Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 189 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fikstür ve Büyük Resim

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

gs koparsa basak'in yaptigi kiyaklari geri öder bu sene... öyle bir ihtimal hiç de az degil... bilemedim yâni bu aksam takilsalar mi takilmasalar mi...
    ama takilsinlar yaa skinti yok haydi Rize
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Haydaaaaaa

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gs koparsa basak'in yaptigi kiyaklari geri öder bu sene... öyle bir ihtimal hiç de az degil... bilemedim yâni bu aksam takilsalar mi takilmasalar mi...
    ama takilsinlar yaa skinti yok haydi Rize
    Gs ve Sivas, 28. haftada berabere kaldý, puan durumu:

Baþak- 59
    Trabzonumuz- 56
    Sivas- 53
    gs- 51

YARIN ALANYA MAÇINI TRABZONUMUZ ALIRSA, yarýþ 2 takýma kalmýþtýr. Haftaya GS uefa için bile olsa Baþaký yenmek zorunda, ama dediðin gibi yatabilirler Alanyayý yenersek.
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Biz-Gs ve Sivas, 28. haftada berabere kaldý, puan durumu:

Baþak- 59
    Trabzonumuz- 57
    Sivas- 53
    gs- 51

Dün adeta travmaya girdik, ARTIK TEK RAKÝP BAÞAK, buna göre analiz edelim:

TRABZON 3 MAÇ

Agücü
    gs
    Antalya

baþak 3 maç

GS
    Antalya
    Denizli

Bu 3 maçtan 9 u alan öne geçer, ama son 3 hafta bile belli olmaz FARK 3 den azsa
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Geçen sene puan durumu
    1 Galatasaray 34 20 9 5 72 36 +36 69 B G G G M
    2 Baþakþehir 34 19 10 5 49 22 +27 67 M B G M B

Baþakþehir geçen sezon son 7 maçta; 1 galibiyet, 3 maðlubiyet, 3 beraberlik almýþ.
    Geçen sezon baþakþehir 28. hafta gs nin 5 puan önündeydi.

beþiktaþ 2-1 baþak
    baþak 1-1 rize
    baþak 0-2 göztepe
    sivas 0-0 baþak
    baþak 2-1 ankaragücü
    gs 2-1 baþak
    baþak 1-1 alanya

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Yazýklar olsun

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz-Gs ve Sivas, 28. haftada berabere kaldý, puan durumu:

Baþak- 59
    Trabzonumuz- 57
    Sivas- 53
    gs- 51

Dün adeta travmaya girdik, ARTIK TEK RAKÝP BAÞAK, buna göre analiz edelim:

TRABZON 3 MAÇ

Agücü
    gs
    Antalya

baþak 3 maç

GS
    Antalya
    Denizli

Bu 3 maçtan 9 u alan öne geçer, ama son 3 hafta bile belli olmaz FARK 3 den azsa
    hergün en az 2 saatimi ayýrdým buradaki diðer kýymetli dostlar gibi

Lig sonuncusuna ruh gibi oynayan, aptallaþmýþ, narkoz yemiþ adamlarýn peþine gitmem, DAHA DA MAÇ ÝZLEMEM-FORUMA YAZMAM

Tff
    bein
    mhk
    medya
    3 kahpe

Alayý sana karþý ama sen dik duruyordun diye ardýna düþtük, LÝG SONUNCUSUNA bu oyun-kaçak güreþi kaldýramam, biz saatlerimizi verdik adamlar aldýðý paranýn hakkýný vermedi, selametle kalýn!!!

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu takým daha da maç kazanamaz lig sonuna kadar. alacaðýmýz puan 2 veya 3'tür. 61 puanla tamamlarýz ligi. beþiktaþ da geçecektir muhtemelen bizi.
    ligi 5. bitiririz. kupayý da alanya alýr. biz de babayý alýrýz.

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

gs basaki yenecek bizde gs yi. Bu olmazsa bitmiþtir iþ
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

TRABZONSPOR’UN SON DURUMU
    Trabzonspor ligin 29. Haftasýnda kendi sahasýnda
    Ankaragücü ile 1-1 berabere kalmasý biz taraftarlarýný çok üzdü.

Trabzonspor son iki haftadýr iki maçta berabere kalarak bazý çevrelerden olumsuz eleþtiriler ve yorumlar almaktadýr. Hatta kendi taraftarlarýmýz da eleþtiriyor özellikle Hüseyin Çimþir hocayý eleþtiriyorlar.

