Sayfa 21 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1856 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 24.Hafta l Trabzonspor 5 - 2 Ç.Rizespor l Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Önümüzdeki 5 lig maçý:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baþakþehir
    Göztepe (D)

þuradan yapýp edip 15 puan çýkartmalýyýz.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý battle symphony Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önümüzdeki 5 lig maçý:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baþakþehir
    Göztepe (D)

Burdan 15 çýkarýrsak kesin þampiyon oluruz zaten...

Ama çok zor 12-13 çok iyi olur...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Aydýn Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Önümüzdeki 5 lig maçý:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baþakþehir
    Göztepe (D)

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baþakþehir
    Göztepe (D)
    Alanya(D)

Buradan 16 puan çýkartýrsak (Göztepe veya Alanya maçlarýndan birinde beraberlik) þampiyonluk þarkýlarý söylemeye baþlayabiliriz Çünkü bu süreçte Gs çok puanlar kaybedecektir. Yeter ki biz takýlmayalým.
    Konu Aydýn Tiryaki tarafýndan (26.02.2020 Saat 20:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 Sezonu þampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanýcý Adý: Forever_Yattara

Faruk UYSAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

3 puan istiyorum, sadece 3 puan...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý batu94 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç sonu Hüseyin Hoca: “ Topu bilerek rakibe verdik. Orta alaný kilitleyip kanatlarý boþ býraktýk.”
    Bu açýklamayý yaptýðýný bilmiyordum. Baþýmýz büyük belada dostlar.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Rize´yi Basaksehir macinda izledim. Burda Rize´yi kücümseyenlerin aksine, cok iyi bir Rize buldum sahada. Ileri hatlari becerikli olsa, Basaksehir gibi bir takimi farkli yenebilirlerdi. Macin sonuna dogru solkanatlari bayagi aksadi ve buradan bircok poziyon verdiler, son dk da yediler, futbolun adaleti yok iste. Basaksehir bedavadan penalti kazandi..Keza kale arkasi kamerasinda faulu yapan Demba Ba idi, diger acidan tam tersi görünürken.

Kisacasi hizli ve ayaga pas yapan Rizespor gördüm, zira bize karsida ayni motivasyonla oynayacaklar. Eger bu macta, diger maclarin aksine, baski kuran ve bunu 90 dk ya yayan bir takim olamazsak, cok zor bir 90 dk yine bizi bekliyor olacak!

Burada önümüzdeki maclari üstüste koyup, puan analizi yapan arkadaslara tek tavsiyem, sadece önümüzde oynayacagimiz maclari düsünmeleri, yoksa hayal kirikligina ugramalari muhtemel.

Bizanslilarin Hakem artilari olmalarina ragmen, sampiyonluk baraji 70´i gecmez..GS macini kaybetmezsek ki (inanirsak kesin kazanacagimiz bir mac) 69 Puan ile ipi gögüsleriz. Ama 8 galibiyeti almak ömrümüzden ömür götürebilir!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Bu maç +7 olur rize de gol atar bizim de defans fiyasko.

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

nwakeme sakat, pereira sakat, sabahki idmana da costada sakatligi nedeniyle katýlmamýþtý son durumu hakkinda aciklama yok, sturrige zaten hep sakat, ömürün daha 3-4 haftasý var, yusufu saymýyorum bile ben omrümde bu yýlki kadar sakat verdigimiz sezon hatýrlamiyorum.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý trbzonsporlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nwakeme sakat, pereira sakat, sabahki idmana da costada sakatligi nedeniyle katýlmamýþtý son durumu hakkinda aciklama yok, sturrige zaten hep sakat, ömürün daha 3-4 haftasý var, yusufu saymýyorum bile ben omrümde bu yýlki kadar sakat verdigimiz sezon hatýrlamiyorum.
    Çok sakat oyuncumuz var gerçekten.Bu maçta Mikel,Sosa,Ekuban ve Sorlothun performanslarý çok önemli.Bir þekilde kazanmamýz lazým.

