Hesaplipazar
Sayfa 21 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1856 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 525 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 24.Hafta l Trabzonspor 5 - 2 .Rizespor l Ma Sonucu

battle symphony - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

nmzdeki 5 lig ma:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baakehir
    Gztepe (D)

uradan yapp edip 15 puan kartmalyz.

Enes Bakaya60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Bingl
    Ya
    31

Alnt battle symphony Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nmzdeki 5 lig ma:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baakehir
    Gztepe (D)

Burdan 15 karrsak kesin ampiyon oluruz zaten...

Ama ok zor 12-13 ok iyi olur...
    S.V.A.K.O
    FATH TEKKE

Aydn Tiryaki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

nmzdeki 5 lig ma:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baakehir
    Gztepe (D)

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baakehir
    Gztepe (D)
    Alanya(D)

Buradan 16 puan kartrsak (Gztepe veya Alanya malarndan birinde beraberlik) ampiyonluk arklar sylemeye balayabiliriz nk bu srete Gs ok puanlar kaybedecektir. Yeter ki biz taklmayalm.
    Konu Aydn Tiryaki tarafndan (26.02.2020 Saat 19:24 ) deitirilmitir.
    2010-2011 Sezonu ampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanc Ad: Forever_Yattara

Faruk UYSAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2008
    Nereden
    Mula

3 puan istiyorum, sadece 3 puan...

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Alnt batu94 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma sonu Hseyin Hoca: Topu bilerek rakibe verdik. Orta alan kilitleyip kanatlar bo braktk.
    Bu aklamay yaptn bilmiyordum. Bamz byk belada dostlar.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Fanatik34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Rizeyi Basaksehir macinda izledim. Burda Rizeyi kcmseyenlerin aksine, cok iyi bir Rize buldum sahada. Ileri hatlari becerikli olsa, Basaksehir gibi bir takimi farkli yenebilirlerdi. Macin sonuna dogru solkanatlari bayagi aksadi ve buradan bircok poziyon verdiler, son dk da yediler, futbolun adaleti yok iste. Basaksehir bedavadan penalti kazandi..Keza kale arkasi kamerasinda faulu yapan Demba Ba idi, diger acidan tam tersi grnrken.

Kisacasi hizli ve ayaga pas yapan Rizespor grdm, zira bize karsida ayni motivasyonla oynayacaklar. Eger bu macta, diger maclarin aksine, baski kuran ve bunu 90 dk ya yayan bir takim olamazsak, cok zor bir 90 dk yine bizi bekliyor olacak!

Burada nmzdeki maclari stste koyup, puan analizi yapan arkadaslara tek tavsiyem, sadece nmzde oynayacagimiz maclari dsnmeleri, yoksa hayal kirikligina ugramalari muhtemel.

Bizanslilarin Hakem artilari olmalarina ragmen, sampiyonluk baraji 70i gecmez..GS macini kaybetmezsek ki (inanirsak kesin kazanacagimiz bir mac) 69 Puan ile ipi ggsleriz. Ama 8 galibiyeti almak mrmzden mr gtrebilir!!!
    Bilenle tartabilirsin. Bilmeyenle de tartabilirsin. Ama bildiini sananla tartmak ahmaklktr. Konfys

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    26

Bu ma +7 olur rize de gol atar bizim de defans fiyasko.
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

trbzonsporlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

nwakeme sakat, pereira sakat, sabahki idmana da costada sakatligi nedeniyle katlmamt son durumu hakkinda aciklama yok, sturrige zaten hep sakat, mrn daha 3-4 haftas var, yusufu saymyorum bile ben omrmde bu ylki kadar sakat verdigimiz sezon hatrlamiyorum.

Onur Eretin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2016
    Nereden
    Trabzon

Alnt trbzonsporlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nwakeme sakat, pereira sakat, sabahki idmana da costada sakatligi nedeniyle katlmamt son durumu hakkinda aciklama yok, sturrige zaten hep sakat, mrn daha 3-4 haftas var, yusufu saymyorum bile ben omrmde bu ylki kadar sakat verdigimiz sezon hatrlamiyorum.
    ok sakat oyuncumuz var gerekten.Bu mata Mikel,Sosa,Ekuban ve Sorlothun performanslar ok nemli.Bir ekilde kazanmamz lazm.

yelik tarihi
    15.06.2011
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    25

Alnt My Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu aklamay yaptn bilmiyordum. Bamz byk belada dostlar.
    Kanatlar bo braktk demedi ama ortay kilitleyip mata bo braktk gerekten. Geri kalann dedi ama. Topu bilerek rakibe brakmz beikta manda.

