Sayfa 42 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 44 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2240 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Pandemi sürecinden sonra hem ligimizde hem de diðer liglerdeki birçok oyuncuda da çeþitli sakatlýklar yaþandý. Fakat bu iþi sadece yaþa baðlamak doðru deðil. Oyuncunun kendi anatomik kas yapýsýnýn da etkisi var. Takýmýmýzdaki birçok oyuncuda sýkýntýlar yaþanmýþ olsaydý, bunu antrenman programýyla doðrudan iliþkilendirebilirdik. Fakat þu aþamada bunu teknik heyete yýkmak biraz haksýzlýk olur.

Nihayetinde antrenmanlar baþlayalý 35 gün oldu. Öyle hýzlandýrýlmýþ bir bir yüklenme programý da uygulanmadý. Sezon öncesindeki hazýrlýk evreleri nasýlsa, aþaðý yukarý ayný þekilde ilerlendi. Aradaki tek fark bu dönemde hazýrlýk maçlarýnýn yapýlamamýþ olmasý. Bu sebeple her takým maç temposunun eksikliðini ister istemez hissedecektir.

Sosa'nýn eksikliðine tekrar gelecek olursak bilindiði üzere uzun zamandýr takýmla birlikte çalýþamýyordu. Geçenlerde bir idmana katýldý ama demek ki ondan sonra da aðrýlarý devam edince dinlendirilmesi uygun görüldü. Ýþin kötü yaný söylenenlere göre Ndiaye de tam hazýr deðilmiþ. Dolayýsýyla Kamil veya Hosseini gibi defansif bir hamle kullanmayacaðýmýzý düþünürsek, Guilherme'den baþka alternatif kalmýyor. Guilherme geriye çekildiðinde de bu sefer Ekuban'ý mecburen 11'de kullanacaðýmýzdan dolayý yedek kulübesinde Bilal dýþýnda ofansif bir hamlemiz kalmýyor. Kýsacasý takýmýnm kaderi Abdulkadir, Nwakaeme ve Sörloth'un göstereceði performanslara baðlý...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pandemi sürecinden sonra hem ligimizde hem de diðer liglerdeki birçok oyuncuda da çeþitli sakatlýklar yaþandý. Fakat bu iþi sadece yaþa baðlamak doðru deðil. Oyuncunun kendi anatomik kas yapýsýnýn da etkisi var. Takýmýmýzdaki birçok oyuncuda sýkýntýlar yaþanmýþ olsaydý, bunu antrenman programýyla doðrudan iliþkilendirebilirdik. Fakat þu aþamada bunu teknik heyete yýkmak biraz haksýzlýk olur.

Nihayetinde antrenmanlar baþlayalý 35 gün oldu. Öyle hýzlandýrýlmýþ bir bir yüklenme programý da uygulanmadý. Sezon öncesindeki hazýrlýk evreleri nasýlsa, aþaðý yukarý ayný þekilde ilerlendi. Aradaki tek fark bu dönemde hazýrlýk maçlarýnýn yapýlamamýþ olmasý. Bu sebeple her takým maç temposunun eksikliðini ister istemez hissedecektir.

Sosa'nýn eksikliðine tekrar gelecek olursak bilindiði üzere uzun zamandýr takýmla birlikte çalýþamýyordu. Geçenlerde bir idmana katýldý ama demek ki ondan sonra da aðrýlarý devam edince dinlendirilmesi uygun görüldü. Ýþin kötü yaný söylenenlere göre Ndiaye de tam hazýr deðilmiþ. Dolayýsýyla Kamil veya Hosseini gibi defansif bir hamle kullanmayacaðýmýzý düþünürsek, Guilherme'den baþka alternatif kalmýyor. Guilherme geriye çekildiðinde de bu sefer Ekuban'ý mecburen 11'de kullanacaðýmýzdan dolayý yedek kulübesinde Bilal dýþýnda ofansif bir hamlemiz kalmýyor. Kýsacasý takýmýnm kaderi Abdulkadir, Nwakaeme ve Sörloth'un göstereceði performanslara baðlý...
    Ekuban Sosa olsa da 11 deymis.
    Yes ve hasan tuncele gore basaksehir 11 ile baslayacagiz.