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu açýklamayý yaptýðýný bilmiyordum. Baþýmýz büyük belada dostlar.
    Kanatlarý boþ býraktýk demedi ama ortayý kilitleyip maçta boþ býraktýk gerçekten. Geri kalanýný dedi ama. Topu bilerek rakibe býrakmýþýz beþiktaþ maçýnda.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maç sonu Hüseyin Hoca: “ Topu bilerek rakibe verdik. Orta alaný kilitleyip kanatlarý boþ býraktýk.”
    Bunu söylemedi.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Taraftara büyük iþ düþüyor
    Ýçerdeki maçlarý taraftarýn coþkusu sayesinde almalýyýz.
    Akyazý gelen rakip tiremekten baskýdan top oynayamamalý
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Evt Rize yi kücümsemek cok büyük hata olur. Ölüp ölüp direlecegimiz bir mac olabilir ilk Rize maci gibi..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunu söylemedi.
    https://www.youtube.com/watch?v=f1eA8ltY1kk

Bu basýn toplantýsý videosunun 1 dakika 10. saniyesinden itibaren þöyle diyor:
    " Oyun içerisinde deðiþtirdiðimiz formatlarla beraber daha çok merkezi kapatýp, kenardan gelmeye..beþiktaþ takýmýný ortaya zorlamýþtýk. Ortada da iki tane uzun stoperimiz vardý. Bunu planladýk ama oyunun bir bölümünde kenardan ziyade merkezde çok boþluklar oldu. Bizim planýmýz dahilinde deðildi. Oyuncu ve pozisyon deðiþiklikleri ile bunu azaltmaya çalýþtýk ama genel itibari ile bunda baþarýlý olamadýk."

Videoda yok ama basýn toplantýsýnýn bir bölümünde de þunlarý söyledi.

"Beþiktaþ topa sahip olan bir takým. Biz topu bir dönem onlara verdik ama topu kazandýktan sonra da çabuk kaybettik."
    Hocanýn topu rakibe vermesi her ne kadar taktik icabý olsa da top rakibe verilirse hedeflenen karþý ataklarla sonuca gitmek. Biz sadece topu vermedik. Topu alamadýk hiç. Uðurcan ve Sörloth sayesinde 1 puan aldýk sadece. Ayrýca Kanatlara giden her top havadan ceza sahasýna gitmek zorunda deðil. Yerden yapýlan ortalarda uzun boyun bir avantajý olmuyor. Madem topu rakibe verdik mümkün olan her yerde durdurmalýydýk. Nitekim hem havadan hem yerden pozisyon buldular. Boateng'in golünün yerden gelen bir orta olmasý da dikkat çekici. Bence topu rakibe vermenin gerekliliklerini yerine getiremedik.

Kanatlarýnda Nkodou, Gökhan Gönül ve Lens gibi isimleri olan takýma karþý kanatlarý açmak da pek doðru gelmedi bana.

Tabi bunlar benim düþüncem. Yanýlýyor da olabilirim. Ama beþiktaþ maçýnda izlediðim Trabzonspor benim arzu ettiðim Trabzonspor deðil. Bunu Hüseyin Hoca'ya da baðlamýyorum. Çünkü bu þekilde kapanýp çýkamamak bu sezonun kronik özelliði. En net olarak da Ünal Hoca'yý gönderen açýklamanýn yapýldýðý Konyaspor deplasmanýný örnek gösterebiliriz.

Nereden
    Ýstanbul

https://www.youtube.com/watch?v=f1eA8ltY1kk

Bu basýn toplantýsý videosunun 1 dakika 10. saniyesinden itibaren þöyle diyor:
    " Oyun içerisinde deðiþtirdiðimiz formatlarla beraber daha çok merkezi kapatýp, kenardan gelmeye..beþiktaþ takýmýný ortaya zorlamýþtýk. Ortada da iki tane uzun stoperimiz vardý. Bunu planladýk ama oyunun bir bölümünde kenardan ziyade merkezde çok boþluklar oldu. Bizim planýmýz dahilinde deðildi. Oyuncu ve pozisyon deðiþiklikleri ile bunu azaltmaya çalýþtýk ama genel itibari ile bunda baþarýlý olamadýk."

