Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ak: "Trabzonspor ampiyon Olsa ok Su lenmezdi"

ErayAkyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

Standart Ak: "Trabzonspor ampiyon Olsa ok Su lenmezdi"

Eyp Ak son olaylar deerlendirdi: Trabzonspor 20 yldr ampiyon olamad, psikoloji bozuldu...

Devlet eski Bakan Eyp Ak, cinayetlerle gndeme gelen Trabzon tartmasnda nedenlerden biri olarak Trabzonspor’un ampiyon olamamasn gsterdi.
    Ak, ANKA’ya yapt aklamada, medyann ehre youn ilgisini hatrlatarak, “Trabzon ehri bu iin bir taraf gibi bir muamele grmemeli” uyarsnda bulundu. ehirde yaanan sorunlarn sadece Trabzon’a zg deil Trkiye’nin her yerinde geerli olduunu ifade eden Ak, Trabzon’un zmir’den, stanbul’dan farkl olmadn, oralarda ne oluyorsa Trabzon’da da aynsnn olduunu kaydetti.

20 SENEDR AMPYON OLAMADIK

Trabzon’un zellikle tarasndan g aldn, genlerin kydeyken byklerin koruyucu basks altnda bulunduunu ve ehre geldiklerinde bunun ortadan kalktn syleyen Ak, isizlik ve yoksullua dikkat ekerken internet kafeler, tketim alkanl ve okullardaki uyuturucu kullanmnn artmasna da vurgu yapt. Son dnemde uyum yasalar ile polisin elinin kolunun balandn syleyen Ak, Trabzonspor’un da 20 senedir ampiyon olamadn, sezona ampiyonluk iddiasyla balayp bunun gereklememesinin de psikolojik bozukluklara neden olduunu savundu.

Ak “Trabzon bu olayn taraf olarak gsterilmesin. Btn bu iler Trabzon’u taraf haline getirirse sahiplenme duygusu, kar taraf duygusu oluur” diyerek doabilecek tehlikelerden sz etti

sen ilk once onlara ekonomik durumlarn duzelt insanlarn sonradan TRABZONSPORun ampiyonlugunu konu.
    stanbul'un 3 By varsa, Trkiyenin Tek By Var! T R A B Z O N S P O R

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Alnma dostum ama byle bir balk tartlrsa bize zarar vermek isteyenlere gn doar
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sinan Akyldz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    34

Oh be ne gzel memleket sen ehri senelerdir gz ard et , hibir yatrm yapma sonra bi olay olunca

Efendim Trabzonspor ampiyon olamad bu yzden bunlar oluyo

Tabi zaten nesli tkenen hayvanlarn da sorumlusu Trabzonspor , Trabzonspor ampiyon olsayd onlar kimse avlamyacakt , hatta Afrika'daki yoksulluun bile sebebi Trabzonspor olabilir dikkatli aratrsnlar ....
    " Biz dalkavuk bir aydnln yerine onurlu bir karanl setik "

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Evet bozuldu hepimiz psikopat olduk Allah Allah ya sayn eyup ak eger Trabzonda sanayii tevik etseydiniz ve isizligi bitirseydiniz byle eyler olmazd

fever_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    35

Trabzonspor'un ampiyonluuyla btn sorunlar dzelicekse o zaman her sene ampiyon olalm. bu olaylar o kadar basit deil. biz nce insanlarn mantalitesini deitirmeliyiz. Trabzon halk daha dorusu genlerinin uraabilicekleri ileri olmas gerekiyor. Internet cafelerin kahvehanelerden ne fark ki internetin yararndan ok zararndan faydalanan insanlar olduktan sonra. O zaman Trabzon hi internete girmesin kapatsnlar Trabzon'un internet balantsn noldu zm. Bunlar komik eyler birey yaplcaksa Trabzon'a tevik kapsamna alp insanlara yatrm imkan vermelisiz. yle bir fndk bir ttnle bu iler olmaz adam gibi RETM yapmal Trabzon
    "Bir Trabzonsporlu futbolcunun saha iinde tartaklandn grmek, akln batan gitmesi iin yeterli bir nedendir kimileri iin"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Ya
    59

Alnt 3diletisim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ...
    Alinti silindigi icin benim yazimda gecerlik sayilmadigi icin
    bende sildim yazimi.