Goztepe acisindan bakarsak avrupa ihtimali mucize , galibiyet icin galibiyet parasi disinda motivasyonlari olmayacak. Bu da oyunculari negatif etkileyecektir. Son 4 macta 3 maglubiyet almislar.
    Konu A. Aydýn tarafýndan (10.06.2020 Saat 22:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Takýmýn yarýsý eden 2 oyuncu yok. Zor maç bayaðý Zor hemde. Nasýl beceriyorlar böyle zamanda sakatlanmayi

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý 14TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýn yarýsý eden 2 oyuncu yok. Zor maç bayaðý Zor hemde. Nasýl beceriyorlar böyle zamanda sakatlanmayi
    Sosa sakat. Onun disinda sakat yok.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Her seyi vermemiz lazim

deliadam61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý zorroid Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yöneticisinden kullanýcýsýna hepsi olumsuz bir insan topluluðu. Kapatýn gidin be! 8 de 8! Ýçinden geçeceðiz hepsinin. Ne bu hava! Yedeklerimiz bile hepsinin aslarýndan iyi. Yazýklar olsun size. Þampiyon olduðumuzda sevinmeyin sakýn!
    ayakta alýkýþlýyorum abi seni.dediðin gibi bu kadar paranoyak bu kadar olumsuz düþünen insan varken nasýl þampiyon olýcaksýn.ama onlara raðmen olucaz da!!!!!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

selam arkadaslar, aranizda bein connect kullanan var mi? tavsiye edermisiniz? donma falan oluyor mu? mac gecikmeyle mi basliyor yoksa tam zamaninda mi?

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Evet geçmiþ olsun
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer maðlubiyetler çok az da olsa vardýr. -Abdullah Avcý

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    33

Alýntý Kadir61x Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    selam arkadaslar, aranizda bein connect kullanan var mi? tavsiye edermisiniz? donma falan oluyor mu? mac gecikmeyle mi basliyor yoksa tam zamaninda mi?
    Birde fiyatý ne kadar acaba aylýk mý

SNE-LX1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý Zaferrr19 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birde fiyatý ne kadar acaba aylýk mý

SNE-LX1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    sadece bizim maclari izlemek istersen aylik 69 tl yapiyor, 12 aylik abonelik de 49 tl yapiyor.

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Bizim aile hekimini çaðýrsak daha az sakatýmýz olurdu herhalde.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

selam. ben evde olmadýðýmda açýp bein connectten izliyorum, maçlarda donma takýlma falan olmadý hiç.

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Arkadaþlar Sosasýz oynamaya alýþalým artýk
    Belki de takým için daha hayýrlý olacak ön liberoya Ndiaye orta sahaya da Gilharme ile bu lige yeteriz seneye takýmýn maliyeti 3 milyon Euro daha düþer iyi bir iki adam alýrýz
    Allah aþkýna bu sene doðru dürüst oynadýðý kaç maç var
    @ okþoholu

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Sana geçmiþ olsun bence.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Sosasýz bir takým düþünemiyorum þu aþamada bu çok kötü oldu inþallah öyle böyle kazanýrýz...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    selam. ben evde olmadýðýmda açýp bein connectten izliyorum, maçlarda donma takýlma falan olmadý hiç.
    ben evde web den izlemeyi düsünüyorum. bein sports üyeligim yok. üye olmadan sadece bein connect kullanabilirmiyim?

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

he yav
    takýmýn en çok pas yapan oyuncusu, birakýn takými ligin açýk ara en cok ikili mücadele kazan adamý, ligin rakip sahada en cok pas yapan adamý, takýmýn en cok top kapan en cok hava topu kapanlarýndan birisi hadi onuda gectim takýmýn saha içi lideri býrakýnda gitsin yav. senelik maaþ butcemiz düsecekmis. bak sen.

bazen bu fikirde birisiyle ayný takýmý tuttugum icin utaniyorum.birakýn arkadaþ birakýn bu yarýþan sampiyon olacak takimin yakasýný. maaþ bütcesi derdi olmadan genc oyuncu izlemek isteyen gitsin hekimoglunu tutsun onun maclarýný izlesin.

