Sayfa 128 Toplam 129 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 78 118 126 127 128 129 SonuncuSonuncu
Toplam 3224 adet sonuctan sayfa basi 3,176 ile 3,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 23.Hafta l Beþiktaþ 2-2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

Bünyamin gezer yanlýþ hatýrlamýyorsam 2010-11 sezonunda þikrbshçeye yenildiðimiz maçýnda hakemi idi. Þikrbshçe bizi sahada dövmüþ bu duruma seyirci kalmýþtý. Bu kadar ince pozisyonu sezmesine þaþýrdým. O maçta resmen doðranmýþtýk. Þimdi piþkin piþkin pozisyon yorumluyor. Azýcýk utanýr insan

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý DURAS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bünyamin gezer yanlýþ hatýrlamýyorsam 2010-11 sezonunda þikrbshçeye yenildiðimiz maçýnda hakemi idi. Þikrbshçe bizi sahada dövmüþ bu duruma seyirci kalmýþtý. Bu kadar ince pozisyonu sezmesine þaþýrdým. O maçta resmen doðranmýþtýk. Þimdi piþkin piþkin pozisyon yorumluyor. Azýcýk utanýr insan
    Utanmaz herifin teki
    Kibirli
    Kasýntý
    O sezon bizi yakmýþtý

Beýnsportsta da aðlayarak hakemliði býrakan Deniz ÇOBAN var

Býrakýn izlemeyin þunlarý
    Sinirlerinizi bozmaya deðmez

En cesur ve adil Erman Hoca yorum yapýyor.
    Ali GÜLTÝKEN bile Sörloth'un ilk golünde faul var dedi. Neden ? Çünkü BJK kimliði aðýr basýyor.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Utanmaz herifin teki
    Kibirli
    Kasýntý
    O sezon bizi yakmýþtý

Beýnsportsta da aðlayarak hakemliði býrakan Deniz ÇOBAN var

Býrakýn izlemeyin þunlarý
    Sinirlerinizi bozmaya deðmez

En cesur ve adil Erman Hoca yorum yapýyor.
    Ali GÜLTÝKEN bile Sörloth'un ilk golünde faul var dedi. Neden ? Çünkü BJK kimliði aðýr basýyor.
    Erman hoca bizi kac Gs macinda dogradi. Hicbirini takip etmeye gerek yok. Kac senedir spor programi izlemiyorum. En son 2010/11 sezonunda sIke davasi baglaminda izledigim oluyordu. Bosuna zaman kaybi..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

ali döttiken tam bir Trabzon düsmani zâten, çok açikça belli ediyor bunu

eraytaskin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Beþiktaþ büyük maçlarý almalý
    Konu eraytaskin61 tarafýndan (24.02.2020 Saat 17:26 ) deðiþtirilmiþtir.

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    E o zaman maclara sadece iki kisi ile cikalim. Sivas macinda Nwakaeme oyundan cikinca ofansta gücümüzün eksildigi dogru ama tüm basariyi tek tük oyunculara yazamayiz.
    Bu digerlerine haksizlik olur. Sörloth forvet ve isi gol atmak ve yapiyorda. Doksana giden topu cikaran Ugurcan'in galibiyette hic mi rolü yok yani?

Hüseyin Hoca'nin oyun icerisinde müdahaleleriyle yön vermesini de mi es gececegiz?

Elestiriyorsak da birilerini illa itin g.tüne sokmaya gerek yok.
    Ne demek istediðimi gayet iyi anladýnýz. Uðurcan'ý söylememe gerek yok diye düþündüm. Beþiktaþ maçý gösterdi ki söylediklerimde yanýlmadým. Biz ite kak yürüyerek hedefe varmaya çalýþýyoruz ama bu rakiplerimize cesaret vermeye devam ediyor. Gs ile çýkacaðmýz maça kaybetmeyiz diyebilen kaç kiþiyiz? Birbirimizi gazlamaya gerek yok. Oyun sistemimiz yok ve tamamen futbolcularýmýzýn bireysel performansýyla iþ yapýyoruz. Bu da þans demektir
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

mehdiks - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    35

Alýntý A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    izleme canýn sýkýlmasýn renkdaþ...
    Olsun izlemek istiyorum.yok mu link

Trabzonspor 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bünyamin fblidir. Ýzlemeyin. 2011 de anlasýldý ne mal oldugu

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Her hafta deplasmanda derbi oynamýyoruz arkadaþlar. Gerekli dersler çýkarýlmýþtýr bu maçtan. Bu maç diðer maçlarýmýzý baðlamaz. Her maçýn senaryosu farklý. Her zamanki gibi þampiyonluk Anadolu'dan geçiyor.

