Hesaplipazar
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Uur Mumcu'nun lm Yldnm

hseyin toraman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Standart Uur Mumcu'nun lm Yldnm

deerli insan byk gazeteci UUR MUMCU nun 14 nc lm yldnmnde sayg ve sevgi ile anyorum

uur mumcu bundan 14 yl nce ldrld o zamandan bu zamana deien hi birey yok

yine gazeteciler ldrlyor
    yine irtica ile mcadele ediliyor
    yine abd dnyaya kafa tutuyor
    yine AB ye girmeye alyoruz
    yine MF ye borcumuz var
    yine PKK ile urayoruz
    yine israilde kan dklyor

yani dnyada vede trkiyede deien hi birey yok
    emperyalistler ve silah satclar yine i banda
    Yoksula glmedim, zenginlie zenmedim, faistleri sevmedim, ezilenleri dvmedim, ben Devrimci dodum, Devrimci leceim..!

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

bu blm fazla siyaset kokmaya balad.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Bir insan anarken siyasi mesajlar vermeseniz olmuyor mu?En azndan burada...Olmuyor ise anmayn!

Trabzonspor Kongre yesi

Fatih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

yaknda denizleri anyoruz die bir balk alrsa armam....
    Bordomavi.net

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Angry

Alnt griffin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yaknda denizleri anyoruz die bir balk alrsa armam....
    deniz,mahir ayan daha nicelerini anacaz daha dur sen

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Ne diyim sosyalistlere gn doguyor yazn bakalm yazn bunun sonu yok Arkadaslar istanbul emperyalizmine kar sol bir duru mu gstermeye ugrayorsunuz anlam vermek mmkn degil ben de LKC EHTLER diye bir balk aacam KOMO lar tarafndan ehit edilen LKCLER diye

skender66 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

Standart Burasi iyice siyasi arenaya dnd...

Neden hep sol siyaseti savunan kiiler anlyor? Size gre bu kiiler deerli olabilir. Belki bize gre deerli deiller. Bunlarn hepsinin ortak noktas milliyeti ve muhafazakar insanlarla uramakt!!...
    nce Nazm, Sonra Uur Mumcu. Allah bilir yarn da Abdi peki, etin Eme, Bahriye ok, Ahmet Taner Klal, Hablemitolu ve nice sol yazar iin de konu bal alr burada. Hatta deniz gezmi, mahir ayan ve arkadalarnn da ansna burada forum alrsa hi armayacam.
    yice siyasi foruma dnd buras. Allah sonumuzu hayr etsin..
    Konu skender66 tarafndan (24.01.2007 Saat 14:06 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

YAASIN MLLYET TRKYE YASAIN DURSUN NKUZU YASAIN ABDULLAH DEMRC imdi ben bunlar yazdm sizce iyi oldu mu?

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt hseyin toraman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    uur mumcu bundan 14 yl nce ldrld o zamandan bu zamana deien hi birey yok

yine gazeteciler ldrlyor
    yine irtica ile mcadele ediliyor
    yine abd dnyaya kafa tutuyor
    yine AB ye girmeye alyoruz
    yine MF ye borcumuz var
    yine PKK ile urayoruz
    yine israilde kan dklyor

yani dnyada vede trkiyede deien hi birey yok
    emperyalistler ve silah satclar yine i banda
    nolur kitleyin u bal.bu tip balklara yorum yazmamak gibi bir prensibim var fakat (kaba tabirle) yaptmmda ok pis siyaset yaparm.ama buras onun yeri deil.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Arkadalar bala mdehale edilecektir elbet...htiyatl konuun ltfen eletirdiimiz eyi siz de yapmayn...Buras bordomavinet!Trabzonspor taraftar sitesi...Taraftar sitesi!Taraftar!!Site!

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Alnt GaMZe61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar bala mdehale edilecektir elbet...htiyatl konuun ltfen eletirdiimiz eyi siz de yapmayn...Buras bordomavinet!Trabzonspor taraftar sitesi...Taraftar sitesi!Taraftar!!Site!
    Biz de onu diyoruz siyaset yapacaksak baka yerde yapalm ben bunu yneticilerle de konutum ama inadna siyasi konular alyor sanki birilerine bireyler ispat etmeye alyorlar arkadasm sol grlysen kendini avutacak bir sr site ismi var isterse ben hepsini veririm buras TRKYE CUMHURYETNE MEYDAN OKUMA YER DEGL!!!!

yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Alnt isko Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Neden hep sol siyaseti savunan kiiler anlyor? Size gre bu kiiler deerli olabilir. Belki bize gre deerli deiller. Bunlarn hepsinin ortak noktas milliyeti ve muhafazakar insanlarla uramakt!!...
    nce Nazm, Sonra Uur Mumcu. Allah bilir yarn da Abdi peki, etin Eme, Bahriye ok, Hablemitolu ve nice sol yazar iin de konu bal alr burada. Hatta deniz gezmi, mahir ayan ve arkadalarnn da ansna burada forum alrsa hi armayacam.
    yice siyasi foruma dnd buras. Allah sonumuzu hayr etsin..
    senin de trkiye ye malolmu anacak biri varsa sende an bizde seninle analm

yerigelirse denizleri mahirleri bahriyeleri ve daha aklmagelmeyen nicelerini anaram onlar kabuletsende etmesende trkiyeye malolmu insanlardr
    Yoksula glmedim, zenginlie zenmedim, faistleri sevmedim, ezilenleri dvmedim, ben Devrimci dodum, Devrimci leceim..!

yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ALINAN CAN DKLEN KAN BZM KAHROLSUN LBERAL SOSYALZM oldu mu imdi kitleyin u bal

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Alnt hseyin toraman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    senin de trkiye ye malolmu anacak biri varsa sende an bizde seninle analm

yerigelirse denizleri mahirleri bahriyeleri ve daha aklmagelmeyen nicelerini anaram onlar kabuletsende etmesende trkiyeye malolmu insanlardr
    Evet mal olmu insanlar Trkiye cumhuriyetinin anayasasn zorla degitirmeye almakdan yarglandlar ve idam edildiler ne diyim bunlar mal olmu kiiler

skender66 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

Alnt FORZA61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biz de onu diyoruz siyaset yapacaksak baka yerde yapalm ben bunu yneticilerle de konutum ama inadna siyasi konular alyor sanki birilerine bireyler ispat etmeye alyorlar arkadasm sol grlysen kendini avutacak bir sr site ismi var isterse ben hepsini veririm buras TRKYE CUMHURYETNE MEYDAN OKUMA YER DEGL!!!!
    Seninle ayn grteyim arkadam.. Buras siyaset yeri deil deniliyor. Fakat nedense hep sol dnceli insanlar siyasi konular ayolar. Biz cevap yaznca su bizde yani sa grl insanlarda oluyor.. Lften bizleri tahrik edip stmze gelmeyin ve damarmza basmayn bu tr konular aarak...

Murat Hzal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Uur Mumcu'yu anlayabilseniz keke bu kadar cahil cahil konumasanz.Bir tek kitabn okudunuz mu bir tek makalesini okudunuz mu,yorum yapyorsunuz.

Bana gre Uur Mumcu bu lkenin yetitirebileceien nemli aydnlardan biriydi.Bakn bunun siyasetle alakas yok arkadalar aydnd diyorum,dnrd,gazeteci ve yazard diyorum hemen nem kapmayn.

Burda her yazar iin balk alabilir.Bunun siyasetle ne ilgisi var.Bu gzel adam arkadamz balk aarak anmak istemi.Kukusuz Nuri Albayran doum gnnden ok daha nemli.

Baz eyler konuulsun sam solmu saplanp gitmisiniz hastalkl dncelere,Uur Mumcu senin iin bir ey ifade etmiyorsa ya da ,dnceleri yznden houna gitmeyen bir adamsa,yazarsn fikirlerini.

Tekrar hatrlatyorum Uur Mumcu siyasetci deildi,yazard byk bir yazard.

Umarm bu topraklar nice,Uur mumcular,Ahmet Taner Klallar,Nazm Hikmetler,Adnan Kahveciler,Nihat Genler,Necip Fazllar ve nicelerini karr.
    Konu Murat Hzal tarafndan (24.01.2007 Saat 14:04 ) deitirilmitir.
    ''zgn olmaktansa fkeli olmay yelerim'' (Hodus)

yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Alnt FORZA61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    YAASIN MLLYET TRKYE YASAIN DURSUN NKUZU YASAIN ABDULLAH DEMRC imdi ben bunlar yazdm sizce iyi oldu mu?

seninde anacan birileri var ne gzel onlarda yaasn

vede buras serbest krs buraya girmezsiniz yazmazsnz olur biter
    yazdklarmda ben siyaset grmyorum dnyann vede trkiyenin gerekleri bunlar ister kabul edin ister etmeyin

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt hodus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Uur Mumcu'yu anlayabilseniz keke bu kadar cahil cahil konumasanz.Bir tek kitabn okudunuz mu bir tek makalesini okudunuz mu,yorum yapyorsunuz.