Adminlere tesekkrler
    Konu Can52 tarafndan (24.01.2007 Saat 19:23 ) deitirilmitir.

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

Politikaclara ait baz sular rtbas etmek iin sylenmi bir sz. Eer siyasi bir forum olsayd eyp ak a cevabn verirdim ama gerei yok.
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

Naim
    Ziyareti

Trabzonda kii Ba milli gelir 7000$ olsa idi
    Trabzonda genlere Yksek derecede eitim salanabilseydi
    Trabzonda Hayat = Futbol biiminde olmasa idi
    Trabzon Byk ehir olup Byk ehir imkanlarna sahip olsa idi
    Trabzonda Fabrikalar Sanayi ve Turizm olsa idi
    Trabzonda isizlik oranlar Avrupa standarlarnda olsa idi
    Trabzonda "babalaryla" ile deilde aydnlaryla sanatclaryla vnse idi
    Trabzonda Sosyalleilebilen bir sosyal hayat olsa idi
    Trabzonda bazlar iin hayatn anlam mlekci olmasa idi
    Trabzonda 3-10 para iin Ulusoy posterleri aacak insanlar olmasa idi
    Trabzon nfusu Kent Yaamna uyum salamakta zorlanan ky gleri almasa idi
    Trabzon kkenli sermaye sahipleri Trabzonlu olduklarn balar sknca ve ya siyasete girecekleri zaman hatrlamasa idi
    Trabzonda ocuklarmza ilk okulda ormana gtrp Silah skmay retmese idik
    Silahn anlamann ne olduunu retile bilse idi
    Trabzonda insanlar bir emenin suyunu paylaabilmek yerine birbirini vurma kltrne sahip olmasa idi
    Aydnmz eli kalem tutanmz Trabzonu aylklardan Yaylalardan ve Trabzonspordan ibaret grmese idi
    Biz Trabzona sadece dardan ahkam kesmese idik
    Mlki idari amirleri ilerimizi abuk yapt iin akrabamz olduu iin deil hakkyla yapt iin seip destekleseydik
    Yukarda ampiyonluk cmlesini eden Eski bakanlar vekiller Trabzonu dzgn bir biimde planlayp ynetebilse idi
    Fatihe Yolda Yavuza Arkada Sleymana Karde olan ehir kendi dinamiklerine sahip ksa idi

Bu sularn bir ksmnn ilenmeden nne geebilirdik
    Yeni sulara da davetiye karmazdk

imdi burada ki Trabzonu silin Karadenizde her hangi bir yer yazn
    zgnm ki Sra oralarada gelmekte
    Konu Naim tarafndan (24.01.2007 Saat 16:46 ) deitirilmitir.

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

Arkadalar bence konu fazla abartlyor. Dier illerimizde yokmu bu tarz sorunlar. Her ilin ekenomik, eitim sorunu var. Trkiye yllardr yanl yatrmlar yznden kalknamad. Bugn bizi hedef setiler. Yok bilmem neymi ordu mdahale etsin. Bunu yazan gazeteciye soruyorum. Sen hi Trabzona gittinmi. Gitmediysen bir git. Ordu zaten Trabzonun ta kendisi. Git bir kylerine bak ilelerine bak. Orda grdklerini yaz. Dur ben bu dnme zrls olan kii iin yazaym. Grecein eyler ehit mezarlar. Binlerce ehit. Bu lkedeki Terr olay iin verilen binlerce ehit. Siz hi bundan bahsettinizmi. len bir ehidimiz iin hi bu kadar ses kartldm. Hi byle bir yry yapldm. Gazetelere gnlerce manet oldumu. Trabzonumuzun bu ynnden hi bahsedildimi. Bizim onlara gre bir hatamz var. Oda bu vatan ok seviyor olmamz. Ama baz kiilerin yapt yanllar yznden bizim bu sevgimizi yanl ynlere ekiyorlar. 1 Ka kiinin iledii su yznden tm Trabzonu lekeliyorlar.
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Beyler, sama sapan konular buraya getirip'te,gndem yapmayalm.Sonrada bu tip balklar kilitlenince ''son zamanlarda BMN'de balklarmz kilitleniyor'' diye feryat ediyorsunuz.

