Sayfa 18 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2949 adet sonuctan sayfa basi 426 ile 450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu saatten sonra kiminle oynadığının önemi yok. Şampiyonluğu istiyorsan rakip kim olursa olsun vurup geçeceksin.

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zemin olayini abartmayin Pazar gününe kadar çok rahat erir o kar . Felaket tellalığını bırakın
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Her maçtan önce gelip "yeniliriz, çok kötüyüz" deyip,
    20 maçta 1-2 kere bu gerçekleştiğinde, "ben uyarmıştım" demek...
    Bu öngörülü bir insan olmanın değil, sıkıntılı bir ruh halinin göstergesidir.

"Ali kayıp", "veli yok" diye yalandan velvele yapılıyor, takımı bu adamlar sırtında götürüyor.
    o zaman da "ben sadece uyardım" diyecektir.

Araba işine ise hiç girmiyorum.
    Sana ne?
    Adam şikayetçi mi olmuş arabasından?

Sana mı kaldı kimin x makası, kimin y markası ile gezeceğinden?

Dedim ya, sırf birşeyler söylemek için söylenen lakırdılar.

Aklıma her maç sonu teknik taktik hiçbir şey konuşmayan, güzel edebiyat parçalayan bir kimse geldi.
    Neyse yeri değil.

Gözlerim kanadı gene...

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskı yememizin bir önemli sebebi de ortada zaten Mikel ve Sosa gibi iki ağır oyuncunun karşılamak zorunda olduğu defanstan dönen toplar. Adamlar bir hücumda 2 3 hücumluk süre mücadele ediyorlar. Bunun nedeni de Campi ve Hüseyin'in hava toplarındaki rezilliği. Campi boyuna göre çok zayıf bu konuda, Hüseyin'in rakip forvete karşı aldığı hava topu bile olmayabilir koca sezonda.

Bize o bölgede rakip forveti döverek hava topu karşılayacak en az bir oyuncuya ihtiyaç var. Aksi halde rakip forvet o topu bir şekilde indirdiğinde hem atak yiyoruz hem de Mikel ve Sosa'yı aşırı derecede yoruyoruz. yatabare bu konuda ligin en iyi forveti bence. Bu maçta özellikle Costa'ya ihtiyaç var eğer hazırsa.

Hüseyin'in o son videosu aman Allahım , kötü olduğunda hem fikirdim ama bu kadar tahmin etmiyordum.
    Konu Nihat Güneş tarafından (10.02.2020 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

gençler maçındaki kadroda sörloth yerine sturridge yazılır, kalanı aynı olur bence. oyun pratiği geliştikçe mikel-sosa-badou-guilherme dörtlüsünün daha verimli olacağını düşünüyorum. iç saha maçlarında tempo ve coşku eksiği de olmaz kanımca. 4 merkez oyuncusu ile başlamak oyunun akışı içerisinde çift forvete dönme kolaylığı da sağlaması açısından hocanın ilk tercihi ve kabul edilebilir bir tercih bence.

ekuban sağlıklı da olsa bu maçta kenardan getirilmeli benim düşünceme göre.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth'a tekme atanın hesapları incelenirse bir şeyler bulunabilir. Bana hiç normal gelmiyor hiç..
    şüphe edilecek bir durum yok okadar açık ki herşey. dakika 90 ı geçmiş Ts kazanmış maçı artık ümit kalmaynınca topu bırakıp söylothun aşiline çalışmış şerefsiz. hırslı adam maç 1-0 iken vurur tırpanı adamı biçer. burda olay çok kritik gençler eksik kalmasın diye son dkde profesyonelce oyunculmuza çalıştı kiralık katil. bu işi organize eden kaliteli oç dir.

bordomaviask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uzun yıllar sonra iddaada şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olarak gösterilmeye başlandık.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Bekliyoruz, 4-0 alacağız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Kağıtta tavana kilitledi gibi.

bu olumlu hava devam ederse kağıt daha da değerlenedek gibi duruyor. Ytd

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Salih hala daha a takımla idmanlara çıktığına göre beklenti çok yüksek olmalı