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Yorumlara bakýyorum da; Herkes bir hava içerisinde. Bu FORUM u okuyan burdan esinlenerek sahaya çýkan futbolcularýmýz da vardýr diye tahmin ediyorum. En azýndan Uðurcan falan bakýyordur arada .

Þunu hepimiz bilmeliyiz, Futbolcularýmýz da bilmeli

Biz iyi top oynamýyoruz. Biz sadece iyi golcu ve iyi kaleci ile iyi skor alýyoruz

Ýyi skoru iyi ve öz güvenli futbolla birleþtiremezsek, Fenerin baþýna gelen, Sivasýn baþýna gelen 4 maçta 1 puanlýk seriler ile karþýlamamak þaþýrtýcý olmaz. Yönetim ve Teknik Ekip ve Futbolcular bunu bilmeli. Kendimizi gazlayarak olmuyor bu iþler

Kazanmak her þeyi örtmez. Yanlýþ oyuncu tercihleri ve yanlýþ oyun sistemleri ile yürümez. Deplasmanda alýnan 1 puan iyidir diyenleri duyuyorum ama Deplasmanda GS fenerden 3 puan almasýný da bildi. Yarýþ esas þimdi baþlýyor

Kendi sahanda Fenerden 28 tane þut yiyip maçý kazandýk diye kendimizi avut mayacaðýz. Beþiktaþ deplasmanýnda yine 29 tane þut yiyerek maçta beraberliði son dakikada kurtarmaya sevinmeyeceðiz.

Topa sahip olacak o kadar oyuncumuz varken, Topu rakibe býrakýp kalecimizin performansýna güvenerek oynamak ancak bizi küçültür. Baþkan Ünal' hocayý ne için eleþtiriyordu? Sahamýza hapsolduðumuz ve rezil edildiðimiz için. O günden bu zaman deðiþen birþey yok. Gelen bizi sahamýzda da eziyor, sahasýnda da eziyor. Ama yenemiyor...

Unutmayýn, Ýyi skor seni vezir eder ama kötü futbol adam rezil eder

Ben uyarýlarýmý yapayým. Bu oyun mantýðý ile, hatta daha da artacak rakip baskýlarýna raðmen, Stresi de eklersen, bu yarýþtan galip çýkabilmek için top oynamalýyýz.. Herkesin ezip geçtiði Beþiktaþ bize aslan kesiliyorsa buna biz fýrsat veriyoruz demektir. Korkmayacaksýn, 29 þut yiyorsan bunlarýn en az 2 sinin gol olacaðýný da hesaplayacaksýn..

Baþakþehir Hocasý, maç sonrasýnda ne dedi ?? Trabzonspor maçýmýz bizim bu sezon oynadýðýmýz en rahat maçtý ve istatistik rekoru kýrdýk SONUÇ 1 - 1 son dakika Sörloth

Fener ile Galatasaray ile sahamýzda oynadýðýmýz maçlarda ecel terleri döktük ve GS den kaybettik, Feneri yendik ama yenemeyebilirdik de.

Dikkat Dikkat Dikkat

Hiç bir maçýmýz kolay deðil. Unutmayýn, Karþýmýzda Ýstanbul lobisi var ve bu süreçten sonra hepsi GS etradýnda güç birliði yapacak, Bütün lobileriyle üstlerimize gelecekler. Sezonun en zor malatya maçýna, En zor Rize maçýna, En zor Alanya maçýna ve hatta en zor Baþakþehir maçýna çýkacaðýz. Ýçerde verilecek 2 puan bile herþeyi çöpe atmak için kafi..

Futbolcu arkadaþlar da okusunlar..

