Sayfa 118 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 68 108 116 117 118
Toplam 2949 adet sonuctan sayfa basi 2,926 ile 2,949 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Perşembe akşamı sivas, antalya ile sivasta karlı bir havada tam kadro
    yorucu mücadeleci yıpratıcı bir maç oynadı.

dünkü bizim maçta 2.yarı 60.dakikadan sonra rakipte yorgunluk belirtileri olur düşüncesi vardı
    ama aksine adamlar bu dakikadan sonra açıldı.
    bizde buna müsade ettik
    hüseyin hocam; lütfen
    bu kırılgan konuya el at.
    ekibinle.

**
    maç 2-0 bitti derken
    90+3 'de yediğimiz gol ciddi anlamda hiç yakışmadı bizlere...

hemde sahada
    hüseyin,campi,da costa pereira ve novak varken.

Her maç yaslanma krizi anlarında Hüseyin Çimşiri izliyorum. Her duran top boşluğunda takıma ileri ileri işareti yapıyor. Dün de bir kaç kez yaptı. + olarak Da Costa da ligdeki ilk maçını oynamasına rağmen 3-4 kez yanındakilere seslenip, kollarını açıp ileriye doğru yürüdü. Yani - bu konuda bir uğraş var fakat belli ki yeterli değil. Bekler mi geri yaslanınca stoperler çekiliyor, stoperler mi hızlı adamlar olmadığı için geri gömülüyor, mikel sosa mı çok fazla içeri gömülüyor. Bir şekilde bulmak lazım.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 yıldır aktif olarak 6-7 yıldır da bordomavi neti takip eden biri olarak taraftarın şampiyonluğun kokusunu aldığını hissediyorum..çoğu maç başlığı 30-40 sayfayı geçmezdi. şuan 117 sayfa olmuş.. bu ilgi güzel..

takımı da terbik ediyorum hakkımız olan liderliği söke söke aldık inşallah bırakmayız daha..

takozibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorumluluk almaması gerekiyor.
    Sorumluluk almak istemesi bu saçmalığı meydana getirdi.
    Ondan istenen koşması ikili mücadeleye girmesi top kapıp yanındaki sosa ya da mikele atması

Ama o her defasında iki kişi arasına girip top ezip sonrasında eli belinde izliyor.
    Abdulkadir ömür de top kaptırıyor ama ölümüne koşup o topu kapmaya çalışıyor

Taraftarı kızdıran şey bu
    Kimse ondan ekstra bir şey yapmasını beklemiyor
    Ondan temel önceliği olan adam kovalama top kapmayı bekliyor.
    Sonradan oyuna giren 25 yaşındaki adam 35 yaşındaki adamın yarısı kadar kosmuyorsa bu takımın nimetlerinden faydalanmayı hak etmiyor demektir.

Yani kendisine olan tepkiyi kendi oluşturuyor
    Kimsenin parmak a garezi yok!

Kendince sorumluluk alması ve basit oynaması gerekiyor derken bende sizin söylediklerinizi belirtmek istedim. Tek top oynaması gerekiyor.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu yerel gazeteler iğrenç olmaya devam ediyor
    Bir tanesinde bile futbolu bilen isim yok!!

Başlığa bak!!
    Katılıyorum, geçen yıl da başakşehir maçından önce futbolla lakası olmayan rakibin oyuncularını hedef alan bi manşet atılmıştı gazetelerin birinde. Yok yere adamları maça bilendirdik, hakem de doğradı geçti.

Böyle çocukça işleri bırakmaları lazım.

