Sayfa 13 Toplam 80 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1997 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK Yarý Final 1.Maç | Trabzonspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Lig þampiyonluðu için diðer kupalardan vazgeçmek dünyanýn en saçma olayý.

Ben iþe yaradýðýný daha görmedim. Elinde sezonu 2 kupa ile bitirme þansý varken neden elinin tersi ile itiyorsun ki.

Nereden
    Afrika Diðer

Sakatlýðý sebebiyle Emre Belözoðlu, muhtemel cezalarý sebebiyle Ozan Tufan ve Deniz Türüç, hem sakatlýklarý hem de muhtemel cezalarý sebebiyle Sadýk Çiftpýnar ve Garry Rodrigues bize karþý oynayamayacak. Bir daha bu kadar eksikle yakalayamayýz Fenerbahçe'yi, ilk maçtan avantajlý skoru alýp rövanþta daha rahat olmamýz gerekiyor. Yoðun fikstürün ancak bu þekilde üstesinden gelebiliriz.

Nereden
    Afrika Diðer

Altay - Isla, Falette, Serdar, Dirar - Jailson, Luiz Gustavo, Tolga, Ferdi, Kruse - Muriqi

Karþýmýzdaki 11'leri buna benzer olacaktýr. Belki Hasan Ali Kaldýrým da kadroda olur.

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maçta bi koreografi iyi giderdi, bu sene yapmadýk hiç böyle þeyler

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Kruseyi tut gol atamazlar

hücum gücümüze dayanamazlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Biletler ne zaman satýþa çýkacak belli mi?

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Soner Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lig þampiyonluðu için diðer kupalardan vazgeçmek dünyanýn en saçma olayý.

Ben iþe yaradýðýný daha görmedim. Elinde sezonu 2 kupa ile bitirme þansý varken neden elinin tersi ile itiyorsun ki.
    Hay aðzýnýza saðlýk Soner kardeþim
    Dilimde tüy bitti günlerdir bunu anlatmak için
    Sanki lig garantiymiþ gibi kupayý boþverelim diyen epey taraftarýmýz var
    TS tüm kupalara talip olmalýdýr
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Þu an en belirgin olay morallerinin aþýrý derecede bozuk olduðu. Yönetim olsun teknik heyet olsun oyuncu grubu olsun bu maçtan korkuyorlar. Kredileri falan kalmadý.

Vurup geçmeliyiz.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu an en belirgin olay morallerinin aþýrý derecede bozuk olduðu. Yönetim olsun teknik heyet olsun oyuncu grubu olsun bu maçtan korkuyorlar. Kredileri falan kalmadý.

Vurup geçmeliyiz.
    O kadar kötü oynadýk ki büyük maçlarda...
    Yeniden bir büyük maç olduðu için, kadro kalitesindeki farka raðmen inanýrken zorlanýyor insan.

Þöyle þeyler duymaktan korkuyorum : "Kupa son çýkýþýydý Fener'in. 4 elle sarýldýlar. Bu yüzden çok dominant oynadýlar."
    Kötü oyuna bahane duymaktan gýna geldi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

(H) ABDULKADÝR BÝTÝGEN
    (Y) ÝSMAÝL ÞENCAN
    (Y) MEHMET CEM SATMAN
    (D) DÝRENÇ TONUSLUOÐLU
    (V) ÖZGÜR YANKAYA
    (A) MUSTAFA EMRE EYÝSOY

Rize maçýný yönetecek hakemler.

bu hafta Yaþar Kemal UÐURLU hocaya maç vermemiþler.

bu demek oluyor ki

fb maçýmýzý

YKU yönetecek.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

En az 5 atarýz.

Trabzonspor 5 - 1 Fenerbahçe.

Goller : Sörloth (3), Wakayeme, Sosa
    Konu Doðukan Uçan tarafýndan (26.02.2020 Saat 11:41 ) deðiþtirilmiþtir.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý BatuhanB Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sakatlýðý sebebiyle Emre Belözoðlu, muhtemel cezalarý sebebiyle Ozan Tufan ve Deniz Türüç, hem sakatlýklarý hem de muhtemel cezalarý sebebiyle Sadýk Çiftpýnar ve Garry Rodrigues bize karþý oynayamayacak. Bir daha bu kadar eksikle yakalayamayýz Fenerbahçe'yi, ilk maçtan avantajlý skoru alýp rövanþta daha rahat olmamýz gerekiyor. Yoðun fikstürün ancak bu þekilde üstesinden gelebiliriz.
    Hepsini toplasan bir gustavo etmez gaysey macinda da gorduk takimin herseyi ..o olmadi mi yada formsuz oldumu sahada yoklar resmen.

