Sayfa 21 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1856 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 24.Hafta l Trabzonspor 5 - 2 Ç.Rizespor l Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Başakşehir
    Göztepe (D)

şuradan yapıp edip 15 puan çıkartmalıyız.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Başakşehir
    Göztepe (D)

Burdan 15 çıkarırsak kesin şampiyon oluruz zaten...

Ama çok zor 12-13 çok iyi olur...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Başakşehir
    Göztepe (D)

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Başakşehir
    Göztepe (D)
    Alanya(D)

Buradan 16 puan çıkartırsak (Göztepe veya Alanya maçlarından birinde beraberlik) şampiyonluk şarkıları söylemeye başlayabiliriz Çünkü bu süreçte Gs çok puanlar kaybedecektir. Yeter ki biz takılmayalım.
    Konu Aydın Tiryaki tarafından (26.02.2020 Saat 20:24 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

3 puan istiyorum, sadece 3 puan...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı batu94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç sonu Hüseyin Hoca: “ Topu bilerek rakibe verdik. Orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık.”
    Bu açıklamayı yaptığını bilmiyordum. Başımız büyük belada dostlar.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Rize´yi Basaksehir macinda izledim. Burda Rize´yi kücümseyenlerin aksine, cok iyi bir Rize buldum sahada. Ileri hatlari becerikli olsa, Basaksehir gibi bir takimi farkli yenebilirlerdi. Macin sonuna dogru solkanatlari bayagi aksadi ve buradan bircok poziyon verdiler, son dk da yediler, futbolun adaleti yok iste. Basaksehir bedavadan penalti kazandi..Keza kale arkasi kamerasinda faulu yapan Demba Ba idi, diger acidan tam tersi görünürken.

Kisacasi hizli ve ayaga pas yapan Rizespor gördüm, zira bize karsida ayni motivasyonla oynayacaklar. Eger bu macta, diger maclarin aksine, baski kuran ve bunu 90 dk ya yayan bir takim olamazsak, cok zor bir 90 dk yine bizi bekliyor olacak!

Burada önümüzdeki maclari üstüste koyup, puan analizi yapan arkadaslara tek tavsiyem, sadece önümüzde oynayacagimiz maclari düsünmeleri, yoksa hayal kirikligina ugramalari muhtemel.

Bizanslilarin Hakem artilari olmalarina ragmen, sampiyonluk baraji 70´i gecmez..GS macini kaybetmezsek ki (inanirsak kesin kazanacagimiz bir mac) 69 Puan ile ipi gögüsleriz. Ama 8 galibiyeti almak ömrümüzden ömür götürebilir!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bu maç +7 olur rize de gol atar bizim de defans fiyasko.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nwakeme sakat, pereira sakat, sabahki idmana da costada sakatligi nedeniyle katılmamıştı son durumu hakkinda aciklama yok, sturrige zaten hep sakat, ömürün daha 3-4 haftası var, yusufu saymıyorum bile ben omrümde bu yılki kadar sakat verdigimiz sezon hatırlamiyorum.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nwakeme sakat, pereira sakat, sabahki idmana da costada sakatligi nedeniyle katılmamıştı son durumu hakkinda aciklama yok, sturrige zaten hep sakat, ömürün daha 3-4 haftası var, yusufu saymıyorum bile ben omrümde bu yılki kadar sakat verdigimiz sezon hatırlamiyorum.
    Çok sakat oyuncumuz var gerçekten.Bu maçta Mikel,Sosa,Ekuban ve Sorlothun performansları çok önemli.Bir şekilde kazanmamız lazım.

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu açıklamayı yaptığını bilmiyordum. Başımız büyük belada dostlar.
    Kanatları boş bıraktık demedi ama ortayı kilitleyip maçta boş bıraktık gerçekten. Geri kalanını dedi ama. Topu bilerek rakibe bırakmışız beşiktaş maçında.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç sonu Hüseyin Hoca: “ Topu bilerek rakibe verdik. Orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık.”
    Bunu söylemedi.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftara büyük iş düşüyor
    İçerdeki maçları taraftarın coşkusu sayesinde almalıyız.
    Akyazı gelen rakip tiremekten baskıdan top oynayamamalı
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Evt Rize yi kücümsemek cok büyük hata olur. Ölüp ölüp direlecegimiz bir mac olabilir ilk Rize maci gibi..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu söylemedi.
    https://www.youtube.com/watch?v=f1eA8ltY1kk

Bu basın toplantısı videosunun 1 dakika 10. saniyesinden itibaren şöyle diyor:
    " Oyun içerisinde değiştirdiğimiz formatlarla beraber daha çok merkezi kapatıp, kenardan gelmeye..beşiktaş takımını ortaya zorlamıştık. Ortada da iki tane uzun stoperimiz vardı. Bunu planladık ama oyunun bir bölümünde kenardan ziyade merkezde çok boşluklar oldu. Bizim planımız dahilinde değildi. Oyuncu ve pozisyon değişiklikleri ile bunu azaltmaya çalıştık ama genel itibari ile bunda başarılı olamadık."