Bol idman ve bol pozisyon ve pol þut çalýþýn. Enerjinizi ikiye katlayýn. Hazýr fýrsat elimizdeyken bunu avantajýný biz kullanalým. Kimsenin kaybetmesini beklemeden biz kalan maçlarýmýzý kazanýrsak yetiyor zaten.
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

MehmeTS_ADANA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    42

Alýntý lazibere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yorumlara bakýyorum da; Herkes bir hava içerisinde. Bu FORUM u okuyan burdan esinlenerek sahaya çýkan futbolcularýmýz da vardýr diye tahmin ediyorum. En azýndan Uðurcan falan bakýyordur arada .

Biz iyi top oynamýyoruz. Biz sadece iyi golcu ve iyi kaleci ile iyi skor alýyoruz

Ýyi skoru iyi ve öz güvenli futbolla birleþtiremezsek, Fenerin baþýna gelen, Sivasýn baþýna gelen 4 maçta 1 puanlýk seriler ile karþýlamamak þaþýrtýcý olmaz. Yönetim ve Teknik Ekip ve Futbolcular bunu bilmeli. Kendimizi gazlayarak olmuyor bu iþler

Kazanmak her þeyi örtmez. Yanlýþ oyuncu tercihleri ve yanlýþ oyun sistemleri ile yürümez. Deplasmanda alýnan 1 puan iyidir diyenleri duyuyorum ama Deplasmanda GS fenerden 3 puan almasýný da bildi. Yarýþ esas þimdi baþlýyor

Kendi sahanda Fenerden 28 tane þut yiyip maçý kazandýk diye kendimizi avut mayacaðýz. Beþiktaþ deplasmanýnda yine 29 tane þut yiyerek maçta beraberliði son dakikada kurtarmaya sevinmeyeceðiz.

Topa sahip olacak o kadar oyuncumuz varken, Topu rakibe býrakýp kalecimizin performansýna güvenerek oynamak ancak bizi küçültür. Baþkan Ünal' hocayý ne için eleþtiriyordu? Sahamýza hapsolduðumuz ve rezil edildiðimiz için. O günden bu zaman deðiþen birþey yok. Gelen bizi sahamýzda da eziyor, sahasýnda da eziyor. Ama yenemiyor...

Ben uyarýlarýmý yapayým. Bu oyun mantýðý ile, hatta daha da artacak rakip baskýlarýna raðmen, Stresi de eklersen, bu yarýþtan galip çýkabilmek için top oynamalýyýz.. Herkesin ezip geçtiði Beþiktaþ bize aslan kesiliyorsa buna biz fýrsat veriyoruz demektir. Korkmayacaksýn, 29 þut yiyorsan bunlarýn en az 2 sinin gol olacaðýný da hesaplayacaksýn..

Baþakþehir Hocasý, maç sonrasýnda ne dedi ?? Trabzonspor maçýmýz bizim bu sezon oynadýðýmýz en rahat maçtý ve istatistik rekoru kýrdýk SONUÇ 1 - 1 son dakika Sörloth

Fener ile Galatasaray ile sahamýzda oynadýðýmýz maçlarda ecel terleri döktük ve GS den kaybettik, Feneri yendik ama yenemeyebilirdik de.

Dikkat Dikkat Dikkat

Hiç bir maçýmýz kolay deðil. Unutmayýn, Karþýmýzda Ýstanbul lobisi var ve bu süreçten sonra hepsi GS etradýnda güç birliði yapacak, Bütün lobileriyle üstlerimize gelecekler. Sezonun en zor malatya maçýna, En zor Rize maçýna, En zor Alanya maçýna ve hatta en zor Baþakþehir maçýna çýkacaðýz. Ýçerde verilecek 2 puan bile herþeyi çöpe atmak için kafi..

