Sayfa 11 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Uzun zamandir böyle etkili konusan görmemistim.

https://www.fanatik.com.tr/chelseade...tebrik-2162295

Iste Eddie Newton gibileri Türk futbolunun basinda olmali. Biz de ise hükümetle civik civik olan Limak Holding'in sahibi getirilir göreve.
    Konu Anıl C tarafından (03.08.2020 Saat 19:25 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ptofesyonel ekipler kurabilirse başarılı olacaktır.Öz evlat severlerle de mücadele edecek.İnşallah azimli ve kararlı bir kişiliğe sahiptir.Yoksa bu tayfa ile uğraşmak zordur.Hiç ders filan da çıkarmazlar.Biraz da bizim uşaklar yesin kafasındadırlar.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başarılar hocam

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanında bir ekip getireceği söylenti mi, bilgi mi?
    Bilgi. Hatta bunu, "Göreve gelirse birkaç profesyonel getirecek" şeklinde bir süredir zaten biliyordum. İnşallah o konuda bir aksilik olmaz. iyi bir ekiple ve doğru sayıda insanla çalışmanın ne kadar önemli olduğun acı şekilde tecrübe ettik sanırım.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandir böyle etkili konusan görmemistim.

https://www.fanatik.com.tr/chelseade...tebrik-2162295

Iste Eddie Newton gibileri Türk futbolunun basinda olmali. Biz de ise hükümetle civik civik olan Limak Holding'in sahibi getirilir göreve.
    Futbolculuğu dönemi 1950'ler ve 1960-70 sonrası Chelsea'nın Kupa galipleri kupasını kaldıran ilk efsane kadrosunun oluştuğu dönemde geçti. O dönem ligi ne kadar zorlamış olsalar da 3.'lükten öte gidemedi 2003'e kadar kulüp bir yandan borçlanırken diğer taraftan şampiyonluk gelmemeye devam edince, zaten bildiğimiz gibi Abrahamoviç dönemi başladı. Newton futbolculuğu dönemi Chelsea'si bir para babasının elinde olmadığı için küçümsenir ancak Leboeuf'lü, Dan Petrescu'lu, Di Matteo'lu, Hughes'lü Zola'lı 1996-2000 kadrosu bu gün bile hatırlanan özel bir yere sahiptir. Şampiyonluğu büyük şanssızlıklarla kaçırmıştır. O kadro lig şampiyonu olamadı ama bir lig kupası bir Federasyon kupası ve bir kupa gelipleri kupası kaldırmıştır.

Newton'un teknik kariyerine bakıldığında:

-İlk sezonunda MK Dons'u play-off'lara çıkarma başarısı gösterdi. ( Di Matteo menajer, Newton yardımcı hoca )

-WBA'da ağırlıkla gençlerden kurulu kadroyu ikinci sezonunda EPL'ye çıkardı. ( aynı ekip )

-Dördüncü yılında Di Matteo ile birlikte Chelsea'ye geçti.

-1 yılı asistan menajer olarak 7 yılda: 1 EFL, 2 FA, 2 EPL, 2 Avrupa ligi ve 1 Şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşadı.

-3 yıl boyunca Chelsea'de dünyanın en kapsamlı ( yılda 35 futbolcuyu bulan ) kiralama ve gelişim programını yönetti. Chelsea'nın pek çok transferinde ve alttan oyuncu üretiminde rol oynadı.

Son olarak, Trabzonspor'da Türkiye Kupasını kazandı.

Artık spor kariyerinde 3. aşamaya geçti. Türkiye'de mali anlamda güç durumda olan, öz kaynak futbolcu üretimini önemseyen ve en önemlisi hedefi olan bir futbol takımı yönetecek.