Videoda yok ama basýn toplantýsýnýn bir bölümünde de þunlarý söyledi.

"Beþiktaþ topa sahip olan bir takým. Biz topu bir dönem onlara verdik ama topu kazandýktan sonra da çabuk kaybettik."
    Hocanýn topu rakibe vermesi her ne kadar taktik icabý olsa da top rakibe verilirse hedeflenen karþý ataklarla sonuca gitmek. Biz sadece topu vermedik. Topu alamadýk hiç. Uðurcan ve Sörloth sayesinde 1 puan aldýk sadece. Ayrýca Kanatlara giden her top havadan ceza sahasýna gitmek zorunda deðil. Yerden yapýlan ortalarda uzun boyun bir avantajý olmuyor. Madem topu rakibe verdik mümkün olan her yerde durdurmalýydýk. Nitekim hem havadan hem yerden pozisyon buldular. Boateng'in golünün yerden gelen bir orta olmasý da dikkat çekici. Bence topu rakibe vermenin gerekliliklerini yerine getiremedik.

Kanatlarýnda Nkodou, Gökhan Gönül ve Lens gibi isimleri olan takýma karþý kanatlarý açmak da pek doðru gelmedi bana.

Tabi bunlar benim düþüncem. Yanýlýyor da olabilirim. Ama beþiktaþ maçýnda izlediðim Trabzonspor benim arzu ettiðim Trabzonspor deðil. Bunu Hüseyin Hoca'ya da baðlamýyorum. Çünkü bu þekilde kapanýp çýkamamak bu sezonun kronik özelliði. En net olarak da Ünal Hoca'yý gönderen açýklamanýn yapýldýðý Konyaspor deplasmanýný örnek gösterebiliriz.
    Tamam izledim o basýn toplantýsýný ama orta alaný kilitleyip kanatlarý boþ býraktýk demedi, orta açmaya zorladýk dedi. Orta açmaya zorladýk ile kanatlarý boþ býraktýk farklý þeyler. He sen dersin ki ikisi ayný þey, saygý duyarým ama Hüseyin Çimþir: "Kanatlarý boþ býraktýk" yazamazsýn. Yanlýþ bilgi oluyor öyle yapýnca.

Zaten Beþiktaþ maçýnda oynayan oyundan memnun olan yoktur tartýþmaya gerek yok ama en önemli silahlardan birinin olmadýðýný unutmamak gerek. Nwakaeme olmadan fb, sivas, bjk maçlarýndan 7 puan aldý bu takým. Top tutma konusunda takýmdaki en iyi isim. Yine Sivas maçýnda 3 kiþinin arasýndan topla sakin çýkabilen Mikel yerine Doðan oynadý. Ýstisnai bi performanstý bjk maçý.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Önümüzdeki 5 lig maçý:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baþakþehir
    Göztepe (D)

Ýlk üç maç daha kolay. Baþakþehir maçýnda beklenenden daha az zorlanacaðýmýzý düþünüyorum. Sivas maçý benzeri bir þey olur. Bu seride en çok zorlanýlacak olan ise kanýmca Göztepe'dir. Þansýmýz tutmuyor bunlara.

15 puanýn en az 13'ünü alýrýz diye düþünüyorum. Eðer haramzadeler FB'nin 17'de 16'sý gibi bir þey yapmazlarsa (ki böyle bir durum bu ülkede her zaman ihtimal dahilindedir) bu seriden sonra puan farký açýlýr ve GS maçýna rahat çýkarýz.

