Sayfa 34 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 32 33 34 35 36 44 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 826 ile 850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takım bugün de izinliydi. Hayırlı işler.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Trabzon

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metin aktas da birsey yok adam gayet iyi isini yapiyor. Iyi bir kaleci antrenoru o geldiginde onurun da performansi artmisti. Cimip yan toplara yumruk vurmaya falan baslamisti. Ugurcan cakirin da ve diger kaleciler erce kardesler ile srda akbulutun performanslarinin iyi olmasinin en temel sebeplerinden biri de metin aktastir. Zaten ugurcan cakirin kendi de bunu soyluyor. Metin aktas yillarca bu kulupte kaleci olarak gorev yapti saha disi hicbir olumsuz birseyi olmadi. Hep isini yapmaya calisti. Simdi de kaleci antrenorlugu yapiyor. Yine isine odaklanmis sekilde calisiyor.

https://mobile.twitter.com/muhtesems...509227011?s=19
    Ben katılmıyorum hocam. Abilik yapıyor olabilir ama bir kaleci penaltı atışlarını kurtarmak şans işi diyorsa antrenörde hata ararım. Uğurcan kaç antrenörle çalıştı da Metin Aktaş'ı biriyle kıyaslasın Ama düzgün birini alamıyosun yerli olacaksa Metin Aktaş kalsın. Arkadan iş çevirmeyen biriyse ve iyi niyetliyse.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben katılmıyorum hocam. Abilik yapıyor olabilir ama bir kaleci penaltı atışlarını kurtarmak şans işi diyorsa antrenörde hata ararım. Uğurcan kaç antrenörle çalıştı da Metin Aktaş'ı biriyle kıyaslasın Ama düzgün birini alamıyosun yerli olacaksa Metin Aktaş kalsın. Arkadan iş çevirmeyen biriyse ve iyi niyetliyse.
    Iyi de ilk geldiginde onurun da performansini arttirmisti. Yillarca her yapilan ortayi seyreden kaleci cikip ysn toplara yumruk falan atmaya baslamisti. Kisa sure sonra zaten kadro disi kalmisti. Sonra penalti demissiniz de ugurcanin neredeyse kurtariyor oldugu eline surtup de gecen cok penalti oldu o yuzden oyle demistir o konuda sansi pek iyi gitmedi cunku.

Birde abdullah avci icin kendi kaleci antrenorunu falan ne kadar selam verdigi ahbabi varsa kulupte gorev vermek istedigi soyleniyor. Sezon basinda da newton ile metin aktasi ekibinde istememis, baskanin da antreman sirasinda tesislere gelmesini falan kabul etmemis diye laflar dolaniyor twitterda. O paragozun maasindan baska herseyi soyluyor millet. Metin aktas da eger gercekten avci gelirse isine son verilebilir.
    Konu korkusuzmaraz tarafından (20.10.2020 Saat 19:22 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Iyi de ilk geldiginde onurun da performansini arttirmisti. Yillarca her yapilan ortayi seyreden kaleci cikip ysn toplara yumruk falan atmaya baslamisti. Kisa sure sonra zaten kadro disi kalmisti. Sonra penalti demissiniz de ugurcanin neredeyse kurtariyor oldugu eline surtup de gecen cok penalti oldu o yuzden oyle demistir o konuda sansi pek iyi gitmedi cunku.

Birde abdullah avci icin kendi kaleci antrenorunu falan ne kadar selam verdigi ahbabi varsa kulupte gorev vermek istedigi soyleniyor. Sezon basinda da newton ile metin aktasi ekibinde istememis, baskanin da antreman sirasinda tesislere gelmesini falan kabul etmemis diye laflar dolaniyor twitterda. O paragozun maasindan baska herseyi soyluyor millet. Metin aktas da eger gercekten avci gelirse isine son verilebilir.
    Avcı'yı da hiç sorma antrenörlerine bile fetömetre yapmak lazım Ben futbolcularla ilgilenen kişilerin yetkin olmasını istiyorum. Metin Aktaş'ın bireysel performans arttıracak teknik bilgiye sahip olduğunu düşünmüyorum. Avcı için de geçti borun pazarı. yönetimin ajanı gibi çalışan adamlardan hoşlanmam.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu saatten sonra fenerbahçe maçına newton çıkacak gibi duruyor bencede olması gereken de buydu fenerbahçe maçı newton olan olan bilgiyi birikimi taktik teknik oyun okuma gibi unsurları anlamamızda çok önemli bir maç olacak umarım maçı alırız da biraz olsun rahat ederiz diyecem ama gerçek olan da hiç umudum yok .