Eyp Ak, ile ilgili bir ey sylemek istemiyorum.Onu modas gemedimiydi?

not:vuralm,kralm tarz mesajlar silinmitir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

hseyin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Cok sacma bir Yorum getirmis. Onun mantigina dayanarak 1996 senesinde en az 100 Fenerbahce Taraftarini "kaldrmaliydik"........
    Rahmetli Babamin bu Dnyada bana birakdigi en byk Miras "LMSZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Sanrm Eyp Ak'n asl anlatmak istediini Aytekin Akay ok gzel dile getirmi. son yazsn Medya blmne eklemitim ama bu konuyla da yakndan ilgili olduu iin buraya da eklemek istiyorum..

Yaznn son paragrafna dikkat edin, ok manidar.. Anlayabilene tabi..

Devlet Trabzonspor’u ampiyon yapsn
    24.01.2007

Garip duygular iinde, Trabzonspor yazs yazmak, yazmamaktan daha zor. Yazmasak m acaba diye dnrken, irkiliyorsunuz ve tarihe not dmek gerektiinin farkna varyorsunuz. Trkiye malum cinayetle anlrken, zanlnn Trabzonlu kmas bizim gibi Trabzonlu’lar ayr bir ruh iklimine sokuyor, biraz da eskilere giderek…

Byklerimizden Trabzonlu duruuna dair yzlerce mesaj alrdk. Onlardan biri de, ‘Kimseyi arkadan vurma’ idi… Mahalle malarnda, kimse kimseyi arkadan elme takarak drmezdi. Hele arkadan tekme savurmaya yeltenenler, bir araba dayak yer, bir daha o top sahasna girecek yzleri olmazd. Ne zaman ki kentlerde, ‘profesyonelce’ tabirini duymaya baladk, irkildik. Takla atarak kendini yerlere atmak profesyonelce, arkadan rakibine vurmak profesyonelce… Bir de, (szde) profesyonelce davrandnz iin vg de alyordunuz. Arkadan vurann ayp sayld bir kltrden, arkadan vurann dllendirildii bir kltre gei…

O zaman anladk ki, biz bu ma hep kaybedeceiz. yle olmuyor mu zaten? Hep kaybediyoruz.

90’l yllarn ortalarna kadar, amatrde oynayan her futbolcu az ya da ok bir gn Trabzonspor’da oynarm hayalini kurard. Kurard diyorum, artk o hayal yok. Brakn amatr kmedeki futbolcuyu, PAF takmndaki oyuncu bile Trabzonspor’da oynama hayali kuramyor. Meum cinayetin zanls Trabzonlu gen de, ite byle bir amatr takmdan geliyor. O da futbolcu olmak istiyor ve de muhtemelen Trabzonspor’da oynama hayali kuruyor. Ancak o hayallerle Trabzonspor’un, bir gn bir noktada kesimeyeceini anlaynca, baka ekilde ‘yrtmak’ istiyor.