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam izledim o basýn toplantýsýný ama orta alaný kilitleyip kanatlarý boþ býraktýk demedi, orta açmaya zorladýk dedi. Orta açmaya zorladýk ile kanatlarý boþ býraktýk farklý þeyler. He sen dersin ki ikisi ayný þey, saygý duyarým ama Hüseyin Çimþir: "Kanatlarý boþ býraktýk" yazamazsýn. Yanlýþ bilgi oluyor öyle yapýnca.

Zaten Beþiktaþ maçýnda oynayan oyundan memnun olan yoktur tartýþmaya gerek yok ama en önemli silahlardan birinin olmadýðýný unutmamak gerek. Nwakaeme olmadan fb, sivas, bjk maçlarýndan 7 puan aldý bu takým. Top tutma konusunda takýmdaki en iyi isim. Yine Sivas maçýnda 3 kiþinin arasýndan topla sakin çýkabilen Mikel yerine Doðan oynadý. Ýstisnai bi performanstý bjk maçý.
    Evet benim için orta alaný kilitleyip orta açmaya zorlamak kanatlarý boþ býrakmak demek. Aslýnda Rize maçý sonrasý öyle der demek istemiþtim o mesajý alýntýladýðým abiye. Çünkü dediklerinden o çýkarýlabilirdi. Sanýrým açýklayýcý yazamadým. Ama Beþiktaþ maçý sonrasý öyle demediðini yine ayný kiþiye alýntýladýðým bir sonraki mesajda belirttim. Ýki farklý mesaj olmasý benim hatam.

Beþiktaþ maçý istisna ise eðer bu sezon oynanan deplasmandaki Kasýmpaþa, her iki Fenerbahçe maçý, ilk yarýda oynanan Galatasaray maçý, Konyaspor maçý da istisna olmalý. Bu tarz maçlarý sezon sonuna kadar daha da göreceðiz gibi duruyor. Topu rakibe býrakmak bir taktiktir ama topu hiç geri alamamak beceriksizliktir. Biz topu rakibe býrakmýyoruz, biz topu geri kazanamýyoruz. Bence oynadýðýmýz oyunun savunmasý topu rakibe verdik olmamalý.

Son olarak orta yapmaya zorladýðýmýz Beþiktaþ ilk yarýda yanlýþ hatýrlamýyorsam 21 kez topla ceza sahasýnda buluþmuþ. Daha önce de belirttiðim gibi olaðan üstü bir Uðurcan performansý sayesinde puan aldýk. Yoksa ortaya yapmaya zorlama ve topu rakibe býraktýk taktikleri hiç iþe yaramadý. Oynanan oyunu da açýklayacak savunacak argümanlar olduðunu da düþünmüyorum.

Dediðim gibi tüm bunlarýn bu sezon içinde deðiþeceðini de düþünmüyorum. Küçük maçlar hariç çok ter dökeceðimiz maçlarýmýz olacak. Umalým ki Uðurcan gününde olsun.

Nereden
    Ýstanbul

Evet benim için orta alaný kilitleyip orta açmaya zorlamak kanatlarý boþ býrakmak demek. Aslýnda Rize maçý sonrasý öyle der demek istemiþtim o mesajý alýntýladýðým abiye. Çünkü dediklerinden o çýkarýlabilirdi. Sanýrým açýklayýcý yazamadým. Ama Beþiktaþ maçý sonrasý öyle demediðini yine ayný kiþiye alýntýladýðým bir sonraki mesajda belirttim. Ýki farklý mesaj olmasý benim hatam.

Beþiktaþ maçý istisna ise eðer bu sezon oynanan deplasmandaki Kasýmpaþa, her iki Fenerbahçe maçý, ilk yarýda oynanan Galatasaray maçý, Konyaspor maçý da istisna olmalý. Bu tarz maçlarý sezon sonuna kadar daha da göreceðiz gibi duruyor. Topu rakibe býrakmak bir taktiktir ama topu hiç geri alamamak beceriksizliktir. Biz topu rakibe býrakmýyoruz, biz topu geri kazanamýyoruz. Bence oynadýðýmýz oyunun savunmasý topu rakibe verdik olmamalý.

