Sayfa 17 Toplam 120 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2980 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

hasan8861 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

parmak sorloth nwakaeme ileri üçlüsüyle çıkmamız lazım.yedekte ekuban ve sturridge hamle olarak beklemeli illaki gol bulacağız o golü erken bulursak kasımpaşa maçı gibi 2-3 için bastırmalıyız.Taraftar da takıma itici güç olmalı

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nwakaeme'yi yazıyorsunuz da bu adam bu maçta oynayabilecek mi ?
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakaeme'yi yazıyorsunuz da bu adam bu maçta oynayabilecek mi ?
    yani tff feneri yalamak için cezayı keserse oynayamaz.
    13 Vitor Hugo

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hüseyin hoca yetersiz kalacak gibi geliyor bana... oyunu okuyabilirmi, gerektigi gibi analizleri yapabilirmi bilmiyorum. O yüzden yeniliriz gibi görünüyor. Sikeciler ortami germe isini bizim icin yapmaktan cok, kendi futbolcularini motive etmek icin yapiyorlae diye düsünüyorum. Malum, ortam gerilir, futbolculari köpek gibi kosmaya baslar, bizimkiler Motivasyon eksikliginden cekilir... bu tür baskilari taraftarla kirmamiz lazim, kontrol bizde olmak zorunda.

Kadro Ferrari ama hoca haci murat... nolur yanilt beni Hüseyin hoca, nolur...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Barış Memiş zamanındaki talimatların değişmesi sebebiyle cezanın iptalini beklemiyorum. Özellikle benzer durumun son örneğinde BJK, FB maçı öncesinde cezalı duruma düşen Talisca için başvuru yaptığında itirazları kabul görmemişti...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nwakaeme'nin oynama ihtjmali yok.
    Algı operasyonlari tamamen buna yönelikti ve ortalığı istedikleri gibi karıştırdilar.
    Masada güçlü kalamadık.Denizli macindan sonra ortalığı yıkacaktın geçti o iş.

Perreira Hüseyin Campi Novak
    Mikel
    Kamil Sosa Ndiaye
    Ekuban Sörloth

Savunma arkasina inanılmaz adam kaçıran,organize olamayan bir Fb savunmasi var
    Direncli bir orta sahanın önünde Sorloth ve Ekuban'ın yapacağı koşularla sonuca gideriz

Bilal Yusuf Parmak Sturridge hamle oyuncuları
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı TSezgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin hoca yetersiz kalacak gibi geliyor bana... oyunu okuyabilirmi, gerektigi gibi analizleri yapabilirmi bilmiyorum. O yüzden yeniliriz gibi görünüyor. Sikeciler ortami germe isini bizim icin yapmaktan cok, kendi futbolcularini motive etmek icin yapiyorlae diye düsünüyorum. Malum, ortam gerilir, futbolculari köpek gibi kosmaya baslar, bizimkiler Motivasyon eksikliginden cekilir... bu tür baskilari taraftarla kirmamiz lazim, kontrol bizde olmak zorunda.

Kadro Ferrari ama hoca haci murat... nolur yanilt beni Hüseyin hoca, nolur...
    Fenerbahçe ile olan ilk maçımızı otursun 90 dakikayı izlesin yeterli. Son yıllarda ilk yarı itibariyle o kadar baskı yediğimiz bir 30 dk hatırlamıyorum.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nwakamenin cezası kalkmaz. mümkün değil bence.. ama çıkacak ret kararından sonra müthiş bir baskı oluşturmalıyız..
    Attan inip eşeğe bindik!

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wakayeme malatyaspor maçı öncesi cezalı duruma düştü

Bu durumda şikefb maçında oynaması lazım
    Ertelenen malatyaspor maçında oynamaz

Ki suçu da yok zaten
    Ben spor hukukundan anlamam fakat bana bugün bir arkadaşım da aynı şeyleri söyledi. Nwakaeme Malatyaspor maçından önce cezalı duruma düştü, dolayısıyla o maçta forma giyemeyecek. fb maçında oynayacak, aksi halde yaşanılan doğal afet nedeniyle Malatyaspor bu cezadan yararlanamamış olur, dedi. Bilmiyorum artık bir iki gün sonra gerçeği öğreniriz.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sonunda beklediğim ve istediğim bilet fiyatı tarifesine geçmişiz.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beraberlik kötü sonuç değil. Tabiki yenmek istiyoruz ama lig uzun çok puanlar kaybedilecek. Yenilgi bizi kaosa sürükleyebilir. Sivas yavaş yavaş devre dışı kalacak bu belli zaten. Bizde sahamızda Sivas'ı rahat yeneceğiz inşallah. Gs de toparlamis sinyalleri var. Fark çok yok dönebilirler. Gönül ezip geçmek istiyor ama ben beraberliğe üzülmem yenilgi bizi çok sarsar.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

beraberlik beni kesinlikle üzer. Bu maçı kazanmamız şart ve Allah'ın izniyle kazanacağız. Taraftar top rakipteyken ıslık show yapmalı, bari bu maç çekirdeksiz olsun.