Sadettin_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

aslýnda umrumda olmayan maç .
    ama büyüklüðümüzü belli etmek için .
    prestij için vura vura kazanmalýyýz .
    Azýlý bir ihocuyum

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hepsini toplasan bir gustavo etmez gaysey macinda da gorduk takimin herseyi ..o olmadi mi yada formsuz oldumu sahada yoklar resmen.
    Fb sol kanattan Rodriguesle hýzlý çýkýp içeriye çok adam sokuyordu ve pozisyon buluyordu.Rodriguesin yokluðu hücum güçlerini çok düþürdü,kanat etkinliði sýfýra indi.Gustavonun yokluðu zaten ortasahada ki defansif direnç açýsýndan büyük kayýp.

Feneri bu kadar eksikle yakalamýþ iken iç sahada en az iki farkla evine göndermemiz lazým.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

3-1

Sörloth-Novak-Sosa
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fb sol kanattan Rodriguesle hýzlý çýkýp içeriye çok adam sokuyordu ve pozisyon buluyordu.Rodriguesin yokluðu hücum güçlerini çok düþürdü,kanat etkinliði sýfýra indi.Gustavonun yokluðu zaten ortasahada ki defansif direnç açýsýndan büyük kayýp.

Feneri bu kadar eksikle yakalamýþ iken iç sahada en az iki farkla evine göndermemiz lazým.
    Gustavo bizim maçýmýzda yok mu ki??
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O kadar kötü oynadýk ki büyük maçlarda...
    Yeniden bir büyük maç olduðu için, kadro kalitesindeki farka raðmen inanýrken zorlanýyor insan.

Þöyle þeyler duymaktan korkuyorum : "Kupa son çýkýþýydý Fener'in. 4 elle sarýldýlar. Bu yüzden çok dominant oynadýlar."
    Kötü oyuna bahane duymaktan gýna geldi.
    Kötü oyun can sIkici ve bu sene evimizde oynadigimiz Bjk maci haric genelde mahkum oynadik hemde sadece bu tür "büyük" maclarda da degil ama sonuc olarak istedigimiz aldik. Fb ile Kadiköy de 1-1 evimizde 2-1, Bjk ile Trabzon da 4-1, deplasmanda 2-2, Gs ile ilk mac 1-1. Hatta Gs ye karsi 1-0 iken Sorloth un kacirdigi 2 net gol pozisyonu gol olsa o macta Bjk maci gibi farka giderdi kötü oyuna ragmen. Sezon basinda bu maclar böyle bitecek deseler kimsenin pek itirazi olmazdi sanirim.

Gol atiyoruz zaten. Ilk mac gol yemezsek kesinlikle turu geceriz bence.

Seneye takimin orta sahasina pres gücünü artiracak 1-2 transfer ile oyunun da cehresi degisesebilir. N'diaye ve Guilherme hedef odakli cok basarili ve faydali nokta transferleri ama sezon basindan bu yana oynanan oyunun cehresini degistirecek oyuncular degiller. Simdi devre arasinda örnegin Yazici geri dönmüs olsa bambaska bir futbol izlerdik.

Kötü oyun gercekten sinir bozucu olsada rakiplerin senelerdir hangi oyunla sampiyon yapildigini görünce acikcasi umrumda da degil. Bir sampiyonluk her alanda cok seyi degistirir. Hatta 2. yildizin önünü acar. Üstün futbol ile ilk dörte girmek, gönüllerin sampiyonu olmak vs. Cok yasadik bunlari. Bu senede böyle olsun..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kötü oyun can sIkici ve bu sene evimizde oynadigimiz Bjk maci haric genelde mahkum oynadik hemde sadece bu tür "büyük" maclarda da degil ama sonuc olarak istedigimiz aldik. Fb ile Kadiköy de 1-1 evimizde 2-1, Bjk ile Trabzon da 4-1, deplasmanda 2-2, Gs ile ilk mac 1-1. Hatta Gs ye karsi 1-0 iken Sorloth un kacirdigi 2 net gol pozisyonu gol olsa o macta Bjk maci gibi farka giderdi kötü oyuna ragmen. Sezon basinda bu maclar böyle bitecek deseler kimsenin pek itirazi olmazdi sanirim.