SensitiveLord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Arkadaşlar bir şey danışacağım. Trabzonspor Başakşehir maçı için uçak bileti alacağım. Maç saati henüz belli değil. Saat 20:00 olma ihtimali yüksek demi ? Bileti ona göre alacağım tutup da maçı 5 e koymasınlar.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salih hala daha a takımla idmanlara çıktığına göre beklenti çok yüksek olmalı
    Aynı şekilde altınordu da bu kadar gaddar davrandığı için onların da beklentisinin çok büyük olduğunu düşünüyorum keşke izleyebilseydik

federer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Gayri nizami harp unsurları mevcut,dört koldan taciz altındayız.Daha düne kadar Fenerbahçe nin başkanı başta olmak üzere tüm taraftarının iftiraları ile uğraşırken,şimdi bir de kargalar çıktı piyasaya.Sanki tuşlarına basılmışcasına hepsi birden tek bir ağızdan Sörloth un 3 maç ceza alaması yönünde baskı ortamı yaratıyorlar.Hani olur da 2 maç falan ceza almayagörsün siyaset cezayı indirtti yalanını körükleyecekler. Nasıl bir yangınları varsa İstanbul undan Ankarasına Malatya sından Sivas ına kadar herkes tutuşmuş hasedinden. Bu kahpeliklerin ardından kazanılacak şampiyonluğun kutlaması da bir o kadar lezzetli olacak.
    KUTSAL OLAN KUŞKUSUZ Kİ VATANDIR,ADAM DEDİĞİN MEMLEKETİNİN TAKIMINI TUTANDIR

https://twitter.com/backhandwinner

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı federer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayri nizami harp unsurları mevcut,dört koldan taciz altındayız.Daha düne kadar Fenerbahçe nin başkanı başta olmak üzere tüm taraftarının iftiraları ile uğraşırken,şimdi bir de kargalar çıktı piyasaya.Sanki tuşlarına basılmışcasına hepsi birden tek bir ağızdan Sörloth un 3 maç ceza alaması yönünde baskı ortamı yaratıyorlar.Hani olur da 2 maç falan ceza almayagörsün siyaset cezayı indirtti yalanını körükleyecekler. Nasıl bir yangınları varsa İstanbul undan Ankarasına Malatya sından Sivas ına kadar herkes tutuşmuş hasedinden. Bu kahpeliklerin ardından kazanılacak şampiyonluğun kutlaması da bir o kadar lezzetli olacak.
    Kudursunlar. 2 maçtan fazla ceza almayacak

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sivas, bjk, gs, alanya, başakşehir maçlarımızın sanki hepsi berabere bitecek gibi hissediyorum
    ---1---1----1-----1----------1
    Konu yatmaztara tarafından (10.02.2020 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Alp Yavuz 13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sivasspor maksimum 30 dk kadar dayanabilecek bize. 2-3 farklı galibiyet alacağımızı düşünüyorum...
    EZE EZE KUPA KARADENİZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Genclerbirligi aksine macin kolay gececegini düsünüyorum.
    TRABZONSPOR 1967

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Da Costa veya Manoel'den biri, tercihen Da Costa artık ilk 11 e monte edilmeli. Başakşehir'de sağ stoper oynuyordu, yanında Epureanu vardı ikisi de iyi pas yapan ve havadan etkili stoperlerdi. Adamda eğer fiziksel sıkıntılar yoksa ve oynayacak durumdaysa yedek bekletmenin hiçbir anlamı yok çünkü yerden havadan etkili ve pasör stoper.

Manoel Messias'ın da fm profili çok iyi, merak etme sebebim sırf fm profili. Adam 1.81 boyunda ama Lyundama'dan sağlam yapmışlar, adama resmen yamyam stoper profili yapmışlar. Böyle bir profil görünce insan merak edip izlemeyi de istiyor, belki iyi stoperdir.

İyi oyuncuda uyum sorunu falan olmaz çıkar topunu oynar. Aldığımız 2 stoperin İvanildo gibi güçsüz, dengesiz, savruk profilleri yok, İvanildo daha geldiğinde çöp olduğu zaten belliydi. Hüseyin'in form durumu iyi değil ve taraftarlardan gelen tepkiler var. Tekrar söylüyorum, Başakşehir'de izlediğim Da Costa'da herhangi bir form düşüklüğü, fiziksel sıkıntı yoksa kendisi ilk 11 oyuncudur. Eğer Campi form durumunu yükseltmese yanına da direkt Messias'ı koyardım.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Malatya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Da Costa veya Manoel'den biri, tercihen Da Costa artık ilk 11 e monte edilmeli. Başakşehir'de sağ stoper oynuyordu, yanında Epureanu vardı ikisi de iyi pas yapan ve havadan etkili stoperlerdi. Adamda eğer fiziksel sıkıntılar yoksa ve oynayacak durumdaysa yedek bekletmenin hiçbir anlamı yok çünkü yerden havadan etkili ve pasör stoper.