sanalalemci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırsın Denizlispor ile oynadık. Sivas beyler. Milletin öve öve bitiremediği takımları top oynatmadan harcadilar. Genç, en büyük silahı atletizm olan takıma yaşlı oyuncularla karşılık verdik, erken yorulduk. Her hafta aynısı olursa eleştirelim ama bu tarz maçlarda galibiyete sevin geç. Bütün rakipler kaybetti eleştirinin dozunu kaçıranlar 3 puanın öneminin farkında değilsiniz.
    Dediklerine katılıyorum, eleştirmiyorum, ancak ortalama olarak sivas bizden daha yaşlı. Bizim yaş ortalamamız 24,6 sivasın 27,5 idi.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sanalalemci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediklerine katılıyorum, eleştirmiyorum, ancak ortalama olarak sivas bizden daha yaşlı. Bizim yaş ortalamamız 24,6 sivasın 27,5 idi.
    Sivasta yerlilerin yaşları az çok biliyorum, yabancılardan emin değilim ama maç bir yerden sonra orta sahada atletizm yarışmasına döndü. Sosa, Mikel gibi oyuncular Fatih, Mert Hakan gibi oyuncularla mücadeleye gitmek zorunda kaldı o zaman düştük oyundan. Bu oyuncu tipiyle de alakalı tabi Ziya falan Mikelden yaşlı ama sabaha kadar koşar. Asıl problem bizim teknik oyuncuların, oyun planı koşmak olan Sivassporun koşmayı seven oyuncuları ile maçın başından beri mücadele etmeleri. Bizde koşmayı seven tek adam Ndiaye herhalde onun dışında herkes ayağa istiyor. Zor böyle takımla onların stiliyle savaşmak. Bir yere kadar sahadan sildik adamları ama sonra Sosa yoruldu top çıkaramadık, ilk yarıda Sivas topu her kaptiginda ensesinde Mikeli bulurken ikinci yarı rahatça döndü pas verdi.

Parmak girdikten sonra Sosa'nin yaptığının yarısını yapabilse Sosa'yi oyundan alırdı muhtemelen ama mecbur oynatmaya devam etti. Eku sağlam olsa çok rahattik bu maç. Umarım bir an önce iyileşir.
    ( ゚д゚)

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımı tebrik ederim.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın önemli noktalarını, özellikle doğrularını vurgulamaya çalıştım...

İyi okumalar.

https://forum.bordomavi.net/showthre...9Ferlendirmesi
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

sanalalemci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sinir olduğum bir durum;
    Yorumcuların Trabzonsporumuzu sözde övüyormuş gibi görünüp “hangi oyuncusunu şikecilere, gs, bjk’ye koysan direk 11 oynar” diyerek aşağılaması. Takımımıza şanlıurfaspor muamelesi yapmaya çalışıyorlar.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sanalalemci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinir olduğum bir durum;
    Yorumcuların Trabzonsporumuzu sözde övüyormuş gibi görünüp “hangi oyuncusunu şikecilere, gs, bjk’ye koysan direk 11 oynar” diyerek aşağılaması. Takımımıza şanlıurfaspor muamelesi yapmaya çalışıyorlar.
    Dostum o eskidendi ya Sörloth newakaeme sosa abdulkadir ömür Uğurcan bunlardan kimse de yok boş yapmasınlar.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Merak ettiğim için soruyorum,bilgisi olan bir kardeşim yanıtlayabilirse çok sevinirim;
    Acaba sivas Erzurum gibi yerlerin coğrafi özelliklerinin sporcu kondisyonlarıyla direkt bir ilişkisi varmıdır,sadece bizim maçta değil diğer maçlarda da seyrettiğim kadarıyla yorulmuyor adamlar ya,mesela 3-4 defa sezon başı kamplarımızı Isparta Davrazda yapmıştık diye hatırlıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

Nereden
    Malatya

Alıntı Ertan OKUMUŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim için soruyorum,bilgisi olan bir kardeşim yanıtlayabilirse çok sevinirim;
    Acaba sivas Erzurum gibi yerlerin coğrafi özelliklerinin sporcu kondisyonlarıyla direkt bir ilişkisi varmıdır,sadece bizim maçta değil diğer maçlarda da seyrettiğim kadarıyla yorulmuyor adamlar ya,mesela 3-4 defa sezon başı kamplarımızı Isparta Davrazda yapmıştık diye hatırlıyorum

Yükseklerde oksijen seviyesi az olduğu için vücut buna adaptasyon için kan hücrelerinin üretimini artırır. Bu da kırmızı kan hücrelerin yapımını artırır. Kırmızı kan hücrelerinin artması demek, oksijen taşınması ve depolanmasını artırması demektir. Dolayısı ile eksersiz sırasında kasların ihtiyacı olan oksijen ihtiyacı karşılanmış, aşırı eksersiz sırasında biriken laktik asidin birikmesini geciktirmiş olur. Yani performans artar. Kabaca böyle renktaş