Eddie Newton'un kariyeri boyunca içinde yoğrulduğu sistemi buraya taşımasına izin verilmesi lazım. Trabzonspor bu fırsatı hizipçi, teknik direktörünün, menajerinin kuyusunu kazacak garip bir hoca grubunu Trabzonspor'a eklemlendirerek tepmemesi gerek.
    Konu Serdar A tarafından (04.08.2020 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim ve başkana karşı bir gücü bulunmuyor bu şekilde takım başına getirilen hocanın, istediklerini yaptıramaz kolay kolay
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgi. Hatta bunu, "Göreve gelirse birkaç profesyonel getirecek" şeklinde bir süredir zaten biliyordum. İnşallah o konuda bir aksilik olmaz. iyi bir ekiple ve doğru sayıda insanla çalışmanın ne kadar önemli olduğun acı şekilde tecrübe ettik sanırım.
    Ahmet Ağaoğlu da bu bilgiyi doğrulamış bugün Fotomaç'ta yayınlanan röportajı doğruysa...

Trabzon Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Newton'u Fotomaç'a değerlendirdi: “Eddie Newton’a gerçekten güvenerek ve inanarak bu görevi verdik. Bugüne kadar kimlerle çalıştığı, neler yaptığı ortada. Kariyerine baktığımızda bu şansı hak ediyordu” Devre arasında antrenör olarak geldiği Trabzonspor'da gelecek sezon için teknik direktörlük görevine getirilen Eddie Newton, hayatının en mutlu günlerinden birisini yaşıyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun kendisine bu görevi verdiğinde futbolculuk sonrasındaki hayatının en mutlu anlarından birini yaşadığını belirten Newton, "Bana duyduğunuz bu güvenin karşılığını bulacaksınız. Hep bir takımın başında görev almak istemiştim" ifadelerini kullandı. Başkan Ahmet Ağaoğlu ise Fotomaç'a yaptığı açıklamada, "Eddie Newton'a gerçekten güvenerek ve inanarak bu görevi verdik. Kariyerine bakıldığında kimlerle çalıştığı neler yaptığı ortada" diye konuştu.

HAYATININ DÖNÜM NOKTASI

Ağaoğlu, Eddie Newton ile yaptıkları görüşmenin çok uzun sürmediğini de belirterek, "Bu şansı gerçekten hak ediyordu. Biz de o hakkı kendisine verdik. Herkesin hayatında bir dönüm noktası vardır. İki maçlık süre içerisindeki duruşu ve yaptıkları da bizi mutlu etti. Bu görev için ne kadar heyecan durduğu ortadaydı. Biz yönetim olarak bundan sonraki süreçte her daim yanında olacağız. Kendisi ekibine İngiltere'den bazı isimler katmak istediğini bize söyledi. Biz de bunu kabul ettik. Kısa süre içerisinde ekibini tamamlayacak. Ardından hemen yeni sezon planlaması yapılacak. Ayrıca kendisinin geniş bir oyuncu havuzu var ve onu da değerlendireceğiz." ifadelerini kullandı.
    https://www.fotomac.com.tr/trabzonsp...sansi-hak-etti
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (04.08.2020 Saat 09:44 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah utandırmasın. Başarılar dilerim...

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Adamın ada futbolunda gerçekten aldı var. Chelsea teknik kadrosunda geçirdiği yıllar içinde teknik-taktik bileği birikimini illa ki arttırmıştır. Oyuncu geliştirme, potansiyel tespiti konularında da iyi olduğu aşikar. Bambaşka bir hikaye yazabilir.. olası bir TS şampiyonluğu tarihe geçer gerçekten.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeni hocamız hayırlı olsun.

Nereden
    Ankara

Newton reisten beklentim, profesyonel ekibi dışında Londra downtowndan 5 kişilik ekip kursun, tesislerde türkçe konuşanı dövsünler

Şaka bir yana bu anlaşma hem bizim için hem de Newton için büyük şans. Şampiyonluk hayalleri ile kendimizi oyalamayalım artık. Bütçe belli durum belli. Ne oynadığını bilen bir takım olsun ben memnun olurum. UEFA Cezamızı da bu sene çektikten sonra her sene en azından UEFA Avrupa liginde gruplarda mücadele edecek seviyede olalım. Bana yeter.

