Sayfa 3 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2240 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Almanya

Maclarin ivedilikle ertelenmesi gerektigini düsünüyorum! anladigim kadariyla bazi arkadaslar bu paneminin ciddiyetini kavrayamamislar hala! Sampiyonluga gidiyor olmamiz muhtemelen naif bir cesaret ile olaylara bakmalarina sebep oluyor! Almanyadan yaziyorum sizlere! su an burada yasam durma noktasina gelmis durumda ve yasamin her kesiminde alinan önlemler türkiyede alinanlarla ayni olmakla birlikte pandemiye daha bir ciddiyetle yaklasiliyor anladigim kadariyla! Bilmiyorum sizler ne düsünüyorsunuz ancak icimizden bazilari gelecek yili göremeyebilir, sayet ligler devam ederse ki anlasilan karar o yönde, hersey bir kivilcimla tüm futbol camiasina yayilabilir! size burada hastaligin olusumu,gelisimi ve sonucu hakkinda bilgi vermek degil amacim, ukalalik ya da bilgiclik taslamak da degil ancak varolan gercekleri de kendi istegimiz dogrultuda egip bükmemek gerektigini düsünüyorum!
    italyada günlük olüm orani 300 sayisina kadar cikmis durumda ve diger ülkeler artik sadece hastaligin gelisimini yavaslatmaya calisiyorlar! bütün alinan önlemler de zaten bu yönde. türkiyede hastalik daha ortaya cikmadi ve onun ortaya cikmasini beklemek yerine harekete gecmenin en iyisi oldugunu düsünüyorum!
    Dolayisiyla da baskanimizdan da aslinda bu yönde bir aciklama beklerdim! Bunun yerine baskan liglerin oynanmasi icin kamuoyu yaratmaya calisti! bence cok yanlis bir karar.
    burada oyuncularin maaslari, reklam, mac gleirleri, tv gelirini bir yana birakip su anda icinde bulundugumuz durumun ciddiyetini kavramak zorundayiz. ligler seyircili ya da seyircisiz ileri bir tarihte nasil olsa oynanir ya da bir karar verilir ve ona uyulur . biz ki elimizden calinan sampiyonlugun stresini yasamiz bir futbol kulübüyüz, bunun da üstesinden geliriz elbet! benim icin gecerli olan düsünce hastaligi kapan her bir bireyin cok fazla olmasi! insanlik icin her bireyin önemi jherhangi bir kupadan, kazanilan her amctan ve her kurustan daha büyüktür!
    bence yorumlarimizi da bunlari dikkate alarak revize edelim derim ben.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Ömürümü verdim bu takýma
    ama futbol oynamýþ biri olarak
    futbolun laubaliliðe gelmeyeceðini bilen biri olarak
    rakip kim olursa olsun
    rahat yeneriz,fark atarýz söyleminde hiç bulunmadým.
    bulunanlarý da hiç anlamamýþýmdýr.

takým iyi oynamýyor,yürüyerek oynayan futbolcularýmýz mevcut
    baþakþehir maçýnda sahamýzda kaleyi bulan topumuz yok

bu pazar rakip göztepe rahat yeneriz ezeriz fark atarýz
    çok ilginç çokkkk.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý blues Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maclarin ivedilikle ertelenmesi gerektigini düsünüyorum! anladigim kadariyla bazi arkadaslar bu paneminin ciddiyetini kavrayamamislar hala! Sampiyonluga gidiyor olmamiz muhtemelen naif bir cesaret ile olaylara bakmalarina sebep oluyor! Almanyadan yaziyorum sizlere! su an burada yasam durma noktasina gelmis durumda ve yasamin her kesiminde alinan önlemler türkiyede alinanlarla ayni olmakla birlikte pandemiye daha bir ciddiyetle yaklasiliyor anladigim kadariyla! Bilmiyorum sizler ne düsünüyorsunuz ancak icimizden bazilari gelecek yili göremeyebilir, sayet ligler devam ederse ki anlasilan karar o yönde, hersey bir kivilcimla tüm futbol camiasina yayilabilir! size burada hastaligin olusumu,gelisimi ve sonucu hakkinda bilgi vermek degil amacim, ukalalik ya da bilgiclik taslamak da degil ancak varolan gercekleri de kendi istegimiz dogrultuda egip bükmemek gerektigini düsünüyorum!
    italyada günlük olüm orani 300 sayisina kadar cikmis durumda ve diger ülkeler artik sadece hastaligin gelisimini yavaslatmaya calisiyorlar! bütün alinan önlemler de zaten bu yönde. türkiyede hastalik daha ortaya cikmadi ve onun ortaya cikmasini beklemek yerine harekete gecmenin en iyisi oldugunu düsünüyorum!
    Dolayisiyla da baskanimizdan da aslinda bu yönde bir aciklama beklerdim! Bunun yerine baskan liglerin oynanmasi icin kamuoyu yaratmaya calisti! bence cok yanlis bir karar.
    burada oyuncularin maaslari, reklam, mac gleirleri, tv gelirini bir yana birakip su anda icinde bulundugumuz durumun ciddiyetini kavramak zorundayiz. ligler seyircili ya da seyircisiz ileri bir tarihte nasil olsa oynanir ya da bir karar verilir ve ona uyulur . biz ki elimizden calinan sampiyonlugun stresini yasamiz bir futbol kulübüyüz, bunun da üstesinden geliriz elbet! benim icin gecerli olan düsünce hastaligi kapan her bir bireyin cok fazla olmasi! insanlik icin her bireyin önemi jherhangi bir kupadan, kazanilan her amctan ve her kurustan daha büyüktür!
    bence yorumlarimizi da bunlari dikkate alarak revize edelim derim ben.
    Kardeþ burda milyonlarca memur ve iþçi hergun iþe gidiyor otobüse,metroya,dolmuþa biniyor bu insanlara bulasmayacakta futbolcuya mý bulaþacak.Butun kamunun tatil edilmesi gereki bu mantýkla .bütün kamuyu tatil et ligide tatil et yoksa ne alaka.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Baþakþehir ya da Antep'ten birini bile kazansak ciddi avantaj olucaktý.. Þimdi GS maçýna kadar puan kaybetmeden gidip gs'ye de yenilmememiz bize þampiyonluðu getirecektir..
    I am not in danger , I am the danger..

