Sayfa 11 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2240 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Göztepe'nin bugün kazanmasý iyi oldu. Ýddiasýz bir takým konumundalar. En azýndan uzun bir süre sonra bizi final maçý olarak görmeyen bir takýmla karþýlaþacaðýz.
    al benden de o kadar.. düþme korkusu yok, þampiyonluk þansý yok.. kasmazlar iþallah..
    Attan inip eþeðe bindik!

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Herhangi futbolcu virüse yakalanmadan ertelenen lig var mý? Ýtalya iyi bir örnek deðil ama yüzlerce ölü varken Juventus Ýnter derbisi oynuyordu adamlar. Premier Ligde takýmlarýn hocalarý, topçularý, antrenörleri virüse yakalandýktan sonra erteleme kararý aldý. Ýspanya ve Almanya da öyle. Bir tek Fransa'yý bilmiyorum.

yekta kurtuluþ
    @yek_35
    Seyircisiz devam kararý alan büyüklerimizi bizimle beraber uçakla seyahat etmeye , antreman öncesinde tesislerde tokalaþmaya ve maçlardan önce soyunma odasýna davet ediyorum.

Adamýn derdine bakýn, bana çok komik geliyor. Bindiði uçak özel uçak, spor yaptýklarý salonlar özel. Hiç içerisinde bulunmadým ama istenirse her futbolcu için ayrý spor aletleri kullanýlabileceðini tahmin ediyorum. Benim gittiðim mahalle arasýndaki salonda bile 10-15 koþu bandý var. Tesisleri kendi evlerinden bile daha sýk dezenfekte ediliyor muhtemelen ve onlar dýþýnda kullanan kimse yok, dýþarýdan tanýmadýðý birileri girmiyor sonuçta. Ve en önemlisi rutin saðlýk kontrolünden geçiyorlar.

Evinden hiç çýkmadan sadece antrenmana gidip gelen adam yazsa anlarým ama boþ vakitlerde dýþarýda gezip tozuyor, partilere akýyorlarsa maça da çýkabilirler. Salak gibi seremonide birbirlerine sarýlmasýnlar yeter.

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herhangi futbolcu virüse yakalanmadan ertelenen lig var mý? Ýtalya iyi bir örnek deðil ama yüzlerce ölü varken Juventus Ýnter derbisi oynuyordu adamlar. Premier Ligde takýmlarýn hocalarý, topçularý, antrenörleri virüse yakalandýktan sonra erteleme kararý aldý. Ýspanya ve Almanya da öyle. Bir tek Fransa'yý bilmiyorum.

yekta kurtuluþ
    @yek_35
    Seyircisiz devam kararý alan büyüklerimizi bizimle beraber uçakla seyahat etmeye , antreman öncesinde tesislerde tokalaþmaya ve maçlardan önce soyunma odasýna davet ediyorum.

Adamýn derdine bakýn, bana çok komik geliyor. Bindiði uçak özel uçak, spor yaptýklarý salonlar özel. Hiç içerisinde bulunmadým ama istenirse her futbolcu için ayrý spor aletleri kullanýlabileceðini tahmin ediyorum. Benim gittiðim mahalle arasýndaki salonda bile 10-15 koþu bandý var. Tesisleri kendi evlerinden bile daha sýk dezenfekte ediliyor muhtemelen ve onlar dýþýnda kullanan kimse yok, dýþarýdan tanýmadýðý birileri girmiyor sonuçta. Ve en önemlisi rutin saðlýk kontrolünden geçiyorlar.

