Sayfa 3 Toplam 120 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2980 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim taraftardan başka kimse derbi lafını kullanmıyor. Şu eziklik psikolojisini üzerimizden atmamız lazım
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyon mu olmak istiyoruz ?
    O halde çıkıp fenerin başına vura vura bu maçı almamız gerekir.
    Seyirci 90 dakika çekirdek yerine baskı yaparsa oyuncularımız soğuk kanlı ve ruhla oynarsa, sikeciler maç bitse de gitsek diye bekler.

Biz oyunu sahada bozmaliyiz, ne olursa olsun o sahayı onlara utanç alanına cevirmeliyiz, game of thrones da cersei yi çırıl çıplak halka teşhir etmişlerdi, biz de sikecileri sahada öyle teşhir etmeliyiz işte...
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu maç oldukça kritik. Kazanmalıyız. Ne olursa olsun yenilmemeyiz.

Allah yardımcımız olsun.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

mümkünse tony'nin cezası kaldırılmasın, fenerbahçe favori olsun, herkes onları övsün ve maça umutsuz bir şekilde çıkalım. böyle olursa yeneriz. ama tam tersi olunca bizim takım sapıtıyor. örnek galatasaray maçı.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fb deplasmanlarda leş. bu maça ayrı motive olurlar o ayrı ama içerde kadıköy'ün gazıyla tempolu oynuyorlar. abartıldığı kadar iyi oyunları yok. bizim açımızdan da nwakaeme kilit adam bence. ilk yarıdaki nwakaeme olsa çok önemsemezdik de hüseyin çimşir'den sonra adam çok formda.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şunu da unutmamak lazım ilk yarıdaki maçta maçı kazanacak fırsatları elde etmiş olsak da özellikle ilk 30-35 dakika i-na-nıl-maz bir baskı yemiştik ve bir sürü pozisyon vermiştik. Şimdi Malatya maçı ertelendi ve Wakaeme'nin cezasını kalkacağını düşünüyorum. Yani yorgunluk da kart durumu da bir bahane olmayacak ve zaten şu vaziyette kendi sahasında yüksek konsantrasyonla o sahayı rakibine dar etmeyecek takım senenin geneliyle alakalı bazı şeyleri haketmiyordur. Tabi ki kolay bir maç değil

Nereden
    Trabzon

Malatya başkanının az önceki açıklamasını ajanslardan okumuşsunuzdur. Trabzonspor gelmek istemediği için maçın ertelenmesini artniyetli görüyorlar. Eksiklerimiz ve hafta içi 120 dakika oynamamız nedeniyle böyle bir talepte bulunduğumuzu düşünüyorlar.Depremin olduğu yerde nwakaeme yi konuşmak yersizdi diyorduk. Depremi yaşayan şehirin başkanı bizim 120 dakika maç oynamamızı konuşuyor ve bizi suçluyor. Ne diyelim, yönetimi ile taraftarı ile hak ettik.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Acil başvuru ile maçı oynatamaz mıyız acaba? Rakip başkanın açıklamaları rezalet.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapacağımız şey çok basit. Hafta içi malum kulübün yapacağı tahriklere kesinlikle kapılmamamız gerekiyor. Şimdi bakın görün Ersun Yanal'dan tut tüm oyuncular hafta içinde 29. şampiyonluk saçmalığı başlığı altında açıklamalarda kamuoyunu meşgul edecekler. Ali Koç geçen yıl fair play tarzı açıklamaların bir işe yaramadığını görünce bu yıl ne kadar çirkeflik varsa yapıyor. Nwakaeme'nin ceza durumu çok can sıkıcı. Özellikle kulübün bu konunun üzerine gitmesi şart. Geçen yıl oynadığımız oyunun yarısını oynayalım biz yine yeneriz bunları. Ancak umarım stoper ve Nwakaeme oynayabilir.