Asıl beklentim, futbol adına bir yapı ve sistem kurması. Altyapıyı yeniden kurgulaması. Oyuncuların fundementalini geliştirmesi. Akıllı sağlık ekibi ve kondüsyonerler ile gücünü doğru ve mantıklı kullanan bir ekip görmek.

Ağaoğlunu Avcıyı getirmediği için tebrik ediyorum. Avcının ismi ile ilgili değil bu durum. Avcıyı önümüze getirenlere karşı bir tavır.

Yönetimin bu hamlesi içeriden baltalanabilir. Özevlatçılar, kulüp içindeki çorbacılar vs vs. Ama asıl baltalama bu adama ekibiyle rahat çalışabileceği ortamı sunmayarak olur. Ağaoğlu risk aldı. Bence doğru yaptı ama altını doldurması gerek. Harcama limitleri ortada. BUna göre yapılanmalı artık kulüp.

Yönetimin Newton ve ekibine uygun ortam sağladıktan sonraki en büyük görevi TFF'ye baskı yaparak harcama limitlerini esnetmeyi/kaldırmayı isteyen istanbul kulüplerine mani olmaktır. Haksız rekabet asıl orada ortaya çıkar.

Maaş bütçesi vs EUR artarken iyice zora sokacak herkesi. Bizim altyapıyı iyi değerlendirmemiz, buradaki gençleri iyi pazarlamamız gerekli. Newton bunu başarır bence. Saçma sapan kulüplere gelişsin diye gönderilip, odun gibi gelen oyuncuların gelişimi için yeni bir model de kurmalı. Gerekirse 18 yaşını dolduranı yurtdışına 2 sene kiralık göndersin. İngiltere, Hollanda, Belçika, Almanya alt liglerine.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

eski futbolcu olmasına rağmen kupa töreninde platformdan zor indi.
    kaza falan mı geçirdi acaba daha önce
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Nereden
    Kuzey Amerika

Huseyin Turkmen ve Abdulkadir Parmak'a olan tavrina gore senin iyi ya da kotu teknik direktor oldugunu anlayacaz.

Nereden
    Bursa

Ne hayaller kuruyorlar,halbuki aslında Ünal Karaman veya Hüseyin Çimşir'in İngiliz olanı.
    Ahmet Ağaoğlu'na büyük saygı duyuyorum,kulübü çiftliğe çevirmesine rağmen kitleyi bu kadar güdebilmesi,nerden bakarsan bak büyük iş.
    • Memento mori

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne hayaller kuruyorlar,halbuki aslında Ünal Karaman veya Hüseyin Çimşir'in İngiliz olanı.
    Ahmet Ağaoğlu'na büyük saygı duyuyorum,kulübü çiftliğe çevirmesine rağmen kitleyi bu kadar güdebilmesi,nerden bakarsan bak büyük iş.
    İstanbul takımları bitti transfer yok teknik direktör bile alamıyorlar. Ağlıyorlar açıklamalarına bakıyorsundur. Para bitti kardeşim. Adam kayırmacılık olmazsa, alttan işler dönmezse istanbul takımları 3 puan silme transfer yasağına kadar gider. Ağaoğlu'nda bu tür işlere girmesini istiyorsanız İstanbul takımlarından ne farkımız olur? Bu kulvar yarışılabilecek bir kulvar değil. Bir teknik direktöre 1.5- 2 m euro verme olayı bitti. Oyuncu yetiştir ve sat devri başladı.

Ünal ve Hüseyin iyi oyuncu yetiştirdiler takım şuan ligin en değerli takımı. Ağaoğlu'undan önce takımın değeri ilk 4'e giremiyordu neyden bahsediyorsunuz. 2018'de bu ligin değeri 1.032m euro idi ve bizim değerimiz 73m'du. 2020'de 481m'luk ligin 82m'unu biz oluşturuyoruz. 2018'den 2020'ye lig yarı yarıya değer kaybederken Trabzonspor değer kazandı. Akıl var mantık var daha başarısız olmamış yeni kupa almış bir teknik direktör için ettiğiniz cümlelere bakın, bütün bunlar sırf ben demiştim demek için bizim yöremizde çok seviliyorsunuz ''ben demiştim olmaz demiştim''.