Taraflý tarafsýz eleþtirenler þunlarý bilsinler ki Trabzonspor bir kere bu sene Þampiyonluk hedefi yoktu. Süper lig de iddialý takýmlar mesela FB. GS. BJK iyi sonuçlar alamayýnca Trabzonspor zirveye yükseldi. Þampiyonluk moduna girmiþ oldu. Henüz Þampiyonluk umudu devam ediyor, Kupa da da Þampiyonluk umudu devam ediyor. Belki ikisi de olacak inþallah belki biri olur belki hiç biri de olmayabilir biraz da þans kýsmet.

Trabzonspor þampiyon olsun veya olamasýn. Bu takýmýn bu kadro ile þu an her iki hedef de zirvede duruyor olmasý bile baþarý ve gurur verici bu durum bir çoðu insanlarý zaten kýskandýrýyor.

Ancak bana göre Trabzonspor’un kadrosu Þampiyon olabilecek bir kadroya sahip deðildir. Bunu yorum ve eleþtiri yaptýðým konularda forumlarda defalarca yazdým. 2019-2020 sezonuna baþlarken derme toplama bir takýmla baþlandý bu oyuncularýn bir kýsmý çok yaþlý bir kýsmý da genç fizik siz ve tecrübesiz. Mesela Storiç, Obi Mikel ilerde oyanattýðýmýz Nwakaeme.. Nwakaeme bazýlarýna iyi bir oyuncu gibi gelebilir ama ben onu beðenmiyorum takým savunmasýna katkýsý olamýyor. Obi Mikel, hernandez, Storiç devre arasýnda gittiler. Onazi gitti. Trabzonsporun orta sahasý sanki, A. Kadir Parmak, A. Kadir Ömür ve sonradan alýnan Guilherme ye kaldý. Nwakaeme sakat Ekuban sakat. Sosa sakatlýktan yeni döndü, Badou Ndiaye de uyumsuz düzensiz oynuyor.

Þu satýrda yazdýklarýmý Trabzonspor kayliye alsýn gereðini yapsýn ancak o zaman kesin Þampiyonluðun her zaman favori adayý olur. Orta saha yok. 4 oncu ismi yazýyorum bunlarýn yerine güçlü fizikli oyuncu bulunsun bulunmasý lazým. A. Kadir Ömür, A. Kadir Parmak, Guilherme ve Pereira bunlarýn hiç birini üst düzey oyuncu sanmasýn kanmasýn kimse. Biz izlediðimiz takýmý seyrederken keyif almak istiyoruz, bu bahsettiðim oyuncular fizikli rakiplerin rüzgarýnda savrulmasý düþmesi çaresiz kalmasý ezilmesi canýmýzý sýkýyor izlerken. Þu an bu takýma 5 tane üst düzey oyun oynayan futbolcu lazým. Yoksa bu mevcut takým ile zorakiye boþa sidik yarýþý yapar durur zaman kaybederiz.

Dua edelim de bu hafta (29. Hafta) Galatasaray Baþakþehirsporu yensin de zirveye yakýn duralým.

KALDI 5 MAÇ
    ve bu maçlarýn 3 tanesi düþme hattý takýmlarý ve birisi de Þampiyonluk iddiasý olan Galatasaray, yani 5 maçta zor hepsi bir final maçý. Allah biz Trabzonspor taraftarlarýnýn kalplerine dayanma gücü ve saðlýk versin.

30. Halta: GALATASARAY – TRABZONSPOR ( Þampiyonluk maçý gibi)
    31. Hafta: TRABZONSPOR – ANTALYA ( Antalyaspor rahat)
    32. Hafta: DENÝZLÝSPOR – TRABZONSPOR (Düþme bölgesinde)
    33. Hafta: TRABZONSPOR – KONYASPOR (düþme hattýnda)
    34. Hafta: KAYSERÝPOR – TRABZONSPOR (düþme hattýnda)

Þampiyonluk hasreti ve hayalleri ile yanýp tutuþan taraftarlarýz ama bu zorlu hayat þartlarýnda adaletsiz futbol yönetimi þartlarýnda mantýklý düþünecek olursak Trabzonspor’un zirvede olmasý zaten mutlu ediyor bizi, beni mutlu ediyor, tabi ki Þampiyon olursak daha çok seviniriz ama zirvede olmak her zaman zirvede olmak güzel bir þey, bunu her yýl her sezon böyle görmek hep mutlu eder beni. ÝNÞALLAH ÞAMPÝYON DA OLACAÐIZ !
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (23.07.2020 Saat 11:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Kahpe ahlaksiz serefsizler

Agücü maçýndan sonra bizim topçularý görünce benim için bitti demiþtim, ama bitmiyor iþte.

GS maçýna ASÝSTÇÝ Bahattin verildi yetmedi, Antalya maçý 8 temmuzda haftaiçi Çarþamba saat 18:30 da, gs ayný gün 21:00 de.