Videoda yok ama basın toplantısının bir bölümünde de şunları söyledi.

"Beşiktaş topa sahip olan bir takım. Biz topu bir dönem onlara verdik ama topu kazandıktan sonra da çabuk kaybettik."
    Hocanın topu rakibe vermesi her ne kadar taktik icabı olsa da top rakibe verilirse hedeflenen karşı ataklarla sonuca gitmek. Biz sadece topu vermedik. Topu alamadık hiç. Uğurcan ve Sörloth sayesinde 1 puan aldık sadece. Ayrıca Kanatlara giden her top havadan ceza sahasına gitmek zorunda değil. Yerden yapılan ortalarda uzun boyun bir avantajı olmuyor. Madem topu rakibe verdik mümkün olan her yerde durdurmalıydık. Nitekim hem havadan hem yerden pozisyon buldular. Boateng'in golünün yerden gelen bir orta olması da dikkat çekici. Bence topu rakibe vermenin gerekliliklerini yerine getiremedik.

Kanatlarında Nkodou, Gökhan Gönül ve Lens gibi isimleri olan takıma karşı kanatları açmak da pek doğru gelmedi bana.

Tabi bunlar benim düşüncem. Yanılıyor da olabilirim. Ama beşiktaş maçında izlediğim Trabzonspor benim arzu ettiğim Trabzonspor değil. Bunu Hüseyin Hoca'ya da bağlamıyorum. Çünkü bu şekilde kapanıp çıkamamak bu sezonun kronik özelliği. En net olarak da Ünal Hoca'yı gönderen açıklamanın yapıldığı Konyaspor deplasmanını örnek gösterebiliriz.

Nereden
    İstanbul

https://www.youtube.com/watch?v=f1eA8ltY1kk

Bu basın toplantısı videosunun 1 dakika 10. saniyesinden itibaren şöyle diyor:
    " Oyun içerisinde değiştirdiğimiz formatlarla beraber daha çok merkezi kapatıp, kenardan gelmeye..beşiktaş takımını ortaya zorlamıştık. Ortada da iki tane uzun stoperimiz vardı. Bunu planladık ama oyunun bir bölümünde kenardan ziyade merkezde çok boşluklar oldu. Bizim planımız dahilinde değildi. Oyuncu ve pozisyon değişiklikleri ile bunu azaltmaya çalıştık ama genel itibari ile bunda başarılı olamadık."

Videoda yok ama basın toplantısının bir bölümünde de şunları söyledi.

"Beşiktaş topa sahip olan bir takım. Biz topu bir dönem onlara verdik ama topu kazandıktan sonra da çabuk kaybettik."
    Hocanın topu rakibe vermesi her ne kadar taktik icabı olsa da top rakibe verilirse hedeflenen karşı ataklarla sonuca gitmek. Biz sadece topu vermedik. Topu alamadık hiç. Uğurcan ve Sörloth sayesinde 1 puan aldık sadece. Ayrıca Kanatlara giden her top havadan ceza sahasına gitmek zorunda değil. Yerden yapılan ortalarda uzun boyun bir avantajı olmuyor. Madem topu rakibe verdik mümkün olan her yerde durdurmalıydık. Nitekim hem havadan hem yerden pozisyon buldular. Boateng'in golünün yerden gelen bir orta olması da dikkat çekici. Bence topu rakibe vermenin gerekliliklerini yerine getiremedik.

Kanatlarında Nkodou, Gökhan Gönül ve Lens gibi isimleri olan takıma karşı kanatları açmak da pek doğru gelmedi bana.

