Sayfa 27 Toplam 129 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3224 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 23.Hafta l Beþiktaþ 2-2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Þu bir gerçek, VAR isterse her takým için 3-4 penaltý çýkarabilir maç baþýna. O yüzden hakemi yenmek gerçekçi bir yaklaþým deðil.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Alýntý Kadir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olur mu Zorbay Küçük maçý yönetse operasyonu kim çekecek? Bence þu an en potansiyelli hakem, ancak sistem böyle fosil hakemlere iþ yaptýrýyor.
    Açýkçasýný söylemek gerekirse etik açýsýndan da denge açýsýndan da maçta ciddi hakem hatalarý olmasýný istemiyorum. Beþiktaþ Ýstanbul takýmlarýnýn üvey evladý. Kendilerinin belki yaptýrým gücü pek olmaz ama olasý bir ciddi hatada fenerliler yine rahat durmaz. Asýl sýkýntý da bu zaten. Çünkü Beþiktaþ çoktan býrakmýþ ligi ekonomi ile düþmüþ belaya. Konunun öznesi olmamak adýna da faydalý olur hakem hatasýnýn olmamasý.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Tony nin birþeyi yok demek raporun özeti. Bjk liler oynamayacak diye ümitlensinler sonra wakeme kabus gibi çöksün üstlerine

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

Wakame de az bir zorlanma varsa bile oynatýlmamalý. Sivas maçýnda 35 dakika oyunda kaldý. Hiçbir varlýk gösteremedi. Koþarken zorlandý. Fahiþ hakem hatalarý olmadýktan sonra ALLAH ýn izniyle rahat geçeriz kargalarý

Nereden
    Ýstanbul

kim otursun koltukta birader, gel sen otur, ne koltuðuymuþ bu, adam forma satýyor, sen klavyenin baþýna geçmiþ ayar çekiyorsun.
    Alýntý Murathan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fýrat aydýnus'un atandýðý bir maçtan puan alma þansýmýzýn olduðunu düþünmüyorum. inþallah fazla oyuncu kaybý vermeyiz.
    fýrat'ýn atanmasýna engel olamayan trabzonspor yönetimi ne için o koltuklarda oturmaktadýr merak ediyorum doðrusu

Trabzonspor 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý yazýkoldu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kim otursun koltukta birader, gel sen otur, ne koltuðuymuþ bu, adam forma satýyor, sen klavyenin baþýna geçmiþ ayar çekiyorsun.
    Adam koltukta oturmasýn demiyor, ne icin oturuyor diyor. Bence de cýkýp fýrat atamasýný engellemeleri lazýmdý. Engelleyemiyorsan karar acýklandýgý an her türlü mecrada acýklama yayýnlamalarý gerekiyordu. Yönetimi cok pasif buluyorum bu konularda. Kamuoyunda resmen devletten torpilli takým konumundayýz. Þb ve digerlerinin bi ton rezilligi varken hicbirini dillendirmiyoruz.

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam koltukta oturmasýn demiyor, ne icin oturuyor diyor. Bence de cýkýp fýrat atamasýný engellemeleri lazýmdý. Engelleyemiyorsan karar acýklandýgý an her türlü mecrada acýklama yayýnlamalarý gerekiyordu. Yönetimi cok pasif buluyorum bu konularda. Kamuoyunda resmen devletten torpilli takým konumundayýz. Þb ve digerlerinin bi ton rezilligi varken hicbirini dillendirmiyoruz.
    Ne kadar dillendirirsen dillendir o kamuoyu hiç bir zaman bizden yana olmayacak bunu geçmiþte 2 kez denedik ( 1. vuralým kýralým ÝHO üslubu - 2. özenli seçilmiþ cümlelerle en çok seyredilen programlarda cevap verme, kendini anlatma yani M.USTA üslubu)

ki bu dönem sahada doðrandýðýmýz yýllardý. Absürdlüðün zirvesi olan 4 kýrmýzýnýn çýktýðý ve Salih dursunun dayanamayýp kartý gösterdiði maç sonrasý bile o kamuoyu havaya bakýp ýslýk çaldý, unutmadýk.

Malum kesimi dize getirmenin yegane yolu lehimize olacak saha sonuçlarý hocam . Baþkan oyun yoðunluklu , futbol odaklý vurgular yaparak bence doðru yapýyor.