Bol idman ve bol pozisyon ve pol þut çalýþýn. Enerjinizi ikiye katlayýn. Hazýr fýrsat elimizdeyken bunu avantajýný biz kullanalým. Kimsenin kaybetmesini beklemeden biz kalan maçlarýmýzý kazanýrsak yetiyor zaten.
    yazdýklarýna yüzde yüz katýlýyorum.yalnýz þöyle bir gerçekte var þampiyonluk yolundaki rakiplerimiz gs vs ibb de bizden iyi oynamýyor.fb vs bjk maçlarý için yaptýðýn analizlerde doðru fakat bu iki maçta da topu ilerde en iyi tutan ve rakip bekin çýkmasýna engel olan 1-2 oyuncumuzdan biri nwakame yoktu. ben gs maçina kadar gs nin bizden çok daha fazla puan kaybedeceðinden eminim. zaman gösterecek herþeyi. inþallah sezon sonunda gülen biz olacaðýz
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Sezgin Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý talsuv61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen renktaþ bizim taraftar bi acayip. Ýnanmadan þampiyon okunmaz ki önce ki senelerde yapýlan adaletsizlikler bunda çok etkili ama 9 senedir ilk kez lider olduysak devamý gelecektir.
    Baþakþehir kýyaslamasý çok yanlýþ, Baþakþehir en baþta belediyesi harcadý, bizde böyle bir durum yok.
    Bizim tek eksiðimiz hocalarýmýzýn yetersiz tecrübesiz olmasý. Beþiktaþý berbat oyuna raðmen yenebilirdik de. Net golleri kurtardýk ama çok basit goller yedik
    Negatif sinerji deðil pozitif sinerji oluþturmalýyýz taraftar olarak...O sene bu sene inþAllah.
    Aðasarlý_61

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý lazibere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Dikkat Dikkat Dikkat

Bu yorumu yazmak için girmiþtim. Kafamdakilerin aynýsýný yazdýn. Biraz ekleme de ben yapayým.

Dünyanýn hiçbir yerinde maç içerisindeki çeþitli senaryolara göre oyun sistemi olmayan takýmlar hiçbir zaman þampiyon olamazlar.
    Eðer biz, bu yarýþýn içinde olacaksak bu saatten sonra oldukça soðukkanlý bir þekilde ama korkmadan topumuzu oynamalýyýz.
    Sadece topu rakibe verip, geriye çekilerek maç kazanýlmaz. Böyle bir taktikle erkenden psikolojik olarak çökertebileceðimiz rakipleri aksine daha da motive ediyoruz. Özgüvenlerini patlatýyoruz.
    Alanya bile rakibi bizden daha çok ýsýrýyor, onlar da zaman zaman bireysel performansla gitseler de yine daha akýllý oynuyorlar.

Korkak futbol anlayýþýný terketmemiz lazým artýk. Bu demek deðil ki, 11 kiþi atak yapalým. Ama bir takým kendi cezasahasýnýn ortalarýnda defans yapmaz! Nereye kadar böyle gidebilirsin? Çýkar adam iki þut çeker iþin bitti geçmiþ olsun!
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ünal karaman olsaydý ekubaný oyuna alamazdý maçý da yenilirdik. acý gerçek.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende macin berabere bitmesini istiyordum ama Fb nin devre disi kalmasi kafa olarak rahatlatir bizi. Onca haftadir üzerimize oynandi ve artik bu sonlandi. Saha disina fazla cikilacagini sanmiyorum. Bizi cekmeyede calismayacaklar. Fb nin yarattigi "devlet destegi" aldigimiz yönündeki alginin da sürdürebilirligi kalmadi artik. Ayni argümanlari Gs kullanamayacak. Tansiyon düsecek, sürekli kavga ortaminda da kurtulduk.

Ben rahatladim acikcasi. Gs bu sampiyonlugu masa basinda alamaz bizden..
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þerefsiz fb bize o kadar laf söyledin algý yarattýn ne oldu derin gs her zamanki gibi geldi yine yerleþti yukarýya þimdi gs nin asýl þeytan olduðunu anladýn ama iþ iþten geçti.
    þb þrfsizliðin kralýný yaptý ve belki yapmaya devam edecek ama artýk sökmeyecek..
    çok iyi bir sonuç oldu kulüpleri beter olsun..