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yükseklerde oksijen seviyesi az olduğu için vücut buna adaptasyon için kan hücrelerinin üretimini artırır. Bu da kırmızı kan hücrelerin yapımını artırır. Kırmızı kan hücrelerinin artması demek, oksijen taşınması ve depolanmasını artırması demektir. Dolayısı ile eksersiz sırasında kasların ihtiyacı olan oksijen ihtiyacı karşılanmış, aşırı eksersiz sırasında biriken laktik asidin birikmesini geciktirmiş olur. Yani performans artar. Kabaca böyle renktaş
    Çok teşekkür ederim kardeşim

Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

İstanbul yalaması kangal köpeklerine koyduğumuz için gayet mutluyum.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ne ağladılar beee... hala da ağlıyorlar

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu eleman hala gülebiliyor mu?
    O gülüyor mu bilmem ama bizi gül gül öldürdü )
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yazdım onu bile anlamadan bana da laf sokma gayretine girmişsin. Diyorum ki, şuraya uluorta hakaratler döşemeyin, eleştirinin de bir adabı yordamı var. Dümdüz uluorta aptal falan, sen kendine nasıl yakıştırıyorsun bu üslubu... Ancak yazdığına bakılırsa, hata etmişim, böyle cevap vereceğini hesap edemedim. Ben özür dilerim, bir daha olmaz...

Serdar bence sen yazdığımi okumuyorsun yada seninle aynı düşüncede olmayan insanlara karşı tavrın bu.
    Yapmadığım birşeyi yaptığımi söylüyorsun hala. Ben stu yu oyuna almamak aptalca dedim
    Huseyin hoca aptal demedim yani hakaret falan etmedim.
    Herkes anlık aptalca yani saçma hareketler yapabilir. Bende yaparım bir başkası da hatta dünyanın en akıllı insanı da.

Bunu söylemek ne zamandan beri hakaret oluyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivas maçı analizim... İyi okumalar...

https://forum.bordomavi.net/showthre...-GAYRETL%C4%B0
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Link kaldırılmış başka link varmıdır acaba?
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özleyenle özlenen kavuştu mu?
    Naber?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sivas galibiyeti cok ama cok önemliydi. Mücadele anlaminda iyiydik, cok iyiydik demiyorum, lakin takimin 60 dan sonra oyundan düsecegi belli idi. Cok iyi ayaklara sahip olmamiza ragmen, topu iyi gezdiremiyoruz sahada. Ligin ilkyarsina oranla (Ndiaye´nin gelisi ile) daha cok isiriyoruz, lakin buna ragmen Sivas´in tehlikeli geldigi pozisyonlar, diregin dibinden giden iki topu. Tabi buna karsin, ikinci yarinin basinda Perreira´nin al da at dedigi, heba edilen 3 asisti..mac orada kopabilirdi ama kopmadi.

Hoca´ya tek elestirim, macin onbirini secerken, bütün forvet opsiyonlarini kullanarak basliyor.
    Tabi Ekuban hala sakatken, Sturridge ise girdigi girdaptan cikmadigi sürece, hücum hattinda yedek anlaminda sorun yasamaya devam edecegiz, bu da isin ayri kismi..
    Macin ikinci yarisinda takim oyundan düsünce sadece defansiv secenekler kaliyor, keza Parmak felaket ötesi ve her mac daha da kötü oynuyor. Simdiye Kadar oynattigi Strateji tuttu Hüseyin Hoca´nin ama bu her mac böyle olmayabilir. Kafasinda mutlaka baska alternatiflerde bulundurmali.
    Dogan macin ikinci yarilarinda cok büyük katki veriyor takima. Costa-Campi ikilisi olumlu bir izlenim birakti..ama bu hafta takimi rahatlacak Mikel maalesef yok. maci nerdeyse kusursuz yöneten Cüneyt Cakir eger Mikel´in pozisyonundan önce Perreira´ya yapilan faulu görmüs olsa, yarin Mikel sahada olacakti..

Viking´e sapka cikartiyorum..üzerine koyarak oynamaya devam ediyor.

Futbol anlaminda (bence) hala vasat bir futbol oynuyoruz ama lideriz, her türlü gol atiyoruz, bundan sonrasi icin en önemlisi daha zor gol yiyen bir takim olabilmek.. bunu basarirsak, 9. Sampiyonlugumuz icin umutlanabiliriz..amma velakin Hakemler ama özellikle VAR odasi bunun karisisndaki en büyük engel...Ama olsun, biz zorlari her daim basarmis, bu Ligin en büyük TAKIMIYIZ !!! sampiyon olsakta, olmasakta
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)