Sayfa 74 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 64 72 73 74 75 SonuncuSonuncu
Toplam 1856 adet sonuctan sayfa basi 1,826 ile 1,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 24.Hafta l Trabzonspor 5 - 2 Ç.Rizespor l Maç Sonucu

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baska net bir hakem var mi olagan supheli.1.abdulkadir bitiken 2.umit ozturk bu iki hakemin bir daha trabzonspor maclarina var da dahil olmak uzere verdirilmemesi gerekir.yonetim bu konuda simdiden baslasin baskiya.
    ali þansalan. nwakemeyi haksýz yere atan hakem. dün geceki antalya fb maçýný da hiç beðenmedim çok berbat bir hakem

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý ffýrtýna Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erman Toroðlu da taraftar hakkýnda konuþtu.. O bile anlam verememiþ bu denli vasat bir tribüne..

Maçý stadda izleyen arkadaþlar neden bu denli maçtan uzak bir taraftar profili vardý çok merak ediyorum..

Þu taraftar profili beni korkuttu olur da son haftalara þampiyonluk ihtimaliyle girersek bu taraftar ile yeni bir facia yaþayabiliriz..

Diyorum ki iyi ki deplasman maç sayýmýz daha fazla..

Taraftarlýk takým gerideyken takýma küsmek deðildir.. Maç 2-1 olmuþ bizim büyük taraftarýmýz takýmý desteklemeye yeni baþlýyor.. Rezillikten baþka bir þey deðildi..
    Bence traftar cok fazla stres yapiyor.ozellikle takim gerideyken veya kotu oynarken.kendimize hic guvenimiz yok.tarihte cok basit kayiplarimiz oldugu icin acaba yine mi diyoruz hepimiz bnce.skor ne olursa olsun takima guvenip gol gelmedigi surece traftar olarak baskiyi arttirmamiz lazim.daha simdiden strese girdiysek sonraki haftalarda ne yapacagiz.bu arada trabzonspor hem takim hem trafatar olarak maclara saldirarak girmeli.saldirdigimiz zaman bize dayanabilcek takim yok.dun aksam gorduk 25 dakikada 5 tane attik.daha fazlasini da atabilirdik.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

O zaman etti 3 hakem.1.abdulkadir bitigen 2.umit ozturk 3.ali sansalan. Gs hakem lobisini devreye sokmaya baslayacaktir.bu hakemler bildiginiz artniyetliler.bakislari bile farkli oyuncularimiza.mac icinde acaba ne yapsam da macta sikinti cikarsam diye kolluyorlar.yonetime cagridir bu.bundan sonraki haftalarda daha uyanik olmaliyiz.madem masada da gucluyuz artik.maclarimiz duzgun hakemler tarafindan duzgunce yonetilsin.haksizlik yapilmasin maclarimizda ne bize ne rakibe.

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

taraftarýn tezahürat yapmasý deðil sahaya etki etmesi lazým. maalesef tüm anadolu takým taraftarlarý bu konuda sýnýfta kalýr. mesela bu akþam gs maçýný izleyenler takip etsin gs li oyuncu yere düþünce nasýl uðultu geliyor tvye, en tarafsýz hakem bile etkilenir o uðultudan. ya da onyekuru soldan giderken sanki taraftarda onla ataða kalkýyo gibi oluyor çýðardýðý uðultu ile. bu hafta taraftara biþey diyemem herkesiz morali bozuktu ben de foruma biþey yazasým gelmedi ama sivas maçýnda da ondan önceki haftalarda da böyleydi taraftar.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Maçta en çok duygulandýran an: Tel reisin asker selamý ve akabinde yaþadýðý gol mutluluðu

Akýlda kalan diðer anlar:

-Sosa'nýn oyundan çýkarken Ömür'ü içtenlikle öpmesi,
    -Ekuban'ýn golden sonraki hýrsý ve çýlgýnca gol sevinci.

Moral bozukluðu ve içimiz daðlanmýþ bir þekilde izlediðimiz bir maçtan az da olsa yüzümüz gülerek çýktýk. Moralimiz bir nebze düzeldi.

Ýlk yarý çok kötüydük, hiçbir þekilde açýklanamaz...
    Lakin; ikinci yarýda takým sanki hiç kasmadan istediðini aldý.