Bu arada dipnot, Fenerbahçe Başakşehir'e kurduğu baskıyı kuracak kadar salak değil bence. Ligin en efektif hücum hattının bizde olduğunu onlarda gayet iyi biliyorlar. Tahminim oyunu kontrol edip yavaş geleceklerdir. Ha ben umarım kör tavuk gibi saldırırlar bu işimize gelir çünkü
    Konu adiloş bebe tarafından (26.01.2020 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gevrek, “TFF’den bizi aradılar ve Trabzonspor’un gelmek istemediğini ilettiler. Bizden de erteleme talebinden bulunmamızı rica ettiler. Biz ise maçın oynanmasını istedik. Buna rağmen tek taraflı olarak erteleme kararı çıktı. Trabzonspor gelmek istemiyor diye maç mı ertelenir? Bana göre yanlış yaptılar. Bu hiçbir hakka, hukuka, adalete sığmaz. Madem deprem var, o halde bütün lig maçlarını erteleselerdi” diye konuştu.

Trabzonspor’un fikstürüne dikkat de çeken Gevrek, Daha birkaç gün önce kupada 120 dakika maç oynadılar. Ayrıca ve sakat ve cezalı oyuncuları da var ki bunlardan biri Nwakaeme… Yani bunların hepsini düşüneceksin” dedi.

Erteleme kararı nedeniyle kendi oyuncularının da tedirgin olduğunu söyleyen Gevrek, “Bizim oyuncularımız bu maça motive olmuştu. Hepsi arayıp ortada bir şey yoksa maçın neden ertelendiğini sordu. Yani deprem beklentisi mi var diye düşündüler. Bizim oyuncularımızı panik içerisine sokmaya gerek var mıydı? Sonuçta maç pazartesi oynanacaktı” diyerek sözlerini noktaladı.

Büyük rezillik ya
    Medyasi Tff'sini geçtim kendi yönetimimiz bile şampiyonluk yolunda Fb'nin önunü acacak hamleler yapıyor.
    Boyle bir talep olmuşsa Nwakaeme'nin cezası falan da kalkmaz geçmis olsun
    İddia ediyorum 1 ay sonra Malatya maci oynanirken bugünden daha fazla eksigimiz olacak.
    Hatta o maça stopersiz bile cikabiliriz.Tum stoperler sınırda.Transfer edeceğim oyuncu oynayamayacak.
    Malatya yeni aldigi forvetin lisansini yarına kadar cikarirsa o tarihte oynatacak.

Ayrıca inanilmaz bir yogunluk var önümüzde bakalim.hangi ara Malatya'ya gitmeyi uygun görecek yönetimimiz
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sarıyla Parmakla falan şansımız yok gibi..
    I am not in danger , I am the danger..

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapacağımız şey çok basit. Hafta içi malum kulübün yapacağı tahriklere kesinlikle kapılmamamız gerekiyor. Şimdi bakın görün Ersun Yanal'dan tut tüm oyuncular hafta içinde 29. şampiyonluk saçmalığı başlığı altında açıklamalarda kamuoyunu meşgul edecekler. Ali Koç geçen yıl fair play tarzı açıklamaların bir işe yaramadığını görünce bu yıl ne kadar çirkeflik varsa yapıyor. Nwakaeme'nin ceza durumu çok can sıkıcı. Özellikle kulübün bu konunun üzerine gitmesi şart. Geçen yıl oynadığımız oyunun yarısını oynayalım biz yine yeneriz bunları. Ancak umarım stoper ve Nwakaeme oynayabilir.

Bu arada dipnot, Fenerbahçe Başakşehir'e kurduğu baskıyı kuracak kadar salak değil bence. Ligin en efektif hücum hattının bizde olduğunu onlarda gayet iyi biliyorlar. Tahminim oyunu kontrol edip yavaş geleceklerdir. Ha ben umarım kör tavuk gibi saldırırlar bu işimize gelir çünkü
    Ligin en iyi hücum.hattı Nwakaeme oynamayınca Abdulkadir Parmak ve Yusuf Sari'ya indirgeniyor.
    O muhabbet hikaye
    Senin kağıt üstünde Sturridge'nin var.Kağıt üzerinde boşluk dolduruyor sadece
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

valla deprem ortamında biz nwakaeme hesabı yapılmaz dedik adam çıktı "120dk maç oynadıkları için ve nwakaeme'den dolayı iptal ettirdiler" imasında bulundu. he nwakaeme'yi sizin maçtan sakladık da fener maçında oynamasın dedik. yönetimin de hatası, madem şartlar oynanabilir durumda ve bi sakınca yok ne diye kurcalıyosun?

