Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uður Mumcu'nun Ölüm Yýldönümü

hüseyin toraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Standart Uður Mumcu'nun Ölüm Yýldönümü

deðerli insan büyük gazeteci UÐUR MUMCU nun 14 üncü ölüm yýldönümünde saygý ve sevgi ile anýyorum

uður mumcu bundan 14 yýl önce öldürüldü o zamandan bu zamana deðiþen hiç birþey yok

yine gazeteciler öldürülüyor
    yine irtica ile mücadele ediliyor
    yine abd dünyaya kafa tutuyor
    yine AB ye girmeye çalýþýyoruz
    yine ÝMF ye borcumuz var
    yine PKK ile uðraþýyoruz
    yine israilde kan dökülüyor

yani dünyada vede türkiyede deðiþen hiç birþey yok
    emperyalistler ve silah satýcýlarý yine iþ baþýnda
    Yoksula gülmedim, zenginliðe özenmedim, faþistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doðdum, Devrimci öleceðim..!

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu bölüm fazla siyaset kokmaya baþladý.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bir insaný anarken siyasi mesajlar vermeseniz olmuyor mu?En azýndan burada...Olmuyor ise anmayýn!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

yakýnda denizleri anýyoruz die bir baþlýk açýlýrsa þaþýrmam....
    Bordomavi.net

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Angry

Alýntý griffin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yakýnda denizleri anýyoruz die bir baþlýk açýlýrsa þaþýrmam....
    deniz,mahir çayan daha nicelerini anacaz daha dur sen
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Ne diyim sosyalistlere gün doguyor yazýn bakalým yazýn bunun sonu yok Arkadaslar istanbul emperyalizmine karþý sol bir duruþ mu göstermeye ugraþýyorsunuz anlam vermek mümkün degil ben de ÜLKÜCÜ ÞEHÝTLER diye bir baþlýk açacam KOMO lar tarafýndan þehit edilen ÜLKÜCÜLER diye

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Standart Burasi iyice siyasi arenaya döndü...

Neden hep sol siyaseti savunan kiþiler anýlýyor? Size göre bu kiþiler deðerli olabilir. Belki bize göre deðerli deðiller. Bunlarýn hepsinin ortak noktasý milliyetçi ve muhafazakar insanlarla uðraþmaktý!!...
    Önce Nazým, Sonra Uður Mumcu. Allah bilir yarýn da Abdi Ýpekçi, Çetin Emeç, Bahriye Üçok, Ahmet Taner Kýþlalý, Hablemitoðlu ve nice sol yazar için de konu baþlýðý açýlýr burada. Hatta deniz gezmiþ, mahir çayan ve arkadaþlarýnýn da anýsýna burada forum açýlýrsa hiç þaþýrmayacaðým.
    Ýyice siyasi foruma döndü burasý. Allah sonumuzu hayýr etsin..
    Konu Ýskender66 tarafýndan (24.01.2007 Saat 13:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Yaþ
    39

YAÞASIN MÝLLÝYETÇÝ TÜRKÝYE YASAÞIN DURSUN ÖNKUZU YASAÞIN ABDULLAH DEMÝRCÝ Þimdi ben bunlarý yazdým sizce iyi oldu mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý hüseyin toraman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    uður mumcu bundan 14 yýl önce öldürüldü o zamandan bu zamana deðiþen hiç birþey yok

yine gazeteciler öldürülüyor
    yine irtica ile mücadele ediliyor
    yine abd dünyaya kafa tutuyor
    yine AB ye girmeye çalýþýyoruz
    yine ÝMF ye borcumuz var
    yine PKK ile uðraþýyoruz
    yine israilde kan dökülüyor

yani dünyada vede türkiyede deðiþen hiç birþey yok
    emperyalistler ve silah satýcýlarý yine iþ baþýnda
    nolur kitleyin þu baþlýðý.bu tip baþlýklara yorum yazmamak gibi bir prensibim var fakat (kaba tabirle) yaptýmmýda çok pis siyaset yaparým.ama burasý onun yeri deðil.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Arkadaþlar baþlýða müdehale edilecektir elbet...Ýhtiyatlý konuþun lütfen eleþtirdiðimiz þeyi siz de yapmayýn...Burasý bordomavinet!Trabzonspor taraftar sitesi...Taraftar sitesi!Taraftar!!Site!

Yaþ
    39

Alýntý GaMZe61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar baþlýða müdehale edilecektir elbet...Ýhtiyatlý konuþun lütfen eleþtirdiðimiz þeyi siz de yapmayýn...Burasý bordomavinet!Trabzonspor taraftar sitesi...Taraftar sitesi!Taraftar!!Site!
    Biz de onu diyoruz siyaset yapacaksak baþka yerde yapalým ben bunu yöneticilerle de konuþtum ama inadýna siyasi konular açýlýyor sanki birilerine birþeyler ispat etmeye çalýþýyorlar arkadasým sol görüþlüysen kendini avutacak bir sürü site ismi var isterse ben hepsini veririm burasý TÜRKÝYE CUMHURÝYETÝNE MEYDAN OKUMA YERÝ DEGÝL!!!!