Tabi bunlar benim düşüncem. Yanılıyor da olabilirim. Ama beşiktaş maçında izlediğim Trabzonspor benim arzu ettiğim Trabzonspor değil. Bunu Hüseyin Hoca'ya da bağlamıyorum. Çünkü bu şekilde kapanıp çıkamamak bu sezonun kronik özelliği. En net olarak da Ünal Hoca'yı gönderen açıklamanın yapıldığı Konyaspor deplasmanını örnek gösterebiliriz.
    Tamam izledim o basın toplantısını ama orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık demedi, orta açmaya zorladık dedi. Orta açmaya zorladık ile kanatları boş bıraktık farklı şeyler. He sen dersin ki ikisi aynı şey, saygı duyarım ama Hüseyin Çimşir: "Kanatları boş bıraktık" yazamazsın. Yanlış bilgi oluyor öyle yapınca.

Zaten Beşiktaş maçında oynayan oyundan memnun olan yoktur tartışmaya gerek yok ama en önemli silahlardan birinin olmadığını unutmamak gerek. Nwakaeme olmadan fb, sivas, bjk maçlarından 7 puan aldı bu takım. Top tutma konusunda takımdaki en iyi isim. Yine Sivas maçında 3 kişinin arasından topla sakin çıkabilen Mikel yerine Doğan oynadı. İstisnai bi performanstı bjk maçı.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Başakşehir
    Göztepe (D)

İlk üç maç daha kolay. Başakşehir maçında beklenenden daha az zorlanacağımızı düşünüyorum. Sivas maçı benzeri bir şey olur. Bu seride en çok zorlanılacak olan ise kanımca Göztepe'dir. Şansımız tutmuyor bunlara.

15 puanın en az 13'ünü alırız diye düşünüyorum. Eğer haramzadeler FB'nin 17'de 16'sı gibi bir şey yapmazlarsa (ki böyle bir durum bu ülkede her zaman ihtimal dahilindedir) bu seriden sonra puan farkı açılır ve GS maçına rahat çıkarız.

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam izledim o basın toplantısını ama orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık demedi, orta açmaya zorladık dedi. Orta açmaya zorladık ile kanatları boş bıraktık farklı şeyler. He sen dersin ki ikisi aynı şey, saygı duyarım ama Hüseyin Çimşir: "Kanatları boş bıraktık" yazamazsın. Yanlış bilgi oluyor öyle yapınca.

Zaten Beşiktaş maçında oynayan oyundan memnun olan yoktur tartışmaya gerek yok ama en önemli silahlardan birinin olmadığını unutmamak gerek. Nwakaeme olmadan fb, sivas, bjk maçlarından 7 puan aldı bu takım. Top tutma konusunda takımdaki en iyi isim. Yine Sivas maçında 3 kişinin arasından topla sakin çıkabilen Mikel yerine Doğan oynadı. İstisnai bi performanstı bjk maçı.
    Evet benim için orta alanı kilitleyip orta açmaya zorlamak kanatları boş bırakmak demek. Aslında Rize maçı sonrası öyle der demek istemiştim o mesajı alıntıladığım abiye. Çünkü dediklerinden o çıkarılabilirdi. Sanırım açıklayıcı yazamadım. Ama Beşiktaş maçı sonrası öyle demediğini yine aynı kişiye alıntıladığım bir sonraki mesajda belirttim. İki farklı mesaj olması benim hatam.

Beşiktaş maçı istisna ise eğer bu sezon oynanan deplasmandaki Kasımpaşa, her iki Fenerbahçe maçı, ilk yarıda oynanan Galatasaray maçı, Konyaspor maçı da istisna olmalı. Bu tarz maçları sezon sonuna kadar daha da göreceğiz gibi duruyor. Topu rakibe bırakmak bir taktiktir ama topu hiç geri alamamak beceriksizliktir. Biz topu rakibe bırakmıyoruz, biz topu geri kazanamıyoruz. Bence oynadığımız oyunun savunması topu rakibe verdik olmamalı.

Son olarak orta yapmaya zorladığımız Beşiktaş ilk yarıda yanlış hatırlamıyorsam 21 kez topla ceza sahasında buluşmuş. Daha önce de belirttiğim gibi olağan üstü bir Uğurcan performansı sayesinde puan aldık. Yoksa ortaya yapmaya zorlama ve topu rakibe bıraktık taktikleri hiç işe yaramadı. Oynanan oyunu da açıklayacak savunacak argümanlar olduğunu da düşünmüyorum.

Dediğim gibi tüm bunların bu sezon içinde değişeceğini de düşünmüyorum. Küçük maçlar hariç çok ter dökeceğimiz maçlarımız olacak. Umalım ki Uğurcan gününde olsun.