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

malatya başkanın yaptığı açıklamalara bak. rezil olduk.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

shootems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malatya başkanın yaptığı açıklamalara bak. rezil olduk.
    Yönetimin işgüzarlığı yüzünden oldu. Bu kayısı kafalı konuşup konuşup durur artık

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Biletlerin ne zaman satışa çıkacağına dair bir tahminimiz var mı??

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Malatyaspor başkanı yaptığı açıklamalar tam bir rezalet! Bölgede 6.8 şiddetinde deprem oldu, 35 kişi vefat etti, 1500 kişi yaralı var. Maçın güvenliğini sağlayacak polisler deprem bölgesinde görev yapıyor. Insanlar canıyla uğraşıyor. Ama gevşek bir herif çıkıyor maç oynanmalı diyor. Bu arkadaş cenaze evinde düğün yapılmayacağını bilmiyor sanırım! Utanmadan basına demeç veriyor. Arsız!

Tüm bunları geçsek bile bölgede hala risk var. Artçı depremler devam ediyor. Binlerce kişi maç esnasında depreme maruz kalırsa ne gibi bir sıkıntı olacağını düşünebiliyor musunuz? Bir başkan salak salak açıklama yapmadan önce bunları düşünmeli. Aptalca bir eğlence uğruna kimse riske atılmamalıydı. TFF doğru olanı yaptı.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Malatyanin bize husumeti falan yokmalatya bizi sever. Adamlar gelip yenip gitsinler demiş mealen millet işine gücüne baksın diyor. Adamlar eksik cezalı gelin oynayalım yenin gidin diyor başkanlari biz de onu anlayacak zeka yok ki.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Trabzon

............Mikel..........
    .....Sosa.......Ndiaye
    .............Eku............
    ....Sörloth..Waka....

Böyle çıkalım şamarlarız. Gustavo Ekuban eşleşmesini bekliyorum. ama kadere bak Eki reyiz sakat.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekmek almaya gittik şikecilerden ikisi sabah firinda konusuyorlar aksamki oyunu oynarsak kimse onumuzde duramaz diyor biri , digeri trabzonda maci iptal ettirmis tek korktugum adamlari cezayi bizim macda cekecek o yokken trabzon kaleye gelemez hic , vedatda oynuyor gule oynaya aliriz haftaya maci alalim sampiyonuz diyor..kendi elimizle psikolojik ustunlugu rakibe verdik bu neyin kafasiydi anlamadim ben .wakanin karti iptal ettirilsin yada malatya macinda ceksin waka iyi oynar kotu oynar ama psikolojik ustunlukdur rakip de bunun farkinda bizim camiada anlamayanlar var hala.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Waka yoksa hucumda yok

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gevrek, “TFF’den bizi aradılar ve Trabzonspor’un gelmek istemediğini ilettiler. Bizden de erteleme talebinden bulunmamızı rica ettiler. Biz ise maçın oynanmasını istedik. Buna rağmen tek taraflı olarak erteleme kararı çıktı. Trabzonspor gelmek istemiyor diye maç mı ertelenir? Bana göre yanlış yaptılar. Bu hiçbir hakka, hukuka, adalete sığmaz. Madem deprem var, o halde bütün lig maçlarını erteleselerdi” diye konuştu.

Trabzonspor’un fikstürüne dikkat de çeken Gevrek, Daha birkaç gün önce kupada 120 dakika maç oynadılar. Ayrıca ve sakat ve cezalı oyuncuları da var ki bunlardan biri Nwakaeme… Yani bunların hepsini düşüneceksin” dedi.

Erteleme kararı nedeniyle kendi oyuncularının da tedirgin olduğunu söyleyen Gevrek, “Bizim oyuncularımız bu maça motive olmuştu. Hepsi arayıp ortada bir şey yoksa maçın neden ertelendiğini sordu. Yani deprem beklentisi mi var diye düşündüler. Bizim oyuncularımızı panik içerisine sokmaya gerek var mıydı? Sonuçta maç pazartesi oynanacaktı” diyerek sözlerini noktaladı.