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Ma sonu Hseyin Hoca: Topu bilerek rakibe verdik. Orta alan kilitleyip kanatlar bo braktk.
    Bunu sylemedi.

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Taraftara byk i dyor
    erdeki malar taraftarn cokusu sayesinde almalyz.
    Akyaz gelen rakip tiremekten baskdan top oynayamamal
    ikebahce artk yok, psikolojik stnlk bizde.
    Efendiler, hazr olun ampiyon olacaz!

"Muhammed Beir Cardozo'dan iyi golcdr" Sir Sadi Tekeliolu

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Evt Rize yi kcmsemek cok byk hata olur. lp lp direlecegimiz bir mac olabilir ilk Rize maci gibi..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

,,Cogu insan dsnmektense lmeyi yegliyor; gercekte de byle oluyor zaten...''(B. Russell)

yelik tarihi
    15.06.2011
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    25

Alnt Ufuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bunu sylemedi.
    https://www.youtube.com/watch?v=f1eA8ltY1kk

Bu basn toplants videosunun 1 dakika 10. saniyesinden itibaren yle diyor:
    " Oyun ierisinde deitirdiimiz formatlarla beraber daha ok merkezi kapatp, kenardan gelmeye..beikta takmn ortaya zorlamtk. Ortada da iki tane uzun stoperimiz vard. Bunu planladk ama oyunun bir blmnde kenardan ziyade merkezde ok boluklar oldu. Bizim planmz dahilinde deildi. Oyuncu ve pozisyon deiiklikleri ile bunu azaltmaya altk ama genel itibari ile bunda baarl olamadk."

Videoda yok ama basn toplantsnn bir blmnde de unlar syledi.

"Beikta topa sahip olan bir takm. Biz topu bir dnem onlara verdik ama topu kazandktan sonra da abuk kaybettik."
    Hocann topu rakibe vermesi her ne kadar taktik icab olsa da top rakibe verilirse hedeflenen kar ataklarla sonuca gitmek. Biz sadece topu vermedik. Topu alamadk hi. Uurcan ve Srloth sayesinde 1 puan aldk sadece. Ayrca Kanatlara giden her top havadan ceza sahasna gitmek zorunda deil. Yerden yaplan ortalarda uzun boyun bir avantaj olmuyor. Madem topu rakibe verdik mmkn olan her yerde durdurmalydk. Nitekim hem havadan hem yerden pozisyon buldular. Boateng'in golnn yerden gelen bir orta olmas da dikkat ekici. Bence topu rakibe vermenin gerekliliklerini yerine getiremedik.

Kanatlarnda Nkodou, Gkhan Gnl ve Lens gibi isimleri olan takma kar kanatlar amak da pek doru gelmedi bana.

Tabi bunlar benim dncem. Yanlyor da olabilirim. Ama beikta manda izlediim Trabzonspor benim arzu ettiim Trabzonspor deil. Bunu Hseyin Hoca'ya da balamyorum. nk bu ekilde kapanp kamamak bu sezonun kronik zellii. En net olarak da nal Hoca'y gnderen aklamann yapld Konyaspor deplasmann rnek gsterebiliriz.

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

https://www.youtube.com/watch?v=f1eA8ltY1kk

Bu basn toplants videosunun 1 dakika 10. saniyesinden itibaren yle diyor:
    " Oyun ierisinde deitirdiimiz formatlarla beraber daha ok merkezi kapatp, kenardan gelmeye..beikta takmn ortaya zorlamtk. Ortada da iki tane uzun stoperimiz vard. Bunu planladk ama oyunun bir blmnde kenardan ziyade merkezde ok boluklar oldu. Bizim planmz dahilinde deildi. Oyuncu ve pozisyon deiiklikleri ile bunu azaltmaya altk ama genel itibari ile bunda baarl olamadk."

Videoda yok ama basn toplantsnn bir blmnde de unlar syledi.

"Beikta topa sahip olan bir takm. Biz topu bir dnem onlara verdik ama topu kazandktan sonra da abuk kaybettik."
    Hocann topu rakibe vermesi her ne kadar taktik icab olsa da top rakibe verilirse hedeflenen kar ataklarla sonuca gitmek. Biz sadece topu vermedik. Topu alamadk hi. Uurcan ve Srloth sayesinde 1 puan aldk sadece. Ayrca Kanatlara giden her top havadan ceza sahasna gitmek zorunda deil. Yerden yaplan ortalarda uzun boyun bir avantaj olmuyor. Madem topu rakibe verdik mmkn olan her yerde durdurmalydk. Nitekim hem havadan hem yerden pozisyon buldular. Boateng'in golnn yerden gelen bir orta olmas da dikkat ekici. Bence topu rakibe vermenin gerekliliklerini yerine getiremedik.