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Tahminlere göre oynanmayacak olan bu maç, oynanmasý halinde ise son darbeyi vurmak için elinden geleni yapacak olan hakem görünümlü þahsiyetler sayesinde mümkümdürki puan verebiliriz.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ömürümü verdim bu takýma
    ama futbol oynamýþ biri olarak
    futbolun laubaliliðe gelmeyeceðini bilen biri olarak
    rakip kim olursa olsun
    rahat yeneriz,fark atarýz söyleminde hiç bulunmadým.
    bulunanlarý da hiç anlamamýþýmdýr.

takým iyi oynamýyor,yürüyerek oynayan futbolcularýmýz mevcut
    baþakþehir maçýnda sahamýzda kaleyi bulan topumuz yok

bu pazar rakip göztepe rahat yeneriz ezeriz fark atarýz
    çok ilginç çokkkk.
    Takilma onlara hep ayni insanlar antep macinda da aynisini soyluyorlardi icerde berabere kaldigimiz gs macinda da maksat boyle yazip olasi puan kaybinda kin kusacak ortami yaratmak..futbol ciddiye alinacak bir oyun icinde ruhsal fiziksel hakem hoca vs.bircok sey barindiran ilginc bir mucadele , pc de oynadiklari fm oyunuyla karistiriyorlar yada futbolu ciddiye almiyorlar.

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Lig devam eder ise - tüm takýmlar için geçerli olmak üzere- sonraki maçlarýn kaderini yabancýlarýn korkularý belirleyecek. O yüzden yorum yapmak zor.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu sene oynadýðýmýz son maç baþakþehirdi. bundan sonra dünya da futbol oynanmaz. virüsü durduracak aþý bulunamadýysa futbolu felan unutun.

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

ben tff nin yeni açýklamasýyla beraber seyircisiz oynamanýn devam edeceði izlenimini aldým.
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý nbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ligler uzarsa sözleþmesi mayýs sonunda biten oyuncular ne olacak , o da büyük bir sorun .
    Bunun 2015'de örneði vardý. Türkiye Kupasý finali Haziran ayýna sarkmýþtý. Sözleþmesi biten oyuncular da oynayabilmiþti. Zaten talimatta bununla ilgili madde var...

Her halükarda sözleþmelerin bitiþ tarihinin 31 Mayýs olarak tespit edilmesi zorunludur. Sözleþme bitiþ tarihinden sonra resmi müsabakalarýn devam etmesi halinde, sözleþmenin süresi müsabakalarýn bitimine kadar uzamýþ sayýlýr.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu sene oynadýðýmýz son maç baþakþehirdi. bundan sonra dünya da futbol oynanmaz. virüsü durduracak aþý bulunamadýysa futbolu felan unutun.
    Aþý ile ilgili örnek alman bilim adamlari büyük titizlikle üzerinde calisiyor.
    Önce hayvanlarda sonra insanlar üzerinde denenmesi gerekiyormus. Normal de 1,5 sene alir diyorlar.
    Hizlandirilmis ve büyük gayret ile en iyi ihtimal sonbahar'a anca yetisirmis.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Kuzey Amerika