Nereden
    Almanya

Ne kadar da guzel salliyorsun kovuldu diye. Kendi istifa edip gitmesi ne zaman kovuldu oluyor. Hee tabi istanbulspor kovdugu adami tekrar takimin basina getiriyor. Ayrica sacma sapan kadrolarla calisti hep sanki real madridi yonetiyordu. Hos sorloth ilk geldiginde burada cop mopdiye atip tutan insanlara ne anlaticaksam.

Ne yani adamin bir takimda tamamladigi bir yili yok ve kendi istifa edip gittigi icin bütün aldigi sonuclar yok sayiliyor. hani kendisi istifa etmis ya! 13 macta iki galibiyetten sonra istifa etsin bir zahmet! Sörloth kon usuna girmeyelim istersen hic! O konuda da ayni newton hocada oldugu gibi burada yüzlerce girdi yapildi. en amiyane tabirle cöp muamelesi gördü sörlöth ve muhtemelen de sen de onlardan biriydin! Yazdiklarini dahi hatirlamazzken bana ait yaziya da alti dolu olmayan argumanlarla saldirmani da anlayabilmis degilim ancak olur böyle seyler.Git bir cay ya da ayran ic, hararetin gecsin olmadi bir bira yuvarla belki sakinlesirsin.ayrica insan gibi konusan herkesin anlattigi seyleri de dinlerim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Hocam kac kurtar kendini bu yobazliktan. Ne isin var futbolun merkezinden gelipte bu cehaletin icine.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncularla iletişiminin iyi olduğunu zannetmiyorum. Teknik direktörlüğün yarısından fazlası iletişimdir. Ünal Hocanın başarısının sırrı buydu.

Nereden
    Trabzon

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yani adamin bir takimda tamamladigi bir yili yok ve kendi istifa edip gittigi icin bütün aldigi sonuclar yok sayiliyor. hani kendisi istifa etmis ya! 13 macta iki galibiyetten sonra istifa etsin bir zahmet! Sörloth kon usuna girmeyelim istersen hic! O konuda da ayni newton hocada oldugu gibi burada yüzlerce girdi yapildi. en amiyane tabirle cöp muamelesi gördü sörlöth ve muhtemelen de sen de onlardan biriydin! Yazdiklarini dahi hatirlamazzken bana ait yaziya da alti dolu olmayan argumanlarla saldirmani da anlayabilmis degilim ancak olur böyle seyler.Git bir cay ya da ayran ic, hararetin gecsin olmadi bir bira yuvarla belki sakinlesirsin.ayrica insan gibi konusan herkesin anlattigi seyleri de dinlerim.

Herhalde burada yazdiklarim biraz sert goruldu mesaji atali da biraz oldu neyse. Sen olaya biraz duz mantikla bakiyorsun pek kulup icini ve gecmisine bakmiyorsun. Sadece fatih tekkenin kayserierciyes gunlerinden bahsedicem. Kayserierciyese hoca oldugunda ilk teknik direktorluk deneyimi idi. Futbolu biraktiktan sonra bir sure eski hocasi dick advocatin yaninda bulundu. Ardinda turkiye u21 genc milli takiminda abdullah ercanin yaninda yardimci hocalik yaparken kayserierciyeste teknik direktorluk boslugu oldu ve kendisi bir umit kurtarabilirim diyerek bu ise giristi. Ilk hocalik deneyimi idi ve takim ligin dibine demir atmis vaziyette idi. Takimda kendisinden once 3 ayri hoca calismis idi. Bulent korkmaz, ugur tutuneker ve mehmet ozdilekten sonra takimda o sezonki dorduncu hocaydi. Kendisi o sezon kil payiyla sanssiz sekilde birkac mac kaybetmisti. Eger merak ediyorsan acip eski ropartajlarina ve maclara bakabilirsin. One gectikleri kazanabilecekleri pekcok maci ya kaybettiler ya berabere bitirdiler. Ve kayserierciyesspor kume dustu. Ilk hocalik deneyimi idi ve zaten delik desik olan takimda birseyler yapmaya calisti. Yani kayserierciyesporda 1 galibiyet almasi cok anormal bir durum degil takim zaten berbat durumdaydi. Kendisi gelmeden once takim 25 macta 20 puan toplamisti. Zaten kulup 2017-2018 sezonunda bitime 9 hafta kala bolgesel amator lige dusmeyi garantiledi. Ardinda genel kurulda baskan adayi cikmayinca kapandi. En son kayseride yerel mahkeme kulube kayyum atamisti. Halen daha bir takim futbolculara borc odeniyor galiba. Kayserierciyes kulubu tarihin tozlu sayfalarina karisti falan filan.