Kötü oynadýðýmýz maçlarda kaybetmemek çok önemli.
    Ýnþallah ilk yarýda oynanan berbat futboldan gerekli dersleri çýkarmýþýzdýr.

Tebrik ederim takýmý.

Bu arada Allah þehitlerimizin þehitlik mertebelerini kabul eylesin, ailelerine sabýrlar versin.

Nereden
    Gümüþhane
    Yaþ
    36

Taraftar çok tutuktu demeden önce insanlarýn þampiyonluk konusunda içten içe nasýl stresli olduklarýný anlamaya çalýþmak lazým. Ben sivas maçýnda da rize maçýnda da tribünde kendi kendimi yedim. Stresten elim ayaðým dondu. Islýk zamaný ýslýk da yaptým tüm stad tezahürata da katýldým ancak taraftar gruplarý istiyor ki herkes maçý býrakýp baðýrsýn. O iþ öyle olmuyor iþte artýk eski stadýmýzdaki durumlar yok. Tribünler daha az holigan insanlarla dolu. Yeri geldiðinde tezahürat ederler ama fazlasýný beklememek lazým. Orda 1-0 gerideyiz atak yapýyoruz kale arkasýndaki grup maraton baðýrmýyor diye kýzýyor. Adam pozisyon heyecanýndan armut kusgutu gibi kalmýþ bir de dönüp kale arkasý ne söylüyor diye bakmaz valla kimse kusura bakmasýn. Bir de ilk yediðimiz golde tüm stad ýslýktan ortalýðý yýkarken yedik o aptalca golü. Bizim defans da uyudu. Bence o ýslýk bizimkileri de etkiliyor. Onu da düþünmek lazým.

Taraftar gruplarý daha fazlasýný istiyorlarsa önce daha iyi organize olacaklar. El kaldýrýp stadýn diðer ucundaki tribündeki adamý organize edemezsin. Gerekiyorsa tüm stadý organize edebilmek adýna her bloða adma koyup haberleþeceksin her görevli o bloðu ateþleyecek. Bu þekilde olur anca.

Bu yazdýklarýma "baðýrmayacaksan maçta ne iþin var" diye cevap verenler belki olacaktýr. Benim gibi insanlar maça gitmezse o stad dolmaz. 20 milyon taraftarýmýz yok bizim istanbul kulüpleri gibi o yüzden elimizdekini en yüksek verimle kullanmayý öðrenmeliyiz.

FIG-LX1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

1995-1996 sezonunda 23. haftada 53 gol atmýþýz.
    46 yýllýk rekoru kýrmýþýz. 54 gol
    Helal olsun takýma
    Ancak dün ilk yarýdaki silik ve isteksiz oyun üzdü.
    Yine de kazanmak çok güzel
    Þehitlerimize Allah'tan rahmet, milletimize sabýrlar diliyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý kemalcapoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftar çok tutuktu demeden önce insanlarýn þampiyonluk konusunda içten içe nasýl stresli olduklarýný anlamaya çalýþmak lazým. Ben sivas maçýnda da rize maçýnda da tribünde kendi kendimi yedim. Stresten elim ayaðým dondu. Islýk zamaný ýslýk da yaptým tüm stad tezahürata da katýldým ancak taraftar gruplarý istiyor ki herkes maçý býrakýp baðýrsýn. O iþ öyle olmuyor iþte artýk eski stadýmýzdaki durumlar yok. Tribünler daha az holigan insanlarla dolu. Yeri geldiðinde tezahürat ederler ama fazlasýný beklememek lazým. Orda 1-0 gerideyiz atak yapýyoruz kale arkasýndaki grup maraton baðýrmýyor diye kýzýyor. Adam pozisyon heyecanýndan armut kusgutu gibi kalmýþ bir de dönüp kale arkasý ne söylüyor diye bakmaz valla kimse kusura bakmasýn. Bir de ilk yediðimiz golde tüm stad ýslýktan ortalýðý yýkarken yedik o aptalca golü. Bizim defans da uyudu. Bence o ýslýk bizimkileri de etkiliyor. Onu da düþünmek lazým.