Nereden
    Bursa

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul takımları bitti transfer yok teknik direktör bile alamıyorlar. Ağlıyorlar açıklamalarına bakıyorsundur. Para bitti kardeşim. Adam kayırmacılık olmazsa, alttan işler dönmezse istanbul takımları 3 puan silme transfer yasağına kadar gider. Ağaoğlu'nda bu tür işlere girmesini istiyorsanız İstanbul takımlarından ne farkımız olur? Bu kulvar yarışılabilecek bir kulvar değil. Bir teknik direktöre 1.5- 2 m euro verme olayı bitti. Oyuncu yetiştir ve sat devri başladı.

Ünal ve Hüseyin iyi oyuncu yetiştirdiler takım şuan ligin en değerli takımı. Ağaoğlu'undan önce takımın değeri ilk 4'e giremiyordu neyden bahsediyorsunuz. 2018'de bu ligin değeri 1.032m euro idi ve bizim değerimiz 73m'du. 2020'de 481m'luk ligin 82m'unu biz oluşturuyoruz. 2018'den 2020'ye lig yarı yarıya değer kaybederken Trabzonspor değer kazandı. Akıl var mantık var daha başarısız olmamış yeni kupa almış bir teknik direktör için ettiğiniz cümlelere bakın, bütün bunlar sırf ben demiştim demek için bizim yöremizde çok seviliyorsunuz ''ben demiştim olmaz demiştim''.
    Sen bu söylediklerine gerçekten inanıyor musun,evet öyle diyorsan sadece şu soruma cevap ver Sturidge(3.5 milyon Euro+Obi Mikel(1.5 milyon Euro) ve Manoel(hiç oynamadan 400 bin Euro) vermiş bir Ahmet Ağaoğlu'nun gerçekten her hangi maddi bir plan ve program üzerinden ilerlediğini mi düşünüyorsun?

Eğer söylediğin şey gerçek olsa geçtiğimiz yıl ve bu yıl iki çok uygun sezonu yetersiz ve vasıfsız kişleri takımın başına getirerek harcamaz,Şampiyonlar Ligi gelirleri ile bizi çok rahatlatırdı.
    Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir hangi alt yapı futbolcusunu alt yapıdan alıp,takıma kazandırmış,yoksa daha öncekilerin hazırladıkları onlara mı yazılıyor?

Hani daha önce bilmediğimiz,tanımadığımız kişiler olsa,evet bunu yaptılar deriz.

Karşınızda kulübün borcunu skandal bir şekilde genel kurulda oy vererek düşürdüğünü sanan bir başkan var, hayalleriniz biraz gerçekçi temellere dayansın,Eddie Newton'un göreve getirilme sebebi,istediği gibi oynayacak ve eline ne verirse versin itiraz etmeyecek bir hevesli bulmak istemesi.

Koskoca Trabzonspor'u oyuncak etti,nasıl savunuyorsunuz?
    Konu sasone tarafından (05.08.2020 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Sen bu söylediklerine gerçekten inanıyor musun,evet öyle diyorsan sadece şu soruma cevap ver Sturidge(3.5 milyon Euro+Obi Mikel(1.5 milyon Euro) ve Manoel(hiç oynamadan 400 bin Euro) vermiş bir Ahmet Ağaoğlu'nun gerçekten her hangi maddi bir plan ve program üzerinden ilerlediğini mi düşünüyorsun?
    Eğer söylediğin şey gerçek olsa geçtiğimiz yıl ve bu yıl iki çok uygun sezonu yetersiz ve vasıfsız kişleri takımın başına getirerek harcamaz,Şampiyonlar Ligi gelirleri ile bizi çok rahatlatırdı.Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir hangi alt yapı futbolcusunu alt yapıdan alıp,takıma kazandırmış,yoksa daha öncekilerin hazırladıkları onlara mı yazılıyor?
    Hani daha önce bilmediğimiz,tanımadığımız kişiler olsa,evet bunu yaptılar deriz.
    Karşınızda kulübün borcunu skandal bir şekilde genel kurulda oy vererek düşürdüğünü sanan bir başkan var, hayalleriniz biraz gerçekçi temellere dayansın,Eddie Newton'un göreve getirilme sebebi,istediği gibi oynayacak ve eline ne verirse versin itiraz etmeyecek bir hevesli bulmak istemesi.
    İnanıyor musun derken ben Transfermarkt referansı ile yazdım bu değerleri, istanbul takımlarının durumları zaten ortada yani bir yorum katmadım. Sturidge gelmese belki Sörloth'da gelmeyecekti ve Sturidge'in katkısının olmadığını Obi'nin katkısının olmadığını söyleyebilir misin? Kaldı ki bu oyuncular sözleşmeyi tamamlayamadan anlaşarak ayrıldı eskiden olduğu gibi tazminat vs. yok ne ilginç değil mi. Başakşehir kaç sezondur ciddi yapılanıyor seneye de favori onlar neden birbirimizi kandırmaya çalışıyoruz ki. Pandemiye kadar liderdik ''ne olduysa'' oradan sonra döndü iş.