Ayni seyler unal karamanin da basina gelmisti. Fatih tekke 2014-2015 sezonunda nasil cok zor bir isi basaramadiysa o da bir benzerini 2017- 2018 sezonunda karabuksporda yasadi. Ustteki son iki gorselde o donemle alakali. Olaylar birbiriyle benzerlik gosterdigi icin o sezonki verileri paylastim. Yani soylemek istedigim olaya duz mantik su kadar galibiyet aldi yok sezonu tamamlamadi falan diye bakmak yerine o sezonki takimin ligdeki durumu ve mevcut kadrosunda onemli sakatlik oldu mu, yonetim kulube adam akilli oyuncu aldi mi falan gibi bazi onem arz eden seyleri de goz onunde bulundurmak gerekir. Hele de hicbir hocayi kendi kurmadigi bir kadro uzerinden yargilamamak gerekir vesselam.

Haa sunu da ekliyim fatih tekke teknik direktorluk kariyerinde sadece 2 defa kendi sezon basinda kadro kuruyor. Ikisi de istanbulsporda. Ilkinde istedigi oyuncular alinmadi diye sezon icerisinde 2 kez istifa ediyor ama kulup baskani bir sekilde ikna edip gorevde kalmasimi sagliyor o da bir sekilde ligde takimi orta siralarda tutup sezon sonunda basiyor istifayi. Ikincisi de bu sezon sonuc ortada 5 mac 4 galibiyet 12 puan ile ligde liderler. Hazirlik macinda fenere kok sokturduler. Kendisi cok iyi bir trabzonsporlu rusca ve ingilizce biliyor. Ayrica sorlotha ben hicbir zaman cop falan demedim

https://www.transfermarkt.com.tr/kay...ie/verein/6894

https://www.transfermarkt.com.tr/kar...ie/verein/1506
    Konu korkusuzmaraz tarafından (21.10.2020 Saat 00:44 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kendisine tek eleştirim burada olduğu süreçte belli ki sosyal medyayı takip etmemiş ve bu camianın aslında nasıl bir kazan olduğunu fark etmemiş olmasıdır. Tıpkı avcı gibi gelir gelmez sistem derdine düştü ama burada sana öyle zaman vermiyorlar hocam görüyorsun işte. Lütfen biraz rasyonel ol ve tıngır mıngır da olsa ilerlemeye çalış. bu oyuncular hazır olduğu zaman sistemini özgürce kurar devre arası geldiğinde de iki tane orta saha aldırır sorunu çözersin. Ben kendisinin bu takım için bir şans olduğunu düşünüyorum çünkü ilk defa kendisinin gelmesiyle kulüpte ciddi değişimler olmaya başladı. Bunun altı boş kalmamalı.

Burada kendisine de haliyle büyük görev düşüyor ama asıl görev başkanın. Çıkıp eddie newton bizim hocamızdır kendisine güveniyoruz yola birlikte devam edeceğiz demesi gerek. Böyle demezse her gün birileri bize bir hoca yazmaya devam eder. Hele hele avcı diyorlar gülesi geliyor insanın. Avcı da newton gibi sistem adamı. Ünal hoca gibi gazla çalışan teknik adam önerisi yapsalar hadi neyse diyeceğim. Hatta ünal hoca tam anlamıyla rasyonel biriydi ve elindeki kadrodan maksimumu almaya çalışan biriydi. Yani özfarkındalığı olan bir adamdı. Biraz da bu camiayı bilmekle alakalı bir şey. bu takıma gelen her hoca kötü de oynasa önce sonuç almayı hedefliyor. İyi veya kötü yerli hoca sevgisi aslında buradan gelen bir şey. İstisnasız her teknik adam burada sistem kurmaya vakti olmadığını bilir. Yani her gelen hoca sistem özürlüsü falan değil fakat öyle bir vakitlerinin olmadığının farkındalar. Eddie hoca bunu bilmiyor ve biri ona hocam sizi gönderecekler dese adam şoka uğrar. beş haftada hoca mı gönderilir beş haftada sistem nasıl kurulur diye sorar haliyle. O yüzden hocam aklın varsa burada bir şeyler yapmak istiyorsan lütfen önce rasyonel ol ve sistem kurmak için kendine kredi aç.