Gol atiyoruz zaten. Ilk mac gol yemezsek kesinlikle turu geceriz bence.

Seneye takimin orta sahasina pres gücünü artiracak 1-2 transfer ile oyunun da cehresi degisesebilir. N'diaye ve Guilherme hedef odakli cok basarili ve faydali nokta transferleri ama sezon basindan bu yana oynanan oyunun cehresini degistirecek oyuncular degiller. Simdi devre arasinda örnegin Yazici geri dönmüs olsa bambaska bir futbol izlerdik.

Kötü oyun gercekten sinir bozucu olsada rakiplerin senelerdir hangi oyunla sampiyon yapildigini görünce acikcasi umrumda da degil. Bir sampiyonluk her alanda cok seyi degistirir. Hatta 2. yildizin önünü acar. Üstün futbol ile ilk dörte girmek, gönüllerin sampiyonu olmak vs. Cok yasadik bunlari. Bu senede böyle olsun..
    Bu oyunun bizi sonuca götüreceðine inansam ben de sizin gibi, köprüden geçene kadar ayýya dayý deme vaziyetinde olabilirdim.
    Lakin, inanmýyorum.
    4-1 kazandýðýmýz Bjk maçýnda da top rakipteydi.
    Biri duran top diðeri uzaktan þut iki savunmadan seken serseri top kaleye girdi de ikinci yarý zaten baþkansýz kalan bjk moral olarak çökünce top oynamaya baþladýk. Yoksa ilk yarý ayný þekilde oyun bjk deydi.

Bir de asla kendimizi kandýmayalým, hiçbir þampiyon takýmýn tüm büyük maçlarda böyle mahkum oynadýðýna ben þahit olmadým.

Yapmayýn... Ýçerde dýþarda her maçta oyunun kontrolünü rakibe veren bir þampiyon ben hatýrlamýyorum.
    Hatýrlayan varsa bana bir hatýrlatsýn.

Bu futbol þampiyonluk getirmez.
    Boþuna hayal kurmayýn.

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

tekrar hatýrlatalým: oyunun deðil skorun önemli olduðu haftalardayýz.

gs son 2 sezon top oynamadan þampiyon oldu.bizde olsun top oynamadan þampiyon olalým. aþýrý olumsuzluk pompalamanýn ve eleþtirilerin takýma katkýsý olacaðýný da düþünmüyorum
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Oyun alacaðýn skorlara iþaret fiþeðidir.
    Doðru oyunu oynamadan skor dediðiniz þey geçici gelir.
    Sürekliliði olmaz.

Gs son iki sezonun ilk yarýlarda top oynamadý. Ona raðmen bizim gibi böyle abuk sabuk her maç 30 þut kalesinde görmemiþtir.

Bu oyunun þampiyonluk tarihinde örneði yok.
    Geleceði de...

Olumsuzluk pompalamak nedir?
    Kötü oyuna iyi mi demek gerekiyor?

Siyaha beyaz dediðiniz zaman o düzelmiyor.

Hatalarý görsünler diyoruz, olumsuzluk pompalamayalým deniyor.
    Ne yapalým?

Aynen böyle oynayýn arkadaþlar... Verin topu rakibe, 30 tane þut çektirin. Maþallahýnýz var.
    Uðurcan bir gün gününde olmaz 5-6 tane birden yeriz rahat ederiz.

Bak çok faydalý bu yaklaþým.
    Müthiþ de katkýsý olur takýma.

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ýlk maçta umutlarýný kýrmalýyýz. Kupayý çok önemsiyorum.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Bu feneri kendi sahamizda iyi oyunla akilli oyunla rahat yenebilmemiz lagzim, onlarin sahasinda dahada rahat yeneriz onlari boyle bir durum olduktan sonra. Iyice kaos ortami olur onlar icin. Bizde bu vesileyle buyuk maclardaki kotu oyunumuzdan kurtulmus oluruz. Birazda piskolojik seyler.
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu oyunun bizi sonuca götüreceðine inansam ben de sizin gibi, köprüden geçene kadar ayýya dayý deme vaziyetinde olabilirdim.
    Lakin, inanmýyorum.
    4-1 kazandýðýmýz Bjk maçýnda da top rakipteydi.
    Biri duran top diðeri uzaktan þut iki savunmadan seken serseri top kaleye girdi de ikinci yarý zaten baþkansýz kalan bjk moral olarak çökünce top oynamaya baþladýk. Yoksa ilk yarý ayný þekilde oyun bjk deydi.