Amatrden kard futbolcularla, Trk futbolunun tetikleyicisi bir kent, artk bir takm illegal oluumlara ‘tetiki’ retir hale geliyor. Bombac Hami’lerin Trabzon’u, Mc’Donald’slara bombac yetitiriyor. Ya da getiriliyor. Bilemiyoruz…

Trabzon’da genlerin bu tr tuzaklara dmemesinin panzehiri, ksa vadede Trabzonspor olarak duruyor. Belki bir pansuman tedbir… O isiz dediimiz, o lmpen sfatna soktuumuz genleri, eitmek iin ge kalnmsa, futbolla uyutmak iin ge kalnm deil. (Franco’nun yapt gibi)

Bu olayn ilgin bir baka yn de, Trabzonspor’un sradanlamasyla, Trabzon’un sradanlamasnn doru orant gstermesi.. Ne zaman ki, Trabzonspor ivme kaybetmeye balyor, kent cinayetlerle anlyor. Bu duruma neden olarak, kentin birletirici olgusu Trabzonspor’un o birletirici, o mit verici, o hayal satc noktadan uzaklamasn gsterebiliriz.

“ yok, para yok, kimseden fayda yok. Bari Trabzonspor iyi olsa, o da kt…” deyiveriyor… Ondan sonra hangi rzgara kaplrsan…

Bu srecin tm sorumlusu Trabzonspor deil, elbette… Ancak, Trabzonspor, bu tr kiilik boluklarn alabilecek ve sonu naho biten olaylar nleyebilecek yegane deer olarak hala daha orada duruyor. Her ampiyonsuz sezondan sonra, ‘Trabzonspor, Trabzonspor gibi olmad srece…’ laf ediliyor. Bu anlayn kente yansmas da, ‘Trabzon eski Trabzon deil…’ oluyor.

imdi gelelim finale, aslnda en baa… Trabzon’da yaanan gelimeler ve en son da Trabzon adnn kart bu cinayetten sonra bir ke yazarnn yazd, ‘Devlet Trabzon’a mdahale etsin…’ minvalindeki nerisine itiraz ederek bitiriyorum. Yerinmeden, gocunmadan, aka, ‘Devlet Trabzonspor’u ampiyon yapsn’ diyorum. nk biliyorum ki, o kentin insanlarnn bilin altnda, ‘Devlet bize i vermiyor, devlet bize fabrika amyor, bir de stne stlk, devlet bizi ampiyon yapmyor; ampiyonluumuzu da elimizden alyor’ dncesi dolap duruyor.

Benden sylemesi…
    Konu Berat tarafndan (24.01.2007 Saat 15:36 ) deitirilmitir.
    Gllerin ktidarna Kar; Trabzonspor!

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    43

yuh yani tamam trabzonspor ampiyon olamadka deli oluyoruz ama bu kadarda deil. arkadan dedii gibi 96 da kadky ykardk o zaman.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

yani alakasz konuuyorlar cinayetle ampiyon olmamann ne alakas var

Cem Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Eyp Ak kabahati Trabzonspor da bulana kadar 20 yl aktif siyaset yapt ve kendisini bakan , babakan yardmcs yapan bu kente neler verdiinin hesabn versin…..

nce buradan balayacagz…
    Madem herkes eteindeki talar dkecek…
    O zaman nce buradan balanacak….

10 sene nce bu genler yavas yavas bu g odaklarnn eline dmeye basladnda buna mdahale edilmeli diyen gretmenleri srdrmekle ilgileniyordu Eyp Ak…

nce bunlar ksn da anlatsn…

Mert67 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.04.2006
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    30

samalam.
    ''...En neeli, en hznl, en duyarl, en vurdumduymaz, en hzl, en ar, en abuk, en acelesiz yanmzdr Trabzonspor. Bu sene olmad bir dahaki sene kesin ampiyonuz. Ben gremem ama...''
    Kazm Koyuncu

osman salih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Ya
    38

yorum yapmayacam ama trazon bu seviyeye yine eyp aklarn almasyla geldi imdiki ynetimdeki bakanlarmzzzzz ne yapyor.

