Sayfa 10 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 20 60 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1731 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 25.Hafta | Gaziantep FK 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Nereden
    Malatya

Halis Rize maçının var hakemi değil miydi? Eğer öyleyse çok art niyetliydi o maçta. Bu dillendirilip kasıtlı maç yönetmesi engellenmeli. Olmazsa hakem için iki, Antep için iki atmalıyız

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tam takımı oturtuyoruz hop birine cezayı kesiyorlar veya biri sakatlanıyor. Neyse ki Mikel dönüyor en azından.

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel oynamıyoruz. şikeciler maçında kötü futbola rağmen 3 puan. Gençler maçı penaltıya kadar gezindik sahada. Sivas maçı çok baskı yedik maç 10 dk daha devam etseydi giderdi. Bjk maçı berbat futbol, Sörloth ve Uğurcan ile 1 puan. Rize maçı 65 den sonra toparlanma. Kupada Denizli ve dünkü şikecilerle olan maç. İyi oynamıyoruz. Ama 20 dk oynasak yetiyor, kalan 70 dk yı top çevirerek geçiremiyoruz, nefes aldırmayacak bir baskıyı kabullenip, bekliyoruz. Bir yerde patlar bu gidişat.
    Elbette mümkün değil ama, herşey gönlünüzce olsun.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

biz bunları nasıl yeneceğiz ya

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sonunda belalımızı maçımıza vermişler. Karaktersiz herif bu hafta doğrayacak bizi !
    McLas was Here

Nereden
    Kocaeli

Takım zorda kalınca oynuyor. İş tamamen psikolojik. Nasıl olsa kazanırım rahatlığı var. Aşırı özgüvenin bazen zararı oluyor. Daha ciddi olup maçın başında işi sıkı tutmalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milli araya kadar GS nin 3 maçı da inanılmaz zor.

Sivas (D)
    BJK
    Rize (D)

minimum 4-5 puan kaybı bekliyorum Gs den.

bundan sonra seri galibiyetlerimiz gelirse puan farkını baya açarız.
    Ünal KARAMAN puan alabilecek mi?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonunda belalımızı maçımıza vermişler. Karaktersiz herif bu hafta doğrayacak bizi !
    Rezil ötesi bir hakem ve bizi hep doğramıştır.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal KARAMAN puan alabilecek mi?
    Bence alacak. Ben Bjk nin de onlara patlayacagini düsünüyorum ama belli olmaz. Sivas dan da cok sey bekliyordum ama gecen hafta kollanmis olmalari bu haftaki mac icin ciddi süpheler uyandirdi bende. Belli olmaz belkide bu üc mac icinde sadece Rize ye takilirlar. Ünal kaybetmez Gs ye..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraz reaksiyon gostermek lazim artik. Sampiyonkugu isteyen takim gorelim artik. Defolarimiz var elbette ama iyi yanlarimizi daha cok on plana cikartirsak cozebiliriz.
    Bu mac her iki tarafa da gidebilir, antep cok dengesiz, biz de cok farkli sayilmaz gerci ama onlarin 3 5 gomlek daha iyi oyunculardan kurulu haliyiz. Skorda geri dustukten sonra yerlesimde inanilmaz kopukluklar yasadilar basaksehir macinda. Kume dusme potasindan da uzaklar, yabancilari vurdum duymaz. Bunlar bizim icin avantaj. Bir maxim bizim defansi zorlar ayagi duzgun futbolu biliyor adam. Neyse yenecegiz guveniyoruz takimimiza.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    İstanbul

