Sayfa 69 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1731 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 25.Hafta | Gaziantep FK 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç tekrar edilmezmiş, edilirse doğru olamazmış. Bizim taraftara bayılıyorum vallahi.

Kural ne diyorsa odur. Daha biz taraftar olarak inanmıyoruz ki TFF umruna bile almaz .. Tabi bunda daha önce yapılan haksızlıklarda belirleyici oluyor maalesef ..

Kenetlenin Beyler, yarın akşam itibarıyla şampiyonluk yürüyüşümüz başlıyor ..
    McLas was Here

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Tahminim GS'nin Sivas maçı ve bizim maç tekrar edilecek.

Fakat GS'nin başvurması lazım.

Yoksa bizimki de tekrar edilmez.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tahminim GS'nin Sivas maçı ve bizim maç tekrar edilecek.

Fakat GS'nin başvurması lazım.

Yoksa bizimki de tekrar edilmez.
    Gsnin itirazı neye? Onlarda da mi olay oldu?
    Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç tekrar edilmezmiş, edilirse doğru olamazmış. Bizim taraftara bayılıyorum vallahi.

Kural ne diyorsa odur. Daha biz taraftar olarak inanmıyoruz ki TFF umruna bile almaz .. Tabi bunda daha önce yapılan haksızlıklarda belirleyici oluyor maalesef ..

Buradan çıkış kapısı bulmuşlar, hakem her halti yiyor sonra ben oyle gördüm diyor. Topa değer, durdurması gerekir durdurmaz. Hissettim ama durdurmadım dese kural hatası, hissetmedim derse hakem hatası. Yarın birisi topu eliyle kaleye atsın hakem ben görmedim derse yine bir cacık olmaz. Turk futbolunda boyle omurgasizlik olduğu sürece arka kapılar asla kapanmaz.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gsnin itirazı neye? Onlarda da mi olay oldu?Buradan çıkış kapısı bulmuşlar, hakem her halti yiyor sonra ben oyle gördüm diyor. Topa değer, durdurması gerekir durdurmaz. Hissettim ama durdurmadım dese kural hatası, hissetmedim derse hakem hatası. Yarın birisi topu eliyle kaleye atsın hakem ben görmedim derse yine bir cacık olmaz. Turk futbolunda boyle omurgasizlik olduğu sürece arka kapılar asla kapanmaz.
    Emre Kılınç'ın attığı penaltıda akıllının biri adam topa değmeden yanına kadar gelmişti.

Penaltı da kaçınca kural hatası diyenler oldu ama ses çıkmadı sonra.

Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antep çok değişik bir takım, fenere karşı yatarsın ama Antep'e karşı imkansız. Maçın her anını iyi ve tempolu oynamak çok zor ama topu onlara bırakmamalı. Takım boyunu kısaltıp birbirine yakın oynar ve süpriz koşularla stoper-bek arkalarına adam kaçırırsak fark bile atarız. Yok Sorloth ile Da Costa arası 70-80 metreye çıkar da öne geçtikten sonra tamamen yaslanırsak kesin yeriz. (Kötü oynarken de kazanabildiğimiz için "yersek kaç atarız ?" sorusunun cevabı yok bende) Kısacası arada basıp arada bekleyecek, ayrıca çok top dolaştıracak takım. Bir de kalecileri Günay günündeyse kolay yemiyor, ama bir hatalı gol yedi mi fena açılıyor.
    Stoper ve bek arkalarına adam kaçırmak... Bunu sadece bir kez yaptık; o da taktik veya 2'li 3'lü varyasyonla değil, takımın en az yetenekli adamlarından Kamil Ahmet'in bireysel çabasıyla oldu. 3'lü stoper oynayan rakipte Kana-Bıyık Sörloth'u kucağına alıp sert bir şekilde savunurken diğer stoperleri de araya adam atarak zorlamadık. Sadece Ekuban 1 kez Sörloth'un ortasında içeri girip ıska geçti, Kamil Ahmet'in kaçışında da golü attı zaten. Sonra ??? Rakip stoperler fazla yorulmasın, 3 kişi rahat rahat Sörloth'u tutsun diye Ekuban'ı çıkardık ))) Bu satırları yazdığımızda "aman ne Antep'miş", "ne olursa olsun sinerjiyi bozmayalım, takımı eleştirmeyelim" diyen değerli renktaşlarımız oldu. Lakin Perşembe'nin gelişi değil Çarşamba, daha Gerede sapağından bağırıyordu