þimdi hala diyen varki..Ts bizimle uðraþýp kendini gsye kullandýrýyor..
    iþte bunlar bu kadar aþaðýlýk ..bu kadar vicdansýz.. bu kadar þeytan bi camia..

haaa bana sorarsanýz bende bizim camianýn aklýna bile getirmediði biþey söyliyim..
    þb gsnin köpeðidir..
    sýrf bizim önümüzü kesip gsnin önünün açýlmasý için elinden geleni yapmýþtýr ve baþarýlý olmuþtur..

ispatý da çok net ortada..þb kötü biz daha iyi takýmken hep önümüzü kesip gsnin önünü açmýþtýr..
    nasýlmý..
    96 da hakem ve algýlarla önümüzü kesti..
    sonraki 4 yýl terim ve gs þampiyon oldu..

2011 de yine biz daha iyi takýmdýk..onlar ziraat kupasýnda 2.ligde oynayan yeni malatyaspora bile elenmiþti..
    neyse þike teþvikle yürüdüler..
    sonraki 2 sezon terim ve gs þampiyon..

ee bu sene farklý mý köpek köpekliðinden vazgeçermi..
    gs ye yalakalýk yapacak ya..
    rýdvaný ..koç u mustafa cengiz ne derse desin bize saldýrýyorlar..
    neden görevlerini yerine getirip bizim önümüzü kesmek için..

gs þampiyon olursa beraber sevinirler..
    yok rakiplermiþ..
    yok birbirine düþmanlarmýþ..
    hikayeeeeeeeeeeee..

yalakalar ve köpekler baþarýrsa amaçlarýna ulaþmýþ olurlar..

þb iki amacý vardýr..
    birincisi TS'nin önünü kesmek..
    ikincisi gs'nin þampiyonluðunu görmek..

bu ikisi olursa onlardan mutlusu olmaz..
    Konu alperrr tarafýndan (25.02.2020 Saat 08:49 ) deðiþtirilmiþtir.

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý DURAS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunyamin Gezerin o seneki esas bombasi Bucaspor-Sikebahce macinda idi.O sene sikenin ustu açýlmayan ikincisi cephesi hakemler icinde en belirgin performans o macta sergilenmisdi.

Bir de ucuncu olarak ekstra gizli oyuncu sikeleri de hiç aciga cikamadi,onun icin de bos bir zamanýnýzda Beþiktaþ-Sikebahce macinin son 30 dakikasýnda Ferrari denilen bejekeli defansý izlemek anlatmaya yeterli olur.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Boþuna mý devamlý TRT ve federasyonda görev veriliyor sanýyorsunuz, o sezonun diyeti yoksa ne vasfý var
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok geyik oldu, bende pek mantýklý bulmadým orta kesmelerine müsade etme taktiðini ama özete bakýyorum, Burak'ýn pozisyonu dýþýnda ortalardan gelen tehlikeli pozisyon yok. Ya kornerden duran top, ya kanattan içe kat edip þut atarak pozisyona girmiþler. Gollerde Pereira hata yapýyor sýfýrdan içeri çevrilen top gol oluyor, diðeri korner zaten. Diaby, Nkodou, Lens kafa vuramayan isimler, dikine koaly gidiyorlar. Bizim stoperler güçlü kuvvetli ama bu adamlarla hýz yarýþýna giremezler.

Trtsporda Cem Dizdar'ý dinliyordum Caner, Gökhan 100 tane orta kes, Ekuban'ýn pasýný atmadýktan sonra hiçbir anlamý yok, ayný pozisyonda onlar olsa topu havaya kaldýrýr pozisyonu öldürürlerdi dedi.

Hani diyorum acaba iyi bir tercih miydi? Beþiktaþ'ýn 50 tane orta kesmesine müsade etmek yerine geniþ dursak, Burak'ý karþý karþýya býraksalar daha mý iyi olurdu?

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok geyik oldu, bende pek mantýklý bulmadým orta kesmelerine müsade etme taktiðini ama özete bakýyorum, Burak'ýn pozisyonu dýþýnda ortalardan gelen tehlikeli pozisyon yok. Ya kornerden duran top, ya kanattan içe kat edip þut atarak pozisyona girmiþler. Gollerde Pereira hata yapýyor sýfýrdan içeri çevrilen top gol oluyor, diðeri korner zaten. Diaby, Nkodou, Lens kafa vuramayan isimler, dikine koaly gidiyorlar. Bizim stoperler güçlü kuvvetli ama bu adamlarla hýz yarýþýna giremezler.