Artýk þu maçý alsak vs bitti benim için, son GS maçýnda reaksiyon bekliyorum takýmdan, yenerse ibb nin ne yaptýðýndan baðýmsýz bana yeter, yok beraberlik-maðlubiyette, ben 2011-2008-96 yý sorgularým, düþman sadece 3 büyütülmüþ deðil içerdeymiþ derim.
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (23.07.2020 Saat 11:54 ) deðiþtirilmiþtir.

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Büyük takýmlar normal þartlarda maçlarýný alýrsa Denizli, Konya ve Kayseri hem bizimle hem de Baþakþehirle karþýlaþacaðý için muhtemelen küme düþen 3 takým olacaktýr
    @ okþoholu

mustafakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Ziraat kupasý fenerbahçe maçý büyük oranda bizi þampiyonluktan uzaklaþtýrdý. Fenerbahçe maçý olsa bile önce Alanya maçýnýn ilk 11 ini yazýp geri kalanlarla çýkmamýz gereken zýrtapoz bir ziraat kupasý maçýydý, önemli sakatlar verdik ve bu sakatlýklar sonucu þampiyonluðu da, pek de önemli olmayan bir baþarýnýn sebep olduðu motivasyon kaybý da ekstra. her sene böyle saçma sapan planlama hatalarý yapýyoruz, ben yazmaktan/söylemekten býktým, onlar yapmaktan býkmadý.
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alakasý bile yok, Fenerbahçe'ye elenmiþ olsaydýk de deðiþen bir þey olmazdý. O moralsizlikle de puan kaybederdik.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Bu takým tebriði hakediyor, ASLANLARIM 3 büyütülmüþe 3-4-3 attýlar:)

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Agücü maçýndan sonra bizim topçularý görünce benim için bitti demiþtim, ama bitmiyor iþte.

GS maçýna ASÝSTÇÝ Bahattin verildi yetmedi, Antalya maçý 8 temmuzda haftaiçi Çarþamba saat 18:30 da, gs ayný gün 21:00 de.

Artýk þu maçý alsak vs bitti benim için, son GS maçýnda reaksiyon bekliyorum takýmdan, yenerse ibb nin ne yaptýðýndan baðýmsýz bana yeter, yok beraberlik-maðlubiyette, ben 2011-2008-96 yý sorgularým, düþman sadece 3 büyütülmüþ deðil içerdeymiþ derim.
    Cinconu 3-1 yendik, bu reaksiyonu vermeseydi topçular daha da maç izlemeyecektim

Baþak- 63
    Trabzonumuz- 61

Dün adeta travmadan çýktýk, ARTIK TEK RAKÝP BAÞAK, buna göre analiz edelim:

TRABZON MAÇ

Antalya-Denizli

baþak maç

Denizli-Konya

Bu 2 maçta 6 puan alan avantajý alýr, BU SENE ÞAMPÝYONLUK son maçta belli olur
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (23.07.2020 Saat 11:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Fetö sezonu demiþtim, Nihat-Göksel-belöz-Okan

HAKAN ÞÜKÜR: Ben nereye gittim, nerede bulunduysam benden önce orada Emre Belözoðlu ve Okan Buruk (Baþakþehir teknik direktörü) vardý. Onlar el üstünde tutulurken ben neden bu haldeyim?

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/sa...n-bir-de-hakan

Fetö sezonu demiþtim, bazýlarý YAAAAUUUUU biz kaybettik demiþti, öyle mi?

Pandemiye lider girdik, 21 puanýmýz çalýnmasýna raðmen(18.03.2020):

https://www.takvim.com.tr/spor/2020/...-gasp-edildi/1

Sonra, Baþakþehirle fetö çetesi APAÇIK doðradýðýndan berabere kaldýk...

Hakemlerin görevi SON 7 haftaya KAFA KAFAYA sokmaktý, yaptýlar.

Görevi Belöz devraldý (Fetöcü Okan abisi ve Göksel imamýyla ORGANÝZE)

1. Agücü maçýnda HOCA KOVDURDULAR, þaþýrdýk ve gerildik

2. Alanya maçýnda hem hakem-hem TD-hem Baþkanlarý TARÝHÝ gerginlik yaptý, puan ve Baþkaný kaybettik

3. Liderlik gittikten sonra, görev hakemlere geçti, Baþakþehir KAZANDIRILDI, aaa baktýk bizim maçlar da BARÝZ hatalar azaldý

SIZINTI SEZONU
    3 Milyon cemaat üyesi var Fenerbahçemizin diyen TFF Bþk Nihat-ÝBB bþk Götsel-H Þükürün üstünde pozisyonlu Emre ve Okan kazandý
    Konu Tekke tarafýndan (27.07.2020 Saat 10:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)