Olan oldu artık. Şimdi hırslanma ve Malatya-Başakşehir-Alanya-Göztepe cenderesinden 12 puan çıkarma zamanı. Takımın bu gücü ziyadesiyle var, takımımız ve hocamız daha önceki hatalardan ders çıkarır ve 4 maçı da kazanırsak bayraklar sandıklardan çıkmaya başlar, aksi halde basit eksikleri -adeta inat edercesine- gideremediğimiz için bir sene daha dövünmeye devam ederiz.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Emre Kılınç'ın attığı penaltıda akıllının biri adam topa değmeden yanına kadar gelmişti.

Gs'li oyuncu da iceri girdigi icin basvuru yapmamislardir. Sadece Sivas'li oyuncu girse ve gol olsa dedigin dogru.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanina gelmesi bir şey değiştiriyor mu ki? Ceza sahasina girilmemesi gerek, hem sivasli hem galatasaraylı topçular ceza sahasına adim atmislar. O yüzden tekrarlanmaması normal. Topa da müdahalesi yok zaten.
    ( ゚д゚)

Oğuz KUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu senenin haricinde bu kadar tekrar oynansın başvurusu yapılan bir lig hatırlamıyorum..

Aralarında bariz hakemin ayağına top değip futbolcunun önüne gelip gol attığı maç yani bizim göztepe maçımız tekrarlanmadıysa bu maç hiç tekrarlanmaz..
    Keşke yanılsam keşke tekrarlansa şöyle düşünün bizim attığımız buz gibi golü bile sırf kulp bulmak için evire çevire oynatan bir tff sizce maçı tekrar oynatır mı ?
    En iyi ihtimal o 3 dk oynatır ondada gol bulacağımızı zannetmiyorum ama bu demek değildir ki hakkımızı aramayalım gerekirse kanuni boyuta bile getirelim..

Sonuç olarak ben çokçok kötü oynadığımızı düşünmüyorum sadece basiretsizlik yaşandı nasıl olsa gol atarız diye düşünüldü..
    Sonuç wakeame oyuna bir türlü sokulmadı ve gününde değildi anlamsız bir sağ çizgiden yüklenme anlayışı vardı ama sağda kamil vardı unutulan buydu sol tarafda ise as oyuncular vardı..
    Sörlord norvecden döndüğünden beri garip. Anlaşıla bilinir çünkü formunu hep üst düzeyde oynadı şuanda formsuzluk yaşıyor o nu ise hiç topla buluşturamadık..
    Haybeye giden bir maçtı.. ama hakem yüzünden haybeye..
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Oğuz KUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu senenin haricinde bu kadar tekrar oynansın başvurusu yapılan bir lig hatırlamıyorum..

Aralarında bariz hakemin ayağına top değip futbolcunun önüne gelip gol attığı maç yani bizim göztepe maçımız tekrarlanmadıysa bu maç hiç tekrarlanmaz..
    Keşke yanılsam keşke tekrarlansa şöyle düşünün bizim attığımız buz gibi golü bile sırf kulp bulmak için evire çevire oynatan bir tff sizce maçı tekrar oynatır mı ?
    En iyi ihtimal o 3 dk oynatır ondada gol bulacağımızı zannetmiyorum ama bu demek değildir ki hakkımızı aramayalım gerekirse kanuni boyuta bile getirelim..