Taraftar gruplarý daha fazlasýný istiyorlarsa önce daha iyi organize olacaklar. El kaldýrýp stadýn diðer ucundaki tribündeki adamý organize edemezsin. Gerekiyorsa tüm stadý organize edebilmek adýna her bloða adma koyup haberleþeceksin her görevli o bloðu ateþleyecek. Bu þekilde olur anca.

Bu yazdýklarýma "baðýrmayacaksan maçta ne iþin var" diye cevap verenler belki olacaktýr. Benim gibi insanlar maça gitmezse o stad dolmaz. 20 milyon taraftarýmýz yok bizim istanbul kulüpleri gibi o yüzden elimizdekini en yüksek verimle kullanmayý öðrenmeliyiz.

FIG-LX1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Öncelikle herhangi bir taraftar grubu mensubu olmadýðýmý belirteyim. Burada kendimce gözlemlerimi ve fikirlerimi ifade ediyorum. Aslýnda yazdýklarýnýz tam da bizim bahsettiðimiz þeyler, taraftar maalesef hiç yapmamasý gerekeni yapýp strese giriyor. Evet belki kimsenin elinde deðildir heyecanlanmamak ama maç boyunca ayaða kalkmayý, top rakipteyken ýslýk çalmayý veya bir þekilde gürültü yapmayý pek ala herkes becerebilir. Ayrýca holiganlar eski statta kaldý þimdi öyle deðil demiþsiniz lakin tam tersine biz þu anki olumlu havamýzýn çoðunu yeni stadyumla birlikte yakaladýðýmýz birlikteliðe ve stat ambiyansýna borçluyuz.

yýllarýn biriktirdiði hayalkýrýklýklarýnýn toplamýndan mýdýr bilinmez millette bir melankoli durumu var.
    Sanki baþarý yerine hep baþarýsýzlýk olsun da eleþtirelim,sövelim,kýzalým anlayýþýndalar. Alýnan galibiyetler ve liderlik asla mutlu etmiyor onlarý ve hiçbir þekilde hoþnut olamýyorlar.

gs camiasý mayýslar bizim diyip kendilerine güvenerek baþkalarýný baský altýna almayý düþünürken, bizim içimizde ‘þampiyon olamayýz, bizi þampiyon yapmazlar, bu sene olamazsak 40 sene olamayýz’ vs türünden çeþit çeþit olumsuzluk besleyen ve bu olumsuzluðu baþkalarýna da pompalayanlar var.

oysa aþmalýyýz bunlarý, bizi þampiyon yapmazlar yerine ‘bu sene çalamayacaklar’ diyebilmeli, bu sene olamazsak 40 sene olamayýz demek yerine ‘saðlýk olsun bu sene olamazsak seneye oluruz’ diyebilmeliyiz.

sahada gol attýðýmýz zaman hemen peþine yeriz düþüncesine sahip olmak yerine; gol yememek için rakibi ve hakemi baský altýna almayý öðrenmeliyiz.

nuri45 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    63

Kardeslerim, takimdaslarim bundan sonraki oynuyacagimiz her mac final niteliginde. O kötü bu kötüyü birakip, iyi oyun veya kötü oyun farketmeden bol bol dua edelim. Inanin faydasini görüyoruz. Dün mac öncesi ve devre arasi namazlarimda bol bol dua ettim macimizi almamiz icin. Dualarinizi eksik etmeyin insallah bu takim en iyisinden en kötüsüne kadar bize cok istedigimiz hayalimize kavusturacaktir. Zafer inanlarindir.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

thesiege61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Stadaydým, bana göre ikinci yarý 65.dakikadan sonra da dahil olmak üzere hiç birþey oynamadýk. Hele ilk yarýdaki oyunla býrakýn þampiyon olmayý kümeye oynardýk. Akan oyunda guilherme bin yarým pozsiyonu hariç pozisyonunuz bile yok. Bütün bunlara raðmen 65.dakika duran top golü, momentumun bize geçmesi x seyircinin maça dahil olmasý oyuncularýn hýrslarý þevklerinin artmasý derken maç 5 oldu.
    Velhasýl kelam demem o ki; sezonun en kötü oyunu ve buna raðmen 25 dakikada 5 gol. Büyük takýmýn gösterdiði þampiyonlul refleksidir bu, bu maç þampiyon olacaðýmýzýn ön gösterimidir. Bu takým bu sene þampiyon olacaktýr.