Ayrýca inancým þu ki sessiz kalýndýðýný düþündüðümüz konularda asla atýl davranmýyor.Ben bizden daha fazla dertlenip yapýlmasý gerekeni imkan ölçüsünde yaptýðýndan kalbi olarak eminim.
    Konu Courage tarafýndan (20.02.2020 Saat 00:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Kazanmalýyýz.
    Kazanacaðýz.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Yönetim basindan beri sampiyonluk hamleleri yapti aslinda. Sezon basinda Rodallega diye aglayan o kadar kisi vardi ki burda. Hayirdir? Hickimse duyuyor mu ismini artik? Kimin aklina geliyor? Adam gönderildi ona verilecek ücret Sorloth a ödeniyor. Düsünün bakalim Sorloth degilde takimda o kalmis olsaydi simdi nerede olurduk
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Courage Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne kadar dillendirirsen dillendir o kamuoyu hiç bir zaman bizden yana olmayacak bunu geçmiþte 2 kez denedik ( 1. vuralým kýralým ÝHO üslubu - 2. özenli seçilmiþ cümlelerle en çok seyredilen programlarda cevap verme, kendini anlatma yani M.USTA üslubu)

ki bu dönem sahada doðrandýðýmýz yýllardý. Absürdlüðün zirvesi olan 4 kýrmýzýnýn çýktýðý ve Salih dursunun dayanamayýp kartý gösterdiði maç sonrasý bile o kamuoyu havaya bakýp ýslýk çaldý, unutmadýk.

Malum kesimi dize getirmenin yegane yolu lehimize olacak saha sonuçlarý hocam . Baþkan oyun yoðunluklu , futbol odaklý vurgular yaparak bence doðru yapýyor.

Ayrýca inancým þu ki sessiz kalýndýðýný düþündüðümüz konularda asla atýl davranmýyor.Ben bizden daha fazla dertlenip yapýlmasý gerekeni imkan ölçüsünde yaptýðýndan kalbi olarak eminim.
    Hocam senin düþüncendir, saygý duyarým. Lakin ben yine de medyadaki þb köpekleri aleyhimizde bu kadar kirli kampanyalar yürütürken sessiz kalmamýzý sindiremiyorum.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetim basindan beri sampiyonluk hamleleri yapti aslinda. Sezon basinda Rodallega diye aglayan o kadar kisi vardi ki burda. Hayirdir? Hickimse duyuyor mu ismini artik? Kimin aklina geliyor? Adam gönderildi ona verilecek ücret Sorloth a ödeniyor. Düsünün bakalim Sorloth degilde takimda o kalmis olsaydi simdi nerede olurduk
    Sörloth’un yedeði olarak rodallega olsa fena da olmazdý ama

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sörloth’un yedeði olarak rodallega olsa fena da olmazdý ama
    Yok ya yedek kalinca ariza cikariyordu o. Sturridge hic sorun yapmiyor
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hakem hafýzam çok kötü benim. Bu bize þunu yapmýþtý unutuyorum hep. Fýrat Aydýnus rakiplerin maçýnda isteyeceðim tarz bi hakem. Kendi egosu o kadar büyük ki istemezse ezdirmez kendisini. Sen bana sktr diyemezsin sen sgit deyip oyuncu atmýþlýðý var adamýn Talimat geldiyse hakemlerin hepsi ayný zaten. Umarým iki taraf için de düzgün maç yönetir.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sörloth öne çýkma ihtimali olan bjk savunmasýný delik deþik eder. Yanýnda bir de Ekuban oynarsa korku salarlar. Arkaya attýðýn her top tehlike olur.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Sabah sabah içime doðru...

Maç 0-1 bitecek golüde Sörloth atacak...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Ýstanbul

sakatlýklar kartlar olduðunda zaten gidersin güme, ki fenerle kýyasýya iki maç oynasan takýmýn yarýsý gider, ziraat kupasýna full rotasyon þampiyonluk için zaruridir.
    Konu yazýkoldu tarafýndan (20.02.2020 Saat 07:13 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

2016-17 sezonu, Quaresma'nýn Yusuf'a tekme atýp ceza görmediði, Mete Kalkavan'ýn Fotomaç'ýn ilk sayfasýndaki gibi vampir gibi kanýmýzý emdiði maç...

O maç sonunda, bugünkü kulüp baþkanlarý (O dönem yöneticiydi) ne demiþti: "Her caný yanan hakemlerden þikayet etmeye baþlýyor. Sonuçta biz bugün kazandýk."

https://m.fotomac.com.tr/superlig/20...n-basliyor/amp

Haftalar5dýr Fenerbahçelilerle birlikte bunlar aðlýyor. Fener, Galatasaray veya Beþiktaþ fark etmez; bu dil egemen güçlerin haksýz dahi olsa sonuca ermede kural tanýmazlýðýnýn göstergesidir.

O yüzden sosyal medya hesaplarýndan Etik, Þeref vs. gibi paylaþým yapmalarý gerçeði deðiþtirmez. Beþiktaþ da Fener gibi 2010-11 sezonunun þikecisidir.

Haftalardýr sakin kalalým diyen benim, o görüþümde deðiþiklik yok. Ama akla karayý ayýralým.