Evinden hiç çýkmadan sadece antrenmana gidip gelen adam yazsa anlarým ama boþ vakitlerde dýþarýda gezip tozuyor, partilere akýyorlarsa maça da çýkabilirler. Salak gibi seremonide birbirlerine sarýlmasýnlar yeter.
    gs'nin çocuklari hep bir dilden konusmaya basladi.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý kayseriliyiz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Artacaktir da. Almanya da klüpler liglerinin durmasindan milyonlarca Euro zarara ugradi. Seyircisizde olsa liglerin tekrar baslatilmasini tek kurtulus olarak görüyorlar. Fransa ve özellikle Italya da durum hatta daha vahimdir. Ligler Nisan ortasinda da olsa Mayis yada Haziranda da olsa seyircisiz oynatilacak. Durum bu kadar net iken maclarin ertelenmesinin hicbir getirisi yok..
    Konu AyhanPe tarafýndan (18.03.2020 Saat 01:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu saatten sonra Sosa-Parmak ikilisi ile orta sahada yolumuza devam ederiz. Parmak son iki maçta gösterdiði performans ile formayý büyük oranda aldý diyebiliriz. Ekuban da hýrsý ve isteði ile sað/sol kenar veya sahte forvet olarak forma giymeye devam eder. Ndiaye ve Guilherme de form durumuna göre yedek kulübesinden gelerek forma giyer.
    Ekuban yedek forvet olarak oynamali hamle oyuncusu olarak Guilerme 10 no pozisyonunda, duruma gore kulubeden girecek Ndiaye ile de hamlelerimiz guclu olur. Herkeste yerli yerinde oynamis olur. Sosa Abdulkadir ve Guilerme ayni anda sahada olursa pas kalitemizde artar.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý kayseriliyiz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ya bir yandan hak veriyorum, þu anda dünyada tek lig bizimki kalmýþ sanýrým ama bunu serviþ ediþ þekilleri hoþuma gitmiyor. Dünya'da diðer ligler ertelenirken bizde seyircisiz oynama kararý gündeme geldiðinde gerek yok tedbir alýndý diye isyan eden takým, seyircisiz oynanacak dendiði an aniden döndü ertelensine. Doðum günü partileri yapan, maç sonunda dýþarýda kutlama yapan oyuncular bir anda tedirgin olmaya baþladý. Selçuk Þahin salaðý takým arkadaþýnýn doðum gününü kutlamak için restaurant olduðunu tahmin ettiðim bir mekana gitmiþ, yemiþ içmiþ eve gelmiþ biz de evde kalalým diye tweet atýyor. Diðeri uçakla seyahat etmek çok tehlikeli diyor, benim otobüslerde sürünen vatandaþým adam haklý yazýyor altýna delleniyorum.

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Ligler her an ertelenebilir, liderliði korumak lazým ..
    McLas was Here

Yusuf BALCI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    38

Bence bu virüsün çýkma sebebi biziz. Þampiyon olmayalým diye çýktý. Bu haftasonu maçlar oynanýrsa biz bilerek kaybedelim, 1 haftaya virüsün çaresi bulunur.

Arkadaþ ne kadar bahtsýz bir takýmýz ya.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bugün cumhurbaskanliginda bir toplantý olacakmýþ.
    Burdan büyük ihtimal liglerin ertelenmesi kararý cikar .
    Futbolcularýn sesi de git gide artmakta. Tum etkinlik alanlarýný kapatýp futbol maçlarýnýn oynatýlmasý pek mantýklý deðil.
    Bir yandan da þunu düþünüyorum, ucaga biniyoruz seyahat ediyoruz bahanesi sunanlara sunu söylemek gerek ,yüzbinlerce insan sizden daha kötü þartlarda hayatlarina devam ediyorlar .sanki uçaklar tamamen yasaklanmýþ da ,futbolcular zorla bindiriliyor gibi de bir algý yine mantýklý gelmiyor .
    Eger devam konusunda ýsrar edilecekse genel bir bildiri yapýlýp futbolcularýn rahatlatýlmasý þart, tabi avrupa futbolu durdururken bizim tek kalarak devam ettiriyo olmamýz da soru iþareti.
    Nerden bakarsak bakalim yönetilmesi güç bir süreç.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Göztepe'nin bugün kazanmasý iyi oldu. Ýddiasýz bir takým konumundalar. En azýndan uzun bir süre sonra bizi final maçý olarak görmeyen bir takýmla karþýlaþacaðýz.
    Rize ve Malatya kümeye
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Yusuf BALCI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence bu virüsün çýkma sebebi biziz. Þampiyon olmayalým diye çýktý. Bu haftasonu maçlar oynanýrsa biz bilerek kaybedelim, 1 haftaya virüsün çaresi bulunur.

Arkadaþ ne kadar bahtsýz bir takýmýz ya.
    8. Þampiyonluk sezonunda koronaya yakalandýk.

2011'de þikeye, 2020'de virüse yakalandýk.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Futbol maçlarý ertelenebilir, böyle bir karar alýnýrsa benim aklýma gelen sorular var.

Yüzlerce kiþinin çalýþtýðý fabrikalar ne olacak?

3-5-10 kiþinin çalýþtýðý iþ yerleri ne olacak ?

Büyükþehirlerde toplu taþýma azaldý vs deniyor ama bu sayý 7 milyondan 4 milyona düþtü, bu insanlar akþam evlerine gidiyor.

Sen futbolcularý korumak için böyle bir önlem alýyorsan senin ekonomini oluþturan iþçiler, iþverenler için de almalýsýn. Bugün kalkýp özel sektörde iþveren olan birisi neden kapatýyorum desin mesela?

Alýnacak olan karar ayýrým gözetmeksizin her birey için alýnmalýdýr. Bu virüs birey seçmiyor çünkü.

Ülkemiz için hayýrlýsý neyse o olur umarým
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý agahozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbol maçlarý ertelenebilir, böyle bir karar alýnýrsa benim aklýma gelen sorular var.

