracak kapasitede deðil. Göztepe çok iyi olduðundan deðil, biz çok kötü olduðumuzdan...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Harun CAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün akþam izlediðim Göztepe ayný oyunu oynasýn bize de en az 2 gol atarlar. Bizim defans anlayýþýmýz çok çok kötü. Beto faktörü de var bizim maçlarda panter kesiliyor. Ayrýca biz rakip kaleyi uzaktan hiç tehdit etmeyen bir takýmýz. Sürekli ince ince paslarla cezasahasý içinde fantastik hareketler deniyoruz. Hücumda verimli olursak 5-2 bile galip gelebiliriz. Ne sað ne de sol tarafýmýz Göztepe'yi durduracak kapasitede deðil. Göztepe çok iyi olduðundan deðil, biz çok kötü olduðumuzdan...
    Ýstatistikler her zaman ayný çizgide gitmez.
    Betonun da bir maçta bize þansý tutmayacaktýr.
    O maç neden bu maç olmasýn?
    Ýlah deðil ya
    Yeter ki bu maçý isteyelim
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Diyelim ligler ertelendi, siz futbolcularýn cidden evde duracaðýný ya da yurt dýþýna çýkmayacaðýný düþünüyor musunuz? Bu insanlar milyonlar kazanýyor ben düþünmüyorum þahsen özellikle yabancý oyuncular ülkelerine gidecektir Türkler de kazandýðý parayý bi þekilde ezecek. Bu virüsün ne zaman biteceðinin bi garantisi ya da tahmini var mý peki? Atýyorum Aðustos ayýnda bitti virüs o zaman ne yapacaklar Aðustosta tekrar mý baþlatacaklar ligi ya da lider kimse onu mu þampiyon ilan edecekler? Diyelim bizi þampiyon ilan ettiler o zaman da ligler ertelensin diyenler aðlamayacak mý neden TS þampiyon oluyor diye?!?
    Konu Arda' tarafýndan (18.03.2020 Saat 13:54 ) deðiþtirilmiþtir.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Rize oyun olarak cok geriye dusmus gayseyden puan almalari mucize olur .dun bildigin yoktular sahada..maci alip kimseden medet ummadan isimize bakmaliyiz.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Özür dilerim ama benim gördüðüm su anda Türkiye hayal dünyasýnda yaþýyor ve kendini kandýrýyor ...Türkiye böyle devam ederse italyayý geçecek...bu benim görüþüm ...futbol oynamak istemeyen hiçbir futbolcuyada kýzmaya hakkýmýz yok

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence lider galatasaray olana kadar devam edecek sonra galatasaray þampiyon ilan edilecek.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim anlamadýðým yýlda 10 milyon tl alan futbolcu insannnnnnnnnnnnnnn.Ayda 5 bin tl maaþ alan memur insan deðil hergün metrobüse biner dolmuþa biner metroya biner .Fakir ölsün zengin yaþasýn.Hani futbolcularý düþünenler kamuda çalýþan milyonlarca memuru veya milyonlarca özel sektör iþçisininde düþünüyorlarmý.Hele þu yüzsüz spor yazarlarýnýn yazýlarý yok mu????
    aynen haklýsýn kardeþim

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

biz her maçý kazanmak için oynamalýyýz yoksa gs bu gazla bu mhk yle bu hakemlerle bu basýnla bu gazla bizi burada yener...

o maça kadar puan kaybetme luksun yok...2 haftada kaybedilen 4 puan yazýk....

rahatlýk batýyor bize kesimnlikle

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)