Bir de asla kendimizi kandýmayalým, hiçbir þampiyon takýmýn tüm büyük maçlarda böyle mahkum oynadýðýna ben þahit olmadým.

Yapmayýn... Ýçerde dýþarda her maçta oyunun kontrolünü rakibe veren bir þampiyon ben hatýrlamýyorum.
    Hatýrlayan varsa bana bir hatýrlatsýn.

Bu futbol þampiyonluk getirmez.
    Boþuna hayal kurmayýn.
    Gecen sene tarihi farki kacirip sahadan sildigimiz Gs sampiyon olmadi mi? Türkiye de tüm sampiyon takimlar ikinci devre "cosuyor" zaten. Ilk devre dökülüp ikinci devre 17 de 16 yapan takimlar bile var. Gecen sene ikinci devre de Gs ye pardon macin hakemine 3:1 nasil kaybettik herkes biliyor. Gs ne oynamis ki o macta? Tarihin en kötü Fb si ile de 1-1 berabere kaldilar. Tek marifetleri Bjk yi yenmek oldu. Son 5 - 6 maca kadar ne oynamislar? Son maclarda Basaksehir altin tepsiyle sunmus sampiyonlugu. Hicbir sey oynamadan saibeli bir sampiyonluk elde ettiler.

Gecen sene ilk dört icinde en iyi futbolu biz oynadik. Sampiyonlugu sonuna kadar hakeden Basaksehir di. Suan Basaksehir in Avrupa da tek sonuncu olmayan tur atlayan Türk takimi olmasi rastlanti degil sanirim. Gs ise avaraj takimi olabildi ancak.

Gs ile oynadigimiz macta bile biraz sansimiz olsa Bjk macinda ki gibi dörtleyebilirdik. Son dk larda sacma gol olmasa 1-0 kazanabilirdik.

Sampiyonlugu kaybedersek kötü görünen futboldan dolayi olacagini düsünmüyorum kesinlikle. Takimin futbolu göze pek hos gelmiyor ama sonuca giden efektif bir oyunumuz var. Bunun icin tutanin ve atanin cok cok iyi olmasi gerekir haliyle. Türkiye sartlarina göre de en iyileri bizde. Cok zorlanacagimiz maclarda olacaktir ama normal sartlarda su ligin durumunda Gs den daha az puan kaybetmemiz gerekir. Malatyaspor a karsi rezil ötesi oynadilar. Hakemler bu sekilde devam ederse isimiz zor haliyle.

Söz konusu takim Trabzonspor ise Türkiye liginde sampiyon olamamasi fazla bir süpriz olmaz gectigimiz yillarda calinan sampiyonluklari düsününce. Yani Ist. takimlarindan 3 gömlek üstün oynadigimiz zamanlarda bile olamadik. Nasil olamadigimizi biliyoruz. Bu sene o senelere benzemiyor gibi.

Bjk macindan önce sampiyonluga inanmiyormuydun? O yönde bir cok mesajina denk geldim de. Hala bu sene hicbir "büyük" maci kaybetmedik. Gs nin bir yenilgisi, iki beraberligi, bir galibiyeti var. Bjk ile daha oynamadilar ve bence o maci kazanamayacaklar.
    Konu AyhanPe tarafýndan (26.02.2020 Saat 16:09 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Gecen sene tarihi farki kacirip sahadan sildigimiz Gs sampiyon olmadi mi? Türkiye de tüm sampiyon takimlar ikinci devre "cosuyor" zaten. Ilk devre dökülüp ikinci devre 17 de 16 yapan takimlar bile var. Gecen sene ikinci devre de Gs ye pardon macin hakemine 3:1 nasil kaybettik herkes biliyor. Gs ne oynamis ki o macta? Tarihin en kötü Fb si ile de 1-1 berabere kaldilar. Tek marifetleri Bjk yi yenmek oldu. Son 5 - 6 maca kadar ne oynamislar? Son maclarda Basaksehir altin tepsiyle sunmus sampiyonlugu. Hicbir sey oynamadan saibeli bir sampiyonluk elde ettiler.