Redmi 5 Plus cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Kurdun kuzuyu yemeye niyetlenmesinde þaþýlacak bir þey yok. Þaþýlacak olan odur ki, bu kuzu kurda gonul baglamis, asik olmustur. 'Mevlana'

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Öyle veya böyle bu sene güzel futbol oynamýyoruz. Ara ara oynayýp kaliteli ayaklarla hýzlý skor üretebiliyoruz.

Mücadele gücümüz düþük

Ünal hocanýn kötü futbol oynattýðýný düþünen futbol ulemalarý (baþkanýmýz da dahil) takýma ndiaye, dacosta, mesias, guilherme,ekuban gelince neden hala kötü oynadýðýmýzý söylemiyorlar. Veya bu oyuncularýn Ünal hocanýn elinde olmasý durumunda takýmýn iyi futbol oynayabileceði akýllarýnýn bir köþesinde yer ediyor mu.

Hüseyin hoca inþallah baþarýlý olur ama motivasyon anlamýnda bir Ünal hoca deðil, hele hele son maçlara doðru karþýndaki mafya bozuntusu terim kadar asla deðil. Son maçlar vurkýr maçlarý olacak. Ýnþallah bu maçlarda gerekli motivasyonu saðlayacaktýr Hüseyin hoca.

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

bugün herkes '' 60 dakika top oynamadan nasýl 5 gol atýlabilir'' konulu sempozyumlar düzenliyor. Takýmýmýzýn deðerini bilelim.
    Herkes armaya odaklansýn, gerisi kolay
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Bu maçla birlikte anladým ki futbolun esasýnda bir gösteri olduðu ve oynayanlarýn izleyenleri eðlendirmesi gerektiði gerçeðini kabullenmiþ ve uygulayan tek taraftar bizimki Bizim taraftar takým oynamaya niyetlenirse devreye giriyor. Gösteri kötü olursa sinirleniyor böyle oyun mu olur deyip eleþtirmeye kýzmaya baþlýyor. Yani hak edene hakkýný veriyor gibi bir durum var sanki. Eskiden de böyle miydi acaba? Doðru veya yanlýþ demek deðil bu. Sadece böyle.
    Konu Gökhan Balcý tarafýndan (01.03.2020 Saat 16:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Alýntý Gökhan Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçla birlikte anladým ki futbolun esasýnda bir gösteri olduðu ve oynayanlarýn izleyenleri eðlendirmesi gerektiði gerçeðini kabullenmiþ ve uygulayan tek taraftar bizimki Bizim taraftar takým oynamaya niyetlenirse devreye giriyor. Gösteri kötü olursa sinirleniyor böyle oyun mu olur deyip eleþtirmeye kýzmaya baþlýyor. Yani hak edene hakkýný veriyor gibi bir durum var sanki. Eskiden de böyle miydi acaba? Doðru veya yanlýþ demek deðil bu. Sadece böyle.
    Farkli bir bakis acisi, ama aslinda olmasi gerekende bu gibi. Izleyici olarak hem para veriyoruz, hem sorumluluk ustleniyoruz, kahrini cekiyoruz.
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Var protokolunu yanlis biliyorsunuz.penaltilarda supheli durum varsa basta hakem gormediyse gidip izleyerek ancak penalti verebilir.gol iptalinde ise el ve ofsaytta izlemeden karar veriliyor.ama faul ile iptal olacaksa o zman da izlemesi gerekiyor.maci yoneten hakem pozisyona penalti veya gol derse varda ayni yonde karar verirse o zaman izleme yapiliyor.bu arada dun mikelinki penalti ise ilk yari daki daha bariz penalti.yine obi mikele yapilan bir faul var rakip ikinci saridan atilacak vermedi karti.sonra obi faul bile calinmayacak pozisyona once faul verdi mikel itiraz etti dogal olarak sari verdi.bitigen bundan sonraki maclara kesinlikle atandirilmqmasi gerekir.bir de umit ozturk var boyle saibeli hakem.
    VAR her ülkede farkli uygulanan bir sistem mi ?

Daha net söyleyeyim;

VAR hangi ÅŸartlar oluÅŸduÄŸunda devreye girer?