Ünal ve Hüseyin hocayı hepimiz biliyoruz ki oyuncular ile iletişimleri iyiydi ve bu durum oyuncuların mevcut durumunu çok geliştirdi. İsim isim yazmaya gerek duymuyorum. En basiti benim geçmişte hain ilan ettiğim Sosa

Başkanı her türlü eleştiririm çok hatası var bir kere üslubu bile değişti ancak genel gidişata bakarsanız doğru bir yolda olduğunu görürsünüz. Manoel tutmadı seneye sözleşmesi 1.2m euro bu çok büyük rakam ve oynatmadılar bunu açıklamaları lazımdı. Transfer başarı oranları çok yüksek geçmişe göre.

Benim anlamadığım şey bu forumda özellikle seneye şampiyonluğa oynayamayacağımız korkusu var bu sizde de var. Neden yani geçmişte yaşadıklarımızdan mı kaynaklı? Bence 10 senedir hepimizin psikolojisini alt üst ettiler bu da bizi ''kadro dağılacak, hoca yetersiz, transfer yok'' gibi korkulara yöneltiyor. 2 yılda şampiyonluğa oynatmış bir ekibe bırakın da bir yıl daha şans verelim.

Nereden
    Trabzon

Eğer söylediğin şey gerçek olsa geçtiğimiz yıl ve bu yıl iki çok uygun sezonu yetersiz ve vasıfsız kişleri takımın başına getirerek harcamaz,Şampiyonlar Ligi gelirleri ile bizi çok rahatlatırdı.
    Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir hangi alt yapı futbolcusunu alt yapıdan alıp,takıma kazandırmış,yoksa daha öncekilerin hazırladıkları onlara mı yazılıyor?

Yarı dönem alacaklarını bırakarak gittikleri için mesias ile beraber toplam zarar 4 milyon euro.

Beb buradaki zarara sportif açıdan bakıyorum. Bize Onazi ve Yusuf tarzında oyunculsr lazımken yanlış profilde isimler alındı. Bunun sonucunda ÜK gitti + Gidişiyle Kulüp içinde huzursuzluk arttı + taraftar bölündü + HÇ kulüp içinde yanlış değerlendirilerek gitti + Eksik parçalar nedeniyle şampiyonluk gitti.

Verilen paranın telafisi olur ancak yanlış değerlendirilen zamanın telafisi yok. Muhammet demirin ilk yıl maliyeti 4 milyon euro idi

Bu süreçte Sturridge Gol katkısı da verdi. Antalya, Antep, Rize maçları özellikle Başka yok ahahaha

Netice itibariyle kör göze parmak sokmak misali yanlış yapmak hataya sebep oldu. Oyuncu alırsın umduğun gibi çıkmaz tamam ama oynamayacak adamı alıp bu niye oynamıyor diye şaşırmak APTALLIK ve bizim APTALLIK yapacağımız şartlarımız yok.