Nwakaeme %80 maçta oynayacak. Hakem raporuna hatalı olduğunu yazmış. Daha önce hakem raporunda olmasına rağmen iptal edilmeyen kart var mı? Nasıl reddedebilirler. Adaletli olan kartın silinmesi.
    Örnek karar: https://www.haber61.net/spor/baris-m...di-h14511.html
    Konu B.Yiğit tarafından (28.01.2020 Saat 00:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wakayeme malatyaspor maçı öncesi cezalı duruma düştü

Bu durumda şikefb maçında oynaması lazım
    Ertelenen malatyaspor maçında oynamaz

Ki suçu da yok zaten
    Alıntı Faruk UYSAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben spor hukukundan anlamam fakat bana bugün bir arkadaşım da aynı şeyleri söyledi. Nwakaeme Malatyaspor maçından önce cezalı duruma düştü, dolayısıyla o maçta forma giyemeyecek. fb maçında oynayacak, aksi halde yaşanılan doğal afet nedeniyle Malatyaspor bu cezadan yararlanamamış olur, dedi. Bilmiyorum artık bir iki gün sonra gerçeği öğreniriz.

Talimattaki ilgili madde birkaç kez burada paylaşıldı.

Hatta yakın geçmişten bir örnek vereyim. GS - FB derbisi olası terör saldırısı nedeniyle ertelenmişti. Normal maç tarihi öncesinde Olcan Adın cezalı duruma düşmüştü fakat ertelenen maç birkaç hafta sonra oynandığı için o maçta oynamış, cezasını ise ilk lig maçında çekmişti...
    Trabzon bir sevda,

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Nwakaeme nin cezasinin kaldirilmasi cok büyük bir süpriz olur benim acimdan..Imkansiz gibi geliyor bana..Bizi daha cok germek icin ne gerekiyorsa yapilacaktir..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sikebahcenin amaci zaten haftalardir...tff Trabzonsporu koruyor algisi yaratmak....
    bu son yaptigi aciklamadan sonra tff ye baski yaptilar..tonynin cezasini cekmesi icin....

igrenc bir camia....bunlari yenmek farz
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    Trabzon

1. Nwakaeme'nin Ertelenen Malatya maçında cezalı olması. Bu olasılık saçma talimat açık. İlk karşılaşma şeklinde.

2. Nwakaeme'nin gördüğü ilk sarı kart ve akabinde ikinci sarı kart ile aynı pozisyonda kırmızı görmesi. Bu noktada direkt hatalı kırmızı çıksa iptal olması %80. Hatalı sarı kart sonrasında gelen itiraza yönelik sarı kart var. Burada da hakem raporuna istinaden kırmızı kart cezası kaldırılmalı. 2 ayrı poziyonda 2 ayrı hatalı sarı kart olsa iptal olmaz ancak aynı pozisyon içinde olması cezanın iptal edilmesine neden olmalı bence.

Kulüp de öncelikli olarak hatalı karara itiraz edecektir. Mantıklı olan 2. Olasılıktır nazarımda.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Orta Doğu

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Nwakaeme'nin Ertelenen Malatya maçında cezalı olması. Bu olasılık saçma talimat açık. İlk karşılaşma şeklinde.

2. Nwakaeme'nin gördüğü ilk sarı kart ve akabinde ikinci sarı kart ile aynı pozisyonda kırmızı görmesi. Bu noktada direkt hatalı kırmızı çıksa iptal olması %80. Hatalı sarı kart sonrasında gelen itiraza yönelik sarı kart var. Burada da hakem raporuna istinaden kırmızı kart cezası kaldırılmalı. 2 ayrı poziyonda 2 ayrı hatalı sarı kart olsa iptal olmaz ancak aynı pozisyon içinde olması cezanın iptal edilmesine neden olmalı bence.