Büyük rezillik ya
    Medyasi Tff'sini geçtim kendi yönetimimiz bile şampiyonluk yolunda Fb'nin önunü acacak hamleler yapıyor.
    Boyle bir talep olmuşsa Nwakaeme'nin cezası falan da kalkmaz geçmis olsun
    İddia ediyorum 1 ay sonra Malatya maci oynanirken bugünden daha fazla eksigimiz olacak.
    Hatta o maça stopersiz bile cikabiliriz.Tum stoperler sınırda.Transfer edeceğim oyuncu oynayamayacak.
    Malatya yeni aldigi forvetin lisansini yarına kadar cikarirsa o tarihte oynatacak.

Ayrıca inanilmaz bir yogunluk var önümüzde bakalim.hangi ara Malatya'ya gitmeyi uygun görecek yönetimimiz
    durum Malatya başkanının dediği gibi gerçekleşmişse kendi ayağımıza sıkmışız gerçekten. İnsanları paniğe sürüklemenin hiç anlamı yoktu gerçekten. Peki iptal ertelenen maçın tekrar eski tarihinde oynatılması yönünde bir karar çıkabilir mi?
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yine gündem olmayı basardık.

Bu olay bütün hafta önümüze çıkacak.

Maç öncesi psikolojimizi bozmaya basladılar bile.

Her yerde korkak mactan kacan takım olarak konusuluyoruz.

Klup eger böyle bir talepte bulunmuşsa yazıklar olsun.

Bize yakışmayacak bir durum.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kesinlikle!Başkan bu işi çözmek zorunda bütün bağlantılarını kullansın çözsün abi.ben ve bizler ve hepimiz bu akıl oyunlarından bıktık.wakayeme işi çözülmesse şampiyonluğu bırak ikinci de olamayız bu saatten sonra.bu iş az iş değil.kimse bunu farkında değil.
    Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekmek almaya gittik şikecilerden ikisi sabah firinda konusuyorlar aksamki oyunu oynarsak kimse onumuzde duramaz diyor biri , digeri trabzonda maci iptal ettirmis tek korktugum adamlari cezayi bizim macda cekecek o yokken trabzon kaleye gelemez hic , vedatda oynuyor gule oynaya aliriz haftaya maci alalim sampiyonuz diyor..kendi elimizle psikolojik ustunlugu rakibe verdik bu neyin kafasiydi anlamadim ben .wakanin karti iptal ettirilsin yada malatya macinda ceksin waka iyi oynar kotu oynar ama psikolojik ustunlukdur rakip de bunun farkinda bizim camiada anlamayanlar var hala.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon

Mantıklı olan Malatya maçının oynanmamasıydı. Sağlık personeli, güvenlik güçleri Elazığ'a gitmiş, Malatya da depremden etkilenmiş, Hastaneler dolmuş, enkazdan hala insanlar çıkarılıyor, 35 ölü 1600 yaralı ve artarak devam edecek bir durum mevcut. Ayrıca o şehir yanı başında sen de bu durumdan etkinlenmişsin birçok ilçenle. Malatya başkanı kendş başarısızlığını perdelemek için ahlaksızlık yapıyor bence.

Nwakaeme mevzusu da ceza almaması gerekir. Daha önce örnekleri de var artık teknoloji de müsait. Kaldı ki alsa bile mevcut şartlarda insanı bir hareket yapıp da başka bir tarafı da mağdur etmek ahmaklıktır.

Malatya başkanı maç ritmi bozulacak olumsuz etkileneceğiz diyor bizi dinlenecekler diye eleştiriyorlar. Sosyal medya o..... ç.... dolu bu yüzden onlara sıfatlarını yüzlerine çarpa çarpa söylemeliyiz.

Ez cümle doğru olan Maçın ertelenmesi, Trabzonspor'un da mağdur edilmemesidir. Mesele Malatyaspor maçı değil Malatya içinde bulunduğu şartlardır. Doğruyu aramak yerine dedikodu yapmak kokuşmuş leşçi zihniyetin tezahürüdür.
    Konu mmert tarafından (26.01.2020 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)