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Alýntý isko Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neden hep sol siyaseti savunan kiþiler anýlýyor? Size göre bu kiþiler deðerli olabilir. Belki bize göre deðerli deðiller. Bunlarýn hepsinin ortak noktasý milliyetçi ve muhafazakar insanlarla uðraþmaktý!!...
    Önce Nazým, Sonra Uður Mumcu. Allah bilir yarýn da Abdi Ýpekçi, Çetin Emeç, Bahriye Üçok, Hablemitoðlu ve nice sol yazar için de konu baþlýðý açýlýr burada. Hatta deniz gezmiþ, mahir çayan ve arkadaþlarýnýn da anýsýna burada forum açýlýrsa hiç þaþýrmayacaðým.
    Ýyice siyasi foruma döndü burasý. Allah sonumuzu hayýr etsin..
    senin de türkiye ye malolmuþ anacak biri varsa sende an bizde seninle analým

yerigelirse denizleri mahirleri bahriyeleri ve daha aklýmagelmeyen nicelerini anaraým onlar kabuletsende etmesende türkiyeye malolmuþ insanlardýr
    Yoksula gülmedim, zenginliðe özenmedim, faþistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doðdum, Devrimci öleceðim..!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ALINAN CAN DÖKÜLEN KAN BÝZÝM KAHROLSUN LÝBERAL SOSYALÝZM oldu mu þimdi kitleyin þu baþlýðý
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Yaþ
    39

Alýntý hüseyin toraman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    senin de türkiye ye malolmuþ anacak biri varsa sende an bizde seninle analým

yerigelirse denizleri mahirleri bahriyeleri ve daha aklýmagelmeyen nicelerini anaraým onlar kabuletsende etmesende türkiyeye malolmuþ insanlardýr
    Evet mal olmuþ insanlar Türkiye cumhuriyetinin anayasasýný zorla degiþtirmeye çalýþmakdan yargýlandýlar ve idam edildiler ne diyim bunlar mal olmuþ kiþiler

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Alýntý FORZA61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz de onu diyoruz siyaset yapacaksak baþka yerde yapalým ben bunu yöneticilerle de konuþtum ama inadýna siyasi konular açýlýyor sanki birilerine birþeyler ispat etmeye çalýþýyorlar arkadasým sol görüþlüysen kendini avutacak bir sürü site ismi var isterse ben hepsini veririm burasý TÜRKÝYE CUMHURÝYETÝNE MEYDAN OKUMA YERÝ DEGÝL!!!!
    Seninle ayný görüþteyim arkadaþým.. Burasý siyaset yeri deðil deniliyor. Fakat nedense hep sol düþünceli insanlar siyasi konular açýyolar. Biz cevap yazýnca suç bizde yani sað görüþlü insanlarda oluyor.. Lüften bizleri tahrik edip üstümüze gelmeyin ve damarýmýza basmayýn bu tür konularý açarak...

Murat Hýzal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Uður Mumcu'yu anlayabilseniz keþke bu kadar cahil cahil konuþmasanýz.Bir tek kitabýný okudunuz mu bir tek makalesini okudunuz mu,yorum yapýyorsunuz.

Bana göre Uður Mumcu bu ülkenin yetiþtirebileceðien önemli aydýnlardan biriydi.Bakýn bunun siyasetle alakasý yok arkadaþlar aydýndý diyorum,düþünürdü,gazeteci ve yazardý diyorum hemen nem kapmayýn.

Burda her yazar için baþlýk açýlabilir.Bunun siyasetle ne ilgisi var.Bu güzel adamý arkadaþýmýzý baþlýk açarak anmak istemiþ.Kuþkusuz Nuri Albayraðýn doðum gününden çok daha önemli.

Bazý þeyler konuþulsun saðmýþ solmuþ saplanýp gitmiþsiniz hastalýklý düþüncelere,Uður Mumcu senin için bir þey ifade etmiyorsa ya da ,düþünceleri yüzünden hoþuna gitmeyen bir adamsa,yazarsýn fikirlerini.

Tekrar hatýrlatýyorum Uður Mumcu siyasetci deðildi,yazardý büyük bir yazardý.

Umarým bu topraklar nice,Uður mumcular,Ahmet Taner Kýþlalýlar,Nazým Hikmetler,Adnan Kahveciler,Nihat Gençler,Necip Fazýllar ve nicelerini çýkarýr.
    Konu Murat Hýzal tarafýndan (24.01.2007 Saat 13:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayý yeðlerim'' (Hodus)

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Alýntý FORZA61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    YAÞASIN MÝLLÝYETÇÝ TÜRKÝYE YASAÞIN DURSUN ÖNKUZU YASAÞIN ABDULLAH DEMÝRCÝ Þimdi ben bunlarý yazdým sizce iyi oldu mu?

seninde anacaðýn birileri var ne güzel onlarda yaþasýn

vede burasý serbest kürsü buraya girmezsiniz yazmazsýnýz olur biter
    yazdýklarýmda ben siyaset görmüyorum dünyanýn vede türkiyenin gerçekleri bunlar ister kabul edin ister etmeyin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý hodus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uður Mumcu'yu anlayabilseniz keþke bu kadar cahil cahil konuþmasanýz.Bir tek kitabýný okudunuz mu bir tek makalesini okudunuz mu,yorum yapýyorsunuz.