Burası üstelik sadece trabzon da değil sabrın olmadığı bir yer ve herkesin en iyisini bildiği bir yer. Bu sana komik gelebilir ama bu komedi buranın gerçeği ne yazık ki. Lütfen bunu kabullen ve en kolay nasıl sonuç alırım onun hesabını yap. Kötü oynadığın ama sonuç aldığın zaman da laf söyleyecekler ama ondan kurtuluş yok zaten.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Trabzon

6 gün izin olayı doğruysa kalksın gitsin. 6 gün izin mi olur? Hıyar tarlası mı bu nadasa bırakıyorsun. Hıyarı bıraksan şalak olur.

6 gin izin işi doğruysa kovun gitsin. Valla çok kızdım. 6 gün izin he mi sonra takım niye yürüyor sahada.

Nerde bir çomar var Trabzonspor'da arkadaş.

Nereden
    İstanbul

6 gün izin olayı doğruysa kalksın gitsin. 6 gün izin mi olur? Hıyar tarlası mı bu nadasa bırakıyorsun. Hıyarı bıraksan şalak olur.

6 gin izin işi doğruysa kovun gitsin. Valla çok kızdım. 6 gün izin he mi sonra takım niye yürüyor sahada.

bizim takım ın durumu 1990 lı yıların devlet memur zihniyeti salla başını al maaşını.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Transferde bir suç varsa yönetimindir. Newton'a sunulan alinabilecek oyuncular belki de bunlardi sadece. Adamda belki de kabul etmek zorunda kaldi. Sadece oynattigi taktik tartisilabilir bence.
    Transfer sürecinde yaşananları bilmeden bu konu yüzünden Newton'un gömülmesini doğru bulmuyorum. Ayağına Trabzonspor hocalığı gelmişken transferler olmuyor diye bunun gibi biri istifa etmez, devam eder.
    Konu Anıl C tarafından (21.10.2020 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakşehir maçından sonra da bugün antrenman başlayacak. Pazar bir idman vardı muhtemelen ter atma şeklinde.

Yani pazartesi ve salı yine izinliydiler.

Milli maç arasındaki izin bile fazlayken fb maçı öncesi ne izni bu?

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu kadar izin normal mi. bence değil. zaten koşamayan güçsüz birbirini tanımayan bir takımız 2 gün boşukla da bu işler düzelmez

Nereden
    Bursa

Fizik konusu kondisyonere yazar ki yabanci kondisyoner de daha yeni geldi. Fizik konusunu kulubun yerli kondisyonerinin basligina gazicaksin. Yonetim az adam olsaydi da sezon basi kampina yeni kondizyoner ile girseydik.
    Arabanın lastiği patladığında onu üretene mi kızacağız yoksa onu alırken dikkat etmeden alana mı,sağlıklı bir lastik olup olmadığını incelemeden yola çıkana mı?

Kondisyoner eğer işinin ehli değilse onunla çalışan da işinin ehli değildir o zaman?Mantıksız mı?
    • Memento mori

Nereden
    Trabzon

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabanın lastiği patladığında onu üretene mi kızacağız yoksa onu alırken dikkat etmeden alana mı,sağlıklı bir lastik olup olmadığını incelemeden yola çıkana mı?

Kondisyoner eğer işinin ehli değilse onunla çalışan da işinin ehli değildir o zaman?Mantıksız mı?
    Biz burada gordugumuz kadariyla konusuyoruz iceride ne oluyor ne bitiyor hic haberimiz yok. Kaldi ki yabanci kondisyoner geldi dedigin dusunceye pek katilmiyorum.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

"Ben demiştim" ekibi hocayı boğacak son darbe için bu hafta rakibi bile destekleyebilir içten içe.

Durum bu kadar rezalet.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Trabzon
    Konu korkusuzmaraz tarafından (21.10.2020 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

1. Sezon bitti teknik direktörsüz dönemde başka seçenekler değerlendirildi ve geç bir zamanda son çareymiş gibi Newton'da karar kılındı.

2. Kısa sezon başı hazırlığını fb vs gibi takımlara göre 10 gün geç başlattık.

3. Sezon başlangıcında sadece 2 hazırlık naçı yaptık ki başat rakiplerimizden az

4. İskelet kaybedildi.