Kanatlarnda Nkodou, Gkhan Gnl ve Lens gibi isimleri olan takma kar kanatlar amak da pek doru gelmedi bana.

Tabi bunlar benim dncem. Yanlyor da olabilirim. Ama beikta manda izlediim Trabzonspor benim arzu ettiim Trabzonspor deil. Bunu Hseyin Hoca'ya da balamyorum. nk bu ekilde kapanp kamamak bu sezonun kronik zellii. En net olarak da nal Hoca'y gnderen aklamann yapld Konyaspor deplasmann rnek gsterebiliriz.
    Tamam izledim o basn toplantsn ama orta alan kilitleyip kanatlar bo braktk demedi, orta amaya zorladk dedi. Orta amaya zorladk ile kanatlar bo braktk farkl eyler. He sen dersin ki ikisi ayn ey, sayg duyarm ama Hseyin imir: "Kanatlar bo braktk" yazamazsn. Yanl bilgi oluyor yle yapnca.

Zaten Beikta manda oynayan oyundan memnun olan yoktur tartmaya gerek yok ama en nemli silahlardan birinin olmadn unutmamak gerek. Nwakaeme olmadan fb, sivas, bjk malarndan 7 puan ald bu takm. Top tutma konusunda takmdaki en iyi isim. Yine Sivas manda 3 kiinin arasndan topla sakin kabilen Mikel yerine Doan oynad. stisnai bi performanst bjk ma.

Kemal Duru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.02.2020
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

nmzdeki 5 lig ma:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baakehir
    Gztepe (D)

lk ma daha kolay. Baakehir manda beklenenden daha az zorlanacamz dnyorum. Sivas ma benzeri bir ey olur. Bu seride en ok zorlanlacak olan ise kanmca Gztepe'dir. ansmz tutmuyor bunlara.

15 puann en az 13'n alrz diye dnyorum. Eer haramzadeler FB'nin 17'de 16's gibi bir ey yapmazlarsa (ki byle bir durum bu lkede her zaman ihtimal dahilindedir) bu seriden sonra puan fark alr ve GS mana rahat karz.

yelik tarihi
    15.06.2011
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    25

Alnt Ufuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tamam izledim o basn toplantsn ama orta alan kilitleyip kanatlar bo braktk demedi, orta amaya zorladk dedi. Orta amaya zorladk ile kanatlar bo braktk farkl eyler. He sen dersin ki ikisi ayn ey, sayg duyarm ama Hseyin imir: "Kanatlar bo braktk" yazamazsn. Yanl bilgi oluyor yle yapnca.

Zaten Beikta manda oynayan oyundan memnun olan yoktur tartmaya gerek yok ama en nemli silahlardan birinin olmadn unutmamak gerek. Nwakaeme olmadan fb, sivas, bjk malarndan 7 puan ald bu takm. Top tutma konusunda takmdaki en iyi isim. Yine Sivas manda 3 kiinin arasndan topla sakin kabilen Mikel yerine Doan oynad. stisnai bi performanst bjk ma.
    Evet benim iin orta alan kilitleyip orta amaya zorlamak kanatlar bo brakmak demek. Aslnda Rize ma sonras yle der demek istemitim o mesaj alntladm abiye. nk dediklerinden o karlabilirdi. Sanrm aklayc yazamadm. Ama Beikta ma sonras yle demediini yine ayn kiiye alntladm bir sonraki mesajda belirttim. ki farkl mesaj olmas benim hatam.

Beikta ma istisna ise eer bu sezon oynanan deplasmandaki Kasmpaa, her iki Fenerbahe ma, ilk yarda oynanan Galatasaray ma, Konyaspor ma da istisna olmal. Bu tarz malar sezon sonuna kadar daha da greceiz gibi duruyor. Topu rakibe brakmak bir taktiktir ama topu hi geri alamamak beceriksizliktir. Biz topu rakibe brakmyoruz, biz topu geri kazanamyoruz. Bence oynadmz oyunun savunmas topu rakibe verdik olmamal.

Son olarak orta yapmaya zorladmz Beikta ilk yarda yanl hatrlamyorsam 21 kez topla ceza sahasnda bulumu. Daha nce de belirttiim gibi olaan st bir Uurcan performans sayesinde puan aldk. Yoksa ortaya yapmaya zorlama ve topu rakibe braktk taktikleri hi ie yaramad. Oynanan oyunu da aklayacak savunacak argmanlar olduunu da dnmyorum.

Dediim gibi tm bunlarn bu sezon iinde deieceini de dnmyorum. Kk malar hari ok ter dkeceimiz malarmz olacak. Umalm ki Uurcan gnnde olsun.