Antep çok değişik bir takım, fenere karşı yatarsın ama Antep'e karşı imkansız. Maçın her anını iyi ve tempolu oynamak çok zor ama topu onlara bırakmamalı. Takım boyunu kısaltıp birbirine yakın oynar ve süpriz koşularla stoper-bek arkalarına adam kaçırırsak fark bile atarız. Yok Sorloth ile Da Costa arası 70-80 metreye çıkar da öne geçtikten sonra tamamen yaslanırsak kesin yeriz. (Kötü oynarken de kazanabildiğimiz için "yersek kaç atarız ?" sorusunun cevabı yok bende) Kısacası arada basıp arada bekleyecek, ayrıca çok top dolaştıracak takım. Bir de kalecileri Günay günündeyse kolay yemiyor, ama bir hatalı gol yedi mi fena açılıyor.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hep söyledim bizim gecen yıldan farkımız orta sahada Yusuf diye bir adamımız vardı çok kaşardı ve herkese pas istasyonu olurdu buda takımın top çevirmesini kolaylaştırırdı şimdi ise bunu yapan kimse yok stoperler top atacak adam arıyor Mikel bir sağa bir sola dönüyor oysa bu takımda Ndiaye Sosa Ekuban Mikelden aldıkları her topu ileri taşısa kanatlardaki adamlar da rahatlayacak Wakameye kademe oluşmuş zamanlarda atacağımız her top da geçmeye çalışacak ve kaptıracaktır (dün fener maçında yediğimiz gol gibi) oysa orta saha dikine gittiğinde Wakameye atılacak topta defansı tek yakalayacak ve çok rahat geçebilecektir bizim teknik ekip hala bu noktayı göremedi hala Wakameyi defanslarla boğuşturuyoruz
    @ okşoholu

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

halıs muhlıs yıne gelmıs ,gelecegı varsa gorecegı de var..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antep çok değişik bir takım, fenere karşı yatarsın ama Antep'e karşı imkansız. Maçın her anını iyi ve tempolu oynamak çok zor ama topu onlara bırakmamalı. Takım boyunu kısaltıp birbirine yakın oynar ve süpriz koşularla stoper-bek arkalarına adam kaçırırsak fark bile atarız. Yok Sorloth ile Da Costa arası 70-80 metreye çıkar da öne geçtikten sonra tamamen yaslanırsak kesin yeriz. (Kötü oynarken de kazanabildiğimiz için "yersek kaç atarız ?" sorusunun cevabı yok bende) Kısacası arada basıp arada bekleyecek, ayrıca çok top dolaştıracak takım. Bir de kalecileri Günay günündeyse kolay yemiyor, ama bir hatalı gol yedi mi fena açılıyor.
    Avukatım, bu cevabı sana özel yazmıyorum ama hemen hemen herkes benzer tespitler yaptığı için senin özelinde HERKESE yazıyorum.
    Evet topu rakibe bıraktığımız dakikaların bazı anlarında oyuna dalıyoruz, koşu tempomuzu kaybediyoruz ve en son oyuncumuzla en uç oyuncumuz arasındaki mesafe uzuyor. Genel oyun tempomuzu kaybediyoruz ve maç içinde bazen uzun dakikalar hatalı oyuncu, mevki ve genel oyun planı tercihleriyle vakit kaybediyoruz. Çok doğru bunlar ama bunlardan dem vurup "yandık bittik!" denilecek vakit değil!

Neden?

Sebep şu; çok sıkışık bir fikstüre girdik. ortalama 3 günde bir deplasman ağırlıklı bir maç tempomuz var. Takımın genel temposu şu şekilde maç-dinlenme-yenilenme idmanı-belki 1 taktik idman-seyahat-maç...

Şimdi bu döngüde, söylenilen sıkıntıları gidermek için yapılabilecek bir şey yok. Biz bu noktadan sonra artık neyi yapabiliyorsak onu en iyi şekilde yapmaya, beceremediğimiz teknik meseleleri motivasyon ve hırs unsuruyla kompanse etmeye çalışacağız.

Ortam buyken, "bakalım kaç kere daha sıçrarız?" , "bu hoca bu işi kaldıramaz" , "vay bu nasi fidbol!?" , "uy biz ne edeceğuk " gibi söylemlerin hiçbir şey ve kimseye faydası yok. Allah aşkına konsantrasyon. Lütfen, lütfen, LÜTFEN!
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Kocaeli