Alýntý sessizkral_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben tff nin yeni açýklamasýyla beraber seyircisiz oynamanýn devam edeceði izlenimini aldým.
    bence terim'in inadýna maçlarý oynatmaya devam edecekler. tabi bu sürecte virüslü bir futbolcu cýktýgý anda hiçbir topcu sahaya cýkmaz.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aþý ile ilgili örnek alman bilim adamlari büyük titizlikle üzerinde calisiyor.
    Önce hayvanlarda sonra insanlar üzerinde denenmesi gerekiyormus. Normal de 1,5 sene alir diyorlar.
    Hizlandirilmis ve büyük gayret ile en iyi ihtimal sonbahar'a anca yetisirmis.
    bu isin icinde rant olacak gibi gözüküyor. önce mikrobu yaydýlar, simdi aþý satacaklar.

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

futbol dünyasýndan da ölüm olduðuna göre lig bitmiþtir. erteleme deði bitti.
    aþýsý þusu busu derken yeni sezonu bulur bu iþ.
    herþeyde bir hayýr vardýr. inþallah bu hastalýk iþi hayýrlýsýyla son bulur.
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

fatih terimde ayrý bir cins. sanki herkes evine yollandý da bi onlar iþini yapýyor.
    sen milyon eurolar kazanýyorsun. asgari ücretle çalýþan milyonlarca kiþi iþine gidiyor.
    senin var da bizim çoluðumuz çocuðumuz yok mu?
    o zaman devlet olarak kapýyý kitleyelim herkes evine çekilsin de bu millet ne yiyip ne içecek.
    þu anda devletimizin kararýna saygý duymamýz lazým. sonuçta olayýn büyüklüðünü riskini en iyi bilen onlar.
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

maçlarýn ertelenmesi ya futbolculardan birinin bu hastalýða yakalanmasý ile ya da hasta sayýsýndaki olaðan üstü artýþ ile olur sanýrým .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart belözoðlu sezonu fenerasyonu ft nihat

Alýntý matalar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    futbol dünyasýndan da ölüm olduðuna göre lig bitmiþtir. erteleme deði bitti.
    aþýsý þusu busu derken yeni sezonu bulur bu iþ.
    herþeyde bir hayýr vardýr. inþallah bu hastalýk iþi hayýrlýsýyla son bulur.
    Nihat Özdemir, Coronavirüs vaka sayýsý artarsa, Mayýs ayýnda Play - Off sistemine geçmek için çalýþmalar yapýyoruz. Ligin Ýlk 7'sinde bulunan takýmlarýmýz Play - Off maçlarý oynayacak kendi aralarýnda. (DHA)fenerbahçe 15.sýrada olsaydý olay-off sistemini ilk 15 takým yapardý bunlar yemin edebilirim

Bunlarýn tek hayali zaman kazanmakdý, insanlýk vs umurlarýnda deðil, haftasonu GS kazansa bu hafta oynatýp-gs lider yapýp lig tescillenecekti, tutmadý, ÞÝMDÝ KESÝNLÝKLE MAÇ OYNANMAYACAK, yarýn açýklama gelir

Ne olacaðý ise en erken 2 hafta sonra açýklanýr-o açýklama da 3 BÜYÜTÜLMÜÞE YARAR
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Kuzey Amerika

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nihat Özdemir, Coronavirüs vaka sayýsý artarsa, Mayýs ayýnda Play - Off sistemine geçmek için çalýþmalar yapýyoruz. Ligin Ýlk 7'sinde bulunan takýmlarýmýz Play - Off maçlarý oynayacak kendi aralarýnda. (DHA)fenerbahçe 15.sýrada olsaydý olay-off sistemini ilk 15 takým yapardý bunlar yemin edebilirim

Bunlarýn tek hayali zaman kazanmakdý, insanlýk vs umurlarýnda deðil, haftasonu GS kazansa bu hafta oynatýp-gs lider yapýp lig tescillenecekti, tutmadý, ÞÝMDÝ KESÝNLÝKLE MAÇ OYNANMAYACAK, yarýn açýklama gelir

Ne olacaðý ise en erken 2 hafta sonra açýklanýr-o açýklama da 3 BÜYÜTÜLMÜÞE YARAR
    ne zaman söylemis? ligin bitimine 8 mac kalmýs, plaf-off etseler zaten bu kadar mac oynanacak. çok saçma ve sallamasyon haber.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý kopeli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne zaman söylemis? ligin bitimine 8 mac kalmýs, plaf-off etseler zaten bu kadar mac oynanacak. çok saçma ve sallamasyon haber.
    Aynen..
    Çok büyük sallamýþ sallayan.