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Evet benim iin orta alan kilitleyip orta amaya zorlamak kanatlar bo brakmak demek. Aslnda Rize ma sonras yle der demek istemitim o mesaj alntladm abiye. nk dediklerinden o karlabilirdi. Sanrm aklayc yazamadm. Ama Beikta ma sonras yle demediini yine ayn kiiye alntladm bir sonraki mesajda belirttim. ki farkl mesaj olmas benim hatam.

Beikta ma istisna ise eer bu sezon oynanan deplasmandaki Kasmpaa, her iki Fenerbahe ma, ilk yarda oynanan Galatasaray ma, Konyaspor ma da istisna olmal. Bu tarz malar sezon sonuna kadar daha da greceiz gibi duruyor. Topu rakibe brakmak bir taktiktir ama topu hi geri alamamak beceriksizliktir. Biz topu rakibe brakmyoruz, biz topu geri kazanamyoruz. Bence oynadmz oyunun savunmas topu rakibe verdik olmamal.

Son olarak orta yapmaya zorladmz Beikta ilk yarda yanl hatrlamyorsam 21 kez topla ceza sahasnda bulumu. Daha nce de belirttiim gibi olaan st bir Uurcan performans sayesinde puan aldk. Yoksa ortaya yapmaya zorlama ve topu rakibe braktk taktikleri hi ie yaramad. Oynanan oyunu da aklayacak savunacak argmanlar olduunu da dnmyorum.

Dediim gibi tm bunlarn bu sezon iinde deieceini de dnmyorum. Kk malar hari ok ter dkeceimiz malarmz olacak. Umalm ki Uurcan gnnde olsun.
    Dier mesaj grmedim. Dediim gibi o anlam ksa bile Hseyin imir: "..." yaznca direk azndan o cmle km gibi oluyor. Hoca yle bir ey sylemedi demek istemitim. Hatta emin olmak iin ma sonu aklamalar tekrar dinledim

stisna derken Hseyin hoca ynetimindeki malar syledim. ncesinde zaten ok problemli malar olduu iin nal hoca ile yollar ayrld. fb ve sivas malarnda da benzer oyun vard (nwakaeme etkisi) ama bjk mandaki kadar net pozisyonu hi vermedik.

Top kazanma konusunda sorun yaamyoruz bence. bjk 12 top alm biz 11. Asl sorun kaptmz toplar deerlendiremememiz. Yukardaki grseli aldm twitter hesabnda sezon boyu sahaya yerleim, pas balantlarna bakabilirsiniz. Hep elle izilmi gibi net ama bu ma ok ktyd. Mikel ve nwakaeme gibi hep top saklayabilen hem pas isabeti yksek oyuncularn yokluuna balyorum ben. %70 pas isabeti korkun tekrarlanmaz in.

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

nmzdeki 5 lig ma:

Rize
    Antep (D)
    Malatya (D)
    Baakehir
    Gztepe (D)

15 puan 8. ampiyonluu getirir.
    10-13 de iyidir.
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Alnt trbzonsporlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sakatlk istatistiklerinde rekor krdmz ok sevimsiz bir sezon yayoruz.
    Tam da kritik haftalara girilmiken
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

Murathan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    24

cimbom bomun olu zeki almalara balam
    https://twitter.com/ntvspor/status/1232881233882943488

yorumsuz6117 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2008
    Nereden
    Bursa

Nwakaeme oynamayacak belliki, Sturrige'i 11'de balatp son bir ans verilebilir..
    Konu yorumsuz6117 tarafndan (27.02.2020 Saat 08:28 ) deitirilmitir.
    I am not in danger , I am the danger..

Dereli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Rize zor ma deil ama kolay da deil.
    Baakehir'i baya zorladlar. Evet hata yapyorlar ama hrsllar vazgemiyorlar.
    Hatalarndan faydalanrsak kolay ma olur. Aksi durumda zorlanrz.

Allah sakatlk vermesin.
    Tuttuum takm kimliimde yazyor.

Karasoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.04.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Geen hafta GS kaybetseydi elimizdeki avantaj devam ederdi.Bu gazla GS kolay kolay kaybetmez. Baakehir'in kazanmasyla birlikte 1 malk opsiyonumuz da gitti. Bu futbolla biz ok taklrz malesef..

trbzonsporlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

rizenin i saha oyunuyla deplasman oyunu bir deil, deplasmalarda en baarsz 2. takm rize.
    tam kadro olsaydk farkl kazanp averajda baya dzeltirdikte. pereira ve nwakeme yokluu etkiler bizi. zellikle pereira i sahada hcumlarda ok yardmc oluyordu takma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)