Manoel Messias'ın da fm profili çok iyi, merak etme sebebim sırf fm profili. Adam 1.81 boyunda ama Lyundama'dan sağlam yapmışlar, adama resmen yamyam stoper profili yapmışlar. Böyle bir profil görünce insan merak edip izlemeyi de istiyor, belki iyi stoperdir.

İyi oyuncuda uyum sorunu falan olmaz çıkar topunu oynar. Aldığımız 2 stoperin İvanildo gibi güçsüz, dengesiz, savruk profilleri yok, İvanildo daha geldiğinde çöp olduğu zaten belliydi. Hüseyin'in form durumu iyi değil ve taraftarlardan gelen tepkiler var. Tekrar söylüyorum, Başakşehir'de izlediğim Da Costa'da herhangi bir form düşüklüğü, fiziksel sıkıntı yoksa kendisi ilk 11 oyuncudur. Eğer Campi form durumunu yükseltmese yanına da direkt Messias'ı koyardım.
    Da costanın hızı nasıl. Mesela campiden hızlı mı, Hüseyin’den yavaştır ama belirgin derecede Hüseyin’den yavaş mı

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Huseyin hızlı mı da costa da mesias da daha iyi stoper. Ayrıca da costa da mesias da ileriye çıkıp gol arayan stoper.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SensitiveLord61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir şey danışacağım. Trabzonspor Başakşehir maçı için uçak bileti alacağım. Maç saati henüz belli değil. Saat 20:00 olma ihtimali yüksek demi ? Bileti ona göre alacağım tutup da maçı 5 e koymasınlar.
    Bekle bence.

Maç günü de belli değil.

Fb maçı açıklandığı anda telefonuma uyarı geldi ve hemen aldım uçak biletini.

Daha uygun şimdi biletler belki ama açıklandığı anda alırsan çok ta fark etmiyor.

Cumartesi olursa ben de gelmeyi düşünüyorum.

Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bekle bence.

Maç günü de belli değil.

Fb maçı açıklandığı anda telefonuma uyarı geldi ve hemen aldım uçak biletini.

Daha uygun şimdi biletler belki ama açıklandığı anda alırsan çok ta fark etmiyor.

Cumartesi olursa ben de gelmeyi düşünüyorum.

14 veya 15 Mart olacak MBFK maçı
    Saati ve kesin tarihi belli olmadı
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordomaviask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun yıllar sonra iddaada şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olarak gösterilmeye başlandık.
    Güncel oranlara nereden bakıyoruz

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Da costanın hızı nasıl. Mesela campiden hızlı mı, Hüseyin’den yavaştır ama belirgin derecede Hüseyin’den yavaş mı
    Hantal stoper değil, Campi'den daha hızlı. Hüseyin ligin en hızlı stoperlerinden birisi, hız konusunda kıyaslayamayız ama Costa yerden havadan daha komple stoper oyuncusu.

Başakşehir zaten Avcı döneminde Epureanu ve Da Costa'yla oyun kuruyordu, hangi maçtı hatırlamıyorum ama bizle oynadıkları maçta Costa bize tek başına epey sıkıntı yaşatmıştı, golü de vardı. Araplara 4.5 milyona satmadan önce ilk devre çok formdaydı, adam bizim Sosa gibi kalite paslar atıyordu. Ayarsız, dengesiz stoperlerden değil. Duran toplarda da tehlikeli stoperimiz olur, mevcut stoperler duran toplarda takım elbise giyip papyon takıyor.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Rakipler fener maçıyla birlikte zaafımızın tempolu ve baskılı oyun olduğunu çözdü gençlerbirliği de bunu denedi nispeten başardı. Bitirici ayakları olmaması gol atmalarına engel oldu
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)