esved - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    Zonguldak

tamamen yanl saylmaz aslnda, olaya geni adan bakalm biraz, tamam eyup ak'n fikrine %100 katllmyorum, biraz abartm ama konu almken u birka noktaya deinelim
    futbol gercekten byk paralarn dnd bir ''i''. diyorum nk artk futbol kulubleri artk birer A., kazandklar kupalar, aldklar ve sattklar oyuncular sayesinde borsada deer kazanp kaybedebiliyorlar. ve her trabzonlunun da bildii gibi ehirle trabzonspor'un kaderi birbiriyle balantl. daha dorusu her ehir ve lkenin kaderini artk etkileyen faktrlerden biri artk futbol. rnek olarak villerael kendi 3-5 yl ncesine kadar ispanyada hi bir turistik nemi olmayan kk bir ehirdi. yaplan yatrmlarla bugn avrupa'da bile bilinen, villeral malarnda komu ehirlerden insanlarn akn akn gittii bir kent haline geldi. amiyane tabirle her ma esnaf paray kryor. bir baka rnek brezilya rnei. bugn ekonomistler ve tm dnya bilir ki brezilyann en byk ihra maddesi futboldur. Yurt dnda oynayan 30 bin futbolcudan bahsediliyor. bu futbolcularn bonservis bedellerini, brezilyann futbol sayesinde ulat popleritesi sayesinde kazand turizm gelirini dnrsek futbolun ehirlerin hatta lkelerin ekonomisinde ne denli nemli yer tuttuunu anlayabiliriz. eer trabzona dnecek olursak, eer trabzonspor son yllarda ampiyon olup avrupaya gitmi olsa veya oynad avrupa malarnda turlar atlam olsa olabilecekleri dnn ltfen, malara gelen seyirciler sayesinde kazanlacak paray bi kenara brakn, ondan bahsetmiyorum bile, ama srf artk bir vitrin kent olduu iin, srf bu yzden imaj budalas devletimiz, kentteki alt yapya yapaca yatrmlarla kentin yzn deitirmez miydi. ehrin sesi daha ok dinlenmezmiydi, sorunlarna ulusal medyada daha fazla yer bulmazmyd, o zaman cidden trabzonun tevik kapsamndaki illerden biri olarak kabul edilip edilmediini mi konuurduk.
    ama dediim gibi bunlar kazn bir aya, elbette futbol tm derlere merhem deil, elbette trabzon ampiyon olmu olsa ehre sihirli denek demeyecek ama ehre bir heyecann gelecei de garanti. en azndan artk insanlarda bir umut olacak, o yzden aslnda bence eyup ak aslnda ok da samalamam.

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt esved Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tamamen yanl saylmaz aslnda, olaya geni adan bakalm biraz, tamam eyup ak'n fikrine %100 katllmyorum, biraz abartm ama konu almken u birka noktaya deinelim
    futbol gercekten byk paralarn dnd bir ''i''. diyorum nk artk futbol kulubleri artk birer A., kazandklar kupalar, aldklar ve sattklar oyuncular sayesinde borsada deer kazanp kaybedebiliyorlar. ve her trabzonlunun da bildii gibi ehirle trabzonspor'un kaderi birbiriyle balantl. daha dorusu her ehir ve lkenin kaderini artk etkileyen faktrlerden biri artk futbol. rnek olarak villerael kendi 3-5 yl ncesine kadar ispanyada hi bir turistik nemi olmayan kk bir ehirdi. yaplan yatrmlarla bugn avrupa'da bile bilinen, villeral malarnda komu ehirlerden insanlarn akn akn gittii bir kent haline geldi. amiyane tabirle her ma esnaf paray kryor. bir baka rnek brezilya rnei. bugn ekonomistler ve tm dnya bilir ki brezilyann en byk ihra maddesi futboldur. Yurt dnda oynayan 30 bin futbolcudan bahsediliyor. bu futbolcularn bonservis bedellerini, brezilyann futbol sayesinde ulat popleritesi sayesinde kazand turizm gelirini dnrsek futbolun ehirlerin hatta lkelerin ekonomisinde ne denli nemli yer tuttuunu anlayabiliriz. eer trabzona dnecek olursak, eer trabzonspor son yllarda ampiyon olup avrupaya gitmi olsa veya oynad avrupa malarnda turlar atlam olsa olabilecekleri dnn ltfen, malara gelen seyirciler sayesinde kazanlacak paray bi kenara brakn, ondan bahsetmiyorum bile, ama srf artk bir vitrin kent olduu iin, srf bu yzden imaj budalas devletimiz, kentteki alt yapya yapaca yatrmlarla kentin yzn deitirmez miydi. ehrin sesi daha ok dinlenmezmiydi, sorunlarna ulusal medyada daha fazla yer bulmazmyd, o zaman cidden trabzonun tevik kapsamndaki illerden biri olarak kabul edilip edilmediini mi konuurduk.
    ama dediim gibi bunlar kazn bir aya, elbette futbol tm derlere merhem deil, elbette trabzon ampiyon olmu olsa ehre sihirli denek demeyecek ama ehre bir heyecann gelecei de garanti. en azndan artk insanlarda bir umut olacak, o yzden aslnda bence eyup ak aslnda ok da samalamam.
    Aslnda senin bak an doru,neden doru?nk Eyp Ak gibiler paradan baka birey dnmezler.Nede olsa Trabzonspor'un eski muhasebecilerindendir kendileri.Para konusunu iyi bilir.