Benim bildiÄŸim ÅŸu;

VAR ancak sahadaki hakemin görmediği "BARIZ HATALARDA" devreye giriyor!

DFB (Alman Futbol Federasyonu) ve VAR'i nasil ne zaman kullanilacağini açiklayan metin;

"Voraussetzung für ein Eingreifen des Video-Assistenten ist jeweils, dass nach seiner Einschätzung eine klare und offensichtliche Fehlentscheidung des Schiedsrichters auf dem Platz vorliegt. Ist eine solche, klar falsche Wahrnehmung des Schiedsrichters auf dem Platz nicht gegeben, darf der Video-Assistent nicht eingreifen. Der Video-Assistent ist also nicht dazu da, eine bessere Entscheidung zu finden. Auch wird es weiterhin Szenen geben, die nicht eindeutig aufzulösen sind. Der Video-Assistent soll den Fußball ein Stück weit gerechter machen."

Forumda almanca bilen arkadaşlar mutlaka vardir, en önemli cümle şu;
    "VAR hakemi sahadaki hakemin kararindan DAHA IYI BIR KARAR vermek için değil, sahadaki hakemin sadece BARIZ HATALARINDA devreye girmeli."

Gelelim Mikel'in pozisyonuna, topun tekrar ve ağir çekimde bile net görülmeyen bir pozisyon için sahadaki hakem VAR tarafindan ÇAĞIRILAMAZ!

ÖZGÜR YANKAYA sahada ne kadar kötü bir hakemlik yapiyorsa, VAR hakemi olarak da o kadar kötü hakemlik yapiyor!

Saint Castillo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn

Korner þansý sayesinde maçý çevirdik, baþka planlar iþe yarar mýydý, skor bulmanýn garantisi var mýydý bilemeyiz. Ama bu takýmda iyileþtirmeler yapýlmasý þart her maçý bu þekilde kazanamayýz.
    Kolay yorulan orta sahaya çözüm bulmak zorundayýz.
    Kazandýðý maçlardan ders çýkarma alýþkanlýðý olan takýmlar kolay kolay hezimet yaþamazlar.

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçta taraftar çok kötüydü evet. Ancak maçtan önce þehitlerimizin isimleri okundu falan maç moduna giremedik. Ben normalde hiç susmam benim bile baðýrasým gelmedi. Takýmda berbat oynayýnca iyice kötü bi görüntü çýktý ortaya.

Yalnýz þöyle bi durum var, bizim bu futbol anlayýþýyla top rakiptiyken ýslýk iþi sekteye uðruyor Boðaz dayanmaz ona

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ilk yari çok kötü oynamadik ama çok kötü bir gol gördük kalemizde!
    Hep bir hatalar zinciri sonucu gol yiyoruz!...

Takim olarak kademe anlayiþi çok zayif, yardim hep geç geliyor. Top rakip takimda olduðunda alan daraltamiyoruz, pres yapamiyoruz. Top kayiplarda (iyi bir takim için çok yapiyoruz) prese karþi pres (Gegenpressing veya Kontarpressing) yapamiyoruz.

Bunun en güzel örneði Beþiktaþ'a attiðimiz ilk gol!...Sosa bunu maç içinde hep deniyor ama takim olarak ona ayak uyduramiyoruz.

Dün yediðimiz gol çok acemice yenen bir gol!...Rize soldan geliyor, Mikel ve Hüseyin alan daraltmada geç kaliyorlar. Ikisinin adam takipleri çok kötü, Hüseyin (özgüveni hiç yok ve bence oynamamali) çok kötü bir bacak arasi yiyor. Mikel ikinci kez geç kaliyor. Her ne kadar kalcçasindan tutulsa da Costa çok pasif kaliyor, yardim da alamiyor.
    Ama gol deki en kötü an, Costa forvetle boðuþurken bizim ikinci stoper Hüseyin panik halinde ne yapacaðini bilmiyor!
    Mikel birçok pozisyonda çok aðir kaliyor, Hüseyin'in çevre kontrolü ve pozisyon alma bilgisi "0"!

Rize'nin sayilmayan golünde yaptiði hatalar inanilir gibi deðil, iki kez Novak'in topu uzaklaþtirmasina engel oluyor!

