Sayfa 3 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2027 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 21.Hafta | Gençlerbirliði 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Almanya

Fener kendi evinde Gsye tecavüz eder sanslari yok

srmnlii - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý trbzonsporlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sivasý akyazýda yenince genel averaja gerek kalmayacak zaten. keza basaksehirde öyle yenince onu da geciyoruz ama dedigin gibi genel averajdada cok iyiyiz
    doðru diyorsun da renktaþ 2-1 yenildik 2-1 kazanýrsak genel averaj önem kazanýyor.. ama dediðimiz gibi iþ genele kalsýn yeter ki

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Sinan.K Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fener kendi evinde Gsye tecavüz eder sanslari yok
    fb-gs maçý berabere bitsin toplamda rakiplerimiz 4 puan kaybetsinler daha iyi. gsnin asýl zor maclarý sonra baþlayacak cok zor deplasmanlarý var gs nin. fb ninse istanbul dýsýnda dogru dürüst maçý kalmadý

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Çok zor maç gençler ters takým. Aslýnda iyide oynuyor daha yukarý olmasý lazýmdý. Çok kritik yerde kaybederse ateþ hattýna girecek tam. Þu maçtan kayýpsýz gelirsek Sivas'ý rahat geçeriz taraftar desteði ile

trbzn_1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    37

Gelecek maçlara baktým çoðu cumartesi saat 17 de. Mesai saatlerinde nasýl izleyeceðiz maçlarý. Federasyon niye düþünmüyor taraftarý.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Fenerin fikstür avantajý çok çok iyi. Bazýlarý ne alaka ayný takýmlarla bizde oynucaz diyor. Adamlar en zor maçlarý içerde ve 14 maçýn 8 i içerde. Bunu idrak edin. Ýçerde vermezler maç

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý 14TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerin fikstür avantajý çok çok iyi. Bazýlarý ne alaka ayný takýmlarla bizde oynucaz diyor. Adamlar en zor maçlarý içerde ve 14 maçýn 8 i içerde. Bunu idrak edin. Ýçerde vermezler maç
    onu diyen adam halt etmiþ. gs 2 yýldýr fikstür avantajiyla geriden gelip sampiyon oldu neden mi ikinci yarý büyükler hep gs nin sahasina gitti o da yendi ve sampiyon oldu. mesela fb nin fikstur avantaji var cunku 11 maç deplasmanda oynamýs icerde ise sadece 9 mac oynamýs kalan maclarýn çoðu istanbulda, bjk haric zor deplasmanýda kalmadi ki onlada oynadiklarinda muhtemelen bjk lige havlu atmýþ olacak

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý trbzn_1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gelecek maçlara baktým çoðu cumartesi saat 17 de. Mesai saatlerinde nasýl izleyeceðiz maçlarý. Federasyon niye düþünmüyor taraftarý.
    yalanýz ilcelerden ve köylerden maça gidecekler icin cok iyi bir saattir 17.00.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Yukarýsý kopar yani Anadolu takýmlarý Avrupa için þanslarý yok gibi sadece Alanya olabilir.

Aþaðýsý kopmamasý lazým yoksa rakipleri zorlayacak takým kalmaz yani hedefleri olmasý lazým. FB bizle oynadý baþak ile oynadý. Biz daha fener ile oynadýk.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ýçerde 10 maçýn olsa 10'unu da kazansan deplasmanda 3 maç kaybedince þampiyon falan olamazsýn. Fikstür de bir yere kadar avantaj yani. Þampiyonluða giden takýmlar zaten içerde maç vermez bu vakitten sonra. Ne olacaksa deplasmanda olacak.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

onu diyen adam halt etmiþ. gs 2 yýldýr fikstür avantajiyla geriden gelip sampiyon oldu neden mi ikinci yarý büyükler hep gs nin sahasina gitti o da yendi ve sampiyon oldu. mesela fb nin fikstur avantaji var cunku 11 maç deplasmanda oynamýs icerde ise sadece 9 mac oynamýs kalan maclarýn çoðu istanbulda, bjk haric zor deplasmanýda kalmadi ki onlada oynadiklarinda muhtemelen bjk lige havlu atmýþ olacak
    Öyle. Tek umut kadro derinliði yok yoksa fener içerdeki 8 maçtan 22 puan çýkarýr. Dýþarýdaki 6 maçtan 10 puan çýkarýrsa yeterli. Ben 68 69 da kalýr þampiyonluk tahmin ediyorum.

Bizim maçlar örneðin Alanya Göztepe dýþarýda zor. Ýçerdeki en zor maç hangisi diye sorsam kimse Rize demez.

En zor maç Rize maçý içerde. Her maçýný izlediðim için diyorum deðiþik tehlikeli takým.