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

sahte kasýmpaþa pasoligimle tinercilerin arasýnda maçý izleyeceðim
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sýralamada birinci oluruz ama bu takýma dar gelir bu ünvan. rakibi sahasýnda yenmek sampiyonun þanýndandýr. Sonra da arena'ya gidip gs'yi yenerek þampiyon olacaðýz.

Tabi ki dýþarý renk vermek için çok erken. Hesapta olmayan bir maç çýkar, sakatlýk falan olur, rakipler kolay kazanmaya devam eder falan bunlar hep ihtimal. Laubali bir havaya girmek olmaz. Ama kendimize de güvenelim.

Gücü eksik olan rakibi zorla kalemize çaðýrmaya gerek yok. Hücum potansiyelini kullanmamýz þart.

ffýrtýna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hemen hemen 10 yýldýr bu forumdayým deðiþmeyen tek muhabbet her maç sonrasýnda neden bu hakem atandý oldu..

Geçen haftada ayný muhabbet vardý fener maçýnda da ayný muhabbet vardý..

A hakem atanmasa B hakem atanacak o da eleþtirilecek ayný þekilde..
    Eriþir menzil-i maksuduna aheste giden..

merdeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kapanan takýmlara karþý biraz zorlanýyoruz. BJK taraftarýn da etkisiyle oynamak isteyecek. Bu iþimize gelir. Vurur geçeriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakem hafýzam çok kötü benim. Bu bize þunu yapmýþtý unutuyorum hep. Fýrat Aydýnus rakiplerin maçýnda isteyeceðim tarz bi hakem. Kendi egosu o kadar büyük ki istemezse ezdirmez kendisini. Sen bana sktr diyemezsin sen sgit deyip oyuncu atmýþlýðý var adamýn Talimat geldiyse hakemlerin hepsi ayný zaten. Umarým iki taraf için de düzgün maç yönetir.
    **
    Beþiktaþ-Trabzonspor derbisini Fýrat Aydýnus yönetecek. VAR hakemi ise Ali Palabýyýk. Aydýnus'un atanmasý akýllara ligin ilk yarýsýnda yönettiði Trabzonspor- Göztepe maçýný getirdi.

Bu maçý Fýrtýna 1- 0 kaybederken Göztepe'nin attýðý gol öncesinde top Aydýnus'a çarpmasýna raðmen oyun devam etmiþti. Kural gereði topun hakeme çarpmasý ve tehlikeli atak baþlamasý durumunda oyunun durdurulmasý ve hakem atýþý yapýlmasý gerekiyordu. Bordomavili kulüp kural hatasý baþvurusu yapsa da sonuç alamamýþtý. Ayrýca söz konusu maçta Aydýnus, Sosa'ya yapýlan kýrmýzý kartlýk faul ve Sörloth'a yönelik faul sonrasý verilmeyen penaltýyla ilgili tartýþýlmýþtý. Taraftarlar hakem atamasýna tepki gösterdi

.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi gördüm.
    Yalandan zýrlýyor.
    Þimdi girdi futbol mühendisliðine.
    Bugüne kadar hiç böyle bir mühendislik yapýlmamýþ.
    Fikstür bile hoþuna gitmemiþ.
    Fikstürün nesi hoþuna gitmemiþ?

Ýstanbul dýþýnda maçlarý yok neredeyse yakýn zamanda...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sabah sabah içime doðru...

Maç 0-1 bitecek golüde Sörloth atacak...

Ýnþallah Enes'im...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    44

Þu hakem muhabbeti gerçekten sýkýyor artýk.
    Kim atansýn mesela ?
    Var mý þu atanýrsa tek kelime etmem dediðiniz bir hakem ?
    Alper Ulusoy ? Cüneyt Çakýr ? Halil Umut Meler ? Ali Þansalan ?
    Evet, isim bekliyorum dostlar. Kim gelsin de biz konuþmayalým.

Hem hakemleri bir yandan sistemin adamý ilan edeceksin,
    Kendini sistemin karþýsýnda duran takým ilan edeceksin,
    Sonrada hakem beðenmeyeceksin.
    Bu nasýl tezat. Sistemin karþýsýnda isen herkes doðrar seni.

O maça kadar adýný sanýný duymadýðýn Deniz Ateþ Bitnel ne yaptý sana ?
    Tarihinin en kara maçýný onunla geçirmedin mi ?

Burada atanacak hakemi engellemek deðil mesele,
    Atanan hakemin adam gibi maç yönetmesini saðlamaktýr.

Sivas maçýndan önce Cüneyt için denmeyen kaldý mý ? Rakipten çok hakemi konuþmadýk mý ?
    Ne oldu ? Ne saða ne sola.
    Çýktý mecburen adam gibi yönetti. Bu hafta da olmasý gereken budur.
    Topu temeli 20 takem var. Ýlla birileri bir maçýna verilecek.

Baþkanýn dediði gibi masada olursan sorun çözülür...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)