Bir Trabzonspor taraftari olarak bir altyapi oyuncumuzu eleþtirmek çok üzücü ve onu þu anki kötü metal durumunda (vücut dilinde belli oluyor) oynatmak çok yanliþ!

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

g.saray maçýný izliyorum ve þu anda 2-0 öndeler geçen hafta þikecilerin kazanmasýný çok istemiþtim ama g.saray kazandý ben g.sarayýn içerde puan kaybedeceðini düþünmüyorum türk telekom arena daki maça napýp edip en az 4 puan farkla gitmeliyiz o maça kadar puan kaybý bize çok aðýr sonuçlar çýkarýr antep de bu maçlardan biri napýp edip galip gelmeliyiz.

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Evet doðru diyorsun gs’nin çocuðu Hamza her gs maçýnda olduðu gibi yine kýyaðýný geçiyor.

Ben 8’de 8 yapamazlar diyordum ama gs’ye karþý asla puan alamayan(!) Hamza Hamzaoðlu faktörünü unutmuþum.

Neyse,illa ki puan kaybedecekler, biz kendi göbeðimizi kendimiz kesmeye devam!
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

muhammed bilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bu Hamza GS maçlarýn da neden taktik deðiþiyor anlamýþ deðilim. Bizim maçlarda önde tam saha presle oynattý takýmý bu maça ne taktiðiyle çýktý biri söylesin bana....

MI 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALÝ KEMAL DENÝZCÝ]

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Hamza adisi her sene GS'ye yatýyor.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Lideriz..
    þampiyonluða gidiyoruz..
    kendi sahamýzda oynuyoruz
    dolu tribünler önünde
    rakip alt sýralarda
    bir türlü baskýlý baþlayamýyoruz
    sanki rakip ev sahibi
    orta saha üstünlüðü onlarda
    kanatlarý iyi kullanýyorlar
    ayaða iyi pas yapýyorlar
    ilerde 3-4 kiþiyle pres yapýyorlar
    bizi çýkartmýyorlar sahamýzdan..
    devamlý kalecimize geri pasa ve hataya zorluyorlar
    dakikalar ilerliyor ilerliyor ilerliyor
    rakibin gol atacaðý nasýl belli oluyor
    her an geleceðim diye baðýrýyorrrr

ve geliyorda.

benim bilmediðim futbol kurallarýnda þöyle bir madde yoktur herhalde!!

ilk 45.dakika bitmeden oyuncu deðiþikliði yapýlamaz diye

sevgili hüseyin hocam ve yardýmcýlarý

rakip kaleye gidemiyoruz
    ilk 45.dakika çok acýdýr
    kaleye bulan topumuz yok.

oyuncu deðiþikliðini niçin 25.dak.30.dak. 35.dak.40.dak.yapmýyorsun
    belli bir þeylerin yapýlmasý gerektiði

ilk yarý bittiðinde açýk konuþmak gerekirse bitik ve þaþkýn bir durumdaydým.
    lider ve þampiyonluða giden Trabzonsporumuzun bu kiþiliksiz oyunu bende þok etkisi yaratmýþtý.

iyi ki varsýn makayeme.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Ýlk devre oynanan silik ve isteksiz oyun kahretti.
    Görüldü ki, stoperde en verimli Da Costa-Campi tandemi oluyor.
    Bu arada her maçta penaltý yaptýran yetenek fakiri Fernandes Ivanildo'dan iyi ki kurtulmuþuz.
    Yolun açýk olsun TS efsanesi
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

neden böyle kötü oynadýk anlam veremedim..
    sanki þampiyonluk iþleri aðýr gelmeye baþlamýþ gibi..
    ilerleyen haftalar daha sýkýntýlý geçer
    ama 2-3 haftadýr doðru dürüst top oynamýyoruz...

kendi evimizde su Rizeyi silip süpürmemiz lazým..

maçý izlemeyen biir baksa oo Trabzon daðýtmýþ der ilk yarý 3-0 Rize tarafýda olabilirdi..Þans ve kaleci her zaman yanýmýzda olamaz...

Hoca iþini doðru dürüst yapsýn..
    her maç kendine özeldir..Baþkan doðru tespitte bulundu...
    Nitekim bir an önce toparlanmak lazým

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)