Trtsporda Cem Dizdar'ý dinliyordum Caner, Gökhan 100 tane orta kes, Ekuban'ýn pasýný atmadýktan sonra hiçbir anlamý yok, ayný pozisyonda onlar olsa topu havaya kaldýrýr pozisyonu öldürürlerdi dedi.

Hani diyorum acaba iyi bir tercih miydi? Beþiktaþ'ýn 50 tane orta kesmesine müsade etmek yerine geniþ dursak, Burak'ý karþý karþýya býraksalar daha mý iyi olurdu?
    Ben maç öncesi bununla ilgili yazdým. Tamamen saçmalýk deðil ama eksikler var, kaðýt üstünde kalacaðý belli. Mesela ilk maçtaki gibi pereira'in önüne kamil'i köy nkoudou'nun içeri daliþlarini engelle ki tempo artmasýn. Ayrýca kamil saðdan bir iki çýkýþ yapabilirdi.

Sol tarafa da ekuban girene kadar ndiaye çekilebilirdi mesela. Ýki kanatta da top taþýyabilecek oyuncular olurdu. Bu oyuncular top bizdeyken merkeze kayabilirdi, ndiaye sörloth'a yakýn oynayabilirdi. Olan olabilir ama uygulayacak oyuncular yanlýþ seçilmiþ.

Ýlk yarýdan sonra da müdahale etmesi lazýmdý.

Bu arada full maç var mý sende ?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben maç öncesi bununla ilgili yazdým. Tamamen saçmalýk deðil ama eksikler var, kaðýt üstünde kalacaðý belli. Mesela ilk maçtaki gibi pereira'in önüne kamil'i köy nkoudou'nun içeri daliþlarini engelle ki tempo artmasýn. Ayrýca kamil saðdan bir iki çýkýþ yapabilirdi.

Sol tarafa da ekuban girene kadar ndiaye çekilebilirdi mesela. Ýki kanatta da top taþýyabilecek oyuncular olurdu. Bu oyuncular top bizdeyken merkeze kayabilirdi, ndiaye sörloth'a yakýn oynayabilirdi. Olan olabilir ama uygulayacak oyuncular yanlýþ seçilmiþ.

Ýlk yarýdan sonra da müdahale etmesi lazýmdý.

Bu arada full maç var mý sende ?
    Kamil konusunda ayný fikirdeyim. Hadi eku sakat, antrenman yapmadý vs ama Sturridge ölümcül hataydý. Kamil hatta Serkan bile çok daha iyi olurdu.

Full maçý yayýnlamadý tsporvideos daha bende bekliyorum

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Peki Uðurcanýn kurtarýþlarýný nereye koyacaðýz?

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Geçen hafta hakaretten anlamsýz ceza aldým. Kime nasýl hakaretim var göremedim. Eðer kullandýðým mal ifadesi ise tonla gösterebilirim. Hangi yönetici bilmem ama haksýz kesinlikle. Bu cezalardan bir çok deðerini kaybeden bordomavi.net bu kafa ile kaybetmeye mahkumdur.

Neyse gelelim maça.
    Tam anlamý ile Hüseyin faciasý. Sivas macýnda yarým sivasa karþý 2-0 dan az kalsýn berabere kalacaktý.
    Þampiyonluðu kaybedersek Ünal Hoca nýn 1-0 Gs maçýndaki korkaklýðýnýn verdiði puandýr. Belki de Gs ye onun yüzünden ikili averaj vereceðiz.
    Birde bu maç Yahu topu vermedik karþýya ezim ezim ezildik. 1 puan çok iyi.