Büyükþehirlerde toplu taþýma azaldý vs deniyor ama bu sayý 7 milyondan 4 milyona düþtü, bu insanlar akþam evlerine gidiyor.

Sen futbolcularý korumak için böyle bir önlem alýyorsan senin ekonomini oluþturan iþçiler, iþverenler için de almalýsýn. Bugün kalkýp özel sektörde iþveren olan birisi neden kapatýyorum desin mesela?

Alýnacak olan karar ayýrým gözetmeksizin her birey için alýnmalýdýr. Bu virüs birey seçmiyor çünkü.

Son derece insani ve vicdani bir yorum
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Ligin ertelenmesi hususunda görüþ koyan futbolculara gelen tepkiler çok anlamsýz kusura bakmayýn...

Herkes canýný, ailesini düþünüyor, ben futbolcu olsam, þu anda ben de oynamak istemezdim...
    Virüsten illa bir futbolcunun mu ölmesi lazým ertelenmesi için?

Etmeyin...

He, ülkede genel anlamda alýnan önlemlere bakýldýðýnda bakanlýðý takdir ediyorum. Ama sadece liglerin ertelenmesi yetmez, kamu/özel farketmeksizin tüm çalýþanlara bu hak tanýnmalý, zaten baþka yolu yok...
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (18.03.2020 Saat 09:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý agahozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Katýlýyorum, kesinlikle...
    Arafilboylu

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ligin ertelenmesi hususunda görüþ koyan futbolculara gelen tepkiler çok anlamsýz kusura bakmayýn...

Herkes canýný, ailesini düþünüyor, ben futbolcu olsam, þu anda be de oynamak istemezdim...

Etmeyin...
    Valla bu arkadaþ da etkilenmiþ korkmuþ.

Futbolcularýn yakalanmasý senden benden kat kat az adamlar yediði yemeði bile gramaj ile yiyor. Temiz tesisler de zaman geçiriyor. Dolmuþa falan binmiyor. Ozaman benimde çocuðum var ne edeyim iþi falan býrakayým aç kalayým anasýný satayým.

Býrak ya milyonlarý alican hükümete baþ kaldýrcan . Top oynamasalar daha riskli durumda olacaklar . Evdemi duracak bunlar sanýyorsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Herkes canýný, ailesini düþünüyor, ben futbolcu olsam, þu anda be de oynamak istemezdim...

Etmeyin...
    Sen mola verebildin mi Ýlker kardeþim?
    Ben hala çalýþýyorum.
    Devlet sokaða çýkma yasaðý veya umumi karantina kararý almadýktan sonra da afedersin eþþek gibi çalýþmak zorundayým.
    90 bin kapanmýþ vakada 8000 olü, %9 ile öldüren bir hastalýðý ciddiye almamak diye bir þey olamaz. Çok ciddi bir durum.

Ama ya bütün hayat 2-3 hafta duracak, ya da kontrollü devam edecek.

Futbolcular zaten özel þartlarda, özel imkanlarla çalýþan insanlar.
    Emin olun hiçbirine bir þey olmaz. Zaten sürekli spor sebebi ile saðlýklý yaþýyorlar.
    Tom Hanks hastalandý. 1 hafta sonra iyileþti ve çýktý.
    Yaþý 50 den fazla olmasýna raðmen.

Hep birlikte Türkiye hayatý kýsa dönem kilitleyecek ise caným feda.
    Yoksa zaten yeterince ayrýcalýklý hayat yaþayan futbolcularýn, daha da ayrýlacalýk sahibi olmalarýný anlamýyorum.

Millet hala metrobüslerde balýk istifi iþe gidip geliyor.

O kadar da özel olmamalarý lazým.

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Herkes canýný, ailesini düþünüyor, ben futbolcu olsam, þu anda ben de oynamak istemezdim...

Etmeyin...

He, ülkede genel anlamda alýnan önlemlere bakýldýðýnda bakanlýðý takdir ediyorum. Ama sadece liglerin ertelenmesi yetmez, kamu/özel farketmeksizin tüm çalýþanlara bu hak tanýnmalý, zaten baþka yolu yok...
    bence risk çok yüksek deðil. virüs kapan herkes ölmüyor.
    ölüm oranlarý çok yüksek deðil. zaten istatistiklere bakýldýðýnda normal gripten de bu kadar kiþi ölüyor.
    bu sebeple devletin ekonomisini komple durdurup insanlarý korkulara hapsetmenin manasý yok.
    bence alýnan tedbirler yerindedir ve bu tedbirlere harfiyen riayet ederek günlük yaþama devam edilmelidir.
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen mola verebildin mi Ýlker kardeþim?
    Ben hala çalýþýyorum.
    Devlet sokaða çýkma yasaðý veya umumi karantina kararý almadýktan sonra da afedersin eþþek gibi çalýþmak zorundayým.
    90 bin kapanmýþ vakada 8000 olü, %9 ile öldüren bir hastalýðý ciddiye almamak diye bir þey olamaz. Çok ciddi bir durum.

