Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 61 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hepimiz Trabzon'luyuz...!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte canım kardeşim olay budur.çabuk gaza gelen milletiz.dışarda elinde bayraklı,afişli 100 kişi görmeyiverelim.medyada geniş yer aldıysa ve mantıklı olduğu savunulduysa mutlaka bu 100 kişinin yanında biteriz.yani rüzgar arayan yaprak olmak için elimizden geleni yaparız.emin ol oradaki esas ermenilerin haricindeki hiçbir Türk (müslüman) o söylediği cümlenin ne anlama geldiğini bilmiyordu.
    Tamam kabul ediyorum.Ben çabuk gaza geldim,safsata yaptım burada.
    Alıntı Rutubet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar özellikleri bir arada olan hiçbir halt olamaz.

Türk adam Türk'dür. Ermeni ise ermeni, Rumsa rum.
    birinden biri karışırsa kanına yada soyuna, onlardan herhangi birisi zaten olamazsın.
    "Melez" olur kalırsın ortada dımdızlak.
    Tamam sağol.
    Konu #10 Fietra tarafından (26.01.2007 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.
    keyif adamı ..

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim insanımızın nekadar bilinçsiz olduğunu şu son gelişmelerden rahatca gözlemleyebiliriz....ceneze kortejindeki birkaç ermeninin gazı ile bilinçsizce 'hepimiz ermeniyiz' diye binlerce kişi bağırdı...kimsenin öldürülmesini tasvip etmiyoruz ama bir kişi öldü diye vatanı,milleti,Türklüğü bu şekilde küçültemeyiz...hrant dink insandı bir ailesi vardı da,doğuda ingilizlerin verdiği silahlarla ermeniler tarafından katledilen binlerce türk evladı insan değilmiydi onların aileleri yokmuydu...cenezede biz ermeniyiz diye bağıran onbinler açaba hiç ermenilerce hunharca öldürülen anadolodaki Türk vatandaşlarını hiç andılarmı acaba......bence cenaze günü olanlar Türklüğü aşağılamıştır...umarım insanlarımız bundan sonra bir eylem yapmadan önce sonuçlarını düsünür ve ne yapacaklarsa ondan sonra yaparlar....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dün akşam biri bana anlatsn programını izleyen var mı bilmiyorum ama sunay akın orda konuktu orda çok çarpıcı bir bilgi verdi atatürk türk dil kurumunu kurduğu zaman başına bir ermeniyi geçirmiş dil bilimci die
    buna ne diceksiniz bu vatana ermenin rumun yunanlının yahudinin de faydası var peki bankaları boşaltanlar kimdi bizler deilmiydik bu milletin parasını biz yemedik mi bırakın bu milliyetçilik ayaklarını ırkçılık yapamyalım lütfennn
    Bordomavi.net

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hepimiz ermeniyiz lafina pek fazla takilmamak lazim, sonucta burda verilen mesaj kardesliktir,baristir.herkes ermeni oldugu icin degil terore,siddete karsi oldugu icin yurudu.dink'in cenaze toreninde bunun disinda herhangi bir amac guderek slogan atanlarada karsiyim...
    yasasin halklarin kardesligi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emin ol oradaki esas ermenilerin haricindeki hiçbir Türk (müslüman) o söylediği cümlenin ne anlama geldiğini bilmiyordu.
    Ya da şöyle diyelim gerçek TÜRK kimliğinde ki hiç kimse bu cümleyi kullanmazdı.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir şeyi unutmayalım değerli arkadaşlarım:

bazıları işin içine "din"i alet etmeye kalkıyor, "din"ini bu bazılarından öğrenmeye kalkan gençlerimiz de bunlara kanıyolar... gerek yok...

bakın Hz. Peygamber (S.A.V.) ne demiş Veda Hutbesi'nde:

"Ashabim!"

"Dikkat ediniz, Cahiliyeden kalma bütün adetler kaldirilmistir, ayagimin altindadir. Cahiliye devrinde güdülen kan davaları da tamamen kaldirilmistir. Kaldirdigim ilk kan davasi Abdulmuttalib'in torunu Iyas bin Rabia'nin kan davasidir.

kan davası ille de kişiler, sülaleler arasındadır diye bir kaide yok, milletlerin de bundan uzak durması lazım... İslam adına bir şeyler yapıyoruz diye İslam'ın yasakladığı şeyleri yapmayalım... Dink de dahil geçmişte olanlar, geçmişte kalmıştır... kan davası gibi görmeye gerek yok...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Rutubet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı griffin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşam biri bana anlatsn programını izleyen var mı bilmiyorum ama sunay akın orda konuktu orda çok çarpıcı bir bilgi verdi atatürk türk dil kurumunu kurduğu zaman başına bir ermeniyi geçirmiş dil bilimci die
    buna ne diceksiniz bu vatana ermenin rumun yunanlının yahudinin de faydası var peki bankaları boşaltanlar kimdi bizler deilmiydik bu milletin parasını biz yemedik mi bırakın bu milliyetçilik ayaklarını ırkçılık yapamyalım lütfennn
    Bu ülkede bunu yeni fmi farkettiniz ? ermenilerin gönül rahatlığı ile yaşadığını Osmanlı'da hatta 1915'lerde bile yüzbaşı olduklarını, istihbaratta çalıştıklarını, sadrazam bile oldukları yeni mi anladınız da Milliyetçilere bok atıyorsun. Ayıptır ayıp Atatürk'ün sözlerini ne çabuk unuttunuz.
    Saygı gösterlim diyoruz ama bi yere kadar. Sapıtmayın.
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kardeşlerim konu biraz amacından saptı galiba.ben size son olarak şunu tavsiye ediyorum.Ahmet Günbay Yıldız'ın Figan adlı romanını lütfen okuyun.
    T R A B Z O N S P O R

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu başlık lütfen kapatılsın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

Lokman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne ermeni yim nede o pankartı taşırım, siz inanıyormusunuzki bir Türk ermenistan da öldürülecek ve burada olan olay oradada olacak imkansız üstüne cesedimizi yakarlar, şimdi ben neden hoşgörülü olayım. Yıllarca şehit verdik iki dakikada bilmem kaç güvenlik görevlisi şehit oldu diye geçen televizyonlar dörgün dört gece kıyameti kopardı bu kadar ermeni yalakasını bir arada görmedim. Meğer TRABZON şehri birilerinin ne kadar korkulu yrüyası olmuş bunların kim olduğuda bir parti teşkilatının önünden geçerken atılan sloganlardan belli olmuştur. Sorarım size o cenazede atılan sloganda hangi milletlerin kardeşliği için bağırıldı ben yazamıyorum bilen bilir. Üstümüze oyunlar oynanıyor bu ülke içten vuruluyor ve bazıları buna çanak tutuyor tarih bu kalleşleri asla unutmayacak.
    Yazdıklarımdan kimse sanmasınki ben Hrant Dink cinayetine sevindim asla bir insan düşünceleri ne olursa olsun ölümü haketmez hak hukuk cezasını verir toplum yaptırım uygular budur ceza ama bu oldu diyede kendimi aşşağılık bir yaratık gibi hissetmemi kimse beklemesin üzüldüm ama o kadar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Allah'a emanet olun!..

Dün gece açılan bu başlık çok iyi bir seviyede gidiyor(du). Ama maalesef kapatmak zorundayım.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)