Sonuç olarak ben çokçok kötü oynadığımızı düşünmüyorum sadece basiretsizlik yaşandı nasıl olsa gol atarız diye düşünüldü..
    Sonuç wakeame oyuna bir türlü sokulmadı ve gününde değildi anlamsız bir sağ çizgiden yüklenme anlayışı vardı ama sağda kamil vardı unutulan buydu sol tarafda ise as oyuncular vardı..
    Sörlord norvecden döndüğünden beri garip. Anlaşıla bilinir çünkü formunu hep üst düzeyde oynadı şuanda formsuzluk yaşıyor o nu ise hiç topla buluşturamadık..
    Haybeye giden bir maçtı.. ama hakem yüzünden haybeye..
    Özgüç-Halis A.Ş. tarafından 2 puanımız hiç edildi.
    Kahrolmamak elde değil
    Bu emek hırsızlarının ruh halleri nasıl acaba o akşamdan itibaren
    Allah Zekeriya dahil üçünün belasını versin.
    TS camiasına yaşattıkları travmanın mislini yaşatsın.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Oğuz KUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence sallamamışlardır hatta görevlerini yerine getirmenin vermiş olduğu mutlulukla rahat uyumuşlardır bile..
    Kendine küfür edilmesini cinayet sayan insanların aksine artık küfüre edildiğinde bir daha söyle bir daha..
    Diyen bir toplum olduk bu da profesyonellik oluyor ismi bu !
    Para, mevki, itibar kısacası güç her zaman kazanıyor malesef..

Hesap edilmeyen tek şey Allahın adaletidir ki tecelli ediyor..
    Sivas-gs maçını islerken Serinin pozisyonunda çok keyifliydim çünkü ayarlasan o pozisyon farklı maçda denk gelmezdi ama oldu sonuç penaltı olmasa bile vermek durumunda kaldı bizim pozisyondan daha ağırdı ve kendikendime dediğim şuydu evet abdüş topu böyle alsaydı o gol sayılmaması lazımdı !

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgüç-Halis A.Ş. tarafından 2 puanımız hiç edildi.
    Kahrolmamak elde değil
    Bu emek hırsızlarının ruh halleri nasıl acaba o akşamdan itibaren
    Allah Zekeriya dahil üçünün belasını versin.
    TS camiasına yaşattıkları travmanın mislini yaşatsın.
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Muhtemelen sezonun en kötü yönetilen maçı.Verilmeyen iki penaltı,verilmeyen ve Var'a gitmemesi gereken nizami gol ve hakemin maçı erken bitirmesi.

Maçın tekrar edileceğini sanmam, öyle bir karar vermezler.

Futbol baronlarının istediği sonuç çıktı.Baktılar Trabzonspor hakem tarafından doğranmayınca iyi de oynasa kötü de oynasa puan kaybetmiyor devreye girdiler.

Erman Toroğlu der ya hakemler cin gibidir, maçın hakemi de bu maça atanınca nasıl bir sonuç istendiğini şıp diye anlamıştır.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Larking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen sezonun en kötü yönetilen maçı.Verilmeyen iki penaltı,verilmeyen ve Var'a gitmemesi gereken nizami gol ve hakemin maçı erken bitirmesi.

Maçın tekrar edileceğini sanmam, öyle bir karar vermezler.

Futbol baronlarının istediği sonuç çıktı.Baktılar Trabzonspor hakem tarafından doğranmayınca iyi de oynasa kötü de oynasa puan kaybetmiyor devreye girdiler.