Bir dileğim de Newton'dan. Umarım Aptal insanlara fırsat vermez. Doğru çalışma metodlarıyla bu düşük kaliteli ligde iş yapacak bir takım ortaya çıkarabilir. Hem de afaki transferler yapmadan. Bu aklı ortaya koyabilecek mi soru işareti.

Eddie Newton çok istekli, öyle portföyü var, böyle bağlantıları var, kendini kanıtlamak istiyor vs gibi pompalanan algı umarım acziyet içindeki yönetim tarafından ortaya atılmıyordur.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Bursa

İnanıyor musun derken ben Transfermarkt referansı ile yazdım bu değerleri, istanbul takımlarının durumları zaten ortada yani bir yorum katmadım. Sturidge gelmese belki Sörloth'da gelmeyecekti ve Sturidge'in katkısının olmadığını Obi'nin katkısının olmadığını söyleyebilir misin? Kaldı ki bu oyuncular sözleşmeyi tamamlayamadan anlaşarak ayrıldı eskiden olduğu gibi tazminat vs. yok ne ilginç değil mi. Başakşehir kaç sezondur ciddi yapılanıyor seneye de favori onlar neden birbirimizi kandırmaya çalışıyoruz ki. Pandemiye kadar liderdik ''ne olduysa'' oradan sonra döndü iş.

Ünal ve Hüseyin hocayı hepimiz biliyoruz ki oyuncular ile iletişimleri iyiydi ve bu durum oyuncuların mevcut durumunu çok geliştirdi. İsim isim yazmaya gerek duymuyorum. En basiti benim geçmişte hain ilan ettiğim Sosa

Başkanı her türlü eleştiririm çok hatası var bir kere üslubu bile değişti ancak genel gidişata bakarsanız doğru bir yolda olduğunu görürsünüz. Manoel tutmadı seneye sözleşmesi 1.2m euro bu çok büyük rakam ve oynatmadılar bunu açıklamaları lazımdı. Transfer başarı oranları çok yüksek geçmişe göre.

Benim anlamadığım şey bu forumda özellikle seneye şampiyonluğa oynayamayacağımız korkusu var bu sizde de var. Neden yani geçmişte yaşadıklarımızdan mı kaynaklı? Bence 10 senedir hepimizin psikolojisini alt üst ettiler bu da bizi ''kadro dağılacak, hoca yetersiz, transfer yok'' gibi korkulara yöneltiyor. 2 yılda şampiyonluğa oynatmış bir ekibe bırakın da bir yıl daha şans verelim.
    Yine anlatamadım,Ahmet Ağaoğlu'nun özgür iradesi ve tercihleri ile her hangi bir plan yapacak kapasitesi gerçekten var mı sizce?

O kadar çöp transferi geçtim,yalan beyan ve skandal işlere imza atmış birisi maalesef Teknik Direktörlük mesleğine inanmıyor.

Karşınızda profesyonel futbolcusuna,gözü gibi bakması gereken alt yapıdan çıkan yıldızına gazeteciler resim çekecek diye kendi ayakkabılarını giydiren biri var,futbolcuyu riske attığını bile düşünmeden.

Karşınızda rakip takımın görevlilerini kovalamak için sahaya giren biri var,sizce o maç sonunda takımın birden çöküşe geçmesi tesadüf mü,futbolcular,bu kimliğe yabancılaşmış olmasın?

Bu profil sizi ürküt müyor mu,size de bazı rastlantısal olaylarla ilerliyoruz duygusu vermiyor mu?
    • Memento mori

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hem yabancı hem kulübü ve futbolcuları tanıyor. Geçmişi potansiyel vaad ediyor.
    Eksi yönü ise daha önce bir TD tecrübesi yok, Ünal ve Hüseyin dönemlerinde bugün için heyecan yaratacak bir farklılık göremedik kendisinde tabi TD olmadığı için olabilir.
    Hep aynı isimlerdense Newton ismi iyi, kulübün finansal yapısını ve gitmek istediği yöne de bakarsak potansiyele yatırım yapılıyor. Tutmazsa tabi başkan yönetim vs vatan haini ilan edilecek aynı Hüseyin'in Ünal dan sonra TD olması ve son dönemeçte içine etmesi gibi, gerçi tüm fatura Hüseyin'e kesilmiş gibi görünüyor.