Katlmadm bir nokta'da devletin bu ehre yatrm yapmas iin Trabzonspor'un ampiyon olmasm gerekiyor?Trabzon en kt zamannda bile bir dev bir organizasyona talip oldu.2011 yaz olimpiyatlar bu ehirde yaplacak...Bu zaten senin deyiminle; gsteri budalas olan devletin yatrm ve alt yap yatrmlarn yapmas iin yeterli bir neden deilmidir?

Devlet bizi her sene ampiyon yapmas lazm.yle ya!eer biz her sene ampiyon olamazasak ocuklarmz o zaman eline silah alr da, nne geleni vururlar...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

20 Sene Trabzon milletvekillii yaptn,peki Trabzon iin ne yaptn Sayn Ak ? acaba bu olaylar olmasayd Trabzon un sorunlar kimin aklna gelecekti.?

Ama en nihayetinde anladlarki bu ehirde sadece Trabzonspor deil Trabzonspor haricinde bir de halk yayo acaba bu insanlar hangi koullarda yayolar medyann,siyasetcilerin uyanmasna vesile oldu.

Trabzon un sadece Trabzonspor'dan ibarek olmadnn farkna vardlar .

Trabzon un bu tr olaylarla gndeme gelmesini elbette istemezdik ama,yllardr sre gelen ihmalkarln dourduu sonu maalesef bu..
    Dilerim kuma gmlen kafalar tez zamanda gn yzne kar.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

yelik tarihi
    11.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

ahanda wallaha bende katilin trabzonlu oldugunu grendikten sonra aynsn formda yazdm imdi kar trabzonspor sampiyon olamadu diye ldrdm derd way be ben neymiim yaw:
    NADINA TRABZON DEGL LMNE TRABZON

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

kapatlmaya aday bir konu daha.....

Cem Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Neden Kapatlyor...
    Bu konuyu hayatnnda bir kez Trabzon a gelmemi adamlar bile tartsrken,
    Memleketim hakknda ahkam keserken ,bizmemleketrimizi savunuyoruz diyemi kapatlyor bu konular...
    Hakaret boyutuna ulasmayan ve Trk Ceza Kanununa aykr davranp ihlal su olusturmayan tm yorumlar burada yazmaldr...
    Kafamz kuma sokarak m bu istanbul medyasna tavr alacaz....
    Unutmayn biz suustuka daha fazla sytmze gelecekler....

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

bence de kapatlmamas gerekir ama kapatlacan tahmin ediyorum... yoksa dediklerin doru

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Yaz hakknda pek yorum yapmayacam ama konu gzel.
    Yalnz ne tarafa ekersen otarafa geniler.Mesela "trabzon genliinin futboldan baka dncesi yokmuydu" gibi.Yada "ampiyon olursak bunun diyarbakrsporun 1. lige kmasyla arada bi farknn olmayaca" gibi.
    zkan SMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)