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    50

Þikecilerin Alanya’yý yeneceðini düþünmüyorum . Bizi yenselerdi çok büyük hava yakalayacaklardý. Muhteþem vedat, muhteþem Altay hepsi gömüldü. Kruse istikrarl oyuncu deðil bana göre havaya girmiþ gese daha tehlikeli. Aralarýnda 1 puan var.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bence fener içerdeki bütün maçlarý alacak.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý 14TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle. Tek umut kadro derinliði yok yoksa fener içerdeki 8 maçtan 22 puan çýkarýr. Dýþarýdaki 6 maçtan 10 puan çýkarýrsa yeterli. Ben 68 69 da kalýr þampiyonluk tahmin ediyorum.

Bizim maçlar örneðin Alanya Göztepe dýþarýda zor. Ýçerdeki en zor maç hangisi diye sorsam kimse Rize demez.

En zor maç Rize maçý içerde. Her maçýný izlediðim için diyorum deðiþik tehlikeli takým.
    bizim göztepe ve alanya deplasmanlarý hakikaten çok zor. bide peþpeþe oynayacaz bu iki deplasmaný.

bir de yari finale muhtemelen bizle fb kalacak gibi. öyle olursa ligdeki gs deplasmanýndan 3 gün sonra kupada kadýköy deplasmanýna gidecez. yýpratýcý maçlar olacak baya o yuzden þu süreçte hiç takýlmamýz lazým

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Þampiyon olan 1 puan farkla þampiyon olacak. Deplasmanda fener Antalya ve Kasýmpaþa ile oynayacak bu 2 maçtan umutluyum. Beþiktaþ'ý yenerler son haftalar. Ýçerde bakýyorum bakýyorum GS dýþýnda zorlayacak takým yok abi. Ýnsa istemez böyle birþey ama þöyle 4 5 hafta Vedat ile gustavo olmasýn ne bilim ceza hafif sakatlýk yaþasýn zaten biter.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hüseyin Hoca baþlýðýnda yazmýþtým. Normal þartlarda öyle gözüküyor ama teyit ettirmek lazým...
    Hocam antrenörlerde 4 sarý kart sonucunda cezalý oluyor, hüseyin hocanýn ikinci kartý diye biliyorum.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

bizim göztepe ve alanya deplasmanlarý hakikaten çok zor. bide peþpeþe oynayacaz bu iki deplasmaný.

bir de yari finale muhtemelen bizle fb kalacak gibi. öyle olursa ligdeki gs deplasmanýndan 3 gün sonra kupada kadýköy deplasmanýna gidecez. yýpratýcý maçlar olacak baya o yuzden þu süreçte hiç takýlmamýz lazým
    Yemiþim kupasýný fener karþýsýna yedek aðýrlýklý çýkarýz zaten. Bizim iþimize gelir fener düþünsün. Alanya Göztepe ve Gençlerbirliði Rize maçlarý çok zorlayacak. Zaten önümüzde ki 4 hafta ikisi ile oynuyoruz. Bu 4 haftadan 10 puan çýkarýrsak büyük baþarýdir

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerin fikstürü gerçekten çok kolay. Kasýmpaþa, ankaragücü gibi takýmlar toparlarsa onu bilemem.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Ýçerde ki 7 maçtan 19 puan çýkarmamýz þart 18 olmamalý olursa geçmiþ olsun. Dýþarýdaki maçlardan 12 puan alýrsak tamamdýr. Ha içerdeki bütün maçlarý alýrsak þampiyonuz. Ýçerisi önemli abi.

Alanya ile Göztepe ile peþ peþe oynuyoruz o haftalar 4 puan alýrsak çok iyi. Acayip istatistik uzmaný olduk anasýný.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    32

Stancu ve sio tehlikeli futbolcular. Kolay kolay disiplinden kopmuyorlar. Coþkulu oyun ve kaliteli ayaklarla alýcaz bu maçý da..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Alp29 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stancu ve sio tehlikeli futbolcular. Kolay kolay disiplinden kopmuyorlar. Coþkulu oyun ve kaliteli ayaklarla alýcaz bu maçý da..
    stancu sakat ikinci devre oynamadý hiç. ilk maçta bizi perisan eden sesegnon da sakat. sio ve ayite dikkat edilmesi gereken oyuncularý.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rakip hareketli bir takým. Sýkýntýlý maç.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

stancu sakat ikinci devre oynamadý hiç. ilk maçta bizi perisan eden sesegnon da sakat. sio ve ayite dikkat edilmesi gereken oyuncularý.
    sesegnon kesin olarak yok mu?
    müthiþ haber müthiþ.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    29

Bu takým gününde olduðu sürece her takýmý her yerde yenebilir. Ben artýk kýrýlganlýðýmýzý kýrdýðýmýzý düþünüyorum. Futbolcular da baya istekli. Uðurcan röportajýnda antremanlarda çok çalýþýyoruz dedi. Hakikaten öyle. Kadromuzun geniþlemesi ile artýk daha rahat hissediyorum. Bu maçý farklý þekilde alacaðýmýza inanýyorum.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Kazanmalýyýz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)