Kulüp de öncelikli olarak hatalı karara itiraz edecektir. Mantıklı olan 2. Olasılıktır nazarımda.
    Barış Memiş 2 ayrı posizyonda kart görüp tekini kaldırmışlardı. NWakaeme'nin ki tek pozisyon bir de dediğin gibi. Ayrıca maç ertelenmesi oyuncunun mağduriyetini arttırdı.
    Konu B.Yiğit tarafından (28.01.2020 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Saçma sapan bi kupa maçında en önemli 2 oyuncumuzdan birini kaybettik. Çok şanssız ve üzücü bi durum. Cezanın kalkma ihtimali %10 bile değil bence. Olağan futbola dönecek olursak fener fizikli, kondisyonu baya yüksek bi takım. Bizim maçta çok koşup zayıf noktalara pres yapacakları aşikar. Sakince pas oyunuyla presleri kırıp yorulmalarını sağlamalıyız. Bence Kamil Ahmet bu maçta oynar dinamizm açısından. Bi kanat Ekuban bi kanat Kamil Ahmet olabilir. Parmak inanılmaz formsuz, güçsüz, göstermelik pres dışında hiçbir şey yapmıyor. Vedatı anca Campi tutabilir. Sosa canını dişine takıp oynarsa orta sahayı ele geçirme şansımız yüksek. Orta sahada kalite olarak da iki takım arasında çok fark yok. Ndiaye bu maçta öncekilere göre daha iyi olacaktır zaten derbi atmosferini bilen bi arkadaş. Kruse denen kumarbazı Mikel abi tutar hızlı bir oyuncu değil. Pereira sakin kalmalı. Taraftar asla ama asla susmamalı. Islık kıyamet o statta kimse birbirini duymamalı. Zor maç Hüseyin hoca için iyi bir sınav olacak. Her türlü sonuca açık kim kazanır kestiremiyorum. Maçta en güvendiğim isim Sörloth fener defansına üstünlük kuracaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Talimattaki ilgili madde birkaç kez burada paylaşıldı.

Hatta yakın geçmişten bir örnek vereyim. GS - FB derbisi olası terör saldırısı nedeniyle ertelenmişti. Normal maç tarihi öncesinde Olcan Adın cezalı duruma düşmüştü fakat ertelenen maç birkaç hafta sonra oynandığı için o maçta oynamış, cezasını ise ilk lig maçında çekmişti...
    Durum anlaşıldı. Teşekkürler...

Nereden
    Orta Doğu

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence olayda problem su: Hatali olan sari kart ilk sari kart. Mesela sari karti varken hatali bir sekilde kendini yere atma nedeniyle sari görmüs olsaydi, o sari kart‘a itiraz edilirdi.
    Ama ikinci sari kart (kismen) hakli oldugu icin, yapilacak itirazin kabul görülmeyecegini düsünüyorum. Hani kabul etseler, neye dayanarak kabul edecekler bilmiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    İstanbul

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu olayların gerçekleştiği dönemlerde hakemlerin verdiği yanlış kararlar değiştirilebiliyordu. Ancak sonradan talimatta ilgili maddeyi kaldırdılar.

Güncel hali bu.

85.maddenin 3.bendinde hakemlerin raporu esas alınır kısmı muallak. "Daha önce hakem raporunda olmasına rağmen iptal edilmeyen kart var mı?" demişsiniz. Ben de hakemin yanlış karar verdiğini raporunda belirtmesiyle bir cezanın kalktığını yakın zamanda hatırlamıyorum. Yine aynı maddedeki görsel kayıtlarla kararın değişme durumu ise ancak disiplin cezaları konusunda bakılabiliyor. Örneğin Meireles'in tükürme olayı.

86.maddenin 3.bendinde ise kartların ancak yanlış kişiye gösterilmesi halinde kaldırılacağı belirtilmiş. VAR'ın dört ana uygulamasından biri zaten bu olduğu için Süper Lig maçlarında bu maddenin hükmü pek kalmadı ama VAR'ın olmadığı maçlarla olası gözden kaçmalar için uygulunabilir. Yakın zamanda da hakemin yanlış kişiyi attığı akabinde atılan oyuncusunun cezasının kaldırıldığı oldu. Ancak Nwakaeme'nin pozisyonu bunu kapsamıyor...
    Trabzon bir sevda,

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hakem yorumlarken usul yönünden hatalarla, normal karsilanabilecek hataları ayırmıyor yorumcular, o yüzden gelişme sağlanamıyor.

Şimdi hakem bir pozisyonu net görmedikçe devam demelidir. Eğer net gormemişse öyle büyük kararlar veremez.

Bu hakem olmayan birşeyi değerlendirdi. Düşüşün müdahaleyle kaynaklandığını çözemedi. Kendini atan oyuncu az çok belli eder.