Ama ya bütün hayat 2-3 hafta duracak, ya da kontrollü devam edecek.

Futbolcular zaten özel þartlarda, özel imkanlarla çalýþan insanlar.
    Emin olun hiçbirine bir þey olmaz. Zaten sürekli spor sebebi ile saðlýklý yaþýyorlar.
    Tom Hanks hastalandý. 1 hafta sonra iyileþti ve çýktý.
    Yaþý 50 den fazla olmasýna raðmen.

Hep birlikte Türkiye hayatý kýsa dönem kilitleyecek ise caným feda.
    Yoksa zaten yeterince ayrýcalýklý hayat yaþayan futbolcularýn, daha da ayrýlacalýk sahibi olmalarýný anlamýyorum.

Millet hala metrobüslerde balýk istifi iþe gidip geliyor.

O kadar da özel olmamalarý lazým.

Yok dostum malesef, dediðin gibi toplu sokaða çýkma yasaðý vb. bir þey olmadýðý sürece de bu þekilde devam edecek.

Hayatýn kontrollü devam etmesi bana sorarsan kalýcý bir önlem oluþturmayazak. Hayatýn 2-3 hafta durmasý lazým. Ýlk vakadan sonra bir kaç gün içinde harmonik bir artýþ oldu bizde. Þimdiden sayý 100'e ulaþtý. YAarýn ve sonraki günler bu sayý daha da artarsa panik havasý da artacak.

Ýnþallah atlatýr herkes, her millet...
    Arafilboylu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý matalar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence risk çok yüksek deðil. virüs kapan herkes ölmüyor.
    ölüm oranlarý çok yüksek deðil. zaten istatistiklere bakýldýðýnda normal gripten de bu kadar kiþi ölüyor.
    bu sebeple devletin ekonomisini komple durdurup insanlarý korkulara hapsetmenin manasý yok.
    bence alýnan tedbirler yerindedir ve bu tedbirlere harfiyen riayet ederek günlük yaþama devam edilmelidir.

Avrupa'dan, devlet nazarýnda virüsle ilgili alýnan tedbirlerle ilgili olarak daha bilinçli olduðumuz çok açýk...

Hayýrlýsý, bakalým...
    Arafilboylu

Oðuz KUL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Konuyla alakalý alakasýz ama..
    Akþam oynanan göztepe ve rize maçýný izledim malesef hayatýmdan 2 saati çalýnan bir þeydi ama maç deðildi futbol hiç deðildi.. Rize bize oynadýðý mücadele verdiði hiç biþey yapmadý hatta bu maç onlar için daha kritikti saçmaydý..
    Ünal hoca kendine ciddi manada yazýk etti..
    Göztepe takýmý bize karþý ne oynar bilmiyorum ama þu beto bize baya ters geldiði bir gerçek betoyu geç göztepeden zerre kadar çekinmiyorum..
    ÞAMPÝYON TRABZONSPOR

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Beto virüsten korkmuyor mu acep ?
    adam bize duvar oluyor maþallah.
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

Nereden
    Ýstanbul

Milyonlarca insan çalýþmaya devam edecek ama futbolcu 90 dakika top oynayamayacak. Hayýrdýr sizin özelliðiniz ne?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Corona virüs ölüm orani 0,3 - 0,5 % arasi. Tehlikeli yas ise 60 üzeri.

Cocuk, genc ve orta yas insanlar ve hele sporcular icin tehlikeli bir hastalik degildir. Büyük bir kismi hasta olduklarini bile anlamiyor. Sorun herkesin ailesi var, annesi babasi nenesi dedesi var.
    TRABZONSPOR 1967

Yusuf BALCI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    38

Alýntý 14TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla bu arkadaþ da etkilenmiþ korkmuþ.

Futbolcularýn yakalanmasý senden benden kat kat az adamlar yediði yemeði bile gramaj ile yiyor. Temiz tesisler de zaman geçiriyor. Dolmuþa falan binmiyor. Ozaman benimde çocuðum var ne edeyim iþi falan býrakayým aç kalayým anasýný satayým.

Býrak ya milyonlarý alican hükümete baþ kaldýrcan . Top oynamasalar daha riskli durumda olacaklar . Evdemi duracak bunlar sanýyorsun.
    bu çok yanlýþ bir yorum.

futbolcularýn hepsi saðlýðýna bu þekilde dikkat etmiyor. karþýndaki takým oyuncusu kendisine dikkat etmiyorsa ve sen onunla ayný sahada temas bazlý bir spor yapýyorsun. kafa kafaya çarpýþýyorsun. ayný topa elini dokunduruyorsun. bence futbolcular benden daha fazla risk altýnda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)