Bana göre Uður Mumcu bu ülkenin yetiþtirebileceðien önemli aydýnlardan biriydi.Bakýn bunun siyasetle alakasý yok arkadaþlar aydýndý diyorum,düþünürdü,gazeteci ve yazardý diyorum hemen nem kapmayýn.

Burda her yazar için baþlýk açýlabilir.Bunun siyasetle ne ilgisi var.Bu güzel adamý arkadaþýmýzý baþlýk açarak anmak istemiþ.Kuþkusuz Nuri Albayraðýn doðum gününden çok daha önemli.

Bazý þeyler konuþulsun saðmýþ solmuþ saplanýp gitmiþsiniz hastalýklý düþüncelere,Uður Mumcu senin için bir þey ifade etmiyorsa ya da ,düþünceleri yüzünden hoþuna gitmeyen bir adamsa,yazarsýn fikirlerini.

Umarým bu topraklar nice,Uður mumcular,Ahmet Taner Kýþlalýlar,Nazým Hikmetler,Adnan Kahveciler,Nihat Gençler,Necip Fazlýlar ve nicelerini çýkarýr.
    peki bu fikri irtica,abd,gazeteciler,ab,emperyalist karþýtlýðý gibi ortaya karýþýk bir siyasi fikirle baþlýk haline getirmek çokmu güzel oldu
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

neden senin leyla zanan dýþarda gezerken ve bu insan tbmm'de kürtçe yemin etmiþtir ama benim haluk kýrcým hala içerdedir nedeni ise 7 tip'liyi öldürmekti komik...leyla zananýn uþaklýðýný yapanlar 30.000 insaný katlettiler býrakýn bu ayaklarý...üst merciler hep sizin elinizde diye yapýyosunuz bunlarý... bu kadar kolay ortalýðý karýþtýrabiliyosunuz sonra zeytinyaðý gibi üsttesiniz

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

ben milliyetçiyim ülkücüyüm diye yazýyým bari gelen geçen siyasi görüþünü yazýor burasý siyaset forumu deðil Trabzonspor forumu insaný sinir etmeyin daaa !!!
    Konu OYýlmaz tarafýndan (24.01.2007 Saat 13:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kazimiþi gzas vorert

Yaþ
    39

Alýntý hodus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Umarým bu topraklar nice,Uður mumcular,Ahmet Taner Kýþlalýlar,Nazým Hikmetler,Adnan Kahveciler,Nihat Gençler,Necip Fazýllar ve nicelerini çýkarýr.
    Babacým benim sorunum ugur mumcu ile degil neden ikide bir sol görüþlü yazarlar baþlýk açýyor ya biz açýnca siyaset deniliyor 3-4 günden beri ugraþýyorlar ya anlam veremiyorum biz necip fazýl diyince siyaset oluyor gerici oluyoruz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

''ose''sevgili kardeþim diyorum.Uður Mumcu'yu tanýyor musun. Nasýl öldürüldüðünü biliyor musun?Tanýman ve bilmen gerekiyor tanýmýyorsan çok þey kaybediyorsun.

Uður Mumcu büyük bir yazardý ve çok iyi vatanseverdi,kimse siyasi görüþ bildirmiyor.Bu adamýn ölüm yýldönümü bugün ve bir arkadaþýmýz gitmiþ baþlýk açmýþ bunun siyasetle ne alakasý var.

Eðer kilit gerekiyorsa yönetim kilitlewr olur biter.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

ben yazýmda solcu veya saðcý olduðumu belirtmedim bunu sizler çýkartýnýz orada yazdýklarýmýn hepsi gerçek deðilmi ne saðcýyým nede solcuyum

BEN TÜRKÜM

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

''Forza 61'' eðer Necip Fazýl dediðinde, sana gerici diyen adamlarýn düþünmesi gereken bir þey bu.Fikirler tartýþýlsýn ideolojiler deðil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Yahu kardeþim anlamýyormusunuz BMN'de, Trabzonspor'un haricinde hiçbirþeyi oturupta karþýlýklý konuþamýyoruz.Gerçi Trabzonsporu'da konuþamýyoruz ama olsun en azýndan tek ortak paydamýz o...

Onun haricinde kimsenin siyasi ya da ideolojik fikirlerinin yeri burasý deðildir.Uður Mumcu'ya gerekli saygýyý becerip burada gösteremiyorsak;ve her defasýnda da bu tartýþmalar baþka baþka yönlere kayýyorsa buraya Trabzonspor ve Trabzon ile ilgili hiçbir þey yazmayalým.Kimsenin siyasi ya da ideolojik fikri bizleri ilgilendirmiyor.Birinin ak dediðine diðeri kara diyebiliyor.Bu da bize zarar veriyor.

Açmayýn bu tip baþlýklarý arkadaþlar.Beceremiyoruz iþte...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)