Müdahale almayan oyuncuya sen beni aldatıyorsun diye sarı kart gösterdi. Oyuncunun reaksiyonu aşırı şiddetli değildi, kolunu yukarı doğru kaldırmayı es geçebilirsiniz ama yukardan aşağı olunca sarı kart gösterin diye bir tavsiye kural var. Ayrıca ikinci sarı kartlar çok net olmalı diye de tavsiye var. Sen yanlış kart gösterdiğin adama 3, 4 saniyelik itiraz için ikinci sarı kart gösteriyorsun. Bunu yaparken iki kart elinde yakalaniyorsun, birini indirmeden ikinciyi gösteriyorsun. Buradan duygularını işin içine kattığın ortaya çıkar. İntikam alır gibi kart çıkaramazsın. Oyuncuyu sertçe uyarabilirsin ama kart çıkarırken tavırlarına dikkat etmelisin.

Bu iş baştan sona yanlış, bu hakemin bir pozsiyonda üst üste neleri yanlış yaptığını birı tv'de net açıklasaydı hakem kamuoyu baskısıyla uzun ceza alırdı.

Ayrıca büyüklerden hiçbir oyuncunun böyle atıldığını göremeyeceğiz muhtemelen. O yüzden başka şeylerin yolu açılır diye düşünmeye gerek yok. Böyle atılan oyuncu affedilsin zaten. Premier ligte direk iptal ediyorlar böyle kartları.

Fenerlilerin itirazlarına konu olacak bu tür pozisyon yaşanmayacağından eminim ama saçma sapan pozisyonlar için manipülasyon yapacaklardır tabi.

Nereden
    Balıkesir

Saha dışında müthiş bir psikolojik savaş oluyor.Şu an Fener bu konuda bizim önümüzde.Baskın bir oyunla net bir galibiyet aldılar, bunu kimse inkar edemez.Futbolcularımıza oyunun ilk 15 dakikasında "Burası Trabzon, kazanman çok zor." mesajını vermeleri için gerekli fiziksel ve psikolojik telkinler verilmeli.Yoksa Fenerbahçe kazanmaya gelecek ve iyi başlarsa kazanmaya yakın taraf.Kesinlikle önde oynamalıyız.Zaten güçlü tarafımız bu.Mümkünse gol olmasın ama şaşkınlık ve korku yaratalım.
    Çok formda oyuncuları var.Başta Ozan ve Gustavo.Ozan, topla yeterli teması sağlayamayınca oyundan kopan bir tip.Top kazanamamalı.Gustavo, mental olarak ondan güçlü.Yüzü dönük orta çizgide topla buluşursa Muriç'e çok iyi toplar atabilir, savunma mantığımız buna çok müsait maalesef.Topu olabildiğince kenarda oynamalıyız.Ben, sol çizgide bir kırmızı kart bekliyorum; tabii hakem buna cesaret edebilirse.
    Defans kanatlarımız oyundan düşmemeli, Pereira da Novak da tehdit etmeli ki kolay kolay çıkamasınlar.Başakşehir maçında Dirar ve İsla'nın kaç kez son çizgiye kadar indiklerini gördük.Teknik ekip Başakşehir maçını ezberlemeli.
    Kaleci Altay'ın çok iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum.Bu konuda artıdayız.
    Temaslı oyunda Muriç stoperlerimiz karşısında epey önde.İlk temesı yapmak, bunu yaparken kart almamak zor olacak.
    Tüm bunların yanında şans faktörü de çok önemli.Top sevmeli..
    Bu maçı kazanmamızı gerçekten çok istiyorum.Fenerbahçe'nin yaratmaya çalıştığı mağdur algısı, şampiyon olamadıklarında düşecekleri dipsiz kuyu ve bu kuyunun sonunun iflasa dek çıkması, en büyük rakiplerinin Trabzonspor olduğunu bilip bel altı dövüşmeleri..Bunlar yetmezmiş gibi başkanları olacak şahsın bir proje ürünü oluşu..
    Allah yardımcımız olsun..

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yasin196761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe ile olan ilk maçımızı otursun 90 dakikayı izlesin yeterli. Son yıllarda ilk yarı itibariyle o kadar baskı yediğimiz bir 30 dk hatırlamıyorum.
    şanslıydık hakikaten o maçta. enteresan işler olabilirdi

ersun yanal takımına karşı en oynanmayacak oyunu oynamıştık kadıköyde. soğukkanlı ve tedbirli olmalıydık.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)