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Yalan haber ya inanmayýn herþeye, arkadaþlar farkýnda mýsýnýz bilmiyorum ama küresel bir salgýn var evde yaþlýlarýnýza sahip çýkýn býrakýn futbol iþlerini.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Virüsü ancak kendi dönüþümü yani mutasyonu durdurur.2002 de Çinde meydana gelen Koronavirüs(Sars-CoV) vakalarýnda mortalite(ölüm) oraný yüzde dokuzdu.Bu sene görülen koronavirüs(Covid 19) vakalarýnda ise mortalite(ölüm) oraný yüzde 4.

2002 de Sars-CoV için herhangi bir aþý üretilmedi.Sars-CoV kendiliðinden azalarak yok oldu.Bu da virüsün mutasyona uðradýðýnýn göstergesidir.Sars(akut þiddetli solunum yetmezliði) , CoV (Koranavirüs) olarak tanýmlanýyor.

Bu yýl ortaya çýkan Koranavirüsün(Covid 19) 2002 de ortaya çýkan koronavirüs(Sars-CoV) ile büyük oranda benzerlikleri var ama bazý kýsýmlarýyla birbirlerinden ayrýlýyorlar.

Koranavirüsler belirli aralýklarla dünyada pandemi yaparlar.2012 de Suudi Arabistanda görülen koronavirüs Mers-CoV (Orta Doðu Solunum Sendromu-Koranavirüs) vakalarý da % 50 oranýnda ölümler yaþandý.

Sonuç olarak koronavirüsler akciðerleri etkileyerek solunum problemlerine yol açabiliyor özellikle yaþlý hastalarda solunum yetmezliðinden hastalar kaybedilebiliyor.Gençlerde de atlatýlsa bile baya yýpratýcý etkisi var.Normal bir grip virüsünden(Ýnfluenza) çok daha etkili bir virüsten bahsediyoruz.Bu nedenle önlemlerimizi en iyi þekilde almamýz gerekiyor.

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

uefa bir halt yapamaz.iptal hakki yok.
    takimlarin zaralarini kim karsiliyacak.
    play-off daha fazla mac demek
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Trabzon

Alýntý Ertan1982 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    uefa bir halt yapamaz.iptal hakki yok.
    takimlarin zaralarini kim karsiliyacak.
    play-off daha fazla mac demek
    Liglerin bitimine sadece 8 maç kaldý zaten.Play-off mantýksýz.

Takýmlarýn zararý konusuna gelirsek 8 maçta edebilecekleri toplam zararýn ne kadar olacaðýný bilemiyorum.

Ýptal konusuna gelince; ortada bir pandemi söz konusu.Bu da tüm dünyada salgýn demek.Ölüm oranlarý çok yüksek olmasa bile hastalýðýn sürekli bulaþýyor olmasý büyük bir risk.Dolayýsýyla dünya saðlýk örgütünün bu konularda ki açýklamalarýndan ötürü futbolun en üst patronu olan Uefa ve Fýfa bu konuda kararlar alabilir çünkü bu tüm dünyayý ilgilendiren bir durum.Pandemi durumlarýnda kalkýp da kulüplerin gelirini falan düþünemez hiç kimse.

Gidiþata bakarsak salgýn tablosunun artarak Haziran ayýna kadar devam etme ihtimali var.Futbolcularýn iki ay top oynamayýp,o sürede kendilerini hazýr durumda tutmalarý ve tekrar oynamalarý çok zor birþey.Salgýnlar arttýkça psikolojik olarak herkes bundan etkilenecek zaten.

Ýptal olursa Türkiyede ne olur orasýný bilemiyorum tabiki.En doðru kararý verirler inþallah ne diyim.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (16.03.2020 Saat 18:33 ) deðiþtirilmiþtir.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Playoff saçmalýk ligin bitmesine 8 hafta kalmýþ zaten..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Trabzon

Ligler iptal edilecek ama þampiyonu ülke federasyonlarý seçecek, bakalým neler dönecek��... https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...piyon-41470262

Bizans medyasý aldý haberi, PLAY OFF saçmalýðýný saldý piyasaya

UEFA ligleri iptal edecek, bilgiler geliyor net, ama bizim orospu Bizans medyasý play off vs yaza paraya çökme derdinde, buradan Avrupa dýþýnda bi itlik yaparlarsa KAOS OLUR, Baþkan PLAY OFF a asla katýlmamalý

UEFA NIN BUGÜNKÜ AÇIKLAMASI SONRASI ÞAMPÝYONUZ BEYLER
    Ligler bir ya da iki hafta daha oynanýr.Trabzonsporun kaybetmesi beklenir.Trabzonspor birinciliði yitirince,Gs ya da Baþakþehir lider olunca iptal edilir adamlar þampiyon yapýlýr.Olmayacak þey deðil yani.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)