Transferler bu hamleyi tamamlayacak önemli bir parça bekleyip göreceğiz, ayrıca Newton hocanın getireceği yardımcıları da merak ediyorum.
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Nereden
    Bursa

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarı dönem alacaklarını bırakarak gittikleri için mesias ile beraber toplam zarar 4 milyon euro.

Beb buradaki zarara sportif açıdan bakıyorum. Bize Onazi ve Yusuf tarzında oyunculsr lazımken yanlış profilde isimler alındı. Bunun sonucunda ÜK gitti + Gidişiyle Kulüp içinde huzursuzluk arttı + taraftar bölündü + HÇ kulüp içinde yanlış değerlendirilerek gitti + Eksik parçalar nedeniyle şampiyonluk gitti.

Verilen paranın telafisi olur ancak yanlış değerlendirilen zamanın telafisi yok. Muhammet demirin ilk yıl maliyeti 4 milyon euro idi

Bu süreçte Sturridge Gol katkısı da verdi. Antalya, Antep, Rize maçları özellikle Başka yok ahahaha

Netice itibariyle kör göze parmak sokmak misali yanlış yapmak hataya sebep oldu. Oyuncu alırsın umduğun gibi çıkmaz tamam ama oynamayacak adamı alıp bu niye oynamıyor diye şaşırmak APTALLIK ve bizim APTALLIK yapacağımız şartlarımız yok.

Bir dileğim de Newton'dan. Umarım Aptal insanlara fırsat vermez. Doğru çalışma metodlarıyla bu düşük kaliteli ligde iş yapacak bir takım ortaya çıkarabilir. Hem de afaki transferler yapmadan. Bu aklı ortaya koyabilecek mi soru işareti.

Eddie Newton çok istekli, öyle portföyü var, böyle bağlantıları var, kendini kanıtlamak istiyor vs gibi pompalanan algı umarım acziyet içindeki yönetim tarafından ortaya atılmıyordur.
    Bence tam da sonda söylediğin şey yapılıyor,Allah şahidimdir ki eğer en ufak başarısız olmasını istiyorsam ama yol yol değil,kulüp öyle bir noktaya geldi ki artık kimi getirseler taraftar adeta hipnotize edilmiş bir şekilde olayı kabulleniyor.

Bu işin sonu nereye varacak belli değil.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Yine anlatamadım,Ahmet Ağaoğlu'nun özgür iradesi ve tercihleri ile her hangi bir plan yapacak kapasitesi gerçekten var mı sizce?
    O kadar çöp transferi geçtim,yalan beyan ve skandal işlere imza atmış birisi maalesef Teknik Direktörlük mesleğine inanmıyor.
    Karşınızda profesyonel futbolcusuna,gözü gibi bakması gereken alt yapıdan çıkan yıldızına gazeteciler resim çekecek diye kendi ayakkabılarını giydiren biri var,futbolcuyu riske attığını bile düşünmeden.
    Karşınızda rakip takımın görevlilerini kovalamak için sahaya giren biri var,sizce o maç sonunda takımın birden çöküşe geçmesi tesadüf mü,futbolcular,bu kimliğe yabancılaşmış olmasın? Bu profil sizi ürküt müyor mu,size de bazı rastlantısal olaylarla ilerliyoruz duygusu vermiyor mu?
    Anlatamadın değil de objektif geniş bir pencereden bakmak istemiyorsun ve senin o açıdan da ben bakmak istemiyorum . Anlattığın seviye İngiltere ligi seviyesi yani Türkiye liginde bunu uygulayan yok normalde sana göre başkanı yıldan yıla görmemiz gerekiyor bu uygulanabilir mi sence? Gerçekçi olalım. Başkanın son dönemlerde üslup olarak değiştiğini doğru bulmadığımı söyledim ama onun da psikolojisi bu kadarına dayanabildi ne yapalım psikolojisi bozulan işi mi bıraksın