Bu kafa ile devam edersek ligde Gs ye yeniliriz. Baþakþehir e puan veririz. Kupada fb ye eleniriz. Sonra Hüseyin diye yanarýz.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý omondoles Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki Uðurcanýn kurtarýþlarýný nereye koyacaðýz?
    Zaten hiç pozisyona girmeseler tartýþmaya bile açmazdýk bu konuyu, o yüzden soruyorum. Maçtan sonra hoca orta yaptýrdýk ama piþmaným da demedi, merkezdeki açýklýklardan þikayet etti. Maçýn heyecaný ile kim orta kesti kim burdu arada kaynýyor, tekrarýna bakacaðým ama yan toplarda çok büyük tehlike yaþamadýk sanki. En önemli pozsiyonlar Nkodou iki kiþinin arasýndan çýkýp þut atýyor, Boateng birebirde geçip sað köþeye plase yapýyor, Diaby karþý karþýya kalýyor. Diðerleri duran top. Bek oyuncusu orta kesti, içerdeki oyuncu vurdu Uðurcan çýkardý denecek pozisyon var mýydý? Hatýrlamýyorum þuan. Özette yok en azýndan, tek pozisyon var Gökhan kesiyor Burak vuruyor yandan dýþarý. Mikel olsa, Boateng'e birebir markaj versen o pozisyonlarda olmayacak muhtemelen. Sosa markaj yaptýðý için rahat rahat karýþtýrdý iki pozisyonda ceza sahasýný.

Gs deplasmanýnda da ayný oyunu oynayabilir hoca. Önde basayým açýk oynayayým dediðin an Onyekuru arkada karþý karþýya kalacak. Geniþ oynarsan Emre Akbaba aralara girecek. Savunmada ortayý kapat, rakip bekleriyle orta açsýn, topa kim vuracak falcao o boyla Campi Da Costadan top mu alacak? Onyekuru mu vuracak, feghouli mi vuracak? Önemli olan top bize geçtiði an yapacaklarýmýz. Bu maçta çok kötüydük bu konuda, kaptýðýný vurdun tekrar geldiler. Nwakaeme, Ekuban gibi silahlarý sahaya süreceksin her kaptýðýn top tehlike olacak. Kaðýt üstünde mantýklý geliyor bana.

Bu maçta tek hücum sýlahýyla çýktýðýmýzý unutmayalým. Nwakaeme olsa, Ekuban'ýn saðlýklý olduðunu bilse onla baþlayabilse çok daha farklý olurdu.

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Orta kessinlerde bizde uzun boy avantajý ile toplarýz taktiði içinde umarým kanattan boþ yada önü açýkgelen oyuncunun sadece orta yapmayacaðý ihtimalide düþünülmüþtür.

Maç içerisinde çok olmadý ama özellikle Gökhan'ýn önceki yýllarda yaptýðý gibi son çizgiye kadar inip dokunmayla gol olacak bir
    sürü asisti , kalecinin sektirme ihtimali yüksek direk sert þutlarý falan olabilirdi.

galatasaraya karþý ayný þeyi umarým denemeyiz.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

bu taktiðin hatalý tarafý dönüþlerde bize fayda saðlayacak kurgunun hazýrlanmamasý. Ceza sahamýza top geliyor top bizim önümüze düþtüðü gibi dan diye ileriye þiþiriliyor top. Bu maçta mikelin yokluðu özellikle bu sebeple çok hissettik. Bu tarz oyuncular olmayýnca defans da panikliyor haliyle. Yine ayný þekilde kontra atak oyuncularýný da kullanmadýk. Yeterince hazýr olmasa bile bilal'i kullanmasýný beklerdim mesela. Serkan'ý kullanmasý da beklerdim. Sturridge'yi kenara atmaktansa ikili orta saha ile çýkar kenarlarý koþuculardan kurar Sturridge'yi de sadece kilit paslar atmasý için býrakýrdým. Yani bence mantýklý olan oydu sturridge oynayacaksa.

Hoca kaleciye ve savunmaya güvenerek bu taktiði ortaya koymuþ ve ilk yarýyý önde bile kapatmýþ. Ama þu var ki hem bjk hem fb zaten sadece bu þekilde karambolden gol buluyor. Bu sürekli tekrarlanýrsa eninde sonunda birine çarpar ve girer o top. Bu sebeple o toplarýn dönüþünü bize yarar hale getirmediði için eleþtirilmelidir hüseyin hoca taktiðinden sebep deðil.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)