sosanýn bu takimda olmasýndan, hadi istanbul takim taraftarlarý çatýr çatýr çatliyorda. gsliler bizde belhanda iþe yaramazý varken nasýl trabzonda sosa var diyor hele bjkliler bizden teror var diye kaçtý trabzonu nasil sahiplendi diye kendilerini yiyorken. fbliler 15 tane orta saha oyuncumuz var halen duran toplarý emre kullaniyor sosa gibi oyuncumuz yok derken ben sosadan rahatsiz olan trabzonspor taraftarini anlayamýyorum ve anlayamayacagimda.

sosa oynamasinda gorün bakalým kadikoyde telekomda pas yapamayan top ayaklarýna dolanan oyuncularýmýzý. rakibin efelenen oyuncularina bizimkilerden karþý koyan olmayýnca gorün bakalým nasýl hakemide arkasýna alarak hýrpalýyorlar bizi.

sosanýn riske edilmesiyle ilgili gorüsüm þurda kalmiþ 8 hafta. sakatlanana kadar riske edilmesi taraftariyim. göztepe, fb, alanya ve gs maçlarýnda sosa mutlaka sahada olmalý.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ben evde web den izlemeyi düsünüyorum. bein sports üyeligim yok. üye olmadan sadece bein connect kullanabilirmiyim?
    Ayrý paket nasýl oluyor bilmiyorum. Kullanan arkadaþlar var forumda diye biliyorum. Görenler yazar birazdan
    ( ゚д゚)

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son 8 haftada sosa.sorloth.nwakame olmazsa þampiyon filan olamayýz. Daha ilk maçtan sosa olmayabileceði konuþuluyor.bosuna þampiyonluk ümidine filan girmeyelim yýkýmý yine çok büyük olacak.
    Bu saglik ekibiyle bugünlere bile gelmek mucize ötesi.yaziklar olsun.3 aydýr mac oynanmayan yerde en önemli adamýn oynayamayacaðý konuþuluyor.
    Komedi örneði çok azdýr Konu Trabzonspor olunca saçmalýklara belli bir yerden sonra alýþýyorsun.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Donma olmuyor.

Gerçi internet baðlantýnýzýn kalitesiyle de alakalý bir durum.

Yayýn biraz geç geliyor tabi normal yayýna göre.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayrý paket nasýl oluyor bilmiyorum. Kullanan arkadaþlar var forumda diye biliyorum. Görenler yazar birazdan
    cevaplarin icin tesekkürler kardes ��

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý tamuð yamtar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Donma olmuyor.

Gerçi internet baðlantýnýzýn kalitesiyle de alakalý bir durum.

Yayýn biraz geç geliyor tabi normal yayýna göre.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    tesekkürler kardes, ben yarin bi deniyeyim o zaman insaAllah

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Kas agrisiysa igneyle oynamasina oynar da performansi 3 ay ustune nasil olur soru isareti.ndiaye hazir olsa guilherme ile yine idare ederdi o bolgeyi fakat o da hazir degil diyorlar.shorlth de sakatlikdan yeni cikti, anlasilan nwakame ekuban ve omurun performanslari belirleyici olacak bu mac ozelinde.

ultras62 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tunceli

Özledim Trabzonspor'umu
    Tuncelli TRABZONSPOR'LU

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    30

kadromuzu çok üstün gören arkadaþlara defansýmýz merhabalar diyor son maçlarda yediðimiz amatör lig gollerini hatýrlamýyor musunuz.
    1-son maç baþakþehir maçýnda uyuyan bir defans demba baya ikram edilen gol.
    2-antep maçý rakip korner kullanýrken uyuyan defans ve kafa topuna bile çýkmayan 2 1.92 lik stoper.
    3-rize maçý halý sahada bile yenmeyecen rakibin sýrtýný defansa yaslayýp pas çýkarmasý (15 saniye boyunca topu tutabilmesi)
    4-fenerbahçe kupa maçý 2 stoperin vedatý izlemesi.

yani öyle hücum gücüne güvenip ezip geçeriz demek kolay ama sahada iþler öyle yürümüyor. yedekte bilal dýþýnda oyuna sonradan girecek hücum gücümüz yok. abdulkadir fark yaratmaz ise sosasýz bu takým maç kazanamaz. guilherme sahada olmalý ki sosa yokken duran toplarda etkinliðimiz kaybolmasýn. rize maçýný nasýl çözdüðümüzü unutmayalým. ilk 3 gol duran top (2 korner 1 penaltý)
    Konu Berke6198 tarafýndan (11.06.2020 Saat 02:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)