Bana gre Uur Mumcu bu lkenin yetitirebileceien nemli aydnlardan biriydi.Bakn bunun siyasetle alakas yok arkadalar aydnd diyorum,dnrd,gazeteci ve yazard diyorum hemen nem kapmayn.

Burda her yazar iin balk alabilir.Bunun siyasetle ne ilgisi var.Bu gzel adam arkadamz balk aarak anmak istemi.Kukusuz Nuri Albayran doum gnnden ok daha nemli.

Baz eyler konuulsun sam solmu saplanp gitmisiniz hastalkl dncelere,Uur Mumcu senin iin bir ey ifade etmiyorsa ya da ,dnceleri yznden houna gitmeyen bir adamsa,yazarsn fikirlerini.

Umarm bu topraklar nice,Uur mumcular,Ahmet Taner Klallar,Nazm Hikmetler,Adnan Kahveciler,Nihat Genler,Necip Fazllar ve nicelerini karr.
    peki bu fikri irtica,abd,gazeteciler,ab,emperyalist kartl gibi ortaya kark bir siyasi fikirle balk haline getirmek okmu gzel oldu
    T R A B Z O N S P O R

yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

neden senin leyla zanan darda gezerken ve bu insan tbmm'de krte yemin etmitir ama benim haluk krcm hala ierdedir nedeni ise 7 tip'liyi ldrmekti komik...leyla zanann uakln yapanlar 30.000 insan katlettiler brakn bu ayaklar...st merciler hep sizin elinizde diye yapyosunuz bunlar... bu kadar kolay ortal kartrabiliyosunuz sonra zeytinya gibi sttesiniz

OYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

ben milliyetiyim lkcym diye yazym bari gelen geen siyasi grn yazor buras siyaset forumu deil Trabzonspor forumu insan sinir etmeyin daaa !!!
    Konu OYlmaz tarafndan (24.01.2007 Saat 14:11 ) deitirilmitir.
    Kazimii gzas vorert

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Alnt hodus Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Babacm benim sorunum ugur mumcu ile degil neden ikide bir sol grl yazarlar balk ayor ya biz anca siyaset deniliyor 3-4 gnden beri ugrayorlar ya anlam veremiyorum biz necip fazl diyince siyaset oluyor gerici oluyoruz

yelik tarihi
    09.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

''ose''sevgili kardeim diyorum.Uur Mumcu'yu tanyor musun. Nasl ldrldn biliyor musun?Tanman ve bilmen gerekiyor tanmyorsan ok ey kaybediyorsun.

Uur Mumcu byk bir yazard ve ok iyi vatanseverdi,kimse siyasi gr bildirmiyor.Bu adamn lm yldnm bugn ve bir arkadamz gitmi balk am bunun siyasetle ne alakas var.

Eer kilit gerekiyorsa ynetim kilitlewr olur biter.

yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

ben yazmda solcu veya sac olduumu belirtmedim bunu sizler kartnz orada yazdklarmn hepsi gerek deilmi ne sacym nede solcuyum

BEN TRKM

yelik tarihi
    09.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

''Forza 61'' eer Necip Fazl dediinde, sana gerici diyen adamlarn dnmesi gereken bir ey bu.Fikirler tartlsn ideolojiler deil.

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Yahu kardeim anlamyormusunuz BMN'de, Trabzonspor'un haricinde hibireyi oturupta karlkl konuamyoruz.Geri Trabzonsporu'da konuamyoruz ama olsun en azndan tek ortak paydamz o...

Onun haricinde kimsenin siyasi ya da ideolojik fikirlerinin yeri buras deildir.Uur Mumcu'ya gerekli saygy becerip burada gsteremiyorsak;ve her defasnda da bu tartmalar baka baka ynlere kayyorsa buraya Trabzonspor ve Trabzon ile ilgili hibir ey yazmayalm.Kimsenin siyasi ya da ideolojik fikri bizleri ilgilendirmiyor.Birinin ak dediine dieri kara diyebiliyor.Bu da bize zarar veriyor.

Amayn bu tip balklar arkadalar.Beceremiyoruz ite...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)