3-1 alır geliriz. Şampiyonluk isteyen takım böyle maçları alır. Şampiyonluk bu maçlardan alınan 3 puanlarla geliyor. Başakşehir maçına mutlaka lider çıkmalıyız. Sıkışık fikstürümüzdeki 3. Maçımız. Galibiyet ala ala gidiyoruz. Oyuncuların özgüveni çok yüksek. Winner takım olduğumuzu düşünüyorum. Bu arada Abdülkadir Parmak'ın röportajına çok üzüldüm. Adam çok haklı. Oyuncuları eleştirin ama hakeret ve argo kelimeler kullanmayın lütfen arkadaşlar.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence alacak. Ben Bjk nin de onlara patlayacagini düsünüyorum ama belli olmaz. Sivas dan da cok sey bekliyordum ama gecen hafta kollanmis olmalari bu haftaki mac icin ciddi süpheler uyandirdi bende. Belli olmaz belkide bu üc mac icinde sadece Rize ye takilirlar. Ünal kaybetmez Gs ye..
    Ağzından bal damlıyor.
    İNŞALLAH
    Rize kritik durumda, puan alması lazım
    BJK ve Sivas maçlarında da şikesaray'ın puan kaybedeceğini düşünüyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allahım şu maçı alalım lütfen...

yüregimts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

N diaye defansa yardım etmiyo ve orta saha baya bos kalıyo. Sosa nın canı cıkıyo her yere yetişmek için. Mikel 60 dan sonra düşüyo. Orta sahamız hala kötü

ve ben başımız da hoca olduğunu hissetmiyorum. Takım oyunu yok bişey yok. 3-4 Kişinin kişisel becerileriyle ilerliyoruz . Umarım darbe yemeyiz
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bence fener maçı kadar zor olmayacak

fener gerçekten tehlikeli bir rakip bir oyun disiplinleri var pas oyununu mükemmel yapıyorlar ilk yarı boyunca adamların ayağından top alamadık ve bu paslaşmayı kalelerinin onunda yaptılar bizde üzerlerine gidip alan daraltma yapmaktan korktuğumuz için istedikleri gibi top cevirdiler böyle bir takım anca kupa yarı finalinde karşımıza çıkar ligde çıkmaz
    aslında bazı dakikalarda fenere yaptığımız baskıyı antepe yaparsak zaden nefes alamazlar o kadar komple bir takım değil çok açık oynuyorlar çok pozisyon bulacağımızı düşünüyorum yeter ki Sosa orta sahada gezinmesin
    @ okşoholu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep söyledim bizim gecen yıldan farkımız orta sahada Yusuf diye bir adamımız vardı çok kaşardı ve herkese pas istasyonu olurdu buda takımın top çevirmesini kolaylaştırırdı şimdi ise bunu yapan kimse yok stoperler top atacak adam arıyor Mikel bir sağa bir sola dönüyor oysa bu takımda Ndiaye Sosa Ekuban Mikelden aldıkları her topu ileri taşısa kanatlardaki adamlar da rahatlayacak Wakameye kademe oluşmuş zamanlarda atacağımız her top da geçmeye çalışacak ve kaptıracaktır (dün fener maçında yediğimiz gol gibi) oysa orta saha dikine gittiğinde Wakameye atılacak topta defansı tek yakalayacak ve çok rahat geçebilecektir bizim teknik ekip hala bu noktayı göremedi hala Wakameyi defanslarla boğuşturuyoruz
    Ayıp oluyor hocam kaşar filan.
    8. Kuşatma

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mart ayında peş peşe 3 maçlık galibiyet serisi yapacak takım muhtemelen liderlik koltuğuna oturacak 2. ile arasındaki puan farkı ilk kez az da olsa açılmaya başlayacak. Antep maçını da alırsak ciddi ciddi kahvehaneye dalan boğa gibi şampiyonluğa koşuyoruz demektir. Oluruz ya da olmayız, net şekilde bu maç o sinyali verecek olan maç.

Hüseyin hoca ve Newton sabah akşam yeni taktikler üretsinler oyunculara hırs yüklemesi yapsınlar. Çoğu zaten şampiyonluk yaşamış oyuncular ama kariyerlerindeki en büyük başarı ve unutamayacakları şampiyonluk burada yaşayacakları şampiyonluk olur, bunu anlatmak herkesin görevi.

Önümüzdeki haftadan itibaren ligde ''kopmalar'' yaşanacak, arkasına gazı alan kendisini ligin son haftasına şampiyon takım olarak atar. Antep maçını kazandığımız an lideriz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Kocaeli

Tam da 2 duran top ile kazanmalık maç.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne Antep'miş!!!
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Antep'miş!!!
    Ne hikmetse kiminle oynasak ya bize ters geliyor ya da çok iyi takım oluyor. Ama puan kaybedince biz kötü oluyoruz. Bir türlü anlayamadım bu mantığı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)