5. Kalitesiz takviyeler hatta niteliği geçtim nicelik olarak bile eksik kaldık.

6. Hakemlerin bilinçli sezon başı ön kesme çabaları.

7. Kalan kaliteli oyunculsrın sakatlığı.

8. Antrenör kadrosunun nitelik ve nicelik eksikliği.

9. Stat ve Antrenman sahalarının pert oluşu.

Bu ahval ve şerait içinde ne beklenir.

Ama kıvrak bir zekası, problem çözüp bireysel performans alabilen bir teknik adam olsa bunları bertaraf edebilirdi.

Benim korkum standart bir insana boş yere umut bağlanılmasında. Newton İngiliz diye eşşeği at yapmaz.

Bahaneleri olduğu gibi kendi ahmaklıkları da var.

Karı zararını gorutabilecek bir isme yatırım yapalım. Kula - Konya - Sağlık bakanı - Medipol - Tarikat vs gibi referanslardan ziyade sahada bir şey görmek isterim. Sahada hiçbir şey yok.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Ben demiştim" ekibi hocayı boğacak son darbe için bu hafta rakibi bile destekleyebilir içten içe.

Durum bu kadar rezalet.
    Hem Baskana hem Hoca'ya sallamak icin feneri bile tutanlar olur. Reziller

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sürekli kovulma tereddütü yaşayan bir teknik direktör kim olursa olsun başarılı olamaz. Madem bir yola girildi öyle 5 maçta 10 maçta teknik direktör harcanmaz. Umarım başka.teknik direktörlerle görüşüldüğü iddiaları gerçek değildir.

Şikecilerle olan maçı kazansa da kaybetse de arkasında durulmalı. Bu kadar sürede hem de bu kadar eksik varken sistem oturtmak kolay değil.

Bırakın adam şöyle tam kadroyla 5 10 maç oynasın da sonra karar verelim. Sürekli teknik direktör değiştirmek bir ise yaramaz.

Benim hocadan oyun adına beklentilerimden biri 3lu savunmaya geri dönülmesi. Bana göre en.keyifli oynadığımız mac 3lu savunma oynadığımız maçtı. Bu kadro israr edilirse bu oyunu çevirebilir bence.

Hocadan diğer bir beklentim de kadrodaki eksiklikleri oyuncuların mevkisini kaydırarak kapatmamasi. Orta saha eksikse alternatif orta sahayı oynat tutup Kamil Ahmeti oraya çekme. Bir.oyuncu degisince takımdaki herkesin mevkisi değişmesin.
    Konu gabriel omar tarafından (21.10.2020 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Yonetimin daha once pek cok konuda yalan soyledigini gorduk ama unal karaman ve hyseyin cimsiri direkt kovamayip sabreden yonetim newtona da sabreder herhalde diye tahmin ediyorum. Tabi yine de bunlarin napacagi belli olmaz.

https://twitter.com/yenisafakspor/st...418748932?s=19

Nereden
    İstanbul

edi newton için ben de daha erken olduğunu düşünüyorum 5 hafta da hoca yollanmaz lakin edi newtonda bu 5 haftada hiç güven vermedi puan kaybedilen takımlar puan alamamış başakşehir ve ligde tek galibiyetini bizden alan ölü bjk fenerbahça maçından sonra kasımpaşa ve alanya ile oynayacağız bizi ve newtonu zor günler bekliyor.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bir şey oynamaya çalışırsın da eksiğin vardır, sakatın vardır oynar mağlup olursun, eyvallah.. ben de kendisine uzun süre şans verilmesinden yanaydım fakat kangren olacağa benziyor bu iş, kesip atmak en iyi seçenek gibi duruyor. Başakşehir maçında hiç bir şey yapamıyorsanda saçmala be adam oyunu kaos futboluna çevir, beklenmeyen bir reaksiyon ver dedim içimden, 90 dakika erimemizi izledi. yeni gelmedi bu takıma, bu acizliği 2 senedir ilk kez yaßadık biz. Ünal zamanında daha berbat kadrolarla bu hallere düşmedik, 5-0 yenildiğimiz Malatya maçından bile umutla kalmıştım ben ama başakşehir maçındaki takım kümeye oynar, bunu açıklayamaz. Tabi bu başarısızlık sadece ona yazmaz başkanada yazar.
    Konu ibrahim_yattara tarafından (21.10.2020 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)