Erman Toroğlu der ya hakemler cin gibidir, maçın hakemi de bu maça atanınca nasıl bir sonuç istendiğini şıp diye anlamıştır.
    Sırf maçı 3 dakika erken bitirmesi bile Trabzonspor'un kazanmaması için emir aldığının apaçık kanıtıdır.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçta kural hatası var diyorlar.
    Bu TFF den bişe çıkmaz ama bence sıkıştırılmalı yine de
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçta kural hatası var diyorlar.
    Bu TFF den bişe çıkmaz ama bence sıkıştırılmalı yine de
    Ne kural hatasi?
    TRABZONSPOR 1967

AttilaTheHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kural hatasi?
    Uzatma 5 dakika süresince oynatılmadı.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Ankara

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aynen
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı AttilaTheHun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzatma 5 dakika süresince oynatılmadı.
    HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hatirladigim kadar 7-8 dakika uzatti. Tabelada 5 dakika gösterilmisti.
    Kural 5 dakikadan az oynatamaz diyor. Fazlasi ise hakemin karari.

https://www.fifa.com/mm/document/afd...h_en_47401.pdf
    Konu Zafer Fidan tarafından (10.03.2020 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR 1967

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatirladigim kadar 7-8 dakika uzatti. Tabelada 5 dakika gösterilmisti.
    Kural 5 dakikadan az oynatamaz diyor. Fazlasi ise hakemin karari.

https://www.fifa.com/mm/document/afd...h_en_47401.pdf
    Ula bu adiler tekrar değilde son 3 dakikayı gıcıklık olsun diye bile oynayabilirler bu saatten sonra ....
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ula bu adiler tekrar değilde son 3 dakikayı gıcıklık olsun diye bile oynayabilirler bu saatten sonra ....
    Mehmet Demirkol: Bir maç oynanıyor hakem 87. dakikada bitiriyor maçı. Ne oldu, bitti. Bu bir kural hatası mıdır? Bence kural hatasıdır. Bunun kural hatası olduğunu düşünüyorum. 87. Dakikada bitirmekten ne farkı var. VAR da seni uyarıyor 4.hakem de saat tutuyor, nereye bitirdin demesi lazım değil mi.

Demirkol'un açıklaması üzerinden düşünülürse sadece 3 dakikanın oynatılması söz konusu olamaz.

Şahsi görüşüm, talep reddedilir

Nereden
    Afrika Diğer

Maç tekrarlanır da yenilirsek?

Eldeki 1 puandan da olmayalım

Nereden
    Zonguldak

Maç tekrarlanır da yenilirsek?

Eldeki 1 puandan da olmayalım
    3 dak. için yeniden oynatmazlar.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı bkandil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Demirkol: Bir maç oynanıyor hakem 87. dakikada bitiriyor maçı. Ne oldu, bitti. Bu bir kural hatası mıdır? Bence kural hatasıdır. Bunun kural hatası olduğunu düşünüyorum. 87. Dakikada bitirmekten ne farkı var. VAR da seni uyarıyor 4.hakem de saat tutuyor, nereye bitirdin demesi lazım değil mi.

Demirkol'un açıklaması üzerinden düşünülürse sadece 3 dakikanın oynatılması söz konusu olamaz.

Şahsi görüşüm, talep reddedilir
    Reddedilir tabiki bu karaktersizlerin oynatacak hali mi vae bizimkiler de her yolu deniyor işte olsun yapsınlar...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reddedilir tabiki bu karaktersizlerin oynatacak hali mi vae bizimkiler de her yolu deniyor işte olsun yapsınlar...
    Aynen.
    Bizimkilerin amacı ey tff, mhk ve hakemler, aklınızı başınıza alın.
    Bi daha yanlış yapmayın mesajı vermekti.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Şu maçı nasıl alamadık inanılır gibi değil, aynı 2010 2011 yılındaki eskişehir deplasmanına benzer maç oldu.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halis Özkahya, 25. haftada G.Antep-Trabzon maçından bu yana bu haftayı da boş (26, 27 ve 28 haftalar) geçiyor.

Hâlbuki 26. haftadaki Trabzon-Başakşehir maçının hakemi Fırat Aydınus ve VAR’ı Mete Kalkavan bu kadar dinlenmemişti.

TFF Özkahya denen itin tetikçi olduğunu biliyor ve bunlarla uğraşamıyor mu(Ermanın iddiası bu) yoksa uğraşamıyor görünüp sırayla tetikçi mi atıyor?
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)