Gecen sene ilk dört icinde en iyi futbolu biz oynadik. Sampiyonlugu sonuna kadar hakeden Basaksehir di. Suan Basaksehir in Avrupa da tek sonuncu olmayan tur atlayan Türk takimi olmasi rastlanti degil sanirim. Gs ise avaraj takimi olabildi ancak.

Gs ile oynadigimiz macta bile biraz sansimiz olsa Bjk macinda ki gibi dörtleyebilirdik. Son dk larda sacma golü yemesek 1-0 kazanabilirdik.

Sampiyonlugu kaybedersek kötü görünen futboldan dolayi olacagini düsünmüyorum kesinlikle. Takimin futbolu göze pek hos gelmiyor ama sonuca giden efektif bir takimimiz. Bunun icin tutanin ve atanin cok cok iyi olmasi gerekir. Türkiye sartlarina göre de en iyileri bizde. Cok zorlanacagimiz maclarda olacaktir.

Söz konusu takim Trabzonspor ise Türkiye liginde sampiyon olamamasi fazla bir süpriz olmaz gectigimiz yillarda calinan sampiyonluklari düsününce. Yani Ist. takimlarindan 3 gömlek üstün oynadigimiz zamanlarda bile olamadik..

Bjk macindan önce sampiyonluga inanmiyormuydun? O yönde bir cok mesajina denk geldim de. Hala bu sene hicbir "büyük" maci kaybetmedik. Gs nin bir yenilgisi, iki beraberligi, bir galibiyeti var. Bjk ile daha oynamadilar ve bence o maci kazanamayacaklar.
    Ýçerdeki 2-1 'lik maçtan mý bahsediyorsun?
    Eðer o maçsa tarihi fark kaçýrdýðýmýz maç deðil, bir beþ dk daha uzasa maçý muhtemelen kaybedeceðimiz maç diye hatýrlýyorum onu...

Yanlýþ mý hatýrlýyorum?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Gecen sene tarihi farki kacirip sahadan sildigimiz Gs sampiyon olmadi mi? Türkiye de tüm sampiyon takimlar ikinci devre "cosuyor" zaten. Ilk devre dökülüp ikinci devre 17 de 16 yapan takimlar bile var. Gecen sene ikinci devre de Gs ye pardon macin hakemine 3:1 nasil kaybettik herkes biliyor. Gs ne oynamis ki o macta? Tarihin en kötü Fb si ile de 1-1 berabere kaldilar. Tek marifetleri Bjk yi yenmek oldu. Son 5 - 6 kadar maca kadar ne oynamislar? Son maclarda Basaksehir altin tepsiyle sunmus sampiyonlugu. Hicbir sey oynamadan saibeli bir sampiyonluk elde ettiler.

Gs ile oynadigimiz macta bile biraz sansimiz olsa Bjk macinda ki gibi dörtleyebilirdik. Son dk larda sacma golü yemesek 1-0 kazanabilirdik.

Sampiyonlugu kaybedersek kötü görünen futboldan dolayi olacagini düsünmüyorum kesinlikle. Takimin futbolu göze pek hos gelmiyor ama sonuca giden efektif bir takimimiz. Bunun icin tutanin ve atanin cok cok iyi olmasi gerekir. Türkiye sartlarina göre de en iyileri bizde. Cok zorlanacagimiz maclarda olacaktir.

Söz konusu takim Trabzonspor ise Türkiye liginde sampiyon olamamasi fazla bir süpriz olmaz gectigimiz yillarda calinan sampiyonluklari düsününce. Yani Ist. takimlarindan 3 gömlek üstün oynadigimiz zamanlarda bile olamadik..

Tek aciz oynadýðý maç Gs'nin.
    Bizim iyi oyunumuz istisna. Hatta büyük maçlarda yok bu sene!

Ben þampiyonluk beklentisinde aslen deðilim.
    Beni beklentiye iten rakiplerimin kötü olmasý.

Ama ben bu kadar kötü gidersem, yani onlardan da kötü gidersem bu inanç kalmaz.

Biz çok iyi olduðumuz için deðil, rakiplerimiz kötü olduðumuz için inanýyordum.
    Bjk maçý, fener maçýndan sonra resmen ispat oldu ki þu anda benzer düzeydeki takýmlarla oynadýðýmýz zaman çok kötü oynuyoruz.

Sonuca gidebilmemiz bazý bireysel ekstra performanslarla oldu.

Tekrar edeyim, sürdürülebilir bir þey deðil bu!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)