Nereden
    İstanbul

Evet benim için orta alanı kilitleyip orta açmaya zorlamak kanatları boş bırakmak demek. Aslında Rize maçı sonrası öyle der demek istemiştim o mesajı alıntıladığım abiye. Çünkü dediklerinden o çıkarılabilirdi. Sanırım açıklayıcı yazamadım. Ama Beşiktaş maçı sonrası öyle demediğini yine aynı kişiye alıntıladığım bir sonraki mesajda belirttim. İki farklı mesaj olması benim hatam.

Beşiktaş maçı istisna ise eğer bu sezon oynanan deplasmandaki Kasımpaşa, her iki Fenerbahçe maçı, ilk yarıda oynanan Galatasaray maçı, Konyaspor maçı da istisna olmalı. Bu tarz maçları sezon sonuna kadar daha da göreceğiz gibi duruyor. Topu rakibe bırakmak bir taktiktir ama topu hiç geri alamamak beceriksizliktir. Biz topu rakibe bırakmıyoruz, biz topu geri kazanamıyoruz. Bence oynadığımız oyunun savunması topu rakibe verdik olmamalı.

Son olarak orta yapmaya zorladığımız Beşiktaş ilk yarıda yanlış hatırlamıyorsam 21 kez topla ceza sahasında buluşmuş. Daha önce de belirttiğim gibi olağan üstü bir Uğurcan performansı sayesinde puan aldık. Yoksa ortaya yapmaya zorlama ve topu rakibe bıraktık taktikleri hiç işe yaramadı. Oynanan oyunu da açıklayacak savunacak argümanlar olduğunu da düşünmüyorum.

Dediğim gibi tüm bunların bu sezon içinde değişeceğini de düşünmüyorum. Küçük maçlar hariç çok ter dökeceğimiz maçlarımız olacak. Umalım ki Uğurcan gününde olsun.
    Diğer mesajı görmedim. Dediğim gibi o anlam çıksa bile Hüseyin Çimşir: "..." yazınca direk ağzından o cümle çıkmış gibi oluyor. Hoca öyle bir şey söylemedi demek istemiştim. Hatta emin olmak için maç sonu açıklamaları tekrar dinledim

İstisna derken Hüseyin hoca yönetimindeki maçları söyledim. Öncesinde zaten çok problemli maçlar olduğu için Ünal hoca ile yollar ayrıldı. fb ve sivas maçlarında da benzer oyun vardı (nwakaeme etkisi) ama bjk maçındaki kadar net pozisyonu hiç vermedik.

Top kazanma konusunda sorun yaşamıyoruz bence. bjk 12 top çalmış biz 11. Asıl sorun kaptığımız topları değerlendiremememiz. Yukarıdaki görseli aldığım twitter hesabında sezon boyu sahaya yerleşim, pas bağlantılarına bakabilirsiniz. Hep elle çizilmiş gibi net ama bu maç çok kötüydü. Mikel ve nwakaeme gibi hep top saklayabilen hem pas isabeti yüksek oyuncuların yokluğuna bağlıyorum ben. %70 pas isabeti korkunç tekrarlanmaz inş.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Başakşehir
    Göztepe (D)

15 puan 8. şampiyonluğu getirir.
    10-13 de iyidir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakatlık istatistiklerinde rekor kırdığımız çok sevimsiz bir sezon yaşıyoruz.
    Tam da kritik haftalara girilmişken
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

cimbom bomun oğlu zeki çalışmalara başlamış
    https://twitter.com/ntvspor/status/1232881233882943488

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nwakaeme oynamayacak belliki, Sturrige'i 11'de başlatıp son bir şans verilebilir..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (27.02.2020 Saat 09:28 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Dereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize zor maç değil ama kolay da değil.
    Başakşehir'i baya zorladılar. Evet hata yapıyorlar ama hırslılar vazgeçmiyorlar.
    Hatalarından faydalanırsak kolay maç olur. Aksi durumda zorlanırız.

Allah sakatlık vermesin.
    "çınlasın gökyüzü karadeniz ağlasın yıldızsın aysın eren iyi ki varsın"

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen hafta GS kaybetseydi elimizdeki avantaj devam ederdi.Bu gazla GS kolay kolay kaybetmez. Başakşehir'in kazanmasıyla birlikte 1 maçlık opsiyonumuz da gitti. Bu futbolla biz çok takılırız malesef..

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rizenin iç saha oyunuyla deplasman oyunu bir değil, deplasmalarda en başarısız 2. takım rize.
    tam kadro olsaydık farklı kazanıp averajıda baya düzeltirdikte. pereira ve nwakeme yokluğu etkiler bizi. özellikle pereira iç sahada hücumlarda çok yardımcı oluyordu takıma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)