Son olarak orta yapmaya zorladýðýmýz Beþiktaþ ilk yarýda yanlýþ hatýrlamýyorsam 21 kez topla ceza sahasýnda buluþmuþ. Daha önce de belirttiðim gibi olaðan üstü bir Uðurcan performansý sayesinde puan aldýk. Yoksa ortaya yapmaya zorlama ve topu rakibe býraktýk taktikleri hiç iþe yaramadý. Oynanan oyunu da açýklayacak savunacak argümanlar olduðunu da düþünmüyorum.

Dediðim gibi tüm bunlarýn bu sezon içinde deðiþeceðini de düþünmüyorum. Küçük maçlar hariç çok ter dökeceðimiz maçlarýmýz olacak. Umalým ki Uðurcan gününde olsun.
    Diðer mesajý görmedim. Dediðim gibi o anlam çýksa bile Hüseyin Çimþir: "..." yazýnca direk aðzýndan o cümle çýkmýþ gibi oluyor. Hoca öyle bir þey söylemedi demek istemiþtim. Hatta emin olmak için maç sonu açýklamalarý tekrar dinledim

Ýstisna derken Hüseyin hoca yönetimindeki maçlarý söyledim. Öncesinde zaten çok problemli maçlar olduðu için Ünal hoca ile yollar ayrýldý. fb ve sivas maçlarýnda da benzer oyun vardý (nwakaeme etkisi) ama bjk maçýndaki kadar net pozisyonu hiç vermedik.

Top kazanma konusunda sorun yaþamýyoruz bence. bjk 12 top çalmýþ biz 11. Asýl sorun kaptýðýmýz toplarý deðerlendiremememiz. Yukarýdaki görseli aldýðým twitter hesabýnda sezon boyu sahaya yerleþim, pas baðlantýlarýna bakabilirsiniz. Hep elle çizilmiþ gibi net ama bu maç çok kötüydü. Mikel ve nwakaeme gibi hep top saklayabilen hem pas isabeti yüksek oyuncularýn yokluðuna baðlýyorum ben. %70 pas isabeti korkunç tekrarlanmaz inþ.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Önümüzdeki 5 lig maçý:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baþakþehir
    Göztepe (D)

15 puan 8. þampiyonluðu getirir.
    10-13 de iyidir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý trbzonsporlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sakatlýk istatistiklerinde rekor kýrdýðýmýz çok sevimsiz bir sezon yaþýyoruz.
    Tam da kritik haftalara girilmiþken
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

cimbom bomun oðlu zeki çalýþmalara baþlamýþ
    https://twitter.com/ntvspor/status/1232881233882943488

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nwakaeme oynamayacak belliki, Sturrige'i 11'de baþlatýp son bir þans verilebilir..
    Konu yorumsuz6117 tarafýndan (27.02.2020 Saat 09:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    I am not in danger , I am the danger..

Dereli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Rize zor maç deðil ama kolay da deðil.
    Baþakþehir'i baya zorladýlar. Evet hata yapýyorlar ama hýrslýlar vazgeçmiyorlar.
    Hatalarýndan faydalanýrsak kolay maç olur. Aksi durumda zorlanýrýz.

Allah sakatlýk vermesin.
    "çýnlasýn gökyüzü karadeniz aðlasýn yýldýzsýn aysýn eren iyi ki varsýn"

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Geçen hafta GS kaybetseydi elimizdeki avantaj devam ederdi.Bu gazla GS kolay kolay kaybetmez. Baþakþehir'in kazanmasýyla birlikte 1 maçlýk opsiyonumuz da gitti. Bu futbolla biz çok takýlýrýz malesef..

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

rizenin iç saha oyunuyla deplasman oyunu bir deðil, deplasmalarda en baþarýsýz 2. takým rize.
    tam kadro olsaydýk farklý kazanýp averajýda baya düzeltirdikte. pereira ve nwakeme yokluðu etkiler bizi. özellikle pereira iç sahada hücumlarda çok yardýmcý oluyordu takýma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)