Trabzonspor'u ingiliz kültürü ile kıyaslaman güzel o seviyelere çıkalım istiyorsun ama Türkiye ligindeki seviyesizliğe bir göz atsan başkanı baş üstünde tutarsın

Nereden
    Bursa

Anlatamadın değil de objektif geniş bir pencereden bakmak istemiyorsun ve senin o açıdan da ben bakmak istemiyorum . Anlattığın seviye İngiltere ligi seviyesi yani Türkiye liginde bunu uygulayan yok normalde sana göre başkanı yıldan yıla görmemiz gerekiyor bu uygulanabilir mi sence? Gerçekçi olalım. Başkanın son dönemlerde üslup olarak değiştiğini doğru bulmadığımı söyledim ama onun da psikolojisi bu kadarına dayanabildi ne yapalım psikolojisi bozulan işi mi bıraksın

Trabzonspor'u ingiliz kültürü ile kıyaslaman güzel o seviyelere çıkalım istiyorsun ama Türkiye ligindeki seviyesizliğe bir göz atsan başkanı baş üstünde tutarsın
    Yanlış anlama ben Ahmet Ağaoğlu'ndan çok üst düzey şeyler beklemiyorum,en azından Trabzonspor'un geleceğini mahvetmesin,takımın başkanlık makamını zedelemesin.
    Yaptığı hareketler,tavırlar ve söylemleri o kadar boş ki,inanın çok üzülüyorum Trabzonspor'um bu adamların elinde oyuncak olu.

En son İbrahim Hacıosmanoğlu seçildiğinde bu kadar endişeliydim.

https://forum.bordomavi.net/archive/...1830-p-40.html

O karanlık gündeki mesajım duruyor arşivlerde:

sasone
    27.05.2013, 01:38

herkes şimdiden para biriktirsin,çünkü bu hacı enkazını kaldırmak çok zor olacak,kaybettiğimiz itibarı geri almak imkansız.
    hacıyı biraz tanıyan ne dediğimi anlar ama bu kurtlar vadisi gençliği yok mu hem kendi hayatlarını hem Trabzonsporumun geleceğini yaktılar.
    bu kadar üzüldüğüm gün azdır.
    inşallah ben yanılırım.
    Konu sasone tarafından (05.08.2020 Saat 15:44 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Yanlış anlama ben Ahmet Ağaoğlu'ndan çok üst düzey şeyler beklemiyorum,en azından Trabzonspor'un geleceğini mahvetmesin,takımın başkanlık makamını zedelemesin.
    Yaptığı hareketler,tavırlar ve söylemleri o kadar boş ki,inanın çok üzülüyorum Trabzonspor'um bu adamların elinde oyuncak olu.
    En son İbrahim Hacıosmanoğlu seçildiğinde bu kadar endişeliydim.
    https://forum.bordomavi.net/archive/...1830-p-40.html
    O karanlık gündeki mesajım duruyor arşivlerde:
    sasone
    27.05.2013, 01:38
    herkes şimdiden para biriktirsin,çünkü bu hacı enkazını kaldırmak çok zor olacak,kaybettiğimiz itibarı geri almak imkansız.hacıyı biraz tanıyan ne dediğimi anlar ama bu kurtlar vadisi gençliği yok mu hem kendi hayatlarını hem Trabzonsporumun geleceğini yaktılar.bu kadar üzüldüğüm gün azdır.
    inşallah ben yanılırım.
    Enkazı kaldırmak çok zor oluyor işte haklı çıkmışsın. Ancak o zaman sayısal rakamlar gerilemeyi gösterirken bu zamanda ilerleme var. Rakamlara inanırsak objektif oluruz. Newton rakam anlamında bu görevi başarabilir. Mali ve sportif anlamda son 10 yıla göre rakamsal olarak çok başarılı bir sezon oldu. Şu olsa bu olurdu ondan da şu olurdu demek 5-10 sene sonra ben demiştim demek için bir bahane bulmaya benziyor